صفحه 33 از 165 ... 2331323334354383133 ...
نمایش نتایج: از 1,601 به 1,650 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

860974
  1. بالا | پست 1601

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

این معنی سلیه شخصی خودته ...

اگه حجاب رو به دستور خدای خودت میخوای به تن داشته باشی ، باید همونی باشه که خودش گفته ، نه اونی که خودت میخوای

پس بدون که این صرفاً نظر خودته و با اندیشه خودت ، نه حرف خدا ، نه پیامبر و ائمه ( اگه پیرو دین اسلام باشی )

2. بالا | پست 1602

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    این معنی سلیه شخصی خودته ...اگه حجاب رو به دستور خدای خودت میخوای به تن داشته باشی ، باید همونی باشه که خودش گفته ، نه اونی که خودت میخوایپس بدون که این صرفاً نظر خودته و با اندیشه خودت ، نه حرف خدا ، نه پیامبر و ائمه ( اگه پیرو دین اسلام باشی )
    من پیرو دین اسلامم و یه چیزایی خوندم که مطمعن شدم اون چیزایی که به ما خوروندن اصلا نیست و به این باور حجاب رسیدم بلهههههه. ....
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 1603

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    خوب منم به این حرفا اعتقاد دارم اما در عمل هیچ اتفاقی نمیفته و همش شبیه یه سری شعار دادن میمونه.
    شعاره چون خارج میدونی ، هر وقت وارد میدون و حرکت شدی ، درک میکنی ودیگه شعار نیست !
    شاید برا منم تو گذشته فقط یکسری کلمات بود ، اما الان معنی داره

به نظر من که دارن به مرور زمان شبیه اینا میشن.

البته تقصیر ما مردهاست.
    بازم متاسفانه آره ، اما نه برای همه
    اونای که دنبال حق باشن راه خودشون رو پیدا میکنن ، هر جا که باشن با هر فرهنگی ، چه آمریکا چه ایران و ...

اینم نمونه اش تو کشور غیر اسلامی :
    حجاب در ادیان ابراهیمی

پوشیدن لباس بدن نما چه معنا دارد؟

داستان الهام بخش دختر آمریکایی(حتما ببینید)

هرگز اجباری نبود

از این آدما زیاد هستن ، ببین اینا تو کشور غیر اسلامی کجا میرن ما کجا میریم ؟
    یعنی اگه ما تو کشور غیر اسلامی بودیم بازم دنبال کلام حق خدا میرفتیم ؟ یا نه دنبال لذت ها میرفتیم ...
    جواب این سوال تو اینجاس که بعد اینکه به خودمون گفتیم مسلمان ! چقدر رشد کردیم؟ ، چقدر خودمون دنبال کلام خدا رفتیم ؟ ، آیا همه اطلاعاتمون همونای که اطرفامون میبینیم و بهمون یاد دادنه ، یا نه خودمون هم دنبالش رفتیم و تو این راه اندیشیدیم تا کلام حق رو درک کنیم

5. بالا | پست 1604

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

من پیرو دین اسلامم و یه چیزایی خوندم که مطمعن شدم اون چیزایی که به ما خوروندن اصلا نیست و به این باور حجاب رسیدم بلهههههه. ....
    پس هنوز هیچ رشدی نکردی
    وگرنه خودت دنبال کلام حق خدا میرفتی ، تا بدونی خدات بهت چی گفته ، نه این که نظر شخصیتو جایگذین کنی !

اندیشه بقیه رو قبول نداری ، قبول . اما خودت برو مطالعه کن ببین خدا بهت چی گفته اونوقت هر چی فهمیدی و درک کردی اون رو عمل کن

مواظب باور های که میسازی باش ، چون همین باور ها هستن که به زندگی ما جهت میدن

انسان همان است که می اندیشه و باور میکنه

6. بالا | پست 1605

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پس هنوز هیچ رشدی نکردی
    وگرنه خودت دنبال کلام حق خدا میرفتی ، تا بدونی خدات بهت چی گفته ، نه این که نظر شخصیتو جایگذین کنی !

اندیشه بقیه رو قبول نداری ، قبول . اما خودت برو مطالعه کن ببین خدا بهت چی گفته اونوقت هر چی فهمیدی و درک کردی اون رو عمل کن

مواظب باور های که میسازی باش ، چون همین باور ها هستن که به زندگی ما جهت میدن

انسان همان است که می اندیشه و باور میکنه
    ببخشید این منم که خودم باور میکنم دارم رشد میکنم یا نه شما در حدی نیستی بخوای با اطمینان به من بگید! !!!!!!!

از نظر منم شما هیچ رشدی نکردی

دنبال کلام خدا هستم ولی سعی میکنم خودم تحقیق کنم و خیلی چیزا رو بهم ربط بدم و جفت و جور کنم بفهمم و
    نه اینکه یه مشت ادم نفهم به مغزم نفوظ کنند
    برداشت کلام خدا از نظر هرکی یه جوره

و کسی که از بچگی معلم دینیش و چندتا اخوند تو گوشش خوندن و دیگه دنبال هیچ مطالعه ای نیست. و ادعا هم برمیداره همه چیز حالیش و ادعای مذهبی بودنش عالم و گور کرده و همه چیز دان خودش رو میدونه و یه اسم پیامبر هم میارن که دهن بقیه رو ببنندن
    اصلا رشدشون 0هست. زیر خط فهم .....

به قول سعید یه جا میگفت اصلا نمیذارن بچه یه چیزایی خودش بفهمه هرچی باور دارن میکوبونن توسر این. بچه

اندیشه بقیه قبول دارم. به هرحال هرکسی اعتقاد خودش رو داره

و دقیقا باور ها هستند زندگی ما جهت میدن و الان دارم به اون موفقیتی که میخوام میرسم.

من به این باور حجاب رسیدم. ( بلوز استین بلند و شلوار)

ولی هیچ وقت هم ضد جامعه نیستم یا اینکه بخوام حتما باورم رو تو جامعه نشون میدم با اینکه این باورمه بیرون میرم فقط و فقط مقنعه میپوشم مانتو شلوار حال شال پوشیدن و موهام درست کنم و ارایش کنم این قر اتفارا ندارم ...
    حجاب مو هم فقط جلو کسایی که مومن هستند و براشون مهم رعایت میکنم. چون به قدری که. 90 درصد این مومن ها ادمو نگاه میکنن بقیه نگاه نمیکنن ولی درکل چون ااعتقادشون احترام میذارم

این بحثم به جای. نمیرسه خودتون خوب میدونید بهتر به نظر هم دیگه احترام بذاریم

روز خوش
    ویرایش توسط پریماه. : 12-23-2015 در ساعت 12:51 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 1606

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,787 بار در 1,137 پست
    میزان امتیاز
    0

نمی خواستم وارد بحث شما بشم ولی میشه اون منبع به ما هم بگی بخونیم!!!! همیشه ای جای سوال بوده برام حجاب یک توصیه است یا یک دستور از طرف خدا حالا قران هم اومده و خوندم ولی حالا کسی که تحقیق کرده بیشتر می تونه نظر بده.

9. بالا | پست 1607

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

ببخشید این منم که خودم باور میکنم دارم رشد میکنم یا نه شما در حدی نیستی بخوای با اطمینان به من بگید! !!!!!!!
    از نظر منم شما هیچ رشدی نکردی
    دنبال کلام خدا هستم ولی سعی میکنم خودم تحقیق کنم و خیلی چیزا رو بهم ربط بدم و جفت و جور کنم بفهمم و
    نه اینکه یه مشت ادم نفهم به مغزم نفوظ کنند
    برداشت کلام خدا از نظر هرکی یه جوره
    و کسی که از بچگی معلم دینیش و چندتا اخوند تو گوشش خوندن و دیگه دنبال هیچ مطالعه ای نیست. و ادعا هم برمیداره همه چیز حالیش و ادعای مذهبی بودنش عالم و گور کرده و همه چیز دان خودش رو میدونه و یه اسم پیامبر هم میارن که دهن بقیه رو ببنندن
    اصلا رشدشون 0هست. زیر خط فهم .....
    به قول سعید یه جا میگفت اصلا نمیذارن بچه یه چیزایی خودش بفهمه هرچی باور دارن میکوبونن توسر این. بچه
    اندیشه بقیه قبول دارم. به هرحال هرکسی اعتقاد خودش رو داره
    و دقیقا باور ها هستند زندگی ما جهت میدن و الان دارم به اون موفقیتی که میخوام میرسم.
    من به این باور حجاب رسیدم. ( بلوز استین بلند و شلوار)
    ولی هیچ وقت هم ضد جامعه نیستم یا اینکه بخوام حتما باورم رو تو جامعه نشون میدم با اینکه این باورمه بیرون میرم فقط و فقط مقنعه میپوشم مانتو شلوار حال شال پوشیدن و موهام درست کنم و ارایش کنم این قر اتفارا ندارم ...
    حجاب مو هم فقط جلو کسایی که مومن هستند و براشون مهم رعایت میکنم. چون به قدری که. 90 درصد این مومن ها ادمو نگاه میکنن بقیه نگاه نمیکنن ولی درکل چون ااعتقادشون احترام میذارم
    این بحثم به جای. نمیرسه خودتون خوب میدونید بهتر به نظر هم دیگه احترام بذاریم
    روز خوش
    منم به نظرت احترام میزارم ، و در کمال احترام میگم اشتباهه
    و این که میگی تو سرم خوروندن و... هم در کمال احترام اشتباه میکنی !

10. بالا | پست 1608

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

والا ما هم با آقا رضا صحبت میکردیم و گفتم که فلان چیز ها رو با چشمم دیدم و مدرک دارم براشون !
    ولی متاسفانه رضا جان گفتن برم تحقیق و مطالعه کنم و طرز فکرم اشتباهه و بحثمون به جایی نمیرسه ...
    با عرض پوزش ولی به نظرم تفکر انسان ها و چیزهایی رو که با چشمون دیدیم رو قبول ندارید و صرفا تمام موارد رو طبق تحقیق ها و مقاله هایی که تو نت هست قبول دارید !

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

11. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 1609

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

با عرض پوزش ولی به نظرم تفکر انسان ها و چیزهایی رو که با چشمون دیدیم رو قبول ندارید
    برای ایکنه تفکر و اندیشه در چشم نیست !

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها

و صرفا تمام موارد رو طبق تحقیق ها و مقاله هایی که تو نت هست قبول دارید !

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    اتفاقاً مطالب تو اینترنت هم همشون اعتبار ندارن !
    به نحوه فکر کردن و برداشتتون احترام میزارم ، اما چقدرش بر پایه احساسه ؟ و چقدر بر پایه منطق ؟ ، نیازی نیست به من بگین همین که خودتون بدونید کافیه .
    بعدش هم اعقایدی که من دارم همش مال خودم نیست و همینطور مال بقیه ، وقتی مطلبی منطقی و حق باشه به فکر های دیگه آدم غلبه میکنه و اونای دیگه بدرد نخور میشه ، اما اگه احساس رو الویت بدیم و درجای که نباید استفاده کنیم میشه همونی که سلیقه مون میخواد .
    من جدیداً هر چی رو میخورنم با مطالب قرآن سبک و سنگینش میکنم ، چه حرف پیامبر خدا چه امام ها و بقیه آدما ... چون کتاب خدا رو قبول و باور دارم و جزئی از عقاید من شده
    اعقاید سلیقه ای مربوط به خود ادمه ، اما نظری که منظقی باشه و حق میتونه بر عمومیت حاکمیت داشته باشه .

مثلاً همین نظر پریماه خانوم که میگه فقط بلیز و شلوار رو قبول دارم : وقتی خدا هم تو تورات ، هم انجیل و هم قرآن گفته موهای خود رو بپوشانید چه در برابر نامحرم چه در هنگام عبادت با خدا دیگه اگه کسی برداشت دیگه ای کنه میشه سلیقه شخصی ، واگه فکر کنه بلیزشلوار میشه حجاب خدا ، اعتقادش اشتباهه ، چون سلیقه خودشه . و به سلیقه و نظرش احترام میزارم ، اما دستور خداش نیست .

13. بالا | پست 1610

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من اوج خودخواهی و زورگویی اینه که یه مرد درباره حجاب یک زن صحبت کنه
    از اونا یک مثلث ساختیم و به این کارمون هم افتخار می کنیم.
    هر زنی فقط خودش مسئوله چی بپوشه، به هیچ کس حتی همسر، پدر و برادرش ربطی نداره
    اگر هم عذابی در اون دنیا سراغش بیاد فقط خودش تحمل کنه نه همسر، پدر و برادرش

14. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 1611

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    به نظر من اوج خودخواهی و زورگویی اینه که یه مرد درباره حجاب یک زن صحبت کنه
    از اونا یک مثلث ساختیم و به این کارمون هم افتخار می کنیم.
    هر زنی فقط خودش مسئوله چی بپوشه، به هیچ کس حتی همسر، پدر و برادرش ربطی نداره
    اگر هم عذابی در اون دنیا سراغش بیاد فقط خودش تحمل کنه نه همسر، پدر و برادرش
    این نظر شخصی و سلیقه ای شماس ، دلیل نمیشه درست باشه ، قابل احترامه ، اما درست نیست .

اگه قرار بود هر کس هر کاری که دوست داشت انجام بده ، حق پایمال میشد و کلی آدم تلف میشدن .

گناه هر کس به گردن خودشه ، اما وقتی میبینم کسی که داره سقوط میکنه اگه دستش رو رو نگیره از اونم گناه تریم .

زوری در کار نیست ، راهنماییه ، اگه نمیتونه با هم جنس خودش زیست کنه . عواقبش هم با خودشه ، پس نباید شکایتی کنه !

16. بالا | پست 1612

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    میزان امتیاز
    9

این نظر شخصی و سلیقه ای شماس ، دلیل نمیشه درست باشه ، قابل احترامه ، اما درست نیست .

اگه قرار بود هر کس هر کاری که دوست داشت انجام بده ، حق پایمال میشد و کلی آدم تلف میشدن .

گناه هر کس به گردن خودشه ، اما وقتی میبینم کسی که داره سقوط میکنه اگه دستش رو رو نگیره از اونم گناه تریم .

زوری در کار نیست ، راهنماییه ، اگه نمیتونه با هم جنس خودش زیست کنه . عواقبش هم با خودشه ، پس نباید شکایتی کنه !
    حرفای شما یه قطعیتی توش هست. یه جور عالمی و آگاهی! می شه بپرسم این قطعیت از کجا میاد؟ به نظر میاد شما خودتون رو
    نماینده خدا می دونید و مطمئنید کارتون درسته:
    «... اما وقتی میبینم کسی که داره سقوط میکنه اگه دستش رو رو نگیره از اونم گناه تریم ...»
    «... عواقبش هم با خودشه ، پس نباید شکایتی کنه ...»
    میشه بپرسم این قطعیت از کجا میاد؟ چه جوری به این سطح از علم و آگاهی رسیدید که فکر می کنید وقتش رسیده دیگران هم
    از این دریای سعادت و خوشبختی که واردش شدید بهره مند کنید؟ سقراط کل زندگیش رو صرف کسب علم و دانش کرد آخرشم در
    دوران کهنسالی گفت: من فقط یک چیز می دانم، و آن این که هیچ چیز نمی دانم.
    شما که احتمالا زیر سی سال هم سن داری چه جوری به این درجه رسیدی؟ آیا به معراج رفتی؟ با خود خدا صحبت کردی؟
    با پیامبر صحبت کردی؟ خلاصه یه جوری ما رو قانع کن که نظر شما صد در صد درسته

17. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 1613

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

حرفای شما یه قطعیتی توش هست. یه جور عالمی و آگاهی! می شه بپرسم این قطعیت از کجا میاد؟ به نظر میاد شما خودتون رو
    نماینده خدا می دونید و مطمئنید کارتون درسته:
    «... اما وقتی میبینم کسی که داره سقوط میکنه اگه دستش رو رو نگیره از اونم گناه تریم ...»
    «... عواقبش هم با خودشه ، پس نباید شکایتی کنه ...»
    میشه بپرسم این قطعیت از کجا میاد؟ چه جوری به این سطح از علم و آگاهی رسیدید که فکر می کنید وقتش رسیده دیگران هم
    از این دریای سعادت و خوشبختی که واردش شدید بهره مند کنید؟ سقراط کل زندگیش رو صرف کسب علم و دانش کرد آخرشم در
    دوران کهنسالی گفت: من فقط یک چیز می دانم، و آن این که هیچ چیز نمی دانم.
    شما که احتمالا زیر سی سال هم سن داری چه جوری به این درجه رسیدی؟ آیا به معراج رفتی؟ با خود خدا صحبت کردی؟
    با پیامبر صحبت کردی؟ خلاصه یه جوری ما رو قانع کن که نظر شما صد در صد درسته
    من نماینده خدا نیستم
    به درجه ای از علم که شما میگی هم نرسیدم
    درسته سنم هم هنوز از سی سال نگذشته
    اما اینقدر به آدم های اطرافم اهمیت میدم که چه در خوشی و چه در غم باید بهشون کمک کنم ، هر کمکی که از دستم بر بیاد .

من مطمعن نیستم تمام کار هام درسته ، اما در اون زمینه ای که دارم صحبت میکنم میدونم درست تر چیه ! که نظری میدم ، شاید نظرم یا حرفم کم باشه برای کمک ، اما سکوت کردن وقتی بدونی چی درسته مثل اینه که من یا به خودم شک دارم ، یا آدم عوض هستم که دوست ندارم بقیه سود ببرن !

لازم نیست که حتماً پیامبر و یا خود خدا مارو راهنمای کنه ، حتی یه کودک هم میتونه ، وقتی که کلامی حق و منطقی باشه چرا که نه ؟ !
    اگه یک بچه ما رو نصحیت کنه و بگه این مسیر خطره داره ، به حرفش گوش نمیدیم ؟ مطمعنن کمی محتاطانه تر عمل میکنیم حتی اگه اون بچه رو نشناسیم .

حرفای منم در مورد حجاب از خودم نیست ، از قرآن نقل قول کردم چه کسی عالم تر از خدا ، حتی تو تورات و انجیل هم در مورد حجاب سفارش شده !
    من پیام آور قرآن یا خدا نیستم ، یک آدم معمولی هستم که میگم نظرتون اشتباهه ، چون در این کتاب ها که دستور خداس چیز دیگه ای به ما آدما سفارش شده .
    اگه برای حرفاتون سندی دارین بیان کنید که حقه ، ما که از خودمون نگفتیم ، کتاب خدا ( قرآن ) رو سند نشون دادیم .

19. بالا | پست 1614

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    میزان امتیاز
    9

قرار نیست همه معراج برن، یه نفر رفته برای کل انسانها کافیه.

منابعی که ما میگیمو شما قبول ندارید، شما که این حرفا رو میگی، در موردش از کدوم منبع مطالعه کردی، که اینقد سفت و سخت پاش وایسادی؟

معرفی کن ما هم بخونیم روشن بشیم.
    من نماینده خدا نیستم
    به درجه ای از علم که شما میگی هم نرسیدم
    درسته سنم هم هنوز از سی سال نگذشته
    اما اینقدر به آدم های اطرافم اهمیت میدم که چه در خوشی و چه در غم باید بهشون کمک کنم ، هر کمکی که از دستم بر بیاد .

من مطمعن نیستم تمام کار هام درسته ، اما در اون زمینه ای که دارم صحبت میکنم میدونم درست تر چیه ! که نظری میدم ، شاید نظرم یا حرفم کم باشه برای کمک ، اما سکوت کردن وقتی بدونی چی درسته مثل اینه که من یا به خودم شک دارم ، یا آدم عوض هستم که دوست ندارم بقیه سود ببرن !

لازم نیست که حتماً پیامبر و یا خود خدا مارو راهنمای کنه ، حتی یه کودک هم میتونه ، وقتی که کلامی حق و منطقی باشه چرا که نه ؟ !
    اگه یک بچه ما رو نصحیت کنه و بگه این مسیر خطره داره ، به حرفش گوش نمیدیم ؟ مطمعنن کمی محتاطانه تر عمل میکنیم حتی اگه اون بچه رو نشناسیم .

حرفای منم در مورد حجاب از خودم نیست ، از قرآن نقل قول کردم چه کسی عالم تر از خدا ، حتی تو تورات و انجیل هم در مورد حجاب سفارش شده !
    من پیام آور قرآن یا خدا نیستم ، یک آدم معمولی هستم که میگم نظرتون اشتباهه ، چون در این کتاب ها که دستور خداس چیز دیگه ای به ما آدما سفارش شده .
    اگه برای حرفاتون سندی دارین بیان کنید که حقه ، ما که از خودمون نگفتیم ، کتاب خدا ( قرآن ) رو سند نشون دادیم .
    من هیچ نظری ندادم. فقط سوالم این بود که این قطعیت از کجا میاد؟ همون جور که شما به خودتون این حق رو میدین با استناد به آیه های
    قرآن درباره حجاب، تفکرات و کلا سبک زندگی یه دختر نظر بدین یا به عبارت بهتر انتقاد کنید، یه داعشی هم با استناد به آیه های همین قرآن
    میاد و سر یه نفرو می بره. همون جوری که شما از کرده خودتون راضی و مطمئنید، اون داعشی هم همین طوره. اونم مثل شما فکر می کنه جاش تو بهشته و خوشحاله که چنین موهبتی نصیبش شده. اونم مثل شما حتی یه لحظه، یه درصد، به درستی تفکرات خودش شک نمی کنه. فرق بین شما و اون چیه؟ چه جوری می تونید ثابت کنید تفسیر شما از امر به معروف و نهی از منکر در قران درسته ولی تفسیر اون داعشی از همین امر به معروف و نهی از منکر نه؟
    اگه مسلمان بهشتی بودن یعنی این که بشینم خیلی راحت تفکرات و اعتقادات یه نفرو زیر سوال ببرم، من ترجیح میدم یه کافر جهنمی باشم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من / وین حرف معما نه تو خوانی و نه من

هست از پس پرده گفتگوی من و تو / چون پرده در افتد نه تو مانی و نه من

خیام

20. 3 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 1615

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

من هیچ نظری ندادم. فقط سوالم این بود که این قطعیت از کجا میاد؟ همون جور که شما به خودتون این حق رو میدین با استناد به آیه های
    قرآن درباره حجاب، تفکرات و کلا سبک زندگی یه دختر نظر بدین یا به عبارت بهتر انتقاد کنید، یه داعشی هم با استناد به آیه های همین قرآن
    میاد و سر یه نفرو می بره. همون جوری که شما از کرده خودتون راضی و مطمئنید، اون داعشی هم همین طوره. اونم مثل شما فکر می کنه جاش تو بهشته و خوشحاله که چنین موهبتی نصیبش شده. اونم مثل شما حتی یه لحظه، یه درصد، به درستی تفکرات خودش شک نمی کنه. فرق بین شما و اون چیه؟ چه جوری می تونید ثابت کنید تفسیر شما از امر به معروف و نهی از منکر در قران درسته ولی تفسیر اون داعشی از همین امر به معروف و نهی از منکر نه؟
    اگه مسلمان بهشتی بودن یعنی این که بشینم خیلی راحت تفکرات و اعتقادات یه نفرو زیر سوال ببرم، من ترجیح میدم یه کافر جهنمی باشم

خیام
    سلام

من هیچ نظری ندادم. فقط سوالم این بود که این قطعیت از کجا میاد؟
    اگه من با قاطعیت نظری میدم دلیلش اینه که باور دارم ، اگه خودم خدا رو باور نداشتم پس لذومی نداشت حرفی بزنم

همون جور که شما به خودتون این حق رو میدین با استناد به آیه های قرآن درباره حجاب، تفکرات و کلا سبک زندگی یه دختر نظر بدین
    به خودم این حق رو میدم چون احساس وظیفه میکنم ، چون در برابر هموطنم مسئولیت دارم ، هممون در قبال هم مسئولیم ، زندگی در یک جامعه یک زندگی عمومیه و رفتار شخص هم باید عمومی باشه
    همونطور که اگه لازم باشه ازش دفاع میکنم ، ایشون که دشمن من نیست ، یا هر کس دیگه ای تو این کشور ، حتی خود شما ، اگه لازم باشه جونمم برای کشورم میدم

اسم آیه ای نیاوردم که از کسی ایراد بگیرم ! شاید ام لازم بود بیارم
    اما چون این خواهرم گفت منم مسلمون و پیرو دینم ، یعنی که اینکه خواهر دینی منم حساب میشه ! پس به عنوان یک برادر دینیش حق دارم که دستور خداش رو بهش نشون بدم
    دعواش نکردم ! باهاش جنگ نکردم که ! همدیگه رو نزدیم که ! زوری هم نبود ! ( الان شما زوری از من دیدین ؟ )
    فقط یک آگاهی دادم اونم با زبون ساده ، ( که خدا هم دستو داده ) تازه اونم اگه اشتباهی از من ببینه باید بگه ، راهنمایی باشه بگه ....
    ( اصلاً تو اسلام باید همه چیز با اختیار پذیرفته بشه ، آدم وقتی ایمان میاره خودش رو تسلیم خداش میکنه )

( اگر به کسی اینجا چیزی گفتم مطمعن باشد که اونم برام ارزشمنده ، وگرنه چرا باید نظری بدیم ، حالا شاید از نظر من کمی ناراحت بشه ، اما دلیل نمیشه دشمن هم باشیم ، همین پریماه که باهم صحبت میکنیم به اندازه یک خواهر مهمه ، خودشم میدونه که با هم دعوای نداریم ، قرار هم نیست با یک نوشته من سریع بگه چشم شما درست میگین ، خودش عقل داره و اختیار ، و مطمعنم که همیشه در حال رشده ، پس خودش مسیر درستش رو میره ، پس یک وقت اشتباه برداشت نکنید که قصد ما تخریب همدیگه اس .)
    اگر هم به شما میگم نظرتون در رابطه با این که میگین : هر کس هر طور خواست باید باشه ، اشتباهه ! به خاطر اینه که نمیشه ، ما تو یک جامعه زندگی میکنیم ، و سبک زندگی اجتماعی آدم باید به نحوی باشه که برای هیچ کودوم از ما ضرری نباشه ، نباید حق هیچ کس ضایع بشه ، صد در صد که که اگه حقی رو ضایع کنیم ضررش به خودمون بر میگرده ، و اگه حقی رو حفظ کنیم سودشم برای خودمونه ...

ا به عبارت بهتر انتقاد کنید، یه داعشی هم با استناد به آیه های همین قرآن
    فرقش تو همین اجباره ، فرق از زمین تا آسمونه
    الان من خون کسی رو ریختم ؟ الان من به کسی توهین کردیم ؟
    فرق ما مسلمان ها با داعشی ها اینه که اونا دشمن اسلام هستن و ما پیروش ( تو کودوم آیه قرآن نوشته بردار مسلمان خودتون رو بکشید ؟ تو کودوم آیه قران اومده که به حقوق یکدیگر تجاوز کنید ؟ وووووووو)
    فرق امر به معروف و نهی از منکر یک مسلمان واقعی و یک فرد به انحراف رفته در رفتار و گفتار و اندیشه اونه
    در اسلام واقعی چیزی جز لطافت ، مهربانی ، محبت ، بخشش و خوش اخلاقی و ... نیست
    فرق اسلام داعشی با اسلام حقیقی از زمین تا آسمونه ( حتی قرانی که اونا دستشون داره با مال فرق میکنه و تحریف شده )

اشتباه برداشت نکنید همه مسلمان ها بهشتی نیستن !
    اسلام همه ما مسلمون ها واقعی نیست ! ، اسلام واقعی مثل نور میمونه ، نور هیچ وقت با نور به مشکل نمیخوره چون هر دو از یک جنس هستن ( آیا تابحال پیامبر های ما با هم مشکل داشتن ؟ حضرت موسی و عیسی و محمد با هم دعوای داشتن ؟ نه ، چون از یک جنس بودن )
    اما اگه مسلمان بگه نه من درست میگم تو زندگیت کاملاً غلطه میشه جنگ و دعوا بین همین مسلمان ، مثلاً همین شیعه و سنی ، اگه هر کس جنسش رو از دیگری جدا بدونه هیچ وقت نمیتونه با بقیه آدما یکی بشه و زندگی کنه ، چه همسر ، چه فرزند و پدر که درون یک خانواده هستن چه فامیل و چه یک جامعه و الی آخر ...

دوست عزیز اون تصوری که شما از اسلام دیدی حقیقی نبوده
    اسلام حقیقی و ناب آرامش درونی میاره ، آرامش خانوادگی میاره ، آرامش اجتماعی میاره ، توش شادی هست ، توش غم معنای نداره ...

مثلاً :
    یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا آمِنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَالْکِتَابِ الَّذِی نَزَّلَ عَلَىٰ رَسُولِهِ ......
    تو سوره نسا دوبار خدا به بندگاش گفته ایمان بیاورید ، یعنی ایمان اولی کشک بوده ؟ بله ، این اسلامی که ما بهش ایمان اوردیم بیشتر از اونچیزیه که ما میدونیم ، پس باید ایمان حقیقی رو پیدا کنیم
    این همه مسلمون تو کشوردارم ، با خودمون هم که مسلمان هستیم جنگ و دعوا داریم دیگه غیر مسلمان و دیگه بماند ، پس یعنی اسلام و ایمانمون الکیه

دوست عزیز به خاطر چند نفر که اسلام رو بهتون بد نشون دادن از اسلام بدتون نیاد

خیام
    ممنون شعر قشنگی بود
    واقعاً که هرچی بدونیم یعنی هیچی نمیدونیم

22. بالا | پست 1616

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    تشکر شده 365 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    9

23. کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 1617

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

25. 2 کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 1618

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

27. کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 1619

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

29. 2 کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 1620

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25292
    تشکـر
    22
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    9

دلم واسه دوره ی دبیرستانم تنگ شده

31. بالا | پست 1621

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

32. 2 کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 1622

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

34. کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 1623

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

36. 2 کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 1624

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

38. 4 کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 1625

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,746 بار در 2,687 پست
    میزان امتیاز
    13

مگر می شود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد؟؟!!
    خدای دانه های انار
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

40. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 1626

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط زرند نمایش پست ها
    مطمئن باشید لباسی که چند ساله دست نخورده تو کمدتون مونده، تا آخر عمرتون هم پوشیده نمی‌شه.
    این یه اصل ژاپنی تو مدیریت فضاست که می‌گه هر چیزی که دو سال بی استفاده موند، تا ابد بی‌استفاده می‌مونه.

همه ما کلی لباس داریم که اندازه‌مون نیست و امیدواریم یه روز لاغر یا چاق بشیم و بپوشیم‌ش، یا احساس می‌کنیم بهمون نمیاد، یا باید با یه چیزی ست کنیم ولی سال‌هاست این کار رو نکردیم. خیلی از این لباس نو و سالم هستن ولی به هرحال پوشیده نمی‌شن.
    همینطور توی انبار خونه‌مون کلی ظرف و ظروف، پتو، کیف و کفش، بخاری، فرش و موکت و … داریم که سال‌هاست استفاده‌ای ازشون نکردیم.

هر کدوم از این چیزایی که ما هیچ نیازی بهشون نداریم و شاید حتی یادمون نباشه که داریم‌شون، می‌تونه مشکل یک یا چند نفر رو حل کنه.

آدمای زیادی هستن که طول سال رو تو خیابون می‌خوابن، خانواده‌های زیادی هستن که وسیله گرمایشی توی خونه‌شون ندارن، بچه‌های زیادی تو شهرمون هستن که لباس گرم و مناسبی ندارن. خب چرا همه این وسایل رو تو یه کارتن نذاریم وبا صرف چند ساعت وقت این‌ها رو به دست کسانی که بهش نیاز دارن نرسونیم؟ پیدا کردن آدم‌های نیازمند کار سختی نیست.

می‌تونید اولین بچه‌ دستفروش یا زباله‌گردی رو که دیدید صدا کنید و این وسایل رو بهش بدید. به غیر از این می‌تونید به یکی از دفاتر انجمن‌های خیریه برید و این وسایل رو به اون‌ها ببخشید.

با این کار هم خونه‌تون رو از وسایل بلااستفاده خالی کردید و هم به چند نفر کمک کردید. دست به کار شید. شاید خیریه فعال و خوبی پیدا کردید و تشویق شدید سری به خونه اقوام و دوستان‌تون بزنید و انبار و کمدهای اون‌ها رو هم خالی کنید.
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

42. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 1627

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

هر صبحی که چشم‌مون رو باز می‌کنیم، یه روز از عمر ماست که شروع شده و قراره شب تموم بشه. هیچ‌کس نمی‌دونه تو این روز چه اتفاقایی منتظر ماست. روزا می‌گذرن و ما یا به یکنواختی‌شون عادت می‌کنیم و ممکنه یه وقتی به خودمون بیاییم و ببینیم تمام مدت دنبال چیزایی دویدیم که ارزش ندیدن اطراف‌مون رو نداشته.

یکی از قشنگ‌ترین چیزایی که می‌تونیم تو مسیر اهداف‌مون تماشاش کنیم کسایی هستن که دوست‌شون داریم و ما رو دوست دارن. یه پیامک محبت‌آمیز، یه هدیه بی‌مناسبت، یه قرار دوستانه، یه نامه و ایمیل صمیمانه به هر کدوم از کسانی که دوست‌شون داریم، نقش نگاهی رو داره که تو جاده به منظره‌ها می‌ندازیم. تماشای منظره‌های قشنگ لذت سفر و رسیدن به هدف رو برامون چند برابر می‌کنه، اگرنه که جاده فقط یه مسیره و اگه ازش لذت نبرده باشیم، فقط خستگی راهش برامون می‌مونه.

جودی ابوت رو یادتون میاد؟ همون دختر مو نارنجی که جاده پر دست‌انداز زندگی‌ش از یه پرورشگاه کوچیک شروع شده بود و با کمک دستای نامرئی و مهربون “بابا لنگ‌دراز” رشد کرد. جودی یه روز یه نامه از بابا لنگ‌دراز گرفت که توش نوشته بود: جودی! عده ای از مردم زندگی را یک مسابقه دو می‌دانند و می‌خواهند هرچه زودتر به هدفی که درافق دوردست است دست یابند و متوجه نمی‌شوند که آن قدر خسته شده‌اند که شاید نتوانند به مقصد برسند و اگرهم برسند ناگهان خود را در پایان خط می‌بینند… .

همین سایه مهربون با لنگای درازش بود که سفر سخت جودی رو قشنگ می‌کرد. همه ما تو جاده‌مون آدمایی داریم که دوست‌مون دارن. می‌تونیم امشب برای چند نفر از کسایی که دوست‌شون داریم، یه چیزی بنویسیم و بهشون بگیم که حضور اونا زیبایی جاده زندگی ماست. فردا که چشم باز کنیم، تو جاده قشنگ‌تر و خوش‌منظره‌تری حرکت می‌کنیم.

دوستان من آخرین قسمتش رو بیشتر از همه دوست داشتم که جودی با بابا لنگ داز ازدواج کرد .

امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

44. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 1628

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25329
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من 19 سالمه و دانشجوی حقوق هستم و از یکی از فامیلا که 18 سالشه خوشم اومد و فکر میکردم که اونم بهم علاقه داره و انقد جلو خودمو گرفتم تا منفجر شدم و بهش پیام تبریک یلدا دادم و بعد اون پرسید شما؟
    منم خودمو معرفی کردم و اون گفت که : براچی به من پیام دادی ؟؟ منم نتونستم چیزی بگم و معذرت خواستم و گفتم اشتباه شده و ... بعد به مامانش گفته که به مامانم زنگ زده و نمیدونم چی گفته...
    چه کنم؟الان وقت امتحانامه و تمرکزی برام نمونده
    در کل چه کنم ؟

46. بالا | پست 1629

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,096 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط camerymh نمایش پست ها
    سلام
    من 19 سالمه و دانشجوی حقوق هستم و از یکی از فامیلا که 18 سالشه خوشم اومد و فکر میکردم که اونم بهم علاقه داره و انقد جلو خودمو گرفتم تا منفجر شدم و بهش پیام تبریک یلدا دادم و بعد اون پرسید شما؟
    منم خودمو معرفی کردم و اون گفت که : براچی به من پیام دادی ؟؟ منم نتونستم چیزی بگم و معذرت خواستم و گفتم اشتباه شده و ... بعد به مامانش گفته که به مامانم زنگ زده و نمیدونم چی گفته...
    چه کنم؟الان وقت امتحانامه و تمرکزی برام نمونده
    در کل چه کنم ؟

دوست عزیز مشکلتون رو اینجا بنویسید و تاپیک بزنید تا دوستان کمکتون کنن .

http://forum.moshaver.co/newthread.p...newthread&f=77

47. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 1630

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    مطمئن باشید لباسی که چند ساله دست نخورده تو کمدتون مونده، تا آخر عمرتون هم پوشیده نمی‌شه.
    این یه اصل ژاپنی تو مدیریت فضاست که می‌گه هر چیزی که دو سال بی استفاده موند، تا ابد بی‌استفاده می‌مونه.

همه ما کلی لباس داریم که اندازه‌مون نیست و امیدواریم یه روز لاغر یا چاق بشیم و بپوشیم‌ش، یا احساس می‌کنیم بهمون نمیاد، یا باید با یه چیزی ست کنیم ولی سال‌هاست این کار رو نکردیم. خیلی از این لباس نو و سالم هستن ولی به هرحال پوشیده نمی‌شن.
    همینطور توی انبار خونه‌مون کلی ظرف و ظروف، پتو، کیف و کفش، بخاری، فرش و موکت و … داریم که سال‌هاست استفاده‌ای ازشون نکردیم.

هر کدوم از این چیزایی که ما هیچ نیازی بهشون نداریم و شاید حتی یادمون نباشه که داریم‌شون، می‌تونه مشکل یک یا چند نفر رو حل کنه.

آدمای زیادی هستن که طول سال رو تو خیابون می‌خوابن، خانواده‌های زیادی هستن که وسیله گرمایشی توی خونه‌شون ندارن، بچه‌های زیادی تو شهرمون هستن که لباس گرم و مناسبی ندارن. خب چرا همه این وسایل رو تو یه کارتن نذاریم وبا صرف چند ساعت وقت این‌ها رو به دست کسانی که بهش نیاز دارن نرسونیم؟ پیدا کردن آدم‌های نیازمند کار سختی نیست.

می‌تونید اولین بچه‌ دستفروش یا زباله‌گردی رو که دیدید صدا کنید و این وسایل رو بهش بدید. به غیر از این می‌تونید به یکی از دفاتر انجمن‌های خیریه برید و این وسایل رو به اون‌ها ببخشید.

با این کار هم خونه‌تون رو از وسایل بلااستفاده خالی کردید و هم به چند نفر کمک کردید. دست به کار شید. شاید خیریه فعال و خوبی پیدا کردید و تشویق شدید سری به خونه اقوام و دوستان‌تون بزنید و انبار و کمدهای اون‌ها رو هم خالی کنید.

http://forum.moshaver.co/f220/دیوار-...راز-26698/
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

49. بالا | پست 1631

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    هر صبحی که چشم‌مون رو باز می‌کنیم، یه روز از عمر ماست که شروع شده و قراره شب تموم بشه. هیچ‌کس نمی‌دونه تو این روز چه اتفاقایی منتظر ماست. روزا می‌گذرن و ما یا به یکنواختی‌شون عادت می‌کنیم و ممکنه یه وقتی به خودمون بیاییم و ببینیم تمام مدت دنبال چیزایی دویدیم که ارزش ندیدن اطراف‌مون رو نداشته.

یکی از قشنگ‌ترین چیزایی که می‌تونیم تو مسیر اهداف‌مون تماشاش کنیم کسایی هستن که دوست‌شون داریم و ما رو دوست دارن. یه پیامک محبت‌آمیز، یه هدیه بی‌مناسبت، یه قرار دوستانه، یه نامه و ایمیل صمیمانه به هر کدوم از کسانی که دوست‌شون داریم، نقش نگاهی رو داره که تو جاده به منظره‌ها می‌ندازیم. تماشای منظره‌های قشنگ لذت سفر و رسیدن به هدف رو برامون چند برابر می‌کنه، اگرنه که جاده فقط یه مسیره و اگه ازش لذت نبرده باشیم، فقط خستگی راهش برامون می‌مونه.

جودی ابوت رو یادتون میاد؟ همون دختر مو نارنجی که جاده پر دست‌انداز زندگی‌ش از یه پرورشگاه کوچیک شروع شده بود و با کمک دستای نامرئی و مهربون “بابا لنگ‌دراز” رشد کرد. جودی یه روز یه نامه از بابا لنگ‌دراز گرفت که توش نوشته بود: جودی! عده ای از مردم زندگی را یک مسابقه دو می‌دانند و می‌خواهند هرچه زودتر به هدفی که درافق دوردست است دست یابند و متوجه نمی‌شوند که آن قدر خسته شده‌اند که شاید نتوانند به مقصد برسند و اگرهم برسند ناگهان خود را در پایان خط می‌بینند… .

همین سایه مهربون با لنگای درازش بود که سفر سخت جودی رو قشنگ می‌کرد. همه ما تو جاده‌مون آدمایی داریم که دوست‌مون دارن. می‌تونیم امشب برای چند نفر از کسایی که دوست‌شون داریم، یه چیزی بنویسیم و بهشون بگیم که حضور اونا زیبایی جاده زندگی ماست. فردا که چشم باز کنیم، تو جاده قشنگ‌تر و خوش‌منظره‌تری حرکت می‌کنیم.

دوستان من آخرین قسمتش رو بیشتر از همه دوست داشتم که جودی با بابا لنگ داز ازدواج کرد .

حرفی که میزنم جای تحلیل زیادی داره دقت کردین چرا انه شرلی دختری به نام نل وجودی ابت یابابالنگ دراز موهاشون رنگ قرمز بود.دخترموقرمز نماد دختر یهودی هست.

50. کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 1632

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

[replacer_a]

این روزها، شبکه های اجتماعی برای کسب درآمد از هیچ راهی دریغ نمی کنند و جدیدترین راهکار آنها ترویج فحشا و فروش عکس های نوامیس مردم است.
    به گزارش درآمدزایی با فروش عکس ناموس ایرانی ها در اینستاگرام + تصاویر و مستندات ؛ این روزها همه چیز به سمت و سوی تکنولوژی سوق پیدا می کند و متاسفانه بسیاری از آداب و رسوم سنتی و مذهبی ما را تحت الشعاع خود قرار داده است که به طور مثال می توان به آداب ازدواج اشاره داشت.

روزگاری حریم ازدواج جزء خصوصی ترین حریم ها محسوب می شد و نشان دادن عکس های عروسی جز به جمع محرم جایز نبود ولی متاسفانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی این اتفاقات گویا در میان افراد در حال رنگ باختن است و پخش فیلم و عکس عروسی به پزی میان زوج های جوان مبدل گشته و زوج ها با به اشتراک گذاشتن عکس های خصوصی خود از مراسم ازدواجشان مهر تاییدی بر نخ نما شدن اعتقادات خود می زنند.

در همین راستا اگر سری به اینستاگرام و یا شبکه های اجتماعی دیگر زده و در آن جستجو کنیم، به راحتی صفحاتی را می یابیم که در آن تصاویری بی حجاب و برهنه از دختران ایرانی و یا عکس های عروسی و نامزدی‌شان را شاهد خواهیم بود.

در این بین این سوال پیش می آید که این صفحات از چه طریقی به عکس ها دسترسی پیدا کرده و آنها را در حساب کاربری خود منتشر می کنند؟ بعد از بررسی های زیاد متوجه شدیم تعدادی از اینگونه پیج ها از افراد می خواهند تا تصاویر شخصی خود را بصورت خصوصی برای آن ها ارسال کنند، تا بتوانند از آن به عنوان مدل بهره برده و با انتشار اآنها در صفحاتشان بتوانند به تجارت کثیف خود ادامه دهند.

برخی از این صفحات نیز، تصاویر شخصی و خانوادگی افراد را بدون اجازه از حساب کاربریشان برداشته و به عنوان مدل خود معرفی می کنند تا بتوانند از این طریق کسب درآمد کنند. کار به استفاده از تصاویر فردی ختم نشده و عده ای از افراد سودجو عکس های مراسم عروسی و نامزدی مردم را به عنوان نمونه کار خود در صفحاتشان منتشر می کنند، گاه با اجازه و اغلب بی اجازه!

یکی از راهکارهای فرار از دام این سودجویان، این است که تصاویر شخصی و بی حجاب خود را در شبکه های اجتماعی منتشر نکنیم ویا اگر این عکس ها را قرار می دهیم صفحه خود را شخصی کنیم و اجازه ندهیم جز افرادی که نسبت به آن ها آشنایی داریم به صفحه ما دسترسی پیدا کنند، همچنین به راحتی اجازه ندهیم صفحات تبلیغاتی از صفحات دنبال کننده ما شوند چرا که از این طریق دست به سرقت تصاویر و عکس های شخصی ما زده و آن را به نام خود منتشر می کنند.

جدای از همه این راهکارها باید حواسمان به حضور نامحسوس دست های پشت پرده باشد؛ دست هایی که با نفوذ به حریم خصوصی مان سعی در زیر سوال بردن هویت ایرانی اسلامی دارند و با انتشار عکس ها و فیلم های خصوصی نوامیس به دنبال تجارت کثیف خود هستند.

52. کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 1633

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

چه روزها که یک به یک غروب شد نیامدی
    چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی
    خلیل آتشین سخن، تبر به دوش بت شکن
    خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی
    برای ما که خسته ایم و دل شکسته ایم نه
    ولی برای عده ای چه خوب شد نیامدی
    تمام طول هفته را در انتظار جمعه ام
    دوباره صبح ظهر نه غروب شد نیامدی

امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

54. بالا | پست 1634

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

ویرایش توسط ستیلا : 12-25-2015 در ساعت 06:02 PM
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

55. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 1635

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

حرفی که میزنم جای تحلیل زیادی داره دقت کردین چرا انه شرلی دختری به نام نل وجودی ابت یابابالنگ دراز موهاشون رنگ قرمز بود.دخترموقرمز نماد دختر یهودی هست.
    مگه یهودی ها دشمن ما و خدا هستن ؟

اشتباه نکنید دوست عزیز یهودی ها دوست مسلمان ها هستن ،

اونای که دشمن ما هستن صیهونیست هستن که میخوان کشور اسرائیل رو روی یک کشور دیگه با ریختن خون درست کنن !

صهیونیست دشمن یهودی ها هم هستن !

صرفاً جهت اطلاع :

اینکه اسرائیل از کجا شکل گرفت و چگونه بوجود آمد داستان مفصلی است اما می توان بخش کوتاهی از آن را از زبان خاخام های مخالف آن ها شنید.

حقیقتی که باید دانست(حتما ببینید)

57. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 1636

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

هعی خسته شدم

59. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 1637

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

[replacer_a]

جدای از همه این راهکارها باید حواسمان به حضور نامحسوس دست های پشت پرده باشد؛ دست هایی که با نفوذ به حریم خصوصی مان سعی در زیر سوال بردن هویت ایرانی اسلامی دارند و با انتشار عکس ها و فیلم های خصوصی نوامیس به دنبال تجارت کثیف خود هستند.

میگم شما هم اینجا رو خوب شخم میزنید ها

میگم درسته حالا اسم پست هرچی میخوای بگو هست ، اما برای عکس های که میفرستید یک پست جدید ایجاد کنید خیلی بهتره ، چون زیاد میفرستید ! اسمش هم بزارین : عکس نوشته ، یا عکس قابل اندیشه و هر چیز دیگه ای که دوست داشتین ، به نظرم اینجوری بهتره .

61. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 1638

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط a girl نمایش پست ها
    هعی خسته شدم
    خسته نباشی

63. بالا | پست 1639

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خسته نباشی

ی استکانم برای من بریز خخخخ
    با نبات ترجیحا

64. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 1640

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

خسته نباشی

66. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 1641

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

کاشکی واقعا خسته نباشم کم کم دارم میرم تو این فکر که تک بعدی شم
    تک بعدی =فقط به درس اهمیت بدم نه هیچ چیز دیگه

68. بالا | پست 1642

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

ممنون از پاسختون ولی موهای قرمز جودی مد نظر من نبود .

نکته مثبتی که تو جمله بابا لنگ دراز بود مد نظر من بود .نکته این متن این بود که بابا لنگ دراز های زیادی میتونن تو کشور ما یا همین شهر ما وجود داشته باشن وهر کدوم

فقط یک بچه از پرورشگاه رو مورد حمایت خودشون قرار بدن .واون رو از نظر تحصیلی ساپورت کنن تا به مرحله ای برسه که بتونه زندگیش رو خودش اداره کنه .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

69. 4 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 1643

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

• بهترین مخلوقات
    • سوره مبارکه بینه
    • آیه شریفه 7
    • إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ أُوْلَئِكَ هُمْ خَيْرُ الْبَرِيَّةِ
    • معنای آیه:بهترین مخلوقات الهی، کسانی هستند که ایمان دارند و عمل شایسته انجام دهند.

• پیام آیه:ابن عباس گوید: « وقتی این آیه نازل شد، پیامبر (ص) به علی (ع) فرمود : « تو و شیعیانت در روز قیامت خیرالبریه (بهترین مخلوقات) هستید هم خدا از شما راضی است و هم شما از خدا راضی هستید»

امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

71. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 1644

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    ی استکانم برای من بریز خخخخ
    با نبات ترجیحا

بفرماید

نبات هم داره

73. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 1645

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بفرماید

نبات هم داره
    اینجا داره یه نفس بارون میزنه چای خیلی میچسبه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

75. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 1646

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

بفرماید

نبات هم داره
    دستت درد نکنه
    ان شاالله از دست عروست چایی بخوری
    فقط بپا آهو خانم نریزه روت هخخخخخخ

77. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 1647

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25292
    تشکـر
    22
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    9

نصف شبی هوس کردم نزارید دیگه اینارو

79. کاربران زیر از شالیزه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 1648

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

81. کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

82. بالا | پست 1649

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

83. بالا | پست 1650

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

84. 2 کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 33 از 165 ... 2331323334354383133 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد