صفحه 106 از 165 ... 65696104105106107108116156 ...
نمایش نتایج: از 5,251 به 5,300 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

860796
  1. بالا | پست 5251

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    سلام خوبین ؟
    نگاه بنظرم اولین قدم برای رسیدن به موفقیت اینه ک خودمونو مقصر و مسوول 100 درصدی اوضاع و شرایط زندگیمون بدونیم نه هیچ چیز و هیچ کس دیگه .. نه دولت ها نه کشورها نه پایین و بالا رفتن قیمت دلار نه دوست نه رفیق نه جامعه هیچکس و هیچکس فقط خود خود خودمون ...واقعا سعید اگه خوب بودن یا بد بودن شرایط مالی ما وابسته به قیمت دلاره پس چطوریه ک همین دلار وقتی بالا میره برای یه عده میشه نعمت برای یه عده میشه بلا ؟ پس این شرایط نیستن ک بر ما حاکمن این ما هستیم این طرز نگاه و تفکر ما و رفتار ماست ک بر شرایط حاکمه ...چطوری میشه ک دو نفر ک تو یه روستا با امکانات هم سطح بزرگ میشن اما یه نفر میشه یه ادم میلیادر یکی میشه فقیر؟ چطوری میشه یه نفر با دیپلم میشه بیل گیتس ک الان ثروتمندترین ادم دنیاس و .. و ... ولی یه نفر با مدرک دکترا به هیچی نمیرسه ؟ پس نه تحصیلات نه سن و سال نه هیچ چیز دیگه ای نمیتونه بهونه ای باشه برای نرسیدن ما به اهدافمون

اره اره نمیگم زد وبند نیست نمیگم که همه چی خوبه نمیگم حکومت ها خوب کار کردن چون اگر بخام اینو بگم دروغ گفتم ولی حرف اینجاست ک وقتی دیگران رو حکومت رو تحصیلات رو شرایط خونوادگی رو سن و سال رو مسوول رسیدن به اهدافمون بمونیم اونوقت اتفاقی ک می افته اینه ک شرایط و وضعیت ها بر ما حاکم میشن و اونوقته ک با اتفاقاتی مثل پایمال شدن حقمون مواجه میشیم

اما درمورد خوبی کردن اینکه میگین من خوبی کردم زیادم کردم ولی جز بدی جوابی نگرفتم بنظرم اینطوری نیس چون دنیا چیزی جز انرژی نیس و هر فکر ما هر سخنی ک از زبونمون در میاد هر رفتار ما خوب یا بدش به شکل انرژی منفی و مثبت به دنیا ارسال میشه و چیزی ک برمیگرده چیزی جز این نیست .. اینکه میگی من جواب خوبی کردنامو به شکل بدی گرفتم یکیش بر میگرده به باورمون یعنی اگر معتقد نباشیم به اینکه جواب خوبیمونو با خوبی میبینیم ممکنه وضع فرق کنه ...چون باور ها بر انرژی ها حاکمن ...یه مثال از خودم بزنم برات سعید ؟ دوسه سال پیش ک کوچیکتر بودم یه دامنه خریده بودم من از بچگی علاقه شدیدی به اینترنت و سایت و ... داشتم و دارم دامنه همون ادرس سایته مثل ادرس اینجا ک مشاور دات کو ست ..من اون دامنه رو خریده بودم 5000 هزارتومن ..یه روز رفته بودم کافی جه نرسینت یه بچه ای اومد تو اسفند میچرخوند منم بدون اینکه به جیبم نگاه کنم یه پولی کشیدم بیرون و دادم بهش یه لحظه تو دلم گفتم اوه چه زیاد دادم : ) بعد سریع خندیدم و به خودم گفتم خدا 1000 برابرشو برمیگردونه یه هفته گذشت ...توجه کن من اون دامنه رو اصلا برای فروش نذاشته بودم و قصد فروشم نداشتم سعید !!! یکی بهم زنگ زد گفت اره من فلانی هستم و مایلم این دامنه رو ازتون بخرم گفتم چند گفت 500 هزارتومان !!!!!! گفتم بیشتر اخرش 600 هزارتومن راضی شد و بهش فروختم !!!!!!! شاید بگی چجوری شمارتو گیر اورد اینو بگم ک شرکت های ثبت موقع چک کردن دامین اطلاعاتشو به طرف نشون میدن مثل ایمیل و ... ...

میبینی همیشه همینطوریه و بنظرم اینکه جواب خوبی هامونو ببینیم یا نبینیم هم به افکار و باورمون بستگی داریم ...و اینکه میگی جواب خوبی رو با بدی میبینی همین جمله خودش یه فکر و باوره منفیه ...
    سلام
    خوب این باور منفی که شما میگی از اول که وجود نداشته است خوب اولش باور مثبت بوده به نتیجه نرسیده تبدیل به باور منفی شده.
    منم خیلی سعی می کنم باور مثبت داشته باشم.
    نسخه جنابعالی برای شخصی مثل من چیست؟ که تلخیهای زیادی را دیده.خیلی خوشحال میشم اگر راهی نشان بدهی.

2. بالا | پست 5252

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نتیجه تحقیقات علمی در مورد « روزه » رو در لینک زیر دانلود کن ببین:
    Fasting.mp4 - آپلود عکس و فایل رایگان

حجمش 2 مگابایته نترسید از دانلودش

« روزه میتواند کلیدی برای مبارزه با پیری باشد. البته روزه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. روزه باعث کاهش هورمونهایی میشود که منجر به ابتلا به سرطان میشوند. »

3. بالا | پست 5253

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    اره منم با خودم میگم اگر همه ی عالم هم دشمن من باشن من تلاشمو بکنم و از خدا بخام غیر ممکن ممکن میشه واسه همین هیچ وقت کاری به سیاستو جامعه و این حرفا نداشتم سرم زیر بود کاره خودمو انجام میدادم این تفکرت قابل تحسینه
    ولی خب من هنوز تو یه موضوع گیر کردم
    در مورد اون قسمت حرفت که میگی که باید بدونیم دقیقا چیو میخایم . در مورد ازدواج نمیشه به اون قاطعیت بهش جواب داد چون اگر اینجور بود الان همه به عشقاشون رسیده بودن ولی اونایی که همو دوست دارن بهم نمیرسن اونایی که بهم رسیدن عاشق هم نبودن و کلی اختلاف دارن چجور میخای توجیه کنی ؟

خیلی خیلی خوبه ک این تفکرو داری الی و بخاطر این تفکرت فکر میکنم ک دختر آروم و ریلکسی باشی
    اما در مورد اون قسمت ک گفتم باید بدونی دقیقا چی میخای ...اول اینو بگم ک همه ادمای روی کره زمین ارزو و خواسته دارن و اصلا در هر لحظه ما تو شرایط و موقعیتی قرار میگیریم و با افرادی مواجه میشیم و وارد زندگیمون میشن ک خودمون خواسته یا ناخواسته اونا رو به زندگیمون دعوت کردیم ... خوب یا بد فرقی نداره ...و ازون طرف بنظرم خواسته خواستست حالا این ارزو و خواسته میخاد پول باشه یا سلامتی یا شغل مناسب یا عشق دلخواه و هرچیز دیگه ای,اگر قراره جواب بده میده و استثنایی وجود نداره ..اما چرا گفتم باید بدونی دقیقا چی میخای؟ ببین الی فرض کن من ازت میپرسم آرزوت چیه تو بهم میگی میخام ک پول داشته باشم ولی نمیگی دقیقا چقدر 1000 تومن یا 1 میلیارد تومن و همین باعث میشه پول هم وارد زندگیت بشه ولی تو هیچ وقت احساس رضایت نداشته باشی ..چون دنیا 1000 تومنو پول حساب میکنه 100 میلیاردم پول حساب میکنه تو گفتی پول خب پول اومد ولی فقط 1000 تومن ...اینجاست ک میگم باید دقیقا جزییات هدف و خواستتو تعیین کنی و هرچقدر ک این جزییات واضح تر و روشن تر و دقیق تر باشه هم زودتر به خواسته هات میرسی و هم وقتی ک رسید احساس شادی و رضایت میکنی و اونا رو پس نمیزنی ..درمورد عشق هم همینطوره اینکه فقط بخایم ک دوست دختر یا پسر خوب یا همسر و عشق خوب داشته باشیم کافی نیس باید دقیقا بدونی چی میخای اونوقت عشقی وارد زندگیت میشه ک با اون احساس رضایت و آرامش میکنی و فکر میکنی این ادمیه از جنس خودت و بودن در کنار اون برات لذت بخش میشه و همینطور برای اون ...

اما پرسیدی ک اونایی ک همو دوست دارن بهم نمیرسن .. مشخصه چون دوست داشتن کافی نیس ..همه پولو دوست دارن همه عاشق سلامتی هستن همه عاشق شغل و موقعیت خوب ولی بیشترشون هیچکدومو ندارن ..مهم اینه وقتی یه چیو میخای خودتو لایقش بدونی و رسیدن بهشو تصویر کنی تا به باور لازم برای رسیدن بهش برسی اونوقته ک بهش میرسی ولی ما عادت کردیم ک نسبت به خواستمون تفکرات منفی داشته باشیم و همش بگیم یعنی میشه ؟ چجوری ممکنه ؟ اگر قبولم نکنن چی؟ اگر نشه چی ؟ و همین اگر ها و یعنی میشه هاست ک مارو روز به روز از چیزایی ک میخایم دورتر ودورتر میکنه اگر یادت باشه بهت گفتم ک فقط و فقط باید رو خواستت تمرکز کنی ...
    و پرسیدی ک اونایی هم که رسیدن عاشق هم نبودن و کلی اختلاف دارن ک بخشی از این بر میگرده به چیزهایی ک توبالا گفتم ک باید جزییات خواستتو بدونی و تعیین کنی تا وقتی رسیدی بهش احساس رضایت کنی ...و بخشیش باز هم برمیگرده به تفکرات منفی ما در رابطه هامون ..
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

4. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 5254

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,478 بار در 1,281 پست
    میزان امتیاز
    12

خیلی خیلی خوبه ک این تفکرو داری الی و بخاطر این تفکرت فکر میکنم ک دختر آروم و ریلکسی باشی
    اما در مورد اون قسمت ک گفتم باید بدونی دقیقا چی میخای ...اول اینو بگم ک همه ادمای روی کره زمین ارزو و خواسته دارن و اصلا در هر لحظه ما تو شرایط و موقعیتی قرار میگیریم و با افرادی مواجه میشیم و وارد زندگیمون میشن ک خودمون خواسته یا ناخواسته اونا رو به زندگیمون دعوت کردیم ... خوب یا بد فرقی نداره ...و ازون طرف بنظرم خواسته خواستست حالا این ارزو و خواسته میخاد پول باشه یا سلامتی یا شغل مناسب یا عشق دلخواه و هرچیز دیگه ای,اگر قراره جواب بده میده و استثنایی وجود نداره ..اما چرا گفتم باید بدونی دقیقا چی میخای؟ ببین الی فرض کن من ازت میپرسم آرزوت چیه تو بهم میگی میخام ک پول داشته باشم ولی نمیگی دقیقا چقدر 1000 تومن یا 1 میلیارد تومن و همین باعث میشه پول هم وارد زندگیت بشه ولی تو هیچ وقت احساس رضایت نداشته باشی ..چون دنیا 1000 تومنو پول حساب میکنه 100 میلیاردم پول حساب میکنه تو گفتی پول خب پول اومد ولی فقط 1000 تومن ...اینجاست ک میگم باید دقیقا جزییات هدف و خواستتو تعیین کنی و هرچقدر ک این جزییات واضح تر و روشن تر و دقیق تر باشه هم زودتر به خواسته هات میرسی و هم وقتی ک رسید احساس شادی و رضایت میکنی و اونا رو پس نمیزنی ..درمورد عشق هم همینطوره اینکه فقط بخایم ک دوست دختر یا پسر خوب یا همسر و عشق خوب داشته باشیم کافی نیس باید دقیقا بدونی چی میخای اونوقت عشقی وارد زندگیت میشه ک با اون احساس رضایت و آرامش میکنی و فکر میکنی این ادمیه از جنس خودت و بودن در کنار اون برات لذت بخش میشه و همینطور برای اون ...

اما پرسیدی ک اونایی ک همو دوست دارن بهم نمیرسن .. مشخصه چون دوست داشتن کافی نیس ..همه پولو دوست دارن همه عاشق سلامتی هستن همه عاشق شغل و موقعیت خوب ولی بیشترشون هیچکدومو ندارن ..مهم اینه وقتی یه چیو میخای خودتو لایقش بدونی و رسیدن بهشو تصویر کنی تا به باور لازم برای رسیدن بهش برسی اونوقته ک بهش میرسی ولی ما عادت کردیم ک نسبت به خواستمون تفکرات منفی داشته باشیم و همش بگیم یعنی میشه ؟ چجوری ممکنه ؟ اگر قبولم نکنن چی؟ اگر نشه چی ؟ و همین اگر ها و یعنی میشه هاست ک مارو روز به روز از چیزایی ک میخایم دورتر ودورتر میکنه اگر یادت باشه بهت گفتم ک فقط و فقط باید رو خواستت تمرکز کنی ...
    و پرسیدی ک اونایی هم که رسیدن عاشق هم نبودن و کلی اختلاف دارن ک بخشی از این بر میگرده به چیزهایی ک توبالا گفتم ک باید جزییات خواستتو بدونی و تعیین کنی تا وقتی رسیدی بهش احساس رضایت کنی ...و بخشیش باز هم برمیگرده به تفکرات منفی ما در رابطه هامون ..
    حرفات درسته ولی خب مسله ازدواج چون اینجا تنها مسله یک نفر در میون نیست و دو نفر میشه و نمیشه نفر دومو تغییر داد مطمنن بازم کامل کامل نمیشه حالا شما مثبت خوب عالی ولی نفر دوم تفکرش یه چیز دیگه باشه خانواده ها دخالت کنن و... بازم ممکنه یه اختلافی پیش بیاد خلاصه هر لحظه زندگی غیر قابل پیشنیه . ولی ازین جملت خوشم اومد :مهم اینه وقتی یه چیو میخای خودتو لایقش بدونی و رسیدن بهشو تصویر کنی تا به باور لازم برای رسیدن بهش برسی. رو این جملت بیشتر فکر میکنم
    راستش من دست از سرخودم بر نمیدارم اینکه بخام بیخیال باشم اصلا تو مخیلم نمیگنجه یاد ندارم هیچ وقت یه لحظم تو زندگیم به تفریح فکر کرده باشم واسه همین استرس اینکه وقتم تلف نشه تو ذهنم یعنی کاری هم نداشته باشم استرسش باهامه . ولی ریتمم کلن آهسته و پیوسته هست یعنی مثله لاک پشت درس میخونم کار میکنم حرکتم لاک پشتیه خیلی عجله ندارم . تقریبا یکی میاد میگه وای همزمان هم درس بخون هم کارتحقیقاتی بکن هم ... اصلا نمیتونم و میگم تا فلان کار تموم نشه نمیتونم کار جدیدی و فکر جدیدی برای خودم داشته باشم .
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

6. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5255

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خوب این باور منفی که شما میگی از اول که وجود نداشته است خوب اولش باور مثبت بوده به نتیجه نرسیده تبدیل به باور منفی شده.
    منم خیلی سعی می کنم باور مثبت داشته باشم.
    نسخه جنابعالی برای شخصی مثل من چیست؟ که تلخیهای زیادی را دیده.خیلی خوشحال میشم اگر راهی نشان بدهی.
    سلام
    اره درسته ولی باورها قبل نتایج وجود داشتن چون بدون باور و اعتقاد امکان هیچ نتیجه خوب یا بدی نیس ..ولی اینکه فکر کنیم ک شکل گیری یه اعتقاد در اثر رخ دادن یه نتیجس کاملا اشتباس ..چون بنظرم باورها مقدم بر نتایجند ..از وقتی ک بدنیا میایم توسط حرف ها و تصاویری ک تو خونواده یا رسانه ها مثل تلویزیون و کتاب ها و حرف های دیگران و ... میبینیم و میشنویم اعتقادات ما در مورد خودمون درمورد دنیا و زندگی شکل میگیره این از این
    سعید کنترل افکارت در هرلحظه دست خودته و اینو بدون ک افکار بر روی باورها تاثیر میزارن و تا فکری نباشه باوری نیس یعنی تموم اون تصاویر و حرف هایی ک از دیگران یا رسانه ها یا فیلم و .. دیدی و شنیدی قبل اینکه به اعتقادت تبدیل بشه مدام در ذهنت مرور و تکرار شده چون در حقیقت باور یک فکر غالب شدس باور فکریه ک مدام تو ذهن ما تکرار شده خب حالا ک اینو فهمیدیم ک ما میتونیم با افکارمون اعتقاداتمون رو تحت تاثیر قرار بدیم و اونارو بسازیم یا اصلاحشون کنیم و اینم فهمیدیم ک ما قدرت کنترل افکارمون رو داریم پس از همین لحظه سعی کن فقط و فقط رو مثبت ها تمرکز کنی مثبت ها رو ببینی و بشنوی به همین راحتی ...
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-13-2018 در ساعت 08:14 PM
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5256

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

حرفات درسته ولی خب مسله ازدواج چون اینجا تنها مسله یک نفر در میون نیست و دو نفر میشه و نمیشه نفر دومو تغییر داد مطمنن بازم کامل کامل نمیشه حالا شما مثبت خوب عالی ولی نفر دوم تفکرش یه چیز دیگه باشه خانواده ها دخالت کنن و... بازم ممکنه یه اختلافی پیش بیاد خلاصه هر لحظه زندگی غیر قابل پیشنیه . ولی ازین جملت خوشم اومد :مهم اینه وقتی یه چیو میخای خودتو لایقش بدونی و رسیدن بهشو تصویر کنی تا به باور لازم برای رسیدن بهش برسی. رو این جملت بیشتر فکر میکنم
    راستش من دست از سرخودم بر نمیدارم اینکه بخام بیخیال باشم اصلا تو مخیلم نمیگنجه یاد ندارم هیچ وقت یه لحظم تو زندگیم به تفریح فکر کرده باشم واسه همین استرس اینکه وقتم تلف نشه تو ذهنم یعنی کاری هم نداشته باشم استرسش باهامه . ولی ریتمم کلن آهسته و پیوسته هست یعنی مثله لاک پشت درس میخونم کار میکنم حرکتم لاک پشتیه خیلی عجله ندارم . تقریبا یکی میاد میگه وای همزمان هم درس بخون هم کارتحقیقاتی بکن هم ... اصلا نمیتونم و میگم تا فلان کار تموم نشه نمیتونم کار جدیدی و فکر جدیدی برای خودم داشته باشم .
    اینکه با چه افرادی مواجه بشیم و چه افرادی وارد زندگیمون بشن دست خودمونه وقتی ما خواستمونو تعیین کردیم مثلا گفتیم مرد یا زنی با این مشخصات قد وزن شغل و ویژگی های اخلاقی و .. اونوقت مرد یا زنی وارد زندگی ما میشه ک به خواستمون شبیه تره و بخاطر این شباهت پس اختلافامون هم کمتر میشه چون اون ادم با ما سنخیت بیشتری داره ..از طرفی ما همواره باید اینده زندگی مشترک با فردی ک تو خواستمون تعیینش کردیمو خوب و مثبت به تصویر بکشیم با اینکارا میشه به نسبت خیلی زیاد رو زندگی ایندمون کنترل داشته باشیم .... نه نه اینطور نیست... ادما با افکار مشابه همیشه همو جذب میکنن تو این مورد اصلا شک نداشته باش .. ولی اینکه میزان سنخیت کم و زیاده و اختلاف ها فراوون ..به این برمیگرده ک ما بصورت اگاهانه خواسته هامونو مشخص نکردیم که بیشتر انسان ها همینطورن ..

اینکه رو یه هدف تمرکز میکنی خیلی خوبه ولی تفریح واقعا لازمه ....
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-13-2018 در ساعت 08:31 PM
    امضای ایشان

10. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 5257

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    اره درسته ولی باورها قبل نتایج وجود داشتن چون بدون باور و اعتقاد امکان هیچ نتیجه خوب یا بدی نیس ..ولی اینکه فکر کنیم ک شکل گیری یه اعتقاد در اثر رخ دادن یه نتیجس کاملا اشتباس ..چون بنظرم باورها مقدم بر نتایجند ..از وقتی ک بدنیا میایم توسط حرف ها و تصاویری ک تو خونواده یا رسانه ها مثل تلویزیون و کتاب ها و حرف های دیگران و ... میبینیم و میشنویم اعتقادات ما در مورد خودمون درمورد دنیا و زندگی شکل میگیره این از این
    سعید کنترل افکارت در هرلحظه دست خودته و اینو بدون ک افکار بر روی باورها تاثیر میزارن و تا فکری نباشه باوری نیس یعنی تموم اون تصاویر و حرف هایی ک از دیگران یا رسانه ها یا فیلم و .. دیدی و شنیدی قبل اینکه به اعتقادت تبدیل بشه مدام در ذهنت مرور و تکرار شده چون در حقیقت باور یک فکر غالب شدس باور فکریه ک مدام تو ذهن ما تکرار شده خب حالا ک اینو فهمیدیم ک ما میتونیم با افکارمون اعتقاداتمون رو تحت تاثیر قرار بدیم و اونارو بسازیم یا اصلاحشون کنیم و اینم فهمیدیم ک ما قدرت کنترل افکارمون رو داریم پس از همین لحظه سعی کن فقط و فقط رو مثبت ها تمرکز کنی مثبت ها رو ببینی و بشنوی به همین راحتی ...
    سلام مجدد
    ممنون. البته به این سادگی هم نیست خیلی از موانع سر راهت هست ولی قبول دارم باید تلاش تا حد ممکن کرد.بله باور مثبت به خودم القا می کنم.

12. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 5258

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    ممنون. البته به این سادگی هم نیست خیلی از موانع سر راهت هست ولی قبول دارم باید تلاش تا حد ممکن کرد.بله باور مثبت به خودم القا می کنم.

ایولا ..اره قبول دارم ولی وقتی اینکارو انجام بدی بهت قول میدم که موانع یکی یکی از سر راهت کنار میرن و اتفاقا زمین و زمان کمکت میکنن تا به اهدافت برسی
    امضای ایشان

14. بالا | پست 5259

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

.....................
    ویرایش توسط Experience : 06-14-2018 در ساعت 01:53 PM

15. بالا | پست 5260

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

.......
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-14-2018 در ساعت 04:26 AM
    امضای ایشان

16. بالا | پست 5261

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

من صولتی شدم
    مثله فرشته ها شدم
    من ماشین ضد گلوله میخام با بادیگارد
    امضای ایشان

17. 5 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 5262

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

ایول مبارک
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-14-2018 در ساعت 03:00 PM
    امضای ایشان

19. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 5263

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,746 بار در 2,687 پست
    میزان امتیاز
    13

و چقدر سخت است که این عزیزترین عید را بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم
    اللهم عجل لولیک الفرج . . .
    پیشاپیش عید فطر مبارک .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

21. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 5264

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

من صولتی شدم
    مثله فرشته ها شدم
    مبارکههههه

23. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 5265

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

الی خانم تبریک میگم

با من عوض میکنید؟
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

25. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 5266

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38387
    تشکـر
    26
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    6

ای کاش میفهمید چقدر دوستش دارم.
    ای کاش یک روزی برسه که هممون بتونیم به راحتی حرف دلمونو به کسایی بگیم که ممکنه حتی ندونن چقدر دوسشون داریم...
    راحت میخوابند،میخندند،تفریح میروند و تمام کار های عادی یک انسان را انجام میدن بدون اینکه لحظه ای بدانند کسی در تمام این حال و احوالات تنها با فکر به انها زمان را سپری میکند...
    امضای ایشان
    هر یک از ما میتوانیم یک سفیر اهدای عضو باشیم،61=53+8=1

27. 2 کاربران زیر از مهدیما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 5267

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

29. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 5268

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

من نمیفهمم چرا ادما تو اوج شادیم شاکی هستن ؟؟؟؟
    امضای ایشان

31. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 5269

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

من نمیفهمم چرا ادما تو اوج شادیم شاکی هستن ؟؟؟؟
    سلام خوبین ؟

بنظرم چون ادمها عادت کردن فقط منفی هارو ببینن ..این دست از ادمها رو اگر خب مثلا تو دریایی از طلا هم بندازیم باز میگردن یه سکه قلابی رو پیدا میکنن و داد و فریاد میزنن پس کو طلا؟؟ ..درحالی ک تو دریایی از طلا غرق شدن ولی نمیبینن چون فکر اونا عادت کرده به دیدن نیستی ها .. کاستی ها .. نقص ها ... اونها هیچ وقت خوبی هارو نمیبینن
    امضای ایشان

33. 2 کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 5270

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلام خوبین ؟

بنظرم چون ادمها عادت کردن فقط منفی هارو ببینن ..این دست از ادمها رو اگر خب مثلا تو دریایی از طلا هم بندازیم باز میگردن یه سکه قلابی رو پیدا میکنن و داد و فریاد میزنن پس کو طلا؟؟ ..درحالی ک تو دریایی از طلا غرق شدن ولی نمیبینن چون فکر اونا عادت کرده به دیدن نیستی ها .. کاستی ها .. نقص ها ... اونها هیچ وقت خوبی هارو نمیبینن
    مرسی ارمین از حرفای قشنگت .
    .....
    ویرایش توسط eli2 : 06-16-2018 در ساعت 06:07 PM
    امضای ایشان

35. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 5271

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

مرسی ارمین از حرفای قشنگت .
    .....
    خواهش

و اما در مورد سوال خوبت الی بگم که دنیا قانون باور و انتظاره یعنی منتظر هرچی که باشی و باورش داشته باشی همون برات رخ میده و بوجود میاد و فرق تداره خوب باشه یا بد ..چون وقتی منتظر یه چیزی هستی تمام توجه ذهنت میره به سمتش..و به هرچی که توجه کنیم با اون یکی میشیم و اونو به سمت خودمون دعوت میکنیم دقیقا مثل آهنربا ...و از طرفی باورهای ما انتظاراتمون رو بوجود میارن ..

یعنی اگر ما مثلا باور داشته باشیم ک پس از هر خنده ای گریه و غمه .. پس وقتی یه خبر خوب شنیدیم و خوشحال شدیم یا تو موقعیت شادی قرار گرفتیم و ازش خارج شدیم .. بعدش توجه ذهنمون میره رو باورمون و منتظر یه خبر و اتفاق بد میشینیم و خبر بد هم میشنویم ..
    امضای ایشان

37. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 5272

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

خواهش

و اما در مورد سوال خوبت الی بگم که دنیا قانون باور و انتظاره یعنی منتظر هرچی که باشی و باورش داشته باشی همون برات رخ میده و بوجود میاد و فرق تداره خوب باشه یا بد ..چون وقتی منتظر یه چیزی هستی تمام توجه ذهنت میره به سمتش..و به هرچی که توجه کنیم با اون یکی میشیم و اونو به سمت خودمون دعوت میکنیم دقیقا مثل آهنربا ...و از طرفی باورهای ما انتظاراتمون رو بوجود میارن ..

یعنی اگر ما مثلا باور داشته باشیم ک پس از هر خنده ای گریه و غمه .. پس وقتی یه خبر خوب شنیدیم و خوشحال شدیم یا تو موقعیت شادی قرار گرفتیم و ازش خارج شدیم .. بعدش توجه ذهنمون میره رو باورمون و منتظر یه خبر و اتفاق بد میشینیم و خبر بد هم میشنویم ..
    ای شیطون من پاکش کردم چجوری دیدیش . اره ولی مسله ای هست نباید از یک مسله ای نه زیاد خوشحال بشیم و نه زیاد ناراحت باشیم در اوج خوشحالی باید لبخند بزنیم این شکلی نه این شکلی باید تعادل رو رعایت کنیم
    امضای ایشان

39. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 5273

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

ای شیطون من پاکش کردم چجوری دیدیش . اره ولی مسله ای هست نباید از یک مسله ای نه زیاد خوشحال بشیم و نه زیاد ناراحت باشیم در اوج خوشحالی باید لبخند بزنیم این شکلی نه این شکلی باید تعادل رو رعایت کنیم
    قبل ادیت دیدمش

اره درسته الی تعادل خیلی مهمه ولی چیزی ک هست خنده خنده میاره ..شادی شادی میاره ..گریه گریه میاره ..چون احساسات انرژی اند و هرانرژی ک بفرستیم شبیه همون بر میگرده هرچی بیشتر بفرستیم بیشتر هم دریافت میکنیم ...هرچی بیشتر بخندیم تو موقعیت ها و شرایط خنده دار وشادی بخش بیشتری قرار میگیرم ولی اون چیزی ک بعد شادی غم میاره خود شادی نیست بنظرم ترس از شادی کردنه (ک اونم برمیگرده به باورمون ک مثلا باور داشته باشیم اگر زیاد بخندیم فلان میشه و یا ...)... مثل این میمونه که یه فیلم خنده دار ببینیم بعدش دلمون میخاد قهقهه بزنیم از خنده ولی بجاش لبخند میزنیم چون تو اون لظحه میترسیم ک اگر قهقهه بزنیم باید منتظر یه خبر بد باشم ..
    امضای ایشان

41. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 5274

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

ناگهان چه زود دیر می شود.
    امضای ایشان
    آنکس که ظلمی بر دوش دارد، رستگار نخواهد شد.

43. بالا | پست 5275

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,909 بار در 979 پست
    میزان امتیاز
    10

تا حالا دیدی آدمی رو که یه جور غلطی راجع بهت فکر میکنه؟
    یا یه حرف عجیبی در موردت میگه که باور نمیکنی؟!

شاید بهترین کار در مقابلشون اینه که یه لبخند کج بزنی و از کنار کلمه‌ها شون رد شی،
    این کلمه‌ها برای تو نیستن. قرار نبوده باشن.

از یه گوشت ببر بیرون و باورشون نکن.

آدم‌ها فلسفه‌ی رفتار آدم‌های دیگه رو می‌تونن درک کنن!

تو خودت هم ممکن همچین چیزی رو به کسی گفته باشی.

از کلمه‌ها راه بساز.

بعضی‌هاشونو باید بزاری زیر پات تا چاله‌های زیر پاتو پُر کنن و کمکت کنن،

بعضی‌هاشونو باید بگیری، هر روز مثل الماس برق‌شون بندازی! چون با ارزش و قشنگن! نگهشون داری و ادامه مسیرو با روحیه‌ی خوب ادامه بدی.

خودت رو ببوس،
    به زودی خدا عشق رو درون دلت جایگزین می‌کنه و ترمیم پیدا می‌کنه دلت.

بعد که برای دفعه بعد نگاهی به دلت انداختی، یه پیام عاشقانه دریافت می‌کنی! که توش نوشته: ظرفیت عشق درون دل شما به حد کمال رسیده است. برای فضای بیشتر لازم است کمی عشق به دیگران بدهید،آن موقع ما به پروردگار اطلاع می‌دهیم دلتان را وسیع‌تر کنند برای عشق بیشتر!

44. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 5276

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    تا حالا دیدی آدمی رو که یه جور غلطی راجع بهت فکر میکنه؟
    یا یه حرف عجیبی در موردت میگه که باور نمیکنی؟!

شاید بهترین کار در مقابلشون اینه که یه لبخند کج بزنی و از کنار کلمه‌ها شون رد شی،
    این کلمه‌ها برای تو نیستن. قرار نبوده باشن.

از یه گوشت ببر بیرون و باورشون نکن.

آدم‌ها فلسفه‌ی رفتار آدم‌های دیگه رو می‌تونن درک کنن!

تو خودت هم ممکن همچین چیزی رو به کسی گفته باشی.

از کلمه‌ها راه بساز.

بعضی‌هاشونو باید بزاری زیر پات تا چاله‌های زیر پاتو پُر کنن و کمکت کنن،

بعضی‌هاشونو باید بگیری، هر روز مثل الماس برق‌شون بندازی! چون با ارزش و قشنگن! نگهشون داری و ادامه مسیرو با روحیه‌ی خوب ادامه بدی.

خودت رو ببوس،
    به زودی خدا عشق رو درون دلت جایگزین می‌کنه و ترمیم پیدا می‌کنه دلت.

بعد که برای دفعه بعد نگاهی به دلت انداختی، یه پیام عاشقانه دریافت می‌کنی! که توش نوشته: ظرفیت عشق درون دل شما به حد کمال رسیده است. برای فضای بیشتر لازم است کمی عشق به دیگران بدهید،آن موقع ما به پروردگار اطلاع می‌دهیم دلتان را وسیع‌تر کنند برای عشق بیشتر!
    سلام خیلی قشنگ بود..ممنون مخصوصا این قسمت : خودت رو ببوس، به زودی خدا عشق رو درون دلت جایگزین می‌کنه و ترمیم پیدا می‌کنه دلت.این بنظرم راز عبور از این حرف هاست ...دوست داشتن خود ! بنظرم کسی ک خودش رو دوست داره و خودشو باور داره هیچ حرفی هیچ انتقادی هیچ طعنه ای آزارش نمیده چون خودش رو باور داره !
    امضای ایشان

46. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 5277

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38301
    تشکـر
    39
    تشکر شده 46 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بعد از هفت جلسه روانشناسه گفتش ک بهتره برای افزایش نوروهورمون های مغز سروتونین و اینجور چیزا یه مدت داره مصرف کنم یادم رفت حداقل اسمشو بپرسم
    بنظرتون منطقیه؟!
    تو این سن(17) این نوع قرصارو بخورم..؟

48. بالا | پست 5278

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

دیروز گذشت هر چه بود و شد ...
    ولی ، ولی زندگی من در امروز و فردا می تواند رنگی دیگر داشته باشد
    خالق دنیای خودم میشوم همانی که در کودکی به دنبالش بودم و خلق میکنم
    این زندگی من است ...
    امضای ایشان

49. 5 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 5279

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

من صولتی شدم
    مثله فرشته ها شدم
    مبارکت باشه عزیزم.

51. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 5280

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

پریشب خاله ام پیش من خوابیده بود
    موقع خواب کولر رو خاموش کردیم که سرما نخوریم
    بعد خاله ام گرمش شده بود نیمه شب کولر رو روشن کرده بود
    منم روسری نداشتم و قشنگ سرمای کولر بهم خورده بود
    دیشب دیدم دارم سرما میخورم
    تو این گرما سرما خوردن اصلا آسون نیست تحملش.

53. بالا | پست 5281

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

ایرانیان سالانه 2 میلیارد بار آزمایش پزشکی میدهند.

لطفاً کلیپ زیر رو ببینید حجمش فقط 2 مگابایته:
    t_video5861588584657586061.mp4 - آپلود عکس و فایل رایگان

54. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 5282

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

برو آنجا که تورا منتظرند...
    امضای ایشان

56. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 5283

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

اقای کاظمی مردشور ریختتو ببرن

58. بالا | پست 5284

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

نوای ناله غم اندوته دونه/عیار قلب خالص بوته دونه
    بیا سوته دلان با هم بنالیم/ که قدر سوته دل،دل سوته دونه

59. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 5285

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خدایا خیلی بهت نیاز دارم...
    کمکم کن...

61. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 5286

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38715
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوستان من نمی تونم عکس برای پروفایلم بذارم
    خیلی کیفیتش پایین میاد اگر هشتاد در هشتاد کنم

63. بالا | پست 5287

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط هانیل نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من نمی تونم عکس برای پروفایلم بذارم
    خیلی کیفیتش پایین میاد اگر هشتاد در هشتاد کنم
    سلام با چی تغییر میدین؟ عکسی که میخاین بزارین رو بفرستین امتحان کنم
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-22-2018 در ساعت 09:54 PM
    امضای ایشان

64. بالا | پست 5288

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38715
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام با چی تغییر میدین؟ عکسی که میخاین بزارین رو بفرستین امتحان کنم
    با نرم افزار گوشی، فتوشاپ

عکس اینه

http://photokade.com/wp-content/uplo...hotokade-3.jpg

65. بالا | پست 5289

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

با نرم افزار گوشی، فتوشاپ

عکس اینه

http://photokade.com/wp-content/uplo...hotokade-3.jpg
    بفرمایید با فتوشاپ کامپیوتر زدم با بالاترین رزولیشنی که میشد :

http://imgurl.ir/uploads/m145024_010101.jpg
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-22-2018 در ساعت 11:22 PM
    امضای ایشان

66. بالا | پست 5290

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38715
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بفرمایید با فتوشاپ کامپیوتر زدم با بالاترین رزولیشنی که میشد :

http://imgurl.ir/uploads/m145024_010101.jpg
    متشکرم

67. کاربران زیر از هانیل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 5291

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

متشکرم
    خواهش
    امضای ایشان

69. بالا | پست 5292

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

70. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 5293

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

یورو امروز ۹۴۰۰ تومن

72. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 5294

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    یورو امروز ۹۴۰۰ تومن

واقعا معلوم نیست به کجا داریم میریم...
    خدا به خیر کنه.

74. بالا | پست 5295

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    واقعا معلوم نیست به کجا داریم میریم...
    خدا به خیر کنه.
    اول هر ماه واسه پسرم میفرستم می بینم کلی اضافه تر باید پول بدم

75. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 5296

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

خدایا خودت بهمون رحم کن
    دلار اومد 9000 کلی تحریم جدید اعمال شد هر روز میگذره وضعمون بدتر میشه اخه یکی نیست بگه سکوت تا کییییییییییییییی؟زیربار ظلم رفتن تا کی؟تا کی میخوایین زیر بار اقتصاد و فشار له بشین؟
    ایران الان توی کل دنیا به این بزرگی تنها کشوریه که بهترین وضع مالی و منابعو داره ولی مردمش تو فقر دستو پا میزنن.
    خدا لعنت کنه مسئولایی رو که به کشورای دیگه باج میدن ولی مردم خودشون دارن میمیرن.
    میتونم به قطع بگم همه ی مشکلات مملکت مشکلات جوان ها فساد اخلاقی همه و همه تهش میرسه به سیاست.

77. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 5297

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    خدایا خودت بهمون رحم کن
    دلار اومد 9000 کلی تحریم جدید اعمال شد هر روز میگذره وضعمون بدتر میشه اخه یکی نیست بگه سکوت تا کییییییییییییییی؟زیربار ظلم رفتن تا کی؟تا کی میخوایین زیر بار اقتصاد و فشار له بشین؟
    ایران الان توی کل دنیا به این بزرگی تنها کشوریه که بهترین وضع مالی و منابعو داره ولی مردمش تو فقر دستو پا میزنن.
    خدا لعنت کنه مسئولایی رو که به کشورای دیگه باج میدن ولی مردم خودشون دارن میمیرن.
    میتونم به قطع بگم همه ی مشکلات مملکت مشکلات جوان ها فساد اخلاقی همه و همه تهش میرسه به سیاست.
    تکبیر

79. بالا | پست 5298

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38724
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کنکور خر است ..

80. بالا | پست 5299

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

من فوتبالی نیستم ولی انصافا امشب با بازی ایران خیلی حال کردم و قلبم برای ایران تپید
    اونقدر جیغ زدم موقع گل گلوم گرفت
    به خصوص پنالتی رونالدو و بعد هم گل ایران
    واقعا حقشون بود برنده بشن حیف شدش
    به امید پیروزهای بیشتر برای ایران عزیزمون

حالا پسرخاله ام با عقل فندقش چند روزه دعا میکنه رونالدو به ایران گل بزنه!
    منم براش پیام تسلیت گذاشتم امشب که حالشو بگیرم

81. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

82. بالا | پست 5300

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

آرامش نعمت خیلی بزرگیه
    چند روز بود از ته دل نمیخندیدم
    از ته دل زندگی نمیکردم
    واقعا بدون آرامش زندگی یه جهنمه!
    خدایا کاری کن همه ی بنده هات همیشه و در همه حال در آرامش زندگی کنن.

صفحه 106 از 165 ... 65696104105106107108116156 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد