صفحه 119 از 165 ... 1969109117118119120121129 ...
نمایش نتایج: از 5,901 به 5,950 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

860934
  1. بالا | پست 5901

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    تشکر شده 92 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    کاش شما و کسایی که ازتون تشکر کردن حرفای دیگه دکتر شریعتی رو هم قبول داشتین....
    ایشون یکی از مبارز های اصلی اجبار و زور و از مخالفان خیلی سرسخت این حکومت بود چیزی که شما و کسایی که ازتون تشکر کردن کاملا قبولش دارین.
    دکتر شریعتی خعلی مزخرفه. کسیکه واسه مردم اسلام اسلام میکرد اما. زن خودش بدون حجاب بود و دامن کوتاه می پوشید
    مثل شریعتی خائن هایی هستن دومی ندارن

2. بالا | پست 5902

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    الگوی من امامان معصوم و حرف خداست وگرنه قرار نیست که یک نفر یه حرفی بزنی من تمام حرفاشو قبول داشته باشم حالا اون فرد میتونه هرکسی از هر جای کره زمین باشه اگر حرفه خوبی بزنه یک انسان عاقل باید اون حرفو بپذیره ولی اینجور نیست که وهر چی گفت بگم این درست میگه. پيامبر اکرم (ص) فرمود: «اطلبوا العلم بالصين فان طلب العلم فريضة علي کل مسلم » براي تحصيل علم حتی شده به دورترين نقطه عالم سفر کنيد و انسان مؤمن انديشه هاي حکيمانه را از هر که باشد فرا مي گيرد، حتي اگر مشرک يا منافق باشد. در ضمن برای رسیدن به این حکومت ما هزاران شهید دادیم و با رای اکثریت مردم این حکومت ایجاد شد و هر حکومتی برای خودش قانون داره. حالا درسته متاسفانه یکسری افراد از موقعیت خودشون سو استفاده کردن و به اسم دین به دین ضربه زدن و الانم هر کسی بدی کنه به خودش بدی کرده و نتیجشو میبینه . ولی در چنین شرایطی ایا شما شخص بهتری میشناسید؟ در حالی که یا با اعتراضات مردم تنها باعث میشن کشور ناامن بشه و نتیجش اینه که به سوریه یا عراق با افغانستان دومی تبدیل بشیم ویا اشخاصی از موقعیت سواستفاده کنند و برسر قدرت بشینن !!! من میدونم و مطمنم تنها امام زمان میتونه زمین رو بهشت کنه وگرنه هیج کشوری اونجور که شما فکر میکنید همه رضایت 100 رو ندارن .
    من چی گفتم شما چی گفتی اصن
    من گفتم شما و کسایی که ازتون تشکر کردن این حکومت ظالم و ر.ه.برشو قبول دارین در صورتی که دکتر شریعتی اونقدر مخالف اینا بود که جزو زندانیان سیاسی بود چه ربطی به ائمه ودینو امام زمان داشت
    یه مثال میزنم تا حرفمو بهتر بفهمین مث این میمونه من طرفدار سپاه امام حسین باشم ولی برای سپاهم یه جمله حکیمانه از زبون یزید بگم.
    خب وقتی افکار کلی یه نفرو قبول ندارین چجوریه بخشی از حرفاشو میزارین بعد زیرش هم مینویسین به نقل از دکتر شریعتی
    جالبه یه عده هم که از شما تشکر کردن افکار دقیقا مخالف دکتر شریعتی رو دارن
    من اصلا راجب دین بحث نکردم راجب حکومت فعلی حرف زدم چرا میخوایین دین رو تو همه چی دخیل کنید؟
    دیگه کبک که نیسیم میدونیم همه ایران تو کل کشورای دنیا با توجه به ثروت و سرمایه هاش بدبخت ترین مردم رو داره ولی خب بازم هستن یه عده که از ظالم حمایت کنن و این حکومت ظالم رو پابرجا نگه دارن.
    ویرایش توسط saba95 : 08-29-2018 در ساعت 03:04 PM

3. بالا | پست 5903

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا * نمایش پست ها
    دکتر شریعتی خعلی مزخرفه. کسیکه واسه مردم اسلام اسلام میکرد اما. زن خودش بدون حجاب بود و دامن کوتاه می پوشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا * نمایش پست ها
    مثل شریعتی خائن هایی هستن دومی ندارن

دنیاجان دکتر شریعتی خودش اسلام رو قبول داشت(اونم نه اسلامی که اینا برای مردم تعریف کردن) ولی عقایدشو به زنو بچه اش تحمیل نمیکرد که بگه چون من اسلامو قبلو دارم شما هم باید طبق عقیده من لباس بپوشید!!
    درستشم همینه که هر ادمی تو یه کشور پیشرفته و متمدن بتونه با عقاید خودش زندگی کنه نه با اجبار و تحمیل و زور دیگران.
    دکتر شریعتی یکی از مخالف های سرسخت این حکومت بود ایشون مخالف زور و اجبار و عقاید پوسیده این حکومت بود.

4. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 5904

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38462
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    احساس میکنم تنهایی داره خفم میکنه تو خیابون دو نفر میبینم یا اسم ازدواج به گوشم میخوره بد جور اذیتم میکنه دلم میخواد همش تنها باشم و گریه کنم از خانوادم دوری میکنم نمیدونم دست خودم نیست.تا کی باید اینجوری باشم بعضی وقتا به بودن خدا هم شک میکنم اونایی که ۳۰ سال دارن چطور تحمل کردن این دوران😥

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

6. بالا | پست 5905

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,478 بار در 1,281 پست
    میزان امتیاز
    12

من چی گفتم شما چی گفتی اصن من گفتم شما و کسایی که ازتون تشکر کردن این حکومت ظالم و ر.ه.برشو قبول دارین در صورتی که دکتر شریعتی اونقدر مخالف اینا بود که جزو زندانیان سیاسی بود چه ربطی به ائمه ودینو امام زمان داشت یه مثال میزنم تا حرفمو بهتر بفهمین مث این میمونه من طرفدار سپاه امام حسین باشم ولی برای سپاهم یه جمله حکیمانه از زبون یزید بگم. خب وقتی افکار کلی یه نفرو قبول ندارین چجوریه بخشی از حرفاشو میزارین بعد زیرش هم مینویسین به نقل از دکتر شریعتی جالبه یه عده هم که از شما تشکر کردن افکار دقیقا مخالف دکتر شریعتی رو دارن من اصلا راجب دین بحث نکردم راجب حکومت فعلی حرف زدم چرا میخوایین دین رو تو همه چی دخیل کنید؟ دیگه کبک که نیسیم میدونیم همه ایران تو کل کشورای دنیا با توجه به ثروت و سرمایه هاش بدبخت ترین مردم رو داره ولی خب بازم هستن یه عده که از ظالم حمایت کنن و این حکومت ظالم رو پابرجا نگه دارن.
    اگر با ارامش متنه منو میخوندین ربطشو متوجه میشدین ببین من سه سال تو این سایت هستم تو بحثای مختلف شرکت کردم و نظرمو گفتم و میدونم بحث کردن هایی که هدف اینه که من درست میگم تو غلط میگی نتیجش به کجاها کشیده میشه به هرحال هر کسی دیدگاهی داره نه نظره من نه نظره شما بلکه اون چیزی که خدا بخات اتفاق میوفته و تجربه به من ثابت کرده دنیا غیر قابل پیش بینی هست ولی مهم اینه که من درحال حاظر چکار کنم که پیش وجدان خودم از خودم راضی باشم اگر خدای نکرده با رفتار اشتباه کاری کنم که کشورم شبیه روسیه و افغاستان و عراق بشه که هزاران نفر جونشو ازدست دادن ، پس بهتره سکوت کنم و یا موقع گرونی نرم دلارو سکه بخرم که به کشورم ضربه بخوره و حتی اینجوری نارضایتی رو نشون بدم نه با انبار کردنو هجوم بردن به بازار . همونطور که من تو این سایت بارها و بارها پرسیدم آیا شخص بهتری رو میشناسید که به فرض بتونه عدالت رو رعایت کنه معرفی کنید حتی یک نفر هم نتونست جوابه منو بده!!!! پس چه دلیلی داره با رفتار اشتباه و تظاهرات کشومو ناامن کنم که به دست بیگانگان بیفته و باز هم میگم که تنها امام زمان هست که میتونن عدالت رو به طور کامل اجرا کنن ... در مورد دکتر شریعتی هم تو پست قبلی نظرمو گفتم به هرحال چون احتمالا از نظر شما حرفای من بی ربطه بحثو خاتمه میدم موفق باشید
    ویرایش توسط eli2 : 08-29-2018 در ساعت 05:26 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

7. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5906

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 449 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    8

حوصلم سررفته.دلم تنگ شده
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

9. بالا | پست 5907

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

بحث سیاسی نکنیم
    ویرایش توسط سعید62 : 08-29-2018 در ساعت 07:00 PM
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

10. بالا | پست 5908

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

من چی گفتم شما چی گفتی اصن من گفتم شما و کسایی که ازتون تشکر کردن این حکومت ظالم و ر.ه.برشو قبول دارین در صورتی که دکتر شریعتی اونقدر مخالف اینا بود که جزو زندانیان سیاسی بود چه ربطی به ائمه ودینو امام زمان داشت یه مثال میزنم تا حرفمو بهتر بفهمین مث این میمونه من طرفدار سپاه امام حسین باشم ولی برای سپاهم یه جمله حکیمانه از زبون یزید بگم. خب وقتی افکار کلی یه نفرو قبول ندارین چجوریه بخشی از حرفاشو میزارین بعد زیرش هم مینویسین به نقل از دکتر شریعتی جالبه یه عده هم که از شما تشکر کردن افکار دقیقا مخالف دکتر شریعتی رو دارن من اصلا راجب دین بحث نکردم راجب حکومت فعلی حرف زدم چرا میخوایین دین رو تو همه چی دخیل کنید؟ دیگه کبک که نیسیم میدونیم همه ایران تو کل کشورای دنیا با توجه به ثروت و سرمایه هاش بدبخت ترین مردم رو داره ولی خب بازم هستن یه عده که از ظالم حمایت کنن و این حکومت ظالم رو پابرجا نگه دارن.
    در ضمن این نکتم رو هم بگم اقای شریعتی دردوران شاه، زندانی سیاسی شد و در لندن توسط نیروهای شاه به شهادت رسید و در ضمن دوست صمیمی شهید مطهری بودن و طرفدار پرو پاقرص اسلام و روحانیون .خاصم اینم تذکر بدم شاید نمیدونستید
    امضای ایشان

11. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 5909

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38462
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    حوصلم سررفته.دلم تنگ شده
    چرا

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

13. بالا | پست 5910

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    بحث سیاسی نکنیم
    چشم اقا سعید بعد از این پستم دیگه بحث نمیکنم ولی باید جوابه اون سوالتون رو به صورت عمومی بدم چون بازم برای دوستان سوال پیش میاد و من وظیفه خودم میدونم که نظرمو در مورد این شرایط بدم گرچه بحث پیرامون این موضوع به چند خط خلاصه نمیشه و نیاز به بحث های بیشتر هست . امیدوارم موفق باشید و بهترین تصمیم رو بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62
    سلام من و صباخانم و امثالهم دنبال حکومت آرمانی نیستیم که عدالت محض اجرا شود ولی تورم و بیکاری و خشک شدن تالابها و ضربه به محیط زیست ایران و منافع ملی ایران رو به نابودیست این حکومت حداقل ها را هم ندارد بدتر از همه به اسم اسلام هر جنایت و فسادی کردند رکوردهای جهانی در فساد اقتصادی ثبت کردند در حالی که هر روز مردم فقیرتر و شرایط بدتر میشود دین گریزی بین جوانان شایع شده که علت اصلی همین حکومت هست جوانها مجرد هستند و هزار تا مشکل دیگر. هیچ کس نمیخواهد کشورش مانند سوریه شود ولی خوب نگاه کنید سوریه را چه کسی سوریه کرد در بهار عربی سوریه هم مثل دیگر کشورها برعلیه دیکتاتور اسد برخاستند حتی بخشی از ارتش به ملت پیوست در حقیقت حکومت اسد همانند قزافی و بن علی و مبارک سقوط کرده بود ولی کمک تسلیحاتی و نظامی ایران باعث شروع جنگی ویرانگر شد که تا کنون ادامه دارد پس مطمئن باش تاریخ ایران هرگز مانند سوریه نخواهد شد ولی در یک صورت مثل سوریه می شود این هست که من و امثال شما دست روی دست بگذاریم و شاهد جنگ افروزی مسئولین شویم جنگ ایران و آمریکاست که ایران را ویران خواهد کرد با مسئولین دیوانه ای که داریم. پس با سقوط نظام میخواهیم از هلاکت و ویرانی بیشتر ایران جلوگیری کنیم.
    ببینید اقا سعید حکومت ما یک حکومت نوپایی هست که الان در حال ازمون خطا تجربه هست و در طول این مدت متاسفانه یکسری افراد اشتباهاتی مرتبک شدن و الانم اون افرادی که سو استفاده کردن رسوا میشن و تقاص کاره خودشو پس میدن ولی و باتوجه به اینکه یه کشور ثروتمندی هستیم چشم طمع هزاران نفر هم از خارج روی کشور ما دوخته شده است و همه میخان فشارهایی رو به کشور ما تحمیل کنن که بتونن نبض ایرانو به دست بگیرن تا اگر شده بر کشور ما سلطه پیدا کنن و ماهم مطیع و حرف گوش اون کشورها باشیم اما حالا اگر ما هم بخایم به کشور خودمون از داخل ضربه بزنیم خب این فرصتی میشه برای اشغالگران و ناخاسته وارد مسیری میشیم که از درون و بیرون مورد حمله قرار میگیرم و چیزی از ایران باقی نمیمونه اونم در این شرایط که امریکا و اسراعیل منتظر بهونه هستن که بگن، مردم این کشورو نمیخان پس به ایران حمله میکن و این وسط فقط مردم مظلومه که کشته میشه . و اگر ایران وارد جنگ بشه صددرصد جنگ جهانی سوم ایجاد میشه . ببینید اولا ایران بود که با داعش مبارزه کرد و یاالانم با حضور در سوریه، با نیرویهای اشغالگر اسراعیل و امریکا در حال مبارزه هست و اجازه نفوذ و پیشروی اون ها رو گرفته . بر طبق سخن پیامبر که فرموند "هرکس بشنود صداي مسلماني را که فرياد مي کند: مسلمانان به فريادم برسيد و او کمک نکند, ديگر مسلمان نيست." پس این وظیفه ما مسلمانان هست که وقتی به کمک نیاز داشتیم به هم کمک کنیم ، امام زمان هم وقتی ظهور کردند یک حکومت جهانی رو برقرار میکنه و حدومرزی ووجود نداره . پس درست نیست که وقتی یک مسلمان میمیره عین خیالمون نباشه و بگیم چون ایرانی نیست پس نباید کمکش کنیم و مطمنن اینکار به نفعه خوده کشور ما هم هست چرا که اولا وقتی اسراعیل و امریکا و داعش نتونن اون کشور رو اشغال کنن در اینده دیگه نمیتونن به ایران هم چشم طمع بدوزن و بخوان ایرانو محاصره کنن و دوم اینکه مطمنن یه روزی هم اگرکشور ما دچار مشکل شد اون ها هم به ما کمک میکنن و همه باید هوای همو داشته باشیم در ضمن امریکا در سرتاسر خاورمیانه پایگاه های نظامی گذاشته و هر جا رو ببینی حضور نیروی امریکا رو میبینی و پس بایدم ایران پایگاه های نظامی جاهای دیگه داشته باشه تا قلمرو خودمون رو وسعیت ببخشیم و امریکا خیال نکنه فقط با یه نقشه گربه طرفه .و این مسایل رو باید خودمون درک کنیم نباید که حتما گفته بشه. ببینید اقا سعید بعضی چیزها جز بلاهای طبیعی هستند مثله سیل زلزله خشکسالی و نمیشه جلوشونو گرفت وخب مسولین دارن تلاششونو میکنن وعلاوه بر مسولین مردم هم باید کمک کنن ما همه انگشت اتهام رو به سمت دولت اشاره کردیم پس خوده مردم چی !!کمتر اب مصرف کنن کمی اقتصادی تر رفتار کنن شرایط رو درک کنن .که کشورمون دچار خشکسالی هست و یا در رابطه با تحریم که ایران حداکثر تلاششو کرد که به اصطلاح به خواست مردم ، برجام رو قبول کردن و اینکه ترامپ برجام رو پاره کرد کی مقصره؟ و همین مردم بی وفا که یه روز سنگ روحانی رو به سینه میزدن و پشتش بودن تا کمی اوضاع تغییر کرد ضدش شعار دادن . کی جرات میکنه برای این مردم کار کنه وقتی دم به دقیقه نظرشون عوض میشه و پای رایشون نیستن . حالا خوبه دولت چهارسال به چهار سال عوض میشه و برای انتخاب رییس جمهور این مردم هستن که انتخاب میکنن . و حالا شما میگین مردم فقیرتر میشن والا روزه اول تحریم تو خیابونای شیراز پر شد از ماشینای شاسی بلندو خارجی همه رفتن ماشین خریدن که الان پراید شده 40 میلیون بعید نیست به 100 میلیونم برسه اینهمه پول تو دسته مردم چکار میکنه که تا سایت فروش ماشین باز میشه در عرض چن ثانیه همه ماشینا خریده میشه خودمون هستیم که داریم اختلاف طبقاتی ایجاد میکنیم به جای اینکه پشت هم باشیم بیشتر به هم ضربه میزنیم . این اتفاقا فقط تو ایران نیست تو خارج هم مشکلات خودشو داره فقط مشکل اینه که ما فقط اخبار ایرانو گوش میدیم وفکر میکنم همه مشکلات تو ایران هست و پای اخبار کشورهای خارجی نیستیم و دغدغه های فکریشون رو نمیدونم مطمنن تو خارج هم دزدی های چند میلیاردی شده و حتی خوده ترامپ فکر میکنید واقعا با رای مردم رییس جمهور شد؟ همین رییس جمهور شدن ترامپ یه علامت سوال هست که بدنبالش تظاهرات چندین روزه تو امریکا برگزار شدو مجبور شدن مردمو به سکوت تشویق کنن . همین جنگل های کالیفرنیا هرسال داره میسوزه که ترامپ عین خیالشم نبود و هیچکاری برای خاموشیش نکرد یا همین قانون های ازادی حمل اسلحه که هر سال باعث کشته شدن بچه های بیگناه مدرسه ای میشه نمیدونم اگر شما خارج زندگی میکردید حاظر بودین فرزندتونو تو این شرایط به مدرسه بفرسید یا نه؟!!! یا کشته شدن سیاه پوستان توسط پلیس امریکایی و قوانین نژاد پرستانا و خلاصه نمیخام سرتونو درد بیارم ولی مطمنن اینکه فکر کنیم همه مشکلات فقط برای ایران هست فقط کافیه کمی بیشتر خبر گوش بدیم نمیخام بگم مسولین بی تقصیرن ولی مردم هم باید صبورتر باشه شرایطی هست که واقعا همه باید پشته هم باشن و اینکه فکر کنید با براندازی حکومت شرایط بهتر میشه میتونم بگم نهایت این اتفاق جنگ بزرگی در پیش خواهد بود من پیرامون این موضوع دیگه بحثی نمیکنم امیداورم همگی موفق باشید
    ویرایش توسط eli2 : 08-29-2018 در ساعت 09:15 PM
    امضای ایشان

14. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 5911

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

چشم اقا سعید بعد از این پستم دیگه بحث نمیکنم ولی باید جوابه اون سوالتون رو به صورت عمومی بدم چون بازم برای دوستان سوال پیش میاد و من وظیفه خودم میدونم که نظرمو در مورد این شرایط بدم گرچه بحث پیرامون این موضوع به چند خط خلاصه نمیشه و نیاز به بحث های بیشتر هست . امیدوارم موفق باشید و بهترین تصمیم رو بگیرید ببینید اقا سعید حکومت ما یک حکومت نوپایی هست که الان در حال ازمون خطا تجربه هست و در طول این مدت متاسفانه یکسری افراد اشتباهاتی مرتبک شدن و الانم اون افرادی که سو استفاده کردن رسوا میشن و تقاص کاره خودشو پس میدن ولی و باتوجه به اینکه یه کشور ثروتمندی هستیم چشم طمع هزاران نفر هم از خارج روی کشور ما دوخته شده است و همه میخان فشارهایی رو به کشور ما تحمیل کنن که بتونن نبض ایرانو به دست بگیرن تا اگر شده بر کشور ما سلطه پیدا کنن و ماهم مطیع و حرف گوش اون کشورها باشیم اما حالا اگر ما هم بخایم به کشور خودمون از داخل ضربه بزنیم خب این فرصتی میشه برای اشغالگران و ناخاسته وارد مسیری میشیم که از درون و بیرون مورد حمله قرار میگیرم و چیزی از ایران باقی نمیمونه اونم در این شرایط که امریکا و اسراعیل منتظر بهونه هستن که بگن، مردم این کشورو نمیخان پس به ایران حمله میکن و این وسط فقط مردم مظلومه که کشته میشه . و اگر ایران وارد جنگ بشه صددرصد جنگ جهانی سوم ایجاد میشه . ببینید اولا ایران بود که با داعش مبارزه کرد و یاالانم با حضور در سوریه، با نیرویهای اشغالگر اسراعیل و امریکا در حال مبارزه هست و اجازه نفوذ و پیشروی اون ها رو گرفته . بر طبق سخن پیامبر که فرموند "هرکس بشنود صداي مسلماني را که فرياد مي کند: مسلمانان به فريادم برسيد و او کمک نکند, ديگر مسلمان نيست." پس این وظیفه ما مسلمانان هست که وقتی به کمک نیاز داشتیم به هم کمک کنیم ، امام زمان هم وقتی ظهور کردند یک حکومت جهانی رو برقرار میکنه و حدومرزی ووجود نداره . پس درست نیست که وقتی یک مسلمان میمیره عین خیالمون نباشه و بگیم چون ایرانی نیست پس نباید کمکش کنیم و مطمنن اینکار به نفعه خوده کشور ما هم هست چرا که اولا وقتی اسراعیل و امریکا و داعش نتونن اون کشور رو اشغال کنن در اینده دیگه نمیتونن به ایران هم چشم طمع بدوزن و بخوان ایرانو محاصره کنن و دوم اینکه مطمنن یه روزی هم اگرکشور ما دچار مشکل شد اون ها هم به ما کمک میکنن و همه باید هوای همو داشته باشیم در ضمن امریکا در سرتاسر خاورمیانه پایگاه های نظامی گذاشته و هر جا رو ببینی حضور نیروی امریکا رو میبینی و پس بایدم ایران پایگاه های نظامی جاهای دیگه داشته باشه تا قلمرو خودمون رو وسعیت ببخشیم و امریکا خیال نکنه فقط با یه نقشه گربه طرفه .و این مسایل رو باید خودمون درک کنیم نباید که حتما گفته بشه. ببینید اقا سعید بعضی چیزها جز بلاهای طبیعی هستند مثله سیل زلزله خشکسالی و نمیشه جلوشونو گرفت وخب مسولین دارن تلاششونو میکنن وعلاوه بر مسولین مردم هم باید کمک کنن ما همه انگشت اتهام رو به سمت دولت اشاره کردیم پس خوده مردم چی !!کمتر اب مصرف کنن کمی اقتصادی تر رفتار کنن شرایط رو درک کنن .که کشورمون دچار خشکسالی هست و یا در رابطه با تحریم که ایران حداکثر تلاششو کرد که به اصطلاح به خواست مردم ، برجام رو قبول کردن و اینکه ترامپ برجام رو پاره کرد کی مقصره؟ و همین مردم بی وفا که یه روز سنگ روحانی رو به سینه میزدن و پشتش بودن تا کمی اوضاع تغییر کرد ضدش شعار دادن . کی جرات میکنه برای این مردم کار کنه وقتی دم به دقیقه نظرشون عوض میشه و پای رایشون نیستن . حالا خوبه دولت چهارسال به چهار سال عوض میشه و برای انتخاب رییس جمهور این مردم هستن که انتخاب میکنن . و حالا شما میگین مردم فقیرتر میشن والا روزه اول تحریم تو خیابونای شیراز پر شد از ماشینای شاسی بلندو خارجی همه رفتن ماشین خریدن که الان پراید شده 40 میلیون بعید نیست به 100 میلیونم برسه اینهمه پول تو دسته مردم چکار میکنه که تا سایت فروش ماشین باز میشه در عرض چن ثانیه همه ماشینا خریده میشه خودمون هستیم که داریم اختلاف طبقاتی ایجاد میکنیم به جای اینکه پشت هم باشیم بیشتر به هم ضربه میزنیم . این اتفاقا فقط تو ایران نیست تو خارج هم مشکلات خودشو داره فقط مشکل اینه که ما فقط اخبار ایرانو گوش میدیم وفکر میکنم همه مشکلات تو ایران هست و پای اخبار کشورهای خارجی نیستیم و دغدغه های فکریشون رو نمیدونم مطمنن تو خارج هم دزدی های چند میلیاردی شده و حتی خوده ترامپ فکر میکنید واقعا با رای مردم رییس جمهور شد؟ همین رییس جمهور شدن ترامپ یه علامت سوال هست که بدنبالش تظاهرات چندین روزه تو امریکا برگزار شدو مجبور شدن مردمو به سکوت تشویق کنن . همین جنگل های کالیفرنیا هرسال داره میسوزه که ترامپ عین خیالشم نبود و هیچکاری برای خاموشیش نکرد یا همین قانون های ازادی حمل اسلحه که هر سال باعث کشته شدن بچه های بیگناه مدرسه ای میشه نمیدونم اگر شما خارج زندگی میکردید حاظر بودین فرزندتونو تو این شرایط به مدرسه بفرسید یا نه؟!!! یا کشته شدن سیاه پوستان توسط پلیس امریکایی و قوانین نژاد پرستانا و خلاصه نمیخام سرتونو درد بیارم ولی مطمنن اینکه فکر کنیم همه مشکلات فقط برای ایران هست فقط کافیه کمی بیشتر خبر گوش بدیم نمیخام بگم مسولین بی تقصیرن ولی مردم هم باید صبورتر باشه شرایطی هست که واقعا همه باید پشته هم باشن و اینکه فکر کنید با براندازی حکومت شرایط بهتر میشه میتونم بگم نهایت این اتفاق جنگ بزرگی در پیش خواهد بود من پیرامون این موضوع دیگه بحثی نمیکنم امیداورم همگی موفق باشید
    سلام
    حکومت چه ارمغانی برای سوریه آورده صلح و ثبات آورده؟
    هفت سال جنگ در سوریه هنوزم ادامه دارد میلیونها آواره و گرسنه و بی خانمان آیا یک قدم هم برای صلح در سوریه برداشته شده؟
    بعد یمن اوضاع اسفناک یمن مردم دارند از گرسنگی میمیرند کدام اقدام برای آتش بس و مذاکره انجام شده از سوی ایران؟
    عراق شما ببین نخست وزیرش باید اجازه از آمریکا بگیرد که آیا با ایران ارتباط برقرار کند یا نه؟
    حالا کجاست کسی فریاد مسلمانی را نشنیده باشد آمریکا اقتصاد رو به رشد دارد فقط به خاطر فروش سلاح به دول عربی اسلامی از ترس ایران؟
    نتیجه این همه خرج در منطقه به غیر از کشته شدن میلیونها انسان و به باد رفتن سرمایه جهان اسلام شده؟
    چرا باید جنگ ایران و عراق 8 سال طول بکشد؟
    ایران چه اقدامی برای خاتمه این همه جنگ کرده؟
    جنگ یعنی ویرانی یعنی نابودی
    جنگ مسلمان با مسلمان یعنی شکوفایی اقتصادی ابرقدرتهای جهان بالاخص آمریکا
    حکومت پیغمبر را ببین اول سه سال مخفیانه تبلیغ کرد بعد آشکارا بعد هجرت به مدینه بعد غزوات بدر و احد و خندق
    که همه در دفاع از مدینه بود
    بعد صلح حدیبیه
    بعد فتح مکه بدون خونریزی
    حالا ایران از بدو انقلاب اشغال سفارت آمریکا و گروگانگیری و شروع تحریمهای اولیه آمریکا
    بعد حمله عراق به ایران با پشتوانه آمریکا و تحریکش برای انتقام از ایران
    بعد از آزادی خرمشهر و آزادی کامل مناطق در اشغال در سال 1362 ایران همچنان به جنگ ادامه میدهد بعد از صدور قطعنامه 589 در سال 66 و ادامه جنگ
    خوب بفرمایید نتیجه این همه جنگ چه شد؟
    وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ
    ایران چرا قبل از اینکه بخواهد خود را در هر زمینه قوی کند دست به این همه جنگ زده؟
    هنوز از جنگی رها نشده درگیر جنگی دیگر
    همیشه جنگ طلب بودیم و هستیم هنوز ایران تازه انقلاب کرده چرا باید این همه هزینه؟
    چرا باید وضع اقتصادی به اینجا کشیده شود؟
    آنهایی که افتخار به دور زدن تحریم دارند میدانند بابک زنجانی 23 میلیارد دلار پول نفت ایران را به همین بهانه غارت کرد؟
    نمی شود یک ملت فقط از نظر نظامی رشد کند باید از هر نظر رشد کند تا بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد
    از نظر اقتصادی چه کردیم؟
    کمی تامل درباره نحوه برخورد حکومت و سیاستش داشته باشیم؟
    بله آمریکا هم نواقصی دارد اروپا هم شما شاخصها را با هم مقایسه کنید تا بفهمید ایران در جهان چندم است؟
    شاخص سلامت اقتصاد
    شاخص آزادی
    شاخص آزادی اطلاع رسانی
    تولید ناخالص ملی
    سرانه درآمد برای هر نفر
    تورم
    رشد اقتصادی
    این هم نظر من بود شاید درست نباشد ولی من هم خیلی دوست داشتم کار به براندازی و انقلاب نکشد امید داشتم که نظام اصلاح شود رفته رفته نه تنها در مسیر بهبودی حرکت نکرد روز به روز وضعیت خرابتر شد تمام سعی مردم در 20 سال اخیر تغییر با کمترین هزینه بود ولی نشد نشد نشد
    موفق باشید
    ویرایش توسط سعید62 : 08-29-2018 در ساعت 11:55 PM
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

16. 5 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 5912

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    میزان امتیاز
    7

دنیاجان دکتر شریعتی خودش اسلام رو قبول داشت(اونم نه اسلامی که اینا برای مردم تعریف کردن) ولی عقایدشو به زنو بچه اش تحمیل نمیکرد که بگه چون من اسلامو قبلو دارم شما هم باید طبق عقیده من لباس بپوشید!!
    درستشم همینه که هر ادمی تو یه کشور پیشرفته و متمدن بتونه با عقاید خودش زندگی کنه نه با اجبار و تحمیل و زور دیگران.
    دکتر شریعتی یکی از مخالف های سرسخت این حکومت بود ایشون مخالف زور و اجبار و عقاید پوسیده این حکومت بود.
    صبا جان. اون چیزیکه شریعتی از اسلام گفت خیالاتش بود و چهره غیرواقعی از دین بود. واقعیت نداشت واسه اینه میگم خیانت کرد
    اول عنقلاب ،عمام کتاب اسلام شناسی شریعتی و علم کرد گفت اسلام ما اینه و مردم و فریب داد

18. بالا | پست 5913

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    میزان امتیاز
    7

سلام
    حکومت چه ارمغانی برای سوریه آورده صلح و ثبات آورده؟
    هفت سال جنگ در سوریه هنوزم ادامه دارد میلیونها آواره و گرسنه و بی خانمان آیا یک قدم هم برای صلح در سوریه برداشته شده؟
    بعد یمن اوضاع اسفناک یمن مردم دارند از گرسنگی میمیرند کدام اقدام برای آتش بس و مذاکره انجام شده از سوی ایران؟
    عراق شما ببین نخست وزیرش باید اجازه از آمریکا بگیرد که آیا با ایران ارتباط برقرار کند یا نه؟
    حالا کجاست کسی فریاد مسلمانی را نشنیده باشد آمریکا اقتصاد رو به رشد دارد فقط به خاطر فروش سلاح به دول عربی اسلامی از ترس ایران؟
    نتیجه این همه خرج در منطقه به غیر از کشته شدن میلیونها انسان و به باد رفتن سرمایه جهان اسلام شده؟
    چرا باید جنگ ایران و عراق 8 سال طول بکشد؟
    ایران چه اقدامی برای خاتمه این همه جنگ کرده؟
    جنگ یعنی ویرانی یعنی نابودی
    جنگ مسلمان با مسلمان یعنی شکوفایی اقتصادی ابرقدرتهای جهان بالاخص آمریکا
    حکومت پیغمبر را ببین اول سه سال مخفیانه تبلیغ کرد بعد آشکارا بعد هجرت به مدینه بعد غزوات بدر و احد و خندق
    که همه در دفاع از مدینه بود
    بعد صلح حدیبیه
    بعد فتح مکه بدون خونریزی
    حالا ایران از بدو انقلاب اشغال سفارت آمریکا و گروگانگیری و شروع تحریمهای اولیه آمریکا
    بعد حمله عراق به ایران با پشتوانه آمریکا و تحریکش برای انتقام از ایران
    بعد از آزادی خرمشهر و آزادی کامل مناطق در اشغال در سال 1362 ایران همچنان به جنگ ادامه میدهد بعد از صدور قطعنامه 589 در سال 66 و ادامه جنگ
    خوب بفرمایید نتیجه این همه جنگ چه شد؟
    ایران چرا قبل از اینکه بخواهد خود را در هر زمینه قوی کند دست به این همه جنگ زده؟
    هنوز از جنگی رها نشده درگیر جنگی دیگر
    همیشه جنگ طلب بودیم و هستیم هنوز ایران تازه انقلاب کرده چرا باید این همه هزینه؟
    چرا باید وضع اقتصادی به اینجا کشیده شود؟
    آنهایی که افتخار به دور زدن تحریم دارند میدانند بابک زنجانی 23 میلیارد دلار پول نفت ایران را به همین بهانه غارت کرد؟
    نمی شود یک ملت فقط از نظر نظامی رشد کند باید از هر نظر رشد کند تا بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد
    از نظر اقتصادی چه کردیم؟
    کمی تامل درباره نحوه برخورد حکومت و سیاستش داشته باشیم؟
    بله آمریکا هم نواقصی دارد اروپا هم شما شاخصها را با هم مقایسه کنید تا بفهمید ایران در جهان چندم است؟
    شاخص سلامت اقتصاد
    شاخص آزادی
    شاخص آزادی اطلاع رسانی
    تولید ناخالص ملی
    سرانه درآمد برای هر نفر
    تورم
    رشد اقتصادی
    میگن حکومت نوپا. ینی میگن چهل سال خراب کردن تازه اولشه بذارین چهل سال دیگم باشن. اوخییی ناز بشین
    رو که نیس

19. بالا | پست 5914

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلام حکومت چه ارمغانی برای سوریه آورده صلح و ثبات آورده؟ هفت سال جنگ در سوریه هنوزم ادامه دارد میلیونها آواره و گرسنه و بی خانمان آیا یک قدم هم برای صلح در سوریه برداشته شده؟ بعد یمن اوضاع اسفناک یمن مردم دارند از گرسنگی میمیرند کدام اقدام برای آتش بس و مذاکره انجام شده از سوی ایران؟ عراق شما ببین نخست وزیرش باید اجازه از آمریکا بگیرد که آیا با ایران ارتباط برقرار کند یا نه؟ حالا کجاست کسی فریاد مسلمانی را نشنیده باشد آمریکا اقتصاد رو به رشد دارد فقط به خاطر فروش سلاح به دول عربی اسلامی از ترس ایران؟ نتیجه این همه خرج در منطقه به غیر از کشته شدن میلیونها انسان و به باد رفتن سرمایه جهان اسلام شده؟ چرا باید جنگ ایران و عراق 8 سال طول بکشد؟ ایران چه اقدامی برای خاتمه این همه جنگ کرده؟ جنگ یعنی ویرانی یعنی نابودی جنگ مسلمان با مسلمان یعنی شکوفایی اقتصادی ابرقدرتهای جهان بالاخص آمریکا حکومت پیغمبر را ببین اول سه سال مخفیانه تبلیغ کرد بعد آشکارا بعد هجرت به مدینه بعد غزوات بدر و احد و خندق که همه در دفاع از مدینه بود بعد صلح حدیبیه بعد فتح مکه بدون خونریزی حالا ایران از بدو انقلاب اشغال سفارت آمریکا و گروگانگیری و شروع تحریمهای اولیه آمریکا بعد حمله عراق به ایران با پشتوانه آمریکا و تحریکش برای انتقام از ایران بعد از آزادی خرمشهر و آزادی کامل مناطق در اشغال در سال 1362 ایران همچنان به جنگ ادامه میدهد بعد از صدور قطعنامه 589 در سال 66 و ادامه جنگ خوب بفرمایید نتیجه این همه جنگ چه شد؟
    ایران چرا قبل از اینکه بخواهد خود را در هر زمینه قوی کند دست به این همه جنگ زده؟ هنوز از جنگی رها نشده درگیر جنگی دیگر همیشه جنگ طلب بودیم و هستیم هنوز ایران تازه انقلاب کرده چرا باید این همه هزینه؟ چرا باید وضع اقتصادی به اینجا کشیده شود؟ آنهایی که افتخار به دور زدن تحریم دارند میدانند بابک زنجانی 23 میلیارد دلار پول نفت ایران را به همین بهانه غارت کرد؟ نمی شود یک ملت فقط از نظر نظامی رشد کند باید از هر نظر رشد کند تا بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد از نظر اقتصادی چه کردیم؟ کمی تامل درباره نحوه برخورد حکومت و سیاستش داشته باشیم؟ بله آمریکا هم نواقصی دارد اروپا هم شما شاخصها را با هم مقایسه کنید تا بفهمید ایران در جهان چندم است؟ شاخص سلامت اقتصاد شاخص آزادی شاخص آزادی اطلاع رسانی تولید ناخالص ملی سرانه درآمد برای هر نفر تورم رشد اقتصادی
    قبول دارم که مشکلات هست من منکر بی کفایتی برخی از مسئولین نیستم ولی میخام بگم مردم هم فرهنگ خیلی چیزا رو ندارن ، مثه صرفه جویی، مثه مصرف گرا نبودن ، مثه دروغ نگفتن،مثه احتکار نکردن، این مسیولین هم از مریخ نیومدن از ماست که بر ماست ولی من عقیدم اینه با فروپاشی این سیستم آزادی نمیاد و کشور تجزیه میشه و دودش به چشم مردم میره. عقیده من اینه عقیده شما هم محترم.
    امضای ایشان

20. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 5915

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

چشم اقا سعید بعد از این پستم دیگه بحث نمیکنم ولی باید جوابه اون سوالتون رو به صورت عمومی بدم چون بازم برای دوستان سوال پیش میاد و من وظیفه خودم میدونم که نظرمو در مورد این شرایط بدم گرچه بحث پیرامون این موضوع به چند خط خلاصه نمیشه و نیاز به بحث های بیشتر هست . امیدوارم موفق باشید و بهترین تصمیم رو بگیرید ببینید اقا سعید حکومت ما یک حکومت نوپایی هست که الان در حال ازمون خطا تجربه هست و در طول این مدت متاسفانه یکسری افراد اشتباهاتی مرتبک شدن و الانم اون افرادی که سو استفاده کردن رسوا میشن و تقاص کاره خودشو پس میدن ولی و باتوجه به اینکه یه کشور ثروتمندی هستیم چشم طمع هزاران نفر هم از خارج روی کشور ما دوخته شده است و همه میخان فشارهایی رو به کشور ما تحمیل کنن که بتونن نبض ایرانو به دست بگیرن تا اگر شده بر کشور ما سلطه پیدا کنن و ماهم مطیع و حرف گوش اون کشورها باشیم اما حالا اگر ما هم بخایم به کشور خودمون از داخل ضربه بزنیم خب این فرصتی میشه برای اشغالگران و ناخاسته وارد مسیری میشیم که از درون و بیرون مورد حمله قرار میگیرم و چیزی از ایران باقی نمیمونه اونم در این شرایط که امریکا و اسراعیل منتظر بهونه هستن که بگن، مردم این کشورو نمیخان پس به ایران حمله میکن و این وسط فقط مردم مظلومه که کشته میشه . و اگر ایران وارد جنگ بشه صددرصد جنگ جهانی سوم ایجاد میشه . ببینید اولا ایران بود که با داعش مبارزه کرد و یاالانم با حضور در سوریه، با نیرویهای اشغالگر اسراعیل و امریکا در حال مبارزه هست و اجازه نفوذ و پیشروی اون ها رو گرفته . بر طبق سخن پیامبر که فرموند "هرکس بشنود صداي مسلماني را که فرياد مي کند: مسلمانان به فريادم برسيد و او کمک نکند, ديگر مسلمان نيست." پس این وظیفه ما مسلمانان هست که وقتی به کمک نیاز داشتیم به هم کمک کنیم ، امام زمان هم وقتی ظهور کردند یک حکومت جهانی رو برقرار میکنه و حدومرزی ووجود نداره . پس درست نیست که وقتی یک مسلمان میمیره عین خیالمون نباشه و بگیم چون ایرانی نیست پس نباید کمکش کنیم و مطمنن اینکار به نفعه خوده کشور ما هم هست چرا که اولا وقتی اسراعیل و امریکا و داعش نتونن اون کشور رو اشغال کنن در اینده دیگه نمیتونن به ایران هم چشم طمع بدوزن و بخوان ایرانو محاصره کنن و دوم اینکه مطمنن یه روزی هم اگرکشور ما دچار مشکل شد اون ها هم به ما کمک میکنن و همه باید هوای همو داشته باشیم در ضمن امریکا در سرتاسر خاورمیانه پایگاه های نظامی گذاشته و هر جا رو ببینی حضور نیروی امریکا رو میبینی و پس بایدم ایران پایگاه های نظامی جاهای دیگه داشته باشه تا قلمرو خودمون رو وسعیت ببخشیم و امریکا خیال نکنه فقط با یه نقشه گربه طرفه .و این مسایل رو باید خودمون درک کنیم نباید که حتما گفته بشه. ببینید اقا سعید بعضی چیزها جز بلاهای طبیعی هستند مثله سیل زلزله خشکسالی و نمیشه جلوشونو گرفت وخب مسولین دارن تلاششونو میکنن وعلاوه بر مسولین مردم هم باید کمک کنن ما همه انگشت اتهام رو به سمت دولت اشاره کردیم پس خوده مردم چی !!کمتر اب مصرف کنن کمی اقتصادی تر رفتار کنن شرایط رو درک کنن .که کشورمون دچار خشکسالی هست و یا در رابطه با تحریم که ایران حداکثر تلاششو کرد که به اصطلاح به خواست مردم ، برجام رو قبول کردن و اینکه ترامپ برجام رو پاره کرد کی مقصره؟ و همین مردم بی وفا که یه روز سنگ روحانی رو به سینه میزدن و پشتش بودن تا کمی اوضاع تغییر کرد ضدش شعار دادن . کی جرات میکنه برای این مردم کار کنه وقتی دم به دقیقه نظرشون عوض میشه و پای رایشون نیستن . حالا خوبه دولت چهارسال به چهار سال عوض میشه و برای انتخاب رییس جمهور این مردم هستن که انتخاب میکنن . و حالا شما میگین مردم فقیرتر میشن والا روزه اول تحریم تو خیابونای شیراز پر شد از ماشینای شاسی بلندو خارجی همه رفتن ماشین خریدن که الان پراید شده 40 میلیون بعید نیست به 100 میلیونم برسه اینهمه پول تو دسته مردم چکار میکنه که تا سایت فروش ماشین باز میشه در عرض چن ثانیه همه ماشینا خریده میشه خودمون هستیم که داریم اختلاف طبقاتی ایجاد میکنیم به جای اینکه پشت هم باشیم بیشتر به هم ضربه میزنیم . این اتفاقا فقط تو ایران نیست تو خارج هم مشکلات خودشو داره فقط مشکل اینه که ما فقط اخبار ایرانو گوش میدیم وفکر میکنم همه مشکلات تو ایران هست و پای اخبار کشورهای خارجی نیستیم و دغدغه های فکریشون رو نمیدونم مطمنن تو خارج هم دزدی های چند میلیاردی شده و حتی خوده ترامپ فکر میکنید واقعا با رای مردم رییس جمهور شد؟ همین رییس جمهور شدن ترامپ یه علامت سوال هست که بدنبالش تظاهرات چندین روزه تو امریکا برگزار شدو مجبور شدن مردمو به سکوت تشویق کنن . همین جنگل های کالیفرنیا هرسال داره میسوزه که ترامپ عین خیالشم نبود و هیچکاری برای خاموشیش نکرد یا همین قانون های ازادی حمل اسلحه که هر سال باعث کشته شدن بچه های بیگناه مدرسه ای میشه نمیدونم اگر شما خارج زندگی میکردید حاظر بودین فرزندتونو تو این شرایط به مدرسه بفرسید یا نه؟!!! یا کشته شدن سیاه پوستان توسط پلیس امریکایی و قوانین نژاد پرستانا و خلاصه نمیخام سرتونو درد بیارم ولی مطمنن اینکه فکر کنیم همه مشکلات فقط برای ایران هست فقط کافیه کمی بیشتر خبر گوش بدیم نمیخام بگم مسولین بی تقصیرن ولی مردم هم باید صبورتر باشه شرایطی هست که واقعا همه باید پشته هم باشن و اینکه فکر کنید با براندازی حکومت شرایط بهتر میشه میتونم بگم نهایت این اتفاق جنگ بزرگی در پیش خواهد بود من پیرامون این موضوع دیگه بحثی نمیکنم امیداورم همگی موفق باشید
    تو کشور مثل کره مردمش برای اینکه دولتشون مجبور نشه وام کلان پرداخت کنه ،باز پرداخت چن درصدی ،که کشورشون سالها باید وام پرداخت میکرد،اومدن هر چه طلا داشتن به دولت فروختن.و ترکیه همنطور که دلار اشونو به پول ملی تبدیل کردن.ولی مردم ما بدتر میرفتن دلار میخریدن،حالا طرف پاشو از کوچه شون فراتر نرفته بود،میرفت ارز مسافرتی بگیرع که بعدش چه سودای کردن.و همین احتکاراییی که کردن.که گفتن نداره.ماشالله مسئولین هم که گل کاششتن تو نظارت.
    امضای ایشان
    مهدی76ص

22. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 5916

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

در ضمن این نکتم رو هم بگم اقای شریعتی دردوران شاه، زندانی سیاسی شد و در لندن توسط نیروهای شاه به شهادت رسید و در ضمن دوست صمیمی شهید مطهری بودن و طرفدار پرو پاقرص اسلام و روحانیون .خاصم اینم تذکر بدم شاید نمیدونستید

دکتر شریعتی تفکراتش کاملا مخالف اینا بوداگر نظرات مطهری و شریعتی رو مقایسه کنی میبینی با هم 180 درجه اختلاف داره حتی دیدگاهشون راجب زن.
    شما راحت باش بگو من با حکومت موافقم مث جناب تجربه بیا واسه دزدی های میلیاردی و اختلاس ها دلیل های الکی بیار بگو تقصیر غرب هست اینا معصومن چیزی عوض نمیشه فقط دارین رو حقیقت رو میپوشونید.
    شما یا تو حکومت دستتون بند هست یا حامی دارین و.. که کلا کاری با سیاست ندارین وگرنه ایران و مردمش همه دارن فقط و فقط وفقط از سیاست نابود میشن .
    تورم داره پدر مردم رو درمیاره گوشت کیلویی هفتاد ماشین چند برابر وووو اینا همش از سیاسته سیاست زندگی کل مردمو به گند کشیده اینا رو میفهمین شما؟
    منم دیگه حرفی ندارم چون قبلا با طرفدارای این حکومت بحث کردم و فهمیدم اونقد متعصب هستن که هرچیو یه جور توجیه غیرمنطقی میکنن.مث جناب تجربه که اومده بود میگفت اون خانوم زنجانی کار خوبی کرده اون دختر که شالشو برداشته رو کتک زده.شما هم با همون عقاید.شمام موفق باشین

24. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 5917

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

بحث سیاسی نکنیم

پس چه بحثی میشه کرد تو این اوضاع افتضاح؟
    بیاییم بگیم خداروشکر زندگی خوبی داریم ماشین مازراتی سوار ماشیم با قیمت عالی پرایدم که در حد ما نیس میتونیم تو این اوضاع خوب اقتصادی یه زندگی عالی بسازیم و بهترین غذاهارو بخوریم میتونیم راحت نیاز جنسیمونو رفع کنیم چون ازدواج تو ایران خیلی خیلی راحته خداروشکر میتونیم خونه ماشین بخریم.میتونیم بعد یه عمر درس خوندن یه کار خوب پیدا کنیم میتونیم از علمی که با رنج بدست میاریم ثمره بگیریم میتونیم راحت برای مشکلات روانی مون به روانشناس دسترسی داشته باشیم میتونیم تو این کشور به عنوان یه جوان بهترین تفریح ها رو داشته باشیم خلاصه همه چی عالیه
    خوبه اینجور؟

26. بالا | پست 5918

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,787 بار در 1,137 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

. امام علی در حدیثی می فرماید
    دو طایفه هستند که کمرم را شکستند،
    .

عالمان هتاک و بی پروا، و

جاهلان مقدس نما

دومی هم شامل تو میشه خودت اصلاح کن پری

27. بالا | پست 5919

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اعصابم خرده

28. بالا | پست 5920

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    دومی هم شامل تو میشه خودت اصلاح کن پری
    اره دیدی همش منم همش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. بالا | پست 5921

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

کِی میشه یبار هم بیایم و انجمن رو در این حالت ببینیم ؟؟؟!!! بنده خودم شاباش میدم...

30. 3 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 5922

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39179
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    کِی میشه یبار هم بیایم و انجمن رو در این حالت ببینیم ؟؟؟!!! بنده خودم شاباش میدم...

الان همه شاهدن من تو اکثر تایپک هام شادم و همه رو میخندونم

شاباش منو رد کن بیاد
    شماره کارت بدم ؟

32. بالا | پست 5923

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ژان ژاک روسو خطاب به روحانیون مسیحی می گوید:
    دست از اثبات حقانیت مسیحیت بردارید؛ چون مسیحیت واقعاً برحق است، بیایید اثبات کنید که خودتان مسیحی هستید ...
    این چیزی ست که نیاز به اثبات دارد...

به همین سیاق، باید خطاب به تمام مذهبیون دنیا گفت:
    «دست از اثبات وجود خدا بردارید، وجود خدا نیازی به اثبات ندارد؛ شما با رفتار نیکتان، اثبات کنید که به وجود خدا اعتقاد دارید و خدایتان، مادیات و قدرت نیست!»

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 5924

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

خدایا چرا به هرکی خوبی میکنی بهت بدی میکنه؟
    چرا همیشه آدمای ناتو به پست آدمای ساده میخورن؟
    چقد دنیات بد شده خدا

35. بالا | پست 5925

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

دست از اثبات حقانیت مسیحیت بردارید؛ چون مسیحیت واقعاً برحق است، بیایید اثبات کنید که خودتان مسیحی هستید ...

«دست از اثبات وجود خدا بردارید، وجود خدا نیازی به اثبات ندارد؛ شما با رفتار نیکتان، اثبات کنید که به وجود خدا اعتقاد دارید و خدایتان، مادیات و قدرت نیست!»

داشتن صداقت و گفتن حقیقت بدون توجه به سرزنشهای دیگران، رفتار نیک هست که از اعتقاد به خدا سرچشمه میگیرد.

36. بالا | پست 5926

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چه حرف قلمبه سلمبه ای .بابا مطالعه گر
    امضای ایشان
    مهدی76ص

37. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 5927

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اره دیدی همش منم همش
    لوث

39. بالا | پست 5928

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=parsana;273981]...[/QUOTE
    چرا اینجارو اینطوری کردین
    امضای ایشان
    مهدی76ص

40. بالا | پست 5929

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

قبلا باهات بحث کردم ولی تو واون خانومی که ازتون تشکر کرده دوتا ادم متعصب وحشتناکین که هیچ منطقی ندارین و خودتون رو پیامبر میدونید.اگر واقعا یه جرعه عقل و درک داشتی برنمیگشتی به من بگی به فکر منافع شخصیت هستی چون من اگر به فکر منافع شخصیم بودم با اینکه حجاب دارم خودمو میکشیدم کنار و نمیومدم از ازادی توی پوشش حمایت کنم من به فکر اینم جامعه متمدن بشه و یه کسایی مث شما که طرف ظلم هسین نابود بشین وگرنه به من که منفعتی نمیرسه.
    خوشت میاد هر تاپیکی رو به گند بکشونی؟تو اصلا از حرفای من چی میفهمی که میایی اینارو میگی واقعا یه ذره چیزی فهمیدی؟
    تو و همون خانوم که ازت تشگر زده برید پاچه خواری حکومت ظالمو کنید بلکه صاحب یه جایگاهی بشین.برین مث الهام چرخنده وعده خونه و ماشین بدین واسه اینکه عقاید مردمو مث خودتون کنید.الهام چرخنده که از پاچه خواری صاحب جایگاه شد شمام شاید شدی.
    اخرشم بگین خداروشکر که پاچه خوارم
    خواسته امام ها رو هم از کجا معلوم ادمای خرمتعصب تحریف نکرده باشن؟یادته قرون وسطی امرزش نامه میفروختن میگفتن با پرداخت پول و خرید امرزش نامه بخشیده میشین و اتفاقا اینو دهن پیامبرا میذاشتن و از اون طرف با خر کردن ملت خودشون پول به جیب میزدن؟الانم همینه مردمو به زور کتک میخوان مسلمون کنن و این حرکتشونم دهن پیامبرا میذارن واسه همین الان همه از اسلام متنفرن!شما وقتی طرف ظالمی من حرفی واسه گفتن از فرهنگ و برابری ندارم باهاتون.
    از نظر شما هم خواسته امام ها اینه از ولی فقیه پیروی کنیم و وقتی دین رو به زور تو فرق سرمون میکوبن قبول کنیم وقتی اختلاس میشه خفه شیم وقتی به بچه ها اقازاده ها تجاوز میکنن خفه شیم از نظر شما این خواسته امام حسینه.
    جامعه متمدن نمیشه مگه اینکه مردم درستکار بشن و درستکار نمیشن مگه اینکه تسلیم دین اسلام بشن ولی در تسلیم بودن مردم هیچ اجباری نیست میل خودشونه قبول کنن تا مشکلات حل بشه یا قبول نکنن و یه 1400 سال دیگه ای عقب بیفتن و در هرج و مرج بمونن.

در مورد دین هیچکس هیچ اجباری برا مردم نداره حتی خود امامها چه برسه به رهبر و ولایت فقیه. کسایی که اجبار میکنن نفوذیهایی هستن که ماموریتشون بد جلوه دادن دین اسلام و انقلاب هست.

در مورد اختلاس و بقیه مشکلات باید قوانین کشور اصلاح بشه تا جلوی اختلاس گرفته بشه وقتی خیلی از نماینده ها هنوز شک دارن به قانون شفاف سازی رای بدن یا نه، شما چطور توقع داری این نماینده ها قوانینی تصویب کنن که جلوی اختلاس رو بگیره؟ خب نماینده ها خودشون مشکل دارن.

دو تا راه کلی وجود داره یا نماینده های درستکار بفرستیم مجلس تا قوانین کشور اصلاح شه و اقتصاد به جریان بیفته، یا آشوب و اغتشاش کنیم حکومتو تغییر بدیم بعد کلی جنگ و کشتار و قحطی و گرسنگی دوباره یه عده ای به قدرت برسن اختلاس کنن و مردم هیچی گیرشون نیاد، آش نخورده و دهن سوخته.

حالا من که منطق ندارم شما منطق داری اینایی که گفتمو کمی سبک سنگین کن ببین به نفع همه مردم هست یا نه؟

41. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 5930

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    جامعه متمدن نمیشه مگه اینکه مردم درستکار بشن و درستکار نمیشن مگه اینکه تسلیم دین اسلام بشن ولی در تسلیم بودن مردم هیچ اجباری نیست میل خودشونه قبول کنن تا مشکلات حل بشه یا قبول نکنن و یه 1400 سال دیگه ای عقب بیفتن و در هرج و مرج بمونن.

در مورد دین هیچکس هیچ اجباری برا مردم نداره حتی خود امامها چه برسه به رهبر و ولایت فقیه.
    لطفا داستان نباف خودتو به اون راه نزن بدم میاد.
    اجبار نیس الان تو کشور ما ینی؟این همه گشت ارشاد مردمو بخاطر حجاب میگیره مث حیوون کتک میزنه؟خوبه چند وقت پیش پست گذاشتم از اون زنی که یه بنده خدارو کتک زده بود نماینده ولی فقیه از قدر دانی کرده بود و خودتونم جالبه اومدین گفتین خوب کردن .شما خودت ظالمی نیا حرف از ازادی بزن.
    طرفو واسه اینکه تو خونه خودش مشروب خورده میگیرن صد ضربه شلاق میزننن نگو که اجبار تو کشور ما نیس که عصبی میشم بهت برمیگردم.

43. بالا | پست 5931

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 449 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    8

این همون حکومتیه که به همه میگه شماهیچ غلطی نمیتونیدبکنید.یکی نیست بگه پس تو خودت چه غلطی میتونی بکنی؟کشوری که حتی توانایی ساخت مواد اولیه ی پوشک بچه رو نداره.
    چجوری میخوان زیرباراین تحریماکمر راست کنن؟تاکی میخوان مردمو بچاپن؟تاچندوقت دیگه اکثرداروهاهم گیرمون نمیاد حتی داروی بیهوشیم نیست یعنی کسی که قرارباشه عمل کنه بایدازشدت درد بمیره؟
    دشمنی بادنیاانتخاب مانبوده!این گرونی و تورم و رکوداقتصادی انتخاب مانبوده،این حکومت انتخاب مانبوده ولی ماداریم تاوان پس میدیم خدایا پس کجایی ؟؟
    ویرایش توسط hamideh banoo : 09-03-2018 در ساعت 09:12 PM
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

44. 4 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 5932

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39179
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

همه چیز از قبل برنامه ریزی شده ....
    خیلی مراقب خودتون باشین
    خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییی

46. بالا | پست 5933

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

زن و شوهر با هم میرن طلا فروشی

شوهر به زنش میگه: عزیزم انتخاب کن
    زنه دست پاچه میشه به شوهرش میگه: واقعا راست میگی؟
    شوهرش میگه: اره عزیزم تو انتخاب کن.
    زنه باد تو دماغش میندازه میگه:
    آقا لطفا اون گردنبند رو بیار!
    خلاصه خانمهای گل؛ سرتون درد نیارم. شوهره گردنبند رو خرید.
    خانم هم به شوهرش هی میگفت: عسلم تو بهترین شوهر دنیایی
    شوهرش گفت:من برات کاری نکردم عزیزم.
    تا اینکه رسیدند خونه ی... کی ....؟؟؟
    اگه گفتید ؟
    خونه مادر شوهر )
    پسر مامانشو تو بغل گرفت گفت: مامان تولدت مبارک!
    به زنش گفت:
    عسلم تو کادوی مامانو بده
    رَحِمَ اللهُ مَن یَقرُ الفاتحه مَعَ الصَلَوات

47. بالا | پست 5934

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    میزان امتیاز
    7

هیچگاه مردم کشورت را عناصر دشمن مخوان، زیرا دو حالت دارد
    یا اینقدر ظالم بوده‌ای که مردمت دشمنت شدند، و یا آنقدر ضعیف بوده‌ای که دشمنانت مردمت را کنترل کردند

48. 3 کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 5935

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

بیخیال
    ویرایش توسط Experience : 09-05-2018 در ساعت 07:57 PM

50. بالا | پست 5936

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خدا همه ظالمین لعنت کنه تک به تک شون همه اونای که به مردم ظلم می کنند

51. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 5937

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

پس کسی جواب نداره
    ویرایش توسط Experience : 09-07-2018 در ساعت 11:50 AM

53. بالا | پست 5938

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

خدایا تو رو به عزتت قسم

به همین شبی که بهش قسم خوردی

هیچ عزیزی رو خار نکن

هیچ دارایی رو ندار نکن

هیچ دلی رو تنها نذار

هرکس که دستش به آسمونت بلند میشه دست خالی برش نگردون
    خدایا خودت میدونی چرا دارم اینا رو میگم
    کی از تو باخبرتر از دلم؟

مواظبم باش خدایا

54. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 5939

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خدا همه ظالمین لعنت کنه تک به تک شون همه اونای که به مردم ظلم می کنند
    اگر منظورتون رو از ظالمین بیان میکردین بهتر بود چون یه عده دچار ابهام میشن.سربسته حرف نزنید.
    یه دسته هستن که اگر اقتصاد نابود بشه تجاوز زیاد بشه مردم روز به روز به بدبختی بیفتن میگن کار امریکاست(گرچه از یه طرف شعار میدن امریکا هیچ غلطی نمیتونه ینی دچار دوگانگی ارزشی هستن) و اونو جزو ظالمین میدونن یه عده دیگم هستن سران بیلیاقت مملکت رو جزو ظالمین میدونن.
    نود درصد دسته اول رو مذهبیا و ارزشی ها و فدایی های رهبر تشکیل میدن که یا جیره خور حکومتن یا نادون یا بهتر بگم نا اگاهن.
    دسته دوم رو هم مردم عادی که شامل مردم کشوره و زیربار این گرونی و اقتصاد کمرشون شکسته و دارن سر خوخواهی و تکبر سران نابود میشن.
    منظورتون رو واضح تر بیان کنید
    ویرایش توسط saba95 : 09-07-2018 در ساعت 02:43 PM

56. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 5940

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

دلم گرفته خدا
    خدا من چه کار کنم چرا مرا سردرگم گذاشتی
    چرا من را آدمی کردی که به همه کمک کنم ولی کمیت خودم لنگتر از همه باشد
    خدا راه چاره بهم نشان بده
    خدا دیگر توان آن ندارم که زخمی باشم و زخم دیگران را درمان کنم
    دلم خیلی گرفته
    سکوت من پشتش فریادی از ته دل نهفته است
    دلم کمکت را میخواهد کمکم کن
    من را عاجز و درمانده نپسند راهی نشانم ده یا مسیری
    تنها آرامش من نوای سوزناکیست که در دلم نواخته میشود
    تنها تنهایم تو یاور باش تو مسکن دردهایم باشم
    بعصی وقتها از درد کشیدن لذت میبرم چون دردی دل دارم که همدردی در خودم پیدا می کنم.
    مولانا حال دلم را بهتر بیان می کند
    دردیست غیر مردن کآن را دوا نباشد
    پس من چگونه گویم کاین درد را دوا کن
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

58. بالا | پست 5941

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    فایل ویدئویی زیر را ببینید این فیلم یک دقیقه از یک مستند از شبکه مستند صداو سیمای جمهوری اسلامی پخش شده@saba95@ @eli2 @siavash_en @پریماه.
    http://uupload.ir/view/d9wl_video_20..._13-51-53.mp4/
    ویرایش توسط سعید62 : 09-09-2018 در ساعت 11:13 PM
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

59. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 5942

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

نه نمیشه...انقدر با این پستهای سیاسی مغز همدیگرو خوردین که دیگه تحملش سخت شده...بنده یه پیشنهاد دارم برای حل شدن همیشگیه این قضیه :
    طی تحقیقات و مشاهداتی که اخیرا داشتم...ماشالله با جلوه های ویژه ی بسیار طبیعی و واقع گرایانه ای که هالیوود تو روزهای اخیر داره ارائه میده مثل اینکه اوضاع کشورشون خیلی وخیم هست...
    اول که گودزیلا و کینگ کُنگ بودن...بعد قضیه انتقامجویان و اینها پیش اومد...بعد فضاییا حمله کردن...بعد از اون جنگ ستارگان هم چندین بار بازسازی شد...زامبی ها و خون آشامها و اینا هم که یه پای ثابت قضیه هستند...سوپرمن و بتمن و اینا هم با دشمناشون درگیرن...دنیای ژوراسیک جدید هم بدجور غوغا کرده...دایناسورها و جهش یافته ها تو تمام کشورشون پخش شدن...جان ویک هم داره از یه طرف دیگه میاد...مومیایی و بقیه ی موجودات شیطانی هم دارن تو سرو کله ی هم میزنن...
    عزیزان الان بهترین فرصت برای حمله به آمریکاست.معطل نکنین.فرصت از این بهتر گیر نمیاد.وسطِ این شلوغ بازیا.دسته جمعی با یه مینی بوس میریزین یه شبه آمریکارو تصرف میکنین...نظرتون چیه ؟؟؟!!!
    فقط فرصت اندک هست سریعا اطلاع رسانی کنید...بلیطش تموم نشه...
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 09-09-2018 در ساعت 08:32 PM

61. بالا | پست 5943

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام
    فایل ویدئویی زیر را ببینید این فیلم یک دقیقه از یک مستند از شبکه مستند صداو سیمای جمهوری اسلامی پخش شده@saba95@ @eli2 @siavash_en
    این فیلم رو دیدم جناب سعید ولی چرا الی خانوم رو به زحمت میندازین؟
    ایشون کلا نمیخوان هیچ وقت درگیر سیاست و اوضاع کشورشون باشن چرا اذیتشون میکنین؟
    وقتی جات نرمو گرمه جای کسایی که زیر خط فقرن نباشی مگه دیوونه ای خودتو درگیر سیاست کنی؟
    ویرایش توسط saba95 : 09-09-2018 در ساعت 10:59 PM

62. بالا | پست 5944

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

این فیلم رو دیدم جناب سعید ولی چرا الی خانوم رو به زحمت میندازین؟
    ایشون کلا نمیخوان هیچ وقت درگیر سیاست و اوضاع کشورشون باشن چرا اذیتشون میکنین؟
    وقتی جات نرمو گرمه جای کسایی که زیر خط فقرن نباشی مگه دیوونه ای خودتو درگیر سیاست کنی؟
    سلام
    آخر فیلم مال رسانه های معاند نیست مال خود رسانه ملی هست. دیدنش برایشان ایراد ندارد.
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

63. بالا | پست 5945

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سلام
    فایل ویدئویی زیر را ببینید این فیلم یک دقیقه از یک مستند از شبکه مستند صداو سیمای جمهوری اسلامی پخش شده@saba95@ @eli2 @siavash_en @پریماه.
    واقعا

ببنید میان میگن ما مسلمونیم ما باید کمک به کشورای دیگه کنیم ولی پس مردم خودمون چی؟؟

تو اسلام میگه اول خودت و خانوادت تامین کن بعد بقیه
    ولی کوووو؟؟ (اول کشورای دیگه تامین میشن) پیامبر می‌فرماید دین و از سیاست جداست ولی کوووو؟؟؟

دقیقا همه چی برعکس گفته های پیامبر و خدا و اسلام داره انجام میشه اون وقت اسم اسلام هم گذاشتن روش

از پایه همه چی خرابه

انشالله هرچی میخواد بشه فقط به نفع مردم بشه از این فلاکت بیرون بیان
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

64. بالا | پست 5946

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

شماها دیگه چه موجوداتی هستید؟

حق شماهاست کسی ازتون دفاع نکنه تروریستها بیان زنده زنده کلیه هاتونو دربیارن.

با حمایت از تروریستها فقط گور خودتونو میکنید.

چرا رفاهتونو از نماینده های منافق مجلس نمیخواین که حتی حاضر نشدن به شفافیت آراء خودشون رای بدن؟

چرا از کسی که رای آورده رفاهتونو تامین کنه این چیزا رو نمیخواین؟

چرا اینقد حرف مفت میزنید خب حواستونو جمع کنید عین آدم از دولت و نماینده ها خواسته های منطقیتونو طلب کنید.

چرا در مورد احتکاری که پولدارا انجام میدن هیچی نمیگید؟
    احتکار میکنن میلیاردر میشن بعد همون ثروت میلیاردیشونو میذارن بانک سودشو میگیرن حتی براش مالیات هم نمیدن، سودش از کجا تامین میشه از سپرده های مردم عادی.
    حالا هی شما الکی کار کن تا اونا ثروتمندتر بشن.
    چرا از نماینده ها نمیخواین یه قانون برا کنترل اینجور افراد تصویب کنن؟
    دلیل اصلی گرونیها بانکها و این میلیاردرها هستن، کجای کارید؟

تا کی میخواین از دشمن خط بگیرین؟

از تکرار کردن حرفای ماهواره هیچی عایدتون نمیشه و هر چی خودتونو به نفهمی بزنید بیشتر بدبخت خواهید شد و بدبختی امروزتونم حاصل نفهمیهای گذشتتونه که افراد بی لیاقتو به دولت و مجلس فرستادین، حالا هم نشستن اونجا میگن خودتون رای دادین مدیریت همینه که هست.
    همینه که هست نشد حرف، مسئولیت قبول کردن باید کار کنن.

این کشور فقط وقتی وضعش رفاهش بهتر میشه که مردم آگاه بشن و روحیه انقلابی داشته باشن و با انتخاب کردن افراد انقلابی درستکار که صادقانه برا مردم کار میکنن، تولید و اقتصاد کشور رونق بگیره.

سلام
    فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین(ع) را پیشاپیش تسلیت می گویم به امید ظهور فرزند گرامیش حجه ابن الحسن (عج) و رهایی جهان از ظلم و ستم.
    خب این که میشه جنگ با استکبار و شما باهاش مخالفی.

در ضمن قرار بود کسی پست سیاسی نذاره شما پست میذارید و زیر قرار میزنید منم هر از گاهی مجبورم یه جواب بنویسم.
    ویرایش توسط Experience : 09-10-2018 در ساعت 03:34 PM

65. بالا | پست 5947

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    اووه واقعا تبلیغه من باور کرده بودم
    اخه انگار داشت سایت شارژ رایگانو تبلیغ میکرد
    وگرنه یکم داستانش مشکوک میزد با یه دعوای ساده زنش میخوات طلاقش بده و بعد همسرش حاظر به دیدن بچش نشد
    حالا نمیدونم ماجراش واقعی بود یا نه ولی ممکنه حالا بیاد دعوامون کنه
    میخاسم تو تاپیک بحث متفرقه اینو بنویسم دیدم آقا سعید تاپیکو بستن آقا سعید کاش تاپیکو نمیبستین @سعید62
    امضای ایشان

66. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 5948

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اگر منظورتون رو از ظالمین بیان میکردین بهتر بود چون یه عده دچار ابهام میشن.سربسته حرف نزنید.
    یه دسته هستن که اگر اقتصاد نابود بشه تجاوز زیاد بشه مردم روز به روز به بدبختی بیفتن میگن کار امریکاست(گرچه از یه طرف شعار میدن امریکا هیچ غلطی نمیتونه ینی دچار دوگانگی ارزشی هستن) و اونو جزو ظالمین میدونن یه عده دیگم هستن سران بیلیاقت مملکت رو جزو ظالمین میدونن.
    نود درصد دسته اول رو مذهبیا و ارزشی ها و فدایی های رهبر تشکیل میدن که یا جیره خور حکومتن یا نادون یا بهتر بگم نا اگاهن.
    دسته دوم رو هم مردم عادی که شامل مردم کشوره و زیربار این گرونی و اقتصاد کمرشون شکسته و دارن سر خوخواهی و تکبر سران نابود میشن.
    منظورتون رو واضح تر بیان کنید
    خدا چه داخلیش و چه خارجیش لعنت کنه . به خصوص مفت خوران و حروم خوران مملکت

68. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 5949

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خدا چه داخلیش و چه خارجیش لعنت کنه . به خصوص مفت خوران و حروم خوران مملکت
    البته قبل از دزدها، ظالمهای واقعی اونایی هستن که نمیخوان حق رو از باطل تشخیص بدن و زیر سایه دشمن بر علیه کشور خودشون حرف میزنن و حتی به نابودی و تجزیه شدن کشورشون راضی هستن.

و منظورشون از رسیدگی به فقرا فقط ساختن پیراهن عثمان از فقراست وگرنه عمراً اگه به فکر فقرا باشن، این حرفا رو میزنن چون بخشی از خوشگذرونیهاشون قیچی شده مثلا مسافرتی رو که با هواپیما میرفتن مجبورن با قطار برن، تازه اگه راس میگن فقرا که همیشه بودن و هستن چرا یه بار از خرج یه مسافرت ترکیه شون نگذشتن تا پولشو صرف فقرا کنن؟

هنوزم دیر نشده رسیدگی به فقرا توی این وضعیت جامعه دست پولدارا رو میبوسه بجای احتکار کردن بفرمایند کمک بنمایند.

70. بالا | پست 5950

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین هستن.
    شکسپیر

71. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 119 از 165 ... 1969109117118119120121129 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد