مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: هیچ دوست صمیمی ندارم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر

Unhappy هیچ دوست صمیمی ندارم

سلام بچه ها
    نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چجوری حرفمو بزنم مشکل من اینه که من تا الان که 21 سالمه هیچ دوست صمیمی (خودم دخترم و دوست صمیمی دختر منظورمه ) ندارم و این موضوع باعث میشه خیلی احساس تنهایی بکنم یجورایی اعتماد به نفس و عزت نفسمو هم پایین اورده و احساس میکنم خودم ادم مشکل داریم نه اینکه ادمی باشم که دیر جوشه نه اتفاقا خیلیم اجتماعیم و راحت با ادما ارتباط میگیرم رشتمم روانشناسیه از دوران مدرسه و قبلن هم چن تا دوست صمیمی داشتم ولی هیچکدوم باهام نموندن این موضوع خیلی ناراحتم میکنه و همش میگم ب چ گناهی اینجوری تنهام کسی هست بهم کمک کنه ؟؟؟ من اینجا اومدم ک بهم کمک کنید چون نمیخوام خودمو خار و خفیف کنم این موضوع رو با کسایی که اطرافم هستن درمیون بزارم راحت نیستم
    میخوام بفهمم شاید خودم ی عیبی داشتم ولی هرطور خودم مرور میکنم سبک سنگین میکنم هیچوقت تو دوستیام کم نذاشتم و دوست بدی نبودم که بخوام بهشون ضرر برسونم که اینجوری الان حتا ی دوست واقعی و صمیمی کنارم نباشه و تنها باشم دوستای معمولی زیاد دارم ولی هیچکدوم زیاد باهام صمیمی نیستن .
    میدونید مثلا یهو میبینم دوستای دبیرستانم مهمونی گرفتن منو دعوت نکردن خب دلم میشکنه و واقعا هم بیشتر از این که هیچ دلیلی برای این کارشون پیدا نمیکنم اخه من حتا از اون بچه های ساکت و ارومم نیستم خیلیم فعالم تو کلاس و تو بین دوستا
    یا مثلا دوستای دوران دبستان و راهنماییم همون 6.7 نفری ک باهم بزرگ شدیم نمیدونم چرا اینجوری میکنن حتا منو میبینن سلامم نمیکنن البته منم وقتی اونا نیان طرفم نمیرم ولی اصلنم برو خودم هیچیو نمیارم هروقت بیان یا باهاشون برخورد داشته باشم خیلی خوب برخورد میکنم اصلا ادمی نیستم ک بخوام با دیگران بدرفتاری کنم
    خودمم خیلی دختر اجتماعی هستم و از قبلن همیشه توگروه دوستانه هستم یعنی با دوستام بیشتر از همه جا بهم خوش میگذره و الان ک هیچکسو دور و برم ندارم خیلی اذیت میشم لطفا کمکم کنید
    بنظرتون باید چیکار کنم هرچقدم میخوام بی تفاوت باشم نمیتونم خیلی ازارم میده حتا خیلی شبا خوابشونم میبینم و همش ب خودم میگم چرا من و برای فراموش کردن این موضوع و سرپوش گذاشتن روش و از تنهایی دست ب یه کاری میزنم که خیلی بده داره نابودم میکنه اصن
    ویرایش توسط Shahshatranj* : 07-12-2018 در ساعت 05:58 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Shahshatranj* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.75
    تشکـر
    76
    تشکر شده 122 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

پاسخ : کسی میتونه کمکم کنه خیلی ناراحتم چون هیچ دوست صمیمی ندارم

اتفاقا یه خانمی هم بود دقیقا مثل شما بود و آدم خوبی هم بود و هم سن هم هستید، بذار ببینم میتونم آیدیشو پیدا کنم، به اون گفتم دور دوستی رو خط بکشه و به تنهایی عادت کنه چون آدمایی مثل شما سخت گیر میاد... شانس بیاری بازم به سایت سر بزنه

مشکل ساده ولی پیچیده
    @mina22
    ویرایش توسط heh_heh : 07-12-2018 در ساعت 08:43 PM
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مرسی ک برام پیداش کردید ایدیو حرفاتونو خوندم همشو همش درست ولی من فقط نمیخوام تنها باشم راضیم ب همون رابطه ای ک برپایه سود و منفعته ...
    درسته قانون زندگی ادما شده همین منم حاضرم ب دیگران کمک کنم ولی چرا هیشکی کنار من نیست داره داغونم میکنه این فکر و خیالا این تنهاییا نمیتونم انتظار نداشته باشم همه اون روزا جلو چشامه حالا چطور میتونم تنها بمونم و ب این تنهایی عادت کنم ... بهم یادبدید ب همه چی راضیم فقط میخوام از این وضعیت خارج بشم حالم از خودم بهم میخوره که هنوز دوست دارم با ادمایی باشم که ذره ای ب من تعلق خاطر ندارن

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.09
    تشکـر
    54
    تشکر شده 45 بار در 38 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام عزیز
    خوش اومدی
    اینکه توی رابطه ها حتما باید رابطه برا همیشه باشه این غلطه
    هیچ رابطه ای همیشگی نیست
    البته خب بعضیا هستن که نمیتونن با تنهایی خودشون کنار بیان و حتما باید دوستی پیدا کنن
    توی محیط های اجتماعی ، مدرسه ، دانشگاه و ... به راحتی میشه دوست پیدا کرد فقط باید خجالتی نباشی و سر حرفو باز کنی
    بقیش درست میشه

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    سلام عزیز
    خوش اومدی
    اینکه توی رابطه ها حتما باید رابطه برا همیشه باشه این غلطه
    هیچ رابطه ای همیشگی نیست
    البته خب بعضیا هستن که نمیتونن با تنهایی خودشون کنار بیان و حتما باید دوستی پیدا کنن
    توی محیط های اجتماعی ، مدرسه ، دانشگاه و ... به راحتی میشه دوست پیدا کرد فقط باید خجالتی نباشی و سر حرفو باز کنی
    بقیش درست میشه

سلام ببينيد نميخوام همه هميشكي باشن فقط ميخوام مث همه ادما حداقل يكي باهام بمونه و اينكه همونطور ك با بقيه برخورد ميكنن با منم برخورد بشه من اصلا خجالتي نيستم و ادمي نيستم ك نتونه ارتباط بگيره با ديگران اتفاقا ارتباطاتم خيلي طبيعيه ن زياد اويزون كسي ميشم نه اينكه زياد منزوي و خجالتيم ك نتونم ارتباط بگيرم الانم تو دانشگاه با گروه دوستام ك هستم خيلي باهميم فعاليم ولي خوب اونم در حد همكلاسيه دانشگاه باهميم و مسلما نميتونيم دوست هميشگي بشيم چون شهرامونم با هم فرق ميكنه فقط مشكل من رفتار دوستاي دوران دبيرستان و راهنماييمه ك بالا هم گفتم كاراشون باعث تعجب و ناراحتيم ميشه و همش ميگم يعني يكي من اضافه بودم ميخوام بدونم اشكال كارم كجاست ك همچين رفتاري باهام ميكنن و اين قضيه ب شدت ناراحتم ميكنه اصلن از فكر كاراشون نميتونم بيرون بيام بايد چيكار كنم ك اينجوري نباشه

7. Top | #6
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.49
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 389 بار در 213 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahshatranj* نمایش پست ها
    سلام ببينيد نميخوام همه هميشكي باشن فقط ميخوام مث همه ادما حداقل يكي باهام بمونه و اينكه همونطور ك با بقيه برخورد ميكنن با منم برخورد بشه من اصلا خجالتي نيستم و ادمي نيستم ك نتونه ارتباط بگيره با ديگران اتفاقا ارتباطاتم خيلي طبيعيه ن زياد اويزون كسي ميشم نه اينكه زياد منزوي و خجالتيم ك نتونم ارتباط بگيرم الانم تو دانشگاه با گروه دوستام ك هستم خيلي باهميم فعاليم ولي خوب اونم در حد همكلاسيه دانشگاه باهميم و مسلما نميتونيم دوست هميشگي بشيم چون شهرامونم با هم فرق ميكنه فقط مشكل من رفتار دوستاي دوران دبيرستان و راهنماييمه ك بالا هم گفتم كاراشون باعث تعجب و ناراحتيم ميشه و همش ميگم يعني يكي من اضافه بودم ميخوام بدونم اشكال كارم كجاست ك همچين رفتاري باهام ميكنن و اين قضيه ب شدت ناراحتم ميكنه اصلن از فكر كاراشون نميتونم بيرون بيام بايد چيكار كنم ك اينجوري نباشه
    عزیزم منم خیلی از نوشته هات برام قابل لمس بود ولی یه موردی خیلی دوستی هارو قوی میکنه و اون نزدیک شدن به هم هست اگر فکر میکنی کسی پیش قدم نمیشه شما بشین من با تنها کسی که میتونستم حرف بزنم و راحت بودم چند سال پیش قهر کردم و چند وقت پیش آشتی کردم بازم خیلی از حرف هایی که به هیچ کس این سالها نزده بود به من گفت من هم تو این سالها با اینکه کسایی کنارم بودن با هیچ کس حرف نزده بودم با اون صحبت کردم احساس میکنم تنها ادمیه که میتونم باهاش صحبت کنم عین آب خوردن با اینکه اصلا رابطه احساسی ای نداریم ولی نوع رابطه اون راحتیش و اینکه میدونی قضاوتی نمیکنه در مورد خود تو باعث میشه منم باهاش راحت باشم / ولی در مورد بقیه دوستان و گردهمایی ها و اینا اگر فکر میکنی مشکلی نداری اصلا از این موضوع استفاده کن توفیق اجباری بدونش تنهایی واقعا نعمته با تنهایی به خیلی احساس های فوق العاده ای میرسی / رضا صادقی چند سال پیش گفت من خداروشکر میکنم پام این جور بود دوستم نیومد در بزنه بگه پاشو بریم سر کوچه وقتم رو به بطالت نگذروندم و ...
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

8. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    عزیزم منم خیلی از نوشته هات برام قابل لمس بود ولی یه موردی خیلی دوستی هارو قوی میکنه و اون نزدیک شدن به هم هست اگر فکر میکنی کسی پیش قدم نمیشه شما بشین من با تنها کسی که میتونستم حرف بزنم و راحت بودم چند سال پیش قهر کردم و چند وقت پیش آشتی کردم بازم خیلی از حرف هایی که به هیچ کس این سالها نزده بود به من گفت من هم تو این سالها با اینکه کسایی کنارم بودن با هیچ کس حرف نزده بودم با اون صحبت کردم احساس میکنم تنها ادمیه که میتونم باهاش صحبت کنم عین آب خوردن با اینکه اصلا رابطه احساسی ای نداریم ولی نوع رابطه اون راحتیش و اینکه میدونی قضاوتی نمیکنه در مورد خود تو باعث میشه منم باهاش راحت باشم / ولی در مورد بقیه دوستان و گردهمایی ها و اینا اگر فکر میکنی مشکلی نداری اصلا از این موضوع استفاده کن توفیق اجباری بدونش تنهایی واقعا نعمته با تنهایی به خیلی احساس های فوق العاده ای میرسی / رضا صادقی چند سال پیش گفت من خداروشکر میکنم پام این جور بود دوستم نیومد در بزنه بگه پاشو بریم سر کوچه وقتم رو به بطالت نگذروندم و ...

سلام مرسی از کمکتون میدونید من چن بار سعی کردم ولی احساس میکنم اونا رغبتی ندارن واسه همین نخواستم خودمو به کسی تحمیل کنم منم عین شما ی دوست صمیمی داشتم که همیشه تو جمع دوستان همه غبطه میخوردن ب رابطه مون خیلی باهم بودیم و همو درک میکردیم ولی یهو دوسال پیش دیکه باهام حرف نزد و من هرچی میخواستم بهش ز بزنم و باهاش صحبت کنم جوابمو نداد تا اینکه دیگه منم مثل خودش قطع رابطه کردم دوسال کلا باهم قط رابطه کردیم حتا شماره همو هم از تو گوشیامون پاک کردیم تا امسال که بازم ی جایی همو دیدیمو و شماره همو گرفتیم و مث دوتا اشنای معمولی باهم برخورد کردیم یکی دو دفه الان بهم پیام دادیم ولی انگار رغبت نداشت که از این صمیمی تر بشیم نمیدونم شایدم من اینجوری فک کردم ولی باز نخواستم اویزون کسی باشم و سراغش نرفتم دیگه
    بعد در مورد غنیمت بودن تنهاییم اره تنهایی خوبه ولی وقتی که کسایی رو داشته باشی ی وقتاییم تنهاییو ترجیح بدی فکر اینکه من تنهام و هیچکی کنارم نیست ادمو داغون میکنه دست خودتم نیست
    میدونید من اصلن ادمی نیستم که نشون بدم ضعیفم تا به امروزم تو این چند سال حتا به ی نفرم نگفتم این مشکلمو همیشه ظاهرمو حفظ میکنم و واقعا هم غیر از این موضوع مشکل دیگه ای ندارم هم تو درسم تو دانشگاه نمونه ام هم از پس خودم برمیام تو کارام سرکار هم میرم خیلی ازم راضین و میگن باعث موفقیتشون شدم برخوردم همیشه باهمه خوبه حتا حتا با همونایی که منو کنار گذاشتن ب روی خودم نمیارم ک بهشون نیاز دارم و هروقت میبینمشون خیلی خوب باهاشون برخورد میکنم الان تو دانشگاه هم دوستای زیادی دارم ولی من خواه و ناخواه وقتی با این دوستم یا گروه دوستای مدرسه ام بودم روزای خیلی خوبیو تجربه کردم که هیچوقت یادم نمیره و این موضوع که منو کنار گذاشتن همیشه تو ذهنمه
    میتونم جلو بقیه وانمود کنم ولی جلوی خودم نه خودمو که نمیتونم گول بزنم و بعد از چن سال خودمو زدن ب بیخیالی الان دیگه تسلیم شدم و تصمیم گرفتم از بقیه کمک بخوام

9. کاربران زیر از Shahshatranj* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

10. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.15
    تشکـر
    4,194
    تشکر شده 10,057 بار در 5,024 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : هیچ دوست صمیمی ندارم

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که فقط موقعیت اجتماعی ما روی احساس تنهایی تاثیر نمی‌گذارند.
    بلکه ژن‌های مادرزادی ما هم بر احتمال تنها بودن تاثیرگذار هستند.
    گرچه عوامل محیطی بدون شک نقش مهم‌تری دارند.
    اما یک پژوهش جدید که روی بیش از ۱۰ هزار نفر انجام شده، نشان می‌دهد که تنهایی می‌تواند تا حدی ارثی باشد.
    تنهایی به انواع و اقسام مشکلات فیزیکی و ذهنی منجر می‌شود و عامل مهمی در مرگ‌های زود هنگام است.
    به همین دلیل دانشمندان می‌خواهند درباره منشا آن بیشتر بفهمند تا ما بتوانیم در پیشگیری از آن بهتر عمل کنیم.
    این تیم به طور خاص می‌خواست بداند که آیا ژنتیک می‌تواند یکی از عوامل موثر در تنهایی باشد یا خیر.محققان به دقت یکی از پژوهش‌های بهداشت و سلامت در آمریکا را مطالعه کردند.
    این پژوهش روی ۱۰۷۶۰ فرد ۵۰ ساله و بیشتر انجام شد.
    آنها به دنبال ارتباطی بین ژنتیک و تنهایی می‌گشتند.
    محققان بر مبنای آن داده‌ها، برآورد کردند که بین ۱۴ تا ۲۷ درصد خطر تنهایی در طول عمر می‌تواند ژنتیکی باشد.
    این تیم همچنین DNA شرکت‌کنندگان را هم مقایسه کرد تا به دنبال هر گونه رابطه‌ای بین احساس تنهایی و بعضی از موارد ژنتیکی بگردد.
    آبراهام پالمر از دانشگاه کالیفرنیا و تیمش حالا به این فرضیه رسیده‌اند که تنهایی می‌تواند یک سیستم هشدار بیولوژیکی باشد.
    وقتی ما به اندازه‌ی کافی تعاملات اجتماعی مورد نیازمان را در زندگی دریافت نمی‌کنیم، این زنگ اخطار در بدن‌مان به ما هشدار می‌دهد.
    هنوز در این زمینه باید تحقیقات بیشتری انجام شود.
    اما این پژوهش به مجموعه شواهدی اضافه شده که نشان می‌دهند بعضی از ما به طور مادرزادی گرایش بیشتری به احساس تنهایی داریم.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

11. Top | #9
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.49
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 389 بار در 213 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

سلام مرسی از کمکتون میدونید من چن بار سعی کردم ولی احساس میکنم اونا رغبتی ندارن واسه همین نخواستم خودمو به کسی تحمیل کنم منم عین شما ی دوست صمیمی داشتم که همیشه تو جمع دوستان همه غبطه میخوردن ب رابطه مون خیلی باهم بودیم و همو درک میکردیم ولی یهو دوسال پیش دیکه باهام حرف نزد و من هرچی میخواستم بهش ز بزنم و باهاش صحبت کنم جوابمو نداد تا اینکه دیگه منم مثل خودش قطع رابطه کردم دوسال کلا باهم قط رابطه کردیم حتا شماره همو هم از تو گوشیامون پاک کردیم تا امسال که بازم ی جایی همو دیدیمو و شماره همو گرفتیم و مث دوتا اشنای معمولی باهم برخورد کردیم یکی دو دفه الان بهم پیام دادیم ولی انگار رغبت نداشت که از این صمیمی تر بشیم نمیدونم شایدم من اینجوری فک کردم ولی باز نخواستم اویزون کسی باشم و سراغش نرفتم دیگه
    بعد در مورد غنیمت بودن تنهاییم اره تنهایی خوبه ولی وقتی که کسایی رو داشته باشی ی وقتاییم تنهاییو ترجیح بدی فکر اینکه من تنهام و هیچکی کنارم نیست ادمو داغون میکنه دست خودتم نیست
    میدونید من اصلن ادمی نیستم که نشون بدم ضعیفم تا به امروزم تو این چند سال حتا به ی نفرم نگفتم این مشکلمو همیشه ظاهرمو حفظ میکنم و واقعا هم غیر از این موضوع مشکل دیگه ای ندارم هم تو درسم تو دانشگاه نمونه ام هم از پس خودم برمیام تو کارام سرکار هم میرم خیلی ازم راضین و میگن باعث موفقیتشون شدم برخوردم همیشه باهمه خوبه حتا حتا با همونایی که منو کنار گذاشتن ب روی خودم نمیارم ک بهشون نیاز دارم و هروقت میبینمشون خیلی خوب باهاشون برخورد میکنم الان تو دانشگاه هم دوستای زیادی دارم ولی من خواه و ناخواه وقتی با این دوستم یا گروه دوستای مدرسه ام بودم روزای خیلی خوبیو تجربه کردم که هیچوقت یادم نمیره و این موضوع که منو کنار گذاشتن همیشه تو ذهنمه
    میتونم جلو بقیه وانمود کنم ولی جلوی خودم نه خودمو که نمیتونم گول بزنم و بعد از چن سال خودمو زدن ب بیخیالی الان دیگه تسلیم شدم و تصمیم گرفتم از بقیه کمک بخوام

راستش بیشتر فکر میکنم شما خیلی خودتون رو قوی نشون میدید یا همش فکر اینو میکنید که اویزون هستید یا نه و... منم با این دوستم که آشتی کردم اگر با فکر شما میخواستیم پیش بریم ده دفعه قطع ارتباط میکردیم / اوایل دوستی وقتی قهر میکردم باهاش با بی محلی جوابشو میدادم کلی طول میکشید تا بفهمه انقد که من خندم میگرفت میگفتم واقعا نمیفهمی باهات قهرم و آشتی میکردیم و بعدا فهمیدم که کلا با همه این مشکل رو داره که اصلا تو حس اینکه یکی داره بی محلی میکنه قهر کرده اینا نیست خیلی وقت ها هم من انقد پیگیری کردم که رابطه ادامه داشته به نظرم شما باید به نسبت خصوصیات اطرافیانتون باهاشون رفتار کنید نه اینکه فکر کنید ضعیف نشون داده میشید یا چی / من بیشتر فکر میکنم دیگران فکر میکنن شما بهشون نیازی ندارید برای همین هم دوستون دارن هم یه احترام خاصی بین شما برقراره که شما رو دورتر کرده / اگر اون افراد رو از نظر شخصیتی خوب میبینید به این چیزا فکر نکنید تلفن رو بردارید زنگ بزنید بهشون شوخی شوخی بگید حرفاتون رو بگید اصلا دلتون تنگ شده میخواید ببینیدشون چه اشکالی داره کم کم شما هم تو جمعشون ثابت میشیدو خودشون میان دنبال شما
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

12. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    59
    تشکر شده 103 بار در 87 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام بچه ها
    نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چجوری حرفمو بزنم مشکل من اینه که من تا الان که 21 سالمه هیچ دوست صمیمی (خودم دخترم و دوست صمیمی دختر منظورمه ) ندارم و این موضوع باعث میشه خیلی احساس تنهایی بکنم یجورایی اعتماد به نفس و عزت نفسمو هم پایین اورده و احساس میکنم خودم ادم مشکل داریم نه اینکه ادمی باشم که دیر جوشه نه اتفاقا خیلیم اجتماعیم و راحت با ادما ارتباط میگیرم رشتمم روانشناسیه از دوران مدرسه و قبلن هم چن تا دوست صمیمی داشتم ولی هیچکدوم باهام نموندن این موضوع خیلی ناراحتم میکنه و همش میگم ب چ گناهی اینجوری تنهام کسی هست بهم کمک کنه ؟؟؟ من اینجا اومدم ک بهم کمک کنید چون نمیخوام خودمو خار و خفیف کنم این موضوع رو با کسایی که اطرافم هستن درمیون بزارم راحت نیستم
    میخوام بفهمم شاید خودم ی عیبی داشتم ولی هرطور خودم مرور میکنم سبک سنگین میکنم هیچوقت تو دوستیام کم نذاشتم و دوست بدی نبودم که بخوام بهشون ضرر برسونم که اینجوری الان حتا ی دوست واقعی و صمیمی کنارم نباشه و تنها باشم دوستای معمولی زیاد دارم ولی هیچکدوم زیاد باهام صمیمی نیستن .
    میدونید مثلا یهو میبینم دوستای دبیرستانم مهمونی گرفتن منو دعوت نکردن خب دلم میشکنه و واقعا هم بیشتر از این که هیچ دلیلی برای این کارشون پیدا نمیکنم اخه من حتا از اون بچه های ساکت و ارومم نیستم خیلیم فعالم تو کلاس و تو بین دوستا
    یا مثلا دوستای دوران دبستان و راهنماییم همون 6.7 نفری ک باهم بزرگ شدیم نمیدونم چرا اینجوری میکنن حتا منو میبینن سلامم نمیکنن البته منم وقتی اونا نیان طرفم نمیرم ولی اصلنم برو خودم هیچیو نمیارم هروقت بیان یا باهاشون برخورد داشته باشم خیلی خوب برخورد میکنم اصلا ادمی نیستم ک بخوام با دیگران بدرفتاری کنم
    خودمم خیلی دختر اجتماعی هستم و از قبلن همیشه توگروه دوستانه هستم یعنی با دوستام بیشتر از همه جا بهم خوش میگذره و الان ک هیچکسو دور و برم ندارم خیلی اذیت میشم لطفا کمکم کنید
    بنظرتون باید چیکار کنم هرچقدم میخوام بی تفاوت باشم نمیتونم خیلی ازارم میده حتا خیلی شبا خوابشونم میبینم و همش ب خودم میگم چرا من و برای فراموش کردن این موضوع و سرپوش گذاشتن روش و از تنهایی دست ب یه کاری میزنم که خیلی بده داره نابودم میکنه اصن
    سلام عزیزم. منم دقیقا مشکل تو رو دارم و نمیدونم چطوری این مشکل حل میشه دوستان توصیه کردن که این مسائل خیلی برام مهم نباشه ولی خب نمیشه یه مدته سعی کردم کمتر حساس باشم و بیشتر به فکر خودم باشم مشکل تنهاییم حل نشده ولی کمتر ناراحت میشم
    ویرایش توسط mina22 : 07-14-2018 در ساعت 06:06 PM

13. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    59
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    اتفاقا یه خانمی هم بود دقیقا مثل شما بود و آدم خوبی هم بود و هم سن هم هستید، بذار ببینم میتونم آیدیشو پیدا کنم، به اون گفتم دور دوستی رو خط بکشه و به تنهایی عادت کنه چون آدمایی مثل شما سخت گیر میاد... شانس بیاری بازم به سایت سر بزنه

مشکل ساده ولی پیچیده
    @mina22
    ممنون بابت تگ کردنتون، به تنهایی نمیشه عادت کرد به هر حال آدم موجودی اجتماعیه

14. کاربران زیر از mina22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    راستش بیشتر فکر میکنم شما خیلی خودتون رو قوی نشون میدید یا همش فکر اینو میکنید که اویزون هستید یا نه و... منم با این دوستم که آشتی کردم اگر با فکر شما میخواستیم پیش بریم ده دفعه قطع ارتباط میکردیم / اوایل دوستی وقتی قهر میکردم باهاش با بی محلی جوابشو میدادم کلی طول میکشید تا بفهمه انقد که من خندم میگرفت میگفتم واقعا نمیفهمی باهات قهرم و آشتی میکردیم و بعدا فهمیدم که کلا با همه این مشکل رو داره که اصلا تو حس اینکه یکی داره بی محلی میکنه قهر کرده اینا نیست خیلی وقت ها هم من انقد پیگیری کردم که رابطه ادامه داشته به نظرم شما باید به نسبت خصوصیات اطرافیانتون باهاشون رفتار کنید نه اینکه فکر کنید ضعیف نشون داده میشید یا چی / من بیشتر فکر میکنم دیگران فکر میکنن شما بهشون نیازی ندارید برای همین هم دوستون دارن هم یه احترام خاصی بین شما برقراره که شما رو دورتر کرده / اگر اون افراد رو از نظر شخصیتی خوب میبینید به این چیزا فکر نکنید تلفن رو بردارید زنگ بزنید بهشون شوخی شوخی بگید حرفاتون رو بگید اصلا دلتون تنگ شده میخواید ببینیدشون چه اشکالی داره کم کم شما هم تو جمعشون ثابت میشیدو خودشون میان دنبال شما

اگه شما اینجوری میگید شایدم اینجوری باشه ب هرحال خیلی ممنون ازتون ک وقتتونو گذاشتید برام منم همینو میخواستم ک قضیه رو برای ی نفر تعریف کنم اونم خارج از دایره این رابطه درموردش نظرشو بده بقول روانشناسا تکنیک نگاه از بالکن سعی میکنم ب راهکاراتونم عمل کنم ولی شاید نشه بزودی. میسی

16. کاربران زیر از Shahshatranj* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

17. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22 نمایش پست ها
    سلام عزیزم. منم دقیقا مشکل تو رو دارم و نمیدونم چطوری این مشکل حل میشه دوستان توصیه کردن که این مسائل خیلی برام مهم نباشه ولی خب نمیشه یه مدته سعی کردم کمتر حساس باشم و بیشتر به فکر خودم باشم مشکل تنهاییم حل نشده ولی کمتر ناراحت میشم
    سلام گلی خوشبختم از اشناییت و همچنین خوشحال ک جدیدا کمتر ناراحت میشی منم باید سعیمو بکنم دیگه

18. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    تحقیقات جدید نشان می‌دهد که فقط موقعیت اجتماعی ما روی احساس تنهایی تاثیر نمی‌گذارند.
    بلکه ژن‌های مادرزادی ما هم بر احتمال تنها بودن تاثیرگذار هستند.
    گرچه عوامل محیطی بدون شک نقش مهم‌تری دارند.
    اما یک پژوهش جدید که روی بیش از ۱۰ هزار نفر انجام شده، نشان می‌دهد که تنهایی می‌تواند تا حدی ارثی باشد.
    تنهایی به انواع و اقسام مشکلات فیزیکی و ذهنی منجر می‌شود و عامل مهمی در مرگ‌های زود هنگام است.
    به همین دلیل دانشمندان می‌خواهند درباره منشا آن بیشتر بفهمند تا ما بتوانیم در پیشگیری از آن بهتر عمل کنیم.
    این تیم به طور خاص می‌خواست بداند که آیا ژنتیک می‌تواند یکی از عوامل موثر در تنهایی باشد یا خیر.محققان به دقت یکی از پژوهش‌های بهداشت و سلامت در آمریکا را مطالعه کردند.
    این پژوهش روی ۱۰۷۶۰ فرد ۵۰ ساله و بیشتر انجام شد.
    آنها به دنبال ارتباطی بین ژنتیک و تنهایی می‌گشتند.
    محققان بر مبنای آن داده‌ها، برآورد کردند که بین ۱۴ تا ۲۷ درصد خطر تنهایی در طول عمر می‌تواند ژنتیکی باشد.
    این تیم همچنین DNA شرکت‌کنندگان را هم مقایسه کرد تا به دنبال هر گونه رابطه‌ای بین احساس تنهایی و بعضی از موارد ژنتیکی بگردد.
    آبراهام پالمر از دانشگاه کالیفرنیا و تیمش حالا به این فرضیه رسیده‌اند که تنهایی می‌تواند یک سیستم هشدار بیولوژیکی باشد.
    وقتی ما به اندازه‌ی کافی تعاملات اجتماعی مورد نیازمان را در زندگی دریافت نمی‌کنیم، این زنگ اخطار در بدن‌مان به ما هشدار می‌دهد.
    هنوز در این زمینه باید تحقیقات بیشتری انجام شود.
    اما این پژوهش به مجموعه شواهدی اضافه شده که نشان می‌دهند بعضی از ما به طور مادرزادی گرایش بیشتری به احساس تنهایی داریم.

اهان یعنی الان علاوه بر مشکل از دیگران مشکل از ژن منم هست خب این ک شد ریشه یابی و عواقبش راهکارتون چیه؟

19. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    59
    سیستم عامل و مرورگر

سلام گلی خوشبختم از اشناییت و همچنین خوشحال ک جدیدا کمتر ناراحت میشی منم باید سعیمو بکنم دیگه
    منم همینطور عزیزم. هرچی کمتر حساس باشی کمتر هم ناراحت میشی

20. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منم همینطور عزیزم. هرچی کمتر حساس باشی کمتر هم ناراحت میشی
    اوهووم تصميممو گرفتم ديگه منم تا جاييكه ميتونم از شرايطم راضي باشم و ناراحت نشم تمركزم رو زندگي و موفقيت و راهي ك در پيش دارم باشه

21. کاربران زیر از Shahshatranj* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.75
    تشکـر
    76
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

این فیلمو حتما ببینید:
    هنکاک
    http://www.filimo.com/m/RdiCB
    @mina22 @Shahshatranj*

23. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام ببینید من هم دوست صمیمی انچنانی ندارم دوست که همجنس شما باشه نمیتونه رابطه خیلی عاطفی و نزدیک باهاتون برقرار کنه مثل شوهر یا دوست پسر به نظرم شما توقع دارید یک نفر برای همیشه با شما بمونه یا هر روز سراغ شمارو بگیره این طور نیست ....
    به نظرم سعی کنید از جنس مخالف یک شریک زندگی پیدا کنید بهتره.

24. کاربران زیر از mt12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    59
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    این فیلمو حتما ببینید:
    هنکاک
    http://www.filimo.com/m/RdiCB
    @mina22 @Shahshatranj*
    چرا؟

26. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.75
    تشکـر
    76
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

چرا؟
    یه نفر با قدرت های ویژه شروع میکنه به مردم کمک کردن ولی مردم دوسش ندارن و کلی ازش شکایت کردن و هرجا می بیننش بهش فحش میدن... ولی در آخر اوضاع تغییر میکنه...

27. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)