نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: وسواس فکری

1319
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9656
    تشکـر
    15
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری

سلام من از 3سالگی خودارضایی داشتم که همون سال یک بار مامانم فهمید و زد در گوشم و دعوا که دیگه این کارو نکن چند سال یکبار یادم میومد و انجام میدادم تا اینکه فهمیدم چیه و گناهه و بعدش 1 بار دیگه انجام دادم 3 ساله که کامل کنار گذاشتم چند بار خواب دیدم که می خام این کارو بکنم ولی هی از مضراتش به خودم میگم ولی شکست میخورم و انجام میدم بعد که پا میشم میگم آخیش خواب بود حالا مشکلم اینه که به مسایل جنسی زیاد فکر میکنم و خودمو تو رابطه با مردا می بینم و آنها متوجه و تحریک میشن با اینکه فقط تو فکرمه و اصلا هیچ حرکتی نیست که کسی بفهمه و وقتی حتی با نزدیکانم تنها میشم میترسم که بهم تجاوز کنن چند بار مشاوره و روانپزشک رفتم و وسواس فکری مو گفتم ولی خودارضایی رو هر چه سعی کردم نتونستم و آن ها هم نمیتونن درک کنن و وقتی میگم مردها می فهمند فکر می کنن توهم دارم از روبرو شدن با همه ی مردها واهمه دارم که این افکار بیاد سراغم گاهی میگم کاش متوجه نشن مشکلم خیلی عجیبه وتا به حال کمک مفیدی دریافت نکردم الان قرص میخورم ولی استرسم و زیاد میکنه و باید قرص خواب به تجویز پزشک بخورم که پا نمیشم ونمیتونم صبح برم دانشگاه افسوس میخورم الان که خواستگار دارم نمیتونم از کنم و به خانوادم گفتم تا مشکلم حل نشه از نمیکنم ولی اونا مخصوصا مادرم میگه از کن و دوست داره منو از سرش باز کنه حتی دنبال شغلیم که مردی نباشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9656
    تشکـر
    15
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وسواس فکری

توی کتاب خوندم اگر در کودکی استمنا کنیم و کتک بخوریم یا از رابطه جنسی بدمان میاد یا به مسایل جنسی زیاد فکر می کنیم من به دومی مبتلا شدم خانوادم هم خیلی مشکل روحی و ... دارند و مادرم میگه این قرصا مال دیوانه هاست اینا رو نخور از طرفی خودشم مایل بود به روانپزشک مراجعه کنم خانوادم مذهبی اند واین مسیله رو فاجعه می دونن البته هست ولی من فقط 3 سالم بود و گناهی نداشتم نمی دونم چرا باید الان این قدر عذاب بکشم و یه زندگی معمولی نداشته باشم؟الان حالم خبلی بدتره و گاهی میترسم دوباره دچار خودارضایی شم که پا میشم و خودمو سرگرم میکنم ولی در مورد افکار فایده ای نداره چون حتی در کلاس درس هم سراغم میاد و خیلیا سر این دوستی شونو باهام به هم زدن تنهام و از خودم متنفر و احساس میکنم اختیار افکارم دستم نیست چون در مواقع استرس هم بیشتر میشه مثل امتحانا وقرص ها استرس میاره و با خواب آور در طول روز همیشه احساس خواب آلودگی می کنم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla88 نمایش پست ها
    سلام من از 3سالگی خودارضایی داشتم که همون سال یک بار مامانم فهمید و زد در گوشم و دعوا که دیگه این کارو نکن چند سال یکبار یادم میومد و انجام میدادم تا اینکه فهمیدم چیه و گناهه و بعدش 1 بار دیگه انجام دادم 3 ساله که کامل کنار گذاشتم چند بار خواب دیدم که می خام این کارو بکنم ولی هی از مضراتش به خودم میگم ولی شکست میخورم و انجام میدم بعد که پا میشم میگم آخیش خواب بود حالا مشکلم اینه که به مسایل جنسی زیاد فکر میکنم و خودمو تو رابطه با مردا می بینم و آنها متوجه و تحریک میشن با اینکه فقط تو فکرمه و اصلا هیچ حرکتی نیست که کسی بفهمه و وقتی حتی با نزدیکانم تنها میشم میترسم که بهم تجاوز کنن چند بار مشاوره و روانپزشک رفتم و وسواس فکری مو گفتم ولی خودارضایی رو هر چه سعی کردم نتونستم و آن ها هم نمیتونن درک کنن و وقتی میگم مردها می فهمند فکر می کنن توهم دارم از روبرو شدن با همه ی مردها واهمه دارم که این افکار بیاد سراغم گاهی میگم کاش متوجه نشن مشکلم خیلی عجیبه وتا به حال کمک مفیدی دریافت نکردم الان قرص میخورم ولی استرسم و زیاد میکنه و باید قرص خواب به تجویز پزشک بخورم که پا نمیشم ونمیتونم صبح برم دانشگاه افسوس میخورم الان که خواستگار دارم نمیتونم از کنم و به خانوادم گفتم تا مشکلم حل نشه از نمیکنم ولی اونا مخصوصا مادرم میگه از کن و دوست داره منو از سرش باز کنه حتی دنبال شغلیم که مردی نباشه
    عزیزم عدم برخورد مناسب با شما در کودکی باعث شد شما به جای اینکه در مسیر دست قرار بگیرید

نسبت به این موضوع حساس بشید و عاملی برای وابستگی و اعتیاد شما به این مورد شده

ترک کردن هم مثل هر اعتیاد و عادتی بسیار سخته و شما باید در این مورد اراده زیادی به خرج بدید

ورزش کردن و انجام کارهاییکه به ذهن شما آرامش میده لااقل شمارو از این فضا دور خواهد کرد

بهتره در مورد ازدواج با مشاور مشورت کنید یک روانشناس و نه یک روانپزشک !

چون روانشناس میتونه با راهکارهای عملی شمارو در مسیر درست قرار بده

برای رهایی از پریشانی افکار هم میتونید از نوشتن سود ببرید و بعد پاره اش کنید و دور بریزید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9656
    تشکـر
    15
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از راهنمایی های خوبتون ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)