نمایش نتایج: از 1 به 37 از 37

موضوع: واقعیت طلسم

3798
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعیت طلسم

سلام دوستان عزیزم من قبلا یه موضوع به عنوان ترس مطرح کرده بودم اینکه شبا بختک میوفته روم و خوابای بد میبینم به خاطر راهنماییهاتون ممنونم یه مدته حس میکنم طلسم شدم دخترم و سن کمی هم ندارم 29 سالمه هر خواستگاری که برام میاد پشت سرشم نگا نمیکنه دلیلشم نمیدونم به خدا ولی خود پسرا که شخصا میان ازم خواستگاری میکنن یه جورایی به نظرم زشت میان دوس دارم ازدواج کنم چون یه سری نیازها هستن که با ازدواج حل میشن یکیشونم نیاز عاطفیه چون خیلی احساسی هستم ولی بحث ازدواج که میشه هیچکس به دلم نمیشینه چن روز پیش تو سایت ایت ا... بهجت تحقیق کردم دیدم که همه علائم طلسمو دارم اینکه شبا کابوس میبینم حس میکنم یکی رومه خفم میکنه از خواستگارام بدم میاد یا خواستگارا از من خوششون نمیاد و خیلی چیزای دیگه ..مثلا اینکه تحصیلات دارم ولی کار برام جور نمیشه واقعا نگرانم میکنه...تا این سن موفق نبودم واقعا نمیدونم چیکار کنم...لطفا نگین خرافات چون جادو و طلسم تو قران هم اومده...ممنون دوستان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طلسم

سلام..نمیدونم نظر دوستان چیه شاید بگن خرافاته شاید هم بگن نه...نظر من اینکه بستن بخت دختر خرافات نیست و واقعا وجود داره ...تنها راهش هم اینه پیش کسی که دعا میکنه ( نه از این شیادها) برید برای باز کردن بختتون البته اگه فکر میکنید بستس..
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

3. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : واقعیت طلسم

نقل قول نوشته اصلی توسط نکیسا نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم من قبلا یه موضوع به عنوان ترس مطرح کرده بودم اینکه شبا بختک میوفته روم و خوابای بد میبینم به خاطر راهنماییهاتون ممنونم یه مدته حس میکنم طلسم شدم دخترم و سن کمی هم ندارم 29 سالمه هر خواستگاری که برام میاد پشت سرشم نگا نمیکنه دلیلشم نمیدونم به خدا ولی خود پسرا که شخصا میان ازم خواستگاری میکنن یه جورایی به نظرم زشت میان دوس دارم ازدواج کنم چون یه سری نیازها هستن که با ازدواج حل میشن یکیشونم نیاز عاطفیه چون خیلی احساسی هستم ولی بحث ازدواج که میشه هیچکس به دلم نمیشینه چن روز پیش تو سایت ایت ا... بهجت تحقیق کردم دیدم که همه علائم طلسمو دارم اینکه شبا کابوس میبینم حس میکنم یکی رومه خفم میکنه از خواستگارام بدم میاد یا خواستگارا از من خوششون نمیاد و خیلی چیزای دیگه ..مثلا اینکه تحصیلات دارم ولی کار برام جور نمیشه واقعا نگرانم میکنه...تا این سن موفق نبودم واقعا نمیدونم چیکار کنم...لطفا نگین خرافات چون جادو و طلسم تو قران هم اومده...ممنون دوستان
    در این موارد شما اگر فکر می کنیذ واقعا طلسمه به یک مرجع دینی معتبر مراجعه کنید تا مطمئن شید که آیا طلسمه یا گمان شماست؟

برای مشاوره پیش از ازدواج هم اقدام کنید تا خودآگاهی بیشتری پیدا کنید و بتونید بهتر انتخاب کنید.

5. کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

عزیزم ادم باید خیلیی خیال باف باشه که طلسم و این چرتا رو باور کنه

عزیزم طلسم نیست
    تلقین از بس به خودت تلقین کردی تو ضمیر ناخداگات نقش بسه ملکه ذهنت شده. و انقد موجش منفی که روت تاثیر میذاره

به نظر من تنها راه حلش دعا و قران خوندن

ورزش یوگا هم خیلی میتونه بهت کمک کنه. که این موج منفی ها ازت دور بشن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید من اصلا خیال باف نیستم ادم منطقی هستم اتفاقایی که برام میوفته نمیتونم هضم کنم....اگه دقیق خونده باشید عرض کردم چن روز پیش این مطالبو خوندم و باور هم دارم که طلسم همیشه بوده و هست ولی اعتقادی به دعانویس ندارم فقط دنبال راه حلم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببینید من اصلا خیال باف نیستم ادم منطقی هستم اتفاقایی که برام میوفته نمیتونم هضم کنم....اگه دقیق خونده باشید عرض کردم چن روز پیش این مطالبو خوندم و باور هم دارم که طلسم همیشه بوده و هست ولی اعتقادی به دعانویس ندارم فقط دنبال راه حلم

خب ببین داری میگی این مطلب رو خوندی
    این خود به خود باعث میشه هرروز بهش فک کنی که اره من طلسم شدم طلسم شدم
    دوروغ میگم؟؟؟هروز بهش فک میکنی نه؟؟

انقد بهش فک میکنی که زمیر ناخداگات تاثیر گذاشته

جدی میگم ورزش یوگاه باعث میشه این موج های منفی ازت دور بشن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

بنای جامعه از نظر اسلام حفظ و تحکیم خانواده و ترویج ازدواج آسان برای جوانان است. در روایتی آمده است که رسول اکرم (ص) وقتی جوانی را می دیدند که "کان یعجبه" و از اندام و سلامت و جوانی او خوش‌شان می آمد، از او 2 سؤال می کردند و می پرسیدند ازدواج کردی و آیا شغلی داری یا نه؟ اگر آن جوان می گفت ازدواج نکردم و شغلی ندارم، پیامبر می فرمود: "سقط من عینی" این جوان از چشمم افتاد.

پیامبر اعظم (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت بر ازدواج آسان و ترویج آن در جامعه تأکید داشته اند و به همین دلیل حضرت محمد (ص) فرمودند که بهترین ازدواج ها آن است که آسان باشد. ازدواج آسان نیز مقدمه بسیار مهمی در ترویج ازدواج و بهداشت روانی جامعه محسوب می شود. اما متأسفانه برخی از خانواده ها و جوانان با توقعات نابه‌جا و یا به دلیل چشم و هم چشمی، ازدواج ها را صحنه تفاطر قرار می دهند و انتظار دارند تا همسر آینده‌شان تمام انتظارات آنها را برآورده سازد. در این میان تعیین مهریه‌های سنگین به بهانه پایبند کردن همسر به خانواده از رفتارهای اشتباهی است که امروزه در جامعه رواج پیدا کرده و این هم در حالی است که اسلام مهریه را هدیه ای از سوی مرد به همسران‌شان می داند که زنان حق دارند آن را مطالبه کنند و بهترین مهریه‌ها را سبک‌ترین مهریه ها می داند.

در این میان برخی از جوانان به دلیل مشکلات و موانع فرهنگی مانند لازم دانستن شغل و مسکن مناسب، رسومات مالی با هزینه های بالا، لازم دانستن زندگی تجملاتی، عدم اهتمام لازم از سوی خانواده ها نسبت به ازدواج فرزندانشان و ... در کنار موانع اقتصادی همانند کمبود شغل مناسب، عدم توانایی جوانان برای صرف هزینه های سنگین مراسم ازدواج و هزینه مسکن... که برخی از این مشکلات مربوط به عقاید والدین و برخی مربوط به تلاش کم آنها و در مواردی مربوط به نهادها و مؤسسات مربوطه است، موجب شده تا شرایط لازم برای ازدواج به هنگام را نداشته باشند و آن را به دلایلی غیرواقعی مانند "بسته بودن بخت آنها" نسبت دهند.

آیات و احادیث بسیاری از قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بر وجود سحر و جادو نقل شده و در کنار آن نیز به روش‌های باطل شدن آنها از طریق دستورات اسلام و پیامبر اعظم (ص) اشاره شده است. اما متأسفانه برخی نادانسته و از روی جهالت با ارایه دلیل "بسته بودن بخت" و سحر و جادو خواندن عدم ازدواج برخی جوانان، توصیه ها و راهنمایی های اشتباهی همچون مراجعه به رمال و فال گیرها را می کنند، در حالی که اسلام دلیل بیشتر تأخیر این ازدواج ها را مربوط به افراد و خانواده آنها می داند و در برخی از موارد برای باطل شدن سحر و جادو و باز شدن بخت آنها، دستوراتی ارایه داده است.

شیخ عباس قمی در کتاب شریف خود به نام "کلیات مفاتیح الجنان" احادیث و روایاتی را از پیامبر (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) برای بطلان سحر، رفع شیاطین و جادوگران و جنیان نقل کرده است.

حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع) دستور داده اند تا برای بطلان سحر دعایی بر پوست آهو نوشته شود و فرد آن را با خود همراه داشته باشد (4). همچنین کلینی و برقی به سندهای معتبری از حضرت امام صادق (ع) و امام کاظم (ع) دعایی را روایت کرده اند تا در هنگام نزدیکی به غروب آفتات برای ایمن شدن از شر هر درنده، شیطان لعین و فرزندان او و از هر گزنده و صاحب زهری خوانده شود(5).

رسول خدا (ص) برای دفع شیاطین و جادوگران خواندن آیه سخره یعنی آیات 54، 55، و 56 سوره اعراف را سفارش کرده اند (6).

در همین رابطه خبرنگار خبرگزاری برنا حکم فقهی این مسأله را از مراجع عظام تقلید پرسیده است که سؤال و پاسخ آن را در زیر می توانید ببینید.

سؤال: آیا بسته بودن بخت از نظر اسلام صحت دارد؟ جایز است درباره افراد چنین قضاوتی انجام گیرد؟

آیت الله مکارم شیرازی: هر چند سحر و جادو به تصدیق قرآن مجید حقیقت دارد، ولی غالب آنچه را مردم سحر و جادو و بستن بخت می نامند، اوهام و خیالاتی بیش نیست و برای رفع آن هر روز 5 مرتبه آیة الکرسی بخوانید و به خود و اطرافیانتان بدمید و هر روز هر چند به مقداری صدقه بدهید و بر خدا توکل کنید.

آیت الله سیستانی:اعتبار ندارد.

همچنین 2 تن از مجتهدین و مدرسین حوزه علمیه این گونه پاسخ داده اند:

آیت الله علوی گرگانی: اصل بسته شدن بخت توسط برخی افراد در اسلام اشاره شده است اما موارد بسیار نادری پیش می آید که بخت فردی بسته شود و لذا در هر موردی نمی توان اینگونه قضاوت کرد و در بسیاری از موارد بخت افراد بسته نشده است و نباید با اینگونه حرفها دیگران را دچار اضطراب و نگرانی کرد.

آیت الله سید محمد شاهرودی: در بسیاری از موارد مشکلات و عدم توفیقات در اثر کردار و گفتار اشخاص حاصل می شود. مثلا جوانی برای ازدواج شرط‌های بسیاری در زوجه معتبر می داند و در نتیجه به مقصود خود نمی‌رسد و خیال می‌کند که بخت او بسته شده است. یا پدر و مادر دختر شرط‌های زیادی برای داماد دارند که هر شخصی حاضر نیست با دختر آنها ازدواج کند و دختر بی‌ شوهر می ماند یا می‌گویند دختر کوچک است و خواستگاران زیادی را جواب می‌گویند و در نتیجه دختر بی شوهر می‌ماند و گفته می شود بخت دختر بسته شده است، درحالی‌که چنین نبوده است. آری، در بعضی موارد ممکن است به‌وسیله سحر و جادو بخت کسی بسته شود که بسیار نادر است و در این صورت باید به‌وسیله دعاهای ابطال سحر که از معصومین وارد شده و توسط علماء در کتاب های معتبر ذکر شده است، مشکل را حل کرد. البته بسیاری از کسانی‌که ادعا دارند می‌توانند سحر و جادو را باطل کنند، شیاد و دروغگو هستند و یا خیال می‌کنند که قادرند.
    امضای ایشان
    خداحافظ

11. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    بنای جامعه از نظر اسلام حفظ و تحکیم خانواده و ترویج ازدواج آسان برای جوانان است. در روایتی آمده است که رسول اکرم (ص) وقتی جوانی را می دیدند که "کان یعجبه" و از اندام و سلامت و جوانی او خوش‌شان می آمد، از او 2 سؤال می کردند و می پرسیدند ازدواج کردی و آیا شغلی داری یا نه؟ اگر آن جوان می گفت ازدواج نکردم و شغلی ندارم، پیامبر می فرمود: "سقط من عینی" این جوان از چشمم افتاد.

پیامبر اعظم (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت بر ازدواج آسان و ترویج آن در جامعه تأکید داشته اند و به همین دلیل حضرت محمد (ص) فرمودند که بهترین ازدواج ها آن است که آسان باشد. ازدواج آسان نیز مقدمه بسیار مهمی در ترویج ازدواج و بهداشت روانی جامعه محسوب می شود. اما متأسفانه برخی از خانواده ها و جوانان با توقعات نابه‌جا و یا به دلیل چشم و هم چشمی، ازدواج ها را صحنه تفاطر قرار می دهند و انتظار دارند تا همسر آینده‌شان تمام انتظارات آنها را برآورده سازد. در این میان تعیین مهریه‌های سنگین به بهانه پایبند کردن همسر به خانواده از رفتارهای اشتباهی است که امروزه در جامعه رواج پیدا کرده و این هم در حالی است که اسلام مهریه را هدیه ای از سوی مرد به همسران‌شان می داند که زنان حق دارند آن را مطالبه کنند و بهترین مهریه‌ها را سبک‌ترین مهریه ها می داند.

در این میان برخی از جوانان به دلیل مشکلات و موانع فرهنگی مانند لازم دانستن شغل و مسکن مناسب، رسومات مالی با هزینه های بالا، لازم دانستن زندگی تجملاتی، عدم اهتمام لازم از سوی خانواده ها نسبت به ازدواج فرزندانشان و ... در کنار موانع اقتصادی همانند کمبود شغل مناسب، عدم توانایی جوانان برای صرف هزینه های سنگین مراسم ازدواج و هزینه مسکن... که برخی از این مشکلات مربوط به عقاید والدین و برخی مربوط به تلاش کم آنها و در مواردی مربوط به نهادها و مؤسسات مربوطه است، موجب شده تا شرایط لازم برای ازدواج به هنگام را نداشته باشند و آن را به دلایلی غیرواقعی مانند "بسته بودن بخت آنها" نسبت دهند.

آیات و احادیث بسیاری از قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بر وجود سحر و جادو نقل شده و در کنار آن نیز به روش‌های باطل شدن آنها از طریق دستورات اسلام و پیامبر اعظم (ص) اشاره شده است. اما متأسفانه برخی نادانسته و از روی جهالت با ارایه دلیل "بسته بودن بخت" و سحر و جادو خواندن عدم ازدواج برخی جوانان، توصیه ها و راهنمایی های اشتباهی همچون مراجعه به رمال و فال گیرها را می کنند، در حالی که اسلام دلیل بیشتر تأخیر این ازدواج ها را مربوط به افراد و خانواده آنها می داند و در برخی از موارد برای باطل شدن سحر و جادو و باز شدن بخت آنها، دستوراتی ارایه داده است.

شیخ عباس قمی در کتاب شریف خود به نام "کلیات مفاتیح الجنان" احادیث و روایاتی را از پیامبر (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) برای بطلان سحر، رفع شیاطین و جادوگران و جنیان نقل کرده است.

حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع) دستور داده اند تا برای بطلان سحر دعایی بر پوست آهو نوشته شود و فرد آن را با خود همراه داشته باشد (4). همچنین کلینی و برقی به سندهای معتبری از حضرت امام صادق (ع) و امام کاظم (ع) دعایی را روایت کرده اند تا در هنگام نزدیکی به غروب آفتات برای ایمن شدن از شر هر درنده، شیطان لعین و فرزندان او و از هر گزنده و صاحب زهری خوانده شود(5).

رسول خدا (ص) برای دفع شیاطین و جادوگران خواندن آیه سخره یعنی آیات 54، 55، و 56 سوره اعراف را سفارش کرده اند (6).

در همین رابطه خبرنگار خبرگزاری برنا حکم فقهی این مسأله را از مراجع عظام تقلید پرسیده است که سؤال و پاسخ آن را در زیر می توانید ببینید.

سؤال: آیا بسته بودن بخت از نظر اسلام صحت دارد؟ جایز است درباره افراد چنین قضاوتی انجام گیرد؟

آیت الله مکارم شیرازی: هر چند سحر و جادو به تصدیق قرآن مجید حقیقت دارد، ولی غالب آنچه را مردم سحر و جادو و بستن بخت می نامند، اوهام و خیالاتی بیش نیست و برای رفع آن هر روز 5 مرتبه آیة الکرسی بخوانید و به خود و اطرافیانتان بدمید و هر روز هر چند به مقداری صدقه بدهید و بر خدا توکل کنید.

آیت الله سیستانی:اعتبار ندارد.

همچنین 2 تن از مجتهدین و مدرسین حوزه علمیه این گونه پاسخ داده اند:

آیت الله علوی گرگانی: اصل بسته شدن بخت توسط برخی افراد در اسلام اشاره شده است اما موارد بسیار نادری پیش می آید که بخت فردی بسته شود و لذا در هر موردی نمی توان اینگونه قضاوت کرد و در بسیاری از موارد بخت افراد بسته نشده است و نباید با اینگونه حرفها دیگران را دچار اضطراب و نگرانی کرد.

آیت الله سید محمد شاهرودی: در بسیاری از موارد مشکلات و عدم توفیقات در اثر کردار و گفتار اشخاص حاصل می شود. مثلا جوانی برای ازدواج شرط‌های بسیاری در زوجه معتبر می داند و در نتیجه به مقصود خود نمی‌رسد و خیال می‌کند که بخت او بسته شده است. یا پدر و مادر دختر شرط‌های زیادی برای داماد دارند که هر شخصی حاضر نیست با دختر آنها ازدواج کند و دختر بی‌ شوهر می ماند یا می‌گویند دختر کوچک است و خواستگاران زیادی را جواب می‌گویند و در نتیجه دختر بی شوهر می‌ماند و گفته می شود بخت دختر بسته شده است، درحالی‌که چنین نبوده است. آری، در بعضی موارد ممکن است به‌وسیله سحر و جادو بخت کسی بسته شود که بسیار نادر است و در این صورت باید به‌وسیله دعاهای ابطال سحر که از معصومین وارد شده و توسط علماء در کتاب های معتبر ذکر شده است، مشکل را حل کرد. البته بسیاری از کسانی‌که ادعا دارند می‌توانند سحر و جادو را باطل کنند، شیاد و دروغگو هستند و یا خیال می‌کنند که قادرند.

ببین داداش همه همه این حرفها برمیگرد به حرف من

هرکس به هرچیزی اعتقاد داشته باشه بهش فک کنه
    این ها همش موج منفی هست تو زمیر ناخداگاه تاثیر میذاره

یکی مس من. بخت بسته میشه و طلسم هست اعتقاد ندارم و هیچ وقت هم. بهش فک نمیکنم که موج منفیش. به طرفم نیاد. پس در نتیجه برام اتفاق نمیافته

ولی برعکس هرکس بهش اعتقاد داتشه باشه بهش فک میکنه براش اتفاق هم میاقته

یه فرکانس هستش
    واسه همین همیشه میگن به چیزای خوب فک کنین بد به دل خودتون. راه ندید. ..واسه این میگن که. چیزای خوب موج مثبت داره. روتون تاثیر بذاره و موج منفی ازتون د ور بشه

میفهمی. که چی میگم. نه؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ببین داداش همه همه این حرفها برمیگرد به حرف من

هرکس به هرچیزی اعتقاد داشته باشه بهش فک کنه
    این ها همش موج منفی هست تو زمیر ناخداگاه تاثیر میذاره

یکی مس من. بخت بسته میشه و طلسم هست اعتقاد ندارم و هیچ وقت هم. بهش فک نمیکنم که موج منفیش. به طرفم نیاد. پس در نتیجه برام اتفاق نمیافته

ولی برعکس هرکس بهش اعتقاد داتشه باشه بهش فک میکنه براش اتفاق هم میاقته

یه فرکانس هستش
    واسه همین همیشه میگن به چیزای خوب فک کنین بد به دل خودتون. راه ندید. ..واسه این میگن که. چیزای خوب موج مثبت داره. روتون تاثیر بذاره و موج منفی ازتون د ور بشه

میفهمی. که چی میگم. نه؟؟

اره
    همون حرفهای دکتر ازمندیان
    امضای ایشان
    خداحافظ

15. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

باتوجه به این مطالبی که دوستان عزیز گذاشتید یه چیزی به ذهنم اومد!!!! البته من به این چیزها اعتقادی ندارم ولی خوب
    من 32 سالمه البته خیلی تو نخ ازدواج هم نیستم هااا ولی اطرافیان دارن خودشونو هلاک میکنن از دعانویس و ختم و .... و منم به قول معروف کک م نمیگزه
    ولی یادمه بچه بودم تقریبا14-15 ساله اولین باری بود که خواب جن میدیدم (اخه چند بار تا حالا تکرار شده) یادمه یکیشون اومد خواستگاری من و یادم نمیاد چی شد ولی یادمه جواب بله گرفت و خندید و یه دفعه شکل گربه شد و رفت
    دوستان به نظر شما من طلسم شدم؟؟؟؟؟؟؟
    من میترسم
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. ببین جای این افکار منفی ب چیزیای خب فکر کن هرجور فکر کنی همون میش پس افکارتو درست کن

18. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    باتوجه به این مطالبی که دوستان عزیز گذاشتید یه چیزی به ذهنم اومد!!!! البته من به این چیزها اعتقادی ندارم ولی خوب
    من 32 سالمه البته خیلی تو نخ ازدواج هم نیستم هااا ولی اطرافیان دارن خودشونو هلاک میکنن از دعانویس و ختم و .... و منم به قول معروف کک م نمیگزه
    ولی یادمه بچه بودم تقریبا14-15 ساله اولین باری بود که خواب جن میدیدم (اخه چند بار تا حالا تکرار شده) یادمه یکیشون اومد خواستگاری من و یادم نمیاد چی شد ولی یادمه جواب بله گرفت و خندید و یه دفعه شکل گربه شد و رفت
    دوستان به نظر شما من طلسم شدم؟؟؟؟؟؟؟
    من میترسم
    مبارک باشه..نه بابا فقط جنی شدی
    امضای ایشان
    خداحافظ

20. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    میزان امتیاز
    10

مبارک باشه..نه بابا فقط جنی شدی
    جنی کجا بوده؟؟؟؟؟ من که دیگه ندیدمشنامرد منو با شش تا بچه صغیر و کبیر تنها گذاشته
    ولی خداوکیلی دوست دارم بدونم آیا اینم یه جور طلسم هست یا نه؟
    یکی از اطرافیانم که به جای من رفته پیش دعانویس . یه چندتا دعا داده گفته که به خودم اویزون کنم
    نمیشه گفت این چیزا اصلا وجود نداره ولی به نظرم تو این دوره زمونه با این پیشرفت علم و .... خیلی کمرنگ تر شده
    یه چند وقت بود خیلی تو نخ بچه بودم هربچه کوچیکی که میدیم دلم میگرفت دوست ندارم ازدواج کنم ولی بچه خیلی دوست دارم یه شب خواب دیدم اومدن پیشم و به من یه بچه دادن و شروع کردن به خندیدن با اینکه من ازشون نمیترسیدم ولی از صدای خنده اونا به طرز وحشتناکی از خواب پریدم
    نمیدونم چرا این خواب هارو میبینم به یکی گفتم اونم گفت تاثیر گناهایی که داری
    قبول دارم گناه زیاد دارم
    ویرایش توسط بهشت : 04-28-2015 در ساعت 12:29 PM
    امضای ایشان

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

جنی کجا بوده؟؟؟؟؟ من که دیگه ندیدمشنامرد منو با شش تا بچه صغیر و کبیر تنها گذاشته
    یکی از اطرافیانم که به جای من رفته پیش دعانویس . یه چندتا دعا داده گفته که به خودم اویزون کنم
    نمیشه گفت این چیزا اصلا وجود نداره ولی به نظرم تو این دوره زمونه با این پیشرفت علم و .... خیلی کمرنگ تر شده
    باورت میشه یکی میشناسم البته حالا فوت کرده اما زن جنی داشت!
    امضای ایشان
    خداحافظ

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    میزان امتیاز
    10

باورت میشه یکی میشناسم البته حالا فوت کرده اما زن جنی داشت!
    راستش باور نمیکنم چون اینو علما رد کردن (تو یه برنامه تلویزیونی خودم دیدم)
    تازه حدیث و روایت داریم زمان پیغمبر. خود پیغمبر ازشون قول گرفتن که از ما جدا باشن و ازاری به اهل بیت شون نرسونن
    (حالا هی از این بحث انجام بدیم تا امشب به خوابم بیان)
    امضای ایشان

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

راستش باور نمیکنم چون اینو علما رد کردن (تو یه برنامه تلویزیونی خودم دیدم)
    تازه حدیث و روایت داریم زمان پیغمبر. خود پیغمبر ازشون قول گرفتن که از ما جدا باشن و ازاری به اهل بیت شون نرسونن
    (حالا هی از این بحث انجام بدیم تا امشب به خوابم بیان)
    میگم یه جوری های فامیل دور بوده..البته مال 50-60 سال پیشه اما خب حتی پسرش هم تعریف میکرد (پسرش دور 60-70 سالشه) که پدرم زن جنی داشت و 3 تا بچه هم ازش داشت و بعد از فوتش میرن...خیلی معروفه این اقا قصشون تو خانواده و منطقه ما..
    امضای ایشان
    خداحافظ

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

یه چند وقت بود خیلی تو نخ بچه بودم هربچه کوچیکی که میدیم دلم میگرفت دوست ندارم ازدواج کنم ولی بچه خیلی دوست دارم یه شب خواب دیدم اومدن پیشم و به من یه بچه دادن و شروع کردن به خندیدن با اینکه من ازشون نمیترسیدم ولی از صدای خنده اونا به طرز وحشتناکی از خواب پریدم
    نمیدونم چرا این خواب هارو میبینم به یکی گفتم اونم گفت تاثیر گناهایی که داری
    قبول دارم گناه زیاد دارم
    سخنرانی 3 ساعته دکتر رائفی پور در مورد اجنه گوش بده.....
    امضای ایشان
    خداحافظ

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    میزان امتیاز
    10

خوب حالا میگین من چکار کنم؟؟؟؟
    از کجا پیداش کنم که بیاد باطل کنه؟؟؟
    من تاحالا سخنرانی های آقای رائفی رو گوش ندادم و اصلا ایشون رو نمیشناسم
    خوب ازشون برای من بپرس و راه حل بگو (البته اگه زحمتی نیست)
    امضای ایشان

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

جن وجود داره
    مس ماها هستن دانشگاه میرن غذا میخورن جن بد هست جن خوب هست
    تنها فرقشون با ما این که از اتیش هستند و روح هستن و زمان براشون معنی نداره

و انسان اشرف مخلوقات یعنی از جن هم بالاتره

پس درنتیجه این جن ها هستن که باید از ما بترسن
    نه نا از اونها

این خرافات به دل خودتون راه ندید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

جن وجود داره
    مس ماها هستن دانشگاه میرن غذا میخورن جن بد هست جن خوب هست
    تنها فرقشون با ما این که از اتیش هستند و روح هستن و زمان براشون معنی نداره

و انسان اشرف مخلوقات یعنی از جن هم بالاتره

پس درنتیجه این جن ها هستن که باید از ما بترسن
    نه نا از اونها

این خرافات به دل خودتون راه ندید
    اره من همیشه تو دانشگاه میبینمشون..یه چیز عجیب هم رو سرشونه..پاشون هم از زمین فاصله داره و راه که میرن صدا میده پاشون..
    امضای ایشان
    خداحافظ

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اره من همیشه تو دانشگاه میبینمشون..یه چیز عجیب هم رو سرشونه..پاشون هم از زمین فاصله داره و راه که میرن صدا میده پاشون..

خرافاتی شدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

خرافاتی شدی

نههههههههههه..همه پسرا میبیننشون...بعضی از پسرا هم جنی و طلسم میشن میفتن دنبالشون
    امضای ایشان
    خداحافظ

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نههههههههههه..همه پسرا میبیننشون...بعضی از پسرا هم جنی و طلسم میشن میفتن دنبالشون

سعید جون خودت این حرفها نزن ادم خندش میگیره

بچههه لیسانس هستیا خیر سرت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

سعید جون خودت این حرفها نزن ادم خندش میگیره

بچههه لیسانس هستیا خیر سرت
    خو چکار کنم یعنی بگم این جن هارو ندیدم؟؟همیشه میبنمشون اونطرف پسرا میشینن و هی میگن استـــــــــــــــاد
    امضای ایشان
    خداحافظ

33. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خو چکار کنم یعنی بگم این جن هارو ندیدم؟؟همیشه میبنمشون اونطرف پسرا میشینن و هی میگن استـــــــــــــــاد
    از بس. بهش فک کردی روت تاثیر گذاشته
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

حالا گذشته از نظرات دوستان واقعا طلسم هست و ب عینه دیدم .
    جادو جنبل ها اینور بلوچستان اعتقادات و باورهایی بقول پرستو خانم خرافاتی و باور منفی موج میزنه رودارند وعملم میکنه چون ب عینه دیدم - خروج اجنه ازروح فرد یا طلسم شده و ... -
    درقرانم انکار نشده حتی دروایتی خوندم برای خود پیامبر اکرم ص هم جادو میکردن یهودیا - بهرحال منظورم اینه بله وجود داره و اعتفادم بله شرطه و میشه باور قلبی فرد و این باعث میشه ی حس بهش دست بده مثلا این دعا براش کار گشاست و دادن بهش خودش جنب وجوش و سوق داده میشه به کار و تلاش یا منفی ببافه هی ی حس شکست درش بوجود میاد وخود بخود فرد این مثبت ومنفی رو بوجود اگرم مورد طلسم نباشه ی شک میقته ب جانش عین همین دوست عزیز استارتر تاپیک .
    ولی بوالله هست دیدم به ینه این طلسم وجادو وخود افرادی که اینکارو میکنند - لعنت خدا بر این ناپاکها چ زندگیهایی خراب نشده- بگذریم خخخ الان میان میریزن سرم خخخ بیان اینور براتون باطلش کنم طلسمو خخخ یاحق .

36. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نگرفتی منظورمو یعنی؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

38. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14259
    تشکـر
    41
    تشکر شده 37 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون منظورش دخترای دانشگاهه !!!!! نه چیزه دیگه

39. 2 کاربران زیر از tandiss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    میزان امتیاز
    10

بعضی از این جن های دانشجوواقعا خیلی ترسناک هستنمن که خودم دخترم ازشون میترسم چه برسه به پسرا
    البته ماتو دانشگاهمون جن مذکر هم داریماااااا اونا دیگه اخرشن
    گذشته از این حرفا یکی شوهر منو پیدا کنه من طلاق میخوام
    با ادمیزادش نمیتونم بسازم چه برسه به اجنه
    به نظر شما راهی برای کشف این موضوع هست؟؟؟؟؟
    امضای ایشان

41. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

بعضی از این جن های دانشجوواقعا خیلی ترسناک هستنمن که خودم دخترم ازشون میترسم چه برسه به پسرا
    البته ماتو دانشگاهمون جن مذکر هم داریماااااا اونا دیگه اخرشن
    گذشته از این حرفا یکی شوهر منو پیدا کنه من طلاق میخوام
    با ادمیزادش نمیتونم بسازم چه برسه به اجنه
    به نظر شما راهی برای کشف این موضوع هست؟؟؟؟؟
    احتمالا اون شب غذا زیاد خوردی یا فیلم جن دیدی....
    خو من اگه بخوام مثل شما فکر کنم .باید بگم تا حالا با 7-8 تا جن خانم ازدواج کردم تو خواب
    امضای ایشان
    خداحافظ

42. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

گرفتی اخرش؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

44. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

گرفتی اخرش؟

یس یس یس 24
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

45. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها ممنون به خاطر پاسخهاتون ولی خواهشا از جن حرف نزنین...به خدااااااااااااااااااااا قسم من خرافاتی نیستم چیزی رو که قران هم نوشته میگم....وکاملا موافق حرف شما هستم که میگید باید مثبت اندیش باشم بله درسته نیروهای منفی به سرعت جذب ادم میشن و باید خودمون دور کنیم فقط یه کمی سخته...دارم سعی میکنم مثبت ببینم ولی ایا تاثیری تو خوابهای بد من هم داره؟هرشب خواب بد آخه؟؟؟؟این یکیو چیکارش کنم

46. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مفید و عالی بود مرسی

47. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بچه ها ممنون به خاطر پاسخهاتون ولی خواهشا از جن حرف نزنین...به خدااااااااااااااااااااا قسم من خرافاتی نیستم چیزی رو که قران هم نوشته میگم....وکاملا موافق حرف شما هستم که میگید باید مثبت اندیش باشم بله درسته نیروهای منفی به سرعت جذب ادم میشن و باید خودمون دور کنیم فقط یه کمی سخته...دارم سعی میکنم مثبت ببینم ولی ایا تاثیری تو خوابهای بد من هم داره؟هرشب خواب بد آخه؟؟؟؟این یکیو چیکارش کنم

اره بابا شک نکن بخاطر همین فکرا هستش که خواب بد میبنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13756
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز همه حرفای بالا درسته تو باید نحوه برخورد خودت وخانواده ات همه را بسنجی اگه فکر میکنی جادو یاسحر یا طلسمی در کاره موقع نماز اذان بلند بخوان.

49. کاربران زیر از zramzni بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)