نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: وسواس فکری عملی

861
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26196
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری عملی

سلام خدمت دوستان خوبم
    من یه خواهر بزرگتر دارم،سنش 25 میشه،وسواس فکری عملی داره،یه سه سالی هست که حاد شده،تا الان دوبار پیش روانپزشک رفتیم به مدت تقریبن یک سال دارو مصرف کرده ولی خوب نشده و بعد مدتی از این همه دارو که واسش کلی چاقی و خواب آورده بیزار شده و کنارشون گذاشته الانم وضعیتش خیلی بده،یه بارم خواست خودشو با دارو بکشه که نذاشتیم،
    الان وضعیتش جوریه که خودش میخاد که درست بشه ولی باور داره که نمیتونه،میگه من نمیتونم،الانم به جایی رسیده که کلا میخابه و اصلن غذا نمیخوره و هرکی میره باهاش حرف بزنه داد میزنه سرش،یه جورایی مثل مرده شده،قبلن یکمی حرفای منو گوش میداد ولی الان دیگه منم واسش مهم نیستم.
    مشاوران و روانشناسان انجمن اگه میتونید ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط behzad1993 : 01-29-2016 در ساعت 02:55 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : وسواس فکری عملی

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1993 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان خوبم
    من یه خواهر بزرگتر دارم،سنش 25 میشه،وسواس فکری عملی داره،یه سه سالی هست که حاد شده،تا الان دوبار پیش روانپزشک رفتیم به مدت تقریبن یک سال دارو مصرف کرده ولی خوب نشده و بعد مدتی از این همه دارو که واسش کلی چاقی و خواب آورده بیزار شده و کنارشون گذاشته الانم وضعیتش خیلی بده،یه بارم خواست خودشو با دارو بکشه که نذاشتیم،
    الان وضعیتش جوریه که خودش میخاد که درست بشه ولی باور داره که نمیتونه،میگه من نمیتونم،الانم به جایی رسیده که کلا میخابه و اصلن غذا نمیخوره و هرکی میره باهاش حرف بزنه داد میزنه سرش،یه جورایی مثل مرده شده،قبلن یکمی حرفای منو گوش میداد ولی الان دیگه منم واسش مهم نیستم.
    مشاوران و روانشناسان انجمن اگه میتونید ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم, نمیدانم داروها چی بوده و از حالات ایشون نیز مثالی نزدید ولی ممکنه تشخیص درست نبوده !

ولی در کل با توجه به سن و سال و مختصر توضیحات شما بهتر اینه که به یکی از همکاران خانم ما در شهر خودتان رجوع کرده و تست mmpi اونم 500 سوالی نه 75 سوالی رو انجام بدن

و وقتی که تست مشخص کرد اختلال یا بیماری ایشون رو درمان دارویی و مشاوره رو (به صورت تیمی) انجام بدن تا رسیدن به نتیجه.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26196
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم, نمیدانم داروها چی بوده و از حالات ایشون نیز مثالی نزدید ولی ممکنه تشخیص درست نبوده !

ولی در کل با توجه به سن و سال و مختصر توضیحات شما بهتر اینه که به یکی از همکاران خانم ما در شهر خودتان رجوع کرده و تست mmpi اونم 500 سوالی نه 75 سوالی رو انجام بدن

و وقتی که تست مشخص کرد اختلال یا بیماری ایشون رو درمان دارویی و مشاوره رو (به صورت تیمی) انجام بدن تا رسیدن به نتیجه.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    ممنون از همدردیتون
    دارو ها که مربوط به افسردگی و اضطراب و... بود و در اواسط درمانش تعداد و دوزشون به اوج رسید و کم کم داشتن کمش میکردن،داروهایی مثل فلوکسیتین وسرترالین و .. .الان بیشتر از چند روزه که حتی غذا هم نخورده اصلن وقتی باهاش حرف میزنیم جواب هم نمیده و عصبانی میشه چه برسه به اینکه بخوام پیش مشاور ببرم.الان کل خونواده تحت اشعاع این بیمارین،
    اعتمادشم با اون دوبار خوردن دارو و به نتیجه نرسیدن دیگه کلن از بین رفته به درمان.فقط یه بار مادرم ازش شنیده که خواسته پیش مشاور بره،که اونم مثه اینکه دیگه نمیخواد
    الان مشکل اینه که من نمیدونم چه جوری متقاعدش کنم پیش مشاور ببرمش

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1993 نمایش پست ها
    ممنون از همدردیتون
    دارو ها که مربوط به افسردگی و اضطراب و... بود و در اواسط درمانش تعداد و دوزشون به اوج رسید و کم کم داشتن کمش میکردن،داروهایی مثل فلوکسیتین وسرترالین و .. .الان بیشتر از چند روزه که حتی غذا هم نخورده اصلن وقتی باهاش حرف میزنیم جواب هم نمیده و عصبانی میشه چه برسه به اینکه بخوام پیش مشاور ببرم.الان کل خونواده تحت اشعاع این بیمارین،
    اعتمادشم با اون دوبار خوردن دارو و به نتیجه نرسیدن دیگه کلن از بین رفته به درمان.فقط یه بار مادرم ازش شنیده که خواسته پیش مشاور بره،که اونم مثه اینکه دیگه نمیخواد
    الان مشکل اینه که من نمیدونم چه جوری متقاعدش کنم پیش مشاور ببرمش

عزیز ببینید من با توجه به سن وسال ابشون و امکان اختلالات شدیدتری که میشه حدث زد نگران خطر خودکشی ایشون هستم(البته نگران نشید)

به دکترشون رجوع کنید و بگید ایشون از خواهر بخوان که بیایند مطب در ثانی به همکار ما سلام برسانید و بگید نیم نگاهی نیز به منیک دبپریشن و سایکو افکت نیز داشته باشند.

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

من تجربه ای در این نوع بیماری ندارم ولی عمه یکی از دوستانم به این بیماری مبتلا بود اون خانم ازدواج کرده بود و انقدر بیماریش حاد شده بود که تا پای طلاق هم رفتن
    اونا به یه فرادرمانگر مراجعه کردند و خدا رو شکر عمش اینطوری که فرا درمانگر ها می گن تو ارتباط نشست یه یکی دو ماهی و خوبه خوب شد.
    من اطلاعاتی راجع به فرادرمانی هم ندارم اما فکر کنم بد نباشه شما هم یه امتحانی بکنید ضرر که نداره نهایت از این بدتر که دیگه نمی خواد بشه...
    به هر حال اون نمونه ای بود که من دیدم واقعا از اون وضعیت نجات پیدا کرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)