مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 13 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 182

موضوع: همجنس باز

1. Top | #121

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2316
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : به من میگن آشغال...داغونم

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    ممنونم خانوم دکتر آینده .ایشالا هرچه زودتر به جمع پی اچ دی ها بپیوندین راستش من خودم احساس اشغال بودن ندارم اما وقتی میشنوی مردم میگن....ادم به هرحال اذیت میشه.خوشبختانه خدا لطف کرده اعتماد به نفسو اعصابه زیادی بهم داده وگرنه با این همه فشار ها و استرسی که دیگران بهم منتقل کردن,تا الان باید فکر خودکشی به سرم زده بود...اینیم که میگین این حسو خدا تو دلم راه داده اره منم همچین فکری میکنم اخه من مسلمونم و به سرنوشت اعتقاد دارم(شایدم این تفکر درست نباشه).اما اینکه میگین جهتش بدم در مسیر رشد خودم یعنی چی؟؟؟چه جوری باید اینکارو بکنم؟!!
    سلام الیسا خانم
    سال نوتون مبارک
    من فکر می کردم اون قضیه برای شما تموم شدس و حل شده
    ولی شما انگار از نظرات اون خانم استقبال کردی؟؟؟؟؟؟؟!!!
    جریان چیه؟
    خداوند هیچوقت همچین حسی رو در دله کسی قرار نمی ده
    ما انسان هستیم و اختیار داریم و خداوند راه راست و درست و غلط رو در قرآن و توسط پیامبران و امامان معصوم (ع) به ما نشون دادن و به ما اختیار دادن که خودمون انتخاب کنیم حتی گفتن اگر می خواستیم می تونستیم جبرا همه رو مسلمان قرار بدیم ولی این کار رو نمی کنیم چون اینجا محله امتحانه این دنیای فانی محله آزمایشه که ما کدوم راه رو انتخاب می کنیم ؟ درست یا غلط ؟ خدا یا شیطان ؟ بعد از این هم دگ با خودتونه
    سرنوشت چیه؟
    انشاءالله انتخاب درستی داشته باشیم هممون
    خدانگهدار
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #122

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    163
    تشکر شده 103 بار در 74 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

...................
    .......

4. Top | #123

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

محبت محبت محبت محبت تنها چیزی که ازش دیدم چرا چرا چرررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررا این محبت غلطه !!!!!!!!!

5. Top | #124

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2629
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام الیسا جان. اینارو جدی نوشتی؟؟؟ الان وضعیتت بهتره؟

6. Top | #125

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2940
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    8
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    0

سلام خانوم الیسا
    شما چرا مشکلتونو برای خودتون بزرگ میکنید
    ی احساسیه که به یکی دارید
    با تعاریفی که از خودتون داشتید مطمعنا ادم پاک و خوبی هستید . حالا به خاطر شرایط به یکی علاقه مند شدید و خودتون با افکارتون و فکر کردن زیاد و .... اینو برای خودتون بزرگش کردید حتی تا حدی که اینجوری شده
    من خودم به شخصه میدونم اگه به یکی که دوستمه و دوسش دارم زیاد فک کنم عاشقش میشم . چ پسر چ دختر . اینجوری که دلم میخواد همش با من رفیق باشه . به من پیغام بده . فقط با من بیرون بیاد . قبول داشته باشه بهترین رفیقشم و برام وقت بزاره و براش وقت بزارم کمکم کنه و کمکش کنم این چیزیه که برای منم پیش اومده ولی دیدم مردم هیییییییچ کودومشون غیر پدر و مادر لیاقت هم چین چیزیو ندارن برای همین دیگه بهترین ادمای اطرافمو هم رفیق خودم نمیدونم و هیچ وقت بهشون فک نمیکنم ولی بی معرفتم نیستم اخه میدونم ممکنه به رفاقتمون وابسته بشم

خدا شاهده فک نکنید اینارو الکی میگم . من 18 سالمه ی رفیق دانشجو 20 ساله فوق العاده مذهبی و درست پیدا کردم بعد ی ماه این چنان به من ئابسته شده بود . طرف شهرستانی بود میومد شیراز درس بخونه که اکه جوابشو نمیدادم ی دوبار بار سوم میگفت بغض گرفته بودم میخواسم بزنم زیر گریه تازه پسسسسسسسسسسسسسسسسسسر اخه کی باورش میشه . میگفت تا پای جون هرکاری باشه برات میکنم . خیلی باعاش صحبت کردم ی مدته دیگه مسیجم نمیده نامرد )) ولی درت شد بهش گفتم یکم منطقی باش درست فکر کن . دلیل علاقه مند شدن بعد ی مدت کمتو پیدا کن . اونم نشست فکر کرد به نتیجه رسید با خودش کنار اومد

شمام به جای این که بشینید هر بار به اوج علاقتون فک کنید اگه خواستید فک کنید به اصل قضیه و منطقی بودن یا نبودنش فک کنید
    قدرت ذهن ادم ماوراییه ماورایی . باهاش همه کاری میتونید بکنید

درضمن بنظرم نه افته نه زشته تا همین الان منم چن بار میخواستم برم پیش مشاور و روانپزشک بشینم باش اختلات کنم
    شمام ی روز که از خونه میرید بیرون برید وقت بگیرید و روز بعدشم برید پیش روانپزشک مطرح کنید مشکلو

ایشالا که حللله . الکی سخت نگیر خواهر
    افروختن و سوختن و جامه دریدن ### پروانه ز من شمع ز من گل ز من اموخت

7. Top | #126

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2153
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 46 بار در 34 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط dead نمایش پست ها
    سلام خانوم الیسا
    شما چرا مشکلتونو برای خودتون بزرگ میکنید
    ی احساسیه که به یکی دارید
    با تعاریفی که از خودتون داشتید مطمعنا ادم پاک و خوبی هستید . حالا به خاطر شرایط به یکی علاقه مند شدید و خودتون با افکارتون و فکر کردن زیاد و .... اینو برای خودتون بزرگش کردید حتی تا حدی که اینجوری شده
    من خودم به شخصه میدونم اگه به یکی که دوستمه و دوسش دارم زیاد فک کنم عاشقش میشم . چ پسر چ دختر . اینجوری که دلم میخواد همش با من رفیق باشه . به من پیغام بده . فقط با من بیرون بیاد . قبول داشته باشه بهترین رفیقشم و برام وقت بزاره و براش وقت بزارم کمکم کنه و کمکش کنم این چیزیه که برای منم پیش اومده ولی دیدم مردم هیییییییچ کودومشون غیر پدر و مادر لیاقت هم چین چیزیو ندارن برای همین دیگه بهترین ادمای اطرافمو هم رفیق خودم نمیدونم و هیچ وقت بهشون فک نمیکنم ولی بی معرفتم نیستم اخه میدونم ممکنه به رفاقتمون وابسته بشم

خدا شاهده فک نکنید اینارو الکی میگم . من 18 سالمه ی رفیق دانشجو 20 ساله فوق العاده مذهبی و درست پیدا کردم بعد ی ماه این چنان به من ئابسته شده بود . طرف شهرستانی بود میومد شیراز درس بخونه که اکه جوابشو نمیدادم ی دوبار بار سوم میگفت بغض گرفته بودم میخواسم بزنم زیر گریه تازه پسسسسسسسسسسسسسسسسسسر اخه کی باورش میشه . میگفت تا پای جون هرکاری باشه برات میکنم . خیلی باعاش صحبت کردم ی مدته دیگه مسیجم نمیده نامرد )) ولی درت شد بهش گفتم یکم منطقی باش درست فکر کن . دلیل علاقه مند شدن بعد ی مدت کمتو پیدا کن . اونم نشست فکر کرد به نتیجه رسید با خودش کنار اومد

شمام به جای این که بشینید هر بار به اوج علاقتون فک کنید اگه خواستید فک کنید به اصل قضیه و منطقی بودن یا نبودنش فک کنید
    قدرت ذهن ادم ماوراییه ماورایی . باهاش همه کاری میتونید بکنید

درضمن بنظرم نه افته نه زشته تا همین الان منم چن بار میخواستم برم پیش مشاور و روانپزشک بشینم باش اختلات کنم
    شمام ی روز که از خونه میرید بیرون برید وقت بگیرید و روز بعدشم برید پیش روانپزشک مطرح کنید مشکلو

ایشالا که حللله . الکی سخت نگیر خواهر
    داداش بهش میل جنسی داره باهاش رابطه ی جنسی داشته با اون رابطه ای که تو میگی فرق داره.این مشکل خیلی پیچیده است من و تو و کاربرای دیگه نمیتونیم حلش کنیم

8. Top | #127

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2316
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    0

محبت محبت محبت محبت تنها چیزی که ازش دیدم چرا چرا چرررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررا این محبت غلطه !!!!!!!!!
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام الیسا خانم
    حالت چطوره الان؟
    نگاه کن اگه فقط علاقه و محبت مثله دو تا دوست بود که مشکلی نداشت ولی اونطور که شما می گید درست نیست .
    از امیاله شیطانیه
    بابا آدم محبتش رو باید در راه درست صرف کنه
    تو قرآن رو بخون با معنی با تفکر
    عزیزم ما یه دشمن داریم به نام شیطان که هر لحظه به فکره اینه که چجوری ما رو از خدا جدا کنه
    ما نباید گولشو بخوریم
    نباید شکست بخوریم
    باید بر نفسمون پیروز بشیم
    لطفا دوباره خطتت رو عوض کن . نماز بخون . دوباره شروع کن
    تو میتونییییییییییییی
    در پناه حق

9. Top | #128

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

.................................................. .................................................. ...

10. Top | #129

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.29
    تشکـر
    3,946
    تشکر شده 9,246 بار در 4,548 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

به من میگن آشغال....داغونم .....امروز یه جایی نشسته بودم دیدم کناریام دارن در مورد کلیپ آهنگ بهشت گوگوش حرف میزنن.اون یکی میگفت اهنگش جالبه , اون یکی دیگه با لحن خیلی بدی گف اق ازش بدم اومد حق نداشت از این آشغالا حمایت کنه یه مش آدم کثیفه.....نشسته بودمو داشتم گوش میدادم ,...بغض گلومو داش خفه میکرد ...فقط سعی کردم آروم بلن شم برم بدون اینکه کسی متوجه اشکام بشه...اخه چرا ؟!!!عاشقیم به من نیومده .اخه خدا چرا اون دختره رو وارد زندگی من کردی که ...یادمه فقط داشتم راه خودمو میرفتم ...یعنی من واقعا سزاوار این نوع برخوردم!!! منی که تا حالا تو عمرم غیبت نکردم .تا حالا تو عمرم به کسی بی احترامی نکردم , کسی رو نرنجوندم , حق کسی رو نخوردم , نارو نزدم , نگاه بد نکردم,هرکی ازم کمک خاسته تا پای جونم کمک کردم , تا حالا تو عمرم با کسی قهر نکردم دعوا نکردم از کسی متنفر نشدم حتی اگر بهم بدی کرده بود .حتی شده یه نفر بهم نارو زده یا غیبتمو کرده اما من جلو روش خودمو زدم به نفهمی که انگار من هیچی حالیم نیو متوجه نشدم که طرف خدایی نکرده جلو روم کم نیاره ! تو فامیلمون همه پدر مادرا که بچه دارن بم میگن آرزوشونه که دخترشون در آینده از نظر ادبو کمالات مثه من بشه, خیلیا دورو برم الگوی رفتاریشونو من قرار دادن ...اگه بدونن من عاشق یه دختر همجنس خودم شدم ....یعنی اگه بدونن با تمام شناختی که از من دارن بازم بهم میگن آشغال!.... از نظر شما هم من آشغالم نه ؟؟؟ خواهش میکنم همتون به عنوان یه جامعه تو این سایت بهم روکو پوست کنده بگین میخام بدونم .اکه فک میکنین آشغالم یا باید برم بمیرم یا هرزم یا دلتون به حالم میسوزه یا فک میکنین مریضم یا دیوونم یاهرچی ...هر فکری در موردم میکنین بگین میخام بشنوم میخام کامل بدونم تو چه وضعیتی قرا گرفتم
    سلام دوست عزیز، در مورد علل روی آوردن به همجنس گرایی هنوز توضیحی که مورد قبول همۀ پزشکان و روانشناسان باشد، وجود ندارد و برخی متخصصان به علل روانی – اجتماعی و برخی به دیگر عوامل زیستی (کارکرد نامتعادل غدد و هورمون های جنسی) اشاره داشته اند. صرف نظر از علت آن چند نکته را به شما پیشنهاد می کنم امیدوارم که کمک کننده باشد. اول اینکه قبل از هر اقدامی با مراجعه به پزشک و انجام برخی معاینات و آزمایشات، از ترشح عادی و نرمال غدد درون ریز خود مطمئن شوید. چه بسا در اثر ترشح غیرعادی غدد درون ریز چنین تمایلاتی به وجود آمده و با تنظیم ترشح غدد و با مصرف دارو تمایلات جنسی شما نرمال شده و به سادگی درمان شود.

ولی قبل از ارائه راهکارها باید اصل مسأله را ریشه یابی کنیم و علل اینگونه رفتارها را کشف کنیم و سپس حد و حدود آن را با توجه به مسائل شرعی و یافته های روان شناختی مشخص کنیم. بدون تردید انسان دارای یک سلسله نیازهای مادی و غیرمادی است و رشد و کمال او نیز در گرو ارضای صحیح و به موقع این نیازهاست.یکی از مهمترین نیازهای انسان، نیازهای عاطفی است. انسان از بدو تولد تا پایان عمر باید عواطفش ارضا شود و الا دچار مشکل می شود. نیاز به محبت ورزیدن به دیگران و مورد محبت دیگران واقع شدن دقیقا یک نیاز عاطفی است. این نیاز در طی مراحل مختلف رشد و در مراحل گوناگون زندگی شکل های مختلفی پیدا می کند و در هر دوره ای به گونه ای متناسب با آن زمان باید ارضا شود. در دوره نوزادی از طریق والدین به خصوص مادر با بوسیدن نوزاد، در آغوش گرفتن او و نگاه های محبت آمیز مادر به او و با چسباندن او به خود نیاز کودک ارضا می شود. در این دوره تأمین نیازهای عاطفی کودک به اندازه نیازهای فیزیولوژیکی مانند آب و غذا و پوشاک برای رشد نوزاد ضرورت دارد. در دوره کودکی تأمین این نیاز توسط اعضای خانواده و همه کسانی که به نحوی با کودک ارتباط دارند تأمین می شود. در دوره نوجوانی از طریق دوستان و گروه همسالان و در دوره جوانی از طریق دوستان، خویشاوندان و همسر به این نیاز پاسخ داده می شود. روان شناسان علت وابستگی انسانها را به یکدیگر همین نیازهای عاطفی می دانند. اگر این نیازها از همان اول به طور صحیح و به موقع تأمین شود نوزاد، کودک و نوجوان وابستگی ایمن پیدا می کند و الا وابستگی ناایمن و مرضی در او شکل می گیرد یعنی در عین حال که به دیگران وابسته است ولی احساس امنیت کافی نیز نمی کند و مستعد انواع اختلالات روانی مانند بیماری های اضطرابی، افسردگی و... می شود و دیر یا زود به دامن یکی از این بیماری های روانی فرو می غلتند.
    گفتنی است اساس و پایه دوستی ها در سن نوجوانی و جوانی که با جذبه و شور زیادی همراه است، غالبا بر مبنای عواطف و احساسات شکل می گیرد و نه بر اساس منطق و عقل. مقدمه این دوستی ممکن است جاذبیت یک فرد از نظر ظاهری یا شخصیتی یا پاره ای از صفات اخلاقی باشد که او را برای فرد دیگر دوستداشتنی می سازد که توانسته در روح و روان او تأثیر عمیقی بگذارد و خلأ عاطفی اش را به وسیله آن پر کند. ماهیت این دوستی گرچه در ابتدا دوستانه، پاک و بی شائبه است، ولی امکان آلوده شدن آن به مسایل دیگر وجود دارد. زمانی که این علاقه به اوج خود می رسد، آنها را دچار سرگردانی می کند که اکنون چه باید بکنند. این سرگردانی ممکن است با بعضی آثار مخرب دیگری همراه شود.
    روانشناسان معتقدند احساس تعلق و وابستگی به دیگران از اساسی ترین نیازهای فردی است و بر رشد روانی جسمی و اجتماعی فرد تأثیر می گذارد. در واقع دوستان برای فرد تكیه گاهی هستند كه به او احساس امنیت می دهند. همسالان حكم درمانگران قابل اعتماد و سرمشقهای رفتاری را برای یكدیگر دارند. این كنشهای متقابل با دوستان باعث می شود كه آنها احساسات و عقاید یكدیگر را هر چه بیشتر درك كنند و در برابر آن حساس باشند.
    مرحله اجرائی، مرحله ای است كه جوان می خواهد بهترین و ارزشمند ترین چیزی كه دارد به دوست صمیمی خود هدیه كند و این یكی از ویژگی های مهم این مرحله است كه اریكسون یكی از روانشناسان غرب، آن را مرحله صمیمت نام گذاری كرده است. جوان تمام هم و غم اش و فكر و اندیشه اش ، دوستی است كه برای او ارزش و اهمیت قائل است به همین جهت است كه روابط دوستانه اش بسیار زیاد است. بنابراین چنین حالتی در این دوران چندان غیرطبیعی نیست.

علت دیگر دوستی های افراطی نیاز جنسی است که هم پایه های زیستی دارد و هم جنبه روانی، لذا میل به جنس مخالف شدت پیدا می کند و گاهی اوقات نیز به دلایل گوناگونی ممکن است در قالب همجنس خواهی ظاهر شود. بنابراین علت این وابستگی ها در واقع نیازهایی است که انسان دارد اما سؤال اینجاست که اگر علت آنها نیازهای واقعی زیستی و روان شناختی است چرا تبدیل به اختلال رفتاری و انحراف می شود؟ علل این انحرافات رفتاری بسیار زیاد است و هر فردی ممکن است به دلایل خاصی دچار این انحرافات شود.

از نظر شرعی دوستی با جنس موافق و محبت ورزیدن به یکدیگر اشکالی ندارد اما اگر تبدیل به لذات شهوی و جنسی شود در هر مرتبه ای که باشد اعم از نگاه کردن، بوسیدن و تماس بدنی، همه حرام است و باید به جوانان تذکر داده شود تا حدود شرعی را در اینگونه ارتباطات دوستانه مراعات کنند و برای پیشگیری باید قبل از این که اینگونه وابستگی ها به انحراف جنسی و رفتاری تبدیل شود نکات زیر را رعایت نمود:
    - از نگاه های تند و خیره شدن به اندام یکدیگر خودداری گردد زیرا همجنس بودن مجوزی برای نگاه های شهوت آلود نیست.
    - در محیط هایی كه با هم هستند حتی الامکان باید از پوشش مناسب استفاده کرد و از نیمه عریان شدن در مقابل دیگران اجتناب کرد.
    - اجتناب از خوابیدن کنار هم و زیر یک پتو.
    - اجتناب از گفتگوها درباره مسائل جنسی.
    همچنین تذکر این نکته ضروری است که افراط در اینگونه وابستگی ها به زندگی آینده آنها به صورت جدی آسیب می رساند زیرا با هزینه کردن عواطف بیش از حد معمول با دوستان، باعث می شود در آینده نتوانند روابط عاطفی وجنسی مطلوبی با همسر خود داشته باشند زیرا هر انسانی دارای یک منبع محدودی از انرژی روانی است و همین طور که توانایی جسمانی او محدود است انرژی های روانی او نیز محدود است بنابراین باید این انرژی ها را به موقع، به تدریج و با احتیاط هزینه کرد.
    یکی دیگر از آسیب های خطرناک وابستگی های افراطی، ضعیف شدن اراده و محدود شدن قدرت انتخاب است زیرا افراد وابسته در تصمیم گیری های خود نیز به دیگران وابسته می شوند و نمی توانند به موقع و به نحو صحیح تصمیم بگیرند.
    همیشه موفق باشید!
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

11. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #130

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    .:: تا خدا هست تنهایی چیست ؟ ::. .: There is a God What are alone :.
    شماره عضويت
    4128
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    12
    تشکر شده 171 بار در 125 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نگاه کردن به این موضوع از دو جهت کاملا متفاوت برسی میشه . یک جنبه پزشکی و فیزیولوژی و دوم جنبه روحی و روانی
    از پزشکی و فیزیولوژی دوست عزیز در پست بالا پاسخ دادن
    و از جنبه روحی و روانی در بعضی از مردان حسی به وجود میاد که کمتر مایل به معاشرت با جنس مخالف هستن و یا در بیشتر مواقع مجذوب همجنس خود مثل زیبایی اون میشن و کمتر به زیبایی جنس مخالف توجه میکنند . و در دختران و زنان نیز همین موضوع وجود داره . متاسفانه درمان خاصی برای این قضیه وجود نداره چون ریشه در شخصیت و روان فرد داره و تغییر ناپذیره . میزان گرایش به جنس موافق هم در بعضی افراد کم و در بعضی افراد زیاد هست که دسته دوم یعنی افرادی که تمایلات همجنسگرایی زیادی دارند باید حتما راه درمان و کنترل رو در زندگی خود پیش ببرند
    همجنسگرایی قابل کنترل هست تا کار رو به جاهای باریک کشیده نشه تا فرد دچار لغزش و اشتباه نشه چون معمولا اینگونه افراد آسیب پذیر اند. اما درمان قطعی نداره

13. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)