صفحه 112 از 165 ... 1262102110111112113114122162 ...
نمایش نتایج: از 5,551 به 5,600 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

861013
  1. بالا | پست 5551

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    یه چیزی میگینا؟مگه میشه یه عضو از بدن مثل گردن پوشیده نباشه بعد بگیم مرد که نگاهش هوس الود نیس.پس اشکالی نداشته باشه.ت بلوز شلواری ما کل دمو دستگاه بیرونه
    هر کی مسئول رفتار خودشه.

اگه خانمهایی دوس دارن فقط به لحاظ جنسی تو چشم باشن خب بذار باشن.

2. بالا | پست 5552

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    هر کی مسئول رفتار خودشه.

اگه خانمهایی دوس دارن فقط به لحاظ جنسی تو چشم باشن خب بذار باشن.
    نه ما دوست نداریم به لحاظ جنسی تو چشم باشیم کلا برامون عادی
    چون بقیه هم که می‌بینیم برامون عادی

ميگما تو عکس های من دیدی یادم یه بار با گرم کن عکس گرفتم سرتاپای بود عکسم برا مسخره بازی فرستادم یه متن خنده دارم زیرش نوشتم الان اون عکس من تو چه چیزی دیدی؟؟ نگاه جنسی به من داشتی؟؟؟ از نظرم یه چیز عادی بودی برا تو مگه غیر عادی بود؟؟؟؟ جدی غیر عادی بود؟ ؟؟ واقعا نمیدونستم اگر میدونستم انقدر تو چشمت می‌آمدی همچین فکری راجبم میکنی نمیفرستادم میدونستم غیر عادی نمیفرستادم ممنون که روشنم کردی همه رو مثل هم نبینم

واقعا که تجربه
    ویرایش توسط پریماه. : 07-23-2018 در ساعت 06:06 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 5553

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    نه ما دوست نداریم به لحاظ جنسی تو چشم باشیم کلا برامون عادی
    چون بقیه هم که می‌بینیم برامون عادی

ميگما تو عکس های من دیدی یادم یه بار با گرم کن عکس گرفتم سرتاپای بود عکسم برا مسخره بازی فرستادم یه متن خنده دارم زیرش نوشتم الان اون عکس من تو چه چیزی دیدی؟؟ نگاه جنسی به من داشتی؟؟؟ از نظرم یه چیز عادی بودی برا تو مگه غیر عادی بود؟؟؟؟ جدی غیر عادی بود؟ ؟؟ واقعا نمیدونستم اگر میدونستم انقدر تو چشمت می‌آمدی همچین فکری راجبم میکنی نمیفرستادم میدونستم غیر عادی نمیفرستادم ممنون که روشنم کردی همه رو مثل هم نبینم

واقعا که تجربه

در مورد اون عکسه با دقت نگاش نکرده بودم فقط یادمه یه همچین عکسی بود، البته نه اینکه اگه نگاه میکردم نگاهم جنسی بود نه چون وظیفه من کنترل نگاهمه و لزومی نداشت با دقت نگاه کنم، طبق حرفی که همیشه میگم آقایون باید نگاهشونو کنترل کنن، عمل کردم.

گرمکن و بلوز شلوار و بی حجاب بدون آرایش برا من عادیه چه توی عکس چه بیرون از عکس.

مثلا همین رئیس جمهور کرواسی از نظر من هیچ مشکلی از لحاظ پوشش نداشت توی مراسم اهداء جام جهانی، عادی بود دیگه، لااقل برا من تا این حدش عادیه.

پس وقتی پوشش عادی باشه به تناسبش نگاهها عادی میشه ولی اگه پوشش ناجور باشه نگاهها ناجور میشه.

5. بالا | پست 5554

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

در مورد اون عکسه با دقت نگاش نکرده بودم فقط یادمه یه همچین عکسی بود، البته نه اینکه اگه نگاه میکردم نگاهم جنسی بود نه چون وظیفه من کنترل نگاهمه و لزومی نداشت با دقت نگاه کنم، طبق حرفی که همیشه میگم آقایون باید نگاهشونو کنترل کنن، عمل کردم.

گرمکن و بلوز شلوار و بی حجاب بدون آرایش برا من عادیه چه توی عکس چه بیرون از عکس.

مثلا همین رئیس جمهور کرواسی از نظر من هیچ مشکلی از لحاظ پوشش نداشت توی مراسم اهداء جام جهانی، عادی بود دیگه، لااقل برا من تا این حدش عادیه.

