نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکلات من و همسرم

978
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20258
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکلات من و همسرم

سلام من 28 سال دارم و الان 3 سالی هست که ازدواج کردم. خانومم اصرار داره که بریم مشاوره تا مشکلاتمون رو حل کنیم، اما من فکر می کنم اون باید این مشکل عصبی بودنش رو حل کنه. همیشه میگه تو به من اهميت نمیدی. نميدونم دقیقا مشکل کجاست؟ کمکم کنید. باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : واقعا مشکل کجاست؟

سلام.دوست عزیز چه اشکالی داره؟برید با هم مشاوره.این خیلی خوبه که همچین پیشنهادی رو خانموتون داده.بهتره یکم راجب راهکارای حل اختلافات تو روابط زناشویی مطالعه دتشته باشید.متاسفانه خیلی از زوج های ما این هنر رو ندارن که تو زمان بحث و اختلاف چطوری مسایل رو حل کنن.و همیشه راه مستقیم و جدل رو انتخاب میکنن که نتیجه اش بدتر شدن اوضاع هست.

3. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Sva

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20258
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز چه اشکالی داره؟برید با هم مشاوره.این خیلی خوبه که همچین پیشنهادی رو خانموتون داده.بهتره یکم راجب راهکارای حل اختلافات تو روابط زناشویی مطالعه دتشته باشید.متاسفانه خیلی از زوج های ما این هنر رو ندارن که تو زمان بحث و اختلاف چطوری مسایل رو حل کنن.و همیشه راه مستقیم و جدل رو انتخاب میکنن که نتیجه اش بدتر شدن اوضاع هست.
    یعنی شما میخواهید بگید که ممکنه رفتار من باعث بعضی رفتار های عصبی اونه...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20258
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    9

اصلا چطور باید بهش کمک کنم که استرس و عصبانيتش و کنترل کنه، آخه خیلی زود رنج شده

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Sva نمایش پست ها
    سلام من 28 سال دارم و الان 3 سالی هست که ازدواج کردم. خانومم اصرار داره که بریم مشاوره تا مشکلاتمون رو حل کنیم، اما من فکر می کنم اون باید این مشکل عصبی بودنش رو حل کنه. همیشه میگه تو به من اهميت نمیدی. نميدونم دقیقا مشکل کجاست؟ کمکم کنید. باتشکر

سلام دوست عزیز
    اینکه زوجین بیان کنند که مشکل دارند نکته مثبتی است و نشان میدهد که در تعامل با همدیگر هستند .
    زوج درمانی میتواند جهت بهبود رابطه نیز باشد و بهترین زمان ان با شروع احساسات و نارضایتی اولیه است.
    در روابط زناشویی علیت حلقوی است یعنی یک عمل نامناسب از یکی از زوجین سر میزند و طرف مقابل واکنش منفی نشان میدهد و همین واکنش مجددا عمل منفی دیگر همسرش را موجب میشود و با گذشت زمان رابطه در یک سیکل معیوب و منفی میچرخد و ان زمانی است که زوج درمانی بسیار سختتر خواهد شد.
    پس با بروز اولین نارضایتی نزد مشاور متخصص در زمینه زوج بروید. حتی کمی فراتر:برای بهبود رابطه مراجعه کنید
    در زوج درمانی بیمار ،"رابطه بین زوجین " است و در این روند اگر هرکدام از زوجین نیاز به درمان انفرادی داشته باشند من جمله اضطراب،ان نیز مشاوره فردی نیاز دارد که در همین راستا درمان و راهکارهای متناسب با شرایط ارایه میشود.
    شما میتوانید از طریق همین سایت جهت مشاوره حضوری اقدام نمایید.
    موفق باشید
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست bd9ca4bdea542e4d4dd2e2d8fe48fa93.jpg  
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

7. 2 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20258
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    9

بسیار ممنونم از کمکتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد