نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: پسری تنها هستم !

1421
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    تشکر شده 591 بار در 267 پست
    میزان امتیاز
    9

Smile پسری تنها هستم !

این پست بسته شد ... !
    ویرایش توسط CÆSAR : 07-03-2015 در ساعت 11:36 PM
    امضای ایشان
    ᓄ ـنابع בر پاییـטּ هر پست בرج شـבه است
    امام صادق سلام الله عليه : مَن عَيَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم يَمُت حَتّى يَركَبَهُ
    كسى كهـ ᓄـؤـᓄـنى را براى گناهــى سرزنش كند، نـᓄـيرد تا خودش آטּ گناهـ را ᓄـرتكب شود ᓄـيزاטּ الحكـᓄـة: ح 14854
    اوجتنهــــــــــــــــــــای ــیـ ...

2. 5 کاربران زیر از CÆSAR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پسری تنها هستم !

سلام به نظر من بهتره شما زیاد این وضعیت خودتونو سخت نگیرید بهتره سعی کنید که به دوستاتون ارتباط بهتری برقرار کنید و زیاد سختگیری نکنید همیشه لبخند بزنید و چهره عبوس و اخمو داشتن باعث میشه ادم تنها بشه این خصوصیتتون خیلی خوبه که با هرکسی صمیمی نمیشید پس لاقل سعی کنید با همه یه سلام و علیک یا یه احوال پرسی داشته باشید تا بقیه بفهمن که شما هم وجود دارید خواستن توانستن است موفق باشید
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

4. 4 کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    میزان امتیاز
    9

مرسی از پاسختون و توجهتون
    اما در جوابتون باید بگم کار من از سخت گیری و این حرفا گذشته...! به این اوضاع عادت میکنمو باهاش کنار میام البته خیلی وقته که عادت کردم اما از درون دارم از بین میرم مطمئنم اخر خوشی نداره
    من خودمم نیمتونم چیزی که دیگران میخوان باشم !همه هم خودشونن و من حقی ندارم که به دیگران بگم که چی باشند !
    در اخر باید بگم : ایــده آل نبودטּ از هر تنهایــیـ تنهایــیـ تر است
    ویرایش توسط CÆSAR : 06-09-2015 در ساعت 01:38 PM
    امضای ایشان
    امام صادق سلام الله عليه : مَن عَيَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم يَمُت حَتّى يَركَبَهُ
    كسى كهـ ᓄـؤـᓄـنى را براى گناهــى سرزنش كند، نـᓄـيرد تا خودش آטּ گناهـ را ᓄـرتكب شود ᓄـيزاטּ الحكـᓄـة: ح 14854

6. 2 کاربران زیر از CÆSAR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من مشکل شما الان تنهایی نیست مشکلتون اون چیزیه که باعث شده تو خودتون باشین
    از کی تا حالا اینطوری شدین؟؟افسردگیتون به خاطر چی بود ؟دلیلش برطرف شد؟چرا سرد شدین و گرم نمیگیرین؟تجربه تلخی از قبل دارین؟

8. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    میزان امتیاز
    9

همون طور که گفتم من هیچ رابطه ای با کسی نداشتم که بخام تجربه ای داشته باشم نه اینکه دوست نداشته باشم دیگران دوست ندارن !
    خیلی تلاش کردم سعی کردم دست و پا زدم اما خوب بعضی وقت ها به جایی میرسی که دیگه باید کنار بیای اما خوب به ضرر خودته !
    طوریه که به بچه های دانشگاه میگم هم کلاسی نه دوست ! البته شرایط اینو ایجاد میکنه !
    ویرایش توسط CÆSAR : 06-09-2015 در ساعت 02:21 PM
    امضای ایشان

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من فکر میکنم شما شاید به خاطر خجالتی بودن شایدم به خاطر اصولای خاصی که برای ارتباط با بقیه پیش خودتون دارین خودتون به کل واسه دوستی و معاشرت پیش قدم نمیشین یا اگرم بشین شاید اشتباه عمل کنید اشتباه یعنی مثلا از اولش که میرین جایی حسابی اخمو و جدی هستین بعدش یه مرتبه از کسی خوشتون میاد میخاین که باهاش دوست شین بعد با اون یه نفر رفتارتون تغییر میکنه....
    کلا شما اگه دفعه های اول یه برخوردی داشته باشین که ادمای اون محیط یه برچسب بهتون بزنن و فرضا بگن که شما مغروری یا دوست نداری با کسی معاشرت کنی این ذهنیت دیگه راحت تغییر نمیکنه چون ادما اکثرا همون چیزایی تو ذهنشون حک میشه که تو برخوردای اول میبینن
    به خاطر همین اگه همیشه سرد بودین و یکی و دوبار با چندنفر خاص خوب رفتار کردین ولی جواب نگرفتین بگم این اسمش تلاش نیست چون از قبلش کاری کردین که موفق نشدنتونو تضمین کنه
    من خودمم نیمتونم چیزی که دیگران میخوان باشم !همه هم خودشونن و من حقی ندارم که به دیگران بگم که چی باشند !
    این حرفتون خیلی خوبه قرار نیست کسی باشین که خودتونم نمیشناسینش قراره اون ادمیو توی خودتون پیدا کنید که میتونه تنهاییشو پر کنه و دیگه ناراحت نباشه
    من دقیق نمیدونم مشکل خجالتی بودنتونه یا اینکه تو رابطه سخت گیرین و با هر کی نمیجوشین و سنگین رفتار میکنی؟؟؟
    میتونه ام این باشه که خجالتی هستین اما برای اینکه این مشکلو پنهان کنید خشک رفتار میکنید تا اصلا تو موقعیتای سخت گیر نکنید که باعث خجالتونم نشه....
    به هر حال هرکدومش راهکارای خودشو داره وقتی مشکلو بشناسین راه حل پیدا کردن اسونه

11. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    میزان امتیاز
    9

کد:
    کلا شما اگه دفعه های اول یه برخوردی داشته باشین که ادمای اون محیط یه برچسب بهتون بزنن و فرضا بگن که شما مغروری یا دوست نداری با کسی معاشرت کنی این ذهنیت دیگه راحت تغییر نمیکنه چون ادما اکثرا همون چیزایی تو ذهنشون حک میشه که تو برخوردای اول میبینن
    واقعا عجیب هستند ادما اگه اینطور باشه این عادلانه نیست من خیلی از بچه ها رو دیدم که دوستای خوبی بودن معاشرت بهتر از من داشتن اما تو دوستی شون مشکل پیدا کردن بعد از مدتی من خودم با چشم دیدم ! اما این دلیل خوبی نیمتونه باشه ! من خودم وقتی از کسی چیزی دقیق نمی دونم جز تصویر هیچ وقت قضاوت نمیکنم !
    امضای ایشان

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Cesar نمایش پست ها
    کد:
    واقعا عجیب هستند ادما اگه اینطور باشه این عادلانه نیست من خیلی از بچه ها رو دیدم که دوستای خوبی بودن معاشرت بهتر از من داشتن اما تو دوستی شون مشکل پیدا کردن بعد از مدتی من خودم با چشم دیدم ! اما این دلیل خوبی نیمتونه باشه ! من خودم وقتی از کسی چیزی دقیق نمی دونم جز تصویر هیچ وقت قضاوت نمیکنم !

خب همه همینطورین دیگه به خاطر همین همیشه میگن برخورد اول مهمه
    درسته قضاوت خیلی کار بدیه وقتی شناخت نباشه ولی این خوب و بدایی که ما میگیم یه سری اصول اولیست که همه میدونن ولی واقعیت اینه که تو رفتار اکثرا اینطوری این اصولو رعایت نمیکنن حتی خود شمام خواه ناخواه شاید همینطوری باشین
    مثلا فکر کنید یه اقایی که از همه نظر به اصول شما بخوره اما به شدت اخمو و خشک رفتار کنه یه طوری که همیشه فکر کنید اگه بخاین پیش قدم شین واسه اشنایی 99٪قبول نمیکنه خب شمام دیگه ریسک نمیکنین هر چندم که اون خیلی ادم خوبی باشه یا ظاهر خشنش برخلاف باطن رئوفش باشه یا ازین حرفا....
    کلا ادما به خاطر این به هم نزدیک نمیشن که مثلا فکر میکنن طرف فرهیختست یا ادم کاملیه یا اخلاق خوبی داره ...
    من فکر میکنم ادما با هم دوست میشن چون اولش بهم حس خوبی دارن اون شناختم بعدا کم کم پیش میاد و معلوم میشه که میتونن با هم رفیق باشن یا اینکه با هم مشکل پیدا میکنن...
    خوب بودن و معاشرتی بودن 2 تا بحث جداست که هردوتاش لازمه اگه کسی خوب نباشه تو طول دوستی مشکل پیدا میکنه و وقتی طرفش شناختش ازش دور میشه ولی اگه معاشرتی نباشه اصلا فرصت دوست شدنو از خودش میگیره یعنی دیگه به اون مرحله شناختم نمیرسه که خوب یا بد بودنش فرقی بکنه...

14. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    میزان امتیاز
    9

ایا بهتر نیست ادما رو اول بشناسیم ؟ بعدش با مشکل مواجه نشیم یا دشمنی ایجاد نشه پشت کسی حرفی زده نشه !؟
    معمولا افراد وقتی با هم دوست میشن که یه هدف باشند ! واقعا ذهنیت ادما پر از اشتباست !

کد:
    مثلا فکر کنید یه اقایی که از همه نظر به اصول شما بخوره اما به شدت اخمو و خشک رفتار کنه یه طوری که همیشه فکر کنید اگه بخاین پیش قدم شین واسه اشنایی 99٪قبول نمیکنه خب شمام دیگه ریسک نمیکنین هر چندم که اون خیلی ادم خوبی باشه یا ظاهر خشنش برخلاف باطن رئوفش باشه یا ازین حرفا....
    این مثالی که زدین مثل دختری هست که از پسری خوشش میاد و اینکه مردد! خوب افراد حق انتخاب دارند متاسفانه یا خوشبختامه ادمایه اطراف من پشتشون گرمه ! اینجور افراد دوستی رو دوستی نمیبینن نیاز میبینن واسه همینه سعی میکنن دوستای زیادی جمع کنن یا ادعا کنن تو اجتماعن و شادابن برای اینکه افرادو جذب خود کنند در صورتی که مشخص هست که دارند خودشونو گول میزنن ! به نظر من اینجور افراد بیشتر ادمای تنهایی هستند تا ادمای تنها ! این افراد وقتی دوست می شوند بعد از مدتی سرد می شوند و حد و مرز های همدیگرو زیر پا میازارن احترام همدیگرو ندارند !
    ویرایش توسط CÆSAR : 06-09-2015 در ساعت 05:17 PM
    امضای ایشان

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

ایا بهتر نیست ادما رو اول بشناسیم ؟ بعدش با مشکل مواجه نشیم یا دشمنی ایجاد نشه پشت کسی حرفی زده نشه !؟
    معمولا افراد وقتی با هم دوست میشن که یه هدف باشند !
    وقتی ازشون دورین چطوری میخاین بشناسینشون؟
    بعدم چرا باید با مشکل مواجه شین؟ مثلا با پسرا دوست میشین اگه ازشون خوشتون اومد رابطتونو بیشتر میکنید مثلا برنامه تفریح و بیرون رفتن و این چیزارو با هم هماهنگ میکنید اگه نشد نهایتا فقط یه اسمن تو لیست مخاطبای گوشیتون ( یا دفتر تلفنتون )
    یا اگه مسئلتون اشنایی با جنس مخالفه بگم که بیشتر دخترا از پسرای اخمو و خشک خوششون نمیاد همونطور که از پسرای لوس و لوده خوششون نمیاد اگرم قصد دارین وقتی به یه دختر پیشنهاد میدین اون حداقل بهتون یه فرصت بده یا چشم بسته بهتون نه نگه باید قبلش یه ذهنیت خوب از خودتون تو اطرافیانتون ب وجود بیارین ( توی ذهن همه نه فقط یه نفر خاص )
    مثلا اینکه چرا سرد و خشک رفتار کنید وقتی حالتون خوبه لبخند بزنید بذارید بقیه ام ازتون انرژی مثبت بگیرن توی کارای جمعی شرکت کنید اینطوری خود به خود دیده میشید دیگه لازم نیست یه نفر خاص شمارو ببینه یا نادیده بگیره... به خودتون اجازه بدین توی جمع دیده بشین اونم با یه لبخند و یه روی باز
    یا درمود ادما یکم سخت گیریو کمتر کنید مثلا اگه یه نفر ادم شوخیه ولی قابل اعتماد نیست چه اشکالی داره باهاش شوخی کنید و توی شوخیاش همراهیش کنید اما رابطتونو تو همون حد محدود نگه دارین و نذارین بهتون نزدیک شه .
    با بعضیا میشه لحظه های خوبو تجربه کرد با بعضیا ساعتای خوب و با چند نفر محدودم سال های خوب

17. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    میزان امتیاز
    9

کد:
    اگه مسئلتون اشنایی با جنس مخالفه بگم که بیشتر دخترا از پسرای اخمو و خشک خوششون نمیاد همونطور که از پسرای لوس و لوده خوششون نمیاد[replacer_img] اگرم قصد دارین وقتی به یه دختر پیشنهاد میدین اون حداقل بهتون یه فرصت بده یا چشم بسته بهتون نه نگه باید قبلش یه ذهنیت خوب از خودتون تو اطرافیانتون ب وجود بیارین ( توی ذهن همه نه فقط یه نفر خاص )
    جالب بود اما باید عرض کنم خوب بعضی از افراد سرشتشون اینه که اینطور باشند (واقعا چیزی که فکر می کردم هم شد تو این قسمت واقعا مطمئن شدم(دید خانم ها) ) واقعا هم سخت هست که ادعای ادمای شاداب و جالب و بامزه رو در بیارن اصلا همچین چیزی نمیشه بله به همین دلیل هست که من میگم ایده ال نبودن از هر تنهایی سخت است ! چون از همه نظر طرد میشی و با بقیه فرق داری مثل جوجه اردک زشت
    ویرایش توسط CÆSAR : 06-09-2015 در ساعت 05:40 PM
    امضای ایشان

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

به نظر من بین خاص بودن و نچسب بودن یه مرز باریکه کافیه یکم اشتباه کنی تا با همه ی حسنایی که داری ادما به جای اینکه نیمه ی قابل ستایش و خوبتونو ببینن اون بعد غیر قابل درک و هضمتونو بیبینن که نمیتونن برای خودشون تعریفش کنن بعدم مثل همیشه که از چیزایی که نمیفهمن فرار میکنن از شمام دور میشن...

20. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام دوست عزیز

خب از نوشته هاتون معلومه معلومه که زیادی توی خودتون هستین ، و خودتون هم مسئله خودتون رو حل کردین

جواب ها رو خودتون بلدین و میدونین که به دوستی از جنس خودتون نیاز دارین تا باهاش ارتباط برقرار کنید ، پس دنبال دلیل برهان روابط دیگران نگردین .

انسان موجودی اجتماعی است ، اگه با دیگران ارتباط برقرار نکنه افسرده میشه .

با شخصیت ایده آلیستتون برای دوست یک معنی بزرگ تعریف کردین و هر چه میگردین پیادش نمیکنین .

اگه دنبال بهترین بودن هستین باید بدونید که منعطف بودن و سازگار پذیری هم بخشی از یک شصخیت خوبه ، با انسان های اطرافتون ارتباط برقرار کنید و تعامل داشته باشین البته در جهت مثبت .

افراط در کمال گرای ، شما رو در آینده به زمین میزنه و به خود کامگی سوق میده ، سعی کنید اعتدال رو رعایت کنید .

برای شاد بودن نباید دنبال دلیل باشین ، نه قید زمان میخواهد و نه قید مکان شادی کنید بدون دلیل .

بهتون پیشنهاد میکنم وقت بیشتری رو با همجنس های خودتون بگذرونید ، لازم نیست حتماً دوست صمیمی باشین و رفیق گرما به ، همین که بعضی وقتا با افرادی که احساس میکنید آدم های خوبی هستن صحبت کنید هم خوبه .

اگه شرایطتون هم آماده شده ازدواج کنید ، اگه هنوز شرایط محیا نیست برای بهتر شدن تلاش کنید ( سعی کنید برای آماده شدن شرایطتون زیادی سخت نگیرین و افراطی عمل نکنید ، تا زمان رو از دست ندین . )

لبخند زدن رو تمیرن کنید .
    تفکر کنید و ذهنتون رو ویرایش کنید .
    خودتون رو زیاد نقد نکنید .
    قدر دانی کردن رو تمرین کنید .
    زمان بیشتری رو با خانواده و دوستان بگذرانید .
    برای یک مسافرت یا تفریح برنامه ریزی کنید ، لازم نیست حتما به این مسافرت برین .
    زمانی رو در هفته به کمک کردن به بقیه اختصاص بدین .
    به فضای آزاد برین ، ورزش کنید .

22. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

مرسی از پاسختون و توجهتون
    اما در جوابتون باید بگم کار من از سخت گیری و این حرفا گذشته...! به این اوضاع عادت میکنمو باهاش کنار میام البته خیلی وقته که عادت کردم اما از درون دارم از بین میرم مطمئنم اخر خوشی نداره
    در اخر باید بگم : ایــده آل نبودטּ از هر تنهایــیـ تنهایــیـ تر است
    با سلام شما تسلیم تنهایی شدید و خودتون نمیخواهید تغیر ایجاد کنید ... واسه فرداتون برنامه ریزی کنید با برنامه میش برید تا زندگی هدفمند داشته باشید دوست پیدا کردن سخت نیست دوست خوب یافتن سخته ... زمانی که با اطرافیانتون صحبت میکنید سعی کنید سخنان شیرین به زبونتون جاری کنید... کلام معجزه میکنه دست کم نگیرید ...
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

24. 2 کاربران زیر از دریا071 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)