پس وقتی پوشش عادی باشه به تناسبش نگاهها عادی میشه ولی اگه پوشش ناجور باشه نگاهها ناجور میشه.
    خب از نظر تو این پوشش پس عادی پس چرا این نظر و میدی؟؟؟؟!!!! نمیدونم ا سر لجباری نظرت بود یا واقعا عادی نمیبینی

ولی این مهدی 76 همچین نظری نداره براش همینم عادی نیست
    البته خب حقم داره حتما تو یه خانواده مذهبی هستن

ولی بحث این چیزا نیست بحث این نباید کسیو قضاوت کرد و بگیم کی پوشش خوبه کی بده

هرکسی اون فرهنگ و عقیده ای هست باید فقط بهش احترام بذاریم هرچقدر نپذیریم قبول نداشته باشیم ولی باید قبول داشته باشیم آدما متفاوتن

عیسی به دین خود موسی به دین خود
    ویرایش توسط پریماه. : 07-23-2018 در ساعت 07:07 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 5555

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

من خیلی به شعر خوندن علاقه دارم
    اما مدت‌هاست ازش دور بودم بخاطر مشغله‌های زندگی:/
    اگه یه شاعر خوب یا کتاب شعر خوب میشناسید معرفی کنید دوستان

7. بالا | پست 5556

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

دیگه بیشتر از این من نمیدونم.من به چیزی که گفتم اعتقاد قلبی دارم.نمیدونم شاید م درست نباشه.
    من چرا باید تو کار خدا عیب بزارم.دوس دارم بیشتر بدونم.مدیونی اگه رهنمایییم نکنی
    ببینید همون طور که پریماه گفت حجاب عرف تو جامعه ما بیشتر از شرع هست.شما طبق تفسیر علمای دین که خودشونم انسان هستن( و انسان موجود کاملی نیست ) داری پیش میری وگرنه تو همون قران هیچ جاش نگفته زن ها موهاشونو بپوشونن اگر بگردی گفته زینت هاشونو بپوشونن که مو یه عضو مشترک بین زن و مرد هست و جزو زینت نیست ولی اگر از علما بپرسی تو قران نیومده شما چرا فتوا دادین میگن تو احادیث اومده که خب بدون شک احادیث زیادی تحریف شده و به حدیث نمیشه اطمینان کرد و خود اینام ادعا میکنن در طول قرن فقط قران غیرقابل تحریف بوده.
    تفسیر ادما از قران متفاوته پسرخاله من که جامعه شناس هست میگفت دلیل اینکه هم قران گفته زنها زینت هاشونو بپوشونن این بوده که مردان عرب ازشون دزدی نکنن با دیدن جواهرت که زینت به حساب میاد.
    تفسیر ادما مختلفه و به تفسیر عالم های دینی هم نمیشه اکتفا کرد چون وقتی یه مسئله رو نمیتونن کامل حل کنن حرام احلام میکنن.
    مشکل ما اصلا تو ایران حجاب نیست مشکل ما طرزفکر مرداست چون اگر مشکلمون حجاب بود توی قم 90 درصد چادری هستن ولی باز هم مورد متلک های خیابانی یا مزاحمت قرار میگیرن و من خودم شهرای دیگه میرفتم و با مانتو بودم اونقد بهم نگاه نمیکردن و متلک نمیگفتن که تو فم با چادر هستم و متلک میگنو مزاحم میشن.پس مشکل از افکار یسری مرداست نه صرفا پوشش.
    به نظر من حجاب توی پوشش متین تعریف میشه مثلا یه زن خارجی ممکنه موهاشو نپوشونه ولی بلیز و شلوار ساده بپوشه و این از نظر من مشکلی نداره.
    ویرایش توسط saba95 : 07-23-2018 در ساعت 10:40 PM

8. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5557

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

هرچه میخواهی بگو.........

...
    ویرایش توسط parsana : 07-23-2018 در ساعت 11:57 PM

10. بالا | پست 5558

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

.................................................. ..........
    ویرایش توسط سعید62 : 07-24-2018 در ساعت 12:02 AM
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

11. بالا | پست 5559

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

...
    ویرایش توسط parsana : 07-23-2018 در ساعت 11:58 PM

12. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 5560

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

0000000000000000
    ویرایش توسط سعید62 : 07-24-2018 در ساعت 12:03 AM
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

14. بالا | پست 5561

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

...
    ویرایش توسط parsana : 07-23-2018 در ساعت 11:58 PM

15. بالا | پست 5562

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی ممکن تو قم زندگی کنه طرز فکر من داشته باشه یکی ممکن مثل شما تو تهران باشه طرز فکر شما داشته باشه

البته تا حدودی شهر اینا مهم بقیش ربط به طایفه و فرهنگ هر خانواده ای داره

الان شما کلا تو خانوادتون این مدلی هستید به احتمال 95درصد برا همین حرف های من براتون قابل هضم نیست

فقط فرق من و شما این من مثل عقاید شما رو یا یا هرکسه دیگه ای مقایسه نمیکنم و بد و خوب و بدحجاب و بی حجاب معین و تعیین نمیکنم ولی شما این اجازه رو به خودتون میدید که به راحتی بد و خوب و تعیین کنید و قضاوت کنید
    ینی برا قم هستی خخخ
    امضای ایشان
    مهدی76ص

16. بالا | پست 5563

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    ببینید همون طور که پریماه گفت حجاب عرف تو جامعه ما بیشتر از شرع هست.شما طبق تفسیر علمای دین که خودشونم انسان هستن( و انسان موجود کاملی نیست ) داری پیش میری وگرنه تو همون قران هیچ جاش نگفته زن ها موهاشونو بپوشونن اگر بگردی گفته زینت هاشونو بپوشونن که مو یه عضو مشترک بین زن و مرد هست و جزو زینت نیست ولی اگر از علما بپرسی تو قران نیومده شما چرا فتوا دادین میگن تو احادیث اومده که خب بدون شک احادیث زیادی تحریف شده و به حدیث نمیشه اطمینان کرد و خود اینام ادعا میکنن در طول قرن فقط قران غیرقابل تحریف بوده.
    تفسیر ادما از قران متفاوته پسرخاله من که جامعه شناس هست میگفت دلیل اینکه هم قران گفته زنها زینت هاشونو بپوشونن این بوده که مردان عرب ازشون دزدی نکنن با دیدن جواهرت که زینت به حساب میاد.
    تفسیر ادما مختلفه و به تفسیر عالم های دینی هم نمیشه اکتفا کرد چون وقتی یه مسئله رو نمیتونن کامل حل کنن حرام احلام میکنن.
    مشکل ما اصلا تو ایران حجاب نیست مشکل ما طرزفکر مرداست چون اگر مشکلمون حجاب بود توی قم 90 درصد چادری هستن ولی باز هم مورد متلک های خیابانی یا مزاحمت قرار میگیرن و من خودم شهرای دیگه میرفتم و با مانتو بودم اونقد بهم نگاه نمیکردن و متلک نمیگفتن که تو فم با چادر هستم و متلک میگنو مزاحم میشن.پس مشکل از افکار یسری مرداست نه صرفا پوشش.
    به نظر من حجاب توی پوشش متین تعریف میشه مثلا یه زن خارجی ممکنه موهاشو نپوشونه ولی بلیز و شلوار ساده بپوشه و این از نظر من مشکلی نداره.
    خوب من به فکر مرجع تقلیدم میرم .ن هر عمامه ب سری
    فکر کنم اونهمه که تو انتتخاب مرجع تقلید وسواس داشتم .برا انتخاب همسر نخواهم داش
    خوب همینطورم حرف هر جامعه شناسی برام متعبر نیس.
    نمی دونم چرا قم اینطوری شده.دیگه به خانم چادری متلک بندازن .دیگع غیر چادریو قورت میدن.
    امضای ایشان
    مهدی76ص

17. بالا | پست 5564

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم اونهمه که تو انتتخاب مرجع تقلید وسواس داشتم .برا انتخاب همسر نخواهم داش.دیگه عالم دینی(مرجع تقلید)همه چیو بهتر از ما میددنه.راستو دروغ گردن خودش
    نمی دونم چرا قم اینطوری شده.دیگه به خانم چادری متلک بندازن .دیگع غیر چادریو قورت میدن
    ویرایش توسط maam76 : 07-24-2018 در ساعت 05:06 AM
    امضای ایشان
    مهدی76ص

18. بالا | پست 5565

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خب از نظر تو این پوشش پس عادی پس چرا این نظر و میدی؟؟؟؟!!!! نمیدونم ا سر لجباری نظرت بود یا واقعا عادی نمیبینی

هرکسی اون فرهنگ و عقیده ای هست باید فقط بهش احترام بذاریم هرچقدر نپذیریم قبول نداشته باشیم ولی باید قبول داشته باشیم آدما متفاوتن

عیسی به دین خود موسی به دین خود
    درسته من و عده کمی از آقایون نگاهمونو کنترل میکنیم و تا حدی از بی حجابی رو چون تحریک کننده نیست عادی میدونیم

اما خیلی از آقایون اینطوری نیستن و نگاههای کاملا جنسی دارن

یه بار یه نفر که متاهل هست در مورد بدحجابی مثلا گلایه میکرد من پرسیدم چطور مگه؟

گفت یه خانمی رو دیدم موها و شالش فلان بود و بعد گفت سوتین نبسته بود سینه هاش تکوون میخورد

من دیدم این مشکل از خودشه وایساده چشم چرونی کرده تمام جزئیاتو با دقت درآورده

حالا من بحثم اینه وقتی خانمی دوس نداره بهش نگاه جنسی بشه چطور حاضر میشه خودشو برا این قبیل افراد به نمایش بذاره، یا کلا متوجه نیست اینجور افراد تعدادشون کم نیست؟
    اینا فرق بین بلوز شلوار و لخت رو نمیدونن هردو براشون یکیه

بنظر من ایراد اصلی از خود این مردهاست ولی زنها هم نباید خودشونو در معرض دید اینا قرار بدن

19. بالا | پست 5566

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    دیوان حافظ

20. بالا | پست 5567

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

اون جاهایی که ادم کار میکنه و جون و دلش رو هم برا کارش میزاره اخر ماه که بشه بخان حقوق بدن بگن پول نیست
    ادم اونجا دیگه نباید کار کنه و علاوه بر اینکه پولش رو گرفت باید یه ضرری هم به اون مجموعه وارد کنه : D

21. بالا | پست 5568

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ینی برا قم هستی خخخ
    نه بابا مثال زدم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

22. بالا | پست 5569

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

درسته من و عده کمی از آقایون نگاهمونو کنترل میکنیم و تا حدی از بی حجابی رو چون تحریک کننده نیست عادی میدونیم

اما خیلی از آقایون اینطوری نیستن و نگاههای کاملا جنسی دارن

یه بار یه نفر که متاهل هست در مورد بدحجابی مثلا گلایه میکرد من پرسیدم چطور مگه؟

گفت یه خانمی رو دیدم موها و شالش فلان بود و بعد گفت سوتین نبسته بود سینه هاش تکوون میخورد

من دیدم این مشکل از خودشه وایساده چشم چرونی کرده تمام جزئیاتو با دقت درآورده

حالا من بحثم اینه وقتی خانمی دوس نداره بهش نگاه جنسی بشه چطور حاضر میشه خودشو برا این قبیل افراد به نمایش بذاره، یا کلا متوجه نیست اینجور افراد تعدادشون کم نیست؟
    اینا فرق بین بلوز شلوار و لخت رو نمیدونن هردو براشون یکیه

بنظر من ایراد اصلی از خود این مردهاست ولی زنها هم نباید خودشونو در معرض دید اینا قرار بدن
    آدم که نمیتونه برا به عده بیمار خودشو بکشه گه بازم بازم اگر همه جا این پوشش عادی بودی بازم برا خیلی ها عادی بود و بازم نگاه های جنسی خیلییی کمتر بود بحث این عادی نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 5570

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

آدم که نمیتونه برا به عده بیمار خودشو بکشه گه بازم بازم اگر همه جا این پوشش عادی بودی بازم برا خیلی ها عادی بود و بازم نگاه های جنسی خیلییی کمتر بود بحث این عادی نیست
    یه عده کم نیستن تعدادشون زیاده، برای همین بهتر هست خانمها بخاطر خودشون در مکانهای عمومی و جاهایی که افراد ناآشنا زیادن با پوشش مناسب ظاهر شن.

24. بالا | پست 5571

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

پرندگاني كه در قفس به دنيا مي آيند
    تصور مي كنند كه پرواز يك بيماريست

حكايت بعضياس...

25. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 5572

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم اونهمه که تو انتتخاب مرجع تقلید وسواس داشتم .برا انتخاب همسر نخواهم داش.دیگه عالم دینی(مرجع تقلید)همه چیو بهتر از ما میددنه.راستو دروغ گردن خودش
    نمی دونم چرا قم اینطوری شده.دیگه به خانم چادری متلک بندازن .دیگع غیر چادریو قورت میدن
    اگر برای یسری از مردا یسری چیزا عادی نیست چون بواسطه مذهب افکارشون راجب زن یه چیز ثابت شده و کلا زن براشون شهوانی معرفی شده که حتی ممکنه با کوچک ترین عکس العملی تحریک بشن چون یسری باورا بهشون تلقین شده.
    من برادرم توی سن 12 سالگی که همه جلوش بیحجاب بودن اصن توجهی به زنها نداشت ولی توی مدرسه معلم های دینی دائم بهش میگفتن بدن زن تحریک کنندس و حرفای از این قبیل و اونقدر گفتن که برادرم حساس شده بود رو این مسئله و تو همون سن کم بخاطر حساسیتش خواب های جنسی میدید!!!
    اینا همش تلقینه وگرنه یه مرد عادی با دیدن موی زن تحریک نمیشه.
    حرف اصلی من این بوده ادم صرفا نباید تقلید کنه یسری چیزا رو خودش باید بفهمه.مراجع تقلید ما خودشون در اون حدی نیستن که بشه ازشون تقلید کرد مثلا همشون میگن موسیقی حرامه در صورتی که دانشمندان تحقیق کردن که موسیقی باعث رشد بهتر مغز میشه .
    خود همین مراجعی که به عنوان عالم دین شناخته شدن کلی حق الناس کردن(مث جریان کارخانه قند و شکر جناب مکارم که ورشکسته شد).یکی از شرایط اینکه بخوای روحانی بشی اینه که حامی حکومت جمهوری اسلامی باشی و باهاش مخالفت نکنی هرقدر که حکومت دزدی کنه از بیت المال یا چیزای دیگه تو نباید کاری کنی و باید در مقابل ظلم نه تنها سکوت کنی بلکه از ظالم حمایت کنی که این خودش بزرگ ترین گناهه .پس من خودم لزومی نمیبینم از یه روحانی تبعیت کنم.اون روحانی هایی هم که به حکومت علنا اعتراض کنن از کار برکنار میشن.

27. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 5573

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parsana نمایش پست ها
    ...

29. بالا | پست 5574

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

اگر برای یسری از مردا یسری چیزا عادی نیست چون بواسطه مذهب افکارشون راجب زن یه چیز ثابت شده و کلا زن براشون شهوانی معرفی شده که حتی ممکنه با کوچک ترین عکس العملی تحریک بشن چون یسری باورا بهشون تلقین شده.
    من برادرم توی سن 12 سالگی که همه جلوش بیحجاب بودن اصن توجهی به زنها نداشت ولی توی مدرسه معلم های دینی دائم بهش میگفتن بدن زن تحریک کنندس و حرفای از این قبیل و اونقدر گفتن که برادرم حساس شده بود رو این مسئله و تو همون سن کم بخاطر حساسیتش خواب های جنسی میدید!!!
    اینا همش تلقینه وگرنه یه مرد عادی با دیدن موی زن تحریک نمیشه.
    حرف اصلی من این بوده ادم صرفا نباید تقلید کنه یسری چیزا رو خودش باید بفهمه.مراجع تقلید ما خودشون در اون حدی نیستن که بشه ازشون تقلید کرد مثلا همشون میگن موسیقی حرامه در صورتی که دانشمندان تحقیق کردن که موسیقی باعث رشد بهتر مغز میشه .
    خود همین مراجعی که به عنوان عالم دین شناخته شدن کلی حق الناس کردن(مث جریان کارخانه قند و شکر جناب مکارم که ورشکسته شد).یکی از شرایط اینکه بخوای روحانی بشی اینه که حامی حکومت جمهوری اسلامی باشی و باهاش مخالفت نکنی هرقدر که حکومت دزدی کنه از بیت المال یا چیزای دیگه تو نباید کاری کنی و باید در مقابل ظلم نه تنها سکوت کنی بلکه از ظالم حمایت کنی که این خودش بزرگ ترین گناهه .پس من خودم لزومی نمیبینم از یه روحانی تبعیت کنم.اون روحانی هایی هم که به حکومت علنا اعتراض کنن از کار برکنار میشن.
    واقعا با حرفت موافقم 👍👍👍

30. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 5575

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

...
    ویرایش توسط parsana : 07-24-2018 در ساعت 05:09 PM

32. بالا | پست 5576

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

...
    ویرایش توسط parsana : 07-24-2018 در ساعت 05:09 PM

33. بالا | پست 5577

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

...
    ویرایش توسط parsana : 07-24-2018 در ساعت 05:10 PM

34. بالا | پست 5578

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

...
    ویرایش توسط parsana : 07-24-2018 در ساعت 05:10 PM

35. بالا | پست 5579

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

گاهي وقتا آدم مياد حرف دلش رو بزنه
    اما ديگه هيچ گوش شنوايي نيست

ديگه اعتراضي نميكنم،چون هيچكس جوابي براي حرفام نداره،افكار من با همه فرق داره...اينجا كسي منو نميفهمه...

حس كردم بعضي از اعضا هم از دستم خسته شدن

گاهي وقتا انقدر خودم خسته ميشم از اين وضعيت كه دلم ميخواد برم يه جاي دور تنهاي تنها زندگي كنم

گاهي وقتا ترجيح ميدم فقط با حيوانات زندگي كنم.اونا بهتر از بعضي آدمان

از افكار و نظرات آزار دهنده خسته شدم
    از بي عدالتي خسته شدم
    از ناديده گرفتنم
    هووووووف

يبار يكي با لحن تندي بهم گفت خب اگر اين قوانين رو نميخاي برو
    گفتم بهش خب كشور منم هست فقط ماله تو نيست...
    اما همون بهتر كه يه روزي از اينجا برم!كسايي هستن كه فكر ميكنن جاشون رو تنگ كردم...

دلم گرفته از اين وضعيت
    من دختر شادي بودم اما الان...
    هووووف...
    ویرایش توسط parsana : 07-24-2018 در ساعت 05:31 PM

36. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 5580

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم اونهمه که تو انتتخاب مرجع تقلید وسواس داشتم .برا انتخاب همسر نخواهم داش
    نمی دونم چرا قم اینطوری شده.دیگه به خانم چادری متلک بندازن .دیگع غیر چادریو قورت میدن.
    [quote=پریماه.;273945]خب از نظر تو این پوشش پس عادی پس چرا این نظر و میدی؟؟؟؟!!!! نمیدونم ا سر لجباری نظرت بود یا واقعا عادی نمیبینی

عیسی به دین خود موسی به دین خود[/quote
    اینطورم نیس تو خیابون یکیو دیدیم فلان بشه.اینطوری میشه همون نر بودن
    فرایند تحریک پذیری زمان میبره وبخود طرفم بستگی داره
    همون ریئس جمهور تو تلوزیون برام هیچ جذابیتی نداش.چون تو تلوزیون خیلی دیدم ولی همون اگه بیاد جلوم برام نازو عشوه بره ****میشم.
    بعضی دخترا ارایش میکنن .لباس شون که هیچ.ناز وعشوه هم میکنن
    بقول شما:خداچشمو افریده برا دیدن.خوب چش میبینه دل میخواد
    این ما مردا هستیم باید چشمونو کنترل کنیم.ولی خوب یه عده کنترل نمیکنن
    عقیده شما برام محترمه.ولی تو یجایی یچیزی ارزش حساب میشه یجا دیگه ناهنجاری محسوب میشه. اگه اینطور که گفتین مرداتون با پوشش شما تحریک نمیشن.وعادت دارن خیلی خوبه.من که حسودیم شد
    واینکه ما ایرانی دوس نداریم به شخصیتمون توهین شه.که اینکه گشت ارشاد بیاد به حجاب گیرر بده.ماشینو متوقف کنن بگن حجابت این شکلیه.به حرم را ندن بگن اینطوری باشه.
    امضای ایشان
    مهدی76ص

38. 2 کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 5581

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    خوش آمدید به سایت مشاور
    لطفا به چندتا سوال پاسخ بدید؛ چند سالتونه و از اینکه من جواب پستتون رو میدم، دوست دارید چطور به زندگی من پایان بدید؟

این یک گروه شعر در تلگرام هست که عضو هم زیاد داره:
    http://t.me/joinchat/AUNjPz01hbHksWaPWzh4ag
    شعرهارو بخون خوشت اومد اسم شاعرش هم هست و میتونی کامل سروده هاشو از اینترنت بگیری

بعضی از شعرهایی که تازه گذاشتن:
    مومنم کردی به عشق و جا زدی تکلیف چیست؟؟
    بر مسلمانی که کافر میشود پیغمبرش!!
    ------
    دردم همه در مصرعِ بعد است:
    "من ماندم و او رفت و نیامَد"
    ------
    از زلزله و عشق، خبر کس ندهد
    آن لحظه خبر شوی، که ویران شده ای
    ویرایش توسط heh_heh : 07-24-2018 در ساعت 07:52 PM

40. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 5582

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

گاهي وقتا آدم مياد حرف دلش رو بزنه
    اما ديگه هيچ گوش شنوايي نيست

ديگه اعتراضي نميكنم،چون هيچكس جوابي براي حرفام نداره،افكار من با همه فرق داره...اينجا كسي منو نميفهمه...

حس كردم بعضي از اعضا هم از دستم خسته شدن

گاهي وقتا انقدر خودم خسته ميشم از اين وضعيت كه دلم ميخواد برم يه جاي دور تنهاي تنها زندگي كنم

گاهي وقتا ترجيح ميدم فقط با حيوانات زندگي كنم.اونا بهتر از بعضي آدمان

از افكار و نظرات آزار دهنده خسته شدم
    از بي عدالتي خسته شدم
    از ناديده گرفتنم
    هووووووف

يبار يكي با لحن تندي بهم گفت خب اگر اين قوانين رو نميخاي برو
    گفتم بهش خب كشور منم هست فقط ماله تو نيست...
    اما همون بهتر كه يه روزي از اينجا برم!كسايي هستن كه فكر ميكنن جاشون رو تنگ كردم...

دلم گرفته از اين وضعيت
    من دختر شادي بودم اما الان...
    هووووف...
    سلام
    ناراحت نباش اینجا همه جور آدمی هست شما دختر خوبی هستید انتظار نداشته باش همه تاییدت کنند آدمها سلایق و عقاید متفاوت دارند شما عقیده ات را با لحن آرام بیان کن دیگر مهم نیست دیگران تایید یا رد کنند فکر میکنی همه با حرفهای من موافقند خیر. حتی شده بهم توهین کردند من عین خیالم نیست فقط فکر میکنم روی حرفها و نظرات متفاوت تا ببینم کدامشان درست ترند.
    اعتماد به نفس داشته باش محکم باش دوستان مهربانی هم مثل یلدا 25 و eli2 و خانمهای دیگر هستند که بچه های پرمهر و عطوفتی هستند.
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

42. 3 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 5583

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    ناراحت نباش اینجا همه جور آدمی هست شما دختر خوبی هستید انتظار نداشته باش همه تاییدت کنند آدمها سلایق و عقاید متفاوت دارند شما عقیده ات را با لحن آرام بیان کن دیگر مهم نیست دیگران تایید یا رد کنند فکر میکنی همه با حرفهای من موافقند خیر. حتی شده بهم توهین کردند من عین خیالم نیست فقط فکر میکنم روی حرفها و نظرات متفاوت تا ببینم کدامشان درست ترند.
    اعتماد به نفس داشته باش محکم باش دوستان مهربانی هم مثل یلدا 25 و eli2 و خانمهای دیگر هستند که بچه های پرمهر و عطوفتی هستند.
    مرسي لطف دارين🌷🌷🌷

44. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 5584

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

بعضی از شبها توی زندگی، انگار هیچوقت صبح نمیشه

46. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 5585

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    هرچند پرسش در تاپیک این دوستمون چندان جالب نیست اما

این یک مسئله شخصی است، هرکسی نگاه شخصی خودش رو باید داشته باشه. ما نمیتونیم چیزی رو به همه بسط بدیم.
    دو نفر با این قضیه مشکلی ندارند و باهاش کنار اومدن. نمیشه به اینا گفت نه درست نیست
    کس دیگه ای هم این موضوع براش قابل قبول نیست، نمیتونی بهش بگی نه درست نیست!

هرکسی باید بر اساس طرز فکر، عقیده، محیط و باورهای خودش تصمیم بگیره.

برای همین ادم ها باید از قبل تعیین کنند، شخصی که هیچ جوره رابطه خارج از ازدواج براش قابل قبول نیست، باید سراغ کسی بره که مثل خودش فکر میکنه.
    اما اگه این وسط مثل این دوستمون وسطای راه متوجه این قضیه شدیم، به اعتقاد من اون آدم شرایط رو برانداز کنه و تصمیم خودشو بگیره، گاهی ما باید بعضی چیزارو نادیده بگیریم. اگه من نوعی به شخصی علاقمند بودم و ایشون شرایط مطلوب من رو داشت، وسط زندگی مشترک هم متوجه چیزی راجع به گذشته شون بشم، هرگز به روشون نمیارم. چون اون زمان من تو زندگی ایشون نبودم و ایشون هیچ تعهدی به من نداشتند.

برای همین بهتره در گذشته آدما کنجکاوی نکنیم و رو آینده متمرکز بشیم. چون هرکسی گذشته خودش رو داره و متعلق به خودشه.

سلام مجدد
    جواب پستتون رو اینجا خواستم بذارم که توی تاپیک استارتر نباشه
    درسته هر کسی با باورهای خودش زندگی میکنه
    ممنون از جوابتون.

48. بالا | پست 5586

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

باهام حرف بزن
    میترسم گُمت کرده باشم
    هیچوقت انقدر ازت دور نبودم
    میدونم بخاطر چیه
    بذار برگردم بهت...دوباره...دوباره...

49. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 5587

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

شما چقدر می ارزید؟
    تا حالا به این فکر کرده اید که چقدر می ارزید؟ اگر تمام دارایی و ثروت مادی تان به باد برود، شما چقدر می ارزید؟ جواب این سوال معیار واقعی ثروت شماست.
    واقعیت این است که بسیاری از افراد اگر پول و دارایی مادی شان را از دست بدهند، دیگر هیچ چیز ارزشمندی ندارند. آنها کسانی هستند که فاقد ذهن خلاق هستند و هرگز برای توانمندتر کردن خود گامی برنداشته اند.
    اطراف خود را نگاه کنید؟! پر است از آدمهایی که دغدغه همه چیز دارند بجز توانمندتر کردن و ارزشمندتر کردن خودشان... البته مراقب باشید خودتان از این دسته نباشید.
    برای ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن قبل از هرچیز باید ذهن ثروتمندی داشته باشید و تنها آنهایی ذهن ثروتمند دارند که به خودسازی می پردازند. باورهای شان راقوی می کنند، اعتماد به نفس دارند، از قدرت خلاقیت شان بهره می برند و تلاش می کنند مهارتهای ارزشمند را کسب کنند. شما چقدر در این‌مسیر هستید؟

آبراهام لینکلن می گوید:
    " معیار واقعی ثروت ما این است که اگر پولمان را گم کنیم، چقدر می ارزیم"
    ثروت واقعی تان را افزایش دهید!

51. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 5588

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    کمتر به این سایت سر بزنید افسرده میشوید.
    چون همه دارند از بدبختیهایشان می گویند حجم عظیمی از پالسهای منفی به آدم منتقل میشود.
    من خودم خیلی تلاش کردم که کمکی باشم هر چند کوچک برای دیگران ولی حسم میگوید اگر از این سایت برم شادتر خواهم بود.
    از تمام دوستان ممنونم.
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

53. 4 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 5589

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    0

سلام
    کمتر به این سایت سر بزنید افسرده میشوید.
    چون همه دارند از بدبختیهایشان می گویند حجم عظیمی از پالسهای منفی به آدم منتقل میشود.
    من خودم خیلی تلاش کردم که کمکی باشم هر چند کوچک برای دیگران ولی حسم میگوید اگر از این سایت برم شادتر خواهم بود.
    از تمام دوستان ممنونم.
    اره واقعا داش سعید همینطوره
    من اصلا اخبار رو دنبال نمیکنم
    چون هجمه ای از انرژی های منفی با هدف سیاسی به آدم منتقل میشه و ادم نمیتونه زندگی کنه
    و شاد باشه
    البته یه سریا اینجا هستن ناله هاشون واس ماس خوشیاشون واس خودشون فقط میگن حال ادمو بد کنن
    بعضیا هم خو واقعا مشکل دارن و نیاز به راهنمایی دارن
    کلا فاز ذهنتون رو روی سینگنال مثبت نگه دارین
    سخته شدیدا تو این اوضاع که مال همه جر خورده ولی بازم خدا رو شکر تنتون سالمه

55. بالا | پست 5590

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    0

امروز رفتم کوه نوردی حدود 10 کیلومتر با دمپایی روی کوه بودم واقعا خسته شدم
    برام جالب بود
    بعد اینکه مسافت زیادی رو طی کردیم و به قله رسیدیم ، دیدم یکی رو قله خونه ساخته و اومد از من و رفیقم تو خونش دعوت کرد و بهمون چایی داد ! اونم چایی ذغالی همراه با صبحونه آش داغ داغ
    خیلی باحال بود یه همچین ادمایی هستن که هنوز مهربونی توشون زندست جدای از این کوه نوردی برا روحیه هم خوفه و ادم شاد میشه
    یه دوجا نزدیک بود روی کوه سقط بشم ولی خداروشکر هنوز سالمم و در خدمت شما

عه راست میگی ؟! به همین خیال باش

56. 3 کاربران زیر از Tarah4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 5591

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

نظرتون چيه يه تاپيك بزنيم به نام تاپيك دعوا؟

هي يه نفر تاپيك ميزنه
    مسأله رو منحرف ميكنيم😑

58. بالا | پست 5592

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

نظرتون چيه يه تاپيك بزنيم به نام تاپيك دعوا؟

هي يه نفر تاپيك ميزنه
    مسأله رو منحرف ميكنيم������
    اتفاقا به نظرم خوب بود.منکه به نقاط مشترک بادوستان رسیدم
    امضای ایشان
    مهدی76ص

59. بالا | پست 5593

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

اصلا خسته شدم از دعوا

هركي يه نظري ميده ، قصدش كمك كرده وگرنه بيكار نيست بياد نظر بده
    درستش اينه كه به هم احترام بذاريم

آقا دعوا نكنيم-توهين نكنيم-مسخره نكنيم

60. 3 کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 5594

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

مگه من بی تو کی‌ام؟

62. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 5595

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

مگه من بی تو کی‌ام؟
    مریم جان متنی که برای امضای کاربری ات نوشتی خیلی قشنگه
    هر بار میبینمش آرامش میگیرم.

64. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 5596

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    آدمها پیچیده اند شما به راحتی نمی توانید با قطعیت درباره آنها نظر بدهید حتی نظری که من فکر می کنم ممکن اشتباه باشد من به اینجا رسیدم بزرگترین اشتباه این هست که فکر کنید شما از دیگران بیشتر میفهمید و نظر شما برتر از همه است حتی من از حرف یک بچه چهار ساله ایده گرفتم چون او با هیچ غالب ذهنی فکر نمی کرد پس اتفاقا شنیدن نظرات مختلف آدم را به یک دید عمیقتر میرساند چون اشخاص هر کدام از زاویه ای به ماجرا نگاه می کنند که از چشم من پیدا نیست پس برای اینکه دید همه جانبه ای داشته باشیم اید از نظرات مختلف استفاده کنید و نکات پنهانی که از دیدتان جامانده از آنها بیاموزیم.در پایان همه چیز را همگان دانند.
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

66. 3 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 5597

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    9

سلام
    آدمها پیچیده اند شما به راحتی نمی توانید با قطعیت درباره آنها نظر بدهید حتی نظری که من فکر می کنم ممکن اشتباه باشد من به اینجا رسیدم بزرگترین اشتباه این هست که فکر کنید شما از دیگران بیشتر میفهمید و نظر شما برتر از همه است حتی من از حرف یک بچه چهار ساله ایده گرفتم چون او با هیچ غالب ذهنی فکر نمی کرد پس اتفاقا شنیدن نظرات مختلف آدم را به یک دید عمیقتر میرساند چون اشخاص هر کدام از زاویه ای به ماجرا نگاه می کنند که از چشم من پیدا نیست پس برای اینکه دید همه جانبه ای داشته باشیم اید از نظرات مختلف استفاده کنید و نکات پنهانی که از دیدتان جامانده از آنها بیاموزیم.در پایان همه چیز را همگان دانند.
    دقيقا منم همين رو ميگم
    هركي يه نظر ميده
    آخرش اين عقل ماست كه مياد انتخاب ميكنه و با توجه به شرايط خودمون اون رو برميگزينيم

الان مثلا تو همين تاپيك خيانت باز شاهد توهين هايي بوديم كه به همديگه شد

خب آقا هركي نظر خودش رو داره-دليل نداره هركي يه نظر متفاوت با ديگران داد بهش توهين كنيم بگيم تو مريضي
    خواهشا خواهشا خواهشا بياين به هم احترام بذاريم

68. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 5598

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

بچه ها به نظرتون پژو 206 بهتره یا پژو اس ال ایکسیا جی ال ایکس؟
    اگه کسی تجربه و اطلاعات داره با دلیل بگه ممنون میشم.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 07-29-2018 در ساعت 04:16 PM

70. بالا | پست 5599

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون پژو 206 بهتره یا پژو اس ال ایکسیا جی ال ایکس؟
    اگه کسی تجربه و اطلاعات داره با دلیل بگه ممنون میشم.
    سلام
    اگر برای خودتان میخواهید بهترین خودرو برای خانمها همین پژو206 هست مصرف سوختش کم هست ضریب تراکمش بهتر هست قدرت موتورش کمتر از پژو جی ال ایکس هست کلا جی ال ایکس محکمتر هست 206 شبکتر هست .
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

71. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 5600

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سلام
    اگر برای خودتان میخواهید بهترین خودرو برای خانمها همین پژو206 هست مصرف سوختش کم هست ضریب تراکمش بهتر هست قدرت موتورش کمتر از پژو جی ال ایکس هست کلا جی ال ایکس محکمتر هست 206 شبکتر هست .

سلام
    سپاسگزارم آقا سعید
    برای خودم نیست
    موافقم با حرفاتون
    البته فکر کنم موتور 206 و اس ال ایکس یکی باشن
    به نظرم 206 برای کسی خوبه که بیشتر تنهایی استفاده میکنه و به قول شما برای خانوما راحتتره چون تو ترافیک و پارک کردن آسون ترم هستش.
    اما برای استفاده ی چند نفر و مسافرت رفتن اینا اس ال ایکس و جی ال ایکس بهترن به نظر من.

73. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 112 از 165 ... 1262102110111112113114122162 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد