مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34

موضوع: چطوری بگم نه؟

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26244
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.13
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : چطوری بگم نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    خب احترام زشت رد کردن چون دیدم بعضی موقع چقد طرف خجالت زده میشه
    همون چیزی که اوردم میتونید از این طریق دست داد هم احترام نگهداشت هم به طرف نشون داد که از این نظر مشکل دارید دفعه دیگه دست نمیده..
    این خجالت زده شدن می تونه برای طرف مقابل هم اتفاق بیفته، کسی که مجبور می شه برای احترام به این مساله تن بده هم مسلما خجالت زده می شه و شاید درگیری فکری برای فرد. این رو نمیشه یک طرفه دید. می شه با رفتار درست و مناسب نه دست داد و نه باعث شرمندگی کسی شد. اما اگر ناراحتی کوچکی هم پیش بیاد نمیشه گفت اشکالی نداره اون طرف ناراحت میشه، در مقابل هم این اتفاق میفته و اونی که علی رغم میلش این کار رو انجام داده ناراحت میشه.

باید به کسی که با این کار مخالفه هم احترام گذاشته بشه و حق داده بشه، دست دادن با دستکش یا پارچه هم رو نمیشه راه کار این مساله دونست، کسی که دست دادن رو واقعا درست نمی دونه و براش درونی شده با پارچه یا دستکش هم احساس راحتی نسبت به این کار پیدا نمی کنه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.07
    تشکـر
    18,100
    تشکر شده 9,442 بار در 3,191 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

کی گفته من مراجع و قبول ندارم چطور انقد راحت قضاوت میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

با همین قضاوت امر معروف و نهی از منکرم میکنید ؟؟ واسه همین میگم هرکسی نمیتونه اینکار و کنه بقیه رو هم زده میکنه ... ادابشو هنوز شما نمیدونید

نخیر جناب مراجع و خیلی خوب قبول دارم
    گفتم شما که میگید مراجع مراجع نظرات مراجع رو بخونید

خوب دارید گل رو اشتباهتون میریزید

همه مراجع گفتن همونجور که من میگم مشکلی نداره. ..

علاقه ای ندارم باهاتون بحث کنم و این تایپک و دیگه نمیخونم وقتی کور کورانه صحبت میکنید و قضاوت میکنید

شب خوش
    قضاوت نیست ، خودتون در بحث های قبلی در گذشته داشتیم گفته بودین ...

اگر قبول دارین موفق باشید

ان شاء الله همه همیشه اینجور پیرو نظر مرجع دینشون باشن .

( رد کردن دست ، یا هر دستور دینی دیگه اگر باعث ناراحتی فرد مقابل بشه مشکلی نیست ، چون دستور دینی و رضایت خدا واجب تر از رضایت بقیه است )

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31895
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.94
    تشکـر
    30
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    این خجالت زده شدن می تونه برای طرف مقابل هم اتفاق بیفته، کسی که مجبور می شه برای احترام به این مساله تن بده هم مسلما خجالت زده می شه و شاید درگیری فکری برای فرد. این رو نمیشه یک طرفه دید. می شه با رفتار درست و مناسب نه دست داد و نه باعث شرمندگی کسی شد. اما اگر ناراحتی کوچکی هم پیش بیاد نمیشه گفت اشکالی نداره اون طرف ناراحت میشه، در مقابل هم این اتفاق میفته و اونی که علی رغم میلش این کار رو انجام داده ناراحت میشه.

باید به کسی که با این کار مخالفه هم احترام گذاشته بشه و حق داده بشه، دست دادن با دستکش یا پارچه هم رو نمیشه راه کار این مساله دونست، کسی که دست دادن رو واقعا درست نمی دونه و براش درونی شده با پارچه یا دستکش هم احساس راحتی نسبت به این کار پیدا نمی کنه.
    اونوقت اگر شال بچیچونیم دور دستمون و دست بدیم خجالت نمیکشه طرف؟ ؟؟؟؟؟ خجالت میکشه . به نظرم بهترین راه اینه که وقتی کسی دستشو میخواد بیاره و دست بده قبلش سریع و از دور سلام و احوالپرسی کنیم و به حالتی که کسی صدامون زده یا کار داریم سریع از جلو چشم طرف دور شیم. و وقتی میشینیم باهاش به صحبت کردن حرف بندازیم درباره این چیزا و نظرمونو بگیم. چند دفعه که اینکارو کنیم طرف هم متوجه میشه هم ضایع نشده.

4. 2 کاربران زیر از ؛آیسان؛ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32259
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    37
    تشکر شده 18 بار در 12 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اصلا درست نیست جواب دست دادن و رد کنید
    شما میتونید وقتی یه مرد بهت دست داد اذیت میشی شالتو بندازی رو دستت بهش دست بدی
    سلام
    من نگفتم دست کسی رو رد میکنم ولی سالها قبل وقتی به این نتیجه رسیدم که نباید اینکارو انجام بدم خیلی مودبانه و نامحسوس از زیرش دررفتم. کم کم اطرافیانم متوجه شدن و الان خودشون رعایت میکنن. اگرم شخص غریبه ای بخواد باهام دست بده با لبخند عذرخواهی میکنم و دست نمیدم.
    بنظرم پیچیدن شال دور دست یا داشتن دستکش... خیلی بدتره.
    در هرصورت هرفردی دارای قدرت تفکر و تصمیم گیریه.برای خودم بشخصه خدا مهمه نه بنده خدا.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

6. 2 کاربران زیر از Mahta21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

چطوری,  چطوری بفهمم باردارم,  چطوری دیوونه,  چطوری بکنیم,  چطوری بچه دار شویم,  چطوری ایمیل بسازم,  چطوری چاق شویم,  چطوری استوری بذاریم,  چطوری به انگلیسی,  چطوری حامله شویم,  چطوری بگم دوست دارم,  چطوری بگم عاشقتم,  چطوری بگم دوسش دارم,  چطوری بگم,  چطوری بگم زن میخوام,  چطوری بگم دوستش دارم,  چطوری بگم عاشقشم,  چطوری بگم دوسش ندارم,  چطوری بگم عاشقم,  چطوری بگم باردارم,  فکر,  فکرخانە,  فکر آخرت,  فکرها صح,  فکرونی ام کلثوم,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فکر بکر,  فکر مثبت,  فکر نو,  فکرت در برگ ریزان,  منفی 18,  منفی شدن تست اعتیاد,  منفی در مثبت,  منفی یک,  منفی شدن تست مورفین,  منفی شدن تست بارداری,  منفی بودن بیبی چک,  منفی بودن تست بارداری,  منفی بودن آزمایش بارداری,  منفی شدن تست شیشه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)