صفحه 114 از 165 ... 1464104112113114115116124164 ...
نمایش نتایج: از 5,651 به 5,700 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

875315
  1. بالا | پست 5651

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط daryak نمایش پست ها
    آره تازه امسال علاوه براینا کارای دیگم کردن یکیش که ازهمه بدتربوده اینه که اومدن به اونایی که سهمیه ایثارگران وپنج درصدی داشتن سهمیه مناطق هم دارن یعنی فکرشوبکن دوتادوتا به یه عده سهمیه میدن طرف بدون سهمیه میشه هیجده هزار بعدباسهمیه هاش پنج هزاروهفصد.بعدرتبه های بچه ها مخصوصا منطقه سه چون اکثراینامنطقه سه ای بودن کلی زیادترمی شه اکثراوقتی رتبشونوتوتخمین رتبه می زنن حداقل سه چهار هزارتافرقشه تازه تخمین رتبه هزارتا دوهزارتا ازرتبه اصلی بالاتر نشون می ده.منکه هیچ وقت اینارونمی بخشم درسته بعضی درساروخوب نخوندم اما این که یه درسی که خوب خوندی روازپارسالتم کمتربزنی دیگه یه جوریه!
    این مملکت فقط شده دزدی وحق خوری یه عده قبل کنکور عده ای هم توکنکوروعده ای هم بعدکنکور به ناحق قبولن.ماهم شدیم اضافی اگه چیزی تهش اضاف بیاد به مام بدن.
    رتبه ي من كه با تخمين رتبه نصف ميشد

بعد كنكور ارمدم خوشحااااال گفتم ٩٠٪؜ شيمي دانشگاه تهران قبولم...

بعد از اومدن نتايج له شدم 😑
    الان خيلي شانس بيارم شيمي الزهرا قبول بشم...

هوف
    تمام آرزوهام نقش بر آب شد...

2. بالا | پست 5652

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط parsana نمایش پست ها
    رتبه ي من كه با تخمين رتبه نصف ميشد

بعد كنكور ارمدم خوشحااااال گفتم ٩٠٪؜ شيمي دانشگاه تهران قبولم...

بعد از اومدن نتايج له شدم
    الان خيلي شانس بيارم شيمي الزهرا قبول بشم...

هوف
    تمام آرزوهام نقش بر آب شد...
    آره منم آرزوهام نقش برآب شد گفتم لااقل فیزیوتراپی میارم حالا موندم تواینکه پرستاری یاهوشبری شهرهای اطراف قبول میشم یابرم فرهنگیان اصلا نمی دونم بااین ایرادای الکی که فرهنگیان میگیره قبول می شم.آخه رتبه ۶۲انسانی روچند سال پیش به خاطر لپش ردکردن!

3. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 5653

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

آره منم آرزوهام نقش برآب شد گفتم لااقل فیزیوتراپی میارم حالا موندم تواینکه پرستاری یاهوشبری شهرهای اطراف قبول میشم یابرم فرهنگیان اصلا نمی دونم بااین ایرادای الکی که فرهنگیان میگیره قبول می شم.آخه رتبه ۶۲انسانی روچند سال پیش به خاطر لپش ردکردن!
    والا با اين اوضاع نميدونم چجوري انتخاب رشته كنم

الكي پول مشاور هم نميدم-اونا هم خبر ندارن كه امسال چرا اين شكلي شده😑

5. بالا | پست 5654

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    ا خیلی جالبه مخصوصا اونکه مردم دلخوشی ندارن جز کنسرت ......
    ما نمیگیم ریسی بود گل وبلبل میشد.حد اقل دولت ش درست کار میکرد .همیشه تحریم هس از عزل بوده تا ابد برا هر دلتی وجود داره.
    همه حرفات ضد ایرانی هس متاسفم ........خوارج ایرانی
    گفتم که دیگه با ادمای کوتاه فکری مثل شما بحث نمیکنم و براتون متاسفم که با وجود این همه مدرک و سند هنوز سرتون لای برفه.
    اتفاقا شما ضد ایرانی هستی چون داری فرهنگ عرب های جاهل چندقرن پیش رو ادامه میدی
    من ضد ایرانی نیستم ضد عقاید پوسیده ادمایی مثل شما هستم
    شما اول معنی خوارج رو سعی کن بفهمی بعد بیا به دیگران نسبت بده.شما از خوارج بدتری میدونی چرا؟چون ظلم رو میبینی زیربار ظلم میری ولی بازم از ظلم حمایت میکنی متاسفم واقعا..
    منو تو هیچ پستی نقل قول نکنید لطفا منم اشتباه کردم شمارو نقل قول کردم فکر نمیکردم همچین شخصیتی داشته باشین.
    ویرایش توسط saba95 : 08-03-2018 در ساعت 01:07 PM

6. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5655

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

هووووووف
    امسال اومدن تو تصحيح پاسخبرگ هاي كنكور هم تقلب كردن
    با درصد هاي بالاتر از پارسال
    رتبم از پارسال بدتر شد
    درصورتي كه با توجه به كنكور ٩٦ بايد رتبم نصف اين رتبه ي فعلي ميشد

طرف عربي صفر زده براش زدن منفي ١٦ درصد
    من ضعيف ترين درسم فيزيكم بود اما مطمئنم مطمئنم كه ٣٠درصد زدم اومده زده ٢٠درصد

لعنت بهتون من ٣سال عمرمو برا اين كنكور لعنتي گذاشتم
    بعد شما ها ميايد رشوه ميگيريد كه ما رو بدبخت كنيد؟!
    تمام دوستام وضعيتشون همينه
    همشون درصداشون بالاتر از پارساله ولي رتبشون پايين تر از پارسال ������

اميدوارم آب خوش از گلوتون پايين نره شماهايي كه رشوه گرفتيد و رتبه هاي الكي به ما داديد

سوال ها رو قبل كنكور ٥٠ميليون ميفروختن
    من شاهد عيني دارم كه ديده بود ساعت ٤صبح سوال ها رو تو يه كانال تلگرامي گذاشته بودن

هوووووووف
    تو اين مملكت هيچكي صداي ما رو نميشنوه

دوست بدبخت من بعد رتبه ي كنكورش حالش بد شد و تا الان تو بيمارستانه
    اما كيه كه گوش بده؟!������
    سلام عزیزم. وقتی حکومت حامی هایی رو داره وضع عوض نمیشه و این حق خوریا که هیچ حق خوریای گنده تر از اینا میشه .من یکی از دوستام تو مدرسه نسبت فامیلی با یکی از سران حکومت داشت درسش افتضاح بود ولی الان داره شریف درس میخونه .به عنوان دوست بهت بگم اینجا مثل کشورای دیگه نیست بی درو پیکره و یه مشت ادم کثیف کشورو اداره میکننن یه عده هم همین طور که میبینی تو همین تاپیک حمایت میکنن.مطمئن باش رتبه ات سه رقمی هم میشد فرقی نمیکرد بحالت الان یکی از کاربرای همین جا عضو بچه های گروهه شای نخواد اسمشو بگم برق شهید بهشتی خونده لیسانس رتبه اش سه رقمی شده ارشدش رو هم تربیت مدرس خونده ولی بیکاره نمیتونه ازدواج کنه چون گردنش و پارتیش مثل اقازاده های نظام کلفت نبوده.پس اعصاب خودتو خورد نکن برا همه همینه.
    ویرایش توسط saba95 : 08-03-2018 در ساعت 01:26 PM

8. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5656

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

آره تازه امسال علاوه براینا کارای دیگم کردن یکیش که ازهمه بدتربوده اینه که اومدن به اونایی که سهمیه ایثارگران وپنج درصدی داشتن سهمیه مناطق هم دارن یعنی فکرشوبکن دوتادوتا به یه عده سهمیه میدن طرف بدون سهمیه میشه هیجده هزار بعدباسهمیه هاش پنج هزاروهفصد.بعدرتبه های بچه ها مخصوصا منطقه سه چون اکثراینامنطقه سه ای بودن کلی زیادترمی شه اکثراوقتی رتبشونوتوتخمین رتبه می زنن حداقل سه چهار هزارتافرقشه تازه تخمین رتبه هزارتا دوهزارتا ازرتبه اصلی بالاتر نشون می ده.منکه هیچ وقت اینارونمی بخشم درسته بعضی درساروخوب نخوندم اما این که یه درسی که خوب خوندی روازپارسالتم کمتربزنی دیگه یه جوریه!
    این مملکت فقط شده دزدی وحق خوری یه عده قبل کنکور عده ای هم توکنکوروعده ای هم بعدکنکور به ناحق قبولن.ماهم شدیم اضافی اگه چیزی تهش اضاف بیاد به مام بدن.
    سلام عزیزم .دوستم معدلش تا پیش دانشگاهی 20 بود و تراز هاشم 7000 به بالا بود یکی از همکلاسیام که درسش فوقالعاده ضعیف بود و تراز هاش 4000بود رتبه اش بهتر از این بنده خدا شد ولی بخاطر سهمیه و پارتی الان بهترین دانشگاه درس ممیخونه اون دوستمم که این وضعو دید با اینکه دانشگاه دولتی اورده بود کلا انصراف داد از ناراحتی .
    کاش فقط تو کنکور اینجوری بود تو هرجا رو نگاه کنی مشکل میبینی من واقعا نمیفهمم مسئولایی که اینقد علاوه بر دزدی حقوق های کلان میگیرن چه غلطی میکنن برای کشور جز اینکه وضع روز به روز بدتر میشه.فقط کار همه شده شعار دادن.
    ویرایش توسط saba95 : 08-03-2018 در ساعت 01:27 PM

10. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 5657

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    گفتم که دیگه با ادمای کوتاه فکری مثل شما بحث نمیکنم و براتون متاسفم که با وجود این همه مدرک و سند هنوز سرتون لای برفه.
    شما اول معنی خوارج رو سعی کن بفهمی بعد بیا به دیگران نسبت بده.شما از خوارج بدتری میدونی چرا؟چون ظلم رو میبینی زیربار ظلم میری ولی بازم از ظلم حمایت میکنی متاسفم واقعا..
    منو تو هیچ پستی نقل قول نکنید لطفا منم اشتباه کردم شمارو نقل قول کردم فکر نمیکردم همچین شخصیتی داشته باشین.
    حالا کیو میخوای بجای این حکومت بیاری؟

مریم رجوی رو؟

شما هنوز فرق بین پیامبر(ص) و عربهای جاهل رو نفهمیدین(نمیخواین که بفهمین) دارین برا ما فاز روشنفکری میگیرین؟

شماها بی دین شدین چرا بقیه رو مقصر میبینین خب برید افکار و اخلاق خودتونو درست کنید.

این ظلمهایی که به مردم میشه از وجود بی دینهایی مثل شماها در بدنه نظامه که بخاطر دزدی کردنهاشون تظاهر به مذهبی بودن میکنن.

اونی که رتبه ها رو جابجا میکنه یه آدم بی دین و بی وجدان هست مثل خود شماها اونو به حساب انقلاب نذارید همین خود شماها جای اون بودین همین کارو برا فامیلاتون میکردین.

بهرحال این چیزام نباشه باز شماها با انقلاب دشمنی دارید.
    ویرایش توسط Experience : 08-03-2018 در ساعت 01:53 PM

12. بالا | پست 5658

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها

مریم رجوی رو؟

شما هنوز فرق بین پیامبر(ص) و عربهای جاهل رو نفهمیدین(نمیخواین که بفهمین) دارین برا ما فاز روشنفکری میگیرین؟

شماها بی دین شدین چرا بقیه رو مقصر میبینین خب برید افکار و اخلاق خودتونو درست کنید.

این ظلمهایی که به مردم میشه از وجود بی دینهایی مثل شماها در بدنه نظامه که بخاطر دزدی کردنهاشون تظاهر به مذهبی بودن میکنن.
    سلام
    برادر گرامی و عزیز آقای تجربه.
    مریم رجوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برادر چرا هرکی مثل شما فکر نکنه را بی دین طرفدار مریم رجوی می نامید؟
    من و خانم صبا در بدنه نظام نیستیم.
    شما چند تا ادعا کردید همه کذب محض بودند
    پس انصاف و عدالت علوی کجاست؟
    آقای شیعه علی
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

13. 5 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 5659

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها

مریم رجوی رو؟

جواب شما رو فکر میکنم تو پشت های قبل دادم ولی مثل اینکه نخوندین یا کلا همیشه عادت دارین از بحث منحرف بشین.
    ینی این اختلاس ها از نظر شما هیییییییییییییچ تاثیری نداشته تو وضع نظام چی بگم اخه؟
    من مثل شما ادعا ی پیامبر بودن ندارم و ادعای متدین بودن هم ندارم و برعکس فکر میکنم باید تجربه کسب کنم و حتی احتمال میدم راهی که میرم غلط باشه ولی متاسفانه شما اونقدر فاز متدین بودن داری که فکر میکنی پیامبری و همه حرفات درسته.ادمای مذهبی مثل شما و امثال شما که دارن حکومت رو اداره میکنن دقیقا همین طورن خودشونو ادامه دهنده راه ائمه میدونن ولی گند میزنن به همه چی و اونقدر گند زدن که حتی اگرم کسی متدین باشه بخاطر گندی که به دین زدن از دین بیزار میشه.
    اینا برای اعتقادات هیچکی جز خودشون احترام قائل نمیشن و دقیقا برعکس سایر کشورای مسلمون که توشون همه دینی وجود داره و مسالمت امیز کنار هم زندگی میکنن اینجا از این خبرا نیست و همه مجبورن به زور دین پوشش یا هر چیزی که تحت نظر ایناس اجرا کنن اونم به ضرب کتک تعجبی نداره مردم از دین زده بشن!چون اینا ادعا دارن پیامبرن ادعا دارن نایب امام زمانن.طفلک امام زمان!
    شما حتی تکلیفت با خودت مشخص نیست اینقدر عقایدت پراکنده هست سابق میگفتی احمدی نژاد و رهبر به فکر مردمن و قبولشون دارین در صورتی که خود این دو نفر باهم مشکل دارن و حتی همین احمدی نژاد که شما یه مدت کرده بودی تو پاچه ما اخیرا گفته بهتره که توافق و مذاکره صورت بگیره!!ینی میخواد بره زیر ذلت
    شما برو مثل همون جناب مصباح یزدی رفتار کن شاید مثل ایشون بخاطر حرکتش صاحب یه جایگاهی بشین.
    ویرایش توسط saba95 : 08-03-2018 در ساعت 02:10 PM

15. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 5660

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

آقاااااا... درسته اسم تاپیک هرچی میخوای بگوئه... ولی دیگه نه تا این حد...
    بحثی که نتیجه نمیده، رها کردنش ثوابه... بیخیال بشید

17. بالا | پست 5661

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

من نمی دونم چراتایکی تواین کشور حرف می زنه می شه منافق وفتنه!مردم خودشون می دونن نباید به یکی مثل مریم رجوی که چندساله خودشووطرفداراشوتویه زندان کرده روبیارن شما دیگه لازم نبود الکی یه چیزی بپرونی این جورکه معلومه حقوقت خیلی بالاس که تواین گرونی این همه طرفداری می کنی.
    درضمن فکرنمی کنم اگه ما رتبه ها دستمون بود وجدان پاکمون اجازه این کاراروبده حتی خودمن که کنکورداشتم حاضرنیستم حتی یه سوال روبخرم یاتقلب کنم چون عذاب وجدانش که حق بقیه روخوردم ولم نمی کنه چه برسه به فامیل. این امثال شمایید که ...
    ویرایش توسط daryak : 08-03-2018 در ساعت 02:25 PM

18. 3 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 5662

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

اون کسی هم که ۳۰۰ میلیارد دلار ثروت داره و پولدارترین انسان روی کره زمینه لابد منم

20. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 5663

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

والا با اين اوضاع نميدونم چجوري انتخاب رشته كنم

الكي پول مشاور هم نميدم-اونا هم خبر ندارن كه امسال چرا اين شكلي شده😑
    منم نمی دونم توسایتای مختلف هم رفتم منتظرم ببینم انتخاب رشته مجازی سنجش چی می گه وخب یه مقدارخوشبینانه ترانتخاب رشته می کنم.شماهم اگه شهرای کوچیکتررشته های بهتری قبول میشید بزنید چندسال دیگه که دانشگاهمون تموم بشه باید بارشتمون زندگی کنیم دانشگاه موقتیه.

22. 2 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 5664

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    مریم رجوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقای شیعه علی
    سلام
    مشکلات جامعه گرونی علاوه بر اختلاس دوزدی که هیچ ...
    نبودن نظارت از مسوالینه نظامه ووظیفه دولته.بخدا هر کی برا خودش احتکار میکنه گرون میکنه. اینااز نبود نظارته.
    همین که سوالای کنکورو میزارن تو مجازی ینی دزدی،ینی حق یه عده رو پایمال میکنن
    ولللللللی اینا چه ربطی داره به رهبری .که میگن چرا صداش در نمیاد.من نمیدونم واقعا میخوام یکی روشنم کنه که چرا فکر میکنن مشکل از اصله نظام (ولایت فقیه)چرا فکر میکنن باید ریشه این نطامو خش************د.چراااآاااااا خداااااااااا
    اگه یه اسب خوب داشته باشی.ولی بلد نباشی باهاش مسابقه بدی بازنده میشی
    این نظام سوار کار خوب میخواد تا بتازونه.....
    متاسفانه یه عده مسئولین اشرافی با یه عده مردم بی فکر خوارج شده دارن پدر این مملکتو در میارن
    امضای ایشان
    مهدی76ص

24. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 5665

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم محترم حرفایی که زدی یه من ارزش نداره.همه مردم دارن اعتراض شونو نشون میدن خوب حقشونه....ولی شما چی جز این که به همه عالمو ادم بدبین هستی .شما
    وقتی میگم خوارج ایرانی ینی داری به اصل نظام بد میگی .تو مملکتی که بزرگترش احترام نزارن .نتیجه جز این وضعیت بدس نمیاد
    امضای ایشان
    مهدی76ص

26. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 5666

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    مریم رجوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقای شیعه علی
    باید عین بچه خیلی ساده حرفامو توضیح بدم که متوجه بشید؟

من نگفتم شما خودتون توی بدنه نظام هستین، گفتم بی دینهایی مثل شما یعنی افراد دیگه ای که مثل شما فکر میکنن.

کسی که معنی ولایت رو نمیدونه و مسلم بن عقیل رو نمیشناسه، کسی که موقع بحث طرف بی مذهبها رو میگیره، کسی که پیامبر(ص) و اعراب جاهل رو در یه سطح میدونه، اینجور افراد اگه بی دین نیستن پس چی هستن؟ البته شاید سطح فکرش قد این حرفا نیست و من توقع زیادی ازش دارم. با برداشتهایی که از جملاتم میکنید کم کم این احتمال برام قویتر میشه. ظاهراً بهتره بگم هرجور خوش هستید فکر کنید.

28. بالا | پست 5667

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

جواب شما رو فکر میکنم تو پشت های قبل دادم ولی مثل اینکه نخوندین یا کلا همیشه عادت دارین از بحث منحرف بشین.
    ینی این اختلاس ها از نظر شما هیییییییییییییچ تاثیری نداشته تو وضع نظام چی بگم اخه؟
    من مثل شما ادعا ی پیامبر بودن ندارم و ادعای متدین بودن هم ندارم و برعکس فکر میکنم باید تجربه کسب کنم و حتی احتمال میدم راهی که میرم غلط باشه ولی متاسفانه شما اونقدر فاز متدین بودن داری که فکر میکنی پیامبری و همه حرفات درسته.ادمای مذهبی مثل شما و امثال شما که دارن حکومت رو اداره میکنن دقیقا همین طورن خودشونو ادامه دهنده راه ائمه میدونن ولی گند میزنن به همه چی و اونقدر گند زدن که حتی اگرم کسی متدین باشه بخاطر گندی که به دین زدن از دین بیزار میشه.
    اینا برای اعتقادات هیچکی جز خودشون احترام قائل نمیشن و دقیقا برعکس سایر کشورای مسلمون که توشون همه دینی وجود داره و مسالمت امیز کنار هم زندگی میکنن اینجا از این خبرا نیست و همه مجبورن به زور دین پوشش یا هر چیزی که تحت نظر ایناس اجرا کنن اونم به ضرب کتک تعجبی نداره مردم از دین زده بشن!چون اینا ادعا دارن پیامبرن ادعا دارن نایب امام زمانن.طفلک امام زمان!
    شما حتی تکلیفت با خودت مشخص نیست اینقدر عقایدت پراکنده هست سابق میگفتی احمدی نژاد و رهبر به فکر مردمن و قبولشون دارین در صورتی که خود این دو نفر باهم مشکل دارن و حتی همین احمدی نژاد که شما یه مدت کرده بودی تو پاچه ما اخیرا گفته بهتره که توافق و مذاکره صورت بگیره!!ینی میخواد بره زیر ذلت
    شما برو مثل همون جناب مصباح یزدی رفتار کن شاید مثل ایشون بخاطر حرکتش صاحب یه جایگاهی بشین.
    من هیچ ادعایی ندارم اینا همش برداشتهای شخصی شماست بجای فکر کردن به حرفام. خوش باشید.

29. بالا | پست 5668

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    خانم محترم حرفایی که زدی یه من ارزش نداره.همه مردم دارن اعتراض شونو نشون میدن خوب حقشونه....ولی شما چی جز این که به همه عالمو ادم بدبین هستی .شما
    وقتی میگم خوارج ایرانی ینی داری به اصل نظام بد میگی .تو مملکتی که بزرگترش احترام نزارن .نتیجه جز این وضعیت بدس نمیاد
    جالبه ازاون موقع تاحالا منافق، فتنه حالام خوارج ایرانی هییییی خدا ببنین دارن نظام د.......روباحکومت حضرت علی وبقیه مقایسه می کنن .مشکلات ما وقتی شروع شد که خرافات دینی اومد توزندگیمون وقتی دوازده امام شد چهارده امام وچهارده معصوم شد شانزده معصوم وقتی بعضیا خودشونو خدا می پندارن وقتی اگه به بعضیا اعتراض کنی انگاربه اسب شاه گفتی یابو وقتی بعضیا خودشونوازائمه بالاتر می دونن وقتی به جای اینکه هفت جای بدنتو بذاری زمین میگن اگه دماغتو بذاری ثواب داره اگه ازآرنج بذاری ثواب داره اگه خانم ها شکمشون روبچسبونن زمین (دیگه میشه دراز کش!)ثواب داره.وقتی تودوران پیامبراسلام بهش کسی توهین می کرد جوابشو باخوبی می داد اماحالا اگه مودبانه هم ازشون انتقاد کنی بدبختت می کنن وکلی پرونده واست می سازن وقتی بعضیا خودشونومثل پیامبروامام معصوم می دونن دیگه چه طوری مشکلات حل می شه؟

30. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 5669

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

من نمی دونم چراتایکی تواین کشور حرف می زنه می شه منافق وفتنه!مردم خودشون می دونن نباید به یکی مثل مریم رجوی که چندساله خودشووطرفداراشوتویه زندان کرده روبیارن شما دیگه لازم نبود الکی یه چیزی بپرونی این جورکه معلومه حقوقت خیلی بالاس که تواین گرونی این همه طرفداری می کنی.
    درضمن فکرنمی کنم اگه ما رتبه ها دستمون بود وجدان پاکمون اجازه این کاراروبده حتی خودمن که کنکورداشتم حاضرنیستم حتی یه سوال روبخرم یاتقلب کنم چون عذاب وجدانش که حق بقیه روخوردم ولم نمی کنه چه برسه به فامیل. این امثال شمایید که ...
    با این رفتاری که پیش گرفتین آخرش یکی بدتر از مریم رجوی بهتون حکومت خواهد کرد اونوقت میفهمین حرفای منو نه حالا.

گرونی برای منم گرونیه اما دارم در مورد حفظ دین و حفظ امنیت کشور بحث میکنم اگه بتونید درک کنید.

برا تشکیل این حکومت یه 500 هزار نفری کشته شدن، شماها میخواین باز به همین تعداد کشته بدیم؟

خب بجاش همین حکومتو میشه اصلاح کرد چرا لقمه رو دور سرتون میچرخونید؟

یعنی درک مطلب به این سادگی اینقد سخته؟

32. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 5670

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

وقتی اصلاح میشه که همه دزدان ومسئولین بی خاصیت وبی کفایت برکنار ودزدان اعدام بشن وپولایی که دزدیدن پس گرفته بشه وحقوق افراد روهم به طورمنطقی بدن.اینجوری خود به خود حکومت عوض می شه فقط اسمش می مونه!

34. بالا | پست 5671

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

وقتی اصلاح میشه که همه دزدان ومسئولین بی خاصیت وبی کفایت برکنار ودزدان اعدام بشن وپولایی که دزدیدن پس گرفته بشه وحقوق افراد روهم به طورمنطقی بدن.اینجوری خود به خود حکومت عوض می شه فقط اسمش می مونه!
    آره همین کار باید انجام بشه. وقتی یکی بیماره نمیزنن بکشنش بلکه درمانش میکنن، این حکومت بیماره باید عوامل بیماریشو از بدنه اش خارج کرد.

خدا خیرتون بده که اینو قبول دارید، منم حرفم همینه.
    ویرایش توسط Experience : 08-03-2018 در ساعت 04:51 PM

35. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 5672

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

اه... چقدر چرت و پرت میگین...
    اصلا همه مون به این نتیجه برسیم که حکومت خوبه یا همه مون به این نتیجه برسیم که هر حکومتی بیاد بهتر از ایناست...
    بعدش چی؟ الکی مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل دادین که چی بشه؟
    من فقط یه چیزی میدونم.... هر کسی هر جای دنیا که انقلاب کرده بعدش پشیمون شده... حالا شما هم همون سیستم پدر مادرامونو در پیش بگیرید تا از افغانستان و اوکراین هم بدتر بشیم...
    اگر حکومت خوبه... که هیچ
    اگر حکومت بده... همه شون سنشون بالاست... ده سال دیگه بی منت از دار دنیا میرن و بچه هاشونم عمرا راهشونو ادامه نمیدن... پسر چرچیل راه پدرشو ادامه نداد اینا که دیگه از چرچیل بالاتر نیستن... ولی اگر انقلاب بشه و هرج و مرج بشه... یه مشت گشنه تر و دزدتر زرنگی میکنن و رقبا رو میزنن کنار و میشن رییس... دوباره پلی بک از سال 57 از اول شروع میشه...
    هرجور حساب کنی بحث الکیه...

37. بالا | پست 5673

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    تشکر شده 22 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا رو ولش
    واسم دعا کنین مشکلم حل شه لطفا
    چندروزه خیلی اذیتم

38. کاربران زیر از Atefeh73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 5674

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefeh73 نمایش پست ها
    اینا رو ولش
    واسم دعا کنین مشکلم حل شه لطفا
    چندروزه خیلی اذیتم
    سلام

مشکل چیه؟؟ چون من تعقیب نکردم

40. بالا | پست 5675

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

مشکل چیه؟؟ چون من تعقیب نکردم
    قبلش چیزی نگفتم
    فقط ی مشکلی دارم
    ک نیاز دارم واسم دعا کنن

41. بالا | پست 5676

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

خیر باشه...
    ایشاله که حل میشه...
    سخت که نیست؟

42. بالا | پست 5677

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    خیر باشه...
    ایشاله که حل میشه...
    سخت که نیست؟
    نع اذیت میشه بهرحال آدم
    ولی ایشالا که بگذره
    امضای ایشان
    باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

43. بالا | پست 5678

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

ایشاله که حل بشه

44. بالا | پست 5679

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    ایشاله که حل بشه
    ممنونمممم
    امضای ایشان
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

45. بالا | پست 5680

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خدایا از همه کس و همه چیز دیگه بریدم.فقط خودت به دادم برس

46. کاربران زیر از صالح شیرازی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 5681

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

---)
    ویرایش توسط aaal : 08-05-2018 در ساعت 05:35 AM

48. بالا | پست 5682

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

یک وقتایی یه برخورد ناخودآگاه با کسی میکنیم که بدون پیش زمینه است ولی خوب نیست و بخاطر اون رفتاری که داشتیم شرمنده میشیم
    حال کسی رو دارم که باید از کسی عذرخواهی کنه اما نمیدونه چطوری این کار رو انجام بده که بدتر نشه

49. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 5683

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

کاش زبون جونوراروبلد بودم اونوقت به این سوسکا ومارمولکا می گفتم این موقع شب موقع اذیت کردنه؟من نمی دونم چه طوری به شما سوسکای چندش باید فهموند توهمون خراب شده ایکه زندانی هستین بیرون نیاین .اصلا من نمی فهمم بااینکه همه جاهاروبستیم ولی ازکجا میاین!خدایا این جونوراتو ازاینجاببرآخه نصف شبی من باید سوسک ومارمولک تعقیب کنم وبکشم؟!😭😤اینهمه که مانظافت میکنیم نمی دونم سوسکا چی می خوان اینجاپیدا کنن بخورن.آخرش منفجرش می کنم🙅.حالا دیگه میترسم بخوابم سوسک بیاد😢

51. بالا | پست 5684

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    یک وقتایی یه برخورد ناخودآگاه با کسی میکنیم که بدون پیش زمینه است ولی خوب نیست و بخاطر اون رفتاری که داشتیم شرمنده میشیم
    حال کسی رو دارم که باید از کسی عذرخواهی کنه اما نمیدونه چطوری این کار رو انجام بده که بدتر نشه

سلام آقا سیاوش
    گاهی ادم از یه جا دیگه یا از دست کسی دیگه ناراحت هست و ممکنه یهویی اینجوری برخوردی داشته باشه
    به نظرم یه مقدار اولش بهتره آدم با مقدمه شروع کنه و بعد که حرفش رو زد طرف مقابلش رو متوجه واقعیت کنه.
    امیدوارم براتون حل بشه.
    امضای ایشان

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده
    واژه ی "زن" در ادبیات کوردی، نه خانم است
    نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن
    اور را"آفرت" می نامند، به معنای آفریننده!

52. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 5685

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

آخرش یه روشی پیدا میکنم وباهاش خودمو می کشم که کسی نفهمه خودکشی بوده.اونوقت دیگه ازهمه چی راحت می شم.

54. بالا | پست 5686

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام آقا سیاوش
    گاهی ادم از یه جا دیگه یا از دست کسی دیگه ناراحت هست و ممکنه یهویی اینجوری برخوردی داشته باشه
    به نظرم یه مقدار اولش بهتره آدم با مقدمه شروع کنه و بعد که حرفش رو زد طرف مقابلش رو متوجه واقعیت کنه.
    امیدوارم براتون حل بشه.
    سلام
    راستش نمیشه یعنی اون ادم از لحاظ شخصیتی در جایگاهی نبود که اون حرف رو بهش گفتم و بد شد

55. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 5687

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

طرح خدمت به سربازی دختران دیگه چه صیغه ایه
    چطور موقع دیه جونش نصفه ،چطور حق طلاق نداره ،چطور حق انتخاب پوشش نداره ،ولی باید مثل یه مرد از جونش بگذره اونم واسه یه مشت دزد سرگردنه
    جوونها رو توی سوریه و یمن کشتن کم نیست حالا میخوان زن ها رو هم سپر بلا و بقای از دست رفته شون کنن
    اونایی که دم واسه اینا تکان میدن ببینیم حالا غیرتشون اجازه میده ناموسشون سربازی بره
    خدایا یا ما رو بکش یا اینا رو راحتمون کن

57. 5 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 5688

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

طرح خدمت به سربازی دختران دیگه چه صیغه ایه
    چطور موقع دیه جونش نصفه ،چطور حق طلاق نداره ،چطور حق انتخاب پوشش نداره ،ولی باید مثل یه مرد از جونش بگذره اونم واسه یه مشت دزد سرگردنه
    جوونها رو توی سوریه و یمن کشتن کم نیست حالا میخوان زن ها رو هم سپر بلا و بقای از دست رفته شون کنن
    اونایی که دم واسه اینا تکان میدن ببینیم حالا غیرتشون اجازه میده ناموسشون سربازی بره
    خدایا یا ما رو بکش یا اینا رو راحتمون کن
    فقط این نیست طرح حجاب آقایون هم هست!

59. بالا | پست 5689

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

فقط این نیست طرح حجاب آقایون هم هست!
    قراره ما هم حجاب بگیریم ؟

60. بالا | پست 5690

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

خیلی باحال پرسیدین
    امضای ایشان
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

61. بالا | پست 5691

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

خیلی باحال پرسیدین
    آخه رفتم تو فکر که روسری ملی بپوشیم یا شال سه گوش

62. بالا | پست 5692

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

توتلگرامم شبی بابام داشت می خوند این دوخبرروفکر کنم فعلا فقط مطرح شده تصویبشونمی دونم .

63. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 5693

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    میزان امتیاز
    7

آره منم خندم گرفت فکرشوبکن مردا روسری یاشال بندازن

65. بالا | پست 5694

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

هرکدوم بیشتر بهتون میاد
    امضای ایشان
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

66. بالا | پست 5695

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

هرکدوم بیشتر بهتون میاد
    هیچکدوم . دختر بودم رو دست مادرم می موندم
    این طرح های جدید هم واسه این هستش ذهن مردم رو از مشکلات اصلی منحرف کنند

67. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 5696

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

هیچکدوم . دختر بودم رو دست مادرم می موندم
    این طرح های جدید هم واسه این هستش ذهن مردم رو از مشکلات اصلی منحرف کنند
    امضای ایشان
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

69. بالا | پست 5697

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

آقا سیاوش خواستین چادر بگیرین جنس خوب گیرید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

70. بالا | پست 5698

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    امضای ایشان
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

71. کاربران زیر از Atefeh73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 5699

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    چشم

73. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 5700

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

کاش زبون جونوراروبلد بودم اونوقت به این سوسکا ومارمولکا می گفتم این موقع شب موقع اذیت کردنه؟من نمی دونم چه طوری به شما سوسکای چندش باید فهموند توهمون خراب شده ایکه زندانی هستین بیرون نیاین .اصلا من نمی فهمم بااینکه همه جاهاروبستیم ولی ازکجا میاین!خدایا این جونوراتو ازاینجاببرآخه نصف شبی من باید سوسک ومارمولک تعقیب کنم وبکشم؟!������������ ینهمه که مانظافت میکنیم نمی دونم سوسکا چی می خوان اینجاپیدا کنن بخورن.آخرش منفجرش می کنم������.حالا دیگه میترسم بخوابم سوسک بیاد������

سلام
    دریا جان سم بپاشید گوشه و کنار دیوارها به خصوص جاهایی که احتمال هست پیداشون بشه
    و اگه درزی هست حتما ببندین
    حالا خوبه شما می تونی بکشی و نمی ترسی
    زن داداش من بنده ی خدا خیلی از سوسک میترسه
    چند بار دیده زد زیر گریه از ترس!
    من چندشم میشه ولی می تونم بکشمشون اما تا حد امکان هم سعی می کنم بیرونشون کنم که سالم بمونن!
    امضای ایشان

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده
    واژه ی "زن" در ادبیات کوردی، نه خانم است
    نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن
    اور را"آفرت" می نامند، به معنای آفریننده!

75. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 114 از 165 ... 1464104112113114115116124164 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد