نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: چطوری رفتار کنم ؟

1347
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطوری رفتار کنم ؟

سلام دوستان من تازه نامزد کردم و دوهفته دیگه هم عقد میکنم ولی با این سن 22 سالمه اصلا نمیدونم چیکار کنم نمیدونم چه طور با نامزدم برخورد کنم ؟ نمیدونم احساستمو بگم یا نه چه طور بگم ؟ اصلا کلا چه طور باهاش رفتار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : راهنمایی لازم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط narges6570 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه نامزد کردم و دوهفته دیگه هم عقد میکنم ولی با این سن 22 سالمه اصلا نمیدونم چیکار کنم نمیدونم چه طور با نامزدم برخورد کنم ؟ نمیدونم احساستمو بگم یا نه چه طور بگم ؟ اصلا کلا چه طور باهاش رفتار کنم
    قرار نيست طور خاصي برخورد كني خودت باش زياده روي نكن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

در مورد بیان احساسات که همیشه عنوان کردن علایق نسبت به شریک زندگی میتونه محکم کننده پایه و اساس خانه و خانواده باشه اما مشکل شما که البته اصلا مشکل نمیشه اسمشو گذاشت خیلی راحت با یه سرچ ساده در اینترنت هم بر طرف میشه کلی مطلب از آدمهای متخصص وجود داره که راه گشای افرادی مانند شماست موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    عزیز ببخشید ولی خوب من تخصصم اینه باید حرفم رو بزنم(وجدان کاری), گلم سنت کمه و احتمالا همسرت سن ازدواج امروز 25 ساله, آگاهی لازم رو نداری و دیگر شرایطتون رو نمیدونم. قبل از عقد حتما مشاوره بگیرید ,هر دوی شما. موفق باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان مرسی از اینکه پاسخ دادید . درمورد سرچ هم که دوست عزیزم گفتن من سرچ کردم ولی سردرگم تر شدم چون هر کدوم یه حرفی میگن نمیدونم حرف کدوم صحیح و غلط هست . این همه تو دوران مدرسه و دانشگاه درس خوندیم کسی نیومد آموزش زندگی و مسائل رو به ما بده منم تو این سن که هیچی اصلا پوچم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم 28 ساله است .

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مثلا یه مورد که بگم درمورد برخورد خودم اینه که من بهش سخت نمیگیرم اصلا میترسم پرتوقع بشه . و اینکه تو این مدت کوتاهی که نامزد شدیم خیلی پیام میده و زنگ میزنه نمیدونم اشکال داره یا نه ؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

مثلا یه مورد که بگم درمورد برخورد خودم اینه که من بهش سخت نمیگیرم اصلا میترسم پرتوقع بشه . و اینکه تو این مدت کوتاهی که نامزد شدیم خیلی پیام میده و زنگ میزنه نمیدونم اشکال داره یا نه ؟

خوب سخت گیری نکردن شما در حد معقول کار درستیه و به ایشون و شعورش احترام میذارید و زنگ زدن و پیام دادنهاشون هم نشون از علاقه مندی به شماست که نشونه خوبیه به شرطی که درست مدیریت بشه مطالب در نت زیاد هستند ولی وقتی چندین مطلب رو بخونی میتونی خودت ازشون به یه جمع بندی برسی در ضمن به گفته آقا فرشید مراجعه به مشاور میتونه خیلی کمک کننده باشه
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نکته دیگه ای که میخواستم بگم اینه که نامزدم خیلی به نماز و روزه اهمیت میده کلا اعتقاداتش قوی هیچ وقت نماز و روزشو ترک نمیکنه نه اینکه خشک مذهبی باشه ولی تا حدودی مذهبی ولی من اینجور نیستم روزه نمیگیرم نماز هم میخونم ولی گاهی میشه که نخونم اینو بهش گفتم مشکلی نداره ولی اخیرا گفته بخونی ممنون میشم نه اینکه اجبار کنه ولی میگه بخون نمیدونم میترسم باعث اختلاف بشه چیکار کنم ؟

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6089
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

شما از این نگرانین که رفتاری مطابق میل ایشون بروز ندین و در اثر اون اختلاف تایید ایشون رو از دست بدین؟

فکر نکنم در تمام موارد بتونین رضایت ایشون رو جلب کنین و قرار نیست که آدما خودشون رو به خاطر همدیگه تغییر بدن... انعطاف داشتن بحث متفاوتیه و باید در دو طرف دیده بشه.
    ولی اگه تصور میکنین بنا به اعتقادات خودتون (مثلاً در همین موردی که مثال زدین) حق با ایشونه و اگه در اون مورد خاص ناراحتی پیش بیاد به خاطر کوتاهی شما بوده (و در نهایت شما بخواین خودتون رو براش شماتت کنید) بهتره پیشگیری بشه و تا حد امکان مطابق باور درونی خودتون و جلب رضایت همسرتون پیش برید... ولی اگه اینطور نیست و باورهاتون با هم فرق داره میتونین راهکارهای متفاوتی به کار ببرین... اولاً بعضی از تفاوت ها اوایل پر رنگ به نظر میرسن و با عمیق تر شدن رابطه، قبول