نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: چرا هیچ کس باهام دوست نمیشه؟

15023
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14416
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا هیچ کس باهام دوست نمیشه؟

سلام من از اول ابتدایی هیچ دوستی نداشتم. اخلاقم خوبه و با هر نوع اخلاقی کنار می ایم.مثلا تو مدرسه یه همکلاسی دارم که با همه بد رفتاری می کنه ولی انها باهاش دوستن نمی دونم مشکل از قیافمه؟؟؟از من زشت تر ها هستن که کلی دوست دارن وقتی خودمو باهاشون مقایسه می کم انها خیلی نادان تر از من به نظر می ایند من زیاد بیرون نمی رم و دوست ندارم که به پارتی و نمی دونم اونجور جاها برم .لی اونا می روند شاید مشکل از همینه چون یبار بهم گفتن که تو خیلی افتاب مهتاب ندیده ایی ما همچین ادم هایی دوست نداریم.

2. 2 کاربران زیر از anitaalonegirl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چرا هیچ کس باهام دوست نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anitaalonegirl نمایش پست ها
    سلام من از اول ابتدایی هیچ دوستی نداشتم. اخلاقم خوبه و با هر نوع اخلاقی کنار می ایم.مثلا تو مدرسه یه همکلاسی دارم که با همه بد رفتاری می کنه ولی انها باهاش دوستن نمی دونم مشکل از قیافمه؟؟؟از من زشت تر ها هستن که کلی دوست دارن وقتی خودمو باهاشون مقایسه می کم انها خیلی نادان تر از من به نظر می ایند من زیاد بیرون نمی رم و دوست ندارم که به پارتی و نمی دونم اونجور جاها برم .لی اونا می روند شاید مشکل از همینه چون یبار بهم گفتن که تو خیلی افتاب مهتاب ندیده ایی ما همچین ادم هایی دوست نداریم.

سلام
    خوش اومدی، سال نوت مبارک

آنیتا خانوم، خودت چقدر خودت رو دوست داری؟
    خودت چطور با دیگران برخورد می کنی؟ آیا همونطور باهاشون برخورد می کنی که دوست داری با تو برخورد کنند!؟
    فکر نکنم اینطور باشه که همه اطرافیانت اهل پارتی و ولگردی باشند، مسلما افرادی هستند که مثل تو با علایق و ویژگی های مشترک باشند.
    امضای ایشان

4. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    میگی اخلاقت خوبه و با هر اخلاقی کنار میای مگه میشه؟؟؟یه ادم واسه خودش سلیقه داره طرز فکر خودشو داره به هر جال کسایی هستن که عاشقشونی کسایی هستن که دوست داری باهات وقت بگذرونن و کنارش حتما کساییم هستن که دلت نخاد حتی ببینیشون
    اگه غیر از اینه به خودت شک کن انیتا
    من فک میکنم تو خود واقعیتو پشت یه سری ملاکا برای خوب بودن قایم کردی تا مورد قبول بقیه باشی اگه اینطوره حتما از نظر بقیه یه ادم ضعیف خسته کننده و دورویی خوب بودن یعنی خودت باشی یعنی از نظر خودت خوب باشی نه از نظر بقیه .
    ادما به خصوص دخترا وقتی ببینن کسی خیلی دنبال دوست شدن باهاشونو یه جورایی ارزوشونه باهاشون باشه ازش دوری میکنن دلیلشم نمیدونم شاید پیش خودشون گمانای بد میکنن در مورد طرف یا هر چی.....
    تو خودت باش همون چیزی که هستی و پیدا کن و همه ی خصوصیتای خوب و بدتو بدون اینکه نظر بقیه مهم باشه نشون بده بعدش صبر کن کسایی که میتونن انیتای واقعیو دوست داشته باشن خودشون میان سمتت
    فقط خودت باش به قول اقای e.vخودتو دوست داشته باش
    برای دوستیم یه مدت به نظر من پیش قدم نشو برعکس بهشون اهمیت نده بذار بچه ها تغییرتو ببینن اونوقت از سر کنجکاویم شده میان ببینن چی شده که تو دیگه مثل قبل نیستی

6. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13749
    تشکـر
    79
    تشکر شده 25 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

منم تقریبا مثلتوهم من دوست زیاد دارما اما ن در اون حدی ک باهاشون ثمیمی باشم با هرکی صمیمی بودم دقیقا بدترین ضربه رو بهم زد ...و کسی ک ابجیم بودتپوم زندگیم بود دوستم بود از فکر اینکه یک دقیقاه نباشه گریم میگیره اونوقت دونفر و دید رف پس زندگیشبا اینکه هفت ماه گذشته ولی هنوز زجر میکشم چرا چون بخاطر ی ی سری شرایطا نمیتونم بیرون برم !!چون لاین و وایبر و واتساپ ندارم!!چون با پسرا دوست نمیشم و بیرون نمیرم...

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آنیتای عزیز
    روزت به خیر
    دوست مهربونم ،
    یه پیشنهاد خوب اما متفاوت برات دارم :
    .
    .
    .
    قرآن
    زیاد بخون !

همین الان قرآنتو بردار ، سوره ی مریم ، آیه ی 96 رو پیدا کن ........ همانا آنان که به خدا ایمان آوردند و نیکوکار شدند خدای رحمان آنها را محبوب میگرداند ......
    بهت قول میدم اگر قرآن خوندن کار هر روزت بشه ،آنچنان قدرت و عشقی از قلبت ساطع میشه که خودت رو هم شگفت زده میکنه ... کم کم نظر دیگران برات بی اهمیت میشه . اینقدر مشغول اصلاح اعمال خودت میشی ، اینقدر عاشق شخصیت جدیدی که پیدا خواهی کرد میشی که فراموش میکنی مشکل و ناراحتی امروزت رو ... و مطمئن باش میتونی روی اطرافیانت به شدت تاثیر بذاری .نه از راه قبول کردن خواسته های خلاف و نادرستشون ، بلکه به خاطر حقیقت وجودت که خدایی شده ... مهم نیس تو چه محیطی زندگی میکنی ، خدا مال توئه ... از داشتنش لذت ببر ( اینا رو خودم با همه ی وجودم احساس کردم و به نقطه به نقطه ی حرفام ایمان دارم ... گرچه منم گاهی فراموش می کنم اما ... از برگشتن نمی ترسم )
    موفق و سربلند باشی دوست عزیزم

9. 3 کاربران زیر از بهاره76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14571
    تشکـر
    18
    تشکر شده 13 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

گاهی ادمها زیبایند...
    نه بخاطر چهره یا کلامشان،
    بلکه صرفا بخاطر هرانچه که هستند..
    خود واقعیشان
    و اصالت حقیقیشان

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 10219.jpg  
    ویرایش توسط shab : 04-08-2015 در ساعت 07:12 PM

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6634
    تشکـر
    3
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

"عاشق خداباش تامعشوق دگران شوی"
    نه اینکه بات دوس نمیشن هیچ ربطی به قیافه نداره چون معمولا تو دوستی باجنس مخالف قیافه مهمه ولی دردوستی با همجنس قیافه زیادم دخیل نیست.
    مشکل شماباورها ونوع شخصیتتونه،من به شما پیشنهادمیکنم که فایل های صوتی تمام سمینارهای دکتر شاهین فرهنگ روتهیه و ازشون استفاده کنید تا زندگیتون زیرو رو بشه.
    راستی اسم کاربریتو هم عوض کن چون کلمه منفی داخلشه"alone=تنها"طفب قانون اول نیوتن هرعملی راعکس العملی است درجهت مخالف پس تاوقتی باورداری تنهایی تنها خواهی موند...
    یاحق...
    ویرایش توسط sinabelle : 04-11-2015 در ساعت 11:36 PM

12. کاربران زیر از sinabelle بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46154
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین من قبول دارم که میگی خدا و اینا ولی خب ما به دیگران هم برای شاد زیستن نیاز داریم
    وگر نه انسان ها به صورت گروهی زندگی نمیکردند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط یه دختر بدبخت بیکس نمایش پست ها
    ببین من قبول دارم که میگی خدا و اینا ولی خب ما به دیگران هم برای شاد زیستن نیاز داریم
    وگر نه انسان ها به صورت گروهی زندگی نمیکردند
    سلام

موافقم، بنظرم افرادی که دچار افسردگی میشن، بیشتر مشکل از اطرافیانشونه تا از خودشون.

معمولاً اطرافیانشون در مورد راهنمایی و تشویق و کمک و مشاوره هیچ شناخت و توانایی ندارن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)