صفحه 10 از 165 ... 891011122060110 ...
نمایش نتایج: از 451 به 500 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

860882
  1. بالا | پست 451

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11818
    تشکـر
    18
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

آرزویی که همیشه ی همیشه می خوام بهش برسم ،
    تهِ ته قلبمه .
    وقتی پروازمو شروع کردم و دور شدم ، صدای نفس کشیدنم ساکت شد .
    ولش کن ، دیگه گذشته رو لازم ندارم .
    مثل داستانِ یه پرنده ی آبی .
    باور دارم که برام شادی به ارمغان میاره .
    این ظاهرِ آزاد ، مثل آسمونِ آبی .
    داشتم آرزو می کردم . ایکاش این احساس دوباره تکرار بشه
    اما یه روزی ، مثل یه سراب محو می شه.
    یه شکل مبهم می شه.
    اما هنوز فراموشش نکردم.
    انگار همین الان ممکنه بیوفته،
    کم رنگ بشه،
    مثل یه حباب ، بترکه و محو بشه
    با اینحال ، احساس من همیشه ی همیشه،
    تهِ ته قلبمه .
    مثل وقتی خوابت می بره . صدای نفس کشیدنم ساکت شد .
    ولش کن ، دیگه گذشته رو لازم ندارم.

2. 4 کاربران زیر از war بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 452

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14761
    تشکـر
    36
    تشکر شده 44 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    0

هی دلم تنگ است برای طلوعی که غروب ندار و به انتظارش خواهم ماند من تنهام نمی دانم در مسیرم با کسی همراه میشوم یانه و یا او همچون من ارزوی طلوعی بی پایان را دارد و حتی خود من از ارزویم مطمئن نیستم ................................

4. 3 کاربران زیر از a.b بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 453

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

ﭘﺪﺭ ﻳﻌﻨﻲ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﺩﺭﺩ ﺗﺎ ﺻﺒﺢ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﻧﻴﻮﻣﺪﻩ ﺍﻣﺎ ﺗﻮ ﻛﻪ پا میشی ﻣﻴﺒﻨﻲ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﺖ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﻴﺰﻧﻪ …

وقتی پشت سر پدرت از پله ها میای پایین و میبینی چقدر آهسته میره

میفهمی پیر شده !
    وقتی داره صورتش رو اصلاح میکنه و دستش میلرزه ، میفهمی پیر شده !
    وقتی بعد غذا یه مشت دارو میخوره ، میفهمی چقدر درد داره اما هیچ چی نمیگه . . .
    و وقتی میفهمی نصف موهای سفیدش به خاطر غصه های تو هستش

دلت میخواد بمیری . . .

پدرم ، تنها کسی است که باعث میشه بدون شک بفهمم فرشته ها هم میتوانند مرد باشند !
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

6. 3 کاربران زیر از naz gol بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 454

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

عذاب یعنی نه حس زندگی داشته باشی نه جرئت مردن....
    عذاب یعنی دردات تا اخر دنیا بات بمونن حتی اگه 10برابر بقیه زور بزنی واسه خوب زندگی کردن
    عذاب یعنی واسه گریه هزارتا دلیل داشته باشی ولی خنده برات معنی حماقت بده
    عذاب یعنی خدایا میدونم دوسم نداری ولی بذار بیام پیشت دیگه خسته شدم

8. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 455

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

دلم برا عشقم تنگ شده بدون خبر گوشیشو خاموش کرده دارم دیوونه میشم هی با خودمم فکر مینم داره بهم خیانت میشه اصلا داغونم دیگه دست و دلم به درس نمیره
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

10. بالا | پست 456

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14673
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلطان غم مادر!
    امضای ایشان
    باهم دوست باشید

11. کاربران زیر از سامانت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 457

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

13. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 458

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12556
    تشکـر
    7
    تشکر شده 15 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خودم زندگی رو برای خودم سخت کردم ...
    با افکاری که برای خودم ساختم با چیزایی که دیدمو نباید میدیدم ... که شخصیت منو تا به امروز شکل داده که اصلا ازش راضی نیستم ...
    وقتی فکر میکنم فقط پشیمونم از گذشته ... همش میگم کاش این کارو نمیکردم کاش اون کارو میکردم ... اگه الان فلان کارو کرده بودم خیلی بهتر بودم ...
    همش به خدا ایراد میگیرم که چرا منو خلق کرده وقتی خودم نمیخواستم خلق بشم این جوابه کلیشه ای ام که خودم میخواستم خلق بشمو یادم نیست هیچ وقت قانعم نکرده ...
    منظورم از چیزایی که باید مدیدیمو ندیدم و چیزایی که خوندمو نباید میخوندم اینه که همش متنایه نا امید کننده خوندم فیلمایه نا امید کننده دیدم و خودمو جایه اونا گذاشتمو دیدم چقدر بدبختم ...
    با این که پسرم مثلا وقتی یه خبر از تجاوز به یک دخترو میخونم حالم بد میشه انگار خود آزاری دارم همیشه اخباره بدو دنبال میکنم ... بعدم با خودم میگم اگه جایه دختره بودم حتما خودمو میکشتم ...
    تهشم به این میرسم که چقدر این دنیا کثیفه پس چرا من باید توش زندگی کنم ... هیچ وقت دلیلی برای زنده بودنم پیدا نکردم ... هیچ کس هم نتونسته جوابه درستی بهم بده خب معلومه قرار نیسیت کسی به من بگه چرا زنده ام چیزیه که خودم باید بهش برسم ... همه ی حرفا کلیشه ایه برای رسیدن به خدا ، برای عبادت !!
    هر لحظه تو فکره خودکشی ام .... من اینو میدونم که میشه ذهن رو تربیت کرد ولی من اوایل میخواستم ذهنم رو به سمت خوب تربیت کنم ولی یا راهو اشتباه رفتم یا هر چی موفق نبودم ...
    و فهمیدم که برعکسشم جواب میده میتونم ذهنم رو به سمتی هدایت کنم که خودمو بکشم ... همش در فکره خودکشی بودم هر لحظه ...
    هر جا که نشسته بودم با چیزایی که دورو برم بود تصور میکردم که باهاش الان خودمو میکشم ...
    تو پارک که نشسته بودم تصور میکردم خودمو با درخت دار زدم ...
    تو خونه فکر میکردم به این که گازو باز بزارمو راحت بشم ...
    و بی نتیجه ام نبود این افکارم ... خودمو به یه جایی رسوندم که تقریبا غیر ارادی رفتم طناب خریدم ... و اطلاعات دقیق در مورد دار زدنی که کمترین درد رو داشته باشرو بدست آووردم ...
    دیدم به نسبت وزنی که آدم داره باید از یه ارتفاع خاصی بیفته پایین با طناب دار که درد کمتری داشته باشه مرگش ...
    طناب رو بستم رفتم بالا که از همون ارتفاعی که دقیق اندازه گرفته بودم بپرم ... ولی نمیدونم چرا نتونستم ... ضربانه قلبم فکنم رو هزار بود حاله عجیبی بود ...
    چندین بار تلاش کردم خودمو بندازم ولی اخر نتونستمو طنابو باز کردم ...
    چقدر احمقم اگه همون موقع خودمو راحت کرده بودم الان همه چی تموم شده بود ... از دسته این ذهنه مریضم که زندگی کردن رو بلد نیستم راحت میشدم ...
    من خودم میدونم که مشکله روانی دارم یا به عبارت دیگه ذهنم سالم نیست ... ولی اصلا دوست ندارم با این داروهایی که یه جارو درست میکنه هزار جایه دیگرو خراب خوب بشم ...
    تازه من اسمه اونو نمیذارم خوب شدن یه نوع اعتیاده آدما سیگار میکشن برای چی ؟؟ برای این که از مشکلاتو اینا یکم ذهنشونو فاصله میده ... یارو وقتی عصبانی میشه سیگارو سریع روشن میکنه ...
    شایدم ذهنم داره مقاومت نشون میده در مقابل خوب شدن ...
    از یه طرفم فکر میکنم که این مشکلایه مغزیمو این بد بینیا ... راستی گفتم که خیلی بد بینم ؟؟؟ خیلی بد بینم ... یعنی از هر چیزی بدترین شکلشو تصور میکنم ...
    داشتم میگفتم این مشکلام فکر میکنم مقداریشم ژنتیکیه یا برگرفته از رفتاره پدرو مادر تو زندگیه ... چون بابامم خیلی بدبینن ...
    امیدوارم یه روز جراتو پیدا کنم که خودمو راحت کنم ...
    البته باید ذهنمو همشو از دوباره برنامه ریزی کنم چون وقتی داشتم میپریدم به غلط کردن افتاده بودم با خودم گفتم دیگه هیچ وقت این کارو نمیکنم ... ( دیوونه ام دیگه )
    فقط کاش بعده مرگ مثل خواب باشه که توش هیچی نمیفهمه آدم ... البته خوابی که آدم توش خواب نبینه ... خب کلا من دوست داشتم هیچ وقت خلق نشده بودم ...
    با خدا ام خیلی درگیرم ها ... همون شیطان که جلو آدم تعظیم نکرده حالا نمیدونم درسته یا غلط این چیزارو گفتن به ما دیگه درستو غلطشو نمیدونم ...
    همون که بزرگترین نا فرمانیو کرد خدا بهش اجازه داد ازش درخواستی داشته باشه ... حالا ما که اشرفه مخلوقاتیم نمیتونیم از خدا بخوایم ... بخوایم نه بخوام شما که نمیخواین : )
    بخوام که منو به نیستی تبدیل کنه یعنی اصلا انگار من خلق نشدم ...
    جالبه هم این دنیا عذاب بکشیم حالا هر چی دوس دارین اسمشو بذارین من خودمو عذاب میدم ذهنمه که داره منو عذاب میده من زندگی کردن بلد نیستم یا هر چیزه دیگه ای ...
    هم باید اینجا عذاب بکشم هم اون دنیا ... من نمیدونم این کجاش عدالته ؟؟؟
    من که تا حالا آزارم به هیچکس نرسیده باید عذاب بکشم هر دو جا ...
    اووو خیلی حرف زدم البته میدونم که کسی نمیخونه ...

15. 4 کاربران زیر از Omid.71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 459

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid.71 نمایش پست ها
    خودم زندگی رو برای خودم سخت کردم ...
    با افکاری که برای خودم ساختم با چیزایی که دیدمو نباید میدیدم ... که شخصیت منو تا به امروز شکل داده که اصلا ازش راضی نیستم ...
    وقتی فکر میکنم فقط پشیمونم از گذشته ... همش میگم کاش این کارو نمیکردم کاش اون کارو میکردم ... اگه الان فلان کارو کرده بودم خیلی بهتر بودم ...
    همش به خدا ایراد میگیرم که چرا منو خلق کرده وقتی خودم نمیخواستم خلق بشم این جوابه کلیشه ای ام که خودم میخواستم خلق بشمو یادم نیست هیچ وقت قانعم نکرده ...
    منظورم از چیزایی که باید مدیدیمو ندیدم و چیزایی که خوندمو نباید میخوندم اینه که همش متنایه نا امید کننده خوندم فیلمایه نا امید کننده دیدم و خودمو جایه اونا گذاشتمو دیدم چقدر بدبختم ...
    با این که پسرم مثلا وقتی یه خبر از تجاوز به یک دخترو میخونم حالم بد میشه انگار خود آزاری دارم همیشه اخباره بدو دنبال میکنم ... بعدم با خودم میگم اگه جایه دختره بودم حتما خودمو میکشتم ...
    تهشم به این میرسم که چقدر این دنیا کثیفه پس چرا من باید توش زندگی کنم ... هیچ وقت دلیلی برای زنده بودنم پیدا نکردم ... هیچ کس هم نتونسته جوابه درستی بهم بده خب معلومه قرار نیسیت کسی به من بگه چرا زنده ام چیزیه که خودم باید بهش برسم ... همه ی حرفا کلیشه ایه برای رسیدن به خدا ، برای عبادت !!
    هر لحظه تو فکره خودکشی ام .... من اینو میدونم که میشه ذهن رو تربیت کرد ولی من اوایل میخواستم ذهنم رو به سمت خوب تربیت کنم ولی یا راهو اشتباه رفتم یا هر چی موفق نبودم ...
    و فهمیدم که برعکسشم جواب میده میتونم ذهنم رو به سمتی هدایت کنم که خودمو بکشم ... همش در فکره خودکشی بودم هر لحظه ...
    هر جا که نشسته بودم با چیزایی که دورو برم بود تصور میکردم که باهاش الان خودمو میکشم ...
    تو پارک که نشسته بودم تصور میکردم خودمو با درخت دار زدم ...
    تو خونه فکر میکردم به این که گازو باز بزارمو راحت بشم ...
    و بی نتیجه ام نبود این افکارم ... خودمو به یه جایی رسوندم که تقریبا غیر ارادی رفتم طناب خریدم ... و اطلاعات دقیق در مورد دار زدنی که کمترین درد رو داشته باشرو بدست آووردم ...
    دیدم به نسبت وزنی که آدم داره باید از یه ارتفاع خاصی بیفته پایین با طناب دار که درد کمتری داشته باشه مرگش ...
    طناب رو بستم رفتم بالا که از همون ارتفاعی که دقیق اندازه گرفته بودم بپرم ... ولی نمیدونم چرا نتونستم ... ضربانه قلبم فکنم رو هزار بود حاله عجیبی بود ...
    چندین بار تلاش کردم خودمو بندازم ولی اخر نتونستمو طنابو باز کردم ...
    چقدر احمقم اگه همون موقع خودمو راحت کرده بودم الان همه چی تموم شده بود ... از دسته این ذهنه مریضم که زندگی کردن رو بلد نیستم راحت میشدم ...
    من خودم میدونم که مشکله روانی دارم یا به عبارت دیگه ذهنم سالم نیست ... ولی اصلا دوست ندارم با این داروهایی که یه جارو درست میکنه هزار جایه دیگرو خراب خوب بشم ...
    تازه من اسمه اونو نمیذارم خوب شدن یه نوع اعتیاده آدما سیگار میکشن برای چی ؟؟ برای این که از مشکلاتو اینا یکم ذهنشونو فاصله میده ... یارو وقتی عصبانی میشه سیگارو سریع روشن میکنه ...
    شایدم ذهنم داره مقاومت نشون میده در مقابل خوب شدن ...
    از یه طرفم فکر میکنم که این مشکلایه مغزیمو این بد بینیا ... راستی گفتم که خیلی بد بینم ؟؟؟ خیلی بد بینم ... یعنی از هر چیزی بدترین شکلشو تصور میکنم ...
    داشتم میگفتم این مشکلام فکر میکنم مقداریشم ژنتیکیه یا برگرفته از رفتاره پدرو مادر تو زندگیه ... چون بابامم خیلی بدبینن ...
    امیدوارم یه روز جراتو پیدا کنم که خودمو راحت کنم ...
    البته باید ذهنمو همشو از دوباره برنامه ریزی کنم چون وقتی داشتم میپریدم به غلط کردن افتاده بودم با خودم گفتم دیگه هیچ وقت این کارو نمیکنم ... ( دیوونه ام دیگه )
    فقط کاش بعده مرگ مثل خواب باشه که توش هیچی نمیفهمه آدم ... البته خوابی که آدم توش خواب نبینه ... خب کلا من دوست داشتم هیچ وقت خلق نشده بودم ...
    با خدا ام خیلی درگیرم ها ... همون شیطان که جلو آدم تعظیم نکرده حالا نمیدونم درسته یا غلط این چیزارو گفتن به ما دیگه درستو غلطشو نمیدونم ...
    همون که بزرگترین نا فرمانیو کرد خدا بهش اجازه داد ازش درخواستی داشته باشه ... حالا ما که اشرفه مخلوقاتیم نمیتونیم از خدا بخوایم ... بخوایم نه بخوام شما که نمیخواین : )
    بخوام که منو به نیستی تبدیل کنه یعنی اصلا انگار من خلق نشدم ...
    جالبه هم این دنیا عذاب بکشیم حالا هر چی دوس دارین اسمشو بذارین من خودمو عذاب میدم ذهنمه که داره منو عذاب میده من زندگی کردن بلد نیستم یا هر چیزه دیگه ای ...
    هم باید اینجا عذاب بکشم هم اون دنیا ... من نمیدونم این کجاش عدالته ؟؟؟
    من که تا حالا آزارم به هیچکس نرسیده باید عذاب بکشم هر دو جا ...
    اووو خیلی حرف زدم البته میدونم که کسی نمیخونه ...
    سلام
    چقدر قشنگ احساسات رو بیان کردی ، معلومه ذهن قوی داری ، بین دو راهی احساس موندی و خسته شدی
    زندگی قشنگه خودت هم میدونی پس خودت رو نقد نکن گذشته یعنی خاطرات و این خاطرات هستن که ما رو قوی میکنن و مهم نیست گذشته ما چطور بوده مهم اینه که زمان حال مون میخوام چکار کنیم و هدفمون در آینده چیه...
    حس تسلیم شدن رو فراموش کن و بزار کمرنگ بشه ، به این احساسات بها نده بزار بگذرن احساسات همیشه گذا هستن و این عواطف هستن که میمونن
    ما و آدمای اطرافمون با هم فرقی نمیکنیم هممون از یک نوع هستیم و تمایز افراد با هم نحوه فکر کردن و افکارشونه درسته که بعضی ها منحرف شدن از مسیر واقعی ، اما هر کس اختیار اعمال خودش رو داره و در برابرشون مسئوله
    سعی کن بی خیال باشی خوش و از زندگی لذت ببری ، درک کردن بیش اندازه دنیای اطراف باعث میشه که خسته بشیم ، تسلیم نشو و کاری که درسته رو انجام بده زندگی زیباس سعی کن به زیبای هاش نگاه کنی و فقط بدی ها رو نبینی
    به این فکر نکن که میتونی یا نه ، مهم نیست که میدونیم قدرتشو داریم یا نه ، به راه و مسیر درست و حقی که باید بری فکر کن تصمیم بگیر و بهش عمل کن به رفت توی مسیر درست فکر کن و بورو ، خودتو رها کن و نزار راکت بمونی
    ورزش کن ، به خودت برس ، به بقیه کمک کن ، خودتو دوست داشته باش و بپذیر ، ببخش و بگذر ، بهترین ها رو برای خودت بخواه تا بهترین ها رو به دیگران ارائه بدی ، خوبی ها رو توی مردم جستجو کن تا توی خودت هم ببینی . . .
    زندگی زیباست و این دنیا دلیلی برای ناراحتی نداره
    برات آرزوی بهترین ها رو همراه با خیر و خوشی دارم

17. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 460

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

عاقا من اومدم سر درد و دلم رو باز کنم که بابام از سرکار اومد ... بهش سفارش شیرینی داده بودم ، کیک فنجونی خریده ! میگه من و مامانت کیک فنجونی دوست داریم .... هعـــــــــــی!
    ای بابا ! حس درد و دلم پرید! الان شدیدا حس ریاضی خوندن بهم دست داده ... پیش به سوی انتگرال

19. 5 کاربران زیر از بهاره76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 461

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    میزان امتیاز
    10

منم دارم دیوونه میشم یه وقتایی میشینم به خودم میگم مگه خدا کاراش از روی حکمت نبوده؟؟؟ پس خلقت منم یه حکمتی داشته بعدش یه حس خوبی تو وجودم حس میکنم اما کمی بعدش باز احساس ناامید در ذهنمو میزنه و بدون اجازه وارد میشه پیش خودم میگم چرا ادم تو این دنیا این همه زحمت بکشه و اخرش بره جهنم یه بار هم دست به خودکشی زدم وسیعت نامه هم نوشتم اما قرصایی که خورده بودم منو نکشت فقط حالمو بد کرد دوست دارم بمیرم اما میترسم از خودکشی نه اینکه از عذابش بترسم از این میترسم که وقتی بقیه بفهمن خودکشی کردم ابرو خانوادم بره چون همه چیز برای من محیا شده چیزی کم ندارم اما تنها چیزی که کم دارم یه همدرده یه هم زبون یکی که بشه بهش تکیه کرد یکی که بشه راحت همه چیزو بهش گفت یکی که وقتی مشکلاتمو بهش گفتم نگه درست میشه بگه با هم درستش میکنیم اگه یه روزی این شخصو پیدا کردم دیگه هیچ اروی دیگه ای ندارم اون وقته که میتونم از ته دل بخندم نه اینکه تظاهر به خنده کنم ای خدااااا این فرد رو بهم عطا کن به شدت بهش نیاز دارم
    امضای ایشان

21. 5 کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 462

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    یه عالمه حرف و بغض تو دلم دارم ولی وقتی میخوام بنویسم ذهنم خالی میشه

از زندگی مشترک میترسم از آینده میترسم
    از سختیا میترسم که نکنه از پسشون برنیام
    برام دعا کنید
    امضای ایشان

23. 5 کاربران زیر از m:gh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 463

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

چقد زندگی پستی بلندی داره
    هر چی پیش میرم فک میکنم دیگه پست تر از این امکان نداره ولی باز به یه چیزی برمیخورم که میفهمم اشتباه میکردم
    همش به خودم میگم میتونم بجنگم با زندگی
    همش خودمو این در اون در میزنم راه بهتری پیدا کنم
    تلاش میکنم نا امید نشم
    ولی گاهی انقد خسته میشم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم
    فرداش که میشه دوباره لبخند میزنم میگم باید بتونم
    مغزم پوکید انقد فکر کردم
    هنوزم ناامید نیستم ولی از لبخند زدنای زورکیم خسته شدم که ادای ادمای بیخیالو در میارم
    دارم یاد میگیرم محکم باشم
    خدایا راضیم به رضای تو
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

25. 6 کاربران زیر از naz gol بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 464

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

خدایا کمکم کن
    خسته شدم از این همه هیچی
    درس میخونم بعد با خودم میگم خوب که چی؟ اخرش قرار چی بشه؟ میرسم سرکار دوباره همون حرف رو میزنم
    خیلی زندگیم روتین شده . اگرم اتفاقی بیافته فقط بد بد و بد
    دلم می خواد واسه خودم زندگی کنم. برم یه جای دور که هیچ کس منو نشناسه و واسه خودم زندگی کنم
    اخه بی انصافیه من فقط 31 سالمه اونوقت خاله م رفته پیش دعانویس تا بختم باز شه- عمم میگه وقتی خواستگار اومد سوره نمی دونم چی چی رو بخون پوف کن تو صورت طرف -همسایه مون واسم خواستگار میفرسته- مامان بابا خیلی نگران من هستن وقتی یک خواستگار غریبه میاد قبول نمیکنن چون میترسن و نمیشناسنش
    این وسط فقط من موندم احساس دلقک بودن و عروسک خیمه شب بازی رو دارم
    جالب اینجاست من اصلا تو فکر ازدواج نیستم. قبول دارم دختر ترشیده فامیل هستم ولی خوب اصلا دوست ندارم
    دیگران هم اینو قبول نمیکنن
    درس میخونم و کار میکنم همه میگن تفلی داره خودشو سرگرم میکنه
    اهل تفریح و گردشم و دوست و رفیق هم نیستم
    فقط خدا رو دارم که اونم هرچی صداش میزنم نمیدونم یا میشنوه و صبر کرده هی چی به صلاحمه خودش درست بشه یا بخاطر گناهام بهم محل نمیذاره
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

27. 5 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 465

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

وقت دیدارتوزیرنورماهه......
    باتوتاخوبشختی راهمون کوتاهه........
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

29. 3 کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 466

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

رفیقم میگفت
    رفتم سوپری دیدم جلومغازه نوشته اینجا مجهز به دوربین مدار بسته است
    گفتم:این دوربین مدار بسته کجاس؟
    اشاره به قاب بالای سرش کردکه دیدم نوشته الله
    و گفت:این بهترین دوربین مدار بسته دنیاست
    خیلی حرفش تاثیرگذاربود
    همینجوری که اشک میریختم چند تا چیپس دزدیدم😆😆

31. 4 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 467

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

قبل از اینکه برم به جایی خیلی دور
    حس می کنم باید احساساتم رو بهت بگم
    امروز به پایان می رسه
    با هم می خندیم ولی قلب من پر از درده
    شب که باد بهاری میورزه ، فکر می کنم که از اینجا نرم
    و اینجا با تو بمونم
    ولی به دلایلی نمی تونم بگم
    ما داریم خودمونو برای خداحافظی آماده می کنیم که می گیم " تا بعد
    زیر درخت توی پیاده رو جای که تنها قدم می زنم
    بعد از اون خوابی که ناگهانی دیدم
    گُل های که می اُفتن با لرزش پَر پَر میشن
    همشون به درون قلبم میره
    می خوام صادق باشم
    اَگه این همه درد دوباره بیاد ، و دوباره قلبم رو زخمی کنه
    من میرم و
    اونطرف در های بسته رو خواهم دید

یه شعر ژاپنی گوش میدادم گفتم براتون بنویسم

33. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 468

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    تشکر شده 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    9

خدایش تا حالا نمیدونستم

35. بالا | پست 469

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14991
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من در تهران و دور از خانوادم زندگی میکنم. مادر و خواهرم در همدانن.و پدرم در یکی از شهرستان های همدان که اخر هفته میاد پیش مادر و خواهرم. دلیلشم بخاطر کارشه. مشکل من اینه که شدیدا تحت تاثیر کنترل مادرم هستم. نه اینکه خیلی کنترل کنه. اما وقتی با موضوعی مخالفه من خیلی اذیت میشم و نمیتونم بگم این کار منه، زندگیه منه و خودم تصمیم میگیرم. برای مثال کافیه یه شب من پیش دوستم باشم و مادرم پیام بده که باز خونه نیستی!! تا من فرداش کلا استرس داشته باشم. درواقع مامانم میدونه اگه با کاری مخالف باشه من خیلی سختم میشه انجامش. نمیدونم چظور این احساسات رواز خودم دور کنم. در حالی که خیلی وقتا مطمئنم که مادرم متوجه نیست. هم رشد یافتگیه شخصیتیه کمتر از من داره هم تحصیلات و امثالهم. اما باز نمیتونم وقتی مخالفه ، مقابله کنم.پیشاپیش ممنون بابت راهنماییتون

36. بالا | پست 470

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14387
    تشکـر
    62
    تشکر شده 96 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

به گذشته م فکر میکنم، سیر زندگی مو از سال 83 مدام مرور میکنم .... تو تنهایی هام....
    خواستم عاشق شم، یه عشق داغ.... یهویی طی یک اتفاق بسیار معمولی ، شدم
    خواستم بزرگ شم ، پخته تر ، عاقل تر ..... یه اتفاقایی افتاد که مجبور شدم اینایی رو که میخواستم بشم
    خواستم موفق باشم، تک باشم، الگو باشم.... با زحمتایی که کشیدم شدم
    خواستم آزاد باشم......... شدم
    الان 10 سال میگذره ، به هر چی خواستم........ رسیدم
    میدونید! وقتی نگاه میکنم ، میبینم خدا هیچ وقت دست رد به سینه من نزده
    همیشه نگاش به من بوده ، همیشه حالمو پرسیده، همیشه هر وقت یه چیزی خواستم ازش، بهم داده
    یه وقتایی واسه خواسته هام خیلی پافشاری میکردم،
    اما حالا.....
    وقتی به نتایج خواسته هایی که تابحال خواستم و بهش رسیدم ، فکرمیکنم
    میترسم...
    میترسم ازینکه یه چیز دیگه رو با زور و اصرار از خدا بخوام
    خوب بهم نشون داده، چقدر سطحی نگر و خودخواهم
    آره، با براورده کردن خیلی از آرزوهام ، اینو بهم نشون داده ....
    میدونید! پیش خیلی ها بزرگم و قابل احترام
    اما واس خودم شکستم
    تو خودم میدونم چقدر آدم............... هستم
    خدایا ! چقدر بزرگی تو
    چقدر خدایی!!!
    دیگه نمیخوام بدون رضایت تو به خواسته ای برسم
    خدای نازنینم! هر چی خودت صلاح میدونی، واسه این بنده سر به هوا و سطحی نگرت مقدر کن
    ویرایش توسط New folder : 04-18-2015 در ساعت 12:34 AM
    امضای ایشان
    گل در گلدان شکسته هم میشکفد

37. 4 کاربران زیر از New folder بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 471

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14614
    تشکـر
    182
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

❤شادروان دکتر حسابی

یک روز از پدرم پرسیدم فرق بین عشق و ازدواج چیست؟
    روز بعد او کتابی قدیمی آورد و به من گفت این برای توست. با تعجب گفتم : اما این کتاب خیلی با ارزش است، تشکر کردم و در حالیکه خیلی ذوق داشتم تصمیم گرفتم کتاب را جایی دنج بگذارم تا سر فرصت بخوانم، چند روز بعد پدرم روزنامه ای را آورد، نگاهی به آن انداختم و بنظرم جالب آمد که پدرم گفت این روزنامه مال تو نیست، برای شخص دیگریست و موقتا میتوانی آن را داشته باشی، من هم با عجله شروع به خواندنش کردم که مبادا فرصت را از دست بدهم، در همین گیر و دار پدرم لبخندی زد و گفت : حالا فهمیدی فرق عشق و ازدواج به چیست؟ در عشق میکوشی تا تمام محبت و احساست را صرف شخصی کنی که شاید سهم تو نباشد اما ازدواج کتاب با ارزشیست که به خیال اینکه همیشه فرصت خواندنش هست به حال خود رهایش میکنی ...

39. 5 کاربران زیر از آباجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 472

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14614
    تشکـر
    182
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط New folder نمایش پست ها
    به گذشته م فکر میکنم، سیر زندگی مو از سال 83 مدام مرور میکنم .... تو تنهایی هام....
    خواستم عاشق شم، یه عشق داغ.... یهویی طی یک اتفاق بسیار معمولی ، شدم
    خواستم بزرگ شم ، پخته تر ، عاقل تر ..... یه اتفاقایی افتاد که مجبور شدم اینایی رو که میخواستم بشم
    خواستم موفق باشم، تک باشم، الگو باشم.... با زحمتایی که کشیدم شدم
    خواستم آزاد باشم......... شدم
    الان 10 سال میگذره ، به هر چی خواستم........ رسیدم
    میدونید! وقتی نگاه میکنم ، میبینم خدا هیچ وقت دست رد به سینه من نزده
    همیشه نگاش به من بوده ، همیشه حالمو پرسیده، همیشه هر وقت یه چیزی خواستم ازش، بهم داده
    یه وقتایی واسه خواسته هام خیلی پافشاری میکردم،
    اما حالا.....
    وقتی به نتایج خواسته هایی که تابحال خواستم و بهش رسیدم ، فکرمیکنم
    میترسم...
    میترسم ازینکه یه چیز دیگه رو با زور و اصرار از خدا بخوام
    خوب بهم نشون داده، چقدر سطحی نگر و خودخواهم
    آره، با براورده کردن خیلی از آرزوهام ، اینو بهم نشون داده ....
    میدونید! پیش خیلی ها بزرگم و قابل احترام
    اما واس خودم شکستم
    تو خودم میدونم چقدر آدم............... هستم
    خدایا ! چقدر بزرگی تو
    چقدر خدایی!!!
    دیگه نمیخوام بدون رضایت تو به خواسته ای برسم
    خدای نازنینم! هر چی خودت صلاح میدونی، واسه این بنده سر به هوا و سطحی نگرت مقدر کن
    خیلی خیلی واسم جالب بود
    همیشه خدا رو شاکر باش بابت چیزی ک هستی
    هر چیزی قبلا پیش اومده مهم نیست از این ب بعد مهمه

من بالعکس شما همیشه ترسیدن چیزی رو از خدا با اصرار بخوام ک شاید نباید بخوامش
    پس همیشه از خدا خواستم هرچه ب صلاحمه بهم عطا کنه
    همیشه راضی بودم ب رضای خودش
    تنها چیزی ک از خدا واقعا خواستم این بود م طعم مادر بودن رو بچشم
    چون برام بهترین حس دنیا بود
    خدا هم بهم بچه ای بهشتی عطا کرد و با همون بزرگترین امتحان زندگیم تا حالا رو ازم گرفت
    بله من مادر بچه ای فوق العاده شدم ک از نظر مغزی مشکل داره
    دختر کوچولوم ۷سالشه ولی هنوز دارم پر میزنم واسه شنیدن مامان,بابا از دهن کوچولوش

سخته اینطوری مادر باشی ولی عوضش همیشه قدر کوچکترین کار فرزندتو میدونی
    واسه تک تک یادگیریاش هزار بار خدا رو شکر میکنی
    خدایا شکرت

41. 6 کاربران زیر از آباجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 473

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط آباجی نمایش پست ها
    خیلی خیلی واسم جالب بود
    همیشه خدا رو شاکر باش بابت چیزی ک هستی
    هر چیزی قبلا پیش اومده مهم نیست از این ب بعد مهمه

من بالعکس شما همیشه ترسیدن چیزی رو از خدا با اصرار بخوام ک شاید نباید بخوامش
    پس همیشه از خدا خواستم هرچه ب صلاحمه بهم عطا کنه
    همیشه راضی بودم ب رضای خودش
    تنها چیزی ک از خدا واقعا خواستم این بود م طعم مادر بودن رو بچشم
    چون برام بهترین حس دنیا بود
    خدا هم بهم بچه ای بهشتی عطا کرد و با همون بزرگترین امتحان زندگیم تا حالا رو ازم گرفت
    بله من مادر بچه ای فوق العاده شدم ک از نظر مغزی مشکل داره
    دختر کوچولوم ۷سالشه ولی هنوز دارم پر میزنم واسه شنیدن مامان,بابا از دهن کوچولوش

سخته اینطوری مادر باشی ولی عوضش همیشه قدر کوچکترین کار فرزندتو میدونی
    واسه تک تک یادگیریاش هزار بار خدا رو شکر میکنی
    خدایا شکرت
    ان شاالله دختر نازت هرچه زودتر حرف زدن را یاد میگیره و ی روزی یکی از افتخارآفرینان ایران میشه
    باخوندن متن شما گریه ام گرفت خدا بخاطره عشقتون و بزرگی قلبتون خوب خوبش کنه ان شاالله

43. 5 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 474

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من اشتباه بزرگی رو انجام دادم به کسی که خیلی بهم محبت کرد دروغ گفتم اونم یه عالمه دروغ های بزرگ الان که همه چی رو فهمیده از خودم متنفرم عذاب میکشم که این کارو کردم یا این که این قدر کشش دادم و دروغارو روز به روز بزرگ تر کردم من آدم بدیم....یعنی میشه خدا ببخشه...

45. 2 کاربران زیر از ...! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 475

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14614
    تشکـر
    182
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    ان شاالله دختر نازت هرچه زودتر حرف زدن را یاد میگیره و ی روزی یکی از افتخارآفرینان ایران میشه
    باخوندن متن شما گریه ام گرفت خدا بخاطره عشقتون و بزرگی قلبتون خوب خوبش کنه ان شاالله
    ممنون فاطمه جان
    برات آرزوی بهترینها رو دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ...! نمایش پست ها
    من اشتباه بزرگی رو انجام دادم به کسی که خیلی بهم محبت کرد دروغ گفتم اونم یه عالمه دروغ های بزرگ الان که همه چی رو فهمیده از خودم متنفرم عذاب میکشم که این کارو کردم یا این که این قدر کشش دادم و دروغارو روز به روز بزرگ تر کردم من آدم بدیم....یعنی میشه خدا ببخشه...

همه آدمها اشتباه میکنن مهم اینه بعد اشتباهامون تکرارشون نکنیم
    فرصت واسه جبران هست همینکه ناراحتی از دروغایی ک گفتی مطمعن باش هم خدا اونقدر مهربونه که ببخشه هم ایشالا اون آدم میبخشتت
    گذشته رو پشت سر بگذار و ب روزای پیش روت فکر کن

47. 5 کاربران زیر از آباجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 476

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

تو چشای تو یه جادوی خاصی هست
    تو نگاه تو انگار یه احساسی هست
    غم دنیا رو فراموش میکنم وقتی
    به تو نگاه میکنم
    تو همه ی عمر مثلِ تو رو ندیدم
    یه جورایی خاطرت عزیزِ عزیزم
    از دیدن تو سیر نمیشه چشم من
    به تو نگاه میکنم..

وقتی که نزدیکم به تو انگار
    دلم میلرزه هر دفعه صد بار
    واسه ی حسی که به تو دارم
    به تو نگاه میکنم
    عزیزِ جونم نامهربونم
    گوشه ی چشمی به این دلِ خونم
    واسه ی حسی که به تو دارم
    به تو نگاه میکنم
    آرومِ جونم بدون تو دیگه نمیتونم
    بخدا خستس این دل خونم
    بدون تو دیگه نمیتونم ، نمیتونم

♫♫♫
    به هوای تو تازه میشه حال من
    وقتی که هستی خوب میشه احوالِ من
    تو رو دوس دارم تا ابد کنارم باش
    به تو نگاه میکنم..
    تو همه ی عمر مثلِ تو رو ندیدم
    یه جورایی خاطرت عزیزِ عزیزم
    از دیدنِ تو سیر نمیشه چشمِ من
    به تو نگاه میکنم..
    آرومِ جونم بدون تو دیگه نمیتونم
    بخدا خستس این دل خونم
    بدون تو دیگه نمیتونم ، نمیتونم

49. 6 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 477

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12556
    تشکـر
    7
    تشکر شده 15 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی کتاب میخونم همون لحظه خیلی روم تاثیر میذاه ولی وقتی کتابو میبندم انگار نه انگار من همچین کتابی خوندم : |
    مثلا کتاب موفقیت نا محدود آنتونی رابینزو بر میدارم میخونم ... وقتی دارم میخوندم کوله باری از هیجانو امید میشم ...
    ولی به محض این که کتابو میبندم انگار نه انگار من همچین جمله های تاثیر گذاری خوندم دوباره میرم تو همون فازه غمه خودم ...
    مثل لب تاپی ام که بدونه باطری به شارژ وصل میشه بعده این که از برق میکشیش لب تاپ خاموش میشه ... نمیدونم شاید باطریم خرابه ...
    یه دلیلش فکنم این باشه که من تو کله روز غمگینم و نباید انتظار داشته باشم که با یک ساعت خوندنه این طول کتابا تاثیره خارق العاده ای روم بذاره ...
    نمیدونم چرا شاید خود آزاری دارم که فازه غمو انتخاب کردم ...
    همش سرزنش به خاطر اشتباهات گذشتم ... در حالی که همین الان میتونم همشو جبران کنم ... ولی میگم اووووو بابا سنم رفته بالا ... حالا اصلا بهش برسم تهش که چی ...
    آهنگم خیلی خوب ذهنه آدمو برنامه ریزی میکنه ... همین جمله هایه غم انگیزی که تو آهنگا میگن حاله آدمو کلا غم انگیز میکنه ... ولی نمیدونم چرا بازم گوش میدم ...
    مثلا آهنگ گوشی میدم همش این به اون خیانت کرده این به اون دروغ گفته در حالی که نه خودم به کسی خیانت کردم نه کسی به من !
    همین که این آهنگو گوش میدم فکنم ذهنم خودشو تو اون شرایط قرار میده بعد فکر میکنه عه به منم خیانت شده پس باید غم انگیز باشم !
    تو یه روزم ممکن نیست که سرچی در مورد خودکشی نکنم ... وقتی اینساگرامو باز میکنم اولین کاری که میکنم #suicide خب همه شبکه های اجتماعی اینطور عکسارو فیلتر میکنن کلا حرف در مورد خودکشی رم معمولا فیلتر میکنن ... ولی چون همون لحظه گذاشته شده هنوز فیلتر نشدن ...
    نمیدونم چرا همش در مورد وزنه خودکشیا !!
    یا طرف چاقه میخواد خودکشی کنه یا طرف خیلی لاغره ! منم خیلی لاغرم ولی دلیله خودکشیم این نیست ... در صورتی که آماری که تو ویکی پدیا زده بود ۷۰ درصد به خاطر افسردگیه خودکشیا ...
    البته یه شبکه اجتماعی نمیتونه ملاکه خوبی باشه ... یکی نیست بگه به بقیه چیکار داری تو خودت اگه عرضه داری خودتو راحت کن !
    در واقع دلیله خاصی برای خودکشی ندارم فقط از زندگی کردن لذت نمیبرم ... زندگی کردن !!! ببخشید اشتباه شد زنده بودن ...

51. 3 کاربران زیر از Omid.71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 478

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها

قبل از اینکه برم به جایی خیلی دور
    حس می کنم باید احساساتم رو بهت بگم
    امروز به پایان می رسه
    با هم می خندیم ولی قلب من پر از درده
    شب که باد بهاری میورزه ، فکر می کنم که از اینجا نرم
    و اینجا با تو بمونم
    ولی به دلایلی نمی تونم بگم
    ما داریم خودمونو برای خداحافظی آماده می کنیم که می گیم " تا بعد
    زیر درخت توی پیاده رو جای که تنها قدم می زنم
    بعد از اون خوابی که ناگهانی دیدم
    گُل های که می اُفتن با لرزش پَر پَر میشن
    همشون به درون قلبم میره
    می خوام صادق باشم
    اَگه این همه درد دوباره بیاد ، و دوباره قلبم رو زخمی کنه
    من میرم و
    اونطرف در های بسته رو خواهم دید

یه شعر ژاپنی گوش میدادم گفتم براتون بنویسم
    هرگاه به تو مینگرم تمام دنیا راسفر کردم انگار همه ی دنیا در تو خلاصه شده است . سعی کردم فراموشش کنم ولی نمیش رفتم یکی دیگه جاش بیارم بدتر شد حالا من موندمو این دنیا ی لعنتی ک همش پر از استرسو تنهایی

53. 4 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 479

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

امروز خیلی داغونم
    وقتی اینجوری میشم ذهنم برمیگرده به عقب. جز افسوس و انرژی منفی چیزی گیرم نمیاد ولی خوب چکار کنم
    به این زندگی عادت کردم و هرکاری میکنم نیتونم تغییر بدم. همه حسرت من از سربه زیر بودن و حرف گوش کن بودنه
    همیشه به اکثر حرفای مامان بابام و خواهر برادرم «چشم» گفتم الان که بهشون نیاز دارم و از تنهایی دارم دیونه میشم دیگه براشون بی اهمیت شدم
    تا زمانی که کاری براشون انجام دادم دور و برم بودن ولی الان ....
    دارم تو تنهایی خودم خفه میشم
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

55. 4 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 480

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

تعداد نوشته های من توی این انجمن الان با این نوشته میشه 1394
    خخخخخخ سال من تازه نو شد
    حالا دیگه دستم نمیره به نوشتن
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ..
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    خیلی خوب بابا اینقد دنبالم نیاین بازم جواب میدم
    من متعلق به همه شما هستم
    چقد فداکارم من اوووووف

شادی کلید خوشبختی است شک نکن فقط بخند

57. 5 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 481

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام امروز روزم خوب شروع کردم بهتر از دیروز الن میخوام برم فوتبال .ممنوم از خدای خودم

59. 4 کاربران زیر از PARVIZ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 482

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

بچه خا این آهنگ رو گوش کنید.لذت ببرید.من که خیلی انرژی مثبت میگیرم ازش.
    دانلود آهنگ سینا شعبانخانی بنام جادوی خاص (آروم جونم)

61. 5 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 483

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

بچه ها من ی سوال برام پیش اومده ک دلم میخواد بپرسم
    چرا صندلی داغ را داغ نکردین و آقای وکیل را روش نزاشتین و سوالهای آتیشی را شروع نکردین
    من نمیتونم صندلی داغ را بیارم یکی سوال را شروع کنه

63. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 484

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

رونی کلمن.میاد ایران!!!

هر کی میخواد تمرین کردنشو ببینه باید ۲میلیون بده.!!!
    من بیست تومن میگیریم میزارم تمرین کردنمو ببینید.خخخخ
    تازه اشم قد من از اون بلندتره منتهی نامرد اون ۴۰کیلو از من سنگینتره.
    خیلی گولاخه

65. 5 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 485

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

فقط بیست تومن نه داداش سعید شما کمتر از کلمن بگیری برامون افت داره اصلا این حرفو نززززززززززن

67. 4 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 486

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

دوستان من یه خطبه خوندم از مولایمان امام علی ( ع ) و همیشه زمزمش میکنم اصلا یهجوری میشم
    منو خیلی دگرگون کرد . همه جا باهامه حس خوبی پیدا میکنم

و هرزماني که اين متن رو بخونم ارامش خاصي بهم دست ميده
    خواهشا تک تک جمله رو با عشق و ارامش بخوانيد

عبيدالله بن عباس فرمود :
    اخرين کلام وصيت علي ( ع) که درود خدا بر او باد
    از خدا بترسيد
    به دنيارو مکنيد اگرچه به شما رو کرد
    براي انچه که از دست داده ايد نناليد
    حق بگوييد و يتيم نوازي کنيد
    و از ياري درماندگان بازنمانيد
    و هرگز پيام رسول خدا را فراموش نکنيد که فرمود : من براي شما ميراثي بر جاي گذاشتم تا زماني که به ان پاييند هستيد
    گمراه نخواهيد شد : کتاب خدا و عترت او
    امضای ایشان
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

69. 5 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 487

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

....خدایا شکرت امروز عالی بود
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

71. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 488

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    بچه ها من ی سوال برام پیش اومده ک دلم میخواد بپرسم
    چرا صندلی داغ را داغ نکردین و آقای وکیل را روش نزاشتین و سوالهای آتیشی را شروع نکردین
    من نمیتونم صندلی داغ را بیارم یکی سوال را شروع کنه

خیلی دلت میخواد من رو صندلی بشینم
    اولا هنوز جایزه منو ندادن .بی مایه فتیره
    دوما حسین به من گفت ۷اردیبهشت شروع میکنه.

73. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 489

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

اره داداش سعید
    اوووف اعترافات ی وکیل شنیدن دارها
    خخخخخخ

75. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 490

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سعید خدا بشناستت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

77. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 491

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    میزان امتیاز
    10

سلام چشمتون روز بد نبینه امروز یه امتحان خیییییییلی سخت استاد ازمون گرفت اصن دارم از حال میرم ولی در کل روز خوبیه انشاالله
    امضای ایشان

79. 2 کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 492

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

81. 5 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

82. بالا | پست 493

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14164
    تشکـر
    8
    تشکر شده 40 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

دلم مرگ میخواهد...زیبا... شیرین ...سریع
    امضای ایشان
    ●خر● تا هَنگ کرد ⇦ادعاے ♢فرهنگ♢کرد

83. 3 کاربران زیر از RaDo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

84. بالا | پست 494

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

موهاش دریا بود
    دنیامو زیبا کرد
    فهمیییید دیووووونم
    موهاشو کوتاه کرد

85. 3 کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

86. بالا | پست 495

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

دلم زندگی میخواهد....زیبا....شیرین....پرا ز عشق....سریع..

87. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

88. بالا | پست 496

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

عاقا من امرو اصلا نمیدونم چرا اینجوری شدم حس هیچی ندارم

89. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

90. بالا | پست 497

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15510
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخرش من نفهمیدم توی دنیا به این بزرگی بدرد چه کاری میخورم چه نقاط ضعف و قوطی دارم اصلا من کیم ... ای خدا منو بکش راحتم کن دیگه تحملم تموم شده از این همه دوراهی و قاطی کردنا و بی مغزیا ای خدا دیگه همه ازم جلو زدن یکی از بدبخت ترین آدم های دنیام بهترین موقعیتارو داشتم و خودم از دستشون دادم دیگه تحمل ندارم دلم از همه چی سیاه شده.

91. 3 کاربران زیر از wwewwer بابت این پست مفید تشکر کرده اند

92. بالا | پست 498

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

من پول و خوشبختی میخوام
    کجا میدن؟! خخخ

93. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

94. بالا | پست 499

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    میزان امتیاز
    10

نمیدونم اسکول شدم از صبحه دلشوره دارم بقیه هم میگن دلشوره الکی داشته باشی اتفاق بدی می افته برات اینو که میشنوم دلشورم بییییییشتر میشه یه بغضی هم ته گلوم نشسته ولی نمیدونم دلیلش چیه برا همینم گریم نمیگیره
    امضای ایشان

95. کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

96. بالا | پست 500

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14204
    تشکـر
    85
    تشکر شده 31 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

از دست خودم خیلی عصبانیم!
    خیلی زیادی خجالتیم و اعتماد به نفسم کمه!!!معمولا تو جمع ها حرف نمی زنم که شاید حرفی که میزنم درست نباشه!البته تو جمع هایی که خیلی باهاشون صمیمیم اینطور نیست...ولی خوب از این اعتماد به نفس بیش از حد پایین رنج میبرم!دیگه دارم کلافه میشم از این وضع خودم! دلم میخواد مث بقیه تو ی هر جمعی که میشه راحت حرفم رو بزنم حتی اگه سوتی هم میدم یا اشتباه میگم باز خودم رو نبازم...ولی خوب هر کار میکنم نمیتونم...دیگه خسته شدم از مدرسه ،کلاس زبان و هرجای دیگه ای که قرار باشه حرف بزنم بدم اومده...حتی دیگه تو خونمون هم خیلی کم حرف می زنم....
    واقعا کلافه ام....
    امضای ایشان
    ,,Stars can't shine whiteout darkness,,

97. 2 کاربران زیر از //bahar// بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 10 از 165 ... 891011122060110 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد