مشاور
تبلیغات مشاور

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

1. Top | #3661

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.36
    تشکـر
    1,068
    تشکر شده 1,043 بار در 558 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    امیدوارم موفق بشه

چرا اینجوری آخه
    سرجلسه حالش بد نشه
    ممنونم.
    رشته ای که مورد نظرشه پذیرش خیلی محدودی داره و شرایط قبولیشم خیلی سخته؛

امیدواریم راضی بشه یه هفته قبل کنکور مطالعه رو تموم کنه تا یه استراحتی داشته باشه!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #3662

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.16
    تشکـر
    715
    تشکر شده 410 بار در 307 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    ممنونم.
    رشته ای که مورد نظرشه پذیرش خیلی محدودی داره و شرایط قبولیشم خیلی سخته؛

امیدواریم راضی بشه یه هفته قبل کنکور مطالعه رو تموم کنه تا یه استراحتی داشته باشه!
    الان مگه روزی چند ساعت میخونه

من روزی 6 تا 10 ساعت میخندم دو روز به کنکور خیلی کمش کردم و روز آخر هم نخوندم
    تجربه خوبی بود
    البته هر کسی یه جور راحته
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

3. Top | #3663

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.36
    تشکـر
    1,068
    تشکر شده 1,043 بار در 558 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

الان مگه روزی چند ساعت میخونه

من روزی 6 تا 10 ساعت میخندم دو روز به کنکور خیلی کمش کردم و روز آخر هم نخوندم
    تجربه خوبی بود
    البته هر کسی یه جور راحته
    .

صبح تا ظهر مدرسه س بعد از اونم بکوب میخونه تا ساعت ۱۱

حتی برای تایم نماز ٬ ناهار و شام و نظافتش هم برنامه ریزی داره و طبق برنامه پیش میره.

درسته٬ هر کسی ممکنه با سیستم متفاوتی پیش بره.

4. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3664

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.73
    تشکـر
    507
    تشکر شده 552 بار در 334 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    1

خدایا کمکم کن تا راه درست پیدا کنم تا به موفقیت برسم
    خدایا ملت ایران را از بدبختیها و مشکلاتی که دارند برهان واقعا دوره زمونه بدی شده
    خدایا حق را پیروز کن تا کی باید منتظر وعده ات در قرآن باشیم که می گویی "جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا"

6. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #3665

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12497
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    785
    تشکر شده 336 بار در 144 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

همه ی دنیاشون شده ظاهر...تمام فکر و ذهن و ذکر و در و دیوارشون پر شده از ظاهرپرستی و ظاهردوستی...
    انگار نه انگار که تمام فساد تو دنیا روی چیزی جز همین ظاهر نمیچرخه...چه عمرها و چه ایمانهایی که به باد نرفته
    از هرچیزی و هر دری که حرف میزنی میبینی آخرش رو به یه نحوی میچسبونن به همون ظاهر و زیباییها...

همه ی فکر و ذهن جوون امروز شده همین...مردی میبینی تو نجابت و پاکی شُهره ی آفاقه اما خریدار نداره چون
    بقول طرف فقط به دل ننشسته...فقط همین...حالا نکته ی جالب اینجاست که همین حرف هم فقط یک فیلمه
    چون متاسفانه متراژ به دل نشستن جوون امروز ما یه چیزیه تو سبک ستاره های هالیوود...اونم نه هرکدومشون
    بلکه بهترینشون از بین 100 تای برتر...تاپ ترینِ تاپ ها...ماشاالله هرچیزی به مزاجشون سازگار نیست...
    یکی نیست بگه آخه بنده ی خدا...مطمئنی معیارت درسته ؟ یکی مثل اون رو اگر بر فرض هم پیدا شد اطرافت...
    آیا مطمئنی که همچین کسی میاد دنبال جنابعالی؟ آیا مطمئنی که نمیره دنبال یکی 10 برابر بهتر از جنابعالی؟

میبینی جوون زحمتکش و معتقد و سالم و صادق به راحتی جواب رد میگیره...چرا ؟ چون اون یکی چشم و ابروش
    قشنگتر بوده...کار بجایی کشیده که میبینی طرف هیچی نداره...اما چون یه قیافه ی تاپ داشته دین و ایمون و دل و
    زندگیه طرفش رو برده...دختره میبینی یه عمر دم از پاکی و نجابت و حجب و حیا و ایمان و اعتقادات و خطا نرفتن زده
    اما تا چشمش به یه چیز عجیب غریب افتاده آب از دهنش راه میوفته و قند تو دلش آب میکنه و با دُمش گردو میشکنه

چه آدمایی که از عرش به فرش کشیده نشدن با همین ظاهر...طرف میبینی هزاربار تو فک و فامیلش و دوست و آشناش
    و حتی خودش تجربه کرده بدترین حقارت ها و بدبختیهارو سر همین قضیه و زندگیش رو به باد داده...اما باز هم تا یه
    چیز آس میبینه همونجا دوباره دست و پاش شل میشه و مثه ماست وا میره...تجربه کرده اما بازهم وجودش رو به باد میده

چه جوونهایی که دارن تو این شرایط سخت جامعه هزارجور رنج و درد و تنهایی و مرض رو تو خودشون میکشن و سرکوب
    میکنن به خاطر خدای خودشون و جواب رد شنیدن بابته بهانه های بنی اسرائیلی که پشتش فقط و فقط همین ظاهره...
    و چه جاهلهایی که دارن به امید شاهزاده ای رویایی آرزوهای درونی و خواسته ها و هوای نفسشون رو پشت کلماتی مثل
    به دلم ننشست پنهان میکنن...و چه خونواده هایی که دارن به این جهالتهای فرزندانشون دامن میزنن و کمک میکنن
    و چه بهونه ی خوبی شده این 2 کلمه ی به دل نشستن برای ظاهربینی های ناتمام اینها...
    جامعه داره در آتشی از این جهالتها و ظاهرپرستی ها میسوزه...چه جونهایی که دارن زجر میکشن و صداشون در نمیاد
    دختری یا پسری که در همه ی جوانب تکه...هرجا میره میبینی جواب رد میگیره ... یکی میگه قدش کوتاه بود.یکی میگه
    قدش بلند بود.یکی میگه اینجاش فلان بود.یکی میگه چشماش فلان بود.یکی میگه پوستش سفید نبود.یکی میگه چشماش
    فلان نبود.یکی میگه دهنش فلان بود.یکی میگه چادرش فلان بود.یکی میگه راه رفتنش فلان نبود.یکی میگه موهاش فلان بود
    یکی میگه تیپشو چکار کنم.اون یکی میگه جواب دوست و رفیقامو چی بدم؟ یکی میگه چطور جلو فک و فامیل باهاش پز بدم
    و هزارتا فکر و خیال و خواسته که همه و همه پشت همین ظاهر و قیافه معنا گرفتن و مخفی شدن...

نمیشه این چیزهارو ندید...نمیشه این چیزهارو دید و تحمل کرد...مرد نیستیم اگر از کنار این چیزها بگذریم و خودمون رو
    بلانسبت به خریّت بزنیم...نمیشه این دردهارو دید و ساکت موند...نباید که ساکت موند...اونوقت میبینی طرف مظلومانه
    تمام عمرش رو دستش رو زده زیر بغلش و زیر نور ماه به افق خیره شده و یا از زمین و زمان و روزگار میناله یا اینکه شبا
    تو خواب گریه میکنه و به بالشت و پتو و درو دیوار فحش میده که چرا همراهش رو پیدا نمیکنه...و حالا تموم اینها چرا ؟
    چون از 200 تایی که اومدن یا بهش معرفی شدن کسی ( به دلش ننشسته ) ...ماشاالله انتظارات بنده های خدا خیلی کمه

پروردگارا...خودت بهتر از هر کسی میبینی که چه جوونهای نایابی دارن عذاب میکشن به خاطر این تفکرات و ظاهربینی ها
    به حق همین ماهی که در راهه...عقل و منطق مخلوقاتت رو بیشتر کن...بزرگی و بزرگ منشی رو بهشون یاد بده...
    دلشون رو دریایی کن...چشمهاشون رو پاک کن از این همه هوا و هوس...معرفت و جوانمردی و ایمان رو تو وجودشون بکار
    به یادشون بیار که چرا به این دنیا اومدن و چرا قراره زندگی کنن و به چه دلیل قراره از دنیا برن...خودت دستشون رو بگیر

و البته که فکر نمیکنم این بشر خاکی باز هم به راه راست بیاد...چون خدا گفته از تو حرکت از من برکت...ولی کیه که بخواد
    توی این حرکت دست از زیباییهای دنیا بکشه؟ درست نمیگم؟ کیه که بتونه؟ کیه که بتونه از اونچه دلش و نفسش میخواد بگذره؟
    خیلی سخته ؟ نه ؟ پس غرق در همون جهالت باشی بهتره.هرچند گفتن اینها خالی از لطف نبود...یکی هم بخودش بیاد یکیه.
    حداقل میفهمیم که تا کی قراره به خودمون و دیگران دروغ بگیم و خواست واقعیه دلمون رو پشت تظاهرها و خزئبلات پنهان کنیم
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 05-22-2017 در ساعت 05:33 AM
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

8. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #3666

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.08
    تشکـر
    1,693
    تشکر شده 5,594 بار در 1,812 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    الهی بگردم قربون قلبای مهربون همه مادرا قربون قلبه بی وقفه مهربونشون
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

10. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #3667

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    697
    تشکر شده 531 بار در 356 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

خدایا منو توی درسام موفق کن
    توی کنکور هم خودت شاهدی که دارم میخونم
    پس بهترین رتبه و اون چیزی که میخام رو بهم بده
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

12. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #3668

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.73
    تشکـر
    507
    تشکر شده 552 بار در 334 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    1

سلام
    معمولا افراد در موقعیتهای قرار میگیرند که علیرغم میل باطنیشان مجبور به انجام کاری میشوند و یا در موقعیت پر استرس قرار می گیرند در صورتی اگر حس درونی خودشان را بیان کنند و ناراحتی خود را از مسئله به صورت شفاف بیان کنند هیچ وقت در چنین موقعیت استرس زایی قرار نمیگیرند نزدیکترین کس به ما خودمان هستیم پس چرا از همه کمتر به خودمان و احساساتمان توجه می کنیم و به نفس خودمان ظلم میکنیم من برای خودم ارزش قائلم همانطور که به دیگران احترام میگذارم

14. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #3669

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30982
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.74
    تشکـر
    371
    تشکر شده 655 بار در 369 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    2

خدایا
    گاهی
    نگاهی
    کمتر بد جنس باشیم

بیشتر خوش جنس باشیم

16. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #3670

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    18,376
    تشکر شده 9,671 بار در 3,334 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

تو همون لینک توضیح داده

قضیه یواشکی نبوده الزام درش نبوده و پیشنهاد هست اونجا که با قوانین در تضاده قانون ارجحه و ....
    سخنان مهم آیت الله مکارم شیرازی در باره سند 20 30
    ایشان درس دیروز خود را تماما به تحلیل و تفسیر دقیق سند 2030 اختصاص دادند.
    (فایل صوتی )

2030

برگزیده‌ای از سخنان رحیم پور ازغدی درباره‌ی سند 2030
    (فایل تصویری)

http://cdn.mashreghnews.ir/d/2017/05/07/0/1930452.mp4

اینم ترجمه شده سند 2030
    pdf

http://fa.irunesco.org/wp-content/up...030FARSI-1.pdf

یا قائم آل محمد

18. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 8 مهمان ها)

1. آرش67

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

عکس نوشته سکوت

عکس دلنوشته

نوشته سکوتhttp:forum.moshaver.cof123هرچه-میخواهی-بگو-7329-newمشاورهعکس نوشته خدایاعكسنوشته سرزنش خوددلی که توتنهاخداشیعکسنوشته چ روزایی گ دلت جلو چشماش میشکست هر چه میخواهی بگوتصویر نوشته سکوتپروفایل درموردسکوتعکسنوشته سکوت....عکسودلنوشته خدایا کمکم کندل نوشته عاشقانهعکس نوشته سکوتی میکنمسادگی جرم است و من مجرم ترین مجرم شهرمعکس نوشته از سکوتهرچه میخواهی ببرمثه یه برگ قدیمی که میفته از رو شاخه ما رو به روزای رفته به گذشته چه آخهعکس نوشته درموردسکوتعکس نوشته مواظبم نبودیعکس نوشته سکوت میکنمعکس دلنوشته دلی ک توتنهاخداشی تحمل نداره نباشیدلتنگ که عکس نوشته خدایا توروخداکمک کنعکسنوشته سکوت میکنممشاوره روانشناسیعکس جالب خنده دار جدیداشعار خیام در مورد زنعکس هر چه میخواهی بگوعکسهای خنده دارعکس خدایا هرچه دارم ازتودارمعکس نوشته نجابت نداشتیکّ س

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

هرچه بگندد نمکش میزنند,  هرچه بادا باد,  هرچه تبر زدی مرا,  هرچه آید به سرم,  هرچه هست از قامت,  هرچه برای خود میپسندی,  هرچه بجز خیال او,  هرچه خوبان همه دارند,  هرچه كني بكن مكن,  هرچه دارید و ندارید,  هرچه میخواهی ببر,  هرچه میخواهی بگو,  هرچه میخواهی دل تنگت بگو,  هرچه میخواهی از خدا بخواه,  هرچه میخواهی دل تنگم بگو,  هرچه میخواهی بنویس,  هرچه میخواهی ببار ای آسمان,  هرچه میخواهی طلب کن,  هرچه میخواهیم باشیم,  هرچه میخواهی بیار,  پست بانک,  پست ایران,  پست یافته,  پست بانک ایران,  پست پيشتاز,  پست پیشتاز,  پست جمهوری اسلامی,  پست های خنده دار,  پست های عاشقانه,  پست غمگین,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)