مشاور
تبلیغات مشاور

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

1. Top | #671

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16100
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

دوست دارم بدونم عسل چه حسی داره که نگرانش میکنه...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #672

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16511
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    140
    تشکر شده 79 بار در 34 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

دیگه با خودم کنار اومدم در واقع راحت شددم حداقلش الان اینو میدونم من ازادم از هر بندو عشقو دوست داشتنی من ازادم هوراااااااااا من دلبستگی ندارم

ولی هنوز اون حس ازارم میده از پیش امدش میترسم خیلی
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﻧﺎﺑﯿﻨﺎ ﻣﯿﺸﻪ ﺁﻫﻨﮓ ﮔﻮﺵ ﮐﺮﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ناشنوا ﻣﯿﺸﻪ ﺷﻄﺮﻧﺞ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﻣﻌﻠﻮﻝ ﺫﻫﻨﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﺭﻗﺼﯿﺪ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﻗﺪﻡ ﺯﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﺁﺩﻡ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺭﻭﯼ ﻭﯾﻠﭽﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩ
    ﻭﻟﯽ
    ﺑﺎ کسانی که در ظاهر آدم هستن
    ﻧﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩ،ﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩ ،ﻧﻪ ﻗﺪﻡ ﺯﺩ ﻭ ﻧﻪ ﺷﺎﺩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩ
    ﺩﺭﺩ من ، ﺯﯾﺎﺩ ﺷﺪﻥ ، همین آدم نماهاست ........

4. 3 کاربران زیر از asal.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #673

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17405
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

دلم خیلی گرفته کاش یکی بود تا باهم هم صخبت میشدیم از تنهایی در بیام خدا چرا همه دیدشون نسبت به هم خراب شده هیچ کس به هیچ کسی اعتماد نمیکنه چرا

6. 2 کاربران زیر از srashidi23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #674

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    3

دلم کودکیم را میخواهد با همان معصومیت
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

8. 2 کاربران زیر از دریا071 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #675

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14528
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

دلم خالمو میخاد ک همبازی بچگیام بود ولی الان دیگه نیس
    دلم میخااد برگردم ب اول دبیرستانم...
    شاید بتونم خیلی چیزارو درست کنم
    خییییلی چیزارو

10. 2 کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #676

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12556
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    7
    تشکر شده 15 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin
    میزان امتیاز
    0

مخم هنگه ...
    اصلا نمیتونم یه جواب قانع کننده برای سوالایی که برام پیش میاد پیدا کنم همین خیلی آزارم میده ...
    پا میشم میرم پارک پینگ پنگ بازی کنم رفتاره راحت دخترو پسرا با هم منو آزار میده !!! یکی نیست بگه به تو چه هر کیو تو قبره خودش میزارن !
    ولی همین که میبینم راحت یه دختر میاد برای والیبال بازی کردن با همه پسرا دست میده انگار دنیا رو سره من خراب شده !
    با این که هیچ نسبتی با اون دختر ندارم ! کلا دیگه تا چند روز حالم بده ... دیگه اگه ببینم یه پسره داره مخه یه دختررو میزنه که دیگه وا ویلا !
    پارکم قبلا اینطوری نبود نمیدونم تازگی اینطوری شده یا من خیلی وقته نرفتم پارک ...
    دیگه دیدم افسردگیم داره به نقطه اوج میرسه گفتم یکم برم تو جمع باشم که روزایه اول خوب بود پینگ پنگ بازی میکردمو خیلی ام تو روحیم تاثیر داشت !
    ولی چند روزه کسی نمیاد برا بازی بیکار میشنم تا یکی پیدا بشه بازی کنیم که این چیزارو میبینم !
    جالبه که خودم وقتی این کارارو میکنم اصلا حسه بدی ندارم وقتی میبینم بقیه دارن همچین کارایی میکنن حالم بد میشه !
    البته من تا این حدم پیش نرفتم ولی در حد چت کردنو اینا بوده !
    اصلانم بچه مثبتی نیستم ... اتفاقا اوضام خیلی خرابه که همش به خدا ایراد میگیرمو میگم چرا منو خلق کردیو اینا !
    دیگه بیشتر بگم میگین کافریو فلان ! ولی شاید اطلاعاتم کمه در مورد دین یا هر چی حوصله ام ندارم برم سمتش ، چون هر وقت رفتم جواب سوالامو پیدا کنم با جوابایه کلیشه ای مواجه شدم که قانعم نمیکرد ... مثلا خدایه دیگه دوست داره !
    حالا اینم که حالم بد میشه وقتی اینطور چیزارو میبنم چند تا احتمال داره یکیش این که چون خودم دوس دخترو این چیزا ندارم حسودیم میشه از درون و اینطوری بروز میکنه !
    یا این که اون ذات انسانه که از گناه کردن بدش میاد !
    نمیدونم از چیه ولی هر چی هست آزارم میده ...
    با خودمم همیش میگم عاخه به تو چه دوست دارن گناه کنن ! البته گناه تعریفیه که من دارم شاید از نظر اونا کارشون درست باشه !
    مارو ببین خیره سرمون خواستیم از افسردگی در بیایم افتادیم تو یه چاهه دیگه : )
    همشم فکر میکنم همه دخترا ازم بدشون میاد ... از تیپمو از قیافم ... کلا اعتماد به نفس صفر ... البته اعتماد به نفس دیگه نمیشه گفت چون واقعانم خوب نیستم ...
    یه دو سالی رفتم بدن سازی که خیره سرم یه تیپه درست حسابی داشته باشم حداقل قیافه ندارم که اونم هیچ فایده ای نداشت دکتر گفت مدل بدنت اینطوریه که لاغری باید پودرو اینا بخوری که منم چون ضرر داشت نخوردمو بیخیاله بدن سازی شدم ...
    تیپمم ساده و احمقانه است آخه ! شلوار کتون با پیراهن رو شلوار موهامم که همیشه کوتاهو ساده !
    اصلا چه اهمیتی داره که کسی ازم خوشش بیاد یا نیاد !
    دیووونه بودم چند روز رفتم بیرون دیوونه ترم شدم ! کی میگه تو جمع بودن از افسردگی جلوگیری میکنه فقط شکلشو عوض کرد که : )
    انقدر طولانی میشه متنام که مطمئنم کسی نمیخونه برا همین با خیال راحت هر چی به مغزم میرسه میگم : )
    پسره باهاش پینگ پنگ بازی میکردم دوم دبیرستان بود ! حالا بد بختی اینه که پسرا ام ازم انگار خوششون نمیاد !
    کلا فکنم آدمه نچسبی ام : ) چقد من بد بختم : )
    بگذریم ...
    پسره دوم دبیرستانه از یه دختره که اونجا والیبال بازی میکرد با پسرا خوشش اومد سریع رفت از شماره ام گرفتو باهاش حرفم زدو همه چی ام اوکی شد !
    حالا منم الکی خودمو دلداری میدم که اون دختری که به این راحتی به یه پسر شماره میده به درده تو میخوره بدبخت که تا حالا با هیچ دختری نبودی !!!
    بابا دخترا ام دیگه فکنم ۵۰ واحد راه های جذاب بودن پاس کردن ...
    بعضیاشون یه لباسایی میپوشن که میرن رو مغزه آدم ... برعکس چیزی که دخترا فکر میکنن پسرا از دختر ساده بیشتر خوششون میاد ... نه دختری که صد من آرایش کرده ...
    خاک بر سرم چقد من چشم چرونم !!!
    یه مدت خیلی سعی کردم این عادتو بذارم کنار ولی هیچ فایده ای نداشت !
    سریع تا نگام به یه دختر میفتاد رومو اونور میکردم یا نگامو به یه ور دیگه میکردم !!! ولی جواب نداد !
    اصلا همین شهوت چیه خدا گذاشته تو من !!
    باز غر زدنم شروع شد : )
    فردا ام که ماه رمضونه ! یه زمانی کامل همه روزه هامو میگرفتم ولی الان در اوجه بی اعتقادی ام خیلی وقته حتی نمازم نمیخونم ! چه برسه به روزه !

12. 3 کاربران زیر از Omid.71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #677
    prv
    prv آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    واژه ای برای توصیف حالم نیست گم شدم پیدایم کن انگار این راه راهم نیست.
    شماره عضويت
    9838
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid.71 نمایش پست ها
    مخم هنگه ...
    اصلا نمیتونم یه جواب قانع کننده برای سوالایی که برام پیش میاد پیدا کنم همین خیلی آزارم میده ...
    پا میشم میرم پارک پینگ پنگ بازی کنم رفتاره راحت دخترو پسرا با هم منو آزار میده !!! یکی نیست بگه به تو چه هر کیو تو قبره خودش میزارن !
    ولی همین که میبینم راحت یه دختر میاد برای والیبال بازی کردن با همه پسرا دست میده انگار دنیا رو سره من خراب شده !
    با این که هیچ نسبتی با اون دختر ندارم ! کلا دیگه تا چند روز حالم بده ... دیگه اگه ببینم یه پسره داره مخه یه دختررو میزنه که دیگه وا ویلا !
    پارکم قبلا اینطوری نبود نمیدونم تازگی اینطوری شده یا من خیلی وقته نرفتم پارک ...
    دیگه دیدم افسردگیم داره به نقطه اوج میرسه گفتم یکم برم تو جمع باشم که روزایه اول خوب بود پینگ پنگ بازی میکردمو خیلی ام تو روحیم تاثیر داشت !
    ولی چند روزه کسی نمیاد برا بازی بیکار میشنم تا یکی پیدا بشه بازی کنیم که این چیزارو میبینم !
    جالبه که خودم وقتی این کارارو میکنم اصلا حسه بدی ندارم وقتی میبینم بقیه دارن همچین کارایی میکنن حالم بد میشه !
    البته من تا این حدم پیش نرفتم ولی در حد چت کردنو اینا بوده !
    اصلانم بچه مثبتی نیستم ... اتفاقا اوضام خیلی خرابه که همش به خدا ایراد میگیرمو میگم چرا منو خلق کردیو اینا !
    دیگه بیشتر بگم میگین کافریو فلان ! ولی شاید اطلاعاتم کمه در مورد دین یا هر چی حوصله ام ندارم برم سمتش ، چون هر وقت رفتم جواب سوالامو پیدا کنم با جوابایه کلیشه ای مواجه شدم که قانعم نمیکرد ... مثلا خدایه دیگه دوست داره !
    حالا اینم که حالم بد میشه وقتی اینطور چیزارو میبنم چند تا احتمال داره یکیش این که چون خودم دوس دخترو این چیزا ندارم حسودیم میشه از درون و اینطوری بروز میکنه !
    یا این که اون ذات انسانه که از گناه کردن بدش میاد !
    نمیدونم از چیه ولی هر چی هست آزارم میده ...
    با خودمم همیش میگم عاخه به تو چه دوست دارن گناه کنن ! البته گناه تعریفیه که من دارم شاید از نظر اونا کارشون درست باشه !
    مارو ببین خیره سرمون خواستیم از افسردگی در بیایم افتادیم تو یه چاهه دیگه : )
    همشم فکر میکنم همه دخترا ازم بدشون میاد ... از تیپمو از قیافم ... کلا اعتماد به نفس صفر ... البته اعتماد به نفس دیگه نمیشه گفت چون واقعانم خوب نیستم ...
    یه دو سالی رفتم بدن سازی که خیره سرم یه تیپه درست حسابی داشته باشم حداقل قیافه ندارم که اونم هیچ فایده ای نداشت دکتر گفت مدل بدنت اینطوریه که لاغری باید پودرو اینا بخوری که منم چون ضرر داشت نخوردمو بیخیاله بدن سازی شدم ...
    تیپمم ساده و احمقانه است آخه ! شلوار کتون با پیراهن رو شلوار موهامم که همیشه کوتاهو ساده !
    اصلا چه اهمیتی داره که کسی ازم خوشش بیاد یا نیاد !
    دیووونه بودم چند روز رفتم بیرون دیوونه ترم شدم ! کی میگه تو جمع بودن از افسردگی جلوگیری میکنه فقط شکلشو عوض کرد که : )
    انقدر طولانی میشه متنام که مطمئنم کسی نمیخونه برا همین با خیال راحت هر چی به مغزم میرسه میگم : )
    پسره باهاش پینگ پنگ بازی میکردم دوم دبیرستان بود ! حالا بد بختی اینه که پسرا ام ازم انگار خوششون نمیاد !
    کلا فکنم آدمه نچسبی ام : ) چقد من بد بختم : )
    بگذریم ...
    پسره دوم دبیرستانه از یه دختره که اونجا والیبال بازی میکرد با پسرا خوشش اومد سریع رفت از شماره ام گرفتو باهاش حرفم زدو همه چی ام اوکی شد !
    حالا منم الکی خودمو دلداری میدم که اون دختری که به این راحتی به یه پسر شماره میده به درده تو میخوره بدبخت که تا حالا با هیچ دختری نبودی !!!
    بابا دخترا ام دیگه فکنم ۵۰ واحد راه های جذاب بودن پاس کردن ...
    بعضیاشون یه لباسایی میپوشن که میرن رو مغزه آدم ... برعکس چیزی که دخترا فکر میکنن پسرا از دختر ساده بیشتر خوششون میاد ... نه دختری که صد من آرایش کرده ...
    خاک بر سرم چقد من چشم چرونم !!!
    یه مدت خیلی سعی کردم این عادتو بذارم کنار ولی هیچ فایده ای نداشت !
    سریع تا نگام به یه دختر میفتاد رومو اونور میکردم یا نگامو به یه ور دیگه میکردم !!! ولی جواب نداد !
    اصلا همین شهوت چیه خدا گذاشته تو من !!
    باز غر زدنم شروع شد : )
    فردا ام که ماه رمضونه ! یه زمانی کامل همه روزه هامو میگرفتم ولی الان در اوجه بی اعتقادی ام خیلی وقته حتی نمازم نمیخونم ! چه برسه به روزه !
    چقدر خوبه که شا اینقدر پاکی، نه از این نظر که کلا بی خطا باشی، از این نظر که هنوز ذاتت پاکه.

به این حسودی نمی گن، علاقه اجتماعی می گن.

من موندم که چرا افسرده ای و به خودت افتخار نمی کنی؟ می دونی الان پسر هایی مثل تو کم پیدا میشن، به خودت افتخار کن، در ضمن یه چیز رو بهت بگم، هر چند چهره زیبا برای دختر ها

مهمه، ولی برای دختر ها زیاد هم اهمیت نداره، مخصوصا برای ازدواج، دختر ها بیشتر به کار و موقعیت اجتماعی پسر اهمیت میدن.

14. 5 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #678

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12556
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    7
    تشکر شده 15 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط prv نمایش پست ها
    چقدر خوبه که شا اینقدر پاکی، نه از این نظر که کلا بی خطا باشی، از این نظر که هنوز ذاتت پاکه.

به این حسودی نمی گن، علاقه اجتماعی می گن.

من موندم که چرا افسرده ای و به خودت افتخار نمی کنی؟ می دونی الان پسر هایی مثل تو کم پیدا میشن، به خودت افتخار کن، در ضمن یه چیز رو بهت بگم، هر چند چهره زیبا برای دختر ها

مهمه، ولی برای دختر ها زیاد هم اهمیت نداره، مخصوصا برای ازدواج، دختر ها بیشتر به کار و موقعیت اجتماعی پسر اهمیت میدن.
    چون هر چی تو زندگیم دنبال یه چیزی میگردم که بهش افتخار کنم چیزی پیدا نمیکنم ...
    همین پینگ پنگو از اول جدی ادامه ندادم اگه ادامه میدادم حداقل از نظر ورزش حرفه ای به یه جایی رسیده بودم !
    دانشگاهم که به رشتم علاقه نداشتم ترمه سه انصراف دادم ...
    به جایه افتخار فقط میتونم خودمو سرزنش کنم !
    کارو موقعیت اجتماعی ام که با توجه به انصرافو اینا منتفیه : )
    راستی این علاقه اجتماعی رو همه دارن ؟ پس فقط من اینطوری نیستم !

16. 2 کاربران زیر از Omid.71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #679

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9782
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.55
    تشکـر
    1,323
    تشکر شده 935 بار در 561 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺫﺭﻩ ﻛﺎﻫﯿﺴﺖ، ﻛﻪ ﻛﻮﻫﺶ ﻛﺮﺩﯾﻢ
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻧﺎﻡ ﻧﮑﻮﯾﯽ ﺳﺖ ﻛﻪ ﺧﺎﺭﺵ ﻛﺮﺩﯾﻢ
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺠﺰ ﻧﻢ ﻧﻢ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺑﻬﺎﺭ،
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺠﺰ ﺩﯾﺪﻥ ﯾﺎﺭ،
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺠﺰ ﻋﺸﻖ،
    ﺑﺠﺰ ﺣﺮﻑ ﻣﺤﺒﺖ ﺑﻪ ﻛﺴﯽ،
    ﻭﺭﻧﻪ ﻫﺮ ﺧﺎﺭ ﻭ ﺧﺴﯽ،
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﺴﯽ،
    ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺗﻠﺦ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﺩﺍﺭﺩ،
    ﺩﻭ ﺳﻪ ﺗﺎ ﻛﻮﭼﻪ ﻭ ﭘﺲ ﻛﻮﭼﻪ ﻭ
    ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﯼ ﯾﻚ ﻋﻤﺮ ﺑﯿﺎﺑﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ.
    ﻣﺎ ﭼﻪ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻭ ﭼﻪ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﮐﺮﺩ
    ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﺻﺖ ﮐﻢ!؟

18. کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #680

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9782
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.55
    تشکـر
    1,323
    تشکر شده 935 بار در 561 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

زندگی یعنی یک سار پرید...
    از چه دلتنگ شدی؟!
    دلخوشی ها کم نیست!
    مثلا این خورشید
    کودک پس فردا

کفتر ان هفته
    و ...

"خدایی که در این نزدیکی است"

20. 2 کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

عکس نوشته سکوت

عکس دلنوشته

نوشته سکوتhttp:forum.moshaver.cof123هرچه-میخواهی-بگو-7329-newعکس نوشته خدایامشاورهعكسنوشته سرزنش خودعکسنوشته سکوت....پروفایل درموردسکوتعکسنوشته چ روزایی گ دلت جلو چشماش میشکست تصویر نوشته سکوتهر چه میخواهی بگودلی که توتنهاخداشیدل نوشته عاشقانهعکسودلنوشته خدایا کمکم کنعکس نوشته سکوتی میکنمسادگی جرم است و من مجرم ترین مجرم شهرمعکس نوشته از سکوتهرچه میخواهی ببرمثه یه برگ قدیمی که میفته از رو شاخه ما رو به روزای رفته به گذشته چه آخهعکس نوشته درموردسکوتعکس نوشته مواظبم نبودیعکس نوشته سکوت میکنمعکس دلنوشته دلی ک توتنهاخداشی تحمل نداره نباشیدلتنگ که عکس نوشته خدایا توروخداکمک کنمشاوره روانشناسیاشعار خیام در مورد زنعکس هر چه میخواهی بگوعکسهای خنده دارعکس جالب خنده دار جدیدعکس خدایا هرچه دارم ازتودارمعکس نوشته نجابت نداشتیکّ سمعنای 2.38 در تستسترون مردان چیست

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

هرچه بگندد نمکش میزنند,  هرچه بادا باد,  هرچه تبر زدی مرا,  هرچه آید به سرم,  هرچه هست از قامت,  هرچه بجز خیال او,  هرچه خوبان همه دارند,  هرچه برای خود میپسندی,  هرچه دلم خواست,  هرچه دارید و ندارید,  هرچه میخواهی ببر,  هرچه میخواهی بگو,  هرچه میخواهی از خدا بخواه,  هرچه میخواهی دل تنگت بگو,  هرچه میخواهی دل تنگم بگو,  هرچه میخواهی بنویس,  هرچه میخواهی ببار ای آسمان,  هرچه میخواهی طلب کن,  هرچه میخواهیم باشیم,  هرچه میخواهی بیار,  پست بانک,  پست ایران,  پست بانک اینترنتی,  پست ايران,  پست های خنده دار,  پست های عاشقانه,  پست غمگین,  پست یافته,  پست های باحال,  پست عاشقانه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)