نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: وابستگی زیاد به دوست

1639
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی زیاد به دوست

من يه مشكلي دارم ميشه كمكم كنيد؟
    من وقتي بهترين دوستم (دخترم) با يه دختر ديگه حرف ميزنه و به من محل نميده ناراحت ميشم واون هم ضعف منو فهميده و منو عذاب ميده و من نمي تونم با كس ديگه اي دوست شم . تازه يكي از دخترا اونم فهميده و مياد با دوستم حرف ميزنه تا من تضعيف روحيه شم
    چكار كنم خيلي دارم عذاب ميكشم دست خودم نيست
    تازه بعضي موقع ها در حد مرگ گريه كردم به خاطر اينكه بهم محل نميده
    كمكم كنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بدبختي

ممنونم ازت ولي نميتونم با كساي ديگه بگم وبخندم يا نمي تونم برم با اون دوتا حرف بزنم. وقتي ميرم باهاشون حرف بزنم اون دختره دست دوستم رو ميگيره و باهم ميرن و هي مي خندن و ميرن رو اعصابم
    دوستم فقط موقع امتحانا يادم مي افته و مياد باهام خوب ميشه البته من به همينم راضيم و هميشه دعا مي كنم امتحان داشته باشيم و بياد باهام حرف بزنه
    به نظرت با اين شرايط چه كار بايد كنم؟

3. 2 کاربران زیر از ريحانه81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

14 سالمه .نهم هستم
    درس من و دوستم در يك سطحه
    اون دختره هم يكم درسش از ما پايين تره ولي امسال يكم درسش بهتر شده

5. کاربران زیر از ريحانه81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نه نداريم.
    بعدش هم اون حاليش نميشه اين چيزا رو .......هرچقدر هم كه محبت كني با يه تحقير كردن جوابتو ميده

7. کاربران زیر از ريحانه81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

مثلا هميشه بهم ميگه دست خط تو بده يا صدات بده يا لاغرمردني يا خييييييييييلي چيز ديگر كه من ناراحت ميشم
    منم خيلي شوخم و دلقك بازي در مي اورم ولي كسي بهم محل نميده
    دوست من وقتي هم كه با من خوبه اصلا بهم توجه نميكنه من وقتي حرف ميزنم محل نميده انگار كه نمي شنوه و من خيلي ناراحتم
    راستي اين هم بگم قبلا دوستي ما طوري بود كه هميشه باهم بوديم و اصلا از هم جدا نمي شديم به خاطر همين وقتي امسال از هم دوريم همه متعجب شدن و ميگن دوقلو ات كو؟ اخه ما يكم هم شبيه هم هستيم فكر مي كنن خواهريم ولي دراصل باهم فاميل دوريم

9. 2 کاربران زیر از ريحانه81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل idd چيه؟
    نكنه منم گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. کاربران زیر از ريحانه81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

اره بهش گفتم ولي ميگه تو بهم محل نميدي منم مجبورميشم برم بااون حرف بزنم ولي اين يه بهونه است من مطمئنم
    يه بار داشت با دختره حرف ميزد رفتم بهش گفتم من ناراحت ميشم با اون حرف ميزني گفته ديگه تموم شد من ديگه كار ندارم باهات
    اون خودش هم ناراحت ميشه من با يكي ديگه حرف ميزنم مثلا سال پيش من با دوقلوهاي فاميلمون كه يك سال ازم بزرگن حرف ميزدن باهام قهر ميكرد و ناراحت ميشدو ميگفت چرا با اونا حرف ميزني/
    منم با اونا حرف نميزدم كه اون نارحت نشه .(البته اگه اون موقع اون دختره رو پيدا ميكرد اصلا ازم نارحت نميشد و مير فت با اون دوست ميشد ) اخه ميدوني دوستم پجه كه بوده با اون دختره دوست بودده و چون سال پيش اون دختره اون كلاس بود نميتونست باهاش حرف بزنه وامسال اومده كلاس ما.ميتونه باهاش حرف بزنه

13. کاربران زیر از ريحانه81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشيدا ميشه بگي چند سالته

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط ريحانه81 نمایش پست ها
    مثلا هميشه بهم ميگه دست خط تو بده يا صدات بده يا لاغرمردني يا خييييييييييلي چيز ديگر كه من ناراحت ميشم
    منم خيلي شوخم و دلقك بازي در مي اورم ولي كسي بهم محل نميده
    دوست من وقتي هم كه با من خوبه اصلا بهم توجه نميكنه من وقتي حرف ميزنم محل نميده انگار كه نمي شنوه و من خيلي ناراحتم
    راستي اين هم بگم قبلا دوستي ما طوري بود كه هميشه باهم بوديم و اصلا از هم جدا نمي شديم به خاطر همين وقتي امسال از هم دوريم همه متعجب شدن و ميگن دوقلو ات كو؟ اخه ما يكم هم شبيه هم هستيم فكر مي كنن خواهريم ولي دراصل باهم فاميل دوريم
    سلام دوست گلم

به سایت مشاور خوش اومدی

مشخصه که دختر دانا و باهوشی هستی که اومدی سراغ مشاوره گرفتن

ببین گلم این چیزایی که تو میگی واسه همه ما پیش اومده حالا بعضیا کمتر بعضیا هم بیشتر

این که اسمش بدبختی نیست

شما میگی وقتی درس داری دوستت یادت میفته درسته؟ پس در واقع ایشونن که به شما احتیاج دارن

بهتره رابطه ات رو باهاش کم کنی و دنبال یه دوستی باشی که فقط مواقع نیازش یادت نیفته و از لحاظ درسی هم از خودت بالاتر باشه نه کمتر

اون میره با دیگران خوشی میکنه وقتی فرصتش تنگه یاد شما هم میفته و وقت شما رو هم برا امتحان میگیره

بهتره به جای اینکه دعا کنی امتحان داشته باشید وقتی موقع امتحان اومد سراغت خیلی جدی و رک و راست بگی من دوستی رو نمیخوام که فقط موقع نیازش یاد من میفته و الانم خودم درس دارم

میشه گفت شما اعتماد به نفست رو برای این دوستت خورد کردی که ایشون هم این کارو میکنه

اگه شما اعتماد به نفس داشته باشی و به خودت احترام بذاری هیچکس جرئت نمیکنه بهت بی احترامی کنه

از همین فردا دیگه سراغ دوستت نرو

و بجاش تو کلاستون ببین کی درسش قوی هس و دختر با نزاکتیه سعی کن با اونا دوست باشی

خوب بودن به معنی دلقک بازی نیست که گلم

مهربون باش، به کسی اخم نکن، جدی و قاطع درس بخون، اعتماد به نفس داشته باش، بدی کسی رو نگو پیش بقیه

اینا همشون باعث میشه بقیه جذبت بشن

وقتی هم میبینی یکی مثه این خانم از شما سواستفاده میکنه باید رابطه ات رو باهاش کم کنی نه اینکه غصه بخوری عزیزم

چون دوستی به این چیزا نیست...هرکس یکی رو دوست داره و باهاش دوسته همه جوره و با هر شرایطی دوستش داره

نه اینکه چون یکی دیگه بیاد باهاش قهر کنه یا بهش بگه چون تو با اون حرف زدی دیگه با من حرف نزن

دوستای خوب همیشه کنار هم هستن و باعث نمیشن ما با بقیه قطع ارتباط کنیم

بلکه همیشه کمک میکنن که هم با خودشون خوب باشیم هم با بقیه دوستامون

پس این دختری که شما گفتی با این خصوصیات مناسب دوستی نیست

خیلی دقت کن تو انتخاب دوست

رابطه ات رو با همه همکلاسی هات خوب کن اما دلقک بازی رو که گفتی اصلا کار درستی نیست

محترمانه و مودبانه با همه برخورد کن...اما حرمت و احترام و اعتماد به نفس خودت رو نگهدار

اجازه نده کسی به این راحتی تو رو به گریه بندازه

قوی باش و اولین و بهترین دوست خودت باش

هر دوستی هم هرچقدر خوب باشه بالاخره از ما جدا میشه...پس خودت رو وابسته به این دوستیای کوتاه مدرسه نکن

موفق باشی گلم

16. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدوتاتون ممنونم
    من همه ي اين كارارو ميكنم (مهربون باش، به کسی اخم نکن، جدی و قاطع درس بخون، اعتماد به نفس داشته باش، بدی کسی رو نگو پیش بقیه)
    ولي كسي اين چيزا رو نميفهمه وتوي مدرسه ما هركي كه بي ادب باشه و درس نخونه را دوست دارن

18. 2 کاربران زیر از ريحانه81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ازدوتاتون ممنونم
    من همه ي اين كارارو ميكنم (مهربون باش، به کسی اخم نکن، جدی و قاطع درس بخون، اعتماد به نفس داشته باش، بدی کسی رو نگو پیش بقیه)
    ولي كسي اين چيزا رو نميفهمه وتوي مدرسه ما هركي كه بي ادب باشه و درس نخونه را دوست دارن
    خب گلم اونا شاید بخوان برن خودشون رو بندازن تو چاه

شما هم باید این کارو بکنین؟

اونا حتما خودشون تنبل و درس نخون و بی ادب هستن که دنبال همچین دوستایی میرن

شما که نباید وقتت رو برا همچین آدمایی تلف کنی

شما خوب باش و کار خودت رو به خوبی انجام بده

چون این روزها هیچوقت برنمیگرده و پشیمونیش برا خودت میمونه

هیچ آدمی اونقدر ارزش نداره که تو بخوای بخاطر از خوبیهات و فرصت های طلاییت بزنی

باور کن گاهی تنهایی بهتره تا بخوای با کسایی باشی که مانع پیشرفتت میشن

اگه واقعا بچهای مدرستون اینطوری هستن پس بهتره سرت به کار خودت باشه و نزدیک همچین کسایی نشی

چون اینجور بچها اصلا لایق دوستی نیستن چه برسه به اینکه بخوای غصشون رو بخوری

مطمئن باش یکی دوتا هم دختر خوب مثه خودت پیدا میشه که بخوان با دخترای خوب دوست باشن

پس به خوب بودنت ادامه بده و قاطع و محکم باش و اجازه نده کسی به خاطر درس و ... ازت سواستفاده کنه

کم کم اون کسایی که دنبال دخترای خوبن خودشون جذبت میشن

ولی اگه تو بری با این دخترا که میگی دنبال تنبلی و .. هستن ممکن بقیه دخترا رو از خودت فراری بدی و با کسایی بمونی که فقط میخوان ازت سواستفاده کنن

پس به این مسئله توجه کن که تنهایی همیشه هم بد نیست

بخصوص وقتی اینجور دخترایی باشن...هرچی آدم ازشون دورتر باشه به نفعشه

شما میخوای کنکور بدی از الان باید تسلط داشته باشی رو کتابات

فردا هیچ دوستی هرچقدرهم خوب باشه نمیاد به جای شما کنکور بده

پس با فکر این چیزا بیخودی وقتت رو حروم نکن

درست رو بخون و اگه یه دختر خوب پیدا کردی باهاش دوست شو

اگه هم پیدا نکردی نه به کسی بدی کن نه اجازه بده کسی ازت سواستفاده کنه ... با همه خوب باش اما وقتت رو تلف نکن به خاطرشون

20. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : وابستگی زیاد به دوست

روانشناسان معتقدند احساس تعلق و وابستگی به دیگران از اساسی ترین نیازهای فردی است و بر رشد روانی جسمی و اجتماعی فرد تأثیر می گذارد. در واقع دوستان برای فرد تكیه گاهی هستند كه به او احساس امنیت می دهند. همسالان حكم درمانگران قابل اعتماد و سرمشقهای رفتاری را برای یكدیگر دارند. این كنشهای متقابل با دوستان باعث می شود كه آنها احساسات و عقاید یكدیگر را هر چه بیشتر درك كنند و در برابر آن حساس باشند.[۱]
    مرحله اجرائی، مرحله ای است كه جوان می خواهد بهترین و ارزشمند ترین چیزی كه دارد به دوست صمیمی خود هدیه كند و این یكی از ویژگی های مهم این مرحله است كه اریكسون یكی از روانشناسان غرب، آن را مرحله صمیمت نام گذاری كرده است. جوان تمام هم و غم اش و فكر و اندیشه اش ، دوستی است كه برای او ارزش و اهمیت قائل است به همین جهت است كه روابط دوستانه اش بسیار زیاد است. بنابراین چنین حالتی در این دوران چندان غیرطبیعی نیست.
    لازم به ذکر است جوانانی که از روحیه عاطفی بیشتری برخوردارند و اجتماعی تر و خونگرم هستند تحت تأثیر احساسات و عواطف دیگران بیشتر واقع می شوند.
    علاقه و وابستگى به دوستان تا وقتى كه موجب اخلال در برنامه زندگى و كارى انسان، مزاحمت با حقوق والدین، مشغولیت ذهن و ضعف اراده و عدم اعتماد به نفس و ضعف ایمان نگردد اشكالى ندارد، بلكه اگر در راستاى اصلاح و قوّت بخشیدن به این امور باشد بسیار خوب و مفید خواهد بود، البته بهترین سیاست در این مسائل، میانه‏‌روى است و زیاده‌‏روى و افراط در آن موجب به وجود آمدن مشكلات ذكر شده خواهد گشت، در نتیجه اگر بخواهید در این مسأله در حد اعتدال رفتار نمایید درباره مشكلات آن فكر كنید و سعى كنید خود را قانع كنید كه افراط در این زمینه به ضرر روح و سلامت روان شما است. علاوه بر این كه افراط در این گونه دوستى‌‏ها گاهى اثر عكس مى‌‏گذارد و روابط دوست با انسان به جاى گرمى به سردى مى‏‌گراید. زیرا افراط شما موجب به وجود آمدن توقع زیادتان مى‌‏گردد و ممكن است او نتواند در حدّ توقّعتان شما را راضى نماید.
    علت دیگر دوستی های افراطی نیاز جنسی است که هم پایه های زیستی دارد و هم جنبه روانی، لذا میل به جنس مخالف شدت پیدا می کند و گاهی اوقات نیز به دلایل گوناگونی ممکن است در قالب همجنس خواهی ظاهر شود. بنابراین علت این وابستگی ها در واقع نیازهایی است که انسان دارد اما سؤال اینجاست که اگر علت آنها نیازهای واقعی زیستی و روان شناختی است چرا تبدیل به اختلال رفتاری و انحراف می شود؟ علل این انحرافات رفتاری بسیار زیاد است و هر فردی ممکن است به دلایل خاصی دچار این انحرافات شود.
    گاهی خانواده ها وظیفه خود را به دلیل عدم آگاهی یا اهمال کاری درست انجام نداده اند، گاهی اوقات دوستان ناباب، گاهی رسانه های جمعی و تبلیغات فرهنگی و الگوسازی های غلط، تقلیدهای کورکورانه، بالا رفتن سن ازدواج، اختلاط دختر و پسر در دانشگاه ها، نداشتن الگوهای مطلوب، جهل و ناآگاهی از پیامد انحرافات رفتاری، افراط و تفریط ها، ضعف ایمان و بی توجهی به آموزه های دینی، کم رنگ شدن ارزش های اخلاقی و معنوی و ده ها عامل دیگر می توان برشمرد که می توانند علل این مشکلات رفتاری بین نوجوانان و جوانان باشند. اما از نظر شرعی حکم این وابستگی ها چیست و حد و حدود آن چه مقدار است؟

از نظر شرعی دوستی با جنس موافق و محبت ورزیدن به یکدیگر اشکالی ندارد اما اگر تبدیل به لذات شهوی و جنسی شود در هر مرتبه ای که باشد اعم از نگاه کردن، بوسیدن و تماس بدنی، همه حرام است و باید به جوانان تذکر داده شود تا حدود شرعی را در اینگونه ارتباطات دوستانه مراعات کنند و برای پیشگیری باید قبل از این که اینگونه وابستگی ها به انحراف جنسی و رفتاری تبدیل شود از شدت گرفتن آن جلوگیری کرد.
    همچنین تذکر این نکته ضروری است که افراط در اینگونه وابستگی ها به زندگی آینده آنها به صورت جدی آسیب می رساند زیرا با هزینه کردن عواطف بیش از حد معمول با دوستان، باعث می شود در آینده نتوانند روابط عاطفی وجنسی مطلوبی با همسر خود داشته باشند زیرا هر انسانی دارای یک منبع محدودی از انرژی روانی است و همین طور که توانایی جسمانی او محدود است انرژی های روانی او نیز محدود است بنابراین باید این انرژی ها را به موقع، به تدریج و با احتیاط هزینه کرد.
    یکی دیگر از آسیب های خطرناک وابستگی های افراطی، ضعیف شدن اراده و محدود شدن قدرت انتخاب است زیرا افراد وابسته در تصمیم گیری های خود نیز به دیگران وابسته می شوند و نمی توانند به موقع و به نحو صحیح تصمیم بگیرند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

22. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از همتون من چند روزي نمي تونستم بيام
    من اعصاب نداشتم و مي ديدم باز دارن با هم حرف مي زنن با كاج تو مدرسه زدمش اونم با كاج بدجوري زد تو دماغم برا 10 ثانيه چيزي نمي ديدم
    بد از اينكه خوب شدم كاج رو برداشتم و چند بار زدم تو كله اش دلم خنك شد اخيييييي الان هم كه دارم مي نويسم دلم خنك ميشه
    بعد با عصبانيت هرچي تو دلم بود بهش گفتم البته (بدون فحش)
    ديگه با هم حرف نمي زنن راحت شدم

24. 2 کاربران زیر از ريحانه81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ممنونم از همتون من چند روزي نمي تونستم بيام
    من اعصاب نداشتم و مي ديدم باز دارن با هم حرف مي زنن با كاج تو مدرسه زدمش اونم با كاج بدجوري زد تو دماغم برا 10 ثانيه چيزي نمي ديدم
    بد از اينكه خوب شدم كاج رو برداشتم و چند بار زدم تو كله اش دلم خنك شد اخيييييي الان هم كه دارم مي نويسم دلم خنك ميشه
    بعد با عصبانيت هرچي تو دلم بود بهش گفتم البته (بدون فحش)
    ديگه با هم حرف نمي زنن راحت شدم

26. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

كار اشتباهي كردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

اي كار هم فايده نكرد فق خودمو بد كردم سر دوست اتاجيم
    امروز رفتم از دختره معذرت خواهي كردم چون ديدم اونا دارن باهم مي گن و مي خندن گفتم چرا خودم رو بد كنم رفتم با اون دختره اشتي كريم
    ولي با دوستم سرد رفتار مي كردم و الان مطمئن شدم هم حسوده و هم ازاون ادمايي كه كه موقع نياز ميان پيش ادم
    به نظرتون چكار كنم اخه من بدون اون دوستي ندارم و بايد تا اخر سال تنها بگردم و انجوري افسرده مي شم

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

كار اشتباهي كردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حتما کار اشتباهی کردی و شکی در اشتباه بودنش نیست

اي كار هم فايده نكرد فق خودمو بد كردم سر دوست اتاجيم
    امروز رفتم از دختره معذرت خواهي كردم چون ديدم اونا دارن باهم مي گن و مي خندن گفتم چرا خودم رو بد كنم رفتم با اون دختره اشتي كريم
    ولي با دوستم سرد رفتار مي كردم و الان مطمئن شدم هم حسوده و هم ازاون ادمايي كه كه موقع نياز ميان پيش ادم
    به نظرتون چكار كنم اخه من بدون اون دوستي ندارم و بايد تا اخر سال تنها بگردم و انجوري افسرده مي شم
    خوبه که ازش عذرخواهی کردی

ریحانه جان ممنون که هرچی بهت گفتیم رو نشنیده گرفتی و رفتی کار خودت رو کردی

من که بهت گفتم این دوست دوست خوبی برات نمیشه

باید صبور باشی و خوبی کنی به همه تا بدونن که دختر خوبی هستی و اهل روابط مخرب نیستی

تا اون دخترایی که واقعا خوبن به سمتت کشیده بشن

ولی تو رفتی اینجوری دعوا راه انداختی و کار رو خراب کردی

الانم یه مدت تنها باش سرت به درس و کتابت گرم کن و به هیچوجه دیگه سراغ این دوستت نرو

چون ممکنه بازم موقع امتحانات یاد تو بیفته

پس تو خودت رو درگیر کتابات کن

مطمئنن تو مدرسه شما یه دختر خوب پیدا میشه حداقل

پس تو باید ثابت کنی دختر خوبی هستی تا جذبت بشن

آخه کی دوس داره رفیق کسی بشه که انقد راحت دعوا میکنه دختر خوب؟؟؟

تو سرت به کارت باشه بالاخره دوست خوبم پیدا میکنی

ولی خواهشا دیگه از این کارا نکن

30. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

چشمممممممممممممممممم
    اخه دست خودم نبود ممنون كه راهنماييم كردي

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30845
    تشکـر
    77
    تشکر شده 25 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ریحانه خانوم.
    من این 4 صفحه رو کامل نخوندم.
    شما از اون فرد خوشتون میاد یا به اجبار باهاش دوستید؟ منظورم اینه که مثلا اگه دو تا دوست صمیمی هم با همدیگه اختلاف داشته باشن طبیعتا با کوبیدن اجسام به همدیگه عقده هاشون رو خالی نمیکنن و اینجوری که شما در موردش حرف میزنید مطمئنا ازش نفرت دارید.
    یه موقعی دو تا دوست که همدیگه رو دوست دارن یه اختلافی دارن و به مرور زمان این اختلافشون برطرف میشه، ولی اینکه اون فرد با شما این رفتار رو داره پس دلیلی نداره که حتی بهش نگاه هم بکنید. بزارید به حال خودش باشه.اگه هم دوست صمیمی ندارید، بهتره خودتون رو توی جمع بیشتر قرار بدید تا احساس تنهایی و کمبود اعتماد به نفس ازتون دور بشه.مطمئن باشید به مرور زمان مشکلتون برطرف میشه.
    من چون تجربه داشتم و دارم، سعی کردم نصیحتی بهتون بکنم.
    موفق باشی رفیق.

33. کاربران زیر از ReFigH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سعی کن با افراد دیگر دوست شوی بین افراد دیگر برو تا با آنها بشناسی دوست که قحط نیست

35. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32185
    تشکـر
    12
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

از شما دو دوست عزيزم متشكرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)