مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 178 از 231 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,541 به 3,560 از 4602

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

1. Top | #3541

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خوب یک تایپیک برای مشکلاتت درست کن تا مشاورهای سایت به شما کمک کنند بلکه مشکلاتت حل شد
    مچکرم. اگر قابل حل بود خودم حلش میکردم. بیخیالش شدم. دیگه مهم نیست بقیه عمرم چی میشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #3542

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.58
    تشکـر
    35
    تشکر شده 117 بار در 85 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel

زندگی مضخرف و اشغال نکبتی دارم
    کاش من جای عارف لرستانی بودم
    بخدا قسم میخورم راضی بودم
    دعا کنید امشب ایست قلبی کنم تو خواب
    اصلا هیچی روبراه نیست
    حالم روز بروز داره بدتر میشه همه منو ترد کردن
    تو خونه هم همش دعوا داریم
    کاش بمیرم خدایا رحم کن و منو بکش فقط همینو میخوام
    ویرایش توسط قیامت : 04-17-2017 در ساعت 11:11 PM

3. Top | #3543

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    411
    تشکر شده 494 بار در 287 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    زندگی مضخرف و اشغال نکبتی دارم
    کاش من جای عارف لرستانی بودم
    بخدا قسم میخورم راضی بودم
    دعا کنید امشب ایست قلبی کنم تو خواب
    اصلا هیچی روبراه نیست
    حالم روز بروز داره بدتر میشه همه منو ترد کردن
    تو خونه هم همش دعوا داریم
    کاش بمیرم خدایا رحم کن و منو بکش فقط همینو میخوام
    عرف لرستانی خانواده داشت و مطمنا هم خودش هم خانوادش دوست نداشتند بره از پیششون
    مشکل رو همه دارن هیچکس بی مشکل نیست
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

4. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3544

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,961 بار در 6,567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

عکس. یواشکی همین الان یهویی خلاصه بی کاری بد دردی

4:44
    ویرایش توسط پریماه. : 04-18-2017 در ساعت 05:50 PM

6. Top | #3545

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.55
    تشکـر
    18,408
    تشکر شده 9,678 بار در 3,335 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    فکر میکنم برای یکی دیگه از دوستان توضیح دادم برید به اون نوشته ها مراجعه کنید و ببینید چی گفتم.اصلا بحث نژاد و جنسیت مطرح نیست بحث فرهنگ مطرحه!!!درسته.همه جا خوب وبد هست قتل و تجاوز هست ولی اکثریت و اقلیت داره. که اکثریت رفتار مردم میشه فرهنگ اون ملت.
    شما اونجا مگه رفتید ببینید چجوریه ؟!!نمیدونم شما احترام به زن رو فقط به پوشش اون میبینید؟!!اونجا مثل اینجا بی غیرت نیستن که اگر یکی هموطنش رو تهدید به تجاوز کرد ساکت بمونن اصلا اونقدر به حقوق بها میدن که خود سایت ها اگر با این توهین روبرو بشن پدر طرفو در میارن. ما کلی فامیل مقیم اونجا داریم که از شرایط اونجا میگن .اتفاقا همین مسئله رو هم مطرح کردم.میدونید مردای ما فقط روی ناموس خودشون غیرت دارن!!و ناموس براشون حرف اولو میزنه نه انسان!!!البته جمع نمیبندم به تعدا کم دیده ام مردایی که انسانیت و غیرت دارن.
    نشون میده فرهنگ بالایی دارن که از بچگی شخصیت زن رو اینقدر قهرمان و بزرگ در ذهن بچه هاشون معرفی میکنن والا ما ندیدیم ایرانیا از این کارا بکنن جز اینکه در مدارس پسرونه که مدرسه برادرم یه نمونه بزرگش هست زن رو فقط و فقط موجودی شهوانی معرفی میکنن و فقط از کنترل شهوت نسبت به زن ها با بچه ها صحبت میکنن .ما فقط بلدیم شعار بدیم.اصلا حرفاتون درست نیست کی گفته در فرهنگ غربی زیبایی زن اولویت هست؟!!!و وقتی پیر میشن دیگه ارزش ندارن؟!!!اگر زیبایی در اون کشورا اینقدر اهمیت داره پس نباید ایران توی آمار عمل های زیبایی و استفاده از لوازم ارایشی رکورد بزنه!!!!خنده داره!!

تا جایی هم که ما با چشم باز دیده ایم رانندگی و دیگر توانایی های فقط خانما رو به تمسخر گرفتن و حتی از قدیم خیلیا اعتقاد داشتند و هنوزم هستن این ادما که فکر میکردن زن ناقص العقله !
    توی پستایی تا حد مختصری راجب افکارتون شناخت پیدا کردم که کفایت کرد.نه من نه شما حرفای یکدیگه رو میفهمیم.
    فکر میکنم برای یکی دیگه از دوستان توضیح دادم برید به اون نوشته ها مراجعه کنید و ببینید چی گفتم.اصلا بحث نژاد و جنسیت مطرح نیست بحث فرهنگ مطرحه!!!درسته.همه جا خوب وبد هست قتل و تجاوز هست ولی اکثریت و اقلیت داره. که اکثریت رفتار مردم میشه فرهنگ اون ملت.
    وقتی شما تمام مرد ها و زن های این سرزمین را جمع میبندین ، و تمام مرد های و زنان های خارج این مرز ها را ، و داخل را بد فرهنگ ، ناسالم و.... و خارج را با فرهنگ و سالم ، این تبعیض نژادی نیست چیه ؟
    اگه شما نقد میکنید راه حلتون چیه ؟ اگر شما میگین فرهنگ ایرانی ایراد داره چرا کل فرهنگ را رد میکنید ؟
    قبول دارم فرهنگ ما ایراداتی داره ، و اینکه در فرهنگ اونا در بعضی قسمت ها از ما بهتر ، اما اینکه میگین مردا در کشور ما به زن بی احترامی میکنن و بهش احترام نمیزارن و در اونجا ارج را اصلاً غیر قابل پذیرشه .
    بله در کشور ما هیز بیشتره ، اما متجاوز جنسی کجا بیشتره ؟
    در اینجا جک در مورد زن ها و دخترا درست میکنن ، اما مگه اونجا درست نمیکنن ؟ اصلاً شما از کجا نمیدونید که خود دخترا همین جک ها رو درست نمیکنن ؟ خود من کم ندیدم که خود شما دخترا از این نوع جک ها در مکان های عمومی میفرستین .
    اونای که جک درست میکنن برای مردا درست نمیکنن ؟
    قبول دارم کشور ما ایراد های داره ، اما اینکه میگین فقط برای و مخصوص زنهاست رو قبول ندارم ، اگه استعداد یک دختر یا یک زن داره تلف میشه ، مال پسر هم داره میشه .

شما اونجا مگه رفتید ببینید چجوریه ؟!!نمیدونم شما احترام به زن رو فقط به پوشش اون میبینید؟!!اونجا مثل اینجا بی غیرت نیستن که اگر یکی هموطنش رو تهدید به تجاوز کرد ساکت بمونن اصلا اونقدر به حقوق بها میدن که خود سایت ها اگر با این توهین روبرو بشن پدر طرفو در میارن. ما کلی فامیل مقیم اونجا داریم که از شرایط اونجا میگن .اتفاقا همین مسئله رو هم مطرح کردم.میدونید مردای ما فقط روی ناموس خودشون غیرت دارن!!و ناموس براشون حرف اولو میزنه نه انسان!!!البته جمع نمیبندم به تعدا کم دیده ام مردایی که انسانیت و غیرت دارن.
    از کجا میدونید نرفتم یا نمیدونم ؟
    اصلاً خود من هیچ ، من یک شخص مذهبی ام دیدگاه منو قبول ندارید .
    استاد های تحصیلیم که نه مذهبی هستن ، نه به اسلام اعتقاد ، خودشون میگن که زن در اینجا امنیت و احترام و ارزش بیشتری داره ، اونجا هم تحصیل کردن هم زندگی ...
    اینا هم هیچ ،
    نظر دکتر سارا ناصرزاده ، یک ایرانی که یک متخصص و دکتر در این زمینه هاست و اونجا زندگی میکنن و اصلاً هم مذهبی نیستن و چه مسلمان چه مسیحی .
    از نظر ایشون در جامعه ایرانی زن بیشتر ازش حمایت میشه و در فرهنگ غربی زن بیشتر به چشم یک کالا یا یک کارگر یا یک دید جنسی است ، ایشون میگن اصلاً اونجا زن نمیتونه از زن بودن خودش لذت ببره چون در عموم مردا همش به چشم تجاوز یا خواستار رابطه جنسی به زن نگاه میکنن .
    درسته که اینجا چشم چرون زیاده اما جرات نمیکنن سمت کسی برن مگر خودش چراغ سبز بده ، اما میدونین طبق آمار بی بی سی که ایران رو هم هدف گرفته در اروپا از هر سه زن به یکیشون تجاوز شده ؟ این یعنی در خانواده ای که سه تا زن هست غیر ممکنه که متجاوز جنسی درش نیست
    تازه جدیداً این آمار ها نسبت به کودکان و مردان هم داره در اونجا بالا میره .
    ( اگه کشور ما چشم چرون و حیض زیاده به خاطر اینه که بد حجاب زیاده ، بخاطر اینه که اون زنا باعث شدن چشمشون اونطور تربیت بشه ، بی حجابی که چشم رو حیض نمیکنه بد حجابیه که مریض میکنه )
    اگر کشور ما مصرف لوازم آرایش بالا است ، اونم به خاطر تبلیغات نرم و مسابقه گذاشتن زن ها با همدیگه است ، تقصیر مردا نیست ، این مثل این میمونه بگیم طلاق زیاده چون ازدواج زیاده .
    الان میدونین کودوم کشور ها آمار سقط جنین بالای دارن ؟
    میدونین کودوم کشور ها بالا ترین آمار دختر های که زیر 18 سال بچه سقط میکنن دارن ؟ همون غربی ها که میگن دختر نباید زیر 18 ازدواج کنه و ما حقوق بشر را زیر پا گذاشتیم .
    آمار خودکشی زنان در کودوم کشور ها بالاست ؟ اون وقت در کشور اونا زن ارزشمند تر از ماست و بیشتر از ما بهشون اهمیت میدن ؟
    نه خواهر من صرفاً اینکه دوتا از فامیل هامون نظری بدن دلیل نمیشه اینجا بد باشه و اونجا خوب
    من هم کلی زن خارجی را صحبت هاشون رو گوش کردم که میگن در کشور ما زن در جامعه آرامش و حمایت بیشتری داره ، و در اونجا همش در استرس هستن .

در مورد نظرتون در رابطه با غیرت هم جوابتون را داده بودم ، اما خودتون باز مطرح کردین .
    غیرت از نظر شما یعنی اینکه اگر یک دختر و یک پسر با هم بی احترامی میکنن بریم پسر را بزنیم و محکوم کنیم .
    نه خواهر من، غیریت یعنی اینکه خواهرت را جمع کنی تا اینجور مسائل اصلاً پیش نیاد ، نه اینکه با پسر مردم دهن به دهن بشی ، که خود شما گفتی به شما و غیرتت نیازی نداریم ، و بعضی دوستان هم کلمات زیباشون رو نثار ما کردن

نشون میده فرهنگ بالایی دارن که از بچگی شخصیت زن رو اینقدر قهرمان و بزرگ در ذهن بچه هاشون معرفی میکنن والا ما ندیدیم ایرانیا از این کارا بکنن جز اینکه در مدارس پسرونه که مدرسه برادرم یه نمونه بزرگش هست زن رو فقط و فقط موجودی شهوانی معرفی میکنن و فقط از کنترل شهوت نسبت به زن ها با بچه ها صحبت میکنن .ما فقط بلدیم شعار بدیم.اصلا حرفاتون درست نیست کی گفته در فرهنگ غربی زیبایی زن اولویت هست؟!!!و وقتی پیر میشن دیگه ارزش ندارن؟!!!اگر زیبایی در اون کشورا اینقدر اهمیت داره پس نباید ایران توی آمار عمل های زیبایی و استفاده از لوازم ارایشی رکورد بزنه!!!!خنده داره!!
    اتفاقاً اینکه شما اون ها رو از روی فیلم ها و کارتون هاشون با انسان های واقعی مقایسه میکنید خنده داره .
    من کی گفتم الویت زیباییه ، من گفتم " ارزش " اینهاست .
    اونا که مثل ما ارزش های معنوی ندارن ، از زن یا زیبایش ، یا هوش و استعدادش یا مقام و جایگاه مادی که داره برای پول در آوردنه ارزش داره .
    شما هم بجای اینکه زن های سرزمینت را مسخره کنی و یا مرد هاشون ، و فقط قسمت های منفی شون رو مطرج کنید ، بهتره کمی قسمت پر لیوان را هم نگاه کنید .

تا جایی هم که ما با چشم باز دیده ایم رانندگی و دیگر توانایی های فقط خانما رو به تمسخر گرفتن و حتی از قدیم خیلیا اعتقاد داشتند و هنوزم هستن این ادما که فکر میکردن زن ناقص العقله !
    اینا را کیا به تمسخر گرفتن ، فقط مردا ؟ آیا مرد ها به زن ها فقط از این جکا میگن؟ شما زنا نمیگین ؟ شما زن ها مرد ها رو مسخره نمیکنین ؟ ( فقط دارین از یک دید نگاه میکنید و جنس خودتون رو میبنید اونم کم نقص و جنس دیگر را هم پر از نقص)
    اگر اینجوریه حتی توی خود نوشته های شما هم زن های ایرانی را مسخره گرفتین .
    دخترا هم همین مسئله ای که گفتین را مسخره میکنن و جک پخش میکنن ، تفاوت های زن و مرد را روش اسمش گذاشتن و به یک دیگر برتری و... ( واقعاً بحث در مورد این چیزا بیهوده اس اینا مال نوجوان هاست )

منم بعضی فرهنگ ها ، مدیریت ها و استراتژی های کشور های خارجی رو تحسین میکنم اما کشور و فرهنگ خودم را صد درصد رد یا تخریب نمیکنم ، مخصوصاً اگر مربوط به اعتقاداتم باشه .
    بازم میگم قبول دارم کشور ما فرهنگش خیلی ایراد ها داره ، اما در مورد این مطمعنم که زن حمایت و ارزش بیشتری در کشور ما داره ، با چهار تا فیلم و یا انیمیشن که از حقیقت دوره برای خودم تفکر و نظر ایجاد نمیکنم .

توی پستایی تا حد مختصری راجب افکارتون شناخت پیدا کردم که کفایت کرد.نه من نه شما حرفای یکدیگه رو میفهمیم.
    من که میفهمم چی میگین ، در مورد اعتقاداتون هم چیزی نمیدونم ، لازم هم نیست ، خودتون هم محکوم نمیکنم فقط نظرم در مورد این نوشته هاست که کپی میکنید .
    بعضی ها فکر میکنن ما توهم داریم که این فیلم ها جنگ نرمه .
    بدونین این فیلم ها و کارتون های که گفتین بی هدف تولید نمیشه ، شرکت والت دیزنی یک شرکت فراموسونی درجه 33 است ( به گفته خودشون )
    نمیدونم چه اعتقاداتی دارین ، اما اگر مسلمان و شیعه هستین بدونین که این شرکت ها چه هدفی دارن ، و هر نوشته ای را بدون تحقیق تو نت بخش نکنید
    میدونم شاید از نظر شما یا خیلی ها این حرف هام خنده دار یا مسخره باشه
    اما اینو بدونین داستان کشتی حضرت نوح دوباره داره تکرار میشه ، اما اینبار کشتی مال معصومین و امام زمانه ، اون زمان هم وقتی نوح کشتی میساخت مسخره اش میکردن و حرفاش خنده دار بود.
    خیلی ها هستن که خودشون رو آماده کردن امام زمان را بکشند ، که همین شرکت ها و اسرائیلی ها و بعضی یهودی ها همین هدف را دارن و کلی هم در این مسیر دارن خرج میکنن ، از انحراف کردن مردم از دین با این فیلم ها بگیرین تا گرفتن روحیه شهدات طلبانه از جوان ها
    خیلی از سازنده های همین انیمیشن ها به این که بااین اهداف انیمشن ها را ساخت اعتراف کردن ...
    یا همین جناب نتانیاهو شخصاً دستور حمله جنگ نرم را دادن ، اینم کلیپش : نتانیاهو و دستور حمله جنگ نرم

یا این خاخام که میگه شیعه را باید با جنگ نرم و داخلی و.. مشغول کنیم و نزاریم امام زمانشون ظهور کنه فیلم لو رفته ازکنیسه خاخام اسراییل که میگه بایدشیعیان..

اگر واقعاً مسلمان هستیم باید ببینیم تو زندگی داریم برای چی میجنگیم ؟! وگرنه کلامون پس معرکه اس نماز خوندن ، تقوا و حجاب و... همش باد فنا میره .

سلامت باشین

7. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #3546

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    42
    تشکر شده 51 بار در 40 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    فرهنگ وارداتی به ایران فرهنگ خوده غرب هم نیست.
    بدترین نوع رفتارها با همدیگه و تو زندگی های زناشویی رو تو انواع و فیلم های زبان فارسیشون حواله ایران می کنند تا هم زن ایرانی رو منزوی کنه و به لجن بکشه و هم پایه های زندگی رو سست که چه عرض کنم نابود کنه.
    بهترین فرهنگ فرهنگ ایرانی اسلامی برای زندگیه

در پناه یکی که همیشه حواسش بهمون هست...

9. Top | #3547

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.56
    تشکـر
    7,626
    تشکر شده 7,694 بار در 3,434 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

کاملا زدم نابود کردم هرچی رو که تا حالا جمع کرده بودم

خدایا خودت رحم کن...
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

10. Top | #3548

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.33
    تشکـر
    942
    تشکر شده 1,121 بار در 593 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    کاملا زدم نابود کردم هرچی رو که تا حالا جمع کرده بودم

خدایا خودت رحم کن...
    سلام رزمریم خانم. حالتون خوبه؟ اگر کمکی از دست من برمیاد بگید. نمیدونم چه اتفاقی افتاده ولی امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه.

11. کاربران زیر از رنگو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #3549

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.42
    تشکـر
    498
    تشکر شده 464 بار در 267 پست
    سیستم عامل و مرورگر

-------
    ویرایش توسط Mohsen123 : 04-21-2017 در ساعت 11:40 AM
    هی. چقدر بده هر وقت یه نامردی در حق خودم و خدا می کنم دیگه روم نمیشه بگم خدایا چون ادعاست

خدایا همیشه بهم حال بده

خودت میدونی ما آدما تحمل نداریم... عاشقت میشیم وقتی شادمون می کنی... و وقتی شادیم از یادمون میری.

ما رو هم شاد نگه دار و هم عاشق. ما رو نجات بده و سختی های پیش رومون رو از بین ببر

ما رو پاک کن از بدی. ما رو از خودت دور نکن

ولله علی کل شی قدیر

13. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #3550

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.55
    تشکـر
    18,408
    سیستم عامل و مرورگر

مسئول دروغگویی در مغز

اعجاز علمی قرآن

سوره مبارکه علق آیات ﴿ ۱۵ – ۱۶﴾ :

چنان نیست که او خیال می‏کند اگر دست از کار خود بر ندارد

ناصیه‏ اش (موی پیش سرش) را گرفته (و به سوی عذاب می‏کشانیم).

همان ناصیه دروغگوی خطا کار!

■ قسمت زرد رنگ در تصویر یا لب پیشانی ، مسئول “دروغگویی در مغز” است.

دانشمندان دریافتند که این قسمت از مغز

در هنگام دروغ گفتن فعالیت زیادی را انجام می دهد .

■ ناصیه ⇦ موی پیش سر ⇦ لب پیشانی

این همان حقیقتی است که خدا ۱۴۰۰ سال پیش ،

اینچنین عالمانه و حکیمانه در قرآن به آن اشاره کرده

یا قائم آل محمد

15. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #3551

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.96
    تشکـر
    337
    تشکر شده 212 بار در 131 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

ترکیب تخم مرغ و قارچ پخته بدون روغن با پنیر و خیارشور و کاهو و فلفل واقعاااا خوشمزه اس امتحانش کنین
    هیچوقت قارچ و بادمجون و هویج و فلفل قرمز تفت داده بدون روغن و ماست با هم نخورین . بد مزه است .خودم کشفش کردم

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

17. کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #3552

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.71
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,200 بار در 750 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام

19. Top | #3553

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.56
    تشکـر
    7,626
    تشکر شده 7,694 بار در 3,434 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    سلام رزمریم خانم. حالتون خوبه؟ اگر کمکی از دست من برمیاد بگید. نمیدونم چه اتفاقی افتاده ولی امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه.
    سلام رنگو جان

ممنون ازت

همین که کسی به فکرم بود و نقل قولم کرد خودش حالمو عوض کرد...مرسی عزیزم
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

20. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #3554

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.55
    تشکـر
    18,408
    سیستم عامل و مرورگر

شباهت ۹۹ درصدی نوع عناصر تشکیل دهنده ی بدن انسان و

گل، تایید دیگر علم بر آیات قرآن

اعجاز علمی قرآن

سوره ی انعام آیه ۲:

هُوَ الَّذِی خَلَقَکُمْ مِنْ طِینٍ …

او کسی است که شما را از گل آفرید…

از نظر جرم، سلول‌های انسان دارای ۶۵ -۹۰% آب هستند.
    %۹۹ جرم بدن انسان، از ۶ عنصر اکسیژن، کربن،

هیدروژن، نیتروژن، کلسیم و فسفر تشکیل شده است و

حدود ۰/۸۵% بدن از ۵ عنصر پتاسیم، گوگرد، سدیم، کلر و منیزیم

تشکیل شده است؛ که همگی برای حیات ضروری هستند.
    عناصر دیگری چون فلوئور، تیتانیم، آلومینیوم، آهن، سیلیـکـون، نیکل و…
    سایر عناصر بدن را تشکیل می دهند.
    شگفت آور آنکه عناصر مذکور، همان
    عناصر عمده ی تشکیل دهنده خاک می باشند.
    به راستی؛ شباهت ۹۹ درصدی عناصر تشکیل دهنده ی بدن انسان و
    گل(مخلوط آب و خاک) دلیل بر صدق ادعای قرآن نیست؟

یا قائم آل محمد

22. Top | #3555

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.55
    تشکـر
    18,408
    سیستم عامل و مرورگر

دریافت کردن
    بدون بخشیدن ممکن نیـست..

تو نیز بخاطـر"خـــــدا "
    و از روی عشـق ببــخش...

تا خواسته هایت به طور
    معـجزه آسا به تو بخشـیده شود ...

یا قائم آل محمد

23. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #3556

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

کاشکی تموم این چشم انتظاریاتموم شه کاش اخرش خوب تمومشه و من ازروی افتخار تودهنی ای بشم برای اونایی ک میگفتن نمیشه ونمیخوادت
    خدایاچی میشه اخرش داستانوبه نفع مابنویسی اره؟
    خودت پشتمون باش....

25. Top | #3557

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.63
    تشکـر
    2,344
    تشکر شده 2,321 بار در 1,177 پست
    سیستم عامل و مرورگر

طبق مطالعات روانشناسی، مردانی كه ضريب هوشی بالاتری دارند به همسر خود وفادارتر بوده و به تك همسری ارزش بيشتر می‌دهند. مردانی که به همسرشان خیانت میکنند معمولا از بهره هوشی پایینتر برخوردارند
    @Niazcom
    ویرایش توسط saba95 : 04-24-2017 در ساعت 01:40 AM

26. Top | #3558

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.63
    تشکـر
    2,344
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    سلام
    سلام غزل جان

27. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #3559

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    411
    تشکر شده 494 بار در 287 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

طبق مطالعات روانشناسی، مردانی كه ضريب هوشی بالاتری دارند به همسر خود وفادارتر بوده و به تك همسری ارزش بيشتر می‌دهند. مردانی که به همسرشان خیانت میکنند معمولا از بهره هوشی پایینتر برخوردارند
    @Niazcom
    اتفاقا رفقیهای من اونایی همیشه باهوشترن خیانتکار ترن و اونایی که ضریب هوشی پایینتری دارن کمتر خیانت میکنن

چون باهوشا بهتر میتونن دروغ بگن بهتر میتونن پنهان کاری کنن
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

29. Top | #3560

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.63
    تشکـر
    2,344
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    اتفاقا رفقیهای من اونایی همیشه باهوشترن خیانتکار ترن و اونایی که ضریب هوشی پایینتری دارن کمتر خیانت میکنن

چون باهوشا بهتر میتونن دروغ بگن بهتر میتونن پنهان کاری کنن
    دروغ گفتن و این حرفا ربطی به هوش نداره ربط به ماهر شدن در ریاکاری و فریب دادن و تجربه داره که به نظرم به نداشتن وجدان برمیگرده تا داشتن هوش.شما بین کاسبا اگر رفته باشید میبینید با هوش و مدرک های تحصیلی خیلی پایین چطور مشتری رو فریب میدن و دروغ میگن و جنس بنجلشون رو غالب میکنن.
    ادمای باهوش سطح درک بالاتری دارن نسبت به افرادی که هوش معمولی دارن پس بهتر میتونن حس همسرشون رو درک کنن و طرف خیانت نرن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

عکس نوشته سکوتعکس دلنوشتهhttp:forum.moshaver.cof123هرچه-میخواهی-بگو-7329-newنوشته سکوتعكسنوشته سرزنش خودعکس نوشته خدایامشاورهپروفایل درموردسکوتتصویر نوشته سکوتهر چه میخواهی بگودلی که توتنهاخداشیعکسنوشته سکوت....عکسنوشته چ روزایی گ دلت جلو چشماش میشکست هرچه تبر زدی مراعکس نوشته درموردسکوتعکس نوشته مواظبم نبودیعکس نوشته سکوت میکنمعکسنوشته سکوت میکنمعکس دلنوشته دلی ک توتنهاخداشی تحمل نداره نباشیعکس نوشته خدایا توروخداکمک کندلتنگ که عکسودلنوشته خدایا کمکم کندل نوشته عاشقانهعکس نوشته سکوتی میکنمسادگی جرم است و من مجرم ترین مجرم شهرمعکس دل نوشتهمی نوشم برای اینکه خدا هم نجاتمان ندادامشب چه میفرماییمشاورهرچه می خواهی بگوعکس نوشته شکست عشقی برا دختر جدید 96.97عکس نوشته بچه های طلاقمشاوره روانشناسیعکس نوشته عصبانیت فریباعکس جالب خنده دار جدید

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
هرچه باداباد,  هرچه آید به سرم,  هرچه تبر زدی مرا,  هرچه بگندد نمکش میزنند,  هرچه بجز خیال او,  هرچه برای خود میپسندی,  هرچه که بیند دیده,  هرچه خدا بخواهد,  هرچه کویت دورتر,  هرچه بادا بادا,  هرچه میخواهی ببر,  هرچه میخواهی بگو,  هرچه میخواهی ببار ای آسمان,  هرچه میخواهی ببر اما,  هرچه میخواهی از خدا بخواه,  هرچه میخواهی دل تنگت بگو,  هرچه میخواهی دل تنگم بگو,  هرچه میخواهی بنویس,  هرچه میخواهی طلب کن,  هرچه میخواهیم باشیم,  پست بانک,  پست پیشتاز,  پست dhl,  پست پيشتاز,  پست های خنده دار,  پست های عاشقانه,  پست غمگین,  پست یافته,  پست های باحال,  پست عاشقانه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)