صفحه 108 از 165 ... 85898106107108109110118158 ...
نمایش نتایج: از 5,351 به 5,400 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

860821
  1. بالا | پست 5351

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    واقعاا تاسف بار هست
    این چند روزه که این مشل پیش اومده من خیلی ناراحت شدم
    همش میگم خدایا مردم ایران این همه نفت و گاز و حتی خاکشون هم ثروت هستش و باارزشه
    چرا باید به خاطر حماقت و بی لیاقتی و فساد یه عده از خدا بی خبر اینجوری این همه سال به شکل های مختلف عذاب بکشن
    کی میشه تموم بشه واقعا!؟
    یا این وری یا اون وری ولی دیگه تکلیف مردم روشن بشه
    چقدر صبر و تحمل و سکوت آخه....

یزید تو گرما آب رو به روی بچه های امام حسین قطع کرد مردم هزارساله نفرینش و لعنتش می کنن
    اونوقت تو گرمای 60 درجه تو هوای غبار آلود که خیلی سخت قابل تحمله هموطن های ما آب خوردن ندارند
    خدایا کی میخواد جوابگوی این مردم باشه....
    سلام
    مردم خوزستان مردم صبور و نجیب و وطن پرستی هستند
    ولی پای خانوادشون در بین باشه پا روی همه چیز میگذارند. دیروز هم فلکه وسط خرمشهر رو بسته بودند که با هم درگیری پیدا نکنند
    اکثر مردم در خوزستان سلاح دارند که از زمان جنگ هستش و اگر استفاده نمیکنند چون نمیخواهند آشوب به پا بشه
    خلاصه اینکه اگر موضوع آب رو درست نکنند با بد کسانی طرف شده اند
    ما تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم آب معدنی برای مردم بفرستیم و از طریق آشنا توزیع کنیم که مطمئن باشیم به دست مردم میرسه

2. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 5352

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    مردم خوزستان مردم صبور و نجیب و وطن پرستی هستند
    ولی پای خانوادشون در بین باشه پا روی همه چیز میگذارند. دیروز هم فلکه وسط خرمشهر رو بسته بودند که با هم درگیری پیدا نکنند
    اکثر مردم در خوزستان سلاح دارند که از زمان جنگ هستش و اگر استفاده نمیکنند چون نمیخواهند آشوب به پا بشه
    خلاصه اینکه اگر موضوع آب رو درست نکنند با بد کسانی طرف شده اند
    ما تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم آب معدنی برای مردم بفرستیم و از طریق آشنا توزیع کنیم که مطمئن باشیم به دست مردم میرسه

سلام آقا سیاوش
    حرفتون متین هست
    واقعا همه برای این موضوع ناراحتن

من که خودم توی شهر مرزی زندگی می کنم سالهاست دارم مسائل مختلف رو میبینم
    نزدیکانتون هم که موقع زلزله اومده بودن کرمانشاه شاید بهتون گفتن اوضاع اینجا چجوریه
    هنوزم که هنوزه مردم بیچاره ی توی سرپل تو این اوج شدت گرما خیلی ها وسیله ی خنک کننده ندارن
    خیلی ها تلف شدن خیلی ها دین و ایمان و جونشون رو از دست دادن...
    بعضی ها هم بودن همون اوایل که توانشون میرسید از ایران رفتن
    بعضی ها هم شهرای دیگه
    ولی متاسفانه کسانی که موندن تواناییشون اونقدر نبوده که برن از این شهر
    سالها این شهرای مرزی از جون و رفاهشون گذشتن که ایران دست غریبه و عرب ها نیفته
    چقدر شهید دادن
    دولت حاضر بدبختانه با وقاحت تمام کمال بی مهری رو در حق این مردم ادا کرد
    و الانم که با مردم خوزستان
    مردم تو گرمای 60 درجه بدون داشتن آب چیکار بکنن آخه
    واقعاا خیلی ناراحتم
    با خودم میگم ای کاش قدرتی داشتم که بتونم این مسائل رو حل کنم
    ولی به قول شما تنها کاری که فعلا از دستمون برمیادش همین تهیه ی آب معدنی هاست.
    مگه مردم ایران خودشون دست به کار بشن و موقع بحران به فکر هم باشن
    دولت که ماشالله به روی خودش نمیاره که چه بلاها و فاجعه هایی سر مردم آورده
    شایدم واقعا تقصیر خود همین مردم هست که اینقدر بیخ پیدا کرده این مسائل...

4. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 5353

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

از کوزه همان تراود که در ا وست
    به لطف خدا و آگاهی مردم امثال شما که نون تون رو توی خون مردم میزنید و میخورید بساط تون در حال جمع شدنه
    توی کومور و موریس یا مغولستان جایی که از اونجا اومدی دنبال یه پاس باش و الا از توی فاضلاب مثل موش باید بیرونت بکشند و عمامه تو دور گردنت حلقه بیندازند
    فقط نمیدونم نون خون مردم رو تو سفرتون میبری چه مزه ای داره لابد خیلی زیر دندونت مزه کرده
    شما اگه خیلی مدافعی برو سوریه بجنگ نمیخواد توی مجازی گرد و خاک کنی
    خوش گذشت
    چیزی که مناسب خودتونه به ماها نسبت نده.

اگه ما نمیجنگیدیم الان غرب کشور دست داعش بود و تو از ترست تبعه افغانستان شده بودی.

وقتی بدون فکر دهنتو باز میکنی یه حرفو میگی به لحظه شنیدن جوابشم فکر کن چون ممکنه در جا سکته کنی یا تا آخر عمرت بسوزی.

6. بالا | پست 5354

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

سلام آقا سیاوش
    حرفتون متین هست

نزدیکانتون هم که موقع زلزله اومده بودن کرمانشاه شاید بهتون گفتن اوضاع اینجا چجوریه
    هنوزم که هنوزه مردم بیچاره ی توی سرپل تو این اوج شدت گرما خیلی ها وسیله ی خنک کننده ندارن
    بعضی ها هم شهرای دیگه
    چقدر شهید دادن
    واقعاا خیلی ناراحتم
    این مشکلاتو دولت عمداً پیش میاره که مردم علیه انقلاب اسلامی و مقاومت شورش کنن.

شورش علیه همون انقلاب و مقاومتی که همین چند سال پیش جلوی ورود داعش به غرب کشور رو گرفت که اگه اینطور نمیشد مردم کرمانشاه و بقیه استانهای غربی توسط وهابیا خورده میشدن یا با سرهای بریدشون فوتبال بازی میشد.

حساب دولت رو از انقلاب و مقاومت جدا کنید چون انقلاب هر کمکی که بتونه به مردم میکنه اما عمده وظیفش جنگیدن با دشمنه، این دولته که باید کمک به زلزله زده ها میکرد و نمیکنه، مسئولان دولت بودن که با کفش میرفتن داخل چادر مردم نه مسئولان انقلاب.

همه رو با یه چشم نبینید خودتون قضیه رو تحلیل کنید ببینید چی به چیه.
    ویرایش توسط Experience : 07-02-2018 در ساعت 03:25 PM

7. بالا | پست 5355

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    چیزی که مناسب خودتونه به ماها نسبت نده.

اگه ما نمیجنگیدیم الان غرب کشور دست داعش بود و تو از ترست تبعه افغانستان شده بودی.

وقتی بدون فکر دهنتو باز میکنی یه حرفو میگی به لحظه شنیدن جوابشم فکر کن چون ممکنه در جا سکته کنی یا تا آخر عمرت بسوزی.
    اتفاقا اگه پدر و عموی من و خیلی های دیگه زمان جنگ رو نمی جنگیدند الان نون مفت دست یه عده نبود که از سر شکم سیری تز بدن و واسه مردم تصمیم بگیرند
    کجا جنگیدی توی مجازی؟
    امثال خانواده های ما نجنگیدند که شما با اسم اون ها واسه خودتون ایدئولوژی صادر کنید
    خون همه شهدا و جانبازها و مفقودالاثر ها و خانواده هایشان رو پایمال کردید. واسه من که پدرم خوزستانیه و وقتی ما بچه بودیم ار تهران میرفتش خوزستان برای جنگ و شیمیایی شد ، عموی من که شهید شد و خیلی از اقوام ما که توی جنگ بودند و جنگیدیند، برای من از جنگ و وطن و دفاع از وطن حرف نزنید که خندم میگیره.
    ما امثال شما رو حلال نمیکنیم. دیگه حرفی ندارم

8. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5356

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا سیاوش
    حرفتون متین هست

بعضی ها هم شهرای دیگه
    چقدر شهید دادن
    واقعاا خیلی ناراحتم
    سلام
    بله پسرم و دنیا همه چیز رو تعریف کردند
    متاسفانه همینطوره که میفرمایید

10. بالا | پست 5357

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

شورش علیه همون انقلاب و مقاومتی که همین چند سال پیش جلوی ورود داعش به غرب کشور رو گرفت که اگه اینطور نمیشد مردم کرمانشاه و بقیه استانهای غربی توسط وهابیا خورده میشدن یا با سرهای بریدشون فوتبال بازی میشد.

حساب دولت رو از انقلاب و مقاومت جدا کنید چون انقلاب هر کمکی که بتونه به مردم میکنه اما عمده وظیفش جنگیدن با دشمنه، این دولته که باید کمک به زلزله زده ها میکرد و نمیکنه، مسئولان دولت بودن که با کفش میرفتن داخل چادر مردم نه مسئولان انقلاب.

سلام
    برادر گرامی شما نه هویت من را میدانی ولی من تو خانواده ای به دنیا آمدم نسل اندر نسلش عالم دینی بودند آنقدر درباره دین و اسلام میدانم که مطمئنم تو نمیدانی اصلا این دسته بندی و مرزبندیها کاملا خلاف اسلام هستش اگر واقعا اسلام را می فهمیدی جان انسانها برای اسلام خیلی مهم هست وگرنه علت 25 سال سکوت امیرالمونین(ع) را می فهمیدی علت عدم قیام کلیه امامان بعد از امام حسین(ع) را میفهمیدی علت صلح امام حسن(ع) را میفهمیدی و علت قیام امام حسین(ع) را هم نفهمیدی حتی علت خاموش کردن چراغ در شب عاشورا و برداشتن تکلیف از تمام یارانش را هم نفهمیدی. علت اینکه حضرت قایم(عج) هم ظهور نکردند هم نفهمیدی فقط شما از اسلام جنگ و خونریزی را تفسیر می کنید ولی اسلام دین حیات بخش هست نه دین جنگ و خونریزی.
    چندصد هزار نفر از مردم سوریه کشته شدند چند میلیون نفر آواره شدند و کشور سوریه تبدیل به یک ویرانه شده کلی از ثروت ایران خرج جنگ شده اقتصاد کشور سر این سیاستها رو به ویرانی گذاشته شمایی که ادعا می کنی در برابر استکبار ایستادی ببین اقتصاد آمریکا پس از سال 2009 نه تنها خراب نشده رونق پیدا کرده و الان رشد اقتصادی آمریکا در بهترین وضعیتش قرار گرفته پس این همه تقلا به جز فروش اسلحه و بارور شدن اقتصاد آمریکا اثری نگذاشته چند نفر در یمن مردند فقر غذایی در یمن بیداد می کند اینم وضعیت ایران.
    خوب فکر کن به درزا کشیدن جنگ ایران و عراق به نفع کی بوده به غیر از کارخانه های اسلحه سازی غرب و شرق.
    ایران چه نفعی برد جز نابودی شهرهایش و شیمیایی شدن سردشت.
    ویرایش توسط سعید62 : 07-02-2018 در ساعت 07:31 PM

11. 5 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 5358

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    برادر گرامی شما نه هویت من را میدانی ولی من تو خانواده ای به دنیا آمدم نسل اندر نسلش عالم دینی بودند آنقدر درباره دین و اسلام میدانم که مطمئنم تو نمیدانی اصلا این دسته بندی و مرزبندیها کاملا خلاف اسلام هستش اگر واقعا اسلام را می فهمیدی جان انسانها برای اسلام خیلی مهم هست وگرنه علت 25 سال سکوت امیرالمونین(ع) را می فهمیدی علت عدم قیام کلیه امامان بعد از امام حسین(ع) را میفهمیدی علت صلح امام حسن(ع) را میفهمیدی و علت قیام امام حسین(ع) را هم نفهمیدی حتی علت خاموش کردن چراغ در شب عاشورا و برداشتن تکلیف از تمام یارانش را هم نفهمیدی. علت اینکه حضرت قایم(عج) هم ظهور نکردند هم نفهمیدی فقط شما از اسلام جنگ و خونریزی را تفسیر می کنید ولی اسلام دین حیات بخش هست نه دین جنگ و خونریزی.
    چندصد هزار نفر از مردم سوریه کشته شدند چند میلیون نفر آواره شدند و کشور سوریه تبدیل به یک ویرانه شده کلی از ثروت ایران خرج جنگ شده اقتصاد کشور سر این سیاستها رو به ویرانی گذاشته شمایی که ادعا می کنی در برابر استکبار ایستادی ببین اقتصاد آمریکا پس از سال 2009 نه تنها خراب نشده رونق پیدا کرده و الان رشد اقتصادی آمریکا در بهترین وضعیتش قرار گرفته پس این همه تقلا به جز فروش اسلحه و بارور شدن اقتصاد آمریکا اثری نگذاشته چند نفر در یمن مردند فقر غذایی در یمن بیداد می کند اینم وضعیت ایران.
    خوب فکر کن به درزا کشیدن جنگ ایران و عراق به نفع کی بوده به غیر از کارخانه های اسلحه سازی غرب و شرق.
    ایرات چه نفعی برد جز نابودی شهرهایش و شیمیایی شدن سردشت.
    معنی مبارزه با استکبار رو میفهمی؟

خود امامها قیام نکردن بخاطر مسلمانهای بی بخاری مثل تو، کسیو نداشتن به کمکش قیام کنن وگرنه امام معصوم که جلوی اون همه ظلم سکوت نمیکرد، مهم نیست چند نسل آخوند بودین وقتی روحیه استکبار ستیزی ندارید هیچ، شناخت درستی از پیامبر و امامها هم ندارید، فقط خون به دل امام زمان میکنید.

ویرایش توسط Experience : 07-02-2018 در ساعت 06:35 PM

13. بالا | پست 5359

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

. امام علی در حدیثی می فرماید
    دو طایفه هستند که کمرم را شکستند،
    .

عالمان هتاک و بی پروا، و

جاهلان مقدس نما

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 5360

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

. امام علی در حدیثی می فرماید
    دو طایفه هستند که کمرم را شکستند،
    .

عالمان هتاک و بی پروا، و

جاهلان مقدس نما

اینا که میشید امثال تو و سعید62

16. بالا | پست 5361

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

معنی مبارزه با استکبار رو میفهمی؟

خود امامها قیام نکردن بخاطر مسلمانهای بی بخاری مثل تو، کسیو نداشتن به کمکش قیام کنن وگرنه امام معصوم که جلوی اون همه ظلم سکوت نمیکرد، مهم نیست چند نسل آخوند بودین وقتی روحیه استکبار ستیزی ندارید هیچ، شناخت درستی از پیامبر و امامها هم ندارید، فقط خون به دل امام زمان میکنید.

خیلی تحمل کردم چیزی نگم ولی شما راس راس هرچی دلتون می خواد بار بقیه می کنید وفقط فکر می کنید این شما وامثال شما هستند که مدافع کشورنددرضمن باید بگم اگر شما دفاعی انجام بدی جزو وظایفتون بوده ونباید سر احدی منت بگذارید شما پول می گیرید که دفاع کنید پول نمی گیرید که نگا کنید.
    اینی که شما ازش بحث می کنید روحیه استکبار ستیزی نیست روحیه جنگندگی مفرط واسلام ستیزی است.
    اگر خدای نکرده اتفاقی برای این کشور بیوفتد مسئولش شما وامثال شما یی الآن یه عده گرگ در خارج از کشور منتظرن بریزن وباقی چیزا روچپاول کنن ویه عده هم تو کشور دارن به چپاول حق الناس ومنافع ملی ادامه می دن وفقط به فکر خودشون هستند که اگه اتفاقی بیوفته بتونن باجیب پر فرار کنن واگر خدای نکرده اتفاقی رخ بده مقصرش همین افراد هستند چرا که اونا باعث وبانی همه چیز شدن حالاهم این ملت بدبخت اگر اعتراضی بکنن به بی آبی و...یه بهونه ای واسشون دارن وبه یه بهونه ای سرکوبشون می کنن وآخرشم حرفی که همشون می زنن اینه اینا فتنه هستند.
    کلا باید یه چیزیو به بقیه دوستان در اینجا بگم :اگه جون خودتون وخانوادتون براتون مهمه دیگه جواب این آقای همه چیز دان که متاسفانه خیلی زیاد شستشوی مغزیش دادن رو ندید چرا که دوروز دیگه میان می کننمون تو گونی می برندمون ناکجا آباد.من که رفتم حالا شما دیگه اختیار خودتونو دارید.

17. بالا | پست 5362

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,478 بار در 1,281 پست
    میزان امتیاز
    12

چند خط از نوشته های دوستان رو خوندم متاسف شدم میدونید ما مردمی هستیم که تو لحظات خوب فقط کنار همیم و تو لحظات بد سریع باهم بد میشیمو و به توهین و تحقیر کوچک کردن همو... .و دو دستگی موج میزنه . وقتی تو فوتبال بین طرفداران استقلال و پیروزی اون همه اختلاف و درگیری هست دیگه تو این مسله توقعی هم نباید داشت.
    فقط یه سوال میپرسم لطفا دوستان پاسخمو بدن خب همه اشکالاتی از دولت و فقر و بیکاری و... میگیرن و به قوله دوستان همیشه درحال انتخاب بدو بدتر بودن . منم قبولش دارم اشکالاتی هست همه ی دوران ها بوده همه ی زمان ها بوده همه ی کشورها بوده خب کشور ما هم بی استئنا نیست. میخام بدونم حالا که همه تو این چند ماه تا یه تقی به توقی میخوره دنبال براندازی حکومتو دولت هستند و ازون طرف فشارهایی از خارج داره به ما به شدت تحمیل میشه که شرایط زندگی رو سخت کردن و یکسری هم در داخل دارن شرایطو خرابتر میکنن . حالا سوالم اینه اگر فرض این حکومت کنار بره چه کسی رو بهتر میدونید که بتونه این حکومتو اداره کنه؟
    حالا رییس جمهور یا هر کسی دیگه . خب به کی میخاین رای بدین ؟
    فقط لطفا نگین که فقط این حکومتو خرابش کنیم بعدش تصمیم میگیریم که چکار کنیم این عین خودکشیه . در عین حال گناه بزرگی هم مرتبک میشین چون غیرت حکم میکنه به خاطر خانواده تونم که شده اجازه ندین که یک نفر متجاوز گر وارد خاک بشه و قصد تصرفش به ذهنش برسه .
    لطفا اگر میخواید جوابمو بدین توهین نکنید

امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

18. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 5363

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خیلی زود مشخص میشه

وقتی روز به روز جوون هامون از بیکاری منزوی تر و ناامیدتر شدن و موهاشون سفید شد؟
    کی درست بشه آقای تجربه؟
    وقتی جوون ها دارن دین و ایمانشون رو به خاطر شرایط خیلی بد زندگی در ایران از دست میدن
    کیه که تاوان این عمر طلایی این ها رو بده و براشون جبران کنه؟
    بچه های مردم مقصر هستن؟
    مردم مقصرن؟
    شاید لازمه مردم به قول آقای نوبخت برن طلاها و پولاشونو بیارن تزریق کنن به اقتصاد کشور که جون بگیره
    واقعا متاسفم این همه آدم به خاطر بی وجدانی و فساد یه عده دارن اینجوری عذاب میکشن و ظاهرا اسم زندگی رو به یدک میکشند.
    فقط میتونم بگم خدا این ظالمان از خدا بی خبر رو از ریشه از روی این خاک ایران برای همیشه برداره
    آدم دیگه چقدر عقده ای و بی شرف باشه که خون مردم رو بکنه تو شیشه بچه اش رو بفرسته سواحل امریکا عشق و حال اونوقت جوون ایرانی یه کار معمولی شده یه آرزو براش
    این ها وجودشون فاسده ریشه شون فساده
    همشون که این کارارو میکنن کثیف هستن و اسما اسمشون انسان هستش.
    پرونده شون سیاهه که هیشکی دل خوشی ازشون نداره
    نامردترین حکومت زمین به نظرم این ها بودن
    این ها از شمر و یزید بدترن
    از اسکندر مقدونی که چهل هزار جفت چشم درآورد بدترن
    از ضحاک بدترن
    بدی رو به معنای واقعی کلمه ادا کردن.
    هر جند مقصر هم مردم هم هستن که اینجوری گذاشتنشون دارن سروری میکنن و هیچ به داد مردمم نمیرسن.

20. بالا | پست 5364

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

ببینید آقای تجربه من واقعا از شما تعجب می کنم
    همش دارید با آقا سیاوش کل کل میکنید سر چی؟
    چیو میخواید ثابت کنید؟
    ببخشید من انتقاد میکنم ولی انصافا خودتون خسته نشدید؟

شما مگه خودتون یکی از قربانیان دهه ی شصتی تو این مملکت نیستید؟

مگه نمیگید انقلاب بی گناهه؟
    خب براتون با دلیل و سند یه حرفی رو میزنم که خب شاید هم پست به خاطر سیاسی بودن حذف بشه
    ببینید چند سال پیش رهبر اومده بودن کرمانشاه اون موقع هایی که داعش اینجا بودش
    کلی از پادگان ها ریز و درشت نیروهاشون رو بسیج کردن وجب به وجب جاده ها و اتوبان های مسیر رو تو کردستان و کرمانشاه زیر و رو کردن که کسی به ایشون آسیب نرسونه
    داعش گفته بود رهبر بیاد کرمانشاه باید سرش رو تو مرز از تنش جدا کنیم!
    خلاصه ایشون تشریفشون رو آوردند
    وقتی سخنرانی میکردن میگفتن من تعجب می کنم اوضاع زندگی در این شهرای مرزی به این شکل باشه
    خب تازه قضیه برای چه سالیه؟
    برای سال 88
    اون زمان هنوز اینقدر مملکت آتیش به جون اقتصادش نیفتاده بود
    هنوز خیلی از اختلاس ها یا صورت نگرفته بود یا گندش در نیومده بود

خب بعد دوسه روز که ایشون توی استان گشت و گذار میکردن و اوضاع نامساعد مردم تو شهرای مرزی رو میدیدن
    ماحصل تصمیماتشون شده چند تا طرح و دستور که مثلا کارخونه بزنن کرمانشاه جون بگیره و خیلی از مردم از بدبختی نجات پیدا کنند
    بعد که یه مقدار بودجه هم در اختیار مسئولین گذاشته بودن و مراحل قانونیش طی شده بود و از سرمایه گذارها میخواستن شرکت کنن و همکاری کنن
    چند ماه گذشت گفتن چون مسئولین دیر جنبیدن و سرش بحث و دعوا شده بودجه به خزانه برگشت خورده
    نمیخوام بگم تقصیر کی بود
    ولی آیا این انصافه؟
    خب ایشون چه گلی به سر مردم زدند؟
    رفتن و دیگه پشت سرشونم نگاه نکردند
    بعد میگن به من آمار غلط میدن!
    با این وضع پیشرفت تکنولوژی یه بچه هم با یه موبایل و یه سیمکارت میتونه از جدیدترین اخبار روز دنیا هم با خبر شه
    آبان تو کرمانشاه زلزله اومد مردم ایران و یه عده از کشورای دیگه به محض باخبر شدن اومدن سنگ تموم گذاشتن
    یه عده از خارجی ها اومدن ماسک زدن و شروع کردن تو اون اوضاع که کلی جنازه اونجا بود زباله ها رو جمع میکردن که بقیه مریض نشن!
    اونوقت یه آقا به خودش اجازه داد با کفش بیاد توی چادر کسی که همون چادر تموم داراییشه!
    کجای دنیا اسم این رو میذارن انسانیت؟
    تو خونه ها و محل کاراشون که با پول مردم فرش ابریشم براشون پهن میکنن و افتخار نمیدن که کفش هاشونو در بیارن ییه وقت آقایون به زحمت نیفتن

یه عده از اهالی رسانه اومدن صداشون در اومد بعضی ها رو ممنوع التصویر کردن
    شخصیت جناب خان رو دیدید چند روز پیش تو مجلس پخش میکردن؟
    واکنش این نماینده هایی که با اعتماد و رای مردم رفتن که از حقشون دفاع کنن اونوقت خیلی هاشون هیچ گلی هم به سر مردمشون نزدند رو دیدید!؟

نماینده ی همین شهرای اینجارو مردم دیدن چه کارایی کردند
    وضع مالیشون رو قبل و بعد پست هاشون دیدن
    مگه علی رو ما قبول نداریم و خیلی از غیر مسلمون ها مردونگی و حکومتش رو قبول دارن؟
    مگه نگفت هر کسی وقتی مسئولیت تو حکومت به دست میگیره به اوضاع مالیش نگاه کنن مردم
    اگه بعد تحویل پست دیدن خیلی فرق کرده بدونن خیانت کرده

خب یه نگاه به اکیپ آقایون مسئول مملکت بندازید
    چند تا ازشون خونواده هاشون تو امریکاس و با بالاترین سطح رفاهی دارن واقعا زندگی میکنن
    بعد میان هر نماز جمعه میگن مرگ بر امریکا!
    همین دولتی که شما میگید مگه زیر نظر همین انقلاب نیست؟
    انقلاب چیزی میگه که دور از عقل هست
    میگه ایران فقط هر چی داره بده سوریه و لبنان که مبادا امریکا یه روز به سرش بزنه و با تصاحب کشورای همسایه بیاد ایران رو بگیره و این ها از مسند قدرتشون اجبارا پیاده بشن

من نمیدونم شما دقیقا دارید سنگ کی رو سینه میزنید
    توی حج به ایرانی ها تجاوز کردن و اون برخورد و حادثه رو شکل دادن عرب های زبون نفهم عربستان
    چرا این انقلابی که میگید کاری نکرد؟
    چرا دوباره زائر میفرسته؟
    چرا عربها میگن وقتی خانوم های ایرانی میرن کشورشون برای حج ازشون لذت میبرن!؟

چرا آقایونی که به به کلی از بچه های مردم تجاوز کردن و روح و جسمشون رو داغون کردند مجازات نشدن؟
    اونوقت اگه کسی بگه اوضاع خوب نیست سرش رو از تنش جدا میکنن
    عدالت اینها کجاس؟

چرا آقای ... میگن کسانی که از عراق میان ما باید براشون زن ایرانی صیغه کنیم که آقایون عرب بهشون تلخ نگذره!؟ دلیلشونم اینه که میگن این ها از سرزمین اماهای دین ما اومدند متبرک هستن!
    خاک بر سرتون کنن که اینجوری ناموس زن ایرانی به فنا میدید خدا شما رو لعن کنه
    کجای کاره این انقلاب؟!
    چرا به داد مردم نمیرسه؟؟

والا عقل و منطق میگه این ها از اول فقط باید کارای دینی رو انجام میدادن
    یه عده رو مردم از سر سادگی و با خیال اینکه وضعشون از حکومت قبلی بهتر میشه آوردن لقب امام بهشون دادن میپرستنشون
    که این بلاهارو سرشون بیارن فردای روز!؟
    که مردم و و جوون ها رو بیچاره ترین آدم های دنیا کنن؟
    که قراردادهای ننگین ببندن و به خاطر لجبازی اشون ایرانی ها منفورترین آدمای دنیا بشن؟

والا خیلی از مردم ترجیح میدن همون داعشی ها بیان به قول شما سرشونو از تنشون جدا کنن و باهاش فتوبال بازی کنن ولی نه اینکه تدریجی بمیرن
    مرگ یکبار شیون یک بار
    خبر دارید چقدر از مردم تو مرزها دارن با بدبختی های بی پایان دست و پنجه نرم میکنند؟
    خبر دارید چقدر از ایرانی ها حتی یک بار هم سوار هواپیما نشدن اونوقت فلان آقا زاده که باباش فلانیه برای اسبش هواپیمای شخصی داره؟
    عمق فاجعه رو یا احساس نمیکنید یا انگاری تو این کشور زندگی نمیکنید که این حرفارو میزنید
    آقا سیاوش دارن حقیقت رو میگن

چند تا از جوون ها رو دیدم که دین و ایمانشون رو به خاطر اینکه با بهترین مدرکها از بالاترین دانشگاهها بیکار موندن از دست دادند
    میگی نماز میخندن میگن خدا؟ اگه هست چرا برامون کاری نمیکنه!؟
    این ها بی شرفن این ها بسیار چهره ی منفوری از خودشون ساختن ولی فکر نمیکنن مردم دارن به خاطر چی سکوت میکنن
    هرچند صبرشون هم داره لبریز شده خیلی وقته لبریز شده ولی دم نمیزنن

نگاهی به آمار بیماری ها و مشکلاتی که خونواده های بیچاره شون دارن باهاش دست و پنجه نرم میکنن دیدین؟
    اونوقت پسر فلان مسئول میره با هزینه ی همین مردم با پولی که مال بیت المال هست مشکل ناباروریش رو توی پیشرفته ترین و بهترین مراکز روز دنیا حل منیکنه و بچه به دنیا میاره

از چی دارید واقعا دفاع میکنید؟
    انقلابی که چند جبهه بشه و هر کی تقصیر رو به گردن نهاد دیگر بندازه این اسمش انقلابه؟
    وضع گرونی رو این چند وقته میبینید؟
    در جریان هستید چقدر از مردم دارن به خاطر گرونی دلار تاوان پس میدن؟
    گناه جوون ها چیه که آش نخوردن ولی دهانشون سوخت!؟
    چیه دقیقا اینارو به من بگید که منم با شما هم نظر بشم.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 07-02-2018 در ساعت 08:45 PM

21. 4 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 5365

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

چیو میخواید ثابت کنید؟

خب براتون با دلیل و سند یه حرفی رو میزنم که خب شاید هم پست به خاطر سیاسی بودن حذف بشه
    کلی از پادگان ها ریز و درشت نیروهاشون رو بسیج کردن وجب به وجب جاده ها و اتوبان های مسیر رو تو کردستان و کرمانشاه زیر و رو کردن که کسی به ایشون آسیب نرسونه
    وقتی سخنرانی میکردن میگفتن من تعجب می کنم اوضاع زندگی در این شهرای مرزی به این شکل باشه
    برای سال 88

خب بعد دوسه روز که ایشون توی استان گشت و گذار میکردن و اوضاع نامساعد مردم تو شهرای مرزی رو میدیدن
    ماحصل تصمیماتشون شده چند تا طرح و دستور که مثلا کارخونه بزنن کرمانشاه جون بگیره و خیلی از مردم از بدبختی نجات پیدا کنند
    بعد که یه مقدار بودجه هم در اختیار مسئولین گذاشته بودن و مراحل قانونیش طی شده بود و از سرمایه گذارها میخواستن شرکت کنن و همکاری کنن
    چند ماه گذشت گفتن چون مسئولین دیر جنبیدن و سرش بحث و دعوا شده بودجه به خزانه برگشت خورده
    نمیخوام بگم تقصیر کی بود
    ولی آیا این انصافه؟
    با این وضع پیشرفت تکنولوژی یه بچه هم با یه موبایل و یه سیمکارت میتونه از جدیدترین اخبار روز دنیا هم با خبر شه
    آبان تو کرمانشاه زلزله اومد مردم ایران و یه عده از کشورای دیگه به محض باخبر شدن اومدن سنگ تموم گذاشتن
    یه عده از خارجی ها اومدن ماسک زدن و شروع کردن تو اون اوضاع که کلی جنازه اونجا بود زباله ها رو جمع میکردن که بقیه مریض نشن!
    اونوقت یه آقا به خودش اجازه داد با کفش بیاد توی چادر کسی که همون چادر تموم داراییشه!
    تو خونه ها و محل کاراشون که با پول مردم فرش ابریشم براشون پهن میکنن و افتخار نمیدن که کفش هاشونو در بیارن ییه وقت آقایون به زحمت نیفتن

واکنش این نماینده هایی که با اعتماد و رای مردم رفتن که از حقشون دفاع کنن اونوقت خیلی هاشون هیچ گلی هم به سر مردمشون نزدند رو دیدید!؟

مگه علی رو ما قبول نداریم و خیلی از غیر مسلمون ها مردونگی و حکومتش رو قبول دارن؟
    مگه نگفت هر کسی وقتی مسئولیت تو حکومت به دست میگیره به اوضاع مالیش نگاه کنن مردم

چند تا ازشون خونواده هاشون تو امریکاس و با بالاترین سطح رفاهی دارن واقعا زندگی میکنن
    میگه ایران فقط هر چی داره بده سوریه و لبنان که مبادا امریکا یه روز به سرش بزنه و با تصاحب کشورای همسایه بیاد ایران رو بگیره و این ها از مسند قدرتشون اجبارا پیاده بشن

توی حج به ایرانی ها تجاوز کردن و اون برخورد و حادثه رو شکل دادن عرب های زبون نفهم عربستان
    چرا دوباره زائر میفرسته؟

چرا آقایونی که به به کلی از بچه های مردم تجاوز کردن و روح و جسمشون رو داغون کردند مجازات نشدن؟
    عدالت اینها کجاس؟

چرا آقای ... میگن کسانی که از عراق میان ما باید براشون زن ایرانی صیغه کنیم که آقایون عرب بهشون تلخ نگذره!؟ دلیلشونم اینه که میگن این ها از سرزمین اماهای دین ما اومدند متبرک هستن!
    کجای کاره این انقلاب؟!
    چرا به داد مردم نمیرسه؟؟

یه عده رو مردم از سر سادگی و با خیال اینکه وضعشون از حکومت قبلی بهتر میشه آوردن لقب امام بهشون دادن میپرستنشون
    که قراردادهای ننگین ببندن و به خاطر لجبازی اشون ایرانی ها منفورترین آدمای دنیا بشن؟

والا خیلی از مردم ترجیح میدن همون داعشی ها بیان به قول شما سرشونو از تنشون جدا کنن و باهاش فتوبال بازی کنن ولی نه اینکه تدریجی بمیرن
    مرگ یکبار شیون یک بار
    خبر دارید چقدر از مردم تو مرزها دارن با بدبختی های بی پایان دست و پنجه نرم میکنند؟
    خبر دارید چقدر از ایرانی ها حتی یک بار هم سوار هواپیما نشدن اونوقت فلان آقا زاده که باباش فلانیه برای اسبش هواپیمای شخصی داره؟
    عمق فاجعه رو یا احساس نمیکنید یا انگاری تو این کشور زندگی نمیکنید که این حرفارو میزنید

چند تا از جوون ها رو دیدم که دین و ایمانشون رو به خاطر اینکه با بهترین مدرکها از بالاترین دانشگاهها بیکار موندن از دست دادند
    این ها بی شرفن این ها بسیار چهره ی منفوری از خودشون ساختن ولی فکر نمیکنن مردم دارن به خاطر چی سکوت میکنن

نگاهی به آمار بیماری ها و مشکلاتی که خونواده های بیچاره شون دارن باهاش دست و پنجه نرم میکنن دیدین؟
    اونوقت پسر فلان مسئول میره با هزینه ی همین مردم با پولی که مال بیت المال هست مشکل ناباروریش رو توی پیشرفته ترین و بهترین مراکز روز دنیا حل منیکنه و بچه به دنیا میاره

انقلابی که چند جبهه بشه و هر کی تقصیر رو به گردن نهاد دیگر بندازه این اسمش انقلابه؟
    یلدا خانم
    ایشون از افسران جنگ نرم هستند و جزو اعضای سایبری کاملا مشخصه چون نه پست هایش پاک میشه و نه محروم میشه با این همه توهین و رنگ بنفش رو هم گرفته
    اینها هم میدانند در ایران چه میگذره ولی بنا به منافع شخصی خلاف جهت مردم قدم برمیدارند
    دیگه جواب این آدم رو ندهید

23. 5 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 5366

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,401 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    15

خب مردم خوزستان که به این دولت رای ندادن، من و همفکرامم که رای ندادیم.

پس اگه ظلمی شده توسط شماها شده با رای دادنهای از سر بی فکری و لجبازی.

ساندیستو بخور

25. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 5367

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط daryak نمایش پست ها
    خیلی تحمل کردم چیزی نگم ولی شما راس راس هرچی دلتون می خواد بار بقیه می کنید وفقط فکر می کنید این شما وامثال شما هستند که مدافع کشورنددرضمن باید بگم اگر شما دفاعی انجام بدی جزو وظایفتون بوده ونباید سر احدی منت بگذارید شما پول می گیرید که دفاع کنید پول نمی گیرید که نگا کنید.
    اینی که شما ازش بحث می کنید روحیه استکبار ستیزی نیست روحیه جنگندگی مفرط واسلام ستیزی است.
    اگر خدای نکرده اتفاقی برای این کشور بیوفتد مسئولش شما وامثال شما یی الآن یه عده گرگ در خارج از کشور منتظرن بریزن وباقی چیزا روچپاول کنن ویه عده هم تو کشور دارن به چپاول حق الناس ومنافع ملی ادامه می دن وفقط به فکر خودشون هستند که اگه اتفاقی بیوفته بتونن باجیب پر فرار کنن واگر خدای نکرده اتفاقی رخ بده مقصرش همین افراد هستند چرا که اونا باعث وبانی همه چیز شدن حالاهم این ملت بدبخت اگر اعتراضی بکنن به بی آبی و...یه بهونه ای واسشون دارن وبه یه بهونه ای سرکوبشون می کنن وآخرشم حرفی که همشون می زنن اینه اینا فتنه هستند.
    کلا باید یه چیزیو به بقیه دوستان در اینجا بگم :اگه جون خودتون وخانوادتون براتون مهمه دیگه جواب این آقای همه چیز دان که متاسفانه خیلی زیاد شستشوی مغزیش دادن رو ندید چرا که دوروز دیگه میان می کننمون تو گونی می برندمون ناکجا آباد.من که رفتم حالا شما دیگه اختیار خودتونو دارید.
    اصلاً خودت متوجهی چی داری میگی؟

از هر جایی یه چیزی شنیدی تکرار میکنی.

اون بخش از حرفت که بولد کردم چی بود که گفتی؟

توی پستهای قبلیم گفتم مشکل اصلی اینه که شناخت از دین وجود نداره.

27. بالا | پست 5368

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چیو میخواید ثابت کنید؟

برای سال 88

نمیخوام بگم تقصیر کی بود
    ولی آیا این انصافه؟

چرا دوباره زائر میفرسته؟

عدالت اینها کجاس؟

کجای کاره این انقلاب؟!
    چرا به داد مردم نمیرسه؟؟

مرگ یکبار شیون یک بار

این مشکلات وجود داره چون هم مردم و هم مسئولین به فکر خوشگذرونی هستن از هر طریق ممکن.

یه عده ای اون بالا نشستن از مسئولیتاشون سوءاستفاده میکنن، یه عده ای این پایین آرزو میکنن جای اونا بودن تا میتونستن خودشون سوءاستفاده کنن.

یک نفر رهبر نظارت داره دستور رو هم میده ولی بقیه اجراش نمیکنن به بهانه های مختلف پشت گوش میندازن.

مردم به کسی رای میدن که میاد کارو خرابتر میکنه.

هزار بار رهبر این جامعه میگه به کسی رای بدید که دغدغه مردم رو داشته باشه ولی خود مردم رای نادرست میدن.

خب مردم و مسئولین باید به حرف گوش بدن که مشکلات حل بشه.

رهبر این مملکت دو سال پیش گفته بود اقتصاد کشور رو از وابستگی به دلار نجات بدید، چرا گوش نکردن که امروز گرفتار گرانی بشن؟

فقط با متنفر بودن کاری از پیش نمیره، وقت انتخاب به کسی رای بدید که وعده خوشگذرونی نمیده، اینجور آدمی هیچوقت نمیاد مشکلات رو حل کنه.

دلیل بیماریها تغذیه ناسالم و ناکارآمدی دکترها هست، خب خود مردم میبینن این دکترها کاری ازشون برنمیاد برن سراغ روشهای بهتر.
    ویرایش توسط Experience : 07-03-2018 در ساعت 01:23 AM

28. بالا | پست 5369

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

29. 4 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 5370

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

یک نفر رهبر نظارت داره دستور رو هم میده ولی بقیه اجراش نمیکنن به بهانه های مختلف پشت گوش میندازن.

مردم به کسی رای میدن که میاد کارو خرابتر میکنه.
    نایب امام زمان حجت الاسلام بزرگوار صلوات ال..علیه دستور دادن قاری قران به جرم تجاوز به چندین بچه هم مجازات بشه ولی گوش به حرفش ندادن.
    دستور داده به داد مردم کرمنشاه و خوزستان برسن تا از بدبختی دربیان ولی اونا توجهی نکردن.
    چقدر مظلوم ادم دلش کباب میشه.
    ویرایش توسط saba95 : 07-03-2018 در ساعت 01:05 AM

31. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 5371

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    دقیقاً

جالبه اونایی که حقیقت براشون تلخه هم این پست رو تشکر زدن

33. بالا | پست 5372

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

بخاطر همه چی ازت ممنونم

و بخاطر خیلی چیزهای دیگه بهت محتاجم

میدونم که تا همیشه حواست بهمون هست و هیچوقت دلت نمیاد تنهامون بذاری

میدونم که دلت میگیره از کارهامون و معذرت خواهی های طولانی و مکرر بعدش

میدونم که برات خوب نیستم و هنوزم دارم ناراحتت میکنم

با همه ی اینها هیچوقت خودت رو دریغ نکردی

کمکمون کن با خودمون و با همدیگه مهربون باشیم

این روزها حال خیلی هامون خوب نیست

خیلی بیشتر از گذشته بهت احتیاج داریم

بهمون کمک کن اشتباه نکنیم

کمک کن درستکار و سالم کنار هم سختی ها رو بگذرونیم

مثه همیشه که کمکمون کردی

من همه زندگیمو بهت مدیونم ببخش اگه خطا میکنم

نذار اشتباهاتم دورم کنن ازت

مهربونم خودمو بهت میسپرم...خودمو خانوادمو مردمم رو....مواظبمون باش...ما خیلی ناتوانیم از اون بالا

34. 6 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 5373

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,478 بار در 1,281 پست
    میزان امتیاز
    12

امروز بالاخره رفتم کتابخونه عالیییییییییییییی بود عالیییییییییییییی بود . یعنی دوستانی که میخوان استارت برای شروع یکار برای شروع درس که تو خونه حوصلشون نمیشه انجام بدن توصیه میکنم این تجربه منو یکبار انجام بدن برن کتابخونه باور کنید اون جو درس خوندن به ادم انگیزه میده خیلی کیف کردم دوست داشتم این حس خوبو به اشتراک بزارم تا همه این تجربه رو داشته باشن که برن کتابخونه . سه ساعت میخکوب شدم رو صندلی خخخخخخخ یعنی فقط هی میخوندم سرچ میکردم بدون یه ذره وقت تلفی خستم که شد اومدم خونه برای خودمم یه عالمه ولخرجی کردم کلی تنفلات خریدم
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

36. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 5374

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

یلدا خانم
    ایشون از افسران جنگ نرم هستند و جزو اعضای سایبری کاملا مشخصه چون نه پست هایش پاک میشه و نه محروم میشه با این همه توهین و رنگ بنفش رو هم گرفته
    اینها هم میدانند در ایران چه میگذره ولی بنا به منافع شخصی خلاف جهت مردم قدم برمیدارند
    دیگه جواب این آدم رو ندهید

چی بگم والا آقا سیاوش
    شاید درست نباشه اینو اینجا میگم ولی بعضی ها هستن خودشون از نیروهای مسئول و ارگان های دولتی هستن
    خودشون اقرار میکنن که حق با مردم هست و داره خیلی بی عدالتی ها میشه
    ولی نمیدونم چرا هنوزم یه عده با اینکه میبینن ولی طرفداری میکنند.
    کارد به استخوان خیلی ها رسیده ولی این عده فکر می کنن با دعا و صبر درست میشه
    تا ملت نخوان هیچی درست نمیشه.

38. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 5375

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چی بگم والا آقا سیاوش
    شاید درست نباشه اینو اینجا میگم ولی بعضی ها هستن خودشون از نیروهای مسئول و ارگان های دولتی هستن
    سه تا عکس از گوگل مپ برداشتم اولی از شهر شما و دومی و سومی از شهر خودمون تا مقایسه کنیم:

الان ببینید از لحاظ ظاهری وضع شهر ما بهتره یا شهر شما؟

نمیدونم چرا این تصور رو دارید که به شهر شما رسیدگی نشده شاید دلتون میخواسته بجای آسفالت، خیابوناتونو طلاکاری کنن.
    من قبلا شهر شما اومدم و زیبایی و امکانات ظاهریشو دیدم و همیشه با خودم میگفتم کاش شهر ما هم لااقل مثل اونجا بود.
    در مقایسه با شهر شما این شهر ماست که یه شهر زلزله زده به نظر میاد، با خیابونای تنگ و باریکی که داره و نمیشه جای پارک پیدا کرد، حتی یه پل هوایی نداره تا مردم رد بشن، همیشه مردم از وسط خیابون رد میشن که رانندگی رو مشکل میکنه، شهر شما 10 سال پیش پل هوایی داشت که پله برقی داشتن.
    اگه قرار باشه کسی ناراضی بشه اون ماییم چون وضعیتمون از وضعیت شما بدتره.

با این حال قبول میکنم که مشکلات باطنی وجود داره و خب شما باید جوری فکر و عمل کنید که این مشکلات حل بشه ولی این کار رو نمیکنید.
    شما خودتون رو جزو اقشار ضعیف مردم میدونید که در حقتون داره ظلم میشه اما وقت رای دادن به کسی رای میدید که بهتون بیشتر ظلم بشه.
    شما به کسی رای میدین که درد قشر ضعیف و بقول خودتون همین جوونای بیکار رو نمیدونه.
    به کسی رای میدین که به درد سلبریتیها و پولدارا میخوره، نمیدونم شاید فکر کردین با رای دادن به اون شما هم یک روزه سلبریتی میشین و میفتین توی عسل.
    حالا هم بجای اقرار به اشتباهی که کردین، اشتباهی که اونقد بد بود که حتی صدای خود سلبریتیها و پولدارا و خوشگذرونا رو دراورده، باز دارین همون مسیر رو ادامه میدین که باز بیشتر باعث ضررتون خواهد شد.

اگه به کسی رای میدادین که درد قشر ضعیف مردم رو هر چند به اندازه کم به اندازه یک درصد میدونست، حداقلش اینه که کسی با کفش داخل چادرهای مردم نمیرفت.

خب منم قبول میکنم حق با مردم هست و خیلی بی عدالتی میشه و مشکلات هست ولی مردم خودشون رایهایی میدن که این مشکلاتو مضاعف میکنه.
    مردم اینجور رای میدن که تفریحهای کوتاه مدتشون براه باشه، بعد میزنه نون شبشونم آجر میشه.

پستهای من چرا باید حذف بشه؟
    شما نظر خودتون رو میگید منم نظر خودمو میگم.
    اگه قرار باشه پستها حذف بشن همه پستهای من و شما باید به یکباره حذف بشن چون اینجوری منصفانه است.

این ضمیر « شما » که توی همین پستم چند بار تکرار کردم منظورم فقط شخص یلدا خانم نیست، منظورم همه کاربران مخالف نظراتم هستن.

من افسر نیستم، ژنرال هستم و ماموریتم اینه در صورت کوچکترین تحرک نظامی آمریکاییها، ناوگان نیروی دریایی آمریکا رو نابود کنم، هر کی این حرف منو باور نکنه مشمول زمه است

حرف آخر اینکه بجای دین گریز بودن که عمده مشکلتون همینه چون شناخت درست ازش ندارید، درست فکر کنید و درست رای بدید تا مشکلات کمتر بشه وگرنه هر فکر و تصمیم غیر منطقی مشکلات رو مضاعف خواهد کرد و خود کرده را هیچ تدبیری نخواهد بود، همچنان که تا الان نبوده.
    ویرایش توسط Experience : 07-03-2018 در ساعت 07:08 PM

40. بالا | پست 5376

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    بخاطر همه چی ازت ممنونم

و بخاطر خیلی چیزهای دیگه بهت محتاجم

میدونم که تا همیشه حواست بهمون هست و هیچوقت دلت نمیاد تنهامون بذاری

میدونم که دلت میگیره از کارهامون و معذرت خواهی های طولانی و مکرر بعدش

میدونم که برات خوب نیستم و هنوزم دارم ناراحتت میکنم

با همه ی اینها هیچوقت خودت رو دریغ نکردی

کمکمون کن با خودمون و با همدیگه مهربون باشیم

این روزها حال خیلی هامون خوب نیست

خیلی بیشتر از گذشته بهت احتیاج داریم

بهمون کمک کن اشتباه نکنیم

کمک کن درستکار و سالم کنار هم سختی ها رو بگذرونیم

مثه همیشه که کمکمون کردی

من همه زندگیمو بهت مدیونم ببخش اگه خطا میکنم

نذار اشتباهاتم دورم کنن ازت

مهربونم خودمو بهت میسپرم...خودمو خانوادمو مردمم رو....مواظبمون باش...ما خیلی ناتوانیم از اون بالا
    باشه... سعیمو میکنم... حواسم بهتون هست...

41. بالا | پست 5377

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

چی بگم والا آقا سیاوش
    خداوند گفته سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمیده مگر اینکه خود آن قوم بخواهند سرنوشت شان تغییر کند
    در مورد عکسهای هوایی که این کاربر گذاشتن
    عکس شهر ایشون احتمالا شهر مراغه است در آذربایجان شرقی
    باید عکس مرکز استان ،تبریز رو میگذاشتند و با مرکز استان کرمانشاه مقایسه میکردند نه اینکه مرکز یه استان رو با یه شهر کوچیک در یه استان دیگه مقایسه کنند
    چرا اینهمه تبعیض؟
    فقط سیاهنمایی و ننه من غریبم بازی
    میخواستم تفاوت رو متوجه باشید

42. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 5378

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

وختی یه کاریو حوصله ندالی انجام بدی اصلا توجهی بهش نکن
    به ادم هایی که منفین و فقط حرف میزنن و توقع هم دارن بازم توجه نکن
    لعنت به همه
    فقط خودتو
    وجودتو
    عشقه
    توی این اوضاع اقتصادی ادم فقط باااس دیوووووووونه باشهههههههههههههههههههههه ه
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

44. بالا | پست 5379

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

چه خبره اینجا؟ چرا درگیری ایجاد میکنین؟ گاز اشک آور میزنما...

45. بالا | پست 5380

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خداوند گفته سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمیده مگر اینکه خود آن قوم بخواهند سرنوشت شان تغییر کند
    در مورد عکسهای هوایی که این کاربر گذاشتن
    عکس شهر ایشون احتمالا شهر مراغه است در آذربایجان شرقی
    باید عکس مرکز استان ،تبریز رو میگذاشتند و با مرکز استان کرمانشاه مقایسه میکردند نه اینکه مرکز یه استان رو با یه شهر کوچیک در یه استان دیگه مقایسه کنند
    چرا اینهمه تبعیض؟
    فقط سیاهنمایی و ننه من غریبم بازی
    میخواستم تفاوت رو متوجه باشید
    حالا دیگه خدا خدا میکنی تو که تا دیروز مذهب رو قبول نداشتی.

البته درسته خدا همینو گفته و این حرف شامل شماها میشه که درست فکر کنید و در مسیر درست قرار بگیرید وگرنه هر چی بیشتر اشتباه کنید بیشتر به سختی میفتید.

خب من شهری که توش ساکن هستم رو مقایسه کردم با همون تبریز هم مقایسش میکنم و میگم وضعیت ما بدتره با این حال دو سال توی تبریز بودم و میدونم که کرمانشاه وضع ظاهری بهتری نسبت به تبریز داره.

سیاه نمایی رو تو میکنی خب خودت چنتا عکس هوایی بگیر بذار ببینیم کجای تبریز یه همچون بزرگراهی وجود داره که در کرمانشاه هست؟

من حرفمو با سند گفتم که هر کی اهل فکر و منطق هست خودش ببینه و فکر کنه.
    ویرایش توسط Experience : 07-03-2018 در ساعت 10:35 PM

46. بالا | پست 5381

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

بعضی آدمها توی زندگیمون هستن که باهامون نیستن

یعنی ما اونا رو میشناسیم اما اونا ما رو نمیشناسن

نمیدونم تا حالا از این آدما توی زندگیتون داشتین یا نه؟!

مثلا یه بازیگر، یه پزشک،استاد دانشکده، یا هرکسی دیگه ای...

الان یکی از اونا رو من میشناسم

خیلییییییی دوسش دارم

ولی احتمالا اون هیچوقت منو نمیشناسه و این خیلی برام غم انگیزه

دوس دارم برم از نزدیک باهاش حرف بزنم

بشه یکی از دوستای خوبم

دلم میخاد از نزدیک باهاش آشنا بشم...چقد دوسش دارم خدایا

چرا نمیشه ؟ چرا انقدر دوره؟ چقدر بعید

47. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 5382

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

یک بارم شده خودتان را تشویق کنید نه به خاطر موفقیت به دست آمده بلکه برای تلاش و سعی ای که انجام دادید بعضی وقتها خیلی درباره خودمان بی انصاف میشویم اینقدر خودتان را سرزنش نکنید آدم بیش از سرزنش به تشویق نیاز دارد.

49. 3 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 5383

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سه تا عکس از گوگل مپ برداشتم اولی از شهر شما و دومی و سومی از شهر خودمون تا مقایسه کنیم:

الان ببینید از لحاظ ظاهری وضع شهر ما بهتره یا شهر شما؟

نمیدونم چرا این تصور رو دارید که به شهر شما رسیدگی نشده شاید دلتون میخواسته بجای آسفالت، خیابوناتونو طلاکاری کنن.
    من قبلا شهر شما اومدم و زیبایی و امکانات ظاهریشو دیدم و همیشه با خودم میگفتم کاش شهر ما هم لااقل مثل اونجا بود.
    در مقایسه با شهر شما این شهر ماست که یه شهر زلزله زده به نظر میاد، با خیابونای تنگ و باریکی که داره و نمیشه جای پارک پیدا کرد، حتی یه پل هوایی نداره تا مردم رد بشن، همیشه مردم از وسط خیابون رد میشن که رانندگی رو مشکل میکنه، شهر شما 10 سال پیش پل هوایی داشت که پله برقی داشتن.
    اگه قرار باشه کسی ناراضی بشه اون ماییم چون وضعیتمون از وضعیت شما بدتره.

با این حال قبول میکنم که مشکلات باطنی وجود داره و خب شما باید جوری فکر و عمل کنید که این مشکلات حل بشه ولی این کار رو نمیکنید.
    شما خودتون رو جزو اقشار ضعیف مردم میدونید که در حقتون داره ظلم میشه اما وقت رای دادن به کسی رای میدید که بهتون بیشتر ظلم بشه.
    شما به کسی رای میدین که درد قشر ضعیف و بقول خودتون همین جوونای بیکار رو نمیدونه.
    به کسی رای میدین که به درد سلبریتیها و پولدارا میخوره، نمیدونم شاید فکر کردین با رای دادن به اون شما هم یک روزه سلبریتی میشین و میفتین توی عسل.
    حالا هم بجای اقرار به اشتباهی که کردین، اشتباهی که اونقد بد بود که حتی صدای خود سلبریتیها و پولدارا و خوشگذرونا رو دراورده، باز دارین همون مسیر رو ادامه میدین که باز بیشتر باعث ضررتون خواهد شد.

اگه به کسی رای میدادین که درد قشر ضعیف مردم رو هر چند به اندازه کم به اندازه یک درصد میدونست، حداقلش اینه که کسی با کفش داخل چادرهای مردم نمیرفت.

خب منم قبول میکنم حق با مردم هست و خیلی بی عدالتی میشه و مشکلات هست ولی مردم خودشون رایهایی میدن که این مشکلاتو مضاعف میکنه.
    مردم اینجور رای میدن که تفریحهای کوتاه مدتشون براه باشه، بعد میزنه نون شبشونم آجر میشه.

پستهای من چرا باید حذف بشه؟
    شما نظر خودتون رو میگید منم نظر خودمو میگم.
    اگه قرار باشه پستها حذف بشن همه پستهای من و شما باید به یکباره حذف بشن چون اینجوری منصفانه است.

این ضمیر « شما » که توی همین پستم چند بار تکرار کردم منظورم فقط شخص یلدا خانم نیست، منظورم همه کاربران مخالف نظراتم هستن.

من افسر نیستم، ژنرال هستم و ماموریتم اینه در صورت کوچکترین تحرک نظامی آمریکاییها، ناوگان نیروی دریایی آمریکا رو نابود کنم، هر کی این حرف منو باور نکنه مشمول زمه است

حرف آخر اینکه بجای دین گریز بودن که عمده مشکلتون همینه چون شناخت درست ازش ندارید، درست فکر کنید و درست رای بدید تا مشکلات کمتر بشه وگرنه هر فکر و تصمیم غیر منطقی مشکلات رو مضاعف خواهد کرد و خود کرده را هیچ تدبیری نخواهد بود، همچنان که تا الان نبوده.

سلام آقای تجربه
    من فرصت نکردم زودتر جواب بدم پستتون رو
    اول اینکه این مقایسه ای که انجام دادید عادلانه نیست
    شما مرکز یه استان رو با یه شهرستان که مرکز استان نیست چطوری مقایسه میکنید!؟
    خب خیلی واضحه مرکز شهر همیشه امکانات بیشتری به نسبت بقیه ی شهرستان ها داره
    من شهرایی رو دیدم با امکانات پایین تر ولی دلیل نمیشه به جای فکر کردن روی مسائل و کمبودها بیایم این مقایسه ها رو انجام بدیم
    شما از پل هوایی حرف میزنید!
    چند سالی هست که میخواستن توی کرمانشاه منو ریل بزنن
    اونقدر این طرح طولانی شد که کلا مایه ی جوک مردم شد
    خیلی چیزها رو نمیشه توی این عکس ها دید
    کرمانشاه جزو بیکارترین استان های ایران هست
    توی طلاق آمار بالایی داره و خیلی مسائل دیگه که توی عکس نمیشه فهمید
    نمی دونم چرا به جای پذیرش واقعیت هایی که خودتونم شاهدش هستید میرید از این مقایسه ها انجام میدید!

بنده انتظار این رو نداشتم به کسی بخوام رای بدم و سلبریتی بشم و به قول شما بیفتم توی عسل!
    یه مقدار بهتره به الفاظی که به کار میبرید و جمله بندی و حرفاتون بیشتر فکر کنید
    بعد هم من توی مرکز کرمانشاه نیستم و تو یکی از شهرستاناش زندگی می کنم
    باید بهتون بگم که گذشته از رئیس جمهور و تمام کادرهای مسئول دیگه براتون مثالی رو میزنم که واقعیتی هست از شهر خودم
    نماینده ی چند ساله ی شهر ما یه آقایی هستن که قبلنا دوست پسر عموم بودن و هم محله ای ما

ایشون اصلا پولدار نبودن و بعد که انتخابات شد و بیشتر بر اساس ایل و عشیره ای یه عده پشت ایشون رو گرفتن که گفتن ایشون لایق هستن تحصیل کرده ان و از جنس همین مردم هستن، درد تو زندگی کشیدن و میفهمن مردم رو
    اینجا قومیت ها و مذهب هایی به جز شیعه هستن که یکی از این مذهب ها یه بزرگ دارن که خیلی ایشون رو قبول دارن
    موقع انتخابات ایشون یه کاندید رو انتخاب می کنند و مردمشون تقریبا همشون به ایشون گوش میکنن و به اون شخص رای میدن
    یه چیزی حدود 20 هزار رای و هر بار که این آقا کسی رو انتخاب کنن خب مسلما شانس خیلی بالایی توی پیروزی دارن
    خلاصه ایشون نماینده شدن و بعد از چند سال تغییر چندانی توی شهر ایجاد نکردند
    اون موقع ها بود اومدن مدرسه ی ما و برامون سخنرانی کردن ولی عملش رو ما که ندیدیم
    حتی یه کار کوچیک تو محله ی خودشون!
    اونوقت بعد از چند سال ایشون یه شغل دیگه رو هم در اختیار گرفتند
    و بعد ماشینشون از یه ماشین معمولی شد یه ماشین 500 میلیونی
    خونه شون شد خونه ی میلیاردی توی بالاشهر تهران
    خب مثل خیلی مسئولین دیگه مگه حقوق یه نماینده چقدر هست که اینجوری بخواد این تغییرات رو تو زندگی شخصی و خونوادگیش ایجاد کنه؟
    علاوه بر این توی بعضی کارخونه ها شریک شدن و سهام بالایی رو صاحب شدند
    اما سال ها بود میخواستن یه کارخونه ی دیزل برای شهر بزنن که تو دوره فعالیت ایشون این طرح به سرانجام نرسید!
    و خیلی مسائل دیگه
    من این مثال رو واضح و با جزئیات بهتون گفتم که یه مقدار بیشتر فکر کنید و این فقط به این شهر و دیار مربوط نمیشه، خیلی از شهرای کشور اینجوری هستن
    این مسائل فقط به این آقا مربوط نیست و شامل خیلی از افراد دیگه هم که مسئولیت های بزرگتری هم دارن میشه و خیانت ها کردند توی کارشون

من این چیزارو از نزدیک دیدم و شنیدم و یکی از اقوام نزدیکم قبلا یه مدت فرماندار شهر بودن
    والا من ندیدم تو اون موقع و یا بعدها هم که سالهاست شغلشون سیاسی هست تو یه مدت کم اینجوری صاحب ثروت های میلیاردی بشن!
    خب دیگه لابد یه ایرادی این وسط هستش
    حتی تو حادثه ی تروریستی که برای فامیل من پیش اومد دولت قرار شد بررسی کنه و یه عده میگفتن کار داعش بوده
    چند تا از دوستاناین آقا توی اون حادثه جونشون رو از دست دادند، خبرش رو شاید اون موقع از اخبار شنیده باشید
    همین آقای نماینده هم همراه کارگروه بودن و بعدها خیلی ها گفتن اون اقدام کار ایشون بوده و از قبل نقشه اش رو داشتن!
    جالب اونجا بود کمترین صدمه مربوط به شخص ایشون بود و ظاهرا از عمد کابین پشت ماشین نشسته بودن! و فقط دستشون به خاطر شکستن شیشه ی ماشین یه مقدار کم خراش برداشته بود که این رو هم خودم دیدم
    فامیل ما که جلوی ماشین بودن دو تا گلوله خورده بودن و گفتن کسی که داشته بهشون شلیک میکرده اسلحه رو آورده نزدیک و میخواسته ایشون رو بزنه که دیگه گلوله هاش تموم شده بود! همین ها باعث شد افکار عمومی به نماینده ی شهر شک کنن و حادثه رو نه از چشم داعش و تروریست ها بلکه ازچشم شخص ایشون بدونند!
    اما اون افرادی که کشته شدن بنده ی خداها نه سیاسی بودن نه گناهی داشتن
    من اون روز توی بیمارستان بودم و دیدم که خونواده های افرادی که تو حادثه کشته شدن به چه روزی افتاده بودن
    مادر من به خاطر همین فامیلمون حالش به طرز وحشتناکی بد شده بود و تا مدت اقوام میگفتن حال اون روز مادرت رو هنوز یادمونه
    به خاطر نسبت نزدیکی که با اون آقا داشتن...
    شاید درست نباشه این ها رو من اینجا میگم ولی وقتی میبینم دیدگاه شما به این شدت متعصب هست و خیلی از واقعیت ها رو نمیخواید قبول کنید براتون این ها رو گفتم که بهتر متوجه بشید، من دشمنی بی دلیل با کسی ندارم و اگه حرفی میزنم براش دلیل دارم

این رو نگفتم که بخوام طرف فامیل خودم رو بگیرم
    اتفاقا ایشون یه دوره کاندید شدن و وقتی سوابقشون رو بررسی کردن صلاحیتشون رو رد کردند
    چرا به نظرتون؟ من اونقدر از این ماجرا خبر دارم که راجبش حرف میزنم و چیزی رو که مطمئن نیستم رو نمیگم
    ایشون رو رد کردن چون ایشون مثل خودشون دزد نبود چون خیانتکار نبود، این ها افرادی رو میخوان که از جنس خودشون باشن حیانتکار باشن و حق رو ناحق کنن و از بیت مال دزدی کنن
    این ها رو بارها از افرادی که توی سازمان ها بودن و خیلی از واقعیت های دیگه رو به چشم های خودشون دیده بودن به من گفتن
    یکی از استادهام که یه بار بحث کاری و سیاسی میکردیم بهم گفتن که برای یکی از سازمان ها کار میکردن و یه خیانت رو دیده بودن که خود مسئولین رده بالا انجام داده بودن، گفتن من وقتی اون چیزارو ازنزدیک با چشم های خودم دیدم خیلی ناراحت شدم و فکر کردم اگه دیگه سرکار هم نرم فقط به ضرر خودم هست و اجبارا باید توی اون سیستم فاسد من هم کارمو ادامه بدم!

همین مسکن مهرها رو اگه دیده باشید توی زلزله چه بلایی سر بعضی هاشون اومد توی زمان مسئولیت این آقا کاراشون انجام شد
    عکس هاشون رو خودم گرفتم اگه ببینین شما هم مثل سایرین به اون مهندسان و پیمانکاران به شدت انتقاد و شایدم نفرینشون کنید!
    توی ستون های بتنی کارتن گذاشته بودن!
    و همینطور بیمارستان شهر
    قابل توجه هست که تنها کارخونه ی بزرگ این شهر مربوط میشه به زمان رضاه شاه و هنوزم مردم میگن خدا بیامرزتش که لااقل این اقدام خوب رو از خودش به جای گذاشت
    بیمارستان شهر هم مربوط به رژیم قبلی هست
    انقلابی که شما ازش اینقدر طرفداری میکنید یه فاز جدید به این بیمارستان اضافه کرد که اونم ماشالله توی زلزله فروریخت
    حالا جالب اینجاست فاز قدیمی بیمارستان که سالهاست ساخته شده ت************ هم نخورده بود!
    خب این وجدان کاری که باید یه طرح و یه سازه رو درست بنا کنه کجاست؟
    همین نماینده ی شهر گفته بودن باید حساب پیمانکاران بیمارستان و مسکن مهرهای شهر رو برسن
    کو؟ کجاست؟ خیلی هاشون قسمتی از بودجه رو برداشتن و نوش جان کردند و رفتند!
    یه چیز دیگه هم شما کرمانشاه تشریف آوردید فکر نکنم شهر ما اومده باشید
    اما مردم اینجا هنوز اسم شهر که در زمان حکومت قبلی داشت رو خطاب میکنن و اسمی که اسلام و انقلاب براش گذاشت فقط یه چیز ظاهری بود
    والا ما که آبادی چشم گیری از این ها ندیدیم و مردم هم به این خاطر همون اسم زمان پهلوی رو میگن
    این ها فقط حرف من نیست آقای تجربه، این ها واقعیت هایی تلخ از جامعه و این شهر هست که مثل خیلی از شهرای مرزی دیگه اینجوری مورد بی مهری مسئولین قرار گرفتن
    حرف من صرفا دفاع از شهر خودم نیست، دفاع از تمام شهرایی هست که دیدم اوضاعشون رو که چقدر مسائل دارن که دلیلش هم بی لیاقتی و خیانتشون هست
    من خیابون طلاکاری شده نمیخوام
    حقی که مال این مردم هست رو میگم باید بهشون داد
    حقی که یه عده برداشتن و چپاول کردن و خوردن
    حرف در این مورد خیلی زیاد هست و اینجا مجال نیست همه رو بیان کرد
    پدرمادرم و بقیه ی بزرگترا وقتی از روزهای جنگ تو این شهر و شهرای اطراف میگن آدم دلش ریش ریش میشه
    این همه شهید دادن مردم که چی بشه؟ که یه عده بیان اینجوری حق رو ناحق کنن؟
    با لباس دین به مردم تو روز روشن خیانت کنن؟
    خب وقتی یه نماینده یا مسئول دیگه یا حتی یه کارمند راهش رو کج میره و سالها ادامه میده و افراد دیگه هم که جای ایشون میان همون راه اشتباه رو ادامه میدن مقصر کی هست به نظرتون؟
    اگه حکومت ابهت و لیاقت لازمه رو داشت این سرانجام مردم نمیشد

بحث بعدی این هست که شما از کجا میدونید که من اصلا رای دادم و یا به کی رای دادم که همینجوری پیش داوری میکنید؟!
    نکته ی دیگه به نظر شما ما از کجا بدونیم که کی دقیقا مثل حرفاش عمل میکنه که بهش رای بدیم؟

بعد هم ببینین الان که بحث به اینجا رسید لازم میدونم یه چیزایی رو خدمتتون عرض کنم
    به نظر شخصی من کسی که مسئولیت ریاست یه کشور رو به عهده میگیره باید توانایی و علم کافی رو داشته باشه که بتونه حداقل اوضاع رو خوب کنه
    اگه اون شخص صلاحیت کافی و لازم رو نداشته باشه نتیجه اش میشه فجایعی که بعدها خیلی شاهکار بزرگیه که کسی یا کسانی بخوان درستش کنن
    درست که نه خداقل نذارن بدتر بشه و اوضاع رو بهتر کنن
    مطمئن باشید مملکتی که بر اساس دروغ پایه گذاری بشه هیچوقت آباد نخواهد شد و نتیجه اش همینی میشه که الان همه دارن میبینن.

با این اوصاف من به نظرتون چیکار کنم که این مشکلات حل بشه؟
    روشون سرپوش بذارم چیزی رو واقعیت و عیناا دارم با چشمای خودم میبینم رو انکار کنم؟
    با دعا کردن من و شما چیزی حل نمیشه آقای تجربه
    خدا اختیار و سرنوشت رو تغییر رو در اختیار آدم گذاشته
    اما این رو قبول دارم که مردم هم بی تقصیر نیستن
    اگه بلد بودن درست از حقشون دفاع کنن الان با این همه مسائل روبرو نبودن.
    هر چند هم اگه گاهی مردم از فشار صداشون دراومده با بی رحمی های شدید از جانب حکومت روبرو شدن و یا اعدام شدن یا به زندان های سیاسی با شرایط دردناک گرفتار شدن.
    تمام این چیزایی هم که بهتون گفتم فقط گوشه ای از مشکلات جامعه هست
    بخوام بیشتر از ننگ هایی که یه عده بی لیاقت به بار آوردن بهتون بگم باید ساعت ها تایپ کنم که شاید باز بگید تقصیر من هست که اشتباه فکر می کنم!
    ویرایش توسط یلدا 25 : 07-07-2018 در ساعت 10:14 PM

51. 3 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 5384

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

در تاریخ ثبت خواهد شد که در حکومتی سعید طوسی با وجود اعتراف به تجاوز نوجوانان بخاطر نور چشمی بودن مورد تعقیب قرار نگرفت و تبرئه شد و دختری بنام مائده هژبری به جرم رقصیدن دستگیر شد...

53. 6 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 5385

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

سلام آقای تجربه
    من فرصت نکردم زودتر جواب بدم پستتون رو
    اول اینکه این مقایسه ای که انجام دادید عادلانه نیست
    شما مرکز یه استان رو با یه یه شهرستان که مرکز استان نیست چطوری مقایسه میکنید!؟
    خب خیلی واضحه مرکز شهر همیشه امکانات بیشتری به نسبت بقیه ی شهرستان ها داره
    من شهرایی رو دیدم با امکانات پایین تر ولی دلیل نمیشه به جای فکر کردن روی مسائل و کمبودها بیایم این مقایسه ها رو انجام بدیم
    شما از پل هوایی حرف میزنید!
    چند سالی هست که میخواستن توی کرمانشاه منو ریل بزنن
    اونقدر این طرح طولانی شد که کلا مایه ی جوک مردم شد
    خیلی چیزها رو نمیشه توی این عکس ها دید
    کرمانشاه جزو بیکارترین استان های ایران هست
    توی طلاق آمار بالایی داره و خیلی مسائل دیگه که توی عکس نمیشه فهمید
    نمی دونم چرا به جای پذیرش واقعیت هایی که خودتونم شاهدش هستید میرید از این مقایسه ها انجام میدید!

بنده انتظار این رو نداشتم به کسی بخوام رای بدم و سلبریتی بشم و به قول شما بیفتم توی عسل!
    یه مقدار بهتره به الفاظی که به کار میبرید و جمله بندی و حرفاتون بیشتر فکر کنید
    بعد هم من توی مرکز کرمانشاه نیستم و تو یکی از شهرستاناش زندگی می کنم
    باید بهتون بگم که گذشته از رئیس جمهور و تمام کادرهای مسئول دیگه براتون مثالی رو میزنم که واقعیتی هست از شهر خودم
    نماینده ی چند ساله ی شهر ما یه آقایی هستن که قبلنا دوست پسر عموم بودن و هم محله ای ما

ایشون اصلا پولدار نبودن و بعد که انتخابات شد و بیشتر بر اساس ایل و عشیره ای یه عده پشت ایشون رو گرفتن که گفتن ایشون لایق هستن تحصیل کرده ان و از جنس همین مردم هستن، درد تو زندگی کشیدن و میفهمن مردم رو
    اینجا قومیت ها و مذهب هایی به جز شیعه هستن که یکی از این مذهب ها یه بزرگ دارن که خیلی ایشون رو قبول دارن
    موقع انتخابات ایشون یه کاندید رو انتخاب می کنند و مردمشون تقریبا همشون به ایشون گوش میکنن و به اون شخص رای میدن
    یه چیزی حدود 20 هزار رای و هر بار که این آقا کسی رو انتخاب کنن خب مسلما شانس خیلی بالایی توی پیروزی دارن
    خلاصه ایشون نماینده شدن و بعد از چند سال تغییر چندانی توی شهر ایجاد نکردند
    اون موقع ها بود اومدن مدرسه ی ما و برامون سخنرانی کردن ولی عملش رو ما که ندیدیم
    حتی یه کار کوچیک تو محله ی خودشون!
    اونوقت بعد از چند سال ایشون یه شغل دیگه رو هم در اختیار گرفتند
    و بعد ماشینشون از یه ماشین معمولی شد یه ماشین 500 میلیونی
    خونه شون شد خونه ی میلیاردی توی بالاشهر تهران
    خب مثل خیلی مسئولین دیگه مگه حقوق یه نماینده چقدر هست که اینجوری بخواد این تغییرات رو تو زندگی شخصی و خونوادگیش ایجاد کنه؟
    علاوه بر این توی بعضی کارخونه ها شریک شدن و سهام بالایی رو صاحب شدند
    اما سال ها بود میخواستن یه کارخونه ی دیزل برای شهر بزنن که تو دوره فعالیت ایشون این طرح به سرانجام نرسید!
    و خیلی مسائل دیگه
    من این مثال رو واضح و با جزئیات بهتون گفتم که یه مقدار بیشتر فکر کنید و این فقط به این شهر و دیار مربوط نمیشه، خیلی از شهرای کشور اینجوری هستن
    این مسائل فقط به این آقا مربوط نیست و شامل خیلی از افراد دیگه هم که مسئولیت های بزرگتری هم دارن میشه و خیانت ها کردند توی کارشون

من این چیزارو از نزدیک دیدم و شنیدم و یکی از اقوام نزدیکم قبلا یه مدت فرماندار شهر بودن
    والا من ندیدم تو اون موقع و یا بعدها هم که سالهاست شغلشون سیاسی هست تو یه مدت کم اینجوری صاحب ثروت های میلیاردی بشن!
    خب دیگه لابد یه ایرادی این وسط هستش
    حتی تو حادثه ی تروریستی که برای فامیل من پیش اومد دولت قرار شد بررسی کنه و یه عده میگفتن کار داعش بوده
    چند تا از دوستاناین آقا توی اون حادثه جونشون رو از دست دادند، خبرش رو شاید اون موقع از اخبار شنیده باشید
    همین آقای نماینده هم همراه کارگروه بودن و بعدها خیلی ها گفتن اون اقدام کار ایشون بوده و از قبل نقشه اش رو داشتن!
    جالب اونجا بود کمترین صدمه مربوط به شخص ایشون بود و ظاهرا از عمد کابین پشت ماشین نشسته بودن! و فقط دستشون به خاطر شکستن شیشه ی ماشین یه مقدار کم خراش برداشته بود که این رو هم خودم دیدم
    فامیل ما که جلوی ماشین بودن دو تا گلوله خورده بودن و گفتن کسی که داشته بهشون شلیک میکرده اسلحه رو آورده نزدیک و میخواسته دایی ام رو بزنه که دیگه گلوله هاش تموم شده بود! همین ها باعث شد افکار عمومی به نماینده ی شهر شک کنن و حادثه رو نه از چشم داعش و تروریست ها بلکه ازچشم شخص ایشون بدونند!
    اما اون افرادی که کشته شدن بنده ی خداها نه سیاسی بودن نه گناهی داشتن
    من اون روز توی بیمارستان بودم و دیدم که خونواده های افرادی که تو حادثه کشته شدن به چه روزی افتاده بودن
    مادر من به خاطر همین فامیلمون حالش به طرز وحشتناکی بد شده بود و تا مدت اقوام میگفتن حال اون روز مادرت رو هنوز یادمونه
    به خاطر نسبت نزدیکی که با اون آقا داشتن...
    شاید درست نباشه این ها رو من اینجا میگم ولی وقتی میبینم دیدگاه شما به این شدت متعصب هست و خیلی از واقعیت ها رو نمیخواید قبول کنید براتون این ها رو گفتم که بهتر متوجه بشید، من دشمنی بی دلیل با کسی ندارم و اگه حرفی میزنم براش دلیل دارم

این رو نگفتم که بخوام طرف فامیل خودم رو بگیرم
    اتفاقا ایشون یه دوره کاندید شدن و وقتی سوابقشون رو بررسی کردن صلاحیتشون رو رد کردند
    چرا به نظرتون؟ من اونقدر از این ماجرا خبر دارم که راجبش حرف میزنم و چیزی رو که مطمئن نیستم رو نمیگم
    ایشون رو رد کردن چون ایشون مثل خودشون دزد نبود چون خیانتکار نبود، این ها افرادی رو میخوان که از جنس خودشون باشن حیانتکار باشن و حق رو ناحق کنن و از بیت مال دزدی کنن
    این ها رو بارها از افرادی که توی سازمان ها بودن و خیلی از واقعیت های دیگه رو به چشم های خودشون دیده بودن به من گفتن
    یکی از استادهام که یه بار بحث کاری و سیاسی میکردیم بهم گفتن که برای یکی از سازمان ها کار میکردن و یه خیانت رو دیده بودن که خود مسئولین رده بالا انجام داده بودن، گفتن من وقتی اون چیزارو ازنزدیک با چشم های خودم دیدم خیلی ناراحت شدم و فکر کردم اگه دیگه سرکار هم نرم فقط به ضرر خودم هست و اجبارا باید توی اون سیستم فاسد من هم کارمو ادامه بدم!

همین مسکن مهرها رو اگه دیده باشید توی زلزله چه بلایی سر بعضی هاشون اومد توی زمان مسئولیت این آقا کاراشون انجام شد
    عکس هاشون رو خودم گرفتم اگه ببینین شما هم مثل سایرین به اون مهندسان و پیمانکاران به شدت انتقاد و شایدم نفرینشون کنید!
    توی ستون های بتنی کارتن گذاشته بودن!
    و همینطور بیمارستان شهر
    قابل توجه هست که تنها کارخونه ی بزرگ این شهر مربوط میشه به زمان رضاه شاه و هنوزم مردم میگن خدا بیامرزتش که لااقل این اقدام خوب رو از خودش به جای گذاشت
    بیمارستان شهر هم مربوط به رژیم قبلی هست
    انقلابی که شما ازش اینقدر طرفداری میکنید یه فاز جدید به این بیمارستان اضافه کرد که اونم ماشالله توی زلزله فروریخت
    حالا جالب اینجاست فاز قدیمی بیمارستان که سالهاست ساخته شده ت************ هم نخورده بود!
    خب این وجدان کاری که باید یه طرح و یه سازه رو درست بنا کنه کجاست؟
    همین نماینده ی شهر گفته بودن باید حساب پیمانکاران بیمارستان و مسکن مهرهای شهر رو برسن
    کو؟ کجاست؟ خیلی هاشون قسمتی از بودجه رو برداشتن و نوش جان کردند و رفتند!
    یه چیز دیگه هم شما کرمانشاه تشریف آوردید فکر نکنم شهر ما اومده باشید
    اما مردم اینجا هنوز اسم شهر که در زمان حکومت قبلی داشت رو خطاب میکنن و اسمی که اسلام و انقلاب براش گذاشت فقط یه چیز ظاهری بود
    والا ما که آبادی چشم گیری از این ها ندیدیم و مردم هم به این خاطر همون اسم زمان پهلوی رو میگن
    این ها فقط حرف من نیست آقای تجربه، این ها واقعیت هایی تلخ از جامعه و این شهر هست که مثل خیلی از شهرای مرزی دیگه اینجوری مورد بی مهری مسئولین قرار گرفتن
    حرف من صرفا دفاع از شهر خودم نیست، دفاع از تمام شهرایی هست که دیدم اوضاعشون رو که چقدر مسائل دارن که دلیلش هم بی لیاقتی و خیانتشون هست
    من خیابون طلاکاری شده نمیخوام
    حقی که مال این مردم هست رو میگم باید بهشون داد
    حقی که یه عده برداشتن و چپاول کردن و خوردن
    حرف در این مورد خیلی زیاد هست و اینجا مجال نیست همه رو بیان کرد
    پدرمادرم و بقیه ی بزرگترا وقتی از روزهای جنگ تو این شهر و شهرای اطراف میگن آدم دلش ریش ریش میشه
    این همه شهید دادن مردم که چی بشه؟ که یه عده بیان اینجوری حق رو ناحق کنن؟
    با لباس دین به مردم تو روز روشن خیانت کنن؟
    خب وقتی یه نماینده یا مسئول دیگه یا حتی یه کارمند راهش رو کج میره و سالها ادامه میده و افراد دیگه هم که جای ایشون میان همون راه اشتباه رو ادامه میدن مقصر کی هست به نظرتون؟
    اگه حکومت ابهت و لیاقت لازمه رو داشت این سرانجام مردم نمیشد

بحث بعدی این هست که شما از کجا میدونید که من اصلا رای دادم و یا به کی رای دادم که همینجوری پیش داوری میکنید؟!
    نکته ی دیگه به نظر شما ما از کجا بدونیم که کی دقیقا مثل حرفاش عمل میکنه که بهش رای بدیم؟

بعد هم ببینین الان که بحث به اینجا رسید لازم میدونم یه چیزایی رو خدمتتون عرض کنم
    به نظر شخصی من کسی که مسئولیت ریاست یه کشور رو به عهده میگیره باید توانایی و علم کافی رو داشته باشه که بتونه حداقل اوضاع رو خوب کنه
    اگه اون شخص صلاحیت کافی و لازم رو نداشته باشه نتیجه اش میشه فجایعی که بعدها خیلی شاهکار بزرگیه که کسی یا کسانی بخوان درستش کنن
    درست که نه خداقل نذارن بدتر بشه و اوضاع رو بهتر کنن
    مطمئن باشید مملکتی که بر اساس دروغ پایه گذاری بشه هیچوقت آباد نخواهد شد و نتیجه اش همینی میشه که الان همه دارن میبینن.

با این اوصاف من به نظرتون چیکار کنم که این مشکلات حل بشه؟
    روشون سرپوش بذارم چیزی رو واقعیت و عیناا دارم با چشمای خودم میبینم رو انکار کنم؟
    با دعا کردن من و شما چیزی حل نمیشه آقای تجربه
    خدا اختیار و سرنوشت رو تغییر رو در اختیار آدم گذاشته
    اما این رو قبول دارم که مردم هم بی تقصیر نیستن
    اگه بلد بودن درست از حقشون دفاع کنن الان با این همه مسائل روبرو نبودن.
    هر چند هم اگه گاهی مردم از فشار صداشون دراومده با بی رحمی های شدید از جانب حکومت روبرو شدن و یا اعدام شدن یا به زندان های سیاسی با شرایط دردناک گرفتار شدن.
    تمام این چیزایی هم که بهتون گفتم فقط گوشه ای از مشکلات جامعه هست
    بخوام بیشتر از ننگ هایی که یه عده بی لیاقت به بار آوردن بهتون بگم باید ساعت ها تایپ کنم که شاید باز بگید تقصیر من هست که اشتباه فکر می کنم!

اینکه شهرهامونو مقایسه کردم منظورم این بود که ما هم مشکلات داریم و اینجور برداشت نشه که ما روی گنج نشستیم و هیچ دردی نداریم و ما به عنوان شهرستان مشکلات بیشتری داریم.

همه این مشکلاتی که میگید رو من قبول دارم و میدونم که هست ولی روش برخورد بعضی از مردم با این مشکلاتو قبول ندارم.

قبلاً گفتم که یه عده مسئول اون بالا هر سوءاستفاده ای میکنن و زندگی اشرافی دارن و این پایین مردم در حسرت همون پستها هستن که کاش میتونستن اون بالا باشن و خودشون سوءاستفاده کنن. خب تا وقتی نیتها اینجوری خراب هست هیچ مشکلی حل نخواهد شد و هرکی به مسئولیت برسه خرابکاری میکنه عین همون نماینده شهرتون که گفتین.

شما میگید حکومت باید اقتدار داشته باشه تا همه کارا درست بشه ولی من میگم مردم خودشون باید اول بدونن کار درست چیه و همونو بخوان که مشکلاتشون درست بشه. خود مردم نیت درستی ندارن و درستکار نیستن و کسی که درست کار باشه رو پس میزنن. شما میگید فقط حکومت درستکارها رو پس میزنه ولی من میگم خود مردم هم همین برخورد رو دارن.

من خلاصه میکنم به اینکه قصد سرپوش گذاشتن ندارم و همه مشکلاتی که میگید رو میدونم و تنها حرفم اینه که اگه مردم میخوان مشکلات حل بشه باید خودشون درستکار باشن و افراد درست رو هم به مسئولیت برسونن وگرنه حتی اگه حکومت تغییر کنه بازم یه عده افراد نادرست به مسئولیت میرسن و مردم هیچ دردی ازشون درمان نمیشه. درستکاری باید در ذات مردم و بطن جامعه بوجود بیاد تا باقی مشکلات حل بشه.

55. بالا | پست 5386

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

زنان یک جامعه را محدود کنید ، آن ها را تو سری خور و حقیر کنید ، تمسخرشان کنید
    کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج و بزرگترین هنرشان آشپزی و خیاطی باشد
    بلایی بر سر آن ها بیاورید تا از اجتماع بترسند ، تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکارید تا ایمان بیاورند دخترانشان را باید در قفس پرورش دهند ، کتاب علم و قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید، با جوانانشان کاری کنید که از جنس مخالفشان دور باشند ولی تمام تفکرشان پیش آن ها باشد.

هر کسی که برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدا بنامید که او دشمن ما ، و ما خدای زمین هستیم.
    من تضمین میدهم چنين جامعه ای هزار سال هم بگذرد ، پیشرفت نخواهد کرد‌.

از کتاب: چگونه جهان را اداره کنیم_ وينستون چرچیل

56. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 5387

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

این دختربچه ها چه علاقه وافری به کیف دارند
    کلی کیف دارند و همیشه یه کیف نو میخوان

58. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 5388

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یه حرفی نوشته بودم ولی حوصله بحث ندارم ویرایش کردم
    ویرایش توسط Experience : 07-08-2018 در ساعت 11:12 AM

60. بالا | پست 5389

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یه حرفی نوشته بودم ولی حوصله بحث ندارم ویرایش کردم
    ویرایش توسط Experience : 07-08-2018 در ساعت 11:11 AM

61. بالا | پست 5390

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

اینکه شهرهامونو مقایسه کردم منظورم این بود که ما هم مشکلات داریم و اینجور برداشت نشه که ما روی گنج نشستیم و هیچ دردی نداریم و ما به عنوان شهرستان مشکلات بیشتری داریم.

همه این مشکلاتی که میگید رو من قبول دارم و میدونم که هست ولی روش برخورد بعضی از مردم با این مشکلاتو قبول ندارم.

قبلاً گفتم که یه عده مسئول اون بالا هر سوءاستفاده ای میکنن و زندگی اشرافی دارن و این پایین مردم در حسرت همون پستها هستن که کاش میتونستن اون بالا باشن و خودشون سوءاستفاده کنن. خب تا وقتی نیتها اینجوری خراب هست هیچ مشکلی حل نخواهد شد و هرکی به مسئولیت برسه خرابکاری میکنه عین همون نماینده شهرتون که گفتین.

شما میگید حکومت باید اقتدار داشته باشه تا همه کارا درست بشه ولی من میگم مردم خودشون باید اول بدونن کار درست چیه و همونو بخوان که مشکلاتشون درست بشه. خود مردم نیت درستی ندارن و درستکار نیستن و کسی که درست کار باشه رو پس میزنن. شما میگید فقط حکومت درستکارها رو پس میزنه ولی من میگم خود مردم هم همین برخورد رو دارن.

من خلاصه میکنم به اینکه قصد سرپوش گذاشتن ندارم و همه مشکلاتی که میگید رو میدونم و تنها حرفم اینه که اگه مردم میخوان مشکلات حل بشه باید خودشون درستکار باشن و افراد درست رو هم به مسئولیت برسونن وگرنه حتی اگه حکومت تغییر کنه بازم یه عده افراد نادرست به مسئولیت میرسن و مردم هیچ دردی ازشون درمان نمیشه. درستکاری باید در ذات مردم و بطن جامعه بوجود بیاد تا باقی مشکلات حل بشه.

برای مقایسه ی شهرها خدمتتون عرض کردم، مسئله اینه این مشکلات فقط محدود به شهر من و شما نیست
    فکر کنم متوجه شده باشید حکومت به جای قدردانی از مردم مرزها با کوردهاشون چقدر مشکل دارند و این همه مورد بی مهری قرار میدن
    یکی از همین مسئولین گفته بودن تا همدان هم نباشه باکی نیست
    والا مردم اینجا هم خیلی هاشون ترجیح میدن مثل کوردهای عراق یه کشور جدا داشته باشن که حداقل شاهد این همه ظلم و خیانت نباشن
    بعد هم دلیلی نمیشه بگیم یه شهر از شهر دیگه امکاناتش کمتره ولی مردم دارن زندگیشون رو میکنن و اعتراضی ندارند

شما مقصر اول رو مردم میدونید ولی من میگم مقصر اصلی دولت حاضر هست
    مطمئن باشید وقتی یه فرد عادی تو جامعه خیانتکار باشه و در حق بقیه ظلم کنه
    در مقایسه با یه مسئول خیانتکار ضربه ی کمتری به جامعه خواهد زد
    مسئول دولت خونواده ش رو فرستاده امریکا دارن تو بهترین وضع زندگی میکنن
    بعد جمعه ها میان نماز جمعه مرگ بر امریکا میکنن
    خیلی هاشون از لباس تنشون گرفته تا ماشین زیر پاشون و سفرهاشون از همون امریکاست
    خب اگه شعار مرگ براشون میفرستید چرا از وسایلشون استفاده میکنید؟
    چقدر دو رویی و خیانت و سیاه بازی برای مردم در میارن
    بدتر از همه این ها خیلی نمک نشناسن که اینجوری تظاهر میکنن

مردم دیگه چیکار کنند بعضی مسئولین واقعا به معنای کلمه اینقدر بی تدبیر و پررو تشریف دارند میان میگن مردم بیان به اقتصاد کشور کمک کنند!
    خب ببخشید اگه شما لیاقت و شایستگی دارید برید کمبودهارو شناسایی کنید و راهکار بدید که این فشارها هم برداشته بشه
    مردم هم یه جاهایی بی تقصیر نیستن ولی با همه ی این ها رفتن اعتماد کردند رای دادند که وضعشون بهتر بشه نه اینکه سال به سال ایرانشون با این همه ثروت ملی بیشتر سقوط کنه و یه رفاه معمولی بشه آرزوی خیلی از مردم کشور
    طرف رفته دو تن سکه خریده! خب ایشون دارایی هاشون رو بیارن کمک بیشتری میشه یا من نوعی که چند گرم طلامو بیارم بدم خدمت ایشون؟
    چند وقت پیش از مرز عراق کلی سکه داشتن از کشور خارج میکردن با ترانزیت
    مثلا دستگیرشون کردند ولی خدا میدونه چقدر از قبل خارج کرده بودن
    طرف هم خودش از مسئولین بوده، وقتی خیانت توی ریشه باشه با شاخه و برگ درست نمیشه
    خب این ها هم گناه مردمه؟
    والا مردم دیگه از حرمت و از ترس چیزی نمیگن وگرنه هیچ کجای دنیا هیچ مردمی این همه حجم از ظلم رو قبول نمیکنه.

شما میفرمایید روش برخورد مردم با مشکلات رو قبول ندارید، ببخشید دولت مسئول تامین رفاه و حل مشکلات جامعه است یا مردم برای دولتن و باید اختلاس ها و پر کردن جساب های بانکی و سفرهای خارجیشون رو جوابگو باشن!؟

شما که اسلام رو قبول دارید حکومت علی یکی از برترین حکومت ها در طول تاریخ بوده
    گفتن کسی که دزدی میکنه باید دستش رو قطع کرد بلکه بقیه عبرت بگیرن و دیگه سراغ اون کارا نرن
    ایشون می فرمایند که ای مردم آگاه باشید من که امروز دارم خلیفه ی شما میشم دارایی من و اوضاع مالی من رو ببینید
    اگه فردای روز دیدید اوضاع مالی من زیادی تغییر کرد بدونید من به شماها خیانت کردم
    همین دین اسلام میگه وقتی تو جامعه اختلاف طبقاتی زیادی وجود داشته باشه یعنی یه عده دارن به بقیه خیانت میکنند.
    خیلی بیشتر از مردم حکومت مقصر هست.
    همین مسئولین هستن که ذانشون اینقدر پلید شده فقط در انتظار یه مسند هستن که بتونن یه جوری فساد کنن و اموال مملکت رو به غارت ببرن
    این ها برای رفع مشکلات جامعه نیستن این ها عقده ی پل و مقام دارند
    این رو بر همگان ثابت کردند

آقا سیاوش و آقا سعید حرف حق رو میزدن ولی نمی دونم متاسفانه چرا شما به جای فکر کردن به حقیقت و صحت صحبت های دوستان روی حرف خودتون همچنان اصرار میکنید
    خیلی از همین مسئولین هم خودشون اعتراف میکنند که گناه از حکومت هست
    یه آخوند که یه آقای مسن بودن یه بار تو یه برنامه تلویزیونی راجب فساد حرف میزدن
    مجری ازشون پرسید به نظرتون مقصر اصلی این فسادها توی جامعه چی هستش
    ایشون هم با اینکه رسانه ی ملی بود گفتن به نظر من مقصر اصلی دولت هست
    چون اگه یه جوون بیکار نباشه و صبح تا شب بره سرکار دیگه وقت نمیکنه بره سراغ بزه کاری و فساد.

خب یه مقدار تامل کنید
    من، آقا سیاوش ، آقا سعید و بقیه ی کسانی که داریم این واقعیت ها رو میگیم برای دشمنی با شما یا کسی خاص نیست
    بلکه برای بیان کردن دردهای جامعه است.

اینقدر به حجاب مردم پیله میکنند اگه این وقتشون رو صرف حل مشکلات جامعه میکردن الان وضع مردم خیلی بهتر بود.
    توی جامعه ی حاضر ایران عمده ترین مسائل بیکاری, مسائل اقتصادی، فسادها، طلاق و اعتیاد هستن که لازمه مسئولین با تلاش ها و تدبیرهای درست و آگاهانه حلشون کنند
    رئیس جمهور حاضر و چند تا دیگه از مسئولین بالا مقام حکومتی خودشون توی سنین 19-20 سالگی ازدواج کردند
    ولی الان چقدر شرایط ازدواج رو توی جامعه برای جوون ها آسون کردن!؟
    این همه جوون به خاطر دیر ازدواج کردن و نداشتن شغل افسرده و ناراحت دارن روزهای جوونیشون رو سپری میکنن
    خب مقصر این ها کی هستش؟!
    سیاست و تدبیری که دولت باید برای حلشون اعمال کنه کجاست!؟
    این همه جوون که سال ها جوونی عمر گرانبهاشون رو پای درس و دانشگاه گذاشتند به امید داشتن یه رفاه و زندگی خوب
    ولی الان یه شغل با حداقل حقوق ندارن گناهشون چیه!؟
    باید چیکار میکردند که نکردند؟
    یه نگاهی به آمار مهاجرت جوون های تحصیل کرده بندازید
    این همه جوون رو من دارم میبینم با مدرک های مختلف ناامید و افسرده در انتظار داشتن یه شغل معمولی!
    قبلنا که ما مدرسه بودیم هیچ فکر نکردیم آینده جوری میشه افرادی با مدرک دکترا هم بیکار میشن!
    یا اینکه باید با حقوق پایین مشغول به کار بشن.
    امیدوارم تقصیر این ها رو دیگه از چشم مردم ندونید.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 07-08-2018 در ساعت 06:43 PM

62. بالا | پست 5391

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خیلییییییی دوسش دارم

بشه یکی از دوستای خوبم

سلام مریم جان
    برای من هم این موضوع پیش اومده
    جدا از جنسیت البته
    گاهی ادم با اینکه کسی رو برای اولین بار میبینه ولی یه حس خیلی خوب بهش داره
    و برعکس بعضی آدم ها رو هم گاهی میبینی بدون اینکه بهت بدی کرده باشن ممکنه ازشون خوشت نیاد
    یه بار تو دانشگاه نشسته بودم یه دختر پسر روبروم بودن منم اتفاقی نگاشون میکردم تو فکر یه چیزی بودم بهشون خیره شده بودم
    یه خانومه کنارم نشسته بود فکر میکرد ازشون خوشم نمیاد که اون مدلی بهشون نگاه میکردم
    خندید نگام کرد گفت خیلی ازشون بدت میاد!؟
    منم خندیدم گفتم نه اصلا فکرم یه جایی مشغول بود

حالا از نظر علم فیزیک میگن هر کسی یه امواجی از خودش ساطع میکنه و این واکنش ها بدون شناخت قبلی برمیگرده به همین امواج
    که یا سازکار هستن یا ناسازگار.

حالا این طرف خانومه یا آقا؟
    از اون بازیگرای هالیودیه؟

63. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 5392

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

کارای خونه چقدر وقت میگیره از آدم
    تقصیرمه میگم مجردی بهتره!

65. بالا | پست 5393

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,909 بار در 979 پست
    میزان امتیاز
    10

این دختربچه ها چه علاقه وافری به کیف دارند
    کلی کیف دارند و همیشه یه کیف نو میخوان

این ویژگی همه خانوماس، از کوچیک گرفته تا بزرگ.
    برای همه وسایلی که داریم ، به همون رنگ و متناسب با همون کارایی باید یه کیفم داشته باشیم
    حالا حالاها باید کفش پاره کنین توی این مسیر لذت بخش

66. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 5394

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام مریم جان
    برای من هم این موضوع پیش اومده
    جدا از جنسیت البته
    گاهی ادم با اینکه کسی رو برای اولین بار میبینه ولی یه حس خیلی خوب بهش داره
    و برعکس بعضی آدم ها رو هم گاهی میبینی بدون اینکه بهت بدی کرده باشن ممکنه ازشون خوشت نیاد
    یه بار تو دانشگاه نشسته بودم یه دختر پسر روبروم بودن منم اتفاقی نگاشون میکردم تو فکر یه چیزی بودم بهشون خیره شده بودم
    یه خانومه کنارم نشسته بود فکر میکرد ازشون خوشم نمیاد که اون مدلی بهشون نگاه میکردم
    خندید نگام کرد گفت خیلی ازشون بدت میاد!؟
    منم خندیدم گفتم نه اصلا فکرم یه جایی مشغول بود

حالا از نظر علم فیزیک میگن هر کسی یه امواجی از خودش ساطع میکنه و این واکنش ها بدون شناخت قبلی برمیگرده به همین امواج
    که یا سازکار هستن یا ناسازگار.

حالا این طرف خانومه یا آقا؟
    از اون بازیگرای هالیودیه؟
    نه بابا طرف وطنیِ اصلِ

خجالتم میاد بگم

68. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 5395

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,909 بار در 979 پست
    میزان امتیاز
    10

خیلییییییی دوسش دارم

بشه یکی از دوستای خوبم

مریم جان حرف دلمو زدی.

یه خانومی هست انقدر این آدم با درک و شعوره انقدر فهمیده س انقدر با شخصیته ،بسیار موفق، بااحساس پر از انرژیهای مثبت و خوب .اصن نمیدونی، نمیتونم وصفش کنم.
    خیلی دوسش دارم، خیلی...
    خیلی دلم میخواد بشه نزدیکترین و صمیمیترین دوستم.
    اما نمیشه، اصن نشدنیه
    کاش میشد ...
    ویرایش توسط رامونا : 07-08-2018 در ساعت 09:06 PM

70. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 5396

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

برای مقایسه ی شهرها خدمتتون عرض کردم، مسئله اینه این مشکلات فقط محدود به شهر من و شما نیست
    فکر کنم متوجه شده باشید حکومت به جای قدردانی از مردم مرزها با کوردهاشون چقدر مشکل دارند و این همه مورد بی مهری قرار میدن
    یکی از همین مسئولین گفته بودن تا همدان هم نباشه باکی نیست
    والا مردم اینجا هم خیلی هاشون ترجیح میدن مثل کوردهای عراق یه کشور جدا داشته باشن که حداقل شاهد این همه ظلم و خیانت نباشن
    بعد هم دلیلی نمیشه بگیم یه شهر از شهر دیگه امکاناتش کمتره ولی مردم دارن زندگیشون رو میکنن و اعتراضی ندارند

شما مقصر اول رو مردم میدونید ولی من میگم مقصر اصلی دولت حاضر هست
    مطمئن باشید وقتی یه فرد عادی تو جامعه خیانتکار باشه و در حق بقیه ظلم کنه
    در مقایسه با یه مسئول خیانتکار ضربه ی کمتری به جامعه خواهد زد
    مسئول دولت خونواده ش رو فرستاده امریکا دارن تو بهترین وضع زندگی میکنن
    بعد جمعه ها میان نماز جمعه مرگ بر امریکا میکنن
    خیلی هاشون از لباس تنشون گرفته تا ماشین زیر پاشون و سفرهاشون از همون امریکاست
    خب اگه شعار مرگ براشون میفرستید چرا از وسایلشون استفاده میکنید؟
    چقدر دو رویی و خیانت و سیاه بازی برای مردم در میارن
    بدتر از همه این ها خیلی نمک نشناسن که اینجوری تظاهر میکنن

مردم دیگه چیکار کنند بعضی مسئولین واقعا به معنای کلمه اینقدر بی تدبیر و پررو تشریف دارند میان میگن مردم بیان به اقتصاد کشور کمک کنند!
    خب ببخشید اگه شما لیاقت و شایستگی دارید برید کمبودهارو شناسایی کنید و راهکار بدید که این فشارها هم برداشته بشه
    مردم هم یه جاهایی بی تقصیر نیستن ولی با همه ی این ها رفتن اعتماد کردند رای دادند که وضعشون بهتر بشه نه اینکه سال به سال ایرانشون با این همه ثروت ملی بیشتر سقوط کنه و یه رفاه معمولی بشه آرزوی خیلی از مردم کشور
    طرف رفته دو تن سکه خریده! خب ایشون دارایی هاشون رو بیارن کمک بیشتری میشه یا من نوعی که چند گرم طلامو بیارم بدم خدمت ایشون؟
    چند وقت پیش از مرز عراق کلی سکه داشتن از کشور خارج میکردن با ترانزیت
    مثلا دستگیرشون کردند ولی خدا میدونه چقدر از قبل خارج کرده بودن
    طرف هم خودش از مسئولین بوده، وقتی خیانت توی ریشه باشه با شاخه و برگ درست نمیشه
    خب این ها هم گناه مردمه؟
    والا مردم دیگه از حرمت و از ترس چیزی نمیگن وگرنه هیچ کجای دنیا هیچ مردمی این همه حجم از ظلم رو قبول نمیکنه.

شما میفرمایید روش برخورد مردم با مشکلات رو قبول ندارید، ببخشید دولت مسئول تامین رفاه و حل مشکلات جامعه است یا مردم برای دولتن و باید اختلاس ها و پر کردن جساب های بانکی و سفرهای خارجیشون رو جوابگو باشن!؟

شما که اسلام رو قبول دارید حکومت علی یکی از برترین حکومت ها در طول تاریخ بوده
    گفتن کسی که دزدی میکنه باید دستش رو قطع کرد بلکه بقیه عبرت بگیرن و دیگه سراغ اون کارا نرن
    ایشون می فرمایند که ای مردم آگاه باشید من که امروز دارم خلیفه ی شما میشم دارایی من و اوضاع مالی من رو ببینید
    اگه فردای روز دیدید اوضاع مالی من زیادی تغییر کرد بدونید من به شماها خیانت کردم
    همین دین اسلام میگه وقتی تو جامعه اختلاف طبقاتی زیادی وجود داشته باشه یعنی یه عده دارن به بقیه خیانت میکنند.
    خیلی بیشتر از مردم حکومت مقصر هست.
    همین مسئولین هستن که ذانشون اینقدر پلید شده فقط در انتظار یه مسند هستن که بتونن یه جوری فساد کنن و اموال مملکت رو به غارت ببرن
    این ها برای رفع مشکلات جامعه نیستن این ها عقده ی پل و مقام دارند
    این رو بر همگان ثابت کردند

آقا سیاوش و آقا سعید حرف حق رو میزدن ولی نمی دونم متاسفانه چرا شما به جای فکر کردن به حقیقت و صحت صحبت های دوستان روی حرف خودتون همچنان اصرار میکنید
    خیلی از همین مسئولین هم خودشون اعتراف میکنند که گناه از حکومت هست
    یه آخوند که یه آقای مسن بودن یه بار تو یه برنامه تلویزیونی راجب فساد حرف میزدن
    مجری ازشون پرسید به نظرتون مقصر اصلی این فسادها توی جامعه چی هستش
    ایشون هم با اینکه رسانه ی ملی بود گفتن به نظر من مقصر اصلی دولت هست
    چون اگه یه جوون بیکار نباشه و صبح تا شب بره سرکار دیگه وقت نمیکنه بره سراغ بزه کاری و فساد.

خب یه مقدار تامل کنید
    من، آقا سیاوش ، آقا سعید و بقیه ی کسانی که داریم این واقعیت ها رو میگیم برای دشمنی با شما یا کسی خاص نیست
    بلکه برای بیان کردن دردهای جامعه است.

اینقدر به حجاب مردم پیله میکنند اگه این وقتشون رو صرف حل مشکلات جامعه میکردن الان وضع مردم خیلی بهتر بود.
    توی جامعه ی حاضر ایران عمده ترین مسائل بیکاری, مسائل اقتصادی، فسادها، طلاق و اعتیاد هستن که لازمه مسئولین با تلاش ها و تدبیرهای درست و آگاهانه حلشون کنند
    رئیس جمهور حاضر و چند تا دیگه از مسئولین بالا مقام حکومتی خودشون توی سنین 19-20 سالگی ازدواج کردند
    ولی الان چقدر شرایط ازدواج رو توی جامعه برای جوون ها آسون کردن!؟
    این همه جوون به خاطر دیر ازدواج کردن و نداشتن شغل افسرده و ناراحت دارن روزهای جوونیشون رو سپری میکنن
    خب مقصر این ها کی هستش؟!
    سیاست و تدبیری که دولت باید برای حلشون اعمال کنه کجاست!؟
    این همه جوون که سال ها جوونی عمر گرانبهاشون رو پای درس و دانشگاه گذاشتند به امید داشتن یه رفاه و زندگی خوب
    ولی الان یه شغل با حداقل حقوق ندارن گناهشون چیه!؟
    باید چیکار میکردند که نکردند؟
    یه نگاهی به آمار مهاجرت جوون های تحصیل کرده بندازید
    این همه جوون رو من دارم میبینم با مدرک های مختلف ناامید و افسرده در انتظار داشتن یه شغل معمولی!
    قبلنا که ما مدرسه بودیم هیچ فکر نکردیم آینده جوری میشه افرادی با مدرک دکترا هم بیکار میشن!
    یا اینکه باید با حقوق پایین مشغول به کار بشن.
    امیدوارم تقصیر این ها رو دیگه از چشم مردم ندونید.
    بهرحال من نظرم اینه حتی اگه هزار تا حکومت عوض بشه یا کشور به هزار کشور کوچکتر تجزیه بشه یا همه مردم این کشور ترک کنن و برن، تا وقتی مردم خودشون درستکار نباشن و وجدان کاری نداشته باشن، وضعشون همینه که هست.

72. بالا | پست 5397

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

بعضی وقتها هجوم مشکلات دلم را به سوی تو متوجه میکند حتی سختیهایت هم شیرین هستش من دوست دارم با تمام وجود همه ظلمهایی که بر من رهفته چون من را عاشق حق کرده تشنه عدالت دوستت دارم خدا.
    یک بار برای همیشه هم شده معنی با هم بودن را بفهمیم ما ملت ایران کنار هم باشیم حس با هم بودن حس عالیه بیا تا با هم و در کنار هم با مشکلات بجنگیم واقعا یاد این شعر افتادم.

چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم ؟خانه اش ویران باد !من اگر ما نشوم ، تنهایم !تو اگر ما نشوی ، خویشتنی ...از کجا که من و توشور یکپارچگی را در شرقباز بر پا نکنیم ؟!از کجا که من و تومشت رسوایان را وا نکنیم ؟!من اگر برخیزمتو اگر برخیزیهمه برمی خیزند !من اگر بنشینمتو اگر بنشینیچه کسی برخیزد ؟!چه کسی با دشمن بستیزد ؟!چه کسی پنجه در پنجه ی هر دشمن دون آویزد ؟!دشتها نام تو را می گویند ...کوهها شعر مرا می خوانند ...کوه باید شد و مانددشت باید شد و خواند ....از : حمید مصدق

73. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 5398

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونستیم رقصیدن هم جرمه که دختر ایرانی تو اینستا برقصن و بری دستگیرشون کنی و ازشون اعتراف بگیری
    اهای دخترای انجمن !
    نرقصین

75. بالا | پست 5399

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها

این ویژگی همه خانوماس، از کوچیک گرفته تا بزرگ.
    برای همه وسایلی که داریم ، به همون رنگ و متناسب با همون کارایی باید یه کیفم داشته باشیم
    حالا حالاها باید کفش پاره کنین توی این مسیر لذت بخش

دقیقا همینطوره
    کیف ، با رنگ کفش و گیره موهایش باید یک رنگ باشه
    دورش بگردم

76. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 5400

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نه بابا طرف وطنیِ اصلِ

خجالتم میاد بگم

خب خب توی خصوصی زود بهم بگو خیلی کنجکاو شدم.
    اصلا خجالت نکش دخترم بعضی چیزا از احساس آدم هست و باید بهشون پاسخ درست داد همین.

78. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 108 از 165 ... 85898106107108109110118158 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد