نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: وابستگی عاطفی

2883
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی عاطفی

سلام من از شما راهنمایی میخوام تو رو خدا کمکم کنید . من دختری 18 ساله هستم و مربی ام رو که الان چند ماهی است که باهاش اشنا شده ام رو دوست دارم یه جورایی باهام دوست شدیم اونم دختری 22 ساله و مجرد هستش .من فقط دوستش دارم نظر بدی درباره اش ندارم . من انو مثل ابیجم دوستش دارم و هرکاری که بتونم براش با جونو دلم انجام میدم . اون خیلی سرش شلوغه شاغل هستش درکش میکنم اگه نتونه بعضی موقع ها جواب اس ام اس هامو یا پی ام هامو یا زنگ زدنم ها رو نده یا حوصله نداره که جوابم رو نمیده .خودم چند بار بهش گفتم که دوستش دارم . اخه بعد از چند مدت اشناییمون من بهش وابسته شدم اخه حرف زدن کنارشو دوس دارم میخوام همیشه با هم دوست باشیم هنوز نمیدونم نظر اون چیه اونم میگه من دوستش هستم میخوام اگه نتونیم هر روز از هم خبری داشته باشیم حداقل بعد از چند روزی از حال هم خبر دار بشیم اخه اون شهر ما زندگی نمیکنه فقط برای کلاساش میاد شهرما به خاطر همین از هم دوریم همیشه کنار هم نیستیم ولی تو این چند مدت یه جورایی همدیگه رو شناختیم و باهم بیرون رفتیم واسه شام دو نفری .اوایلا شدیدتر بهش فکر میکردم یا میدیدم انلاین هستش و جواب پی ام های منو نمیده تو خونه کلافه شده بودم حوصله ی هیچکسی رو نداشتم بعدها یه خورده خودمو توجیح کردم که بهش زیاد فکر نکنم الان یه زره اروم تر شدم من میخوام اون بفهمه که میتونم براش ابجی و رفیق فابریکش باشم اون تو یه شهری که زندگی میکنه یه دوست داره که خیلی باهم قاطی هستن منم به اون دوستش حسودیم میشه . شما بگین من چیکار کنم ؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5615
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : من دختر18 ساله هستم و دوست 22 ساله ام که دختر هستش رو دوست دارم

دوست عزیز با توجه ب سنت شرایط شما اصلا پیچیده نیس داشتن ی دوست خیلی صمیمی چیزیه ک هر کسی دلش میخاد اما شما داستان رو بیش از حد بزرگ کردی بدون رفاقت ی رابطه ی 2طرفست و توام باید چیزی داشته باشی ک ب اون بدی!پس اگه احساس میکنی وقت تورو نداره خودتو با اصرار زیادی از چشش ننداز و مطمئن باش مدتی رو ک بدون دیدنش بگزرونی برات عادی میشه راستش منم دقیقا شرایط شمارو داشتم!

3. کاربران زیر از بی تا... بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون . من میخوام اگه خودش نمیخواد باهام دوست بمونیم و رابطمون بیشتر شه خودش بهم بیاد و بگه . اخه منم میخوام چرا فقط من بهش زنگ بزنم بیادش باشم تو فکرش باشم به درد ودلاش گوش بدم چرا اون نمیتونه ؟ من گریه شو دیدم ولی اون گریه منو شنیده . میخوام چون ازم بزرگتر باهاش راحت باشم مثل یه دوستی مثل ابجی که همیشه پشتمون بهم گرم باشه . دلم میخواد اونم بهم بگه که دلش برام تنگ شده ن از سر اجبار بلکه از سر دلتنگی دوستانه . وقتی باهم صحبت میکنیم یه جورای اروم میشم و حرفای که از قبل تمرین کرده بودم که اگه دیدمش رو بهش بگم موقعی که همدیگه رودیدم حرف میزنیم ولی دهن من قفل میشه که از دلتنگی هام بهش بگم به نظر شما رابطه ما دوامی داره ؟ شبا به خاطرش گریه کردم یه شب خیلی داغون بودم اما ما دوتا حرفمون شد تو خیابون من جدا رفتم خونه اونم جدا رفت خونه نتونستم باهاش حرف بزنم هر طوری شده بود سریع خودمو رسوندم خونه باهیچکس حرف نمیزدم از شام و نهار هم خبری نبود یه جورایی بغض گلمو گرفته بود که کسی رو نداشتم باهاش درد و دل کنم یه شب نمیدونم تصمیم و اسه خودکشی قطعی نبود اما تو مغزم بازی میکرده رفتم لیوان اب رو شکستم و شبونه تو حموم رگ دستمو زد چون از گذشته م و اتفاقای که افتاده بود و می افتاد بدم میومد و دیدم زنگ میزنم جوابم رو نمیده جواب پی ام هامو نمیده یا که میده سرده رگ دستمو زدم ولی حیف لعنتی یا عمر من زیاد بود یا شیشه چنان تیز نبود که رگمو از ته ببر خراش جزی برداشت که کسی جز خودش و یکی دیگه از دوستام کسی چیزی نفهمید و گدشته .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

اصن میشناسیش؟؟؟؟میدونی چ جور دختریه؟؟؟خونوادشو چی؟؟؟؟

اونم از راه دور...خیلیا هستن ک دورو دارن اونم چی؟؟تو این دوروزمونه ببخشید منظوری نداشتم
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا پاسخ بدهید ؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من میخوام اگه خودش نمیخواد باهام دوست بمونیم و رابطمون بیشتر شه خودش بهم بیاد و بگه . اخه منم میخوام چرا فقط من بهش زنگ بزنم بیادش باشم تو فکرش باشم به درد ودلاش گوش بدم چرا اون نمیتونه ؟ من گریه شو دیدم ولی اون گریه منو شنیده . میخوام چون ازم بزرگتر باهاش راحت باشم مثل یه دوستی مثل ابجی که همیشه پشتمون بهم گرم باشه . دلم میخواد اونم بهم بگه که دلش برام تنگ شده ن از سر اجبار بلکه از سر دلتنگی دوستانه . وقتی باهم صحبت میکنیم یه جورای اروم میشم و حرفای که از قبل تمرین کرده بودم که اگه دیدمش رو بهش بگم موقعی که همدیگه رودیدم حرف میزنیم ولی دهن من قفل میشه که از دلتنگی هام بهش بگم به نظر شما رابطه ما دوامی داره ؟ شبا به خاطرش گریه کردم یه شب خیلی داغون بودم اما ما دوتا حرفمون شد تو خیابون من جدا رفتم خونه اونم جدا رفت خونه نتونستم باهاش حرف بزنم هر طوری شده بود سریع خودمو رسوندم خونه باهیچکس حرف نمیزدم از شام و نهار هم خبری نبود یه جورایی بغض گلمو گرفته بود که کسی رو نداشتم باهاش درد و دل کنم یه شب نمیدونم تصمیم و اسه خودکشی قطعی نبود اما تو مغزم بازی میکرده رفتم لیوان اب رو شکستم و شبونه تو حموم رگ دستمو زد چون از گذشته م و اتفاقای که افتاده بود و می افتاد بدم میومد و دیدم زنگ میزنم جوابم رو نمیده جواب پی ام هامو نمیده یا که میده سرده رگ دستمو زدم ولی حیف لعنتی یا عمر من زیاد بود یا شیشه چنان تیز نبود که رگمو از ته ببر خراش جزی برداشت که کسی جز خودش و یکی دیگه از دوستام کسی چیزی نفهمید و گدشته .

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من منتظر جوابتون هستم من از طر شما هیچی پیغامی دریافت نکردم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5615
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز کار ت خیلی غیر منطقی بود !!!من کسی ام ک حاضرم جونمم واس رفیقم بدم اما رفتاری ک شما کردی چ معنی داره؟! جلو مشکل ب این کوچکی خم مشی جلوی مشکلات واقعی ممیخای چیکار کنی؟! احساست حتی اگه یک عشق آسمانی هم میبودم کارت شدیدا اشتباه بود.
    اینکه میگی دلت میخواد دوست داشته باشه، ک خب زور نیست! بعدشم ب درک ک دوست نداره قوی باش غرور داشته باش! ی دختر اینطوری میتونه بازیت بده فک میکنی ی پسر میتونه باهات چیکار کنه؟! رو خودت کار کن و سعی کن ارزشت بره بالا دوست گلم...!

10. 2 کاربران زیر از بی تا... بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5726
    تشکـر
    54
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

ب نظر من دوام نداره دوستی رو پیدا کن ک از هر نظر بهت بخوره بهت نزدیک باشه و اونم مث تو دنبال کسی باشه ک باهاش فابریک بشه
    درست نیست از سر تنهایی ادم وابسته هر کسی بشه
    به نظر من هم رفتارات عاقلانه نیست خودت یک ذره فکر کن ادم ک هرچیزی رو نمیاد به زبون بیاره با رفتارش داره بهت نشون میده
    پس واسه خودت تو ذهنت بزرگش نکن ک فایده نداره تو این دوره زمونه ادم نمیتونه به چشم های خودش هم اعتماد کنه چه برسه به دوست و رفیق
    من ک انقدر از دوستام دیدم ک حد نداره
    تنهای با ارزش تر از با هر کس بودنه یادت باشه

12. کاربران زیر از باران بهار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4267
    تشکـر
    128
    تشکر شده 46 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام شاید اصلا بهش مهلت ندادی که اونم بهت نزدیک بشه و فقط این رابطه رو یک طرفه پیش رفتی بهش فرصت بده وقتی احتیاج داشت خودش بیاد کنارت یا تماس بگیره چون خیلی دوسش داری و اونم میدونه دیگه نیازی نمی بینه به خودش زحمت بده برای دوام دوستیش کاری بکنه چون شما تمام کارها رو براش انجام میدین یه چند وقتی تماس نگیری خوش اگه بخواد این دوستی بمونه حتما باهات تماس میگره . خوش باشی

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8082
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اسمش زهرس؟

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خب نگفتی دوس داشتنت چجوریه ینی دقیقن چ حسی بهش داری؟اگ حس عادیه دوسداشتنه ک بهش بگو تا بیشتر باهم باشین اگ ن ک نمیدونم اخه اون دختره مث خودت ب چ دردی میخوره.

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8324
    تشکـر
    0
    تشکر شده 36 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش نباید خیلی انتظار داشت اگه سطح انتظارتونو بیارید پایین فک نکم خیلی رو شما تاثیر داشته باشه
    بعضی مواقع پیش میاد که یه نفر یه دلیل برای خودش داره که نباید ازشون انتظار داشته باشید طبق میل شما رفتار کنه
    شاید چون سنتون با هم فرق داره بیشتر دوست داره با هم سن خودش دوست بشه .... خیلی جدی نگیرید بهتر به چیزای دیگه فک کنید
    من هم وضعیت بر عکس شما رو داشتم یکی از دوستام انقدر وابسته شده بود من هم چون از نظر بعضی چیزا با هم تفاوت داشتم دیگه دوست نداشتم مثل سابق با هاش باشم ... مثلا خیلی سر یه موضوع حرف می زد گریه می کرد منو هم افسرده کرده بود بعد از صب تا شب فقط بحث پول می کرد ما اینو داریم و.......... خیلی اون شخص رو مقصر ندونید بعضی مواقع که حواسمون نیست کاری می کنیم که طرف نظرش نسبت به ما عوض بشه
    در کل جدی نگیرد به درک اصلا مگه تو دنیا آدم کمه شما اینطوری خودتونو ناراحت کردید؟

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی عاطفی

سلام من از شما راهنمایی میخوام یه جورایی خسته شدم میدونم بهونه هام شاید الکی باشن ولی نمیتونم بیخیالش باشم و به فکرش نباشم چند وقته رابطه مون مثل قبل نیست اون سرش شلوغه نمیدونم وقت واسه دوستی منو خودش داره یان بهش هم گفتم که اگه نمیخواد باهم دوست باشیم همون رابطه استاد و شاگردیمون رو باهم ادامه میدیم ایشون استاد باشگاه ورزشی هستن دختر و 22 سالش هستش منم سرم از قبل شلوغ تر شده ولی به فکر اونم و به فکر کاراش هستم دلم براش تنگ میشه ولی فکر کنم اون اصلا عین خیالشم نیست که منم وجود دارم شما گفتین ازش دوری کنم تا شاید اون ازم ادی بکنه ولی نمیدونم اصلا چیکار کنم خودمم خسته شدم گفتم که شاید برام سخت باشه که دیگه رابطه دوستیمون برقرار نباشه من کلاسامو دیگه نمیام ولی وقتی فکر میکنم میبینم کلاسام هم برام مهم هستش نمیدونم شاید دلم اینجوری تصمیم میگیره که به خاطر دیدن او برم کلاس یه جورایی براش حساس هستم نمیدونم والا خودمم توش موندم چرا اینطوری برخورد میکنم هرکاری میکنم که اصلا برام مهم نباشه ولی نمیشه رو اعصابمه چطوری میتونم ازش بپرسم که دوستیمونو که چیکار کنیم

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ن اسمش چیز دیگه اس

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستش دارم از نظر دوست و ابجی بودن باهم دیگه ن دوست داشتن جور دیگه

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : وابستگی عاطفی

به هرحال بهترین راه برای اینکه بتونید ...

خودتونو از این همه وابستگی و نگرانی خارج کنید ...دور شدن از ایشونه ...

چون گاهی دوست داشتن زیاد برای فرد حصار و اسارت به بار میاره ...

و به جای اینکه دوستی باعث ارامش باشه ، باعث فشارهای عصبی و مشکلات وابسته به خودش میشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

21. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین دختر خوب من اول نظر شخصیه خودم و رابطه ام با دوستامو میگم بعدشم یه نصیحت چون به نظرم اگه نصیحت از طرف یه همسنو سال باشه

برام ادم دلنشین تره تا پدر و مادر یا یه بزرگتر

در مورد رابطه ای که ما با جنس موافق داریم میتونیم اونا رو به سه حالت تقسیمشون کنیم

1-اون همجنس رفیق شماست.2-اون همجنس دوست شماست.3-اون همجنس فقط یه اشناست

مورد اول موردیه که شما با اون خیلی راحتید و حرفایی که بهشون زدید و با هرکسی نزدید و کلا با هم زیاد میرید و تقریبا هر روز از هم اطلاع دارید

و به نوعی به هم وابسته اید

در مورد گزینه ی دوم این شخص شخصیه که بین شما و اون یه رابطه دوستانه هست و توی مدرسه یا دانشگاه معمولا با همید و سعی میکنید در کنار هم خوش باشید ولی

هر حرفی رو به هم نمیزنید

گزینه ی سوم هم شخصیه که شما فقط با اون یه سلام علیک دارید همینو تمام

من خودم به شخصه مورد دوم وسوم رو دارم ولی اهل رفیق و رفیق بازی نیستم و به کسی هم توصیه نمیکنم که همچین رابطه ای داشته باشه

چون یه موقع هستش که شما یا ایشون رو حساب رفاقت از هم کارایی میخواید که انتظار دارید تو راه رفاقت براتون انجام بده و ایشون بنا به دلایلی این کارو

نمیکنه و شما ناراحت میشید و یا احساس میکنید که رفیقتون رفیق جدیدی پیدا کرده و دیگه به شما توجهی نمیکنه و بازم ناراحت میشید

در حالی که این موارد در مورد یه دوست وجود نداره

من خودم در این مورد به شدت ارتباط عمومیم پایینه (ینی خودم میخوام که پایین باشه ها) و معمولا در دوستی با کسی هیچوقت پیش قدم نمیشم و اگر هم دوستی داشته باشم

که احساس کنم دیگه نمیخواد خیلی با هام رابطه دوستانه داشته باشه خیلی دمپرش نمیپرم

چون معتقدم اگه کسی از ما خوشش بیاد و با ما حال کنه مطمئن باش برات تو زندگیش جایی باز میکنه و نباید برای پیدا کردن جایی تو زندگی کسی و بودن در کنار کسی که ارزش

شما رو نادیده میگیره اصرار کنید

اون یا شما رو میخواد یا نمیخواد اگه خواست که چه بهتر باهاش دوست باشید و نه یه رفیق اگرم نخواست خب به درک همینو بس

اینطوری ارزشتون نزد دوستاتون بیشتره و بیشتر باهاتون حال میکنن تا وقتی که شما اویزونشون هستید

اما نصیحت برادرانم هم به شما خواهر عزیز اینه که قدر وجود خودتون رو بدونید و برا هر کسی حرومش نکنید چون هرکسی لیاقتشو نداره

اگه در مورد جنسیت دوستتون حرف نمیزدید فک میکردم که یه اقا هستش ولی الان این گریه ها و زدن رگ برا یه جنس مخالف هم ارزششو نداره دختر خوب

چه برسه به یه همجنس

موفق باشی

23. کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8375
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم چه انتظاراتی داری
    دوست پسرت که نیست که اینجوری راجعبش صحبت می کنی.
    این حست هم بخاطر سنت هستش.
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)