صفحه 47 از 165 ... 3745464748495797147 ...
نمایش نتایج: از 2,301 به 2,350 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

861051
  1. بالا | پست 2301

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 357 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    چرا بعضی جاهاش تاره ؟؟!!
    چون با افکت برداشتم background defocus

Sent from my E6833 using Tapatalk
    روی دوتا گل وسط فوکوس کردم😂
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

2. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2302

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26414
    تشکـر
    18
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ببخشید از احساسم میگم ولی خیلی خوب نیست میدونم منفیه ولی دارم خفه میشم
    استرس شدید با بغض سنگین ،امروز شنبه هست تمام دیروز رو گریه کردم میدونین یه جایی شاغلم خیلی ادم سخت گیری داره اعصابمو خورد کرده من حتی جمعه ها هم سر کارم فقط بعد از ظهر جمعه رو گریه کردم بهم ریخته هستم نابود...دیگه دلم نمیخواد برم سر کار ولی از بیکاری بدم میاد چون خیلی تنهام و بازم اعصابم خورد میشه..

4. بالا | پست 2303

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,746 بار در 2,687 پست
    میزان امتیاز
    13

وقتی پدر پنجاه ساله ای از پسر پانزده ساله اش می خواهد دو سال دیگر صبر کند تا صاحب اتومبیلی برای خودش شود، این فاصله 730 روزه فقط 4 درصد عمر پدر را تشکیل می دهد اما این دو سال 13 درصد از عمر پسر را در بر می گیرد.
    پس عجیب نیست اگر برای پسر این مدت سه یا چهار بار طولانی تر باشد.
    به همین صورت دو ساعت از زندگی یک کودک 4 ساله مساوی است با دوازده ساعت از زندگی مادر 24 ساله اش.
    اگر از کودک بخواهیم که برای گرفتن یک آب نبات دو ساعت صبر کند مثل اینکه از مادرش بخواهیم برای خوردن یک فنجان قهوه دوازده ساعت انتظار بکشد.
    خوبه که تفاوت ها را درک کنيم..... اين تفاوت، نه تنها بين بچه ها و ما هست بلکه بین ما و همه آدم های دنیا هم هست.
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

5. 4 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 2304

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

یک روز این فکر به سر تزار افتاد که اگر همیشه بداند چه وقت باید کار ها را شروع کندف به چه چیزی توجّه کند و به چه چیزی بی توجّه باشد و مهم تر از همه، اگر بداند که کدام کارش بیشتر از همه اهمّیّت دارد، در هیچ کاری ناموفّق نخواهد بود. پس در سرتاسر قلمرو خود چاووش در داد که هرکس به او بیاموزد که چگونه زمان مناسب برای هر کار را تشخیص دهد، چگونه ارزشمند ترین افراد را بشناسد و چگونه از اشتباه در تشخیص مهم ترین کار ها جلوگیری کند، جایزه ای بزرگ به او خواهد داد.
    مردان اندیشه ور به دربار تزار رفتند به پرسش هایش پاسخ های گوناگون دادند.برخی به نخستین پرسش تزار چنین پاسخ گفتند که برای تشخیص بهترین زمان انجام هر کار، باید برای کار ها برنامه های روزانه،ماهانه و سالانه تنظیم کرد و آن ها را مو به مو اجرا نمود.آنان گفتند که این تنها راه تضمین انجام هرکار در وقت مناسب آن است. برخی دیگر گفتند که از پیش تعیین کردن زمان انجام کارها ناممکن است و مهم این است که انسان با وقت گذرانی بیهوده، خود را آشفته نسازد؛به همه ی رویداد ها توجه داشته باشد و کار های لازم را انجام دهد. گروه سوم معتقد بودند که چون تزارها هیچگاه به جریان رویدادها توجّه نداشته اند، شاید هیچ شهروندی به درستی نداند که هر کار را درچه زمانی باید انجام داد. چهارمین گروه گفتند که رایزنان(مشاوران) درمورد برخی کارها هیچگاه نمی توانند نظر بدهند؛ زیرا شخص بی درنگ باید تصمیم بگیرد که آن ها را انجام بدهد یا ندهد و برای تصمیم گرفتن باید بداند که چه پیسامدی رخ خواهد داد و این کار تنها از جادوگران بر می آید. پس برای دانستن مناسب ترین زمان انجام هر کار فقط باید با جادوگران رای زد(مشورت کرد).
    پاسخ فرزانگان به پرسش دوم تزار نیز به همین اندازه گونه گون بود. گروه یکم گفتند که او بیش از همه، به دستیاران حکومتی اش نیاز مند است. گروه دوّم بر این عقیده بودند که وی بیش از همه به کشیشان نیاز دارد. گروه سوّم گفتند که او به پزشکان خود بیش از همه محتاج است و گروه چارم معتقد بودند که نیاز تزار بیش از همه به جنگاوران خویش است.
    در پاسخ به پرسش سوم تزار در مورد مهم ترین کارها، گروهی دانش اندوزی را مهم ترین کار جهان می دانستند؛ گروهی دیگر چیره دستی در نظام را و گروه سوم پرستش خداوند را.
    چون پاسخ ها ناهمگون بودند،تزار با هیچکدام موافقت نکرد و به هیچ کس جایزه ای نداد. آن گاه تصمیم گرفت که برای یافتن پاسخ درست پرسش هایش با راهبی رای زند که در فرزانگی(دانایی) نام آور بود.
    راهب در جنگل زندگی می کرد؛ هیچ جا نمی رفت و تنها فروتنان را نزد خود می پذیرفت. پس تزار جامه ای ژنده پوشید و پیش از رسیدن به کلبه راهب از اسب فرود آمد و تنها، با پای پیاده، به راه افتاد و محافظانش را میان راه گذاشت.
    وقتی به کلبه رسید، راهب در جلوی کلبه اش باغچه می بست.همین که تزار را دید سلامش گفت و باز بی درنگ به کندن کَرت(باغچه) پرداخت. راهب، ضعیف و باریک میان بود و وقتی بیلش را به زمین فرو می برد و اندکی خاک برمی داشت؛ به دشواری نفس می کشید.
    تزار نزد او آمد و گفت:«ای راهب فرزانه، نزد تو آمده ام که به سه پرسشم پاسخ دهی:
    یکی این که، کدام فرصت را برای شروع کارها از دست ندهم که اگر دهم پشیمان شوم؟ دوّم این که، کدام کسان را برتر شمارم و به آن ها توجّه کنم؟آخر این که، کدام کار از همه مهم تر است و بیش از همه باید به انجامش همّت کنم؟»
    راهب به سخنان تزار گوش فرا داد امّا پاسخی به او نداد و دوباره کندن کرت را از سر گرفت.
    تزار گفت:«خسته شده ای. بیل را به من بده تا کمکت کنم.»
    راهب گفت:«متشکّرم.» و آن گاه بیل را به او داد و روی زمین نشست.
    تزار پس از کندن دو کرت دست از کار کشید و پرسش هایش را تکرار کرد. راهب باز پاسخ نداد، امّا از جا برخاست؛ به طرف بیل رفت و گفت:«حالا تو استراحت کن وبگذار...» امّا تزار بیل را به اونداد و به کندن ادامه داد. ساعتی از پس ساعت دیگر گذشت. آن گاه که خورشید در آن سوی درختان غروب می کرد، تزار بیل را در خاک فرو برد و گفت:«ای فرزانه مرد، پیشت آمدم تا به سوال هایم پاسخ دهی. اگر نمی توانی بگو تا به خانه برگردم.»
    راهب گفت:«نگاه کن، کسی دارد آن جا می دود. بیا برویم ببینیم کیست.». تزار به اطرافش نگاه کرد و دید که مردی دوان دوان از جنگل می آید. مرد، با دستانش شکمش را چسبیده بود؛ خون از میان انگشتانش جاری بود. او به سوی تزار دوید و بر زمین افتاد؛ چشمانش را بست؛ ناله ای آهسته سر داد و از هوش رفت.
    تزار به کمک راهب کمک کرد تا جامه ی زخمی مرد را درآورد. او زخمی بزرگ در شکمش داشت. تزار زخم را خوب شست؛ با دسمالش و یکی از لباس پاره های راهب آن را بست. امّا خون همچنان از آن جاری بود. تزار بار ها باند گرم و آغشته به خون را از روی زخم باز کرد و آن را شست و باز بست.
    وقتی جریان خون متوقّف شد مرد زخمی به هوش آمد و آب خواست. تزار آب خنک آورد و به مرد کمک کرد تا از آن بنوشد. در همان موقع آفتاب غروب کرد و هوا خنک شد. تزار به کمک راهب، مرد زخمی را به کلبه برد و در بستر خواباند. مرد زخمی همان طور که دراز کشیده بود چشمانش را بست و آرام گرفت.تزار آن قدر از کار کردن و راه رفتن خسته شده بود که در آستانه ی در، مثل مار چنبر(حلقه) زد و چنان آسوده به خواب فرو رفت که همه ی آن شب کوتاه تابستانی را در خواب بود. صبح روز بعد که از خواب بیدار شد، مدّتی طول کشید تا یادش بیاید که کجاست و مرد غریبه که در بستر خفته کیست؛ پس با چشمانی جویا اورا ورانداز کرد.
    مرد همین که دید تزار از خواب برخاسته و نگاهش می کند، با صدایی ضعیف گفت:«مرا ببخش.»
    تزار گفت:«تو را نمی شناسم و دلیلی برای بخشودنت نمی یابم.»
    مرد گفت:«تو مرا نمی شناسی امّا من تو را می شناسم. من دشمن تو هستم و قسم خورده بودم که کشتن برادر و ضبط دارایی ام از تو انتقام بگیرم. می دانستم که تو تنها نزد راهب آمده ای؛ این بود که تصمیم گرفتم هنگام بازگشت بکشمت. امّا یک روز تمام گذشت و پیدایت نشد. وقتی از کمینگاهم بیرون آمدم که بیابمت، به محافظانت برخوردم که مرا شناختند و زخمی ام کردند. از چنگشان گریختم امّا اگر تو زخمم را نمی بستی، آن قدر از من خون می رفت که می مردم. من می خواستم تو را بکشم ولی تو جانم را نجات دادی. اگر من زنده ماندم و تو مایل بودی، وفادارترین غلامت خواهم شد و به فرزندانم نیز چنین خواهم گفت. مرا ببخش.»
    تزار بسیار شادمان شد که به این آسانی با دشمنش آشتی کرده است؛ و نه تنها او را بخشود بلکه به پزشک خویش و نوکرانش گفتکه همراه او برگردند و قول داد که اموالش را پس بدهد. پس از این که مرد زخمی کلبه را ترک کرد، تزار برای یافتن راهب از کلبه بیرون رفت. می خواست پیش از بازگشت، یک بار دیگر از او بخواهد که به سؤال هایش پاسخ دهد. راهب در جلوی باغچه ای که روز پیش بسته بود زانو زده بود و در کرت ها سبزی می کاشت.
    تزار به زراغ او رفت و گفت:«ای فرزانه مرد، برای آخرین بار از تو خواهش می کنم که به سؤال هایم پاسخ دهی.»
    راهب همان طور که چمباتمه(زانو جمع کرده) نشسته بود، به سرتاپای تزار نگاه کرد و گفت:«همین حالا هم به جواب سؤال هایت رسیده ای.»
    تزار گفت:«چه طور؟»
    راهب گفت:«اگر دیروز بر ضعف من رحم نکرده بودی و به جای کندن این کرت ها، تنهایم گذاشته بودی، آن شخص به تو حمله می کرد و از ترک کردن من پشیمان می شدی. پس، آن هنگام بهترین زمان برای کندن کرت ها بود و من مهم ترین کسی بودم که تو می بایست به او توجّه می کردی و مهم ترین کارت کمک به من بود. پس زمانی که آن مرد دوان دوان آمد. بهترین زمان برای مراقبت از او فرا رسید؛ زیرا اگر زخمش را نبسته بود، بدون آشتی با تو می مرد. پس او مهم ترین کسی بود که باید به او توجّه می کردی و آن چه کردی مهم ترین کار بود. اکنون بدان که فقط یک زمان بسیار مهم وجود دارد و آن «حال» است و مهمترین کس آن کس است که اکنون می بینی؛زیرا هیچ گاه نمی دانی که آیا کس دیگری خواهد بود که با او رو به رو سوی یا نه و مهم ترین کار، نیکی کردن به اوست؛ زیرا انسان تنها برای نیکی کردن آفریده سده است.»
    لئوتولستوی
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

7. بالا | پست 2305

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    وقتی پدر پنجاه ساله ای از پسر پانزده ساله اش می خواهد دو سال دیگر صبر کند تا صاحب اتومبیلی برای خودش شود، این فاصله 730 روزه فقط 4 درصد عمر پدر را تشکیل می دهد اما این دو سال 13 درصد از عمر پسر را در بر می گیرد.
    به همین صورت دو ساعت از زندگی یک کودک 4 ساله مساوی است با دوازده ساعت از زندگی مادر 24 ساله اش.
    اگر از کودک بخواهیم که برای گرفتن یک آب نبات دو ساعت صبر کند مثل اینکه از مادرش بخواهیم برای خوردن یک فنجان قهوه دوازده ساعت انتظار بکشد.
    خوبه که تفاوت ها را درک کنيم..... اين تفاوت، نه تنها بين بچه ها و ما هست بلکه بین ما و همه آدم های دنیا هم هست.

8. بالا | پست 2306

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,096 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

اینو یکی باید به شوهر من بگه ، هرچی بهش میگم هی میگه بعدا ، بعدا ، بعدا ...

نمیدونه من حکم اون بچهه هستم که یک دقیقه ی اون برابر یکساعت شایدم یکروز منه !!

واسش میخونمش شاید اخلاقی شد

ولی خدایی کاشکی هرازگاهی هم خودمونو بزاریم جا طرف مقابلمونو زندگی رو از دید اون ببینیم ... تحمل این بعدا بعدا ها رو هم از دید اون حس کنیم .
    ویرایش توسط love : 05-14-2016 در ساعت 06:14 PM

9. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 2307

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

اینو یکی باید به شوهر من بگه ، هرچی بهش میگم هی میگه بعدا ، بعدا ، بعدا ...

نمیدونه من حکم اون بچهه هستم که یک دقیقه ی اون برابر یکساعت شایدم یکروز منه !!

واسش میخونمش شاید اخلاقی شد

ولی خدایی کاشکی هرازگاهی هم خودمو بزاریم جا طرف مقابلمونو زندگی رو از دید اون ببینیم ... تحمل این بعدا بعدا ها رو هم از دید اون حس کنیم .
    نازی جان تفاوت سنیتون مگه چقدره که بعدا همسرتون واسه شما اینقدر طولانیه ...
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

11. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 2308

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,478 بار در 1,281 پست
    میزان امتیاز
    12

و سکوت...
    زیباترین آواز در سمفونی تنهایی
    در اوج فرو رفتن در خویش
    در اعماق قله رهایی
    به هنگامی که نمی بینی آشنایی که ببیند تو را
    که برهاند تو را از قفس بغض
    که بپرسد :
    به کدامین جرم به دیار تنهایان تبعید گشته ای !!

13. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 2309

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نازی جان تفاوت سنیتون مگه چقدره که بعدا همسرتون واسه شما اینقدر طولانیه ...
    7 ساله . آخه وقتی همیشه هی میگه بعدا منم هی باید صبر کنم این مدت زمانه واسم تصاعدی بالا میره

15. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 2310

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نمیدونم برنامش چیه :/
    پرسیدم نشنید ...این هندزفری رو کی اختراع کرد ایا ...تو کلش :/

17. بالا | پست 2311

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

زندگی منشوری است در حرکت دوار

منشوری که برتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیل و دلفریبش

آن را دوس داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است

(این مجموعه دریچه ای است به سوی) « داستان زندگی » (هانیکو)

یادش بخیر چه سریال زیبا و جالبی بود.
    ویرایش توسط Experience : 05-14-2016 در ساعت 06:03 PM

18. بالا | پست 2312

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

7 ساله . آخه وقتی همیشه هی میگه بعدا منم هی باید صبر کنم این مدت زمانه واسم تصاعدی بالا میره
    خب حالا بعدا هم گوش بده خوبه باز

19. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 2313

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

ایران فدای اشکو خنده ی تو

دل پرو تپنده ی تو

فدای حسرت و امیدت

رهایی رمنده ی تو , رهایی رمنده ی تو

ایران اگر دل تو را شکستند تو را به بند کینه بستند

چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند

که پای درد تو نشستند

کلام شد گلوله باران

به خون کشیده شد خیابان

ولی کلام آخر این شد که جان من فدای ایران

تو ماندی و زمانه نو شد خیال عاشقانه نو شد

هزار دل شکست و آخر

هزارو یک بهانه نو شد

ایران به خاک خسته ی تو سوگند به بغض خفته ی دماوند

که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند

به شادی تو خورده پیوند

ایران اگر دل تو را شکستند تو را به بند کینه بستند

چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند

که پای درد تو نشستند

ویرایش توسط Experience : 05-15-2016 در ساعت 01:20 PM

21. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 2314

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

[
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

23. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 2315

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

اگر به من بگويند زيباترين واژه ای که يادگرفتی چيست؟

☘ ميگويم #پذيرش است ☘

پذيرش يعنی:
    پذيرفتن شرايط با تمام سختی هاش

پذيرش يعنی:
    پذيرفتن ادم ها با تمام نقص هاشون

پذيرش يعنی:
    پذيرفتن اینکه مشکلات هست و بايد به مسير ادامه داد

پذيرش يعنی:
    پذيرفتن اينکه گاهي من هم اشتباه ميکنم

پذيرش يعنی:
    پذيرفتن اينکه من کامل نيستم

پذيرش يعنی:
    پذيرفتن اينکه هيچ کس مسئول زندگی من نيست

پذيرش يعني:
    پذيرفتن اينکه انتظار از ديگران نداشتن

داشتن پذيرش توی زندگی يعنی پايان دادن به تمام دعواها، اختلاف ها و جدل ها. با منطقی فکر کردن و مشورت کردن
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

25. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 2316

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

موندن تو این انجمن و آشنا شدن با اعضای دیگه یه محدودیت ایجاد میکنه . اینکه اون شخص سختشه مشکلاتشو تو انجمن مطرح کنه

27. 3 کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 2317

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    موندن تو این انجمن و آشنا شدن با اعضای دیگه یه محدودیت ایجاد میکنه . اینکه اون شخص سختشه مشکلاتشو تو انجمن مطرح کنه
    اگه مشکلی دارید مطرح کنید ، درسته تو انجمن بودید و بقیه باهاتون آشنا شدن ولی کسی که شمارو نمیشناسه . اگه دوست داشتید تاپیک بزنید .

29. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 2318

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    ولی خیلی از عزیزان برای بیان مشکلشون اینجا اومدن ولی همچنان موندن وتجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن .

اگر اطلاعات شخصی به کسی ندادین چه ایرادی داره مشکلتون رو مطرح کنید .

گروه مشاورین هم میتونن پاسخ عزیزانی رو که مشکلشون رو به خاطر خجالت و... مطرح نمیکنند پاسخ گو باشند .

به عززانی که کاربری آبی دارند پیام بدین .

وقتی ان لاین شدن پاسخ میدن .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

31. 5 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 2319

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

33. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 2320

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

سبک باشیم
    به دور از وابستگی ها
    پوستین چرم زندگی سنگین است و ظاهرش زیبا
    اگر حواست پرت شود گران ترینش را میپوشی همان که سنگین تر است
    تو را گرفتار خواهد کرد.
    سبک باشیم :راحت تر پرواز می کنیم…..
    " مثل پر "

راحت تر میخندیم
    خودمان را سبک نگه داریم
    یادمان باشد یک روز قرار است پرواز کنیم
    پرندگان زیبای بهشتی :
    لیاقت شمازیباترین پرواز است...
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

35. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 2321

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

بیش از 1142 سال (شمسی) و 4 ماه و 16 روز و 16 ساعت و 29 دقیقه و 48ثانیه است کسی منتظر 313 مرد است و زمان همچنان در گذر است
    ، آه... مرد شدن چقدر زمان میخواهد....

[replacer_a]
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

37. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 2322

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

39. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 2323

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

41. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 2324

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

چقد خراب شده چرخنده های زندگیم

هیچی به وقت خودش نمیچرخه

43. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 2325

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

45. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 2326

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 357 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    چقد خراب شده چرخنده های زندگیم

هیچی به وقت خودش نمیچرخه
    چزخدنده ها همشون پای دندانه هاشون صاف شده حتی اگه بچرخن هم فایده نداره 😂

Sent from my E6833 using Tapatalk
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

47. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 2327

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

خدایا شکرت
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

49. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 2328

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

گله ها را بگذار!
    ناله ها را بس كن!
    گله ها را بگذار!ناله ها را بس كن!
    روزگار گوش ندارد كه تو هی شِكوه كنی!
    زندگی چشم ندارد كه ببیند اخم دلتنگِ تو را..
    .فرصتی نیست كه صرف گله و ناله شود!
    تا بجنبیم تمام است تمام!
    !مهر دیدی كه به برهم زدن چشم گذشت...

.یا همین سال جدید!!

باز كم مانده به عید!!
    این شتاب عمر است ..

.من و تو باورمان نیست كه نیست!!

زندگی گاه به كام است و بس است؛

زندگی گاه به نام است و كم است؛

زندگی گاه به دام است و غم است؛

چه به كام وچه به نام وچه به دام..

.زندگی معركه همت ماست...زندگی میگذرد...

زندگی گاه به نان است و كفایت بكند؛

زندگی گاه به جان است و جفایت بكند‌؛

زندگی گاه به آن است و رهایت بكند؛

چه به نانو چه به جان و چه به آن..

.زندگی صحنه بی تابی ماست...زندگی میگذرد..

.زندگی گاه به راز است و ملامت بدهد؛

زندگی گاه به ساز است و سلامت بدهد؛

زندگی گاه به ناز است و جهانت بدهد؛

چه به راز و چه به سازو چه به ناز...

زندگی لحظه بیداری ماست ؛زندگی میگذرد ...

دلم میخواد تو میدون شهر بایستم و فریاد بزنم این شعر رو ...
    اونقدر که چهار ستون دنیا به لرزه در بیاد ...شهر که سهله ...
    ویرایش توسط ghazal1 : 05-25-2016 در ساعت 07:31 PM

51. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 2329

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27919
    تشکـر
    1
    تشکر شده 38 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    8

خدایا دلم گرفته تو دل گشایی کن

53. کاربران زیر از سمیه67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 2330

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیه67 نمایش پست ها
    خدایا دلم گرفته تو دل گشایی کن

الَّذينَ آمَنُوا وَ تَطمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِكرِ اللَّهِ أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ» (الرعد – 28)
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

55. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 2331

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27919
    تشکـر
    1
    تشکر شده 38 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    8

57. بالا | پست 2332

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

امروز به این نتیجه رسیدم آدمای این دوره و زمونه واقعا پرررروووووو شدن.....یعنی اگه جلوشون رو نکوبونی و خودی نشون ندی رسما سوار سرت میشن.........بعضیا یا واقعا نفهمن یا خودشون رو به نفهمی میزنن!!!!!امروز روز کاری پر تشویشی داشتم........ولی از رفتارم رضایت دارم.....خوب از پسش براومدم.....ولی به هر حال به روام آدم فشار میاد.........به امید روزای آرووووووووووووووووم

58. بالا | پست 2333

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

خدایا منو ببخش
    ویرایش توسط رزمریم : 05-28-2016 در ساعت 10:55 PM

59. بالا | پست 2334

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

--------------------
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-29-2016 در ساعت 12:39 AM

60. کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 2335

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

....
    ویرایش توسط رزمریم : 05-28-2016 در ساعت 10:55 PM

62. بالا | پست 2336

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

------------------
    ویرایش توسط ashkan1 : 05-29-2016 در ساعت 12:39 AM

63. بالا | پست 2337

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

....
    ویرایش توسط رزمریم : 05-28-2016 در ساعت 10:56 PM

64. بالا | پست 2338

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

...
    ویرایش توسط رزمریم : 05-28-2016 در ساعت 10:56 PM

65. بالا | پست 2339

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28418
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بالاخره با این وضع ...
    خودکشی خواهم کرد

66. بالا | پست 2340

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedS نمایش پست ها
    بالاخره با این وضع ...
    خودکشی خواهم کرد
    راه حله مشکلت نیست

67. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 2341

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

دلم تنگه.

69. 4 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 2342

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28418
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

راه حله مشکلت نیست
    بهترین راه حل هست

من نابودم شدم تو جوونی پیر شدم داغون شدم

نمیدونم چرا الان دارم ادامه میدم

شاید فقط به دلیل مادرم و ترسیدن از بعدش اگر نبودن شکی نبود که اینکار رو میکردم

من سیرم از زندگی
    حتی مشکلم حل بشه

71. 2 کاربران زیر از SaeedS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 2343

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

بهترین راه حل هست

من سیرم از زندگی
    حتی مشکلم حل بشه
    به جای اینکه صورت مسئله رو پاک کنی اونو حل کن
    همین مادری که میگی بالاترین انگیزه ی زندگیه هر کسیه چه حالا که سایه اش بالا سرته چه خدایی نکرده بره پیش خدا
    اگر مادرتو دوست داری و به خوشحالیش اهمیت میدی بهترین زندگی و برای خودت بساز
    انقدر زود جا نزن
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

73. 6 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 2344

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

بهترین راه حل هست

من سیرم از زندگی
    حتی مشکلم حل بشه
    همه مشکل دارن ، تنها تو نیستی

مطمئن باش خیلیا بدتر از تو هستن ولی مقاومت میکنن و با مشکلشون میجنگن .

خودکشی و این حرفا هم که بچه بازیه و تنها نتیجش اینه که داغ به دل یه عده میزاری بعد مردنت ( بماند عذاب اون دنیات )

پس صبوری کن در برابر مشکلات .

75. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 2345

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28418
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همه مشکل دارن ، تنها تو نیستی

مطمئن باش خیلیا بدتر از تو هستن ولی مقاومت میکنن و با مشکلشون میجنگن .

خودکشی و این حرفا هم که بچه بازیه و تنها نتیجش اینه که داغ به دل یه عده میزاری بعد مردنت ( بماند عذاب اون دنیات )

پس صبوری کن در برابر مشکلات .
    خب منم نگفتم مشکلم حل نشدنیه اتفاقا مشکل ساده ای هست یکم بی توجهی به بعضی موضوعات نیازه

شما شده از دنیا سیر باشی و چیزی نخوای ؟ اون دنیا همه چی بهتره

این دنیا لعنتی به لجن کشیده شده همچیش مضخرفه , من درک نمیکنم چرا اینقدر مردم برای چیزای بیهوده میدون و مرگ رو دور از خودشون میبینن !

پول , شهوت , قدرت هیچ جذابیتی برام نداره

فقط میخوام برم پیش خدا , آدمای این دنیا خیلی نامردن دنیا از اون نامرد تره قبول داری :-(

ولی باز باید ساخت ایشاالله خودش منو ببره

هر موقع میبینم یکی مرده به جای ناراحتی همیشه خوش حال شدم و گفتم خوش به حالش , حداقلش اینه که دیگه دستش به گناه آلوده نمیشه
    این چیزا رو یه جوون 17 ساله مینویسه

من ناامید نیستم خیلی هم تلاش میکنم ولی وقتی میبینم این همه تلاش برای هیچ ! که چی بشه ؟

77. 3 کاربران زیر از SaeedS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 2346

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

خب منم نگفتم مشکلم حل نشدنیه اتفاقا مشکل ساده ای هست یکم بی توجهی به بعضی موضوعات نیازه

این دنیا لعنتی به لجن کشیده شده همچیش مضخرفه , من درک نمیکنم چرا اینقدر مردم برای چیزای بیهوده میدون و مرگ رو دور از خودشون میبینن !

فقط میخوام برم پیش خدا , آدمای این دنیا خیلی نامردن دنیا از اون نامرد تره قبول داری :-(

هر موقع میبینم یکی مرده به جای ناراحتی همیشه خوش حال شدم و گفتم خوش به حالش , حداقلش اینه که دیگه دستش به گناه آلوده نمیشه

من ناامید نیستم خیلی هم تلاش میکنم ولی وقتی میبینم این همه تلاش برای هیچ ! که چی بشه ؟
    قبول که دنیا به لجن کشیده شده و هیچیش معلوم نیست و کلی نامرد داره
    اما اینو بدون به دنیا اومدن هیچ کسی بی دلیل نیست
    هر کسی به دنیا اومده که یه کاری انجام بده و یه قدم به تعالی نزدیک تر بشه
    ما آدما هم میتونیم اشرف مخلوقات بشیم همم میتونیم در حد یه حیوون بیاییم پایین
    تو به دنیا اومدی که به اون نامردا ثابت کنی که میشه تو این دنیای پر از لجن هم دووم آورد و نامرد نشد
    تو به دنیا اومدی عاشق هوالمحبوب دل همه بشی
    مهم این نیست که کنار دریا بایستی و از ترس غرق شدن دل به دریا نزنی
    مهم اینکه بری و غرق نشی
    همین احساسات پاکت و نگه دار آدما وقتی جوونن دلبستگی و وابستگیشون به دنیا کمتره
    قوی باش و برای دیگران زندگی بساز
    و یه آدم بزرگ و به معنای واقعیه کلمه ی اشرف مخلوقات بشو
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

79. 4 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 2347

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اگه میخوای در دنیا زندگی خوشی داشته باشی از حالا که سن و سالت کمه بجای فکر کردن به مرگ و خودکشی، مسئولیت همه کارای زندگیتو خودت به عهده بگیر.

در مورد پول زرنگ باش و چون فقط وقتی عزت و احترام داری که پولدار باشی.

از راه درست پولدار شو.

نمیدونم مشکلت چیه ولی بهتره بخاطر یه سری خطا یا اشتباه کوچیک که ممکنه ازت سر بزنه ذهنتو درگیر نکنی و روحیتو نبازی.

81. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

82. بالا | پست 2348

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28418
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    قبول که دنیا به لجن کشیده شده و هیچیش معلوم نیست و کلی نامرد داره
    اما اینو بدون به دنیا اومدن هیچ کسی بی دلیل نیست
    هر کسی به دنیا اومده که یه کاری انجام بده و یه قدم به تعالی نزدیک تر بشه
    ما آدما هم میتونیم اشرف مخلوقات بشیم همم میتونیم در حد یه حیوون بیاییم پایین
    تو به دنیا اومدی که به اون نامردا ثابت کنی که میشه تو این دنیای پر از لجن هم دووم آورد و نامرد نشد
    تو به دنیا اومدی عاشق هوالمحبوب دل همه بشی
    مهم این نیست که کنار دریا بایستی و از ترس غرق شدن دل به دریا نزنی
    مهم اینکه بری و غرق نشی
    همین احساسات پاکت و نگه دار آدما وقتی جوونن دلبستگی و وابستگیشون به دنیا کمتره
    قوی باش و برای دیگران زندگی بساز
    و یه آدم بزرگ و به معنای واقعیه کلمه ی اشرف مخلوقات بشو
    ادم فهمیده ای هستید

بدرود

83. 4 کاربران زیر از SaeedS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

84. بالا | پست 2349

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28443
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وااقعا منم اینجوریم بعضی از ادما مشکلاتشون مثع همدیگه است واحساس میکنند که فقط خودشون این مشکل رو دارن وتنها کس هستن که این حس رو دارن

85. کاربران زیر از nafasm4565 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

86. بالا | پست 2350

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28443
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

لااایک

صفحه 47 از 165 ... 3745464748495797147 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد