صفحه 77 از 165 ... 2767757677787987127 ...
نمایش نتایج: از 3,801 به 3,850 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

894036
  1. بالا | پست 3801

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

سلام
    کاربران محترم وقتی یکی از کاربرها تند شد شما بحث با او را ادامه ندهید به جزء ناراحت شدن دو طرف و کاررا به توهین کردن بهم کشاندن به جایی نمیرسه تازه طرف بر موضع خودش راسختر میشود پس به قول قدیمیها جواب ابلهان خاموشیست منظورم به شخص خاصی نیست به همه. خشم جنون آنی است شاد باشید و همه را شاد کنید
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

2. 3 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 3802

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

من نتمم ظهر تموم شد و الان که میخواستم جواب یکسری دوستان رو بدم دیدم تاپیک بسته شده
    خصوصی پیام دادم لطفا خصوصیشونو چک کنن
    ویرایش توسط saba95 : 06-11-2017 در ساعت 12:29 AM

4. بالا | پست 3803

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    تشکر شده 157 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    حالا نه اینکه دخترهای ما همشون حور و پری هستن
    همینم از سرشون زیاده
    میخواستم جوابتو بدم توی اون تاپیک ببین تو باشعوری که فیلم پورن میبینی میایی با همون دید دخترا انجمن رو تهدید به تجاوز میکنی و بهشون حرفای پایین تنه میزنی.به شما فکر نکنم ربط داشته باشه من امیر اقا رو نقل قول کنم لطفا خودتو نخود اش نکن و تو مسائلی که بهت ربط نداره دخالت نکن.اینقدرم الکی مظلوم نمایی نکن به موقعش تو هم از حدت خارج میشی حالا اینجا فاز مظلوم نمایی برت داشته.برو برو یاد بگیر کسی رو تهدید به تجاوز نکنی و اون حرفای زشت که فاحشه ها بهم میزنن تو سایت های پورنو بزنی نه اینجا و نه به هر کسی.
    ویرایش توسط Asal78 : 06-11-2017 در ساعت 12:40 AM

5. بالا | پست 3804

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    اندازه قد و هیکل زن از چهرش مهمتر هست چرا دخترها این همه به چهرشون دقت میکنند و چنان رنجهایی رو متحمل میشن برای زیبایی مصنوعی
    زنی که به هیکلش نمیرسه قطعا درخیلی جاها کم میگذاره.دخترهای خوش هیکل سریعتر از کسانی که فقط خوشگل هستند ازدواج میکنند واقعیت اینه...

من هم عذرخواهی میکنم اگر پست با تایپیک منافات داشت ولی خیلی در این مورد در فروم بحث شد
    اقا سیاوش ممنون از نظرتون اما حرفتون حداقل تو محیط ما برعکسه دوستاییم هستن با هیکلای عالی که خواستگاراشون از ظاهرشون ایراد میگیرن من خودم هیکل انچنانی ندارم و یکم لاغرم اما به خاطر ظاهر فقط میان جلو و پیشنهاد خواستگاری میدن.شاید بگید حرفام بدبینانه هست و من انکار نمیکنم ادما تمایل به زیبایی دارن .این برام عجیبه که پسرا توقعاتی از ظاهر همسرشون دارن که با خودشون جور درنمیاد و کلی فشار روحی به همسرشون وارد میشه وقتی مورد مقایسه با بازیگران قرار میگیرن البته تا اونجایی که من دیدم شاید فرهنگ و اعتقاد جاهای دیگه فرق کنه.اینجا نقل قول کردم که تاپیک استارتر گرامی طولانی نشه.
    از نظر شخصی خود من این مسائل اصلا مهم نیست چون دو نفر وقتی همدیگر رو قبول داشته باشن اینا پیش پا افتادس اما چیزی که دارم میبینم یکم برام عجیبه.

6. بالا | پست 3805

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal78 نمایش پست ها
    میخواستم جوابتو بدم توی اون تاپیک ببین تو باشعوری که فیلم پورن میبینی میایی با همون دید دخترا انجمن رو تهدید به تجاوز میکنی و بهشون حرفای پایین تنه میزنی.به شما فکر نکنم ربط داشته باشه من امیر اقا رو نقل قول کنم لطفا خودتو نخود اش نکن و تو مسائلی که بهت ربط نداره دخالت نکن.اینقدرم الکی مظلوم نمایی نکن به موقعش تو هم از حدت خارج میشی حالا اینجا فاز مظلوم نمایی برت داشته.برو برو یاد بگیر کسی رو تهدید به تجاوز نکنی و اون حرفای زشت که فاحشه ها بهم میزنن تو سایت های پورنو بزنی نه اینجا و نه به هر کسی.
    هر چی ما میگیم تو هی بگو تجاوز
    بابا فراموشش کن چقد کینه ای هستی عه

7. بالا | پست 3806

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

کاش منم کسی رو داشتم تو انجمن که ازم دفاع میکرد در مقابل حرفایی که امروز فقط بخاطر دفاع از عقایدم شنیدم

تهدید و فحاشی و ....

انگار رسمش اینه اینجا

واقعا باید متاسف بود

چون هیچوقت آدم نه فراموش میکنه نه میتونه ببخشه

8. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 3807

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    نه بابا تا اخبار نشون داد بابام خودش اینو گفت

خب دیگه پدره نگران میشه
    درسته مریم جان پدرمادر اینجورین
    به قول مادر من این وقتا میگه هنوز مادر نشدی خوب درک کنی این چیزارو

10. بالا | پست 3808

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

درسته حق باشماست. منم حرف بدی نزدم.خودش نبایست درک کنه اون روز اوضاع خرابه بیرون نباشه آن هم کجا تئاتر شهر مرکز شهر.من درک میکنم والا ما تا دبیرستان رو تمام کردیم پدرمان اجازه نمیداد حتی پارک بریم چرا چون آدم ناجور توی پارک بودش میگفتن نباید بری.حالا من به بچه ام میگم دارن بیرون ترور میکنندو بمب گذاری هست و اسید پاشیدن و.. بیرون نرو باید بگه اشکالی نداره چیزی نمیشه قرار داریم با بچه ها حواسم هست.نمیدونم حواسش به چی هست اتفاق که فقط واسه دیگران پیش نمیاد.
    متشکر
    حرفاتون متینه
    مشخصه پدر دلسوز و متینی هستین ولی خب گاها این مسائل پیش میاد و با کمی سازش ان شاالله حل میشه
    بله واقعا همیشه این اتفاق ها برای دیگران نیست و به خصوص تو این اوضاع باید خیلی مراقب بود
    گذر زمان یه مقدار فاصله انداخته و مدل برخوردها یه مقدار عوض شده بین جوون ها و والدین ولی خب دو طرف باید یه مقدار بیشتر سازش کنن که بتونن همدیگرو بیشتر درک کنن
    وقتی درک متقابل بالاتر بره کدورتی هم پیش نمیاد
    پسرتون چون قرار قبلی داشتن و شما این رو گفتین از اینکه برنامه شون کنسل بشه ناراحت شدن نه صرفا از حرف شما
    جوونن دیگه فکر میکنن همه چی رو بلدن.
    ان شاالله خدا هدایت کنه همه ی جوون هارو.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 06-11-2017 در ساعت 02:18 AM

11. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 3809

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

کاش منم کسی رو داشتم تو انجمن که ازم دفاع میکرد در مقابل حرفایی که امروز فقط بخاطر دفاع از عقایدم شنیدم

تهدید و فحاشی و ....

انگار رسمش اینه اینجا

واقعا باید متاسف بود

امروز که اینجا زد و خورد نداشتیم

کی و کجا بود که از دستم در رفت؟؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

13. بالا | پست 3810

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    امروز که اینجا زد و خورد نداشتیم

کی و کجا بود که از دستم در رفت؟؟
    بیخیال بابا حوصله داری

14. بالا | پست 3811

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اقا سیاوش ممنون از نظرتون اما حرفتون حداقل تو محیط ما برعکسه دوستاییم هستن با هیکلای عالی که خواستگاراشون از ظاهرشون ایراد میگیرن من خودم هیکل انچنانی ندارم و یکم لاغرم اما به خاطر ظاهر فقط میان جلو و پیشنهاد خواستگاری میدن.شاید بگید حرفام بدبینانه هست و من انکار نمیکنم ادما تمایل به زیبایی دارن .این برام عجیبه که پسرا توقعاتی از ظاهر همسرشون دارن که با خودشون جور درنمیاد و کلی فشار روحی به همسرشون وارد میشه وقتی مورد مقایسه با بازیگران قرار میگیرن البته تا اونجایی که من دیدم شاید فرهنگ و اعتقاد جاهای دیگه فرق کنه.اینجا نقل قول کردم که تاپیک استارتر گرامی طولانی نشه.
    از نظر شخصی خود من این مسائل اصلا مهم نیست چون دو نفر وقتی همدیگر رو قبول داشته باشن اینا پیش پا افتادس اما چیزی که دارم میبینم یکم برام عجیبه.
    هرگز نباید خودتان رو با کسی مقایسه کنید کسی که فقط به چهره شما برای ازدواج بسنده کرد شک نکنید سواد عاطفی بالایی نداره و شخصی مثل شما که همه مسائل رو از هم تشخیص میدهید در کنار یک آدم سطحی نگر به سختی زندگی میکنید
    اون که فقط زیبایی رو بخواهد با کوچکترین خطوط صورت شما و تمکن مالی خودش سراغ کسی دیگه خواهد رفت در این مورد شک نکنید.
    بعضی از مردم ما بی انصاف هستند و همه را باهم مقایسه میکنند هرکسی رو یک فرمی طعنه میزنند.
    من هم حرف زیاد شنیدم متاسفانه ....گفتم که بدانید هیچ کس نیست که از قضاوت نادرست اطزافیان چیزی نصیبش نشده باشه.
    عجله نکنید

15. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 3812

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خدای عزیزم به خاطر امروز و همه ی اتفاقات خوبی که برام پیش اومد ازت خیلی متشکرم
    میدونم حواست به همه ی بنده هات هست
    یک آن هیچ بنده ای رو تنها نذار
    امروز روز خیلی خوبی بود واسه ی من
    اول از همه که امروز میلاد امام حسن بود و من منتظر بودم همه ی کارها خوب پیش برن
    بعد از کلی وقت موفق شدم مدرکمو از دانشگاه بیارم
    یه سری چیزای جدید یاد گرفتم از خیاطی که برام لذت بخش بودن
    و یه چیز مهم دیگه برادرم یه امتحان تک درس داشت که دانشگاه فقط امروز رو بهشون مهلت داده بود و گفته بود اگه قبول نشید از دانشگاه اخراج میشین!
    واسه همین خیلی استرس داشت و من هم خیلی نگرانش بودم و استرس داشتم
    از دیروز کلی دعا کردم و صلوات فرستادم که داداشم و دوستش درسشونو پاس بشن و زحمت این چند سالشون بر باد نره
    خداروشکر نتیجه ی امتحانشون خیلی خوب شد.
    خدایا به خاطر حال خوب و آرامشی که به بنده هات میدی ازت تشکر میکنم.

17. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 3813

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

تهدید و فحاشی و ....

انگار رسمش اینه اینجا

واقعا باید متاسف بود

سلام
    اول که نباید توهینی صورت میگرفت از هیچ طرفی... وقتی میبیند بحث داره با توهین همراه میشه بهتره ادامه پیدا نکنه...واقعا اعصاب اضافه دارید
    درباره اینکه کسی از شما حمایت نکرد البته دوستان تذکر دادند ولی شاید برخوردشان تند نبود نمیخواستند کسی رو ناراحت کنند چون اکثرا در اینجا آشنایی باهم دارند .

اما شخصا اگر موقعی که بحث به توهین کشیده شد چیزی رو بیان نکردم برای این بود دفعه پیش که یکی از دوستان به دوست دیگر توهین کردند بعد از چندصفحه که ندیدیم کسی واکنش خاصی نشان بده و از طرف من برخوردی با اون دوستمان شد و ایشون هم از من ناراحت شدند...
    بعد از آن در هر بحثی که صحبت توهین میشد خانم ها مینوشتند کسی در این انجمن غیرت نداره اون دفعه هم کسی واسش مهم نبود هیچکس طرف مارو و نگرفت و...
    به من یکی که برای اون مورد ناراحت شده بودم و واکنش نشان دادم راستش برخورد
    با خودم گفتم وقتی قرارهست مثلا حمایتی صورت بگیره و بعد گرفتن و نگرفتنش یکی باشه و لفظ بی غیرت و ... واسه همه مردهای انجمن جمع بسته شه پس لزومی نداره حرفی گفته شه...هرچند ما مرد بی غیرت در اینجا نداریم همه بچه ها خوب هستند بعضی ها کمی تند تر رفتارمیکنند
    این رو عرض کردم چون بااینکه میدانم یکی دو مورد آقایون در اینجا برخوردهای نادرستی با خانم ها داشتند اما خانم های فروم هم گاهی کم لطف هستند و انصاف رو رعایت نمیکنند.نباید چون طرف مرد هست خودش و خانوادش و غیرتش و همه چیزش رو قاطی بحث کنیم
    باز هم به نظر من بحث نکردن بهترین راهش هست
    ویرایش توسط siavash_en : 06-11-2017 در ساعت 01:48 AM

19. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 3814

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

مریم جان متاسفم ولی من همه ی پست ها رو نخوندم و توی بحث هم نبودم
    ولی همونطور که دوستان عرض کردن بهترین راه توقف بحث هست
    چون احترام خیلی مهمتره.
    ان شاالله طوری برخورد کنیم که باعث ناراحتی بقیه نشیم.
    باید همه یاد بگیرن هر کسی میتونه متفاوت با ما فکر کنه و حرفی بزنه
    اما به جای خود.

21. بالا | پست 3815

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    میزان امتیاز
    8

تهدید و فحاشی و ....

انگار رسمش اینه اینجا

واقعا باید متاسف بود

درسته مریم ججان ظلم بخشیدنی نیست از نظر من .من درجریان تاپیک نبودم اون موقع هم که درمورد دخترعموم این بحث پیش اومد نبودم که حمایت کنم بعدا متوجه شدم عزیزم در جریان تاپیک امروزم نبودم .متاسف و ناراحت شدم.تازه یکسری اون موقع اومدن علاوه بر اینکه حمایت نکردن متهم هم کردن .فقط دیدم یکسری خانما بعدا که دیدن و یکی دوتا اقایون حمایت کردن.
    ویرایش توسط Asal78 : 06-11-2017 در ساعت 02:14 AM

22. بالا | پست 3816

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    میزان امتیاز
    8

هر چی ما میگیم تو هی بگو تجاوز
    بابا فراموشش کن چقد کینه ای هستی عه
    چون دخالت کردی و بحث از شعور زدی گفتم.
    یکی عزیزتو اذیت کنه قطعا تو هم کینه ای میشی منتها یکم سعی کن بفهمی و درکتو بالا ببری.

23. بالا | پست 3817

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

چون دخالت کردی و بحث از شعور زدی گفتم.
    یکی عزیزتو اذیت کنه قطعا تو هم کینه ای میشی منتها یکم سعی کن بفهمی و درکتو بالا ببری.
    انقد منو اذیت نکنید
    یهو دیدی گذاشتم رفتم برای همیشه دلتون برام تنگ میشه

24. بالا | پست 3818

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام
    اول که نباید توهینی صورت میگرفت از هیچ طرفی... وقتی میبیند بحث داره با توهین همراه میشه بهتره ادامه پیدا نکنه...واقعا اعصاب اضافه دارید
    درباره اینکه کسی از شما حمایت نکرد البته دوستان تذکر دادند ولی شاید برخوردشان تند نبود نمیخواستند کسی رو ناراحت کنند چون اکثرا در اینجا آشنایی باهم دارند .

اما شخصا اگر موقعی که بحث به توهین کشیده شد چیزی رو بیان نکردم برای این بود دفعه پیش که یکی از دوستان به دوست دیگر توهین کردند بعد از چندصفحه که ندیدیم کسی واکنش خاصی نشان بده و از طرف من برخوردی با اون دوستمان شد و ایشون هم از من ناراحت شدند...
    بعد از آن در هر بحثی که صحبت توهین میشد خانم ها مینوشتند کسی در این انجمن غیرت نداره اون دفعه هم کسی واسش مهم نبود هیچکس طرف مارو و نگرفت و...
    به من یکی که برای اون مورد ناراحت شده بودم و واکنش نشان دادم راستش برخورد
    با خودم گفتم وقتی قرارهست مثلا حمایتی صورت بگیره و بعد گرفتن و نگرفتنش یکی باشه و لفظ بی غیرت و ... واسه همه مردهای انجمن جمع بسته شه پس لزومی نداره حرفی گفته شه...هرچند ما مرد بی غیرت در اینجا نداریم همه بچه ها خوب هستند بعضی ها کمی تند تر رفتارمیکنند
    این رو عرض کردم چون بااینکه میدانم یکی دو مورد آقایون در اینجا برخوردهای نادرستی با خانم ها داشتند اما خانم های فروم هم گاهی کم لطف هستند و انصاف رو رعایت نمیکنند.نباید چون طرف مرد هست خودش و خانوادش و غیرتش و همه چیزش رو قاطی بحث کنیم
    باز هم به نظر من بحث نکردن بهترین راهش هست
    من متاسفم از اینکه کسایی لفظ بی غیرت رو به کار بردن

ولی الان صرفا به خاطر این گفتم چون من واقعا نه عصبی بودم و نه ناراحت و خیلی محترمانه داشتم حرف میزدم

ولی بهم تهمت زدن که تو خودت منافع داری و لقبت فا..ست و عقده داری و ... بیا تو واقعی!!!!! تا نشونت بدم!!!

و من وقتی اینجوری بهم گفته شد متاسفم شدم از اینکه مردها فک میکنن مردونگیش اینکه خانما رو تهدید کن به....

اگه یه مرد تمام توانش فقط همینه واقعا باید تاسف خورد به حال واژه ی مرد...از مردی فقط....جای تاسف واقعا

الانم که اینو گفتم واقعا منظوری نداشتم فقط یه لحظه به ذهنم رسید که کاش کسی باشه که واقعا ادب کنه همچین آدمایی رو

وگرنه شما و بقیه شخصیت بزرگتون کاملا مبرهن و واضح هست که دیگه نیازی به گفتن نیست.

درسته مریم ججان ظلم بخشیدنی نیست از نظر من .من درجریان تاپیک نبودم اون موقع هم که درمورد دخترعموم این بحث پیش اومد نبودم که حمایت کنم بعدا متوجه شدم عزیزم در جریان تاپیک امروزم نبودم .متاسف و ناراحت شدم.
    ممنونم.بله واقعا جای تاسف داره

25. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 3819

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

آقایان عزیزای دل
    لطف کنید وقتی بحث میکنید از پایین تنه مبارکتان برای بحث مایه نگذارید
    شاید بسیاری با شما هم عقیده باشند ولی این نوع برخورد همه رو منزجر میکنه
    پس لطف کنید چیزی رو که بیرون حواله هم میکنید اینجا عیان نکنید
    آدم شرم میکنه
    این فروم هم نیاز به مدیریت منسجم و قوی داره

27. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 3820

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34325
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

خدایا من هیچ وقت بنده خوبی برات نبودم. میخوام توبه کنم. توبه کردن بلد نیستم. فقط میتونم بگم همه بدی ها و همه گناهانم رو ببخش. همیشه میگم چرا خدا برای من خدای خوبی نبوده. ببخشید. منم هیچ وقت بنده خوبی نبودم. نمازامو مرتب نمیخوندم. غیبت کردم. دروغ گفتم. کارهایی کردم که نباید میکردم. بابت همه گناهانم توبه میکنم. بهم کمک کن که همیشه توبه خودمو نگه دارم. کمکم کن که هیچ وقت اسیر نفس خودم نشم. خدایا میدونم که تو هستی. دستمو محکم بگیر. دلم میخواد وقتی میام اون دنیا بتونم سرمو بالا بگیرم. من همه تلاشمو میکنم که بنده خوبی باشم. خواهش میکنم دستمو محکم تر از قبل بگیر. چون خیلی خسته و تنهام. خیلی بهت احتیاج دارم.

29. بالا | پست 3821

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=یلدا 25;242997][quote=رامونا;242859]
    نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها

متشکرم رامونا جان
    خیلی خوشحالم که شرایطتتون بهتر شده
    ان شاالله همیشه تندرست باشین و لبخند بر لباتون باشه

ممنون از حرفاتون
    حق با شماست ولی اگه شرایط فردی برای ازدواج رو اوکی در نظر بگیریم پیدا کردن همچین کسی شاید کار آسونی نباشه و اینکه آیا همچین کسی هست تو این دنیا!؟
    منظورم اینه که خیلی کم هستن این افراد شاید
    از طرف دیگه هم من به شخصه برای ازدواج احترام و ارزش قائلم و قبول دارم که ازدواج درست میتونه انسان رو به کمال برسونه
    ولی خب گاهی که به زندگی و آینده ام فکر می کنم احساس می کنم تاهل و به تبع اون قبول کردن یه سری مسئولیت ها برای یک عمر کار آسونی نیست
    یه دختر وقتی مجرده و خونه ی پدرشه تقریبا همه ی وقتش برای خودشه و میتونه کارایی که دوست داره رو انجام بده
    ولی وقتی متاهل میشه یعنی وجودش با یه نفر دیگه آمیخته میشه و برای تصمیمتات و برنامه هاش اون فرد باید رضایت بده و راضی هم باشه
    بعلاوه کار یه مقدار سنگین تر میشه ، نمیخوام بگم پسرها با ازدواج مسئولیتشون زیاد نمیشه ولی این مسئولیت ها با دختر فرق میکنه
    یه پسر وقتی سرکار میره بعد ازدواجش هم میره میتونه هم ادامه تحصیل بده و یا به ورزش مورد علاقه اش و برنامه های دیگش برسه
    اما یه دختر باید هر روز یه مقدار از وقتش رو برای خونه و شوهرش بذاره به خصوص وقتی بچه هم بیاد تو زندگی
    به نظرم یه جورایی میشه اسمش رو گذاشت فداکاری البته در مورد هر دو جنس
    یا مثلا بعد ازدواج آدم بخواد ادامه تحصیل بده هر شهری نمیتونه بره و یه سری محدودیتا براش پیش میاد
    بعضی از دوستام بودن بعد ازدواج گفتن ما دیگه هر شهری نمیتونیم بریم چه کاری بود رفتیم ازدواج کردیم خودمونو محدود کردیم!
    یا الان من بعضی کلاسارو میرم خانومایی که متاهلن میگن شب قبلش باید ناهار رو درست کنیم و وقتی خسته میرن خونه باید آماده ی پذیرایی از همسرشون باشن و خستگی هاشو بخرن
    میدونم این ها زیباست و سرشار از احساسات خیلی خوبی میتونه باشه
    اما خب یه مقدار سخت هست
    البته هر چی که درک همسر و اخلاقش خوب باشه به نظرم این سختی آسون تر میشه
    چون ازدواج یعنی همراهی همدلی یعنی در هر شرایطی کنار هم بودن و در عین حال احترام به خواسته ها و اهداف شخصی
    نمیدونم گاهی که به این موضوع فکر میکنم میگم شاید مجردی بهتر باشه
    شاید لازم باشه در موردش یه تاپیک بزنم و آگاهی های بیشتری در این باره کسب کنم.
    ببخشید پر حرفی های من رو رامونای عزیزم.
    خواهش میکنم عزیزم ٬ اتفاقا خیلی خوبه که در موردش حرف میزنی
    معلومه که همچین آدمی هست ٬نباید انقد ناامید باشی!

خوب ببین هیچ آدمی نمیتونه کاملا از همه نظر ایده آل باشه٬ هر آدمی در کنار خوبیهاش عیب هم داره. چیزی که باعث میشه احساس خوشبختی کنی صرفا داشتن شرایط ایده آل نیس؛
    سعی و تلاش خودتم هست که بتونی با وجود تفاوتها اون آرامشی رو که میخوای ایجاد کنی.

و این میشه همون مسئولیتی که میگی فعلا آمادگیشو نداری!

این طبیعیه وقتی آدم میخواد وارد یک مرحله جدیدی از زندگیش بشه ترس داشته باشه اما این ترس نباید باعث بشه زمان و فرصتهای طلایی برای ورود به اون مرحله رو از دست بدی!

بالاخره زندگی مراحل مختلفی داره که با هم متفاوتن و باید قبول کرد که اگرچه ممکنه ترسناک یا سخت به نظر بیان اما به هر حال اتفاق میفتن ؛
    پس چه بهتر که سعی کنیم ازش فرار نکنیم و با فکر و افزایش آگاهی و آمادگی در زمان و شرایط مناسب باهاش رو به رو بشیم!

اینم در نظر بگیر که انسان قابلیت شگفت انگیزی داره به نام سازگاری٬
    وقتی توی شرایط جدیدی قرار میگیره خیلی خوب میتونه خودشو و زندگیشو با مسئولیتها و شرایط جدیدش هماهنگ کنه٬ تازه اون موقع میفهمه که چقد ترسش الکی بوده.

از طرف دیگه ٬توی هر مرحله جدیدی از زندگی قطعا همراه سختی شیرینی هم هست٬
    همونطور که اون سختیها ممکنه جدید باشن و همیشه واسش ترس داشتیم اون شیرینی و اتفاقات خوب هم تجربه جدیدی هستن که حس و حال قشنگی که تجربشو نداشتیم واسمون به وجود میاره!

مثلا خود من با اینکه شدیدا دوس دارم مادر بشم اما میترسم!
    چون میدونم مسئولیت خیلی سنگینی تا آخر عمرم روی دوشمه اما اینم میدونم که نباید به این ترس پر و بال بدم و با افزایش اطلاعاتم در این زمینه خودمو برای مواجهه باهاش آماده کنم.
    و قطعا لذت و شیرینی مادر بودن از سختیهاش کم میکنه
    ویرایش توسط رامونا : 06-11-2017 در ساعت 03:58 PM

30. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 3822

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

آقایان عزیزای دل
    لطف کنید وقتی بحث میکنید از پایین تنه مبارکتان برای بحث مایه نگذارید
    شاید بسیاری با شما هم عقیده باشند ولی این نوع برخورد همه رو منزجر میکنه
    پس لطف کنید چیزی رو که بیرون حواله هم میکنید اینجا عیان نکنید
    آدم شرم میکنه
    این فروم هم نیاز به مدیریت منسجم و قوی داره
    واقعا کسی مرد باشه با این حرفتون باید آب بشه از خجالت

متاسفانه بعضیا از مردی فقط همینشو فهمیدن....

ایرادی هم برشون نیست...وقتی بالاخونشون اجاره اس دیگه مجبورن.

32. بالا | پست 3823

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

خدایا

هیچکس نمیدونه

چقدر بهت امید دارم

به همین اندازه که بهت امید دارم...ازت خواهش میکنم که نا امیدم نکنی...

چون فقط فقط فقط تو رو دارم...دلم به هیچ چیز و هیچ کسی بند نیست فقط خودت

واسه حفظ چیزایی که دارم و واسه داشتن چیزایی که ندارم.....به خودت محتاجم

خدایا جون هرکی که برات عزیزه...ناامیدم نکن این دفعه رو....

33. بالا | پست 3824

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

واقعا کسی مرد باشه با این حرفتون باید آب بشه از خجالت

متاسفانه بعضیا از مردی فقط همینشو فهمیدن....

ایرادی هم برشون نیست...وقتی بالاخونشون اجاره اس دیگه مجبورن.

دیدم با عزیزم و جانم و خواهش کردن کسی گوش نمیده گفتم دو کلمه مردانه بگم شاید دوستان بهتر متوجه شن
    میدونم حرفم مودبانه نبود پوزش از همگی

34. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 3825

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

دیدم با عزیزم و جانم و خواهش کردن کسی گوش نمیده گفتم دو کلمه مردانه بگم شاید دوستان بهتر متوجه شن
    میدونم حرفم مودبانه نبود پوزش از همگی
    بله واقعا امیدوارم این دفعه اثر داشته باشه.

36. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 3826

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    بعضیهام فکر میکنن اگه حتی بفهمند اشتباه می کنند برای اینکه بگویند خیلی میفهمند و خیلی اعتماد به نفس دارند روی موضعشون ایستادگی می کنند ولی نمی دانند اقرار به اشتباه شجاعت بیشتر میخواهد بزرگی مرد به افتادگی و تواضع هست
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

38. 3 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 3827

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

خدایا خودت گره از این کلاف سردرگم باز کن ...
    خسته ام...

40. بالا | پست 3828

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

[quote=رامونا;243153][quote=یلدا 25;242997]
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها

خواهش میکنم عزیزم ٬ اتفاقا خیلی خوبه که در موردش حرف میزنی
    معلومه که همچین آدمی هست ٬نباید انقد ناامید باشی!

خوب ببین هیچ آدمی نمیتونه کاملا از همه نظر ایده آل باشه٬ هر آدمی در کنار خوبیهاش عیب هم داره. چیزی که باعث میشه احساس خوشبختی کنی صرفا داشتن شرایط ایده آل نیس؛
    سعی و تلاش خودتم هست که بتونی با وجود تفاوتها اون آرامشی رو که میخوای ایجاد کنی.

و این میشه همون مسئولیتی که میگی فعلا آمادگیشو نداری!

این طبیعیه وقتی آدم میخواد وارد یک مرحله جدیدی از زندگیش بشه ترس داشته باشه اما این ترس نباید باعث بشه زمان و فرصتهای طلایی برای ورود به اون مرحله رو از دست بدی!

بالاخره زندگی مراحل مختلفی داره که با هم متفاوتن و باید قبول کرد که اگرچه ممکنه ترسناک یا سخت به نظر بیان اما به هر حال اتفاق میفتن ؛
    پس چه بهتر که سعی کنیم ازش فرار نکنیم و با فکر و افزایش آگاهی و آمادگی در زمان و شرایط مناسب باهاش رو به رو بشیم!

اینم در نظر بگیر که انسان قابلیت شگفت انگیزی داره به نام سازگاری٬
    وقتی توی شرایط جدیدی قرار میگیره خیلی خوب میتونه خودشو و زندگیشو با مسئولیتها و شرایط جدیدش هماهنگ کنه٬ تازه اون موقع میفهمه که چقد ترسش الکی بوده.

از طرف دیگه ٬توی هر مرحله جدیدی از زندگی قطعا همراه سختی شیرینی هم هست٬
    همونطور که اون سختیها ممکنه جدید باشن و همیشه واسش ترس داشتیم اون شیرینی و اتفاقات خوب هم تجربه جدیدی هستن که حس و حال قشنگی که تجربشو نداشتیم واسمون به وجود میاره!

مثلا خود من با اینکه شدیدا دوس دارم مادر بشم اما میترسم!
    چون میدونم مسئولیت خیلی سنگینی تا آخر عمرم روی دوشمه اما اینم میدونم که نباید به این ترس پر و بال بدم و با افزایش اطلاعاتم در این زمینه خودمو برای مواجهه باهاش آماده کنم.
    و قطعا لذت و شیرینی مادر بودن از سختیهاش کم میکنه

سلام مجدد رامونا جان
    خیلی متشکرم از توضیحات مفید و قشنگتون که مطلب رو قشنگ ادا کردید
    حق با شماست عزیزم
    به قول شما شاید لازم باشه یه مقدار بیشتر در این باره اطلاعاتم رو افزایش بدم
    راستش اگه یه روز بخوام ازدواج کنم اینکه طرف مقابلم نه تنها باعث محدود شدن کارهام نشه و باعث تشویق و حمایتم بشه خب خیلی خوبه و یه جورایی من این انتظار رو دارم
    البته دو طرفه هست
    همونطور که در طی زمان ها هدف از ازدواج به شکل های مختلف دچار تغییراتی شده و این روزا آدم ها بیشتر به خاطر رسیدن به کمال ازدواج میکنن و زندگیشونو با کسی که حس میکنن شاید بیشترین شباهت رو بهشون داره و به اصطلاح نیمه ی گمشده خطابش میکنن شریک میشن
    این ها باعث میشه آدم انتظاراتش تغییر کنه و از شریک زندگیش انتظار همراهی و حمایت رو که همراه با حس امنیت هست داشته باشه
    و هر دو باید علاوه بر در نظر داشتن اهداف مشترک برای زندگیشون به خواسته های شخصی همدیگه هم توجه کنن و احترام بذارن.

41. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 3829

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سلام و عرض ادب خدمت همگی
    طاعات و عبادات قبول
    فرا رسیدن شب ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی(ع) رو خدمت همگی تسلیت عرض میکنم
    در این شب گرانقدر و این لحظه های عزیز برای همدیگه دعا کنیم.

43. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 3830

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

خدایا خانواده ی کوچیکمو به خودت میسپارم...
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

45. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 3831

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

47. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 3832

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خداوندا به حق این روزها و شب های عزیز هر بنده ایت که به نحوی درخواستی ازت داره رو دست خالی از درگاهت نذار
    به پسرها و مردهای جامعه مون غیرت و مردونگی حضرت علی(ع) و به دخترها و زن هامون عفت و حیای حضرت فاطمه(س) رو عطا کن.
    التماس دعا

49. 3 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 3833

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

صبر درمان من است از تلخ و شیرینش چه باک؟
    هرچه باشد ناگزیرم، هرچه باشد حاضرم..!

51. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 3834

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

متاسفانه امشب شنیدم که داعش به طرز خطرناکی توی استان و منطقه ی ما نفوذ پیدا کرده
    از وقتی این خبر رو شنیدم نگران شدم
    برادرم هم میخوادبره خدمت سربازی
    دل تو دلم نیست...
    قبلنا پژاک بود الان شده داعش
    خدایا خودت هستی که میتونی دل ها رو آروم کنی و ریشه ی این ظالما رو از روی زمین برداری
    خدایا ازت میخوام خودت مراقب همه ی سربازهای ایرانمون باشی
    خودت میدونی که تو دل پدرمادرها و خونواده شون چی میگذره و این روزا چه حالی دارن.
    خدای عزیزم خودت مراقب همه ی بنده هات باش و نذار خوون جوون های بی گناه مردم بریزه

در انتهای شب نگرانی هایم را به تو میسپارم و آسوده میخوابم، زیرا که میدانم همیشه بیداری
    ازت ممنونم خدای بزرگ.

53. 3 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 3835

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه امشب شنیدم که داعش به طرز خطرناکی توی استان و منطقه ی ما نفوذ پیدا کرده
    دل تو دلم نیست...
    خدایا خودت هستی که میتونی دل ها رو آروم کنی و ریشه ی این ظالما رو از روی زمین برداری
    خدای عزیزم خودت مراقب همه ی بنده هات باش و نذار خوون جوون های بی گناه مردم بریزه

در انتهای شب نگرانی هایم را به تو میسپارم و آسوده میخوابم، زیرا که میدانم همیشه بیداری
    ازت ممنونم خدای بزرگ.
    جدی؟
    کی گفته؟
    داعش تو عراق که نابود شد چجوری اومدن غرب کشور ما عجب

55. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 3836

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

دل تو دلم نیست...

ازت ممنونم خدای بزرگ.
    یلداجانم حق داری نگران خانواده و عزیزانت باشی؛

ظلم این جنایتکارا تن هر آدمی رو میلرزونه.

اما نترس ٬ جبهه اطلاعاتی و نظامی ایران قویتر از اون چیزیه که مردم فکر میکنن٬ اجازه نفوذ دشمن رو نمیدن.
    ویرایش توسط رامونا : 06-17-2017 در ساعت 03:13 PM

57. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 3837

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35635
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. خیلی از خدا دل گیرم میخوام امشب با خدا کات کنم

59. بالا | پست 3838

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

شیطونه میگه برم همشونو ببندم به کتک...
    امضای ایشان

60. بالا | پست 3839

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    میزان امتیاز
    10

61. بالا | پست 3840

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط javaheri69 نمایش پست ها
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1400392697285921.jpg  
    ویرایش توسط Mohsen123 : 06-17-2017 در ساعت 08:37 PM
    امضای ایشان

62. بالا | پست 3841

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

خدایا به همه سلامتی عطا کن
    خدایا برای همه جوانهای مجرد همسر مناسب پیدا کن
    خدایا هر چه زودتر زمینه ازدواج برای من ایجاد کن خدایا یک دختر خوب نصیبم کن
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

63. 4 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 3842

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

جدی؟
    کی گفته؟
    داعش تو عراق که نابود شد چجوری اومدن غرب کشور ما عجب
    متاسفانه یکی دو مور دبوده ولی خب اینطور که میگن اخبار دیروز ظاهرا صحت نداشته!
    امیدوارم البته
    تو عراق هم هستن کم و بیش
    چند روز پیش دو نفر از مرز عراق اومده بودن ایران و میخواستن که عملیات خرابکاری انجام بدن خداروشکر با هوشیاری نیروهای مرزی شناسایی و دستگیر شدن.

65. بالا | پست 3843

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    یلداجانم حق داری نگران خانواده و عزیزانت باشی؛

ظلم این جنایتکارا تن هر آدمی رو میلرزونه.

اما نترس ٬ جبهه اطلاعاتی و نظامی ایران قویتر از اون چیزیه که مردم فکر میکنن٬ اجازه نفوذ دشمن رو نمیدن.
    ممنون رامونای عزیز از همدلیتون
    بله واقعا این از خدا بی خبرها خیلی جنایت ها در حق جامعه ی بشری میکنن
    از کشتن انسان ها به بدترین شکل ممکن تا تجاوز به ناموس و مال مردم...
    درسته عزیزم، خداروشکر نیروهای کشورمون قوی هستن تو این شب عزیز از خداوند میخوام پایه های نیروهای محافظتی کشورمون رو از همیشه قوی تر کنه و ریشه ی این ظالمان رو از این سرزمین و کشورهای دیگه برداره برای همیشه ، بلکه جامعه ی بشری از دستشون نجات پیدا کنن
    متاسفانه تو مرزها گاهی مواردی هست
    پسرخاله ی من نظامیه و کارش تو مرزه
    پارسال زمستون بهشون گزارش داده بودن که داعشی ها وارد مرزش شدن و قصد خرابکاری دارن، یه تیم از گروه این ها رفته بودن
    هوا هم خیلی سرد و برف هم یه متری باریده بود
    وقتی از سختی های اون شب ها تعریف میکرد آدم تنش به لرزه درمیومد
    یکی از دوستاشون یه جوون 25 ساله و هیکلی هم بوده که نامزد کرده بود اون شب تو برف ها گیر افتاده بود و بدون آب و غذا بعد از چند ساعت دست و پنجه نرم کردن با شرایط شهید شده بود
    به خدا آدم عکسشو میدید دلش آتیش میگرفت
    یکی دو تا نیستن
    دوستان عزیز تو این شب که آخرین شب از شبهای عزیزکرده ی قدر هست کنار دعاهامون فراموش نکنیم برای آرامش کشورمون دعا کنیم.
    امیدوارم همه به مراد دلشون برسن و خداوند بهترین تقدیرهارو برای همه ی بنده هاش رقم بزنه.

خداوندا بعضی چیزها تو دل بنده هات هست که فقط خودت ازشون خبر داری و گره شون هم به دست های پرقدرت تو باز میشه
    تو این شب عزیز به یاد همه ی بنده هات باش
    خودت میگی که وقتی که میخوایم کسی به یادمون باشه به یاد تو باشیم که همواره به یادمون هستی.

66. 3 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 3844

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

خدایا خیلی این روزا بهت نیاز دارم.لطفا منو ببخش.کمکم کن حالا که زمین خوردم،بلند شم.خدایا باز نگاهم کن و دستامو بگیر.نذار تنها بمونم.کنارم باش.که لحظه لحظه هامو محتاج با تو بودنم.
    امضای ایشان
    هروقت زمین خوردی،دست کم چیزی از زمین بردار

68. 2 کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 3845

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

فَلَمَّا جَاءَتْهُمْ رُسُلُهُمْ بِالْبَيِّنَاتِ فَرِحُوا بِمَا عِنْدَهُمْ مِنَ الْعِلْمِ وَحَاقَ بِهِمْ مَا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُونَ
    ﴿۸۳﴾ غافر

و چون پيامبرانشان دلايل آشكار برايشان آوردند به آن چيز [مختصرى] از دانش كه نزدشان بود خرسند شدند و [سرانجام] آنچه به ريشخند مى‏ گرفتند آنان را فروگرفت

فَلَمَّا رَأَوْا بَأْسَنَا قَالُوا آمَنَّا بِاللَّهِ وَحْدَهُ وَكَفَرْنَا بِمَا كُنَّا بِهِ مُشْرِكِينَ ﴿۸۴﴾غافر

پس چون سختى [عذاب] ما را ديدند گفتند
    فقط به خدا ايمان آورديم و بدانچه با او شريك مى‏ گردانيديم كافريم

فَلَمْ يَكُ يَنْفَعُهُمْ إِيمَانُهُمْ لَمَّا رَأَوْا بَأْسَنَا سُنَّتَ اللَّهِ الَّتِي قَدْ خَلَتْ فِي عِبَادِهِ وَخَسِرَ هُنَالِكَ الْكَافِرُونَ ﴿۸۵﴾غافر

و[لى] هنگامى كه عذاب ما را مشاهده كردند ديگر ايمانشان براى آنها سودى نداد سنت ‏خداست كه از [ديرباز] در باره بندگانش چنين جارى شده و
    آنجاست كه ناباوران زيان كرده‏ اند

امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

70. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 3846

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    میزان امتیاز
    10

72. 2 کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 3847

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

74. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

75. بالا | پست 3848

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34374
    تشکـر
    337
    تشکر شده 212 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    8

چه دلم میخاد یه دل سیر شریعتی بخونم

فاطمه فاطمه است
    امضای ایشان

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

76. 5 کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 3849

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

( عکس از شلیک موشک‌های سپاه از کرمانشاه به مقر تروریست‌ها در دیرالزور سوریه)

امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

78. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

79. بالا | پست 3850

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7488
    تشکـر
    942
    تشکر شده 1,135 بار در 596 پست
    میزان امتیاز
    10

هی روزگار
    thumb_hammihan20171720485802610531497759216.7447.jpg

80. 3 کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 77 از 165 ... 2767757677787987127 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد