نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: پیدا کردن دوست مناسب

2309
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18117
    تشکـر
    142
    تشکر شده 51 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

پیدا کردن دوست مناسب

سلام.من دختر شونزده ساله هستم كه مشكل دوست دارم چجورسي بگم. فك ميكنم تنهام و هيچ كسوندارم درحالي كه تو مدرسه همه منو ميشناسن ولي همش فك ميكنم خيلي تنهام و هيچ دوستي ندارم راستش فقط دوتا دوست صميمي دارم كه بعضي اوقات هستن و بعضي اوقات نيستن وقتي ميخوام با بقيه دوست صميمي بشم بازم اونا گروها خودشونو دارن و بهم توجه نميكنن بخدا خسته شدم و به دوست خيلي نياز دارم خييييييلي نه خواهري دارم نه دوست مثل خواهري بقيه رو نگاه ميكنم ميبينم حداقل پنجتا دوست صميمي دارم من چي،حتي وقتي بيمارستان بودم بخاطر اپانديسم هيچكس نيومد ملاقاتم فقط يه دوست صميم طزنگ ميزد احوال پرسي ميكرد خسته شدم از بي كسي از بيهمدمي چكار كنم.؟؟؟؟

2. 2 کاربران زیر از negin478 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : من دوست ميخوامممم

نقل قول نوشته اصلی توسط negin478 نمایش پست ها
    سلام.من دختر شونزده ساله هستم كه مشكل دوست دارم چجورسي بگم. فك ميكنم تنهام و هيچ كسوندارم درحالي كه تو مدرسه همه منو ميشناسن ولي همش فك ميكنم خيلي تنهام و هيچ دوستي ندارم راستش فقط دوتا دوست صميمي دارم كه بعضي اوقات هستن و بعضي اوقات نيستن وقتي ميخوام با بقيه دوست صميمي بشم بازم اونا گروها خودشونو دارن و بهم توجه نميكنن بخدا خسته شدم و به دوست خيلي نياز دارم خييييييلي نه خواهري دارم نه دوست مثل خواهري بقيه رو نگاه ميكنم ميبينم حداقل پنجتا دوست صميمي دارم من چي،حتي وقتي بيمارستان بودم بخاطر اپانديسم هيچكس نيومد ملاقاتم فقط يه دوست صميم طزنگ ميزد احوال پرسي ميكرد خسته شدم از بي كسي از بيهمدمي چكار كنم.؟؟؟؟
    خوش به حالت یکی هست که احوالتو پرسید.

مثل این که دوستای تو از من بیشترن. یه چندتا بهم قرض بده.

تو الآن تو سنی هستی که ناراحتی های الکی میاد سراغ آدم. فکر اینکه آدم تنهایی هستی خیلی بی کسی هیچ کی دوست نداره هیچ فایده ای نداری و بقیه ی فکرا... خیلیا تو این سن ازین فکرا زیاد به ذهنشون رسیده. خاصیت این سنه.

دو تا دوست صمیمی داری خوبه دیگه. دوست صمیمی همین که همش نیست خوبه. دوستای زیاد داشته باشه آدم هوایی میشه فک می کنه پشتش گرمه بعد تو موقعیت های سخت یه وقت ددی پشتش خالی بشه.

سعی کن صمیمیتتو با دخترای خوب زیاد کنی. چطوری نداره.... مثلا به هم عید یا مناسبت های مختلف رو تبریک بگین و با هم درس بخونین و .... دختری باشه که جنبه ی دوستی رو هم داشته باشه.

برادر هم نداری؟ البته برادرا فک کنم به خواهراشون اهمیت نمی دن زیاد.

زیاد غصه نخور. شاد باش.

مدرستون خصوصیه یا دولتی؟ تیزهوشانه؟

همه تو رو میشناسن. باید صمیمیتت رو با اونایی که خوبن بیشتر کنی. اونایی خوبن که وقتی واسشون کار خوب انجام میدی مثلا تو مدرسه چیزی میخری واسه اون هم میخری و ... جنبشو دارن. سعی کن صمیمیتت رو بین دوستای صمیمی ای که الآن داری گسترش بدی و شما خودتون یه گروه بشین.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18117
    تشکـر
    142
    میزان امتیاز
    9

مدرسه ام دولتيه برادر دوساله دارم با اون دوستي كه گفتن تو بيمارستان همش احوالمو ميپرسيد درس ميخونم

5. کاربران زیر از negin478 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

مدرسه ام دولتيه برادر دوساله دارم با اون دوستي كه گفتن تو بيمارستان همش احوالمو ميپرسيد درس ميخونم
    لپای برادرتو از طرف من بکش.

خوب صمیمیتتون رو بیشتر کنید با اون دوستتون سعی کنید فعالیتتون رو زیاد کنید تو زمینه های مختلف تو مدرسه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18117
    تشکـر
    142
    میزان امتیاز
    9

بخاطر اينكه زود قبلا به يكي از دوستام خيييلي وابسته شده بودم ،و خيلي بخاطر اين وابستگيم زجر كشيدم،اون نميخواد وابسته اش بشم و كمتر باهام ميمونه بخاطر همين نميتونم صميميتم و بيشتر كنم

8. کاربران زیر از negin478 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18117
    تشکـر
    142
    میزان امتیاز
    9

چكاررر كنم راهي ديگه ندارم؟؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

خوب شما که سنی نداری می تونی از همین الان تمرین کنی می تونی کم کم اجتماعی تر
    بشی و دوستای زیادی پیدا کنی. کار سختی نیست، فقط قدم اولش سخته. یه سری مهارت ها
    لازمه که تو همین سایت یا اینترنت بگردی میتونی پیداش کنی

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

بخاطر اينكه زود قبلا به يكي از دوستام خيييلي وابسته شده بودم ،و خيلي بخاطر اين وابستگيم زجر كشيدم،اون نميخواد وابسته اش بشم و كمتر باهام ميمونه بخاطر همين نميتونم صميميتم و بيشتر كنم
    موقع پاسخ نقل قول کن تا واسه ما اعلان بیاد.

بهم توضیح بده در مورد اون صمیمیت زجرآور... چی بود؟

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : من دوست ميخوامممم

منم چنین مشکلیو دارم یکیو ميخوام که همه جا باشهمثل تکیه گاهتا منم صد برابر براش بزارمدوستای من یا نیستن یا خالی از احساساتناوني هم که شانس داشتنشو داشتم بخاطر کارای احمقانه ام بهم ديگه اعتماد ندارهنميدونم کسی دیده يا نه ولی من خیلی دنبال رابطه دوستانه ای مثل captain America و winter soldier گشتم.آیا زیادی دور از ذهنه که همه جوره هوای یکیو داشته باشی؟
    امضای ایشان
    Send a signal To guide me home

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پیدا کردن دوست مناسب

داشتن دوست خوب براي همه لازم است و هر چه هم آدم دوستان خوب بيشتري داشته باشد بهتر است. اما راستش را بخواهيد پيدا كردن دوست خوب كار سختي است و بايد خيلي چيزها را بدانيم و انجام دهيم تا او را پيدا كنيم و سعي كنيم خودمان هم دوست خوبي براي او باشيم. راه هاي پيدا كردن دوست خوب زياد است ولي من فقط پانزده راه را كه به فكرم آمده است مي نويسم.

1- براي پيداكردن دوست خوب بايد اول سعي كنيم خودمان آدم خوبي باشيم. به خاطر اينكه اگر آدم خوبي نباشيم دوست هاي خوب ما را براي دوستي قبول نمي كنند. همان طور كه ما دنبال آدم هاي خوب براي دوستي كردن مي گرديم بايد اين حق را به ديگران بدهيم كه آن ها هم دنبال دوست هاي خوب باشند. پس ما بايد اول خودمان خوب باشيم بعد دنبال دوست هاي خوب بگرديم. اگر رفتارهاي بد از ما ديده شود يعني ما دوست هاي خوب زيادي را از دست داده ايم.

2 -براي پيداكردن دوست خوب بايد به نظافت و تميزي خود خيلي توجه كنيم. بايد يادمان باشد كه يكي از علامت هاي دوست خوب رعايت تميزي و نظافت است. دوست هاي خوب هميشه به سر و وضع و لباس دوست هاي خودشان اهميت مي دهند. اگر لباس ، كيف، كفش و بدن بچه اي پاكيزه نباشد باعث مي شود بچه هاي خوب كه اين چيزها را رعايت مي كنند از او دور شوند و با او دوستي نكنند.

3 - يكي از كارهايي كه يك بچه را بچه خوب مي كند و باعث مي شود بچه هاي ديگر دوست داشته باشند كه او دوستي آنها را قبول كند، اين است كه به حرف بزرگ ترهايش گوش مي دهد و احترام آنها را نگه مي دارد. يك بچه خوب نمي تواند به حرف بزرگ ترها گوش ندهد، پس ما هم اگر مي خواهيم دوست هاي خوبي داشته باشيم بايد به تمام نصيحت ها و راهنمايي هاي پدر و مادر و بزرگ ترهاي ديگر مانند معلم مهربانمان خوب گوش بدهيم.

4 - هميشه يادمان باشد كه براي پيداكردن دوست خوب بايد يك راست به سراغ شاگردهاي زرنگ و دانش آموزان درس خوان برويم. كسي كه درسش را خوب نمي خواند و تكاليف مدرسه اش را به موقع انجام نمي دهد دوست ندارد كه دوستش هم درس بخواند و دانش آموز زرنگي باشد. تنبلي او به دوستش هم اثر مي گذارد و باعث مي شود درسش را خوب نخواند. پس براي پيداكردن دوست خوب بايد دور بچه هايي كه خوب درس نمي خوانند خط كشيد.

5 - براي پيداكردن دوست خوب مي توانيم از پدر و مادر و بزرگ ترهاي خانواده كمك بگيريم و از آنها بخواهيم كه ما را در اين مورد راهنمايي كنند. براي اين كار بهتر است كارها و رفتارهاي كسي را كه مي خواهيم براي دوستي انتخاب كنيم براي بزرگ ترهايمان بگوييم تا آنها بتوانند از روي كارها و اخلاق او به ما بگويند كه آيا براي دوستي با ما مناسب هست يا نه.

6 - اگر كسي بيايد و پيش ما پشت سر ديگران بد بگويد و رازهاي آنها را براي ما بگويد معلوم مي شود كه براي ما هم نمي تواند دوست خوبي باشد، چون حتماً يك روز هم راز ما را پيش ديگران خواهد برد.

7 - با آدم هاي سخن چين كه دوست دارند با حرف بردن و حرف آوردن بين دو نفر كه با هم قهر هستند دعوا پيش بيايد تا از همديگر بيشتر بدشان بيايد و نتوانند باهم آشتي كنند، نبايد دوست شد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18117
    تشکـر
    142
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    موقع پاسخ نقل قول کن تا واسه ما اعلان بیاد.

بهم توضیح بده در مورد اون صمیمیت زجرآور... چی بود؟
    هيچي چندبارم اينجا از بقيه كمك گرفتم و بيشتريا بخصوص پريماه خانوم خيييلي كمكم كردن خيلي وابسته يكي شده بودم جوري يه روز نميديدمش از گريه ديگه چشام باز نميشد ولي اون منو بخاطر پسر ول كرد و بد ضربه اي خوردم

15. کاربران زیر از negin478 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم.من خوب حالت رو میفهم
    میدونم دوست داری همه به عنوان خواهرهات کنارت باشند و بتونی به همشون اعتماد کنی،من فکر میکنم تو با دوستات متفاوتی...ذهنیتت و تفکراتت فراتر از باور اون هاست و اون ها دوست دارند کنار کسایی باشند که شبیه خودشون هستند...انتظارتون رو از آدم های اطرافتون کمتر کنید...عزیزم یادت باشه هیچوقت خودت رو نبازی...این تویی با این خصوصیات...با این عقاید...اگه مطمعنی تو داری راه درست رو میری ولی اون ها نمیفهمند خودت رو تغییر نده و راهی که رفتی رو ادامه بده...انتظار محبت داشتن واقعا زجرآوره...سعی کن تو مثل اونها نباشی...حالشون رو بپرسی و کمکشون کنی اینجوری بالاخره متوجه میشند که شما رفاقت سرتون میشه...من تو دوران دبیرستان خیلی تنها بودم و از طرفی هم همه دوست داشتند بیان پیشم ولی اغلب تنها بودم دلیلش هم این بود تو ذهن من چیزهایی میگذشت که فراتر از ذهن اون ها بود...به حدی تنها بودم که دبیرهام غصه م رو میخوردند و برام اشک میریختند...با وجود تمام خواهرانگی هایی که داشتیم...میخوام بگم عزیزم از دوست هات زیاد انتظار داری...رفاقت یعنی اینکه تو باید کمکشون کنی ولی ازشون کمک نخوای...همین که درحقت بدی نکنند جای شکر داره...مطمعنم اندازه ی من از دوستات بدی ندیدی شایدهم دیده باشی...برو باهاشون دوست باش اما توقعاتت را پایین بیار...باهاشون گپ بزن...مریض شدند حالشون رو بپرس...کلی براشون دعا کن...ولی انتظار نداشته باش متقابلا برات خوب باشند...این تفکرت باعث میشه خیلی از تنهاییت رنج ببری...شاید خیلی از آدم های بزرگ تنها بودند..شاید.هرکسی یه روزی تنهایی رو حس کرده،من به نحوی...شما به نحوی...اما عزیزم تشنه ی محبت هیچکس نباش و تنهاشون نذار...مطمعن باش یه روز خودشون متوجه خوبی هات میشن

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18117
    تشکـر
    142
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    سلام عزیزم.من خوب حالت رو میفهم
    میدونم دوست داری همه به عنوان خواهرهات کنارت باشند و بتونی به همشون اعتماد کنی،من فکر میکنم تو با دوستات متفاوتی...ذهنیتت و تفکراتت فراتر از باور اون هاست و اون ها دوست دارند کنار کسایی باشند که شبیه خودشون هستند...انتظارتون رو از آدم های اطرافتون کمتر کنید...عزیزم یادت باشه هیچوقت خودت رو نبازی...این تویی با این خصوصیات...با این عقاید...اگه مطمعنی تو داری راه درست رو میری ولی اون ها نمیفهمند خودت رو تغییر نده و راهی که رفتی رو ادامه بده...انتظار محبت داشتن واقعا زجرآوره...سعی کن تو مثل اونها نباشی...حالشون رو بپرسی و کمکشون کنی اینجوری بالاخره متوجه میشند که شما رفاقت سرتون میشه...من تو دوران دبیرستان خیلی تنها بودم و از طرفی هم همه دوست داشتند بیان پیشم ولی اغلب تنها بودم دلیلش هم این بود تو ذهن من چیزهایی میگذشت که فراتر از ذهن اون ها بود...به حدی تنها بودم که دبیرهام غصه م رو میخوردند و برام اشک میریختند...با وجود تمام خواهرانگی هایی که داشتیم...میخوام بگم عزیزم از دوست هات زیاد انتظار داری...رفاقت یعنی اینکه تو باید کمکشون کنی ولی ازشون کمک نخوای...همین که درحقت بدی نکنند جای شکر داره...مطمعنم اندازه ی من از دوستات بدی ندیدی شایدهم دیده باشی...برو باهاشون دوست باش اما توقعاتت را پایین بیار...باهاشون گپ بزن...مریض شدند حالشون رو بپرس...کلی براشون دعا کن...ولی انتظار نداشته باش متقابلا برات خوب باشند...این تفکرت باعث میشه خیلی از تنهاییت رنج ببری...شاید خیلی از آدم های بزرگ تنها بودند..شاید.هرکسی یه روزی تنهایی رو حس کرده،من به نحوی...شما به نحوی...اما عزیزم تشنه ی محبت هیچکس نباش و تنهاشون نذار...مطمعن باش یه روز خودشون متوجه خوبی هات میشن
    برام دعا كن كه بتونم خودم خيلي از امام رضا خواستم كمكم كنه و بهتر شدم ولي اميدوارم بتونم يه روزي قوي بشم بخدا ديگه خستم از بس از دوستام نابيدم اخه چرااااا

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

برام دعا كن كه بتونم خودم خيلي از امام رضا خواستم كمكم كنه و بهتر شدم ولي اميدوارم بتونم يه روزي قوي بشم بخدا ديگه خستم از بس از دوستام نابيدم اخه چرااااا
    ان شاالله حالتون بهتر میشه عزیزم تو آدم آرومی هستی؟

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18117
    تشکـر
    142
    میزان امتیاز
    9

يكمي ادم عصبي هستم

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

يكمي ادم عصبي هستم
    اینکه خودت میدونی خیلی خوبه و بهت تبریک میگم
    پس برای آرامش داشتنت تلاش کن
    من هم کمکت میکنم

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

هيچي چندبارم اينجا از بقيه كمك گرفتم و بيشتريا بخصوص پريماه خانوم خيييلي كمكم كردن خيلي وابسته يكي شده بودم جوري يه روز نميديدمش از گريه ديگه چشام باز نميشد ولي اون منو بخاطر پسر ول كرد و بد ضربه اي خوردم
    خوبه که الآن خوب شدی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)