نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: وسواس فکری

1214
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29693
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری

با سلام .بنده یک خانم 24 ساله باردار می باشم که از قبل از بارداری نسبت به اچ ای وی و هپاتیت ترس داشتم.قبلا بنده فقط ار آزمایشگاه ترس داشتم ولی الان نسبت به همه چیز ترس دارم و در آنها خون میبینم.در غذا،شیر،ماست، تیغ های بسته بندی شده لباس جدید که میخرم رو جلد تمام خوراکی ها و وسایل شوینده میوه صندلی ها در ماشین ها پول و.....خون میبینم. برا مثال رو پاکت پفک ، رو تیغ های بهداشتی که تازه باز کردم لکه ببینم میگم خونه، لباس زیر که میخرم چیزی به جز طرحش ببینم میگم خونه واینکه کلا یا رو همه چیز انقدر میگردم که لکه قرمز پیدا کنم ومیگم خب این که تو مغازه بوده آلوده شده ( مثلا یکی اومده تو مغازه دستش که خونی بوده زده رو جلد بیسکویت تا وقتی من دست بهش زدم بگیرم یا برده خونه یکاریش کرده اورده پس داده)یا اگه پیدا نکنم میگم یه وسیله (مثلا تیغ یا پفک و .... )با یک سوزن بسیار نازک الوده شده که با چشم سوراخی بسته معلوم نیست یا تو کارخونه این آلوده شده وجدیدا لوازم آرایشی بهداشتی هم اضافه شده رو رخت خواب خانه کسی یا حتی خودمون خون میبینم .چند روز پیش داشتم بستنی نانی میخوردم اخراش دیدم جلدش که نزدیک لبم بود قرمزه نمیدانم رژلبم بود یا خون. یا لباس زیر خریدم بعضی جاهاش لکه های قرمز یا قهوه ای دارد.یا رژ لب زدم بعد دیدم داخل دهانم نزذیک لبم قرمزه من قبلش مسواک زده بودم ولی جایم خون نیامده بود وحتما خون تو رژلبم بوده و اینکه روی بسته دستمالی که دکترم از ش بهم دستمال کاغذی داد یه لکه قهوه ای که مثل خون خشک شده بودو هزاران اتفاق دیگر که من بعدش نگران سلامت ی بچه در شکمم میشم که مبتلا شدیم و من مسئول هستم ومشاوره هم رفتم ولی کار های که به من گفتند در توانم نیست مثلا اگه چیزی کثیفه ازش فرار نکن بهش دست بزن . انقدر دست هایم را میشورم که پوستم داغون شده شاید بعد از هر اتفاق ده بار یا بیشتر. لطفا بنده را راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : وسواس فکری

سلام
    چه حس بدی
    عزیزم شما نگران سلامتی بچه ات هسی درحالی ک این فکرها بیشتر به بچه ات صدمه میزنه
    پس بین بد و بدتر یکی را انتخاب کن
    ینی شما شک داری ک اون خوراکی یا وسیله خونی شده اما در عوص مظمین هسی ک این فک کردن و استرس داره به بچه ات اسیب میزنه پس بهتره به شکت بی اعتنا بشی و به دل ماجرا بزنی و اون خوراکی یا لباس را استفاده کنی و بعد برو بیرون یا مشغول ی کاری بشو ک.خیلی دوسش داری تا ذهنت به سمت اون نره و فراموش بشه

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35053
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وسواس فکری

نقل قول نوشته اصلی توسط تقدیس نمایش پست ها
    با سلام .بنده یک خانم 24 ساله باردار می باشم که از قبل از بارداری نسبت به اچ ای وی و هپاتیت ترس داشتم.قبلا بنده فقط ار آزمایشگاه ترس داشتم ولی الان نسبت به همه چیز ترس دارم و در آنها خون میبینم.در غذا،شیر،ماست، تیغ های بسته بندی شده لباس جدید که میخرم رو جلد تمام خوراکی ها و وسایل شوینده میوه صندلی ها در ماشین ها پول و.....خون میبینم. برا مثال رو پاکت پفک ، رو تیغ های بهداشتی که تازه باز کردم لکه ببینم میگم خونه، لباس زیر که میخرم چیزی به جز طرحش ببینم میگم خونه واینکه کلا یا رو همه چیز انقدر میگردم که لکه قرمز پیدا کنم ومیگم خب این که تو مغازه بوده آلوده شده ( مثلا یکی اومده تو مغازه دستش که خونی بوده زده رو جلد بیسکویت تا وقتی من دست بهش زدم بگیرم یا برده خونه یکاریش کرده اورده پس داده)یا اگه پیدا نکنم میگم یه وسیله (مثلا تیغ یا پفک و .... )با یک سوزن بسیار نازک الوده شده که با چشم سوراخی بسته معلوم نیست یا تو کارخونه این آلوده شده وجدیدا لوازم آرایشی بهداشتی هم اضافه شده رو رخت خواب خانه کسی یا حتی خودمون خون میبینم .چند روز پیش داشتم بستنی نانی میخوردم اخراش دیدم جلدش که نزدیک لبم بود قرمزه نمیدانم رژلبم بود یا خون. یا لباس زیر خریدم بعضی جاهاش لکه های قرمز یا قهوه ای دارد.یا رژ لب زدم بعد دیدم داخل دهانم نزذیک لبم قرمزه من قبلش مسواک زده بودم ولی جایم خون نیامده بود وحتما خون تو رژلبم بوده و اینکه روی بسته دستمالی که دکترم از ش بهم دستمال کاغذی داد یه لکه قهوه ای که مثل خون خشک شده بودو هزاران اتفاق دیگر که من بعدش نگران سلامت ی بچه در شکمم میشم که مبتلا شدیم و من مسئول هستم ومشاوره هم رفتم ولی کار های که به من گفتند در توانم نیست مثلا اگه چیزی کثیفه ازش فرار نکن بهش دست بزن . انقدر دست هایم را میشورم که پوستم داغون شده شاید بعد از هر اتفاق ده بار یا بیشتر. لطفا بنده را راهنمایی کنید
    سلام.ببين صدامو داري؟؟؟؟ كسي داره باهات صحبت ميكنه كه خودش در تمام طول عمرش از اين مشكلا رنج ميبرده ،اما الان خوبه خوبه ...
    تو نهايتا قراره 70 تا 80 سال تواين دنيا زندگي كني و بعدش مثل همه ميميري... تويكي هستي مثل بقيه 7000000000ادم روي كره زمين...
    ببين يه كاريو داشته باش براي انجام دادن (ورزش،درس،هنرو...)وروي اون كار متمركز شو .اين بهت حس خوب ميده.
    در واقع تو هيچ مشكلي نداري .فقط كافيه به خيلي چيزا اصن فكر نكني...
    واينكه يه بازي باحال .نترس بودن هزينه داره .به اين چيزي كه دارم ميگم اصن فكر نكن فقط عمل كن .بعد اينكه اين متنو خوندي اولين جايي كه حس كردي خون ديدي ،رو هر چيزي كه بود اونو بخور ،بزار تو دهنت .نترس هيچي نميشه تهش ميميري.تهش يه بار ميميري ولي اينجوري كه تو خودتو داري اذيت ميكني ،هر روز داري ميميري .
    لازم ميدونم بگم من الان خودم كارشناس itيكي از شركت هاي معتبر م.وشخصي با اين سطح از سواد داره باهاتون صحبت ميكنه...

4. کاربران زیر از محسن987 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)