مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 7 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 182

موضوع: همجنس باز

1. Top | #61
    a
    a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    زندگی یعنی بخند هر چند که غمگینی . ببخش هر چند که مسکینی . فراموش کن هر چند که دلگیری. عشق بورز حتی با دیدنِ بی مهری
    شماره عضويت
    1338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,179 بار در 703 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : به من میگن آشغال...داغونم

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    فایل پیوست 482فایل پیوست 483
    راست یا چپ ؟کدومشون ملوسترن ؟؟

اولا .ایشالا دانشگاه میری . ازدواج میکنی با یه مرد خوب . ایشالا خودت بچه دار میشی و مادر خوبی واسه بچه هات .

من که اولی رو دوست دارم که دهنش بازه . خیلی نازه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #62

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    تشکر شده 103 بار در 74 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

..................................................

4. Top | #63
    a
    a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    زندگی یعنی بخند هر چند که غمگینی . ببخش هر چند که مسکینی . فراموش کن هر چند که دلگیری. عشق بورز حتی با دیدنِ بی مهری
    شماره عضويت
    1338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    315
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    خدا از دهنت بشنوه امین جان . خدا کنه بتونم خودمو در حدی اماده کنم که بتونم ازدواج کنمو بچه های خودمو داشته باشم , اگرم نشد اونکارو میکنم تا اخر عمرم فقط مادری میکنمو از هر عشق اونجوریی هذر میکنم
    این چه طرز حرف زدنه عزیزجان . یه خورده امید بزار تو حرفات / چرا نتونی ازدواج کنی . چیت از دیگران کمتره . . خو چرا اینجور فکر میکنی .

قول بده بهم /که دیگه ازاین فکرا نکنی . دخترجان بچسب به زندگیت .خودتو عشق است . این فکرا و خیالات همش الکیه .
    تو یه برهه از زمان که مثلا داری یه سری تغییر و تحولات پیدا میکنی . تو وجودت یه احساس متفاوت یه سلیقه های جدید و خیلی چیزای جدید دیگه شکل میگیره. . احساس دوست داشتن بهت دست میده که ممکنه با کسی که بیشتر صمیمی بودی بیشتر از قبل دوستش داشته باشی .

منم یه مشکلی قبلا .تقریبا مثل شما داشتم . اگر دوست داشتی بگم که بدونی چه جور باید باشی و رفتار کنی ..

5. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #64

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

اره اگه حوصله داری بگو

7. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a

8. Top | #65
    a
    a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    1338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    315
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    5

من ترم اول دانشگاهم .با یه پسری آشنا شدم. چون همه درسامون باهم بود . از همون جلسات اول خیلی باهم به قول خودمو اوخت شدیم .
    بیشتر روز باهم بودیم .انگاری چندین ساله همدیگه رو میشناسیم . من یه خورده بیشتر بهش احساسات پیدا کردم .

بعدش فهمیدم که مادرش طلاق گرفته ازشون . خلاصه بدجور تو دلم فهمید . از کوچیکی تنها با پدرش بزرگ شده بود .نه محبت مادرانه ایی نه چیزی . خلاصه من بعداز فهمیدن این موضوع خیلی بیشتر درکش کردم .خیلی احساساتم به قول خودمونی .جریحه دار شد . بیشتر دلم براش میسوخت . حتی بعداز کلاس های دانشگاهم به بهونه ایی میوردمش خونمون تا باهم غذا بخوریم .

از اون روز به بعد خیلی کنارش بودم واسه همه چی . در حدی که یه بار با پدرش دعواش شده بود . من رفتم پیشش دلداریش دادم و رسوندمش خونه مادربزرگش تا بره اونجا . باورت نمیشه من ساعت 2 شب زیربارون اومدم خونه . بهش گفتم تا ندونم کجا میخوابی نمیذارمت برم .

خیلی دوستش داشتم . یه دوست داشتن واقعی . نمیدونم چرا یه دفعه اینجور شدم .شاید باعث شده بود وقتی پیشمه .احساساتم خیلی بیشتر از همیشه فعال باشه و احساس همدلی میکردم پیشش .

خلاصه یه کلام .شده بود براهم همه چیم . شاید بگی همجنس بازم ولی بخدا اینجور نیست .
    درحدی دوستش دارم که الان وقتی میرم دانشگاه .مثلا تو یکی از کلاسام باهام نیست . دلم میگیره .

ولی حالا بخاطر یه چیزایی ازش متنفر شدم . آدم کینه ایی نیستم ولی متنفر شدم ازش .

نگا کن . بخدا جوونیتو .خوشحالیتو .شادابیتو .فقط خرج خودت کن . واسه خودت بخند .واسه دلت . نه مثل من که بعضی اوقات فقط واسه یا جلب توجه یکی یا کسیایی که دروورمن قشنگ میخندمو حرف میزنم .
    دلم پره از همه آدما . دوست دارم یه جایی برم اینقد بلند بخندم .ازته دل .

بخاطر دلت .بخاطر خودت زندگی کن . هیچوقت احساستو خرج یکی دیگه نکن . باورت نمیشه الانم گلوم پراز بغضه . خیلی سخته بغضتو با آب قورت بدی .

ایشالا موفق باشی
    ویرایش توسط a : 03-09-2014 در ساعت 11:04 PM

9. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #66

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    من ترم اول دانشگاهم .با یه پسری آشنا شدم. چون همه درسامون باهم بود . از همون جلسات اول خیلی باهم به قول خودمو اوخت شدیم .
    بیشتر روز باهم بودیم .انگاری چندین ساله همدیگه رو میشناسیم . من یه خورده بیشتر بهش احساسات پیدا کردم .

بعدش فهمیدم که مادرش طلاق گرفته ازشون . خلاصه بدجور تو دلم فهمید . از کوچیکی تنها با پدرش بزرگ شده بود .نه محبت مادرانه ایی نه چیزی . خلاصه من بعداز فهمیدن این موضوع خیلی بیشتر درکش کردم .خیلی احساساتم به قول خودمونی .جریحه دار شد . بیشتر دلم براش میسوخت . حتی بعداز کلاس های دانشگاهم به بهونه ایی میوردمش خونمون تا باهم غذا بخوریم .

از اون روز به بعد خیلی کنارش بودم واسه همه چی . در حدی که یه بار با پدرش دعواش شده بود . من رفتم پیشش دلداریش دادم و رسوندمش خونه مادربزرگش تا بره اونجا . باورت نمیشه من ساعت 2 شب زیربارون اومدم خونه . بهش گفتم تا ندونم کجا میخوابی نمیذارمت برم .

خیلی دوستش داشتم . یه دوست داشتن واقعی . نمیدونم چرا یه دفعه اینجور شدم .شاید باعث شده بود وقتی پیشمه .احساساتم خیلی بیشتر از همیشه فعال باشه و احساس همدلی میکردم پیشش .

خلاصه یه کلام .شده بود براهم همه چیم . شاید بگی همجنس بازم ولی بخدا اینجور نیست .
    درحدی دوستش دارم که الان وقتی میرم دانشگاه .مثلا تو یکی از کلاسام باهام نیست . دلم میگیره .

ولی حالا بخاطر یه چیزایی ازش متنفر شدم . آدم کینه ایی نیستم ولی متنفر شدم ازش .

نگا کن . بخدا جوونیتو .خوشحالیتو .شادابیتو .فقط خرج خودت کن . واسه خودت بخند .واسه دلت . نه مثل من که بعضی اوقات فقط واسه یا جلب توجه یکی یا کسیایی که دروورمن قشنگ میخندمو حرف میزنم .
    دلم پره از همه آدما . دوست دارم یه جایی برم اینقد بلند بخندم .ازته دل .

بخاطر دلت .بخاطر خودت زندگی کن . هیچوقت احساستو خرج یکی دیگه نکن . باورت نمیشه الانم گلوم پراز بغضه . خیلی سخته بغضتو با آب قورت بدی .

ایشالا موفق باشی

کاملا متوجه حرفات میشم.......امین دنیا ادمای با احساسو درک نمیکنه . برام ثابت شده که حتی تو خوبی کردن هم نباید زیاده روی کرد .حتی خوبی کردنم از یه حدی بگذره برا ادم مضر میشه . مثلا ویتامین سی برا بدن ضروریه اما اگه قرص ویتامین سی زیاد مصرف کنی مریض میشی . تو فکر گذشته و ادمای بی مرامو نکن منم دیگه احساساتمو کنترل میکنمو خودمو تو چاله نمیندازم

11. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #67
    a
    a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    1338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    315
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    5

نگا کن . رسم روزگار اینه که .یا تو یکی رو ول میکنی و میری یا یکی دیگه تو رو ول میکنه ( به هردلیلی ) .تو روخدا سعی کن وابسته نشی به کسی چه پسر چه دختر .

یاد بگیر دوست داشته باشی ولی وابسته نباشی . بخدا حرفم خیلی معنی داره واسه کسی که واقعا وابسته بوده یا دلش شکسته از یه جریان اینجوری .

هیچی تو این دنیا .ارزش دل خودتو نداره . ارزش محبتت .خودت و.... . سعی کن محبتتو به پای کسی بریزی که همون لحظه جواب محبتتو با محبت بده .

از هم صحبتی با شما خیلی خوشحال شدم . ایشالا همیشه خوشبخت باشی عزیزجان

13. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #68

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    نگا کن . رسم روزگار اینه که .یا تو یکی رو ول میکنی و میری یا یکی دیگه تو رو ول میکنه ( به هردلیلی ) .تو روخدا سعی کن وابسته نشی به کسی چه پسر چه دختر .

یاد بگیر دوست داشته باشی ولی وابسته نباشی . بخدا حرفم خیلی معنی داره واسه کسی که واقعا وابسته بوده یا دلش شکسته از یه جریان اینجوری .

هیچی تو این دنیا .ارزش دل خودتو نداره . ارزش محبتت .خودت و.... . سعی کن محبتتو به پای کسی بریزی که همون لحظه جواب محبتتو با محبت بده .

از هم صحبتی با شما خیلی خوشحال شدم . ایشالا همیشه خوشبخت باشی عزیزجان
    مممممنون امین جان .سعی میکنم حرفاتو آویزه ی گوشم کنمو دیگه طعم تلغ وابستگی رو نچشم .... ایشالا شما به همین زودیا خوشبخت شی به ما خبرشم بدی
    موفق باشی دوسته عزیز

15. Top | #69

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تمام عمر دنبال کسی هستیم که مارو کامل کنه ، آخرش میفهمیم که اون خودمون بودیم .
    شماره عضويت
    1864
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    25
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام ، نتونسم نظرات دیگران رو بخونم ، یعنی وقتشو نداشتم .
    خواهر عزیزم ، از نظر من این موضوعی که برای شما پیش اومده مشکل نیست و اتفاقا خیلی هم عادیه ، خود من شخصا اصلا تمایلی از نظر احساسات به جنس مخالف ندارم ، دوستی داشتم که عاشقش بودم و هستم ، با 2-3 تا از دوستام مسئله رو مطرح کردم همه به من خندیدن و گفتن همجنسگرایی ، نظر شخصی بنده در مورد این موضوع اینه که علاقه به همجنس با این شرایط نتیجه فقدان وجود جنس مخالف در زندگی ادم هست ، شاید فکر کنی که اوضاع و شرایط تا اخر عمر همینجور میمونه اما بالاخره 1 روز ازدواج میکنی و صاحب زندگی میشی ، هیچی که نباشه آدم نیاز جنسی داره و اونو باید از راه صحیح تامین کنه ، از نظر من به هیچ وجه به فکر جدایی و پایان دادن به این رابطه نباش ؛ با زندگی که الان داری خوش باش ، اگه بخوای به این رابطه خودت پایان بدی از لحاظ روحی ضزبه بدی میخوری اما اگه صبر داشته باشی کم کم رابطتون کمتر میشه و از هم جدا میشید و میرید پی زندگیتون ، در مورد تفکر دیگران در مورد شما هم میتونم فقط این رو بگم که اگه از انتقاد های دیگران (چه مخرب و چه سازنده ) دلخور و ناراحت میشید 1 راه راحتتر هست و اونم چشم پوشی کردن هست ، امیدوارم مشکلتون هر چه سریعتر حل بشه ، اما دوباره میگم از نظر من دنبال جدایی نباشید بزارید این اتفاق به صورت طبیعی بیفته . موفق باشید . التماس دعا

16. کاربران زیر از world بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #70

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2626
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    163
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط world نمایش پست ها
    سلام ، نتونسم نظرات دیگران رو بخونم ، یعنی وقتشو نداشتم .
    خواهر عزیزم ، از نظر من این موضوعی که برای شما پیش اومده مشکل نیست و اتفاقا خیلی هم عادیه ، خود من شخصا اصلا تمایلی از نظر احساسات به جنس مخالف ندارم ، دوستی داشتم که عاشقش بودم و هستم ، با 2-3 تا از دوستام مسئله رو مطرح کردم همه به من خندیدن و گفتن همجنسگرایی ، نظر شخصی بنده در مورد این موضوع اینه که علاقه به همجنس با این شرایط نتیجه فقدان وجود جنس مخالف در زندگی ادم هست ، شاید فکر کنی که اوضاع و شرایط تا اخر عمر همینجور میمونه اما بالاخره 1 روز ازدواج میکنی و صاحب زندگی میشی ، هیچی که نباشه آدم نیاز جنسی داره و اونو باید از راه صحیح تامین کنه ، از نظر من به هیچ وجه به فکر جدایی و پایان دادن به این رابطه نباش ؛ با زندگی که الان داری خوش باش ، اگه بخوای به این رابطه خودت پایان بدی از لحاظ روحی ضزبه بدی میخوری اما اگه صبر داشته باشی کم کم رابطتون کمتر میشه و از هم جدا میشید و میرید پی زندگیتون ، در مورد تفکر دیگران در مورد شما هم میتونم فقط این رو بگم که اگه از انتقاد های دیگران (چه مخرب و چه سازنده ) دلخور و ناراحت میشید 1 راه راحتتر هست و اونم چشم پوشی کردن هست ، امیدوارم مشکلتون هر چه سریعتر حل بشه ، اما دوباره میگم از نظر من دنبال جدایی نباشید بزارید این اتفاق به صورت طبیعی بیفته . موفق باشید . التماس دعا
    ...............

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)