مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 14 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 182

موضوع: همجنس باز

1. Top | #131

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    تشکر شده 103 بار در 74 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : به من میگن آشغال...داغونم

سلام ممنون که هنوز به این پست پاسخ داده میشه , این مدت درگیر امتحانات بودم و فرصت نکردم که سر بزنم .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #132

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

همچنین تذکر این نکته ضروری است که افراط در اینگونه وابستگی ها به زندگی آینده آنها به صورت جدی آسیب می رساند زیرا با هزینه کردن عواطف بیش از حد معمول با دوستان، باعث می شود در آینده نتوانند روابط عاطفی وجنسی مطلوبی با همسر خود داشته باشند زیرا هر انسانی دارای یک منبع محدودی از انرژی روانی است
    بله درسته . من الان واقعا احساس میکنم که دیگه انرزی ندارم رابطه جدیدی رو شروع کنم

3. Top | #133

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط aikido نمایش پست ها
    نگاه کردن به این موضوع از دو جهت کاملا متفاوت برسی میشه . یک جنبه پزشکی و فیزیولوژی و دوم جنبه روحی و روانی
    از پزشکی و فیزیولوژی دوست عزیز در پست بالا پاسخ دادن
    و از جنبه روحی و روانی در بعضی از مردان حسی به وجود میاد که کمتر مایل به معاشرت با جنس مخالف هستن و یا در بیشتر مواقع مجذوب همجنس خود مثل زیبایی اون میشن و کمتر به زیبایی جنس مخالف توجه میکنند . و در دختران و زنان نیز همین موضوع وجود داره . متاسفانه درمان خاصی برای این قضیه وجود نداره چون ریشه در شخصیت و روان فرد داره و تغییر ناپذیره . میزان گرایش به جنس موافق هم در بعضی افراد کم و در بعضی افراد زیاد هست که دسته دوم یعنی افرادی که تمایلات همجنسگرایی زیادی دارند باید حتما راه درمان و کنترل رو در زندگی خود پیش ببرند
    همجنسگرایی قابل کنترل هست تا کار رو به جاهای باریک کشیده نشه تا فرد دچار لغزش و اشتباه نشه چون معمولا اینگونه افراد آسیب پذیر اند. اما درمان قطعی نداره
    در مورد اینکه این مشکلم روحیه یا پزشکی نمیدونم ! ظاهرا که همه چیز خوبو نرمال میاد . فقط اینو میدونم که الان دیگه تغییر دادن برام خیلی مشکله .ترجیح میدادم مردم همینجوری که هستم منو بپزیرن.جنگدین با خودم با این این چیزی که هستم منو از قبل هم ضعیفتر کرده

4. Top | #134

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    .:: تا خدا هست تنهایی چیست ؟ ::. .: There is a God What are alone :.
    شماره عضويت
    4128
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    12
    تشکر شده 171 بار در 125 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    در مورد اینکه این مشکلم روحیه یا پزشکی نمیدونم ! ظاهرا که همه چیز خوبو نرمال میاد . فقط اینو میدونم که الان دیگه تغییر دادن برام خیلی مشکله .ترجیح میدادم مردم همینجوری که هستم منو بپزیرن.جنگدین با خودم با این این چیزی که هستم منو از قبل هم ضعیفتر کرده
    با سلام
    شما میتوانید برای مشاوره بهتر و آنلاین از طریق مسنجر یاهو به ایمیل زیر مراجعه کنید
    sseagal81@yahoo.com
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "جهت مشاوره پیغام خصوصی داده شود "

5. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #135

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط aikido نمایش پست ها
    با سلام
    شما میتوانید برای مشاوره بهتر و آنلاین از طریق مسنجر یاهو به ایمیل زیر مراجعه کنید
    sseagal81@yahoo.com
    اوکی .تشکر

7. Top | #136

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.41
    تشکـر
    3,928
    تشکر شده 9,140 بار در 4,495 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    سلام ممنون که هنوز به این پست پاسخ داده میشه , این مدت درگیر امتحانات بودم و فرصت نکردم که سر بزنم .
    خوندن این مطلب خالی از لطف برای دوستان نیست ...
    اخیراً یکی از موسسات جامعه شناسی و مشاوره خانواده در امریکا نتایج تحقیقات خود را در مورد علل گرایش جوانان به همجنسگرایی و عدم تمایل آنها به ازدواج منتشر کرده و به نتایج جالبی دست یافته که به طرح یکی از آنها میپردازیم.

این موسسه با طرح پرسش از 2000 دختر و پسر که تمایلات همجنس گرایانه داشتند و یا تمایلی به ازدواج در خود نمیدیدند دریافت که اینگونه ناملایمات رفتاری جوانان جامعه میتواند ریشه در گذشته و شرایط محیطی و نیز نحوه رفتار والدین با آنها داشته باشد.

30 درصد از پسران و 25 درصد از دختران ابراز میداشتند که در دوران کودکی و نوجوانی تحت تاثیر رفتار سوء والدین نسبت به خود بوده اند. از جمله از این رفتارهای نامناسب میتوان به عدم ابراز محبت کافی، کودک آزاری، تنبیه بدنی، تبعیض بین فرزندان، عدم توجه، مقایسه تحقیر آمیز با کودکان دیگر و ناهنجاریهای گفتاری مثل دشنام گویی اشاره کرد.

یکی از پسران از نحوه رفتار مادرش در دوران کودکی شکایت میکرد. وی میگفت مادرش بسیار به او دشنام میداد و هیچگاه محبت نمیکرد و همیشه با رفتار ناپسندش موجب تحقیر و سرخوردگی او می شد. ولی در عوض پدرش با محبت های بسیار باعث شده بود تا وی از لحاظ عاطفی به پدرش گرایش پیدا کند. به مرور زمان این پسر نسبت به زنان ذهنیتی کینه جو و بد پیدا کرد به نحوی که به سختی میتوانست با جنس مخالف خود ارتباط عاطفی برقرار کند و هیچ علاقه ای نیز برای این کار در خود نمی دید. همیشه کناره گیری میکرد و سعی مینمود بیشتر وقتش را با دوستان پسر خود بگذراند. همین امر موجب شد گرایشات جنسی نامتعارفی نسبت به همجنسانش پیدا کند.

یکی از دختران نیز که به دلیل رفتارهای ناپسند پدرش و محدودیت های شدیدی که وی در دوران کودکی و نوجوانی برای او قائل شده بود، تمایلات همجنسگرایانه پیدا کرده بود، اینطور بیان میکرد که سوء رفتار و گفتار پدرش و برخوردهای زشت و غیر انسانی او، حس تنفر و انزجار را نسبت به مردان در وی ایجاد و تقویت کرد به نحوی که دیگر حاظر نبود با هیچ جنس مذکری در ارتباط باشد و از همگی آنها فراری بود و دوری میکرد. اعتمادش را به کل از دست داده بود و همه مردان را مانند پدرش فرض میکرد که توان ابراز هیچگونه محبتی به وی را ندارند. او نیز به مرور زمان به همجنس خود تمایل پیدا کرد.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

8. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #137

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.41
    تشکـر
    3,928
    تشکر شده 9,140 بار در 4,495 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

تاپیک قدیمیه ...

امیدوارم کسی باشه که ...
    ویرایش توسط farokh : 07-02-2014 در ساعت 11:13 AM
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

10. Top | #138

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3829
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    1.17
    تشکـر
    953
    تشکر شده 1,163 بار در 687 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

البته در بین افرادی که ازدواج نکرده بودند نیز این گونه سوء رفتارهای والدین باعث دوریشون از ازدواج شده .

مثلا" به غیر از سوء رفتار نسبت به کودکان، سوء رفتار والدین نسبت به یکدیگر هم میتونه در کاهش این میل به زندگی مشترک با جنس مخالف منجر بشه ...

وقتی والدینی دایم مشاجرات دارن و همش به دعوا روزگارشون میگذره ، خب معلومه دیگه بچه چه چیزی در ذهنش شکل میگیره ...

از همه چی فراری میشه و دیگه نیازی هم به زندگی با جنس مخالفش نداره ... چون همیشه این احساس هست که اونم مثل والدینش

ممکنه اینطور یبخواد همه عمرشو به دعوا بگذرونه ...

ولی در مورد السا باید بگم در طول تاریخ سوای این موضوعات کارشناسی بزرگانی بودن که بخاطر علاقه زیادشون به نوع خودشون مورد سرزنش

قرار گرفته ان ... مثل مولوی و استادش شمس تبریزی ... که نزدیگ و قرابت زیادش به ایشون باعث شده بود که کسی رو بجز اون نتونه ببینه ...

و علت رفتن شمس همین بود چون خودش رو سدی در مقابل مولوی میدونست که دیگه قادر به دیدن دنیای اطرافش نیست ....

پس این حالت ها ممکنه برای هر کسی به وجود بیاد و بقول اون دوستمون همجنسگرایی با همجنس بازی خیلی فرق میکنه
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

11. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #139

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

...........................

13. Top | #140

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    البته در بین افرادی که ازدواج نکرده بودند نیز این گونه سوء رفتارهای والدین باعث دوریشون از ازدواج شده .

مثلا" به غیر از سوء رفتار نسبت به کودکان، سوء رفتار والدین نسبت به یکدیگر هم میتونه در کاهش این میل به زندگی مشترک با جنس مخالف منجر بشه ...

وقتی والدینی دایم مشاجرات دارن و همش به دعوا روزگارشون میگذره ، خب معلومه دیگه بچه چه چیزی در ذهنش شکل میگیره ...

از همه چی فراری میشه و دیگه نیازی هم به زندگی با جنس مخالفش نداره ... چون همیشه این احساس هست که اونم مثل والدینش

ممکنه اینطور یبخواد همه عمرشو به دعوا بگذرونه ...

ولی در مورد السا باید بگم در طول تاریخ سوای این موضوعات کارشناسی بزرگانی بودن که بخاطر علاقه زیادشون به نوع خودشون مورد سرزنش

قرار گرفته ان ... مثل مولوی و استادش شمس تبریزی ... که نزدیگ و قرابت زیادش به ایشون باعث شده بود که کسی رو بجز اون نتونه ببینه ...

و علت رفتن شمس همین بود چون خودش رو سدی در مقابل مولوی میدونست که دیگه قادر به دیدن دنیای اطرافش نیست ....

پس این حالت ها ممکنه برای هر کسی به وجود بیاد و بقول اون دوستمون همجنسگرایی با همجنس بازی خیلی فرق میکنه
    بله در مورد من موضوع خانواده صدق نمیکنه .پدرم که گفتم, میپرستمش. تو خونمون هم هیچوقت بین پدرو مادرم اختلافو دعوایی ندیدم . ممنون که به فرق اون دو کلمه اشاره کردین . ولی متاسفانه پایین صفحه بازدیدکنندگان زده من همجنسبازم!موندم کدوم ادم عاقلی این کلمه رو سرچ کرده ! خب شاید اون بوده اما من نیستم . دوست نداشتم این کلمه تو تاپیکم حک بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)