مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 17 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 182

موضوع: همجنس باز

1. Top | #161

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبختی یعنی آرامش و آسایش فکر و هارمونی مغز
    شماره عضويت
    5704
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.61
    تشکـر
    75
    تشکر شده 415 بار در 244 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : به من میگن آشغال...داغونم

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    به من میگن آشغال....داغونم .....امروز یه جایی نشسته بودم دیدم کناریام دارن در مورد کلیپ آهنگ بهشت گوگوش حرف میزنن.اون یکی میگفت اهنگش جالبه , اون یکی دیگه با لحن خیلی بدی گف اق ازش بدم اومد حق نداشت از این آشغالا حمایت کنه یه مش آدم کثیفه.....نشسته بودمو داشتم گوش میدادم ,...بغض گلومو داش خفه میکرد ...فقط سعی کردم آروم بلن شم برم بدون اینکه کسی متوجه اشکام بشه...اخه چرا ؟!!!عاشقیم به من نیومده .اخه خدا چرا اون دختره رو وارد زندگی من کردی که ...یادمه فقط داشتم راه خودمو میرفتم ...یعنی من واقعا سزاوار این نوع برخوردم!!! منی که تا حالا تو عمرم غیبت نکردم .تا حالا تو عمرم به کسی بی احترامی نکردم , کسی رو نرنجوندم , حق کسی رو نخوردم , نارو نزدم , نگاه بد نکردم,هرکی ازم کمک خاسته تا پای جونم کمک کردم , تا حالا تو عمرم با کسی قهر نکردم دعوا نکردم از کسی متنفر نشدم حتی اگر بهم بدی کرده بود .حتی شده یه نفر بهم نارو زده یا غیبتمو کرده اما من جلو روش خودمو زدم به نفهمی که انگار من هیچی حالیم نیو متوجه نشدم که طرف خدایی نکرده جلو روم کم نیاره ! تو فامیلمون همه پدر مادرا که بچه دارن بم میگن آرزوشونه که دخترشون در آینده از نظر ادبو کمالات مثه من بشه, خیلیا دورو برم الگوی رفتاریشونو من قرار دادن ...اگه بدونن من عاشق یه دختر همجنس خودم شدم ....یعنی اگه بدونن با تمام شناختی که از من دارن بازم بهم میگن آشغال!.... از نظر شما هم من آشغالم نه ؟؟؟ خواهش میکنم همتون به عنوان یه جامعه تو این سایت بهم روکو پوست کنده بگین میخام بدونم .اکه فک میکنین آشغالم یا باید برم بمیرم یا هرزم یا دلتون به حالم میسوزه یا فک میکنین مریضم یا دیوونم یاهرچی ...هر فکری در موردم میکنین بگین میخام بشنوم میخام کامل بدونم تو چه وضعیتی قرا گرفتم
    سلام
    عزیز از نظر علمی با توجه به اخرین ورژن dsm همجنسگرایی یک بیماری هم نیز محسوب نمیشه در حقیقت اشتباهی است یا نقصی است در طبیعت بدین صورت که یک دختر و یا یک پسر در کالبد جنس مخالف به دنیا میاد ولی خوب با گرایشها و تمایلات خودش!در حقیقت آنها هم انسانهایی هستند به مانند تمام انسانهای دیگر. حال اگر بقیه افراد اجتماع قادر به درک این افراد نیستند ناشی از کم دانی و نا آگاهی و بی سوادی آنهاست. موفق باشید و راجب انسان بیشتر بخوانید و بدانید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #162

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8550
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همجنس باز

مطمئنا توهم مثل من عاشق نشدی فقط بهش عادت کردی.تنهاراه حل اینه که یه جایگزین خوب براش پیداکنی

3. Top | #163

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11598
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

manam hamin moshkello daram ama vaghan dg khase shodam nemidonam chi kar konam az ayandam mitarsam b khateresh b hich kas negaham nemikonam albate inam b gam man kolan az pesara motanaferam khili dlm mikhast yeki komakam kone ama hich kas nemidone o nemitone....vaghti narahat ya asabaniam on faghat mitone aromam kone ya kontorolam ama moshkel in jas on yeki dgaro dos dare

4. Top | #164

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11615
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

همه آدما مثل هم نیستند پس همه پسرا هم مثل هم نیستن

5. Top | #165

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11598
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

bazi chiza to zate pesarast faghat kam o ziyad dare hamon tor k khili a kheslata ro adama daran faghat kam o ziyad dare ama dokhtara az pesara khili behtaran khiliiiiiiiii makhsosan kasi k man dosesh daram

6. Top | #166

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    باید دانست " جاده های زندگی را خدا هموار می کند کار ما فقط برداشتن سنگ ریزه هاست ... "
    شماره عضويت
    11806
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    58
    تشکر شده 83 بار در 34 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    میزان امتیاز
    3

توضیحات :این متن در مورد خصوص هم جنس بازی,همجنس گرایی و درمان آن از نظر مشاور می باشد

به من میگه آشغال....داغونم .....امروز یه جایی نشسته بودم دیدم کناریام دارن در مورد کلیپ آهنگ بهشت گوگوش حرف میزنن.اون یکی میگفت اهنگش جالبه , اون یکی دیگه با لحن خیلی بدی گف اق ازش بدم اومد حق نداشت از این آشغال هاحمایت کنه یه مش آدم کثیفه.....نشسته بودمو داشتم گوش میدادم ,...بغض گلومو داش خفه میکرد ...فقط سعی کردم آروم بلند شم برم بدون اینکه کسی متوجه اشکام بشه...اخه چرا ؟!!!عاشقیم به من نیومده .اخه خدا چرا اون دختره رو وارد زندگی من کردی که ...یادمه فقط داشتم راه خودمو میرفتم ...یعنی من واقعا سزاوار این نوع برخوردم!!! منی که تا حالا تو عمرم غیبت نکردم .تا حالا تو عمرم به کسی بی احترامی نکردم , کسی رو نرنجوندم , حق کسی رو نخوردم , نارو نزدم , نگاه بد نکردم,هرکی ازم کمک خاسته تا پای جونم کمک کردم , تا حالا تو عمرم با کسی قهر نکردم دعوا نکردم از کسی متنفر نشدم حتی اگر بهم بدی کرده بود .حتی شده یه نفر بهم نارو زده یا غیبتمو کرده اما من جلو روش خودمو زدم به نفهمی که انگار من هیچی حالیم نیو متوجه نشدم که طرف خدایی نکرده جلو روم کم نیاره ! تو فامیلمون همه پدر مادرا که بچه دارن بم میگن آرزوشونه که دخترشون در آینده از نظر ادبو کمالات مثه من بشه, خیلیا دورو برم الگوی رفتاریشونو من قرار دادن ...اگه بدونن من عاشق یه دختر همجنس خودم شدم در واقع فکر میکنم که من همجنس بازم ....یعنی اگه بدونن با تمام شناختی که از من دارن بازم بهم میگن آشغال!.... از نظر شما هم من آشغالم نه ؟؟؟ خواهش میکنم همتون به عنوان یه جامعه تو این سایت بهم روکو پوست کنده بگین میخام بدونم .اکه فک میکنین آشغالم یا باید برم بمیرم یا هرزم یا دلتون به حالم میسوزه یا فک میکنین مریضم یا دیوونم یاهرچی ...هر فکری در موردم میکنین بگین میخام بشنوم میخام کامل بدونم تو چه وضعیتی قرا گرفتم.

توضیحات : آیا همجنس بازی مرد با مرد و همجنس بازی زن با زن از نظر شرعی کار درستی می باشد؟
    سلام از نظر شرعي دوستي با جنس موافق و محبت ورزيدن به يکديگر اشکالي ندارد اما اگر تبديل شود به لذات شهوي و جنسي در هر مرتبه اي که باشد اعم از نگاه کردن، بوسيدن و تماس بدني، همه حرام است و بايد به جوانان تذکر داده شود تا حدود شرعي را در اينگونه ارتباطات دوستانه مراعات کنند و براي پيشگيري بايد قبل از اين که اينگونه وابستگي ها به انحراف جنسي و رفتاري تبديل شود نکات زير را رعايت نمود:
    - از نگاه هاي تند و خيره شدن به اندام يکديگر خودداري گردد زيرا همجنس بودن مجوزي نيست براي نگاه هاي شهوت آلود.
    - در محيط خوابگاه ها حتي الامکان بايد از پوشش مناسب استفاده کرد و از نيمه عريان شدن در مقابل ديگران اجتناب کرد.
    - پرهيز از آرايش هاي تند و تحريک کننده.
    - اجتناب از خوابيدن کنار هم و زير يک پتو.
    - اجتناب از گفتگوها درباره مسائل جنسي.
    علاوه بر اين بايد به دانشجويان آگاهي هاي لازم نسبت به مسائل شرعي داده شود و به آنها گوشزد شود که تحصيل رضايت خداوند در رعايت کردن حدود شرعي و اجتناب از شکستن اين حدود است و هرگز نمي توان با زير پا گذاشتن حدود الهي رضايت خداوند را به دست آورد.
    همچنين تذکر اين نکته ضروري است که افراط در اينگونه وابستگي ها به زندگي آينده آنها به صورت جدي آسيب مي رساند زيرا با هزينه کردن عواطف بيش از حد معمول با دوستان، باعث مي شود در آينده نتوانند روابط عاطفي وجنسي مطلوبي با همسر خود داشته باشند زيرا هر انساني داراي يک منبع محدودي از انرژي رواني است و همين طور که توانايي جسماني او محدود است انرژي هاي رواني او نيز محدود است بنابراين بايد اين انرژي ها را به موقع، به تدريج و با احتياط هزينه کرد.
    برای اطلاعات بیشتر به موضوع همجنس گرایی در وجود من مراجعه کنید
    دلم هوای گریه کرده

7. Top | #167

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    باید دانست " جاده های زندگی را خدا هموار می کند کار ما فقط برداشتن سنگ ریزه هاست ... "
    شماره عضويت
    11806
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    58
    تشکر شده 83 بار در 34 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    میزان امتیاز
    3

الان دگ خوشبختانه یا بدبختانه چه بدونم هیچکس از رابطمون خبری نداره ولی خب درکل خونوادم بعد از اون ماجرا با اینکه دگ براشون اون قضیه انگار حل شده, هر جا که من برمو اونم ناخوداگاه اونجا باشه یا یه حرفی در مورد اون پیش بیاد کلا تا چنوقت خونوادم بام بدخلقی میکنن.شایدم میدونن اما نمیخان باور کنن ! چه بدونم .به خدا خستم از این زندگی خستتتتتتتتم ....نمیخام دوباره از رابطم خبردار بشن اخه برخوردشون منو میترسونه .میدونی اگه بخام تمام ماجراهایی که تو این پنج سال به سرم اومده رو بنویسم یه داستان چند جلدی 800 صفحه ای میشه .
    شما میتونین همیشه مثل دو تادوست صمیمی با هم باشین اما نمیتونین با هم ازدواج کنین و زندگی کنین
    دلم هوای گریه کرده

8. Top | #168

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    السلام علیک یا صاحب الزمان آقا دلمون شکسته کسی جز تو مرحم نیست بیا تو رو به جان مادر پهلو شکسته ات بیا .
    شماره عضويت
    12565
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام درمان شما باید یک حس و حال بد و تنفر ایجاد کنی نسبت به کسی که دوستش داری شما سعی کنید وقتی اون فرد اون دختر رو می بینی یک چیز بدبو رو بو کنی یا یک کش رو نگه دار دستت بکش و رها کن روی دستت برای چندین بار و کم کم حس و حالت به اون می ره خواهش می کنم اصلا فیلم یا عکس همجنس باز نبین اگه می خواهی حالت خوب بشه کمکت می کنم این روش که گفتم انجام بده تو می تونی همون جور که پاک بودی پاک بمونی فکرت رو عوض کن به عظمت دریا فکر کن .

9. Top | #169

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13547
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام اگه میشه بامن تماس بگیر خانم هم جنس گرا

10. Top | #170

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.23
    تشکـر
    10,125
    تشکر شده 12,953 بار در 6,569 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط یالان نمایش پست ها
    سلام اگه میشه بامن تماس بگیر خانم هم جنس گرا

لطفا تایپک های قدیمی رو بالا نیارید تایپک مال پارسال

arash.AP

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)