مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 177 از 231 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,521 به 3,540 از 4601

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

1. Top | #3521

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.97
    تشکـر
    337
    تشکر شده 212 بار در 131 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadebr نمایش پست ها
    کسی حق نداره بگه این غریزمه
    کسانی که چشم و قلبشون رو کنترل نمیکنند
    ذات حیوانیشون بر ذات انسانیشون چیره شده
    که با وجود این همه هجوم فیلم های صحنه دار و عکس ها و تبلیغات علیه کنترل غریزه خیلی سخته که مردها پاک زندگی کنند.
    جالبه از اون ور انواع و اقسام فیلمها با بدترین وضع پوششی و روابط ناصحیح رو حواله فرهنگ ایران میکنند بعد از اونور میگن چرا زن نباید آزاد باشه تو ایران.
    ایران و ایرانی تا قبل از دوره رضا شاه خبیث تو تمام ادوار تاریخ پوشیده و با لباس های بلند بودند ولی امروز فرهنگ ایرانی رو به تاراج بردند به اسم آزادی.
    آزادی زن به حفظ پوشش و اصالته ایرانی و فرهنگه ایرانیشه نه پوشیدن لباس ها و تیپ هایی که هوس هر مردی رو بر می انگیزه.

در پناه یکی که همیشه حواسش بهمون هست...
    ازادی.زن

یعنی من دختر اینقدر وجودم پر و باارزش باشه . که ازادانه به هیچ پسری اجازخ ندم بهم نزدیک بشه . چه مجازی و چه واقعی ...

مرسی بخاطر حرفاتون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

2. کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #3522

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    53
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste

کاشکی خدااااااااااااااااااااااا اا زندگیمو جلا بده

خدا پس من چی

چی میشه تو که میتونی و هر کاری میتونی بکنی برا منم ی کاری کن هم این دنیا هم اون دنیا راحت باشم

خسته شدم از تنهایی و .............

4. Top | #3523

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    42
    تشکر شده 51 بار در 40 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط yasan نمایش پست ها
    کاشکی خدااااااااااااااااااااااا اا زندگیمو جلا بده

خدا پس من چی

چی میشه تو که میتونی و هر کاری میتونی بکنی برا منم ی کاری کن هم این دنیا هم اون دنیا راحت باشم

خسته شدم از تنهایی و .............
    خدا هزارتا اسم داره و انسان جزوی از وجوده خداست و هرچی بیشتر اسما خدا رو انسان جذب کنه بیشتر شبیه خدا میشه
    اصلا اصل به وجود آمدن انسان و زندگیش اینه اسما خدا رو جذب کنه و شبیه خدا بشه
    و چون خدا تنهاست و واحد انسان رو آفرید تا با طی کردن زندگی ها پخته و بزرگ بشن تا اونجا که از همین انسان ها همدم هایی رو انتخاب کنه و شرط همدم شدن با خدا جذب صفات خداست.
    پس شبیه خدا بشید تا خدایی بشید....
    از صفات خدا بخشش و مهربانی و استوار و بزرگ و ... است.
    اگه بتونیم تو چندتاش هم شبیه بشیم کم کم خدا خودش بقیه رو هم کمکمون میکنه که بدست بیاریم.

در پناه یکی که همیشه حواسش بهمون هست...

5. کاربران زیر از sajjadebr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #3524

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خدایا انتهای دریاهارا برکه ها نمی فهمند
    پس ببخش اگرگاهی گم میکنم نشانت را

7. کاربران زیر از آمین@@@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #3525

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    4
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    کاش خدا یه نگاهی هم به ما کنه درسته بی دین هستیم ولی خدا رو قبول داریم که
    یه بار نشد یه کاری بکنه که ایمانم بهش قوی تر بشه

9. Top | #3526

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    چرا انقدر ناامید !!
    شما مطمئنید که خدا بهمون نگاه نمکینه ؟ میگم "ما "چون من و شما و همه ی این جمع خدای واحدی داریم و این خدا بین هیچ کدوم از بنده هاش تفاوتی قائل نیست و به همشون یکسان روزی میده و توجه میکنه . بذارید با یک مورد جزئی شروع کنم تا حالا به این فکر کردید که انشگشت شصت چه کاراریی داره ؟ اگر نبود به نظرتون ما کاری میتونستیم با دستامون بکنیم ؟ ولی خدای فکر همه جاش رو کرده از پوستی که محافظ بدنمونه تا مغزی که توی سر ما هست همه از روی حکمته و ما بنده های ناچیز هیچ موقع نمیتونیم پی به حکمت های اون لایزال الهی ببریم !
    پس بهتره به جای اینکه فکر کنیم زندگی ما چرا اینجوریه و چرا اونجوری؟ به این فکر کنیم که چه چیزایی توی زندگیمون داریم و اگر نداشتیمشون چه اتفاقی می افتاد ؟
    "در ضمن این خلوت های دونفر مون با خدا هیچ موقع پیش هیچ کسی فاش نمیشه پس با دل سیر باهاش حرف بزنید مطمئن باشید که نتیجه میگیرید ."
    در پناه حق
    l,
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahriar34 نمایش پست ها
    سلام
    کاش خدا یه نگاهی هم به ما کنه درسته بی دین هستیم ولی خدا رو قبول داریم که
    یه بار نشد یه کاری بکنه که ایمانم بهش قوی تر بشه

10. کاربران زیر از miss.nasim بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #3527

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.56
    تشکـر
    18,408
    تشکر شده 9,678 بار در 3,335 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    هر سال تابستان .. یک کارتون جدید هالیوودی بروی پرده می آید .. کارتونی جذاب و پرمعنا .. که قهرمان داستانش یک دختر جوان یا نوجوان است .. این موضوع را من سه سال پیش متوجه شدم .. وقتی که با دخترم کارتون frozen رو دیدیم .. کارتونی که آخرش ازدواج نبود !!!
    و سال قبل کارتون brave ..
    وسال قبل کارتون هیولا در پاریس ..
    زمانی که متوجه این موضوع شدم بیاد آوردم که سالهاست که اینطور است .. از سیندرلا گرفته تا دیو و دلبر و الی آخر .. چرا ؟؟
    اول با خودم فکر کردم شاید این یک نقشه استعمار گرانه است !!! باور کنید به این موضوع فکر کردم .. اما بعد متوجه شدم که بزرگترین نمایش و فروش این کارتونها در خود امریکاست .. پس ربطی به استعمار فرهنگی جهان سوم ندارد !!! بالاخره به این نتیجه رسیدم که شاید آنها به این نتیجه رسیده اند که زنهای قوی ، نرمال و با اعتماد بنفس ، تضمین یک جامعه سالم ، نرمال و پیشرو است .. و اگر زنها تحقیر شوند ،کار آن جامعه ساخته است .
    چند ماه بعد نوشته ای از خانم تهمینه میلانی دیدم که اعتراض کرده بود به جوکهایی که راجع به شعور خانمها ، رانندگی آنها و قدرت تجزیه و تحلیلشان ساخته می شود و همین مدضوعی که من بهش فکر می کردم را با تاکید عنوان کرده بود .
    در کارتونهای هالیوودی ، یک دختر جوان، نوجوان یا کودک ، یک رسم بزرگ را تغییر می دهد ..
    یک سنت بزرگ رو می شکند (brave )
    مانع یک جنگ می شود(پوکاهانتس)
    کشورش را در یک جنگ به پیروزی می رساند (مولان )
    و الی آخر ..
    کارتونی رو امسال دیدم بنام outside home ،دختری سیاهپوست و مهاجر، با نمره ی هندسه بیست ، که کره زمین رو نجات می دهد ......
    جامعه ای که زنها محترم و گرامی نگه داشته شوند نجات پیدا می کند .. نه فقط بخاطر نسلی که این دختران در آینده تربیت می کنند .. بلکه بخاطر اثر غیرقابل انکاری که این زنان بر روی مردانشان می گذارند.
    و جامعه ای که زن مجرد ، ترشیده است یا مطلقه ... و زن متاهل ضعیفه است و ...در بهترین حالت .. رانندگی اش ، هوش ریاضی یا کامپیوترش کم و خنده دار است، تکلیف آینده اش چه خواهد شد ؟ به مردها به غلط تلقین شده که هر چه زنها بیشتر تحقیر شوند مردها خوشبخت تر و مقتدرترند .... اما این بازی اندوهبار .. بازیست که هم زنان در آن بازنده اند هم مردان .. و از همه مهمتر جامعه و آینده ی آن .. و برنده ؟ عقب ماندگی جامعه .. زنانیکه پر از تحقیرند و مردانیکه پر از تحقیرند ..
    سلام

این نقد را قبول ندارم چون دنیایی واقعی قابل مقایسه با یک کارتون رویایی نیست ! قوانین و قواعد دنیایی واقعی با رویا خیلی از همدیگه فاصله دارن .

دوماً یعنی الان واقعاً کشور های سازنده این انیمشن به ارزش های زن احترام میزان ؟ نگاه جنسی ندارن ؟ توهین به زن در کشورشان نیست ؟

قبول دارم که در کشور ما عده ای برای دخترا و زنا ها جک میسازن ، یا توهین میکنن و نگاه ناسالمی دارن ، اما آیا همین ها جک های در مورد پدر و مرد نمیسازن ؟ پسر ها و ... را مسخره نمیکنند ؟

این که عده ای مشکل دار هستن ، نباید کل کشور را جمع بست ، شاید در محل زندگی شما همه اینطور باشن ، اما مکان زندگی ما اینطور نیست ، یا اگر در این انجمن خیلی ها بد دهن باشن خیلی ها هم نیستن !

این که جنسیتی را محکوم کنیم یک دیدگاه یکطرفه است ،این دیدگاه قضاوت ناقص است چون مسئله را فقط از یکطرف نگاه کرده ، مشکل را تقصیر جنسیت و نژاد انداخته !

کاشکی یاد بگیریم که ایرانی و خارجی هر دو انسان هستن ، نزاد ما با اونا هیچ فرقی نمیکنه ، در اینجا هم دزد هست اونجا هم هست ، اونجا بد فرهنگی هست اینجا هم هست ، اینجا هم شخصیت های بیمار هست اونجا هم هست ...

هر سال تابستان .. یک کارتون جدید هالیوودی بروی پرده می آید .. کارتونی جذاب و پرمعنا .. که قهرمان داستانش یک دختر جوان یا نوجوان است .. این موضوع را من سه سال پیش متوجه شدم .. وقتی که با دخترم کارتون frozen رو دیدیم .. کارتونی که آخرش ازدواج نبود !!!
    یک دختر مجرد که با سنت ها میجنگه که آخرش هم ازدواج نمیکنه ، موفق هم هستن !

این همون چیزیه که میخواد به مخاطب برسونه ، ازدواج مانع رشد و پیشرفت ، سنت ها و باور ها مانع رشد و پیشرفت و...

اتفاقاً به نظر من زن جایگاه ارزشمند تری در فرهنگ کشور ما داره ، عزیز ترین شخصیت ها در خانواده ما ایرانی ها مادر و مادر بزرگ ها هستن .

اما در فرهنگ های غربی به زن تا وقتی که جوان است و زیبای دارد ( دید جنسی ) ، یا کار میکند و مقام و جایگاهی دارن ( دید کالا ) ارزشمند است .

12. Top | #3528

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    4
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط miss.nasim نمایش پست ها
    سلام
    چرا انقدر ناامید !!
    شما مطمئنید که خدا بهمون نگاه نمکینه ؟ میگم "ما "چون من و شما و همه ی این جمع خدای واحدی داریم و این خدا بین هیچ کدوم از بنده هاش تفاوتی قائل نیست و به همشون یکسان روزی میده و توجه میکنه . بذارید با یک مورد جزئی شروع کنم تا حالا به این فکر کردید که انشگشت شصت چه کاراریی داره ؟ اگر نبود به نظرتون ما کاری میتونستیم با دستامون بکنیم ؟ ولی خدای فکر همه جاش رو کرده از پوستی که محافظ بدنمونه تا مغزی که توی سر ما هست همه از روی حکمته و ما بنده های ناچیز هیچ موقع نمیتونیم پی به حکمت های اون لایزال الهی ببریم !
    پس بهتره به جای اینکه فکر کنیم زندگی ما چرا اینجوریه و چرا اونجوری؟ به این فکر کنیم که چه چیزایی توی زندگیمون داریم و اگر نداشتیمشون چه اتفاقی می افتاد ؟
    "در ضمن این خلوت های دونفر مون با خدا هیچ موقع پیش هیچ کسی فاش نمیشه پس با دل سیر باهاش حرف بزنید مطمئن باشید که نتیجه میگیرید ."
    در پناه حق
    l,
    این حرفا فقط از دور قشنگه وقتی مثل من براتون یه مشکل خیلی بد یه فاجعه پیش بیاد متوجه میشید
    من امسال زن و دختر دو سالم رو اونم تو تصادفی که خودم رانندش نبودم از دست دادم الان از زندگی فقط دوتا دختر دارم
    گفتم گفتن خدا بنده هایی رو که دوست داره امتحان میکنه گفتم شما الان جای خودت نشستی اینا رو میگی
    چرا خدا باید برای امتحان کردن من سره دختر دو سالم رو شکاف بده ؟
    زندگی افتضاحه، دنیا بدتر

13. Top | #3529

دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.10
    تشکـر
    939
    تشکر شده 596 بار در 400 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir

تعارف چرا
    دوستش دارم
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

14. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #3530

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.78
    تشکـر
    715
    تشکر شده 705 بار در 425 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

این حرفا فقط از دور قشنگه وقتی مثل من براتون یه مشکل خیلی بد یه فاجعه پیش بیاد متوجه میشید
    من امسال زن و دختر دو سالم رو اونم تو تصادفی که خودم رانندش نبودم از دست دادم الان از زندگی فقط دوتا دختر دارم
    گفتم گفتن خدا بنده هایی رو که دوست داره امتحان میکنه گفتم شما الان جای خودت نشستی اینا رو میگی
    زندگی افتضاحه، دنیا بدتر
    سلام
    شما صبر داشته باش خدا را شاکر باش بدان که خدا پاداش صبرت را خواهد داد به امید روزی که شما پاداش خدا را به خودتان ببینید خدا صبرتان دهد تا مشکلتان را برطرف کنید

16. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #3531

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.56
    تشکـر
    18,408
    تشکر شده 9,678 بار در 3,335 پست
    سیستم عامل و مرورگر

18. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #3532

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

انچنان هم که شما میگید دور نیستم ،از سن چهار سالگی خیلی از سختی و مشکلاتی رو کشیدم که ادم بزرگش تحمل چنین شرایطی براش سخت بوده ، البته نمیگم شما مشکل ندارید، نه !!!و یا اینکه مشکل شما کوچیکه اصلا اصلا . اما خب این حرف رو زدم تا فکر نکنیدفقط خودتون مشکل دارید . اگر بخوایم از جنبه ی دیگه نگاه کنیم فکر کنید که همسر و فرزندتون زنده میموندن و هیج کدوم از اعضای بدنشون قادر به حرکت نبود در اون شرایط تا اخر عمرتون غم زده و ناراحت بودید و یکجورایی مرگ رو دور از جون با چشمای خودتون میدیدین ولی الان فقط فکر میکنید به اون موضوع و ناراحت میشید و خاک هم سرده درسته که همسر و فرزند هیچ موقع غم ازدست دادنشون روفراموش نمیکنید اما به مرور زمان این غم کم رنگ و کم رنگ تر میشه با اینحال جا داره ابراز تاسف کنم برای فوت عزیزانتون و از خدای منان عمری با عزت و سلامتی روز افزون خواستارم تا بتونید دو فرزند تون رو بزرگ کنید و ای کاش حداقل به خاطر فرزندانتون یکم امیدوارانه تر به زندگی نگاه کنید تا آینده دو فرزند دیگه تون به خطر نیفته

در پناه حق
    زندگی افتضاحه، دنیا بدتر

20. کاربران زیر از miss.nasim بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #3533

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    چه قدر خوب که اینقدر عاشقانه خدارو دوست دارید
    در میان سجاده ی سبزتون اگر برای ما بنده های گنه کار جایی بود دریغ نفرمایید .
    در پناه حق و التماس دعا
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadebr نمایش پست ها
    یک کلام
    خدا عاشقتم و دوستت دارم حال و هوامو خوب میکنی
    عاشقتم که راه نشونم دادی و وقتی میخوام سقوط کنم به فاطمه س و مهدی عج میگی برید کمکش و در مقابل این سختی ها و وسوسه های شیطون کمکش کنید
    اونجاست که ذکر حسین ع میشه آرام جانم
    اونجاست که نصف شب بیدارم میکنی واسه گپ و گفت با خودت
    عاشششششقتم

در پناه یکی که همیشه هست

22. کاربران زیر از miss.nasim بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #3534

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    4
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    شما صبر داشته باش خدا را شاکر باش بدان که خدا پاداش صبرت را خواهد داد به امید روزی که شما پاداش خدا را به خودتان ببینید خدا صبرتان دهد تا مشکلتان را برطرف کنید
    جون زن و بچم رو گرفته که پاداش بده؟! اصلا چه پاداشی میتونه تا این اندازه ارزشمند باشه؟

24. Top | #3535

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.87
    تشکـر
    1,034
    تشکر شده 1,520 بار در 871 پست
    سیستم عامل و مرورگر

زندگی افتضاحه، دنیا بدتر

آقا شهریار...پست شما رو کامل نقل قول نکردم گفتم شاید تکرار باعث ناراحتی شما بشه
    شما خیلی شرایط روحی سختی داری و واقعا درد شما کم نیست و برای کمتر کسی ممکن هست پیش بیادش
    توی تایپیک تون سن تون رو نوشته بودید فکرمیکنم همسن باشیم میخواهم به شما بگم امثال من و شما فرمی زندگی کردیم که خیلی ها نکردند.در سن کم ازدواج کردیم عاشقانه زندگی کردیم لذت دنیا رو چشیدیم با زن و بچه گردش و مسافرت و عشق و حال و...
    نگاهی به اطرافتون بیندازید خیلی از همسن و سال های شما هنوز مجردند یا ازدواج کردند و جدا شدند یا اندر خم یک کوچه اند هنوز نتوانستند در زندگی عاطفی که طبیعی ترین نیاز یک انسانه به ثبات برسند.اصلا نمیدانند زن چیه بچه چیه لذت هیچکدام رو نداشتند.خیلی ها لذت داشتنش رو نداشتند که هیچ لذت مورد خوب داشتنش رو هم نداشتند.
    یکی مثل شما که همیشه خوب زندگی کزدی چندسال جلوتر از سن و سالت فکر میکردی همسرتون کم نگذاشته توقعت از زندگی و اطرافیانتون بالا رفته.
    آدمهایی مثل شما که نه به تنها بودن و تنها زندگی کردن عادت دارند و چون درکشون از مسائل بالاست هرکسی رو نمیتوانند بپذیرند راه مشکلی پیش رو دارند شما این راه رو برای خودت از این که هست مشکل تر نکن.
    خدا رو شکر کن همه اون سالها رو با تمام وجودت زندگی کردی.انسان باید مدلی زندگی کنه که وقتی به گذشته برمیگرده و سالهای پشت سرش رو نگاه میندازه ببینه چه دست آوردی داشته به کجا رسیده.
    اگر من در شرایط شما بودم نمیدانم واقعا چه تصمیمی میگرفتم ولی الان به عنوان یک کسی که از بیرون درباره زندگی شما اطلاع دارم پیشنهاد میکنم تنها زندگی نکنید.
    برای کسی که از اوایل جوانی هیچوقت تنها زندگی نکرده سخته تنهایی زندگی کنه.تا سن و سال بچه های شما کم هستش و میتوانند با دیگران راحت خو بگیرند ازدواج کن.آن بچه ها هم گناهی ندارند با یک خانه ای که روح زندگی درش از بین رفته و یک پدری که کارش یا سرکار رفتن هست یا غصه خوردن و گرفتن غذاهای آماده و زندگی بدون عشق سر کنند.
    بچه های شما دختر هستند ممکنه برای پناه بردن به محبتی که در زندگی ندارند به ازدواج زودهنگام رو بیارند و عوافبش ممکن هست بدتر باشه.
    البته فکرمیکنم همسر و فرزند شما تازه فوت شدند ولی یک مقداری که بازسازی روحی شما و بچه ها انجام شد حتما اقدام کنید و زیر نظر مشاور کاردان این کار رو انجام بدید.
    زندگی درسته الکی و بازیچه شده ولی همان بازی رو هم درست باید بازی کرد که بازنده نباشیم.فقط یک دفعه در قالب چیزی که الان هستی به دنیا می آیید پس تا هستی زندگی کن.شعار نمیدم باورم هستش هیچکس از فردایش خبر نداره در لحظه زندگی کن همانطور که تا الان انجام دادی.
    ویرایش توسط siavash_en : 04-16-2017 در ساعت 01:01 PM
    نیست نشان زندگی
    تا نرسد نشان تو

25. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #3536

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.64
    تشکـر
    2,344
    تشکر شده 2,321 بار در 1,177 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

این نقد را قبول ندارم چون دنیایی واقعی قابل مقایسه با یک کارتون رویایی نیست ! قوانین و قواعد دنیایی واقعی با رویا خیلی از همدیگه فاصله دارن .

دوماً یعنی الان واقعاً کشور های سازنده این انیمشن به ارزش های زن احترام میزان ؟ نگاه جنسی ندارن ؟ توهین به زن در کشورشان نیست ؟

قبول دارم که در کشور ما عده ای برای دخترا و زنا ها جک میسازن ، یا توهین میکنن و نگاه ناسالمی دارن ، اما آیا همین ها جک های در مورد پدر و مرد نمیسازن ؟ پسر ها و ... را مسخره نمیکنند ؟

این که عده ای مشکل دار هستن ، نباید کل کشور را جمع بست ، شاید در محل زندگی شما همه اینطور باشن ، اما مکان زندگی ما اینطور نیست ، یا اگر در این انجمن خیلی ها بد دهن باشن خیلی ها هم نیستن !

این که جنسیتی را محکوم کنیم یک دیدگاه یکطرفه است ،این دیدگاه قضاوت ناقص است چون مسئله را فقط از یکطرف نگاه کرده ، مشکل را تقصیر جنسیت و نژاد انداخته !

کاشکی یاد بگیریم که ایرانی و خارجی هر دو انسان هستن ، نزاد ما با اونا هیچ فرقی نمیکنه ، در اینجا هم دزد هست اونجا هم هست ، اونجا بد فرهنگی هست اینجا هم هست ، اینجا هم شخصیت های بیمار هست اونجا هم هست ...

یک دختر مجرد که با سنت ها میجنگه که آخرش هم ازدواج نمیکنه ، موفق هم هستن !

این همون چیزیه که میخواد به مخاطب برسونه ، ازدواج مانع رشد و پیشرفت ، سنت ها و باور ها مانع رشد و پیشرفت و...

اتفاقاً به نظر من زن جایگاه ارزشمند تری در فرهنگ کشور ما داره ، عزیز ترین شخصیت ها در خانواده ما ایرانی ها مادر و مادر بزرگ ها هستن .

اما در فرهنگ های غربی به زن تا وقتی که جوان است و زیبای دارد ( دید جنسی ) ، یا کار میکند و مقام و جایگاهی دارن ( دید کالا ) ارزشمند است .
    فکر میکنم برای یکی دیگه از دوستان توضیح دادم برید به اون نوشته ها مراجعه کنید و ببینید چی گفتم.اصلا بحث نژاد و جنسیت مطرح نیست بحث فرهنگ مطرحه!!!درسته.همه جا خوب وبد هست قتل و تجاوز هست ولی اکثریت و اقلیت داره. که اکثریت رفتار مردم میشه فرهنگ اون ملت.
    شما اونجا مگه رفتید ببینید چجوریه ؟!!نمیدونم شما احترام به زن رو فقط به پوشش اون میبینید؟!!اونجا مثل اینجا بی غیرت نیستن که اگر یکی هموطنش رو تهدید به تجاوز کرد ساکت بمونن اصلا اونقدر به حقوق بها میدن که خود سایت ها اگر با این توهین روبرو بشن پدر طرفو در میارن. ما کلی فامیل مقیم اونجا داریم که از شرایط اونجا میگن .اتفاقا همین مسئله رو هم مطرح کردم.میدونید مردای ما فقط روی ناموس خودشون غیرت دارن!!و ناموس براشون حرف اولو میزنه نه انسان!!!البته جمع نمیبندم به تعدا کم دیده ام مردایی که انسانیت و غیرت دارن.
    نشون میده فرهنگ بالایی دارن که از بچگی شخصیت زن رو اینقدر قهرمان و بزرگ در ذهن بچه هاشون معرفی میکنن والا ما ندیدیم ایرانیا از این کارا بکنن جز اینکه در مدارس پسرونه که مدرسه برادرم یه نمونه بزرگش هست زن رو فقط و فقط موجودی شهوانی معرفی میکنن و فقط از کنترل شهوت نسبت به زن ها با بچه ها صحبت میکنن .ما فقط بلدیم شعار بدیم.اصلا حرفاتون درست نیست کی گفته در فرهنگ غربی زیبایی زن اولویت هست؟!!!و وقتی پیر میشن دیگه ارزش ندارن؟!!!اگر زیبایی در اون کشورا اینقدر اهمیت داره پس نباید ایران توی آمار عمل های زیبایی و استفاده از لوازم ارایشی رکورد بزنه!!!!خنده داره!!

تا جایی هم که ما با چشم باز دیده ایم رانندگی و دیگر توانایی های فقط خانما رو به تمسخر گرفتن و حتی از قدیم خیلیا اعتقاد داشتند و هنوزم هستن این ادما که فکر میکردن زن ناقص العقله !
    توی پستایی تا حد مختصری راجب افکارتون شناخت پیدا کردم که کفایت کرد.نه من نه شما حرفای یکدیگه رو میفهمیم.
    ویرایش توسط saba95 : 04-16-2017 در ساعت 10:28 PM

27. Top | #3537

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    4
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    آقا شهریار...پست شما رو کامل نقل قول نکردم گفتم شاید تکرار باعث ناراحتی شما بشه
    شما خیلی شرایط روحی سختی داری و واقعا درد شما کم نیست و برای کمتر کسی ممکن هست پیش بیادش
    توی تایپیک تون سن تون رو نوشته بودید فکرمیکنم همسن باشیم میخواهم به شما بگم امثال من و شما فرمی زندگی کردیم که خیلی ها نکردند.در سن کم ازدواج کردیم عاشقانه زندگی کردیم لذت دنیا رو چشیدیم با زن و بچه گردش و مسافرت و عشق و حال و...
    نگاهی به اطرافتون بیندازید خیلی از همسن و سال های شما هنوز مجردند یا ازدواج کردند و جدا شدند یا اندر خم یک کوچه اند هنوز نتوانستند در زندگی عاطفی که طبیعی ترین نیاز یک انسانه به ثبات برسند.اصلا نمیدانند زن چیه بچه چیه لذت هیچکدام رو نداشتند.خیلی ها لذت داشتنش رو نداشتند که هیچ لذت مورد خوب داشتنش رو هم نداشتند.
    یکی مثل شما که همیشه خوب زندگی کزدی چندسال جلوتر از سن و سالت فکر میکردی همسرتون کم نگذاشته توقعت از زندگی و اطرافیانتون بالا رفته.
    آدمهایی مثل شما که نه به تنها بودن و تنها زندگی کردن عادت دارند و چون درکشون از مسائل بالاست هرکسی رو نمیتوانند بپذیرند راه مشکلی پیش رو دارند شما این راه رو برای خودت از این که هست مشکل تر نکن.
    خدا رو شکر کن همه اون سالها رو با تمام وجودت زندگی کردی.انسان باید مدلی زندگی کنه که وقتی به گذشته برمیگرده و سالهای پشت سرش رو نگاه میندازه ببینه چه دست آوردی داشته به کجا رسیده.
    اگر من در شرایط شما بودم نمیدانم واقعا چه تصمیمی میگرفتم ولی الان به عنوان یک کسی که از بیرون درباره زندگی شما اطلاع دارم پیشنهاد میکنم تنها زندگی نکنید.
    برای کسی که از اوایل جوانی هیچوقت تنها زندگی نکرده سخته تنهایی زندگی کنه.تا سن و سال بچه های شما کم هستش و میتوانند با دیگران راحت خو بگیرند ازدواج کن.آن بچه ها هم گناهی ندارند با یک خانه ای که روح زندگی درش از بین رفته و یک پدری که کارش یا سرکار رفتن هست یا غصه خوردن و گرفتن غذاهای آماده و زندگی بدون عشق سر کنند.
    بچه های شما دختر هستند ممکنه برای پناه بردن به محبتی که در زندگی ندارند به ازدواج زودهنگام رو بیارند و عوافبش ممکن هست بدتر باشه.
    البته فکرمیکنم همسر و فرزند شما تازه فوت شدند ولی یک مقداری که بازسازی روحی شما و بچه ها انجام شد حتما اقدام کنید و زیر نظر مشاور کاردان این کار رو انجام بدید.
    زندگی درسته الکی و بازیچه شده ولی همان بازی رو هم درست باید بازی کرد که بازنده نباشیم.فقط یک دفعه در قالب چیزی که الان هستی به دنیا می آیید پس تا هستی زندگی کن.شعار نمیدم باورم هستش هیچکس از فردایش خبر نداره در لحظه زندگی کن همانطور که تا الان انجام دادی.
    ممنون آقا سياوش گل
    نمیدونم چطور تشکر کنم به حرفای شما فکر کردم شما کاملا درست میگید درمورد ازدواج هم همینطور اما من نمیتونم حتی اگر درست ترین کار باشه به چند دلیل اول اینکه خودم اصلا نمیتونم تصورش رو داشته باشم که دارم با یکی دیگه زندگی میکنم من همیشه از ازدواج دوم متنفر بودم همیشه جوون هم که بودم موقع ازدواج گفتم این شد شد نشد دیگه ازدواج بی ازدواج شانس آوردم شد
    دیگه ازدواج تو این سن حس خوبی نداره
    بچه هام هم هرگز راضی نمیشن من خوب میشناسمشون و میدونم حتی چند روز پیش یکی از دوستای دخترم بهش گفته بود بابات باید زن بگیره با تندی باهاش برخورد کرده بود
    دختر بزرگم هم میگفت بابا ما از پس خودمون بر میایم با تو زن گرفتی نگرفتی
    اینکه این غم تا کی طول میکشه نمیدونم شاید چون خودم نمیخوام خوب بشه فقط میدونم آخرش هیچ ازدواجی نیست!

ممنون

28. کاربران زیر از Shahriar34 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #3538

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

کاش میشد هروقت از زندگی خسته شدم، یه مدت خودمو از صفحه روزگار حذف کنم

30. Top | #3539

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیلی سخته دلت پیش آدمی باشه که میدونی نباید بهش برسی
    سخته با کسی بری زیر یه سقف و توی بغل کسی بخوابی که دلت پیشش نباشه
    اون روز، روز مرگ منه

31. Top | #3540

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.78
    تشکـر
    715
    تشکر شده 705 بار در 425 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط من 87 نمایش پست ها
    خیلی سخته دلت پیش آدمی باشه که میدونی نباید بهش برسی
    سخته با کسی بری زیر یه سقف و توی بغل کسی بخوابی که دلت پیشش نباشه
    اون روز، روز مرگ منه
    سلام
    خوب یک تایپیک برای مشکلاتت درست کن تا مشاورهای سایت به شما کمک کنند بلکه مشکلاتت حل شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

عکس نوشته سکوتعکس دلنوشتهhttp:forum.moshaver.cof123هرچه-میخواهی-بگو-7329-newنوشته سکوتعكسنوشته سرزنش خودعکس نوشته خدایامشاورهپروفایل درموردسکوتتصویر نوشته سکوتهر چه میخواهی بگودلی که توتنهاخداشیعکسنوشته سکوت....عکسنوشته چ روزایی گ دلت جلو چشماش میشکست هرچه تبر زدی مراعکس نوشته درموردسکوتعکس نوشته مواظبم نبودیعکس نوشته سکوت میکنمعکسنوشته سکوت میکنمعکس دلنوشته دلی ک توتنهاخداشی تحمل نداره نباشیعکس نوشته خدایا توروخداکمک کندلتنگ که عکسودلنوشته خدایا کمکم کندل نوشته عاشقانهعکس نوشته سکوتی میکنمسادگی جرم است و من مجرم ترین مجرم شهرمعکس دل نوشتهمی نوشم برای اینکه خدا هم نجاتمان ندادامشب چه میفرماییمشاورهرچه می خواهی بگوعکس نوشته شکست عشقی برا دختر جدید 96.97عکس نوشته بچه های طلاقمشاوره روانشناسیعکس نوشته عصبانیت فریباعکس جالب خنده دار جدید

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
هرچه باداباد,  هرچه آید به سرم,  هرچه تبر زدی مرا,  هرچه بگندد نمکش میزنند,  هرچه بجز خیال او,  هرچه برای خود میپسندی,  هرچه که بیند دیده,  هرچه خدا بخواهد,  هرچه کویت دورتر,  هرچه بادا بادا,  هرچه میخواهی ببر,  هرچه میخواهی بگو,  هرچه میخواهی ببار ای آسمان,  هرچه میخواهی ببر اما,  هرچه میخواهی از خدا بخواه,  هرچه میخواهی دل تنگت بگو,  هرچه میخواهی دل تنگم بگو,  هرچه میخواهی بنویس,  هرچه میخواهی طلب کن,  هرچه میخواهیم باشیم,  پست بانک,  پست پیشتاز,  پست dhl,  پست پيشتاز,  پست های خنده دار,  پست های عاشقانه,  پست غمگین,  پست یافته,  پست های باحال,  پست عاشقانه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)