مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 81 از 230 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,601 به 1,620 از 4599

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

1. Top | #1601

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    تشکر شده 9,678 بار در 3,335 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

این معنی سلیه شخصی خودته ...

اگه حجاب رو به دستور خدای خودت میخوای به تن داشته باشی ، باید همونی باشه که خودش گفته ، نه اونی که خودت میخوای

پس بدون که این صرفاً نظر خودته و با اندیشه خودت ، نه حرف خدا ، نه پیامبر و ائمه ( اگه پیرو دین اسلام باشی )
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #1602

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.72
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,961 بار در 6,567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    این معنی سلیه شخصی خودته ...اگه حجاب رو به دستور خدای خودت میخوای به تن داشته باشی ، باید همونی باشه که خودش گفته ، نه اونی که خودت میخوایپس بدون که این صرفاً نظر خودته و با اندیشه خودت ، نه حرف خدا ، نه پیامبر و ائمه ( اگه پیرو دین اسلام باشی )
    من پیرو دین اسلامم و یه چیزایی خوندم که مطمعن شدم اون چیزایی که به ما خوروندن اصلا نیست و به این باور حجاب رسیدم بلهههههه. ....
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #1603

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    خوب منم به این حرفا اعتقاد دارم اما در عمل هیچ اتفاقی نمیفته و همش شبیه یه سری شعار دادن میمونه.
    شعاره چون خارج میدونی ، هر وقت وارد میدون و حرکت شدی ، درک میکنی ودیگه شعار نیست !
    شاید برا منم تو گذشته فقط یکسری کلمات بود ، اما الان معنی داره

به نظر من که دارن به مرور زمان شبیه اینا میشن.

البته تقصیر ما مردهاست.
    بازم متاسفانه آره ، اما نه برای همه
    اونای که دنبال حق باشن راه خودشون رو پیدا میکنن ، هر جا که باشن با هر فرهنگی ، چه آمریکا چه ایران و ...

اینم نمونه اش تو کشور غیر اسلامی :
    حجاب در ادیان ابراهیمی

پوشیدن لباس بدن نما چه معنا دارد؟

داستان الهام بخش دختر آمریکایی(حتما ببینید)

هرگز اجباری نبود

از این آدما زیاد هستن ، ببین اینا تو کشور غیر اسلامی کجا میرن ما کجا میریم ؟
    یعنی اگه ما تو کشور غیر اسلامی بودیم بازم دنبال کلام حق خدا میرفتیم ؟ یا نه دنبال لذت ها میرفتیم ...
    جواب این سوال تو اینجاس که بعد اینکه به خودمون گفتیم مسلمان ! چقدر رشد کردیم؟ ، چقدر خودمون دنبال کلام خدا رفتیم ؟ ، آیا همه اطلاعاتمون همونای که اطرفامون میبینیم و بهمون یاد دادنه ، یا نه خودمون هم دنبالش رفتیم و تو این راه اندیشیدیم تا کلام حق رو درک کنیم

5. Top | #1604

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

من پیرو دین اسلامم و یه چیزایی خوندم که مطمعن شدم اون چیزایی که به ما خوروندن اصلا نیست و به این باور حجاب رسیدم بلهههههه. ....
    پس هنوز هیچ رشدی نکردی
    وگرنه خودت دنبال کلام حق خدا میرفتی ، تا بدونی خدات بهت چی گفته ، نه این که نظر شخصیتو جایگذین کنی !

اندیشه بقیه رو قبول نداری ، قبول . اما خودت برو مطالعه کن ببین خدا بهت چی گفته اونوقت هر چی فهمیدی و درک کردی اون رو عمل کن

مواظب باور های که میسازی باش ، چون همین باور ها هستن که به زندگی ما جهت میدن

انسان همان است که می اندیشه و باور میکنه

6. Top | #1605

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.72
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,961 بار در 6,567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

پس هنوز هیچ رشدی نکردی
    وگرنه خودت دنبال کلام حق خدا میرفتی ، تا بدونی خدات بهت چی گفته ، نه این که نظر شخصیتو جایگذین کنی !

اندیشه بقیه رو قبول نداری ، قبول . اما خودت برو مطالعه کن ببین خدا بهت چی گفته اونوقت هر چی فهمیدی و درک کردی اون رو عمل کن

مواظب باور های که میسازی باش ، چون همین باور ها هستن که به زندگی ما جهت میدن

انسان همان است که می اندیشه و باور میکنه
    ببخشید این منم که خودم باور میکنم دارم رشد میکنم یا نه شما در حدی نیستی بخوای با اطمینان به من بگید! !!!!!!!

از نظر منم شما هیچ رشدی نکردی

دنبال کلام خدا هستم ولی سعی میکنم خودم تحقیق کنم و خیلی چیزا رو بهم ربط بدم و جفت و جور کنم بفهمم و
    نه اینکه یه مشت ادم نفهم به مغزم نفوظ کنند
    برداشت کلام خدا از نظر هرکی یه جوره

و کسی که از بچگی معلم دینیش و چندتا اخوند تو گوشش خوندن و دیگه دنبال هیچ مطالعه ای نیست. و ادعا هم برمیداره همه چیز حالیش و ادعای مذهبی بودنش عالم و گور کرده و همه چیز دان خودش رو میدونه و یه اسم پیامبر هم میارن که دهن بقیه رو ببنندن
    اصلا رشدشون 0هست. زیر خط فهم .....

به قول سعید یه جا میگفت اصلا نمیذارن بچه یه چیزایی خودش بفهمه هرچی باور دارن میکوبونن توسر این. بچه

اندیشه بقیه قبول دارم. به هرحال هرکسی اعتقاد خودش رو داره

و دقیقا باور ها هستند زندگی ما جهت میدن و الان دارم به اون موفقیتی که میخوام میرسم.

من به این باور حجاب رسیدم. ( بلوز استین بلند و شلوار)

ولی هیچ وقت هم ضد جامعه نیستم یا اینکه بخوام حتما باورم رو تو جامعه نشون میدم با اینکه این باورمه بیرون میرم فقط و فقط مقنعه میپوشم مانتو شلوار حال شال پوشیدن و موهام درست کنم و ارایش کنم این قر اتفارا ندارم ...
    حجاب مو هم فقط جلو کسایی که مومن هستند و براشون مهم رعایت میکنم. چون به قدری که. 90 درصد این مومن ها ادمو نگاه میکنن بقیه نگاه نمیکنن ولی درکل چون ااعتقادشون احترام میذارم

این بحثم به جای. نمیرسه خودتون خوب میدونید بهتر به نظر هم دیگه احترام بذاریم

روز خوش
    ویرایش توسط پریماه. : 12-23-2015 در ساعت 01:21 PM
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #1606

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.92
    تشکـر
    2,293
    تشکر شده 1,707 بار در 1,087 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نمی خواستم وارد بحث شما بشم ولی میشه اون منبع به ما هم بگی بخونیم!!!! همیشه ای جای سوال بوده برام حجاب یک توصیه است یا یک دستور از طرف خدا حالا قران هم اومده و خوندم ولی حالا کسی که تحقیق کرده بیشتر می تونه نظر بده.

9. Top | #1607

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

ببخشید این منم که خودم باور میکنم دارم رشد میکنم یا نه شما در حدی نیستی بخوای با اطمینان به من بگید! !!!!!!!
    از نظر منم شما هیچ رشدی نکردی
    دنبال کلام خدا هستم ولی سعی میکنم خودم تحقیق کنم و خیلی چیزا رو بهم ربط بدم و جفت و جور کنم بفهمم و
    نه اینکه یه مشت ادم نفهم به مغزم نفوظ کنند
    برداشت کلام خدا از نظر هرکی یه جوره
    و کسی که از بچگی معلم دینیش و چندتا اخوند تو گوشش خوندن و دیگه دنبال هیچ مطالعه ای نیست. و ادعا هم برمیداره همه چیز حالیش و ادعای مذهبی بودنش عالم و گور کرده و همه چیز دان خودش رو میدونه و یه اسم پیامبر هم میارن که دهن بقیه رو ببنندن
    اصلا رشدشون 0هست. زیر خط فهم .....
    به قول سعید یه جا میگفت اصلا نمیذارن بچه یه چیزایی خودش بفهمه هرچی باور دارن میکوبونن توسر این. بچه
    اندیشه بقیه قبول دارم. به هرحال هرکسی اعتقاد خودش رو داره
    و دقیقا باور ها هستند زندگی ما جهت میدن و الان دارم به اون موفقیتی که میخوام میرسم.
    من به این باور حجاب رسیدم. ( بلوز استین بلند و شلوار)
    ولی هیچ وقت هم ضد جامعه نیستم یا اینکه بخوام حتما باورم رو تو جامعه نشون میدم با اینکه این باورمه بیرون میرم فقط و فقط مقنعه میپوشم مانتو شلوار حال شال پوشیدن و موهام درست کنم و ارایش کنم این قر اتفارا ندارم ...
    حجاب مو هم فقط جلو کسایی که مومن هستند و براشون مهم رعایت میکنم. چون به قدری که. 90 درصد این مومن ها ادمو نگاه میکنن بقیه نگاه نمیکنن ولی درکل چون ااعتقادشون احترام میذارم
    این بحثم به جای. نمیرسه خودتون خوب میدونید بهتر به نظر هم دیگه احترام بذاریم
    روز خوش
    منم به نظرت احترام میزارم ، و در کمال احترام میگم اشتباهه
    و این که میگی تو سرم خوروندن و... هم در کمال احترام اشتباه میکنی !

10. Top | #1608

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    339
    تشکر شده 282 بار در 143 پست
    سیستم عامل و مرورگر

والا ما هم با آقا رضا صحبت میکردیم و گفتم که فلان چیز ها رو با چشمم دیدم و مدرک دارم براشون !
    ولی متاسفانه رضا جان گفتن برم تحقیق و مطالعه کنم و طرز فکرم اشتباهه و بحثمون به جایی نمیرسه ...
    با عرض پوزش ولی به نظرم تفکر انسان ها و چیزهایی رو که با چشمون دیدیم رو قبول ندارید و صرفا تمام موارد رو طبق تحقیق ها و مقاله هایی که تو نت هست قبول دارید !

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

11. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #1609

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

با عرض پوزش ولی به نظرم تفکر انسان ها و چیزهایی رو که با چشمون دیدیم رو قبول ندارید
    برای ایکنه تفکر و اندیشه در چشم نیست !

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها

و صرفا تمام موارد رو طبق تحقیق ها و مقاله هایی که تو نت هست قبول دارید !

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    اتفاقاً مطالب تو اینترنت هم همشون اعتبار ندارن !
    به نحوه فکر کردن و برداشتتون احترام میزارم ، اما چقدرش بر پایه احساسه ؟ و چقدر بر پایه منطق ؟ ، نیازی نیست به من بگین همین که خودتون بدونید کافیه .
    بعدش هم اعقایدی که من دارم همش مال خودم نیست و همینطور مال بقیه ، وقتی مطلبی منطقی و حق باشه به فکر های دیگه آدم غلبه میکنه و اونای دیگه بدرد نخور میشه ، اما اگه احساس رو الویت بدیم و درجای که نباید استفاده کنیم میشه همونی که سلیقه مون میخواد .
    من جدیداً هر چی رو میخورنم با مطالب قرآن سبک و سنگینش میکنم ، چه حرف پیامبر خدا چه امام ها و بقیه آدما ... چون کتاب خدا رو قبول و باور دارم و جزئی از عقاید من شده
    اعقاید سلیقه ای مربوط به خود ادمه ، اما نظری که منظقی باشه و حق میتونه بر عمومیت حاکمیت داشته باشه .

مثلاً همین نظر پریماه خانوم که میگه فقط بلیز و شلوار رو قبول دارم : وقتی خدا هم تو تورات ، هم انجیل و هم قرآن گفته موهای خود رو بپوشانید چه در برابر نامحرم چه در هنگام عبادت با خدا دیگه اگه کسی برداشت دیگه ای کنه میشه سلیقه شخصی ، واگه فکر کنه بلیزشلوار میشه حجاب خدا ، اعتقادش اشتباهه ، چون سلیقه خودشه . و به سلیقه و نظرش احترام میزارم ، اما دستور خداش نیست .

13. Top | #1610

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    1,102
    تشکر شده 544 بار در 260 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

به نظر من اوج خودخواهی و زورگویی اینه که یه مرد درباره حجاب یک زن صحبت کنه
    از اونا یک مثلث ساختیم و به این کارمون هم افتخار می کنیم.
    هر زنی فقط خودش مسئوله چی بپوشه، به هیچ کس حتی همسر، پدر و برادرش ربطی نداره
    اگر هم عذابی در اون دنیا سراغش بیاد فقط خودش تحمل کنه نه همسر، پدر و برادرش

14. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #1611

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    به نظر من اوج خودخواهی و زورگویی اینه که یه مرد درباره حجاب یک زن صحبت کنه
    از اونا یک مثلث ساختیم و به این کارمون هم افتخار می کنیم.
    هر زنی فقط خودش مسئوله چی بپوشه، به هیچ کس حتی همسر، پدر و برادرش ربطی نداره
    اگر هم عذابی در اون دنیا سراغش بیاد فقط خودش تحمل کنه نه همسر، پدر و برادرش
    این نظر شخصی و سلیقه ای شماس ، دلیل نمیشه درست باشه ، قابل احترامه ، اما درست نیست .

اگه قرار بود هر کس هر کاری که دوست داشت انجام بده ، حق پایمال میشد و کلی آدم تلف میشدن .

گناه هر کس به گردن خودشه ، اما وقتی میبینم کسی که داره سقوط میکنه اگه دستش رو رو نگیره از اونم گناه تریم .

زوری در کار نیست ، راهنماییه ، اگه نمیتونه با هم جنس خودش زیست کنه . عواقبش هم با خودشه ، پس نباید شکایتی کنه !

16. Top | #1612

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    1,102
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

این نظر شخصی و سلیقه ای شماس ، دلیل نمیشه درست باشه ، قابل احترامه ، اما درست نیست .

اگه قرار بود هر کس هر کاری که دوست داشت انجام بده ، حق پایمال میشد و کلی آدم تلف میشدن .

گناه هر کس به گردن خودشه ، اما وقتی میبینم کسی که داره سقوط میکنه اگه دستش رو رو نگیره از اونم گناه تریم .

زوری در کار نیست ، راهنماییه ، اگه نمیتونه با هم جنس خودش زیست کنه . عواقبش هم با خودشه ، پس نباید شکایتی کنه !
    حرفای شما یه قطعیتی توش هست. یه جور عالمی و آگاهی! می شه بپرسم این قطعیت از کجا میاد؟ به نظر میاد شما خودتون رو
    نماینده خدا می دونید و مطمئنید کارتون درسته:
    «... اما وقتی میبینم کسی که داره سقوط میکنه اگه دستش رو رو نگیره از اونم گناه تریم ...»
    «... عواقبش هم با خودشه ، پس نباید شکایتی کنه ...»
    میشه بپرسم این قطعیت از کجا میاد؟ چه جوری به این سطح از علم و آگاهی رسیدید که فکر می کنید وقتش رسیده دیگران هم
    از این دریای سعادت و خوشبختی که واردش شدید بهره مند کنید؟ سقراط کل زندگیش رو صرف کسب علم و دانش کرد آخرشم در
    دوران کهنسالی گفت: من فقط یک چیز می دانم، و آن این که هیچ چیز نمی دانم.
    شما که احتمالا زیر سی سال هم سن داری چه جوری به این درجه رسیدی؟ آیا به معراج رفتی؟ با خود خدا صحبت کردی؟
    با پیامبر صحبت کردی؟ خلاصه یه جوری ما رو قانع کن که نظر شما صد در صد درسته

17. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #1613

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

حرفای شما یه قطعیتی توش هست. یه جور عالمی و آگاهی! می شه بپرسم این قطعیت از کجا میاد؟ به نظر میاد شما خودتون رو
    نماینده خدا می دونید و مطمئنید کارتون درسته:
    «... اما وقتی میبینم کسی که داره سقوط میکنه اگه دستش رو رو نگیره از اونم گناه تریم ...»
    «... عواقبش هم با خودشه ، پس نباید شکایتی کنه ...»
    میشه بپرسم این قطعیت از کجا میاد؟ چه جوری به این سطح از علم و آگاهی رسیدید که فکر می کنید وقتش رسیده دیگران هم
    از این دریای سعادت و خوشبختی که واردش شدید بهره مند کنید؟ سقراط کل زندگیش رو صرف کسب علم و دانش کرد آخرشم در
    دوران کهنسالی گفت: من فقط یک چیز می دانم، و آن این که هیچ چیز نمی دانم.
    شما که احتمالا زیر سی سال هم سن داری چه جوری به این درجه رسیدی؟ آیا به معراج رفتی؟ با خود خدا صحبت کردی؟
    با پیامبر صحبت کردی؟ خلاصه یه جوری ما رو قانع کن که نظر شما صد در صد درسته
    من نماینده خدا نیستم
    به درجه ای از علم که شما میگی هم نرسیدم
    درسته سنم هم هنوز از سی سال نگذشته
    اما اینقدر به آدم های اطرافم اهمیت میدم که چه در خوشی و چه در غم باید بهشون کمک کنم ، هر کمکی که از دستم بر بیاد .

من مطمعن نیستم تمام کار هام درسته ، اما در اون زمینه ای که دارم صحبت میکنم میدونم درست تر چیه ! که نظری میدم ، شاید نظرم یا حرفم کم باشه برای کمک ، اما سکوت کردن وقتی بدونی چی درسته مثل اینه که من یا به خودم شک دارم ، یا آدم عوض هستم که دوست ندارم بقیه سود ببرن !

لازم نیست که حتماً پیامبر و یا خود خدا مارو راهنمای کنه ، حتی یه کودک هم میتونه ، وقتی که کلامی حق و منطقی باشه چرا که نه ؟ !
    اگه یک بچه ما رو نصحیت کنه و بگه این مسیر خطره داره ، به حرفش گوش نمیدیم ؟ مطمعنن کمی محتاطانه تر عمل میکنیم حتی اگه اون بچه رو نشناسیم .

حرفای منم در مورد حجاب از خودم نیست ، از قرآن نقل قول کردم چه کسی عالم تر از خدا ، حتی تو تورات و انجیل هم در مورد حجاب سفارش شده !
    من پیام آور قرآن یا خدا نیستم ، یک آدم معمولی هستم که میگم نظرتون اشتباهه ، چون در این کتاب ها که دستور خداس چیز دیگه ای به ما آدما سفارش شده .
    اگه برای حرفاتون سندی دارین بیان کنید که حقه ، ما که از خودمون نگفتیم ، کتاب خدا ( قرآن ) رو سند نشون دادیم .

19. Top | #1614

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    1,102
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

قرار نیست همه معراج برن، یه نفر رفته برای کل انسانها کافیه.

منابعی که ما میگیمو شما قبول ندارید، شما که این حرفا رو میگی، در موردش از کدوم منبع مطالعه کردی، که اینقد سفت و سخت پاش وایسادی؟

معرفی کن ما هم بخونیم روشن بشیم.
    من نماینده خدا نیستم
    به درجه ای از علم که شما میگی هم نرسیدم
    درسته سنم هم هنوز از سی سال نگذشته
    اما اینقدر به آدم های اطرافم اهمیت میدم که چه در خوشی و چه در غم باید بهشون کمک کنم ، هر کمکی که از دستم بر بیاد .

من مطمعن نیستم تمام کار هام درسته ، اما در اون زمینه ای که دارم صحبت میکنم میدونم درست تر چیه ! که نظری میدم ، شاید نظرم یا حرفم کم باشه برای کمک ، اما سکوت کردن وقتی بدونی چی درسته مثل اینه که من یا به خودم شک دارم ، یا آدم عوض هستم که دوست ندارم بقیه سود ببرن !

لازم نیست که حتماً پیامبر و یا خود خدا مارو راهنمای کنه ، حتی یه کودک هم میتونه ، وقتی که کلامی حق و منطقی باشه چرا که نه ؟ !
    اگه یک بچه ما رو نصحیت کنه و بگه این مسیر خطره داره ، به حرفش گوش نمیدیم ؟ مطمعنن کمی محتاطانه تر عمل میکنیم حتی اگه اون بچه رو نشناسیم .

حرفای منم در مورد حجاب از خودم نیست ، از قرآن نقل قول کردم چه کسی عالم تر از خدا ، حتی تو تورات و انجیل هم در مورد حجاب سفارش شده !
    من پیام آور قرآن یا خدا نیستم ، یک آدم معمولی هستم که میگم نظرتون اشتباهه ، چون در این کتاب ها که دستور خداس چیز دیگه ای به ما آدما سفارش شده .
    اگه برای حرفاتون سندی دارین بیان کنید که حقه ، ما که از خودمون نگفتیم ، کتاب خدا ( قرآن ) رو سند نشون دادیم .
    من هیچ نظری ندادم. فقط سوالم این بود که این قطعیت از کجا میاد؟ همون جور که شما به خودتون این حق رو میدین با استناد به آیه های
    قرآن درباره حجاب، تفکرات و کلا سبک زندگی یه دختر نظر بدین یا به عبارت بهتر انتقاد کنید، یه داعشی هم با استناد به آیه های همین قرآن
    میاد و سر یه نفرو می بره. همون جوری که شما از کرده خودتون راضی و مطمئنید، اون داعشی هم همین طوره. اونم مثل شما فکر می کنه جاش تو بهشته و خوشحاله که چنین موهبتی نصیبش شده. اونم مثل شما حتی یه لحظه، یه درصد، به درستی تفکرات خودش شک نمی کنه. فرق بین شما و اون چیه؟ چه جوری می تونید ثابت کنید تفسیر شما از امر به معروف و نهی از منکر در قران درسته ولی تفسیر اون داعشی از همین امر به معروف و نهی از منکر نه؟
    اگه مسلمان بهشتی بودن یعنی این که بشینم خیلی راحت تفکرات و اعتقادات یه نفرو زیر سوال ببرم، من ترجیح میدم یه کافر جهنمی باشم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من / وین حرف معما نه تو خوانی و نه من

هست از پس پرده گفتگوی من و تو / چون پرده در افتد نه تو مانی و نه من

خیام

20. 3 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #1615

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    18,407
    سیستم عامل و مرورگر

من هیچ نظری ندادم. فقط سوالم این بود که این قطعیت از کجا میاد؟ همون جور که شما به خودتون این حق رو میدین با استناد به آیه های
    قرآن درباره حجاب، تفکرات و کلا سبک زندگی یه دختر نظر بدین یا به عبارت بهتر انتقاد کنید، یه داعشی هم با استناد به آیه های همین قرآن
    میاد و سر یه نفرو می بره. همون جوری که شما از کرده خودتون راضی و مطمئنید، اون داعشی هم همین طوره. اونم مثل شما فکر می کنه جاش تو بهشته و خوشحاله که چنین موهبتی نصیبش شده. اونم مثل شما حتی یه لحظه، یه درصد، به درستی تفکرات خودش شک نمی کنه. فرق بین شما و اون چیه؟ چه جوری می تونید ثابت کنید تفسیر شما از امر به معروف و نهی از منکر در قران درسته ولی تفسیر اون داعشی از همین امر به معروف و نهی از منکر نه؟
    اگه مسلمان بهشتی بودن یعنی این که بشینم خیلی راحت تفکرات و اعتقادات یه نفرو زیر سوال ببرم، من ترجیح میدم یه کافر جهنمی باشم

خیام
    سلام

من هیچ نظری ندادم. فقط سوالم این بود که این قطعیت از کجا میاد؟
    اگه من با قاطعیت نظری میدم دلیلش اینه که باور دارم ، اگه خودم خدا رو باور نداشتم پس لذومی نداشت حرفی بزنم

همون جور که شما به خودتون این حق رو میدین با استناد به آیه های قرآن درباره حجاب، تفکرات و کلا سبک زندگی یه دختر نظر بدین
    به خودم این حق رو میدم چون احساس وظیفه میکنم ، چون در برابر هموطنم مسئولیت دارم ، هممون در قبال هم مسئولیم ، زندگی در یک جامعه یک زندگی عمومیه و رفتار شخص هم باید عمومی باشه
    همونطور که اگه لازم باشه ازش دفاع میکنم ، ایشون که دشمن من نیست ، یا هر کس دیگه ای تو این کشور ، حتی خود شما ، اگه لازم باشه جونمم برای کشورم میدم

اسم آیه ای نیاوردم که از کسی ایراد بگیرم ! شاید ام لازم بود بیارم
    اما چون این خواهرم گفت منم مسلمون و پیرو دینم ، یعنی که اینکه خواهر دینی منم حساب میشه ! پس به عنوان یک برادر دینیش حق دارم که دستور خداش رو بهش نشون بدم
    دعواش نکردم ! باهاش جنگ نکردم که ! همدیگه رو نزدیم که ! زوری هم نبود ! ( الان شما زوری از من دیدین ؟ )
    فقط یک آگاهی دادم اونم با زبون ساده ، ( که خدا هم دستو داده ) تازه اونم اگه اشتباهی از من ببینه باید بگه ، راهنمایی باشه بگه ....
    ( اصلاً تو اسلام باید همه چیز با اختیار پذیرفته بشه ، آدم وقتی ایمان میاره خودش رو تسلیم خداش میکنه )

( اگر به کسی اینجا چیزی گفتم مطمعن باشد که اونم برام ارزشمنده ، وگرنه چرا باید نظری بدیم ، حالا شاید از نظر من کمی ناراحت بشه ، اما دلیل نمیشه دشمن هم باشیم ، همین پریماه که باهم صحبت میکنیم به اندازه یک خواهر مهمه ، خودشم میدونه که با هم دعوای نداریم ، قرار هم نیست با یک نوشته من سریع بگه چشم شما درست میگین ، خودش عقل داره و اختیار ، و مطمعنم که همیشه در حال رشده ، پس خودش مسیر درستش رو میره ، پس یک وقت اشتباه برداشت نکنید که قصد ما تخریب همدیگه اس .)
    اگر هم به شما میگم نظرتون در رابطه با این که میگین : هر کس هر طور خواست باید باشه ، اشتباهه ! به خاطر اینه که نمیشه ، ما تو یک جامعه زندگی میکنیم ، و سبک زندگی اجتماعی آدم باید به نحوی باشه که برای هیچ کودوم از ما ضرری نباشه ، نباید حق هیچ کس ضایع بشه ، صد در صد که که اگه حقی رو ضایع کنیم ضررش به خودمون بر میگرده ، و اگه حقی رو حفظ کنیم سودشم برای خودمونه ...

ا به عبارت بهتر انتقاد کنید، یه داعشی هم با استناد به آیه های همین قرآن
    فرقش تو همین اجباره ، فرق از زمین تا آسمونه
    الان من خون کسی رو ریختم ؟ الان من به کسی توهین کردیم ؟
    فرق ما مسلمان ها با داعشی ها اینه که اونا دشمن اسلام هستن و ما پیروش ( تو کودوم آیه قرآن نوشته بردار مسلمان خودتون رو بکشید ؟ تو کودوم آیه قران اومده که به حقوق یکدیگر تجاوز کنید ؟ وووووووو)
    فرق امر به معروف و نهی از منکر یک مسلمان واقعی و یک فرد به انحراف رفته در رفتار و گفتار و اندیشه اونه
    در اسلام واقعی چیزی جز لطافت ، مهربانی ، محبت ، بخشش و خوش اخلاقی و ... نیست
    فرق اسلام داعشی با اسلام حقیقی از زمین تا آسمونه ( حتی قرانی که اونا دستشون داره با مال فرق میکنه و تحریف شده )

اشتباه برداشت نکنید همه مسلمان ها بهشتی نیستن !
    اسلام همه ما مسلمون ها واقعی نیست ! ، اسلام واقعی مثل نور میمونه ، نور هیچ وقت با نور به مشکل نمیخوره چون هر دو از یک جنس هستن ( آیا تابحال پیامبر های ما با هم مشکل داشتن ؟ حضرت موسی و عیسی و محمد با هم دعوای داشتن ؟ نه ، چون از یک جنس بودن )
    اما اگه مسلمان بگه نه من درست میگم تو زندگیت کاملاً غلطه میشه جنگ و دعوا بین همین مسلمان ، مثلاً همین شیعه و سنی ، اگه هر کس جنسش رو از دیگری جدا بدونه هیچ وقت نمیتونه با بقیه آدما یکی بشه و زندگی کنه ، چه همسر ، چه فرزند و پدر که درون یک خانواده هستن چه فامیل و چه یک جامعه و الی آخر ...

دوست عزیز اون تصوری که شما از اسلام دیدی حقیقی نبوده
    اسلام حقیقی و ناب آرامش درونی میاره ، آرامش خانوادگی میاره ، آرامش اجتماعی میاره ، توش شادی هست ، توش غم معنای نداره ...

مثلاً :
    یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا آمِنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَالْکِتَابِ الَّذِی نَزَّلَ عَلَىٰ رَسُولِهِ ......
    تو سوره نسا دوبار خدا به بندگاش گفته ایمان بیاورید ، یعنی ایمان اولی کشک بوده ؟ بله ، این اسلامی که ما بهش ایمان اوردیم بیشتر از اونچیزیه که ما میدونیم ، پس باید ایمان حقیقی رو پیدا کنیم
    این همه مسلمون تو کشوردارم ، با خودمون هم که مسلمان هستیم جنگ و دعوا داریم دیگه غیر مسلمان و دیگه بماند ، پس یعنی اسلام و ایمانمون الکیه

دوست عزیز به خاطر چند نفر که اسلام رو بهتون بد نشون دادن از اسلام بدتون نیاد

خیام
    ممنون شعر قشنگی بود
    واقعاً که هرچی بدونیم یعنی هیچی نمیدونیم

22. Top | #1616

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    30
    تشکر شده 365 بار در 229 پست
    سیستم عامل و مرورگر

23. کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #1617

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    30
    سیستم عامل و مرورگر

25. 2 کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #1618

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    30
    سیستم عامل و مرورگر

27. کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #1619

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    30
    سیستم عامل و مرورگر

29. 2 کاربران زیر از زرند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. Top | #1620

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    22
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دلم واسه دوره ی دبیرستانم تنگ شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

عکس نوشته سکوتعکس دلنوشتهhttp:forum.moshaver.cof123هرچه-میخواهی-بگو-7329-newنوشته سکوتعكسنوشته سرزنش خودعکس نوشته خدایامشاورهپروفایل درموردسکوتتصویر نوشته سکوتهر چه میخواهی بگودلی که توتنهاخداشیعکسنوشته سکوت....عکسنوشته چ روزایی گ دلت جلو چشماش میشکست هرچه تبر زدی مراعکس نوشته درموردسکوتعکس نوشته مواظبم نبودیعکس نوشته سکوت میکنمعکسنوشته سکوت میکنمعکس دلنوشته دلی ک توتنهاخداشی تحمل نداره نباشیعکس نوشته خدایا توروخداکمک کندلتنگ که عکسودلنوشته خدایا کمکم کندل نوشته عاشقانهعکس نوشته سکوتی میکنمسادگی جرم است و من مجرم ترین مجرم شهرمعکس دل نوشتهمی نوشم برای اینکه خدا هم نجاتمان ندادامشب چه میفرماییمشاورهرچه می خواهی بگوعکس نوشته شکست عشقی برا دختر جدید 96.97عکس نوشته بچه های طلاقمشاوره روانشناسیعکس نوشته عصبانیت فریباعکس جالب خنده دار جدید

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
هرچه باداباد,  هرچه آید به سرم,  هرچه تبر زدی مرا,  هرچه بگندد نمکش میزنند,  هرچه بجز خیال او,  هرچه برای خود میپسندی,  هرچه که بیند دیده,  هرچه خدا بخواهد,  هرچه کویت دورتر,  هرچه بادا بادا,  هرچه میخواهی ببر,  هرچه میخواهی بگو,  هرچه میخواهی ببار ای آسمان,  هرچه میخواهی ببر اما,  هرچه میخواهی از خدا بخواه,  هرچه میخواهی دل تنگت بگو,  هرچه میخواهی دل تنگم بگو,  هرچه میخواهی بنویس,  هرچه میخواهی طلب کن,  هرچه میخواهیم باشیم,  پست بانک,  پست پیشتاز,  پست dhl,  پست پيشتاز,  پست های خنده دار,  پست های عاشقانه,  پست غمگین,  پست یافته,  پست های باحال,  پست عاشقانه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)