نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: مشکلات نامادریم

5787
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکلات نامادریم

سلام از عنوان تاپیک مشخصه دیگه چی باید نوشته بشه میخوام بدونم همزاد پنداری چیه ؟خطراتش چیه؟علایم دقیقش چیه؟راه درمانش چیه؟منظورم ارتباط با جن و اینا نیستا بیماری همزاد پنداری سرچ کردم تو اینترنت ولی اطلاعات دقیقی نیومد دستم ممنون میشم کمکم کنید چون من به شدت تنهام و فکر کنم دارم دچارش میشم میخوام ببینم علایمش چیه....t_t
    ویرایش توسط a girl : 01-14-2016 در ساعت 07:37 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : همزاد پنداری چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a girl نمایش پست ها
    سلام از عنوان تاپیک مشخصه دیگه چی باید نوشته بشه میخوام بدونم همزاد پنداری چیه ؟خطراتش چیه؟علایم دقیقش چیه؟راه درمانش چیه؟منظورم ارتباط با جن و اینا نیستا بیماری همزاد پنداری سرچ کردم تو اینترنت ولی اطلاعات دقیقی نیومد دستم ممنون میشم کمکم کنید چون من به شدت تنهام و فکر کنم دارم دچارش میشم میخوام ببینم علایمش چیه....t_t
    دوست عزیز به نظر میرسه که قبلا دچار افسردگی حاد شدین...
    خب توضیح بدین چند سالتونه؟
    چند خواهر بردارین؟
    رفتار والدین با شما چطوره؟
    کی و چگونه افسرده شدین با جزییات بگید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط pschy نمایش پست ها
    چند خواهر بردارین؟
    سلام پونزده سالمه یه برادر بزرگ تر از خودم دارم مادرم هشت سالگیم فوت کرد پدرم با خالم ازدواج کرد اما انقد رفتارش با ما زنندست کار هردومون کشیده به روانشناس که بابام چون خودش اعتقاد نداره بهش نمیذاره بریم بابام ادم ساده ایه به نظرم من خیلی تنهام هر وقت دعوا میکنم میرم تو خودم دیگه حتی عصبی نمیشم ناخوداگاه خونسردم نمیدونم افسرده هستم یا نه چون یه جلسه بیش تر نرفتم مشاوره اونم بدون خبر کردن بابام پدرمو خالمم با هم دعوا دارن جو خونه متشنجه نمیتونم تحمل کنم درسم افت کرده نه افت زیاد ولی خوب کرده دیگه بهش علاقه ندارم هیچ کاری برام لذت بخش نیست نمیتونم با هیچ کس واقعا دوست صمیمی باشم اما فقط صمیمی رفتار میکنم جوری که همه باهام راحتن و مشکلاتشون رو به من میگنو و منم کمکشون میکنم نزدیک یه ماهه اصن نمیفهمم شبه روزه شبا جغدم روزا خرس شب تا صب بیدارم اگرم بخوابم ساعت سه صبح بیدار میشم روزام خواب من هروقت چیزی اذیتم کنه میخوابم انگار خودمو زدم به بیخیالی که مشکلام یادم بره جدا احساس تنهایی دارم به هیچ کسم نمیشه مشکلتو بگی یا بر می گرده میگه تو فک میکنی اون نامادریته میخوای پسش بزنی که این طور نیست یا بعد مدتی خسته میشه میره یا بهت میگه مشکلت کوچیکه بدتر از توام هست خوب هست که هست مگه ادم باید به خاطر این که بقیه مشکل بدتری دارن مشکل خودشو لاینحل بذاره؟نمیدونم چیکار کنم خسته شدم هیچ کسی روحی ساپورتم نمیکنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

چند خواهر بردارین؟
    سلام پونزده سالمه یه برادر بزرگ تر از خودم دارم مادرم هشت سالگیم فوت کرد پدرم با خالم ازدواج کرد اما انقد رفتارش با ما زنندست کار هردومون کشیده به روانشناس که بابام چون خودش اعتقاد نداره بهش نمیذاره بریم بابام ادم ساده ایه به نظرم من خیلی تنهام هر وقت دعوا میکنم میرم تو خودم دیگه حتی عصبی نمیشم ناخوداگاه خونسردم نمیدونم افسرده هستم یا نه چون یه جلسه بیش تر نرفتم مشاوره اونم بدون خبر کردن بابام پدرمو خالمم با هم دعوا دارن جو خونه متشنجه نمیتونم تحمل کنم درسم افت کرده نه افت زیاد ولی خوب کرده دیگه بهش علاقه ندارم هیچ کاری برام لذت بخش نیست نمیتونم با هیچ کس واقعا دوست صمیمی باشم اما فقط صمیمی رفتار میکنم جوری که همه باهام راحتن و مشکلاتشون رو به من میگنو و منم کمکشون میکنم نزدیک یه ماهه اصن نمیفهمم شبه روزه شبا جغدم روزا خرس شب تا صب بیدارم اگرم بخوابم ساعت سه صبح بیدار میشم روزام خواب من هروقت چیزی اذیتم کنه میخوابم انگار خودمو زدم به بیخیالی که مشکلام یادم بره جدا احساس تنهایی دارم به هیچ کسم نمیشه مشکلتو بگی یا بر می گرده میگه تو فک میکنی اون نامادریته میخوای پسش بزنی که این طور نیست یا بعد مدتی خسته میشه میره یا بهت میگه مشکلت کوچیکه بدتر از توام هست خوب هست که هست مگه ادم باید به خاطر این که بقیه مشکل بدتری دارن مشکل خودشو لاینحل بذاره؟نمیدونم چیکار کنم خسته شدم هیچ کسی روحی ساپورتم نمیکنه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

متاسفانه شرایط شما کمی دشوار است و حامی عاطفی ندارین و این میتونه سراغاز مشکلات فراوانی برای شما محسوب بشه....افسردگی شما هم شدیده...
    سطح تحصیلات پدر و خالتون چقدره؟
    خالتون رفتارش با شما چطوره؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

پدرم سیکل خالم دیپلم همیشه باهم بحث داریم و باهام مخالفه به نظر من اون بچست هنوز درک درستی از ازدواج نداره من خیلی مسایلو راحت با این سن درک میکنم اون نه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

پدرم سیکل خالم دیپلم همیشه باهم بحث داریم و باهام مخالفه به نظر من اون بچست هنوز درک درستی از ازدواج نداره من خیلی مسایلو راحت با این سن درک میکنم اون نه
    شما سن کمی دارین و هنوز برای چندین سال تو اون خونه قراره زندگی کنید... پس بهتره سعی کنید بهشون عادت کنید و قبولشون کنید... قرار نیست که همه عاقل باشند و درکشون بالا باشه... سطح سوادشون کمه و شما باید این رو بفهمید و بدون گفتن این کلمه و توهین بهشون در اعماق وجودی خودتون باید این مساله رو درک کنید و سعی کنید مشکلاتی که دارین رو یا بپذیرید یا به نوعی حل کنید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

شما سن کمی دارین و هنوز برای چندین سال تو اون خونه قراره زندگی کنید... پس بهتره سعی کنید بهشون عادت کنید و قبولشون کنید... قرار نیست که همه عاقل باشند و درکشون بالا باشه... سطح سوادشون کمه و شما باید این رو بفهمید و بدون گفتن این کلمه و توهین بهشون در اعماق وجودی خودتون باید این مساله رو درک کنید و سعی کنید مشکلاتی که دارین رو یا بپذیرید یا به نوعی حل کنید
    حل که نمیشه کرد ادمی رو که چهل سال این طور زندگی کرده رو نمیشه عوض کرد تنهاییمو چیکار کنم؟جدا اذیتم میکنه خوب من این چن ساله رو چجوری بگذرونم موضوعم همینه بعد اونو با بورسیه تحصیلی میشه یه کاریش کرد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

حل که نمیشه کرد ادمی رو که چهل سال این طور زندگی کرده رو نمیشه عوض کرد تنهاییمو چیکار کنم؟جدا اذیتم میکنه خوب من این چن ساله رو چجوری بگذرونم موضوعم همینه بعد اونو با بورسیه تحصیلی میشه یه کاریش کرد

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

چرا با بردارت روابط خودتو قوی تر نمیکنی؟

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

چرا با بردارت روابط خودتو قوی تر نمیکنی؟
    برادرم خودش مشکل پیدا کرده مشکلش از من حادتره من بخوام با اون درد و دل کنم اعصابش داغون میشه بنده خدا بعدم حوصله ندارم اصلا دلم میخوادتو خودم باشم از طرفی میخوام از خودم دربیام بعدم درسای مدرسه تیزهوشان حجمشون زیاده وقت زیاد میگیره دارم سعی میکنم باهاش صمیمی تر باشم مثلا خونه کسی نیس باهم غذا درست میکنیم والیبال بازی میکنیم ولی خودمونم میدونیم داریم خودمونو گول میزنیم از وابستگی بهش نمیترسم چون جدا نمیتونم به کسی وابسته شم ولی وقتی یادبگیرم بار رو دوشمو تقسیم کنم با بقیه اگر یه روز کسی نباشه پیشم اون موقع چی؟

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

برادرم خودش مشکل پیدا کرده مشکلش از من حادتره من بخوام با اون درد و دل کنم اعصابش داغون میشه بنده خدا بعدم حوصله ندارم اصلا دلم میخوادتو خودم باشم از طرفی میخوام از خودم دربیام بعدم درسای مدرسه تیزهوشان حجمشون زیاده وقت زیاد میگیره دارم سعی میکنم باهاش صمیمی تر باشم مثلا خونه کسی نیس باهم غذا درست میکنیم والیبال بازی میکنیم ولی خودمونم میدونیم داریم خودمونو گول میزنیم از وابستگی بهش نمیترسم چون جدا نمیتونم به کسی وابسته شم ولی وقتی یادبگیرم بار رو دوشمو تقسیم کنم با بقیه اگر یه روز کسی نباشه پیشم اون موقع چی؟
    خب داداشت که قرار نیست ولت کنه.... به نظرم بهتره باهاش روابط خودتو قوی تر کنی و حرفهای دلتو باهاش بزنی
    چون که الان دوره زمونه خرابه اگه بخای به یک پسر دیگه اعتماد کنی ممکنه بخاد ازت سواستفاده کنه...
    پس داداشت میتونه برگ برنده تو باشه

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

نمیدونم چرا جدیدا بابام سعی داره منو داداشم باهم روابط صمیمی نداشته باشیم مثلا میترسه داداشم ازدواج کرد من اذیت شم؟

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

نمیدونم چرا جدیدا بابام سعی داره منو داداشم باهم روابط صمیمی نداشته باشیم مثلا میترسه داداشم ازدواج کرد من اذیت شم؟
    مهم اینه که تو به داداشت نزدیک بشی. تا داداشت ازدواج کنه شاید تو هم بورسیه گرفتی و راحت شدی
    ولی در کل سعی کن حتما به داداشت حرفاتو بزنی چون هم ازت سواستفاده نمیکنه و هم درکت میکنه حتما

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

خب داداشت که قرار نیست ولت کنه.... به نظرم بهتره باهاش روابط خودتو قوی تر کنی و حرفهای دلتو باهاش بزنی چون که الان دوره زمونه خرابه اگه بخای به یک پسر دیگه اعتماد کنی ممکنه بخاد ازت سواستفاده کنه...پس داداشت میتونه برگ برنده تو باشه
    دقیقا به خاطر همین نمیرم سراغ دوس پسر چون میدونم اخرش چیه

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

مهم اینه که تو به داداشت نزدیک بشی. تا داداشت ازدواج کنه شاید تو هم بورسیه گرفتی و راحت شدی
    ولی در کل سعی کن حتما به داداشت حرفاتو بزنی چون هم ازت سواستفاده نمیکنه و هم درکت میکنه حتما
    خیلی حالش بده حتی دوس نداره من با خالم حرف بزنم ازترس این که بهم توهین شه حالا اهاش دردو دل کنم دیگه هیچی میترسم اعصابش به هم بریزه داغون تر شه هشت سال زندگی افتضاح کم نیستش

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

خیلی حالش بده حتی دوس نداره من با خالم حرف بزنم ازترس این که بهم توهین شه حالا اهاش دردو دل کنم دیگه هیچی میترسم اعصابش به هم بریزه داغون تر شه هشت سال زندگی افتضاح کم نیستش
    خب تو میتونی سنگ صبور داداشت باشی و برعکس

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

خب تو میتونی سنگ صبور داداشت باشی و برعکس
    نمیتونه بهم بگه حرفاشو میریزه تو خودش بهش اصرارم میکنم نمیگه خوب اونم غرور داره خوب اگه منم بخوام حرفامو بهش بگم اونم میریزه تو خودش و گل به سبزه اراسته میشه

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

یا جدیدا که عصبی میشه جنجال به پا میکنه منم محیط متشنج خونه عصبیم میکنه ترجیح میدم نگم چون به جای سود دیدن اسیب میبینیم هردومون

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

یا جدیدا که عصبی میشه جنجال به پا میکنه
    انگار وضع داداشت از خودت بدتره
    در هر حال مشکل شما یا با مراجعه به مشاور خانواده و یا با هم دلی کل خانواده حل میشه
    خانواده جایی هست که اعضا باید با هم روابط خوبی داشته باشند اگه اینگونه نباشه مشکلات سختی واسشون ایجاد میشه

21. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

انگار وضع داداشت از خودت بدتره
    در هر حال مشکل شما یا با مراجعه به مشاور خانواده و یا با هم دلی کل خانواده حل میشه
    خانواده جایی هست که اعضا باید با هم روابط خوبی داشته باشند اگه اینگونه نباشه مشکلات سختی واسشون ایجاد میشه
    و خانواده من نه به مشاور اعتقاد داره نه همدلی میکنه چی به سرمون میاد؟

22. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

و خانواده من نه به مشاور اعتقاد داره نه همدلی میکنه چی به سرمون میاد؟
    این مشکل تو خیلی از خانواده ها هست
    پس بهتره زیادم بزرگش نکنی چون با تکرار مشکلات بدتر هم میشند
    یه سری راه حل هست اونم اینه که سعی کنی مشکلات خودتو با پدرت در خلوت بیان کنی
    و در مورد همه چیز باهاش حرف بزنی و ازش کمک بخای

23. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

ممنونم ازتون اگر راه حل های دیگری هم داشتید بیان کنید و از عزیزان دیگه هم میخوام نظرشون رو بیان کنن

24. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

این مشکل تو خیلی از خانواده ها هست
    پس بهتره زیادم بزرگش نکنی چون با تکرار مشکلات بدتر هم میشند
    یه سری راه حل هست اونم اینه که سعی کنی مشکلات خودتو با پدرت در خلوت بیان کنی
    و در مورد همه چیز باهاش حرف بزنی و ازش کمک بخای
    با پدرم حرف زدم اونم جنجال به پا میکنه
    میبینید؟شما هم اخرش رسیدید به این مسیله که مشکل خیلیاست و نباید بزرگش کرد من از همین میترسیدم

25. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

واقعا هیچ کس هیچ جواب دیگه نداره؟هیچ کسسسسسس؟ای خداااااااااا

26. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

یعنی من دیگه امید نداشته باشم بهشون؟دنبال درمانشون نباشم؟خودخواه شم؟خودمو بکشم ازشون کنار؟به ایندم تک تاز فک کنم؟

27. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

چه جالب تاپیکای مربوط به روابط دختر و پسر پره از جواب اونوقت ریششو که خانوادس درس نمیکنن و یه جواب قانع کننده برای من نیست

28. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزم
    نمیدونم چقدر دیره این جوابا برات
    ولی من تازه همین الان خوندم سوالا رو
    من هم متاسفانه باید تایید کنم که این مشکل مختص به تو نیست
    ولی راه هم داره
    همونطوری که خیلی عوامل دست به دست هم دادن و این روزگارو درست کردن، همونطوری هم کلی عوامل باید کنار هم جمع شن تا این اوضاع رو درست کنن
    نمیشه با ی تاپیک یا ی جمله گلستان کرد.
    اگر خواستی من کمکت میکنم ولی بطور مفصل. میتونی پیام خصوصی برام بفرستی.
    ادعای زیادی ندارم
    ولی تلاشمو برات میکنم.
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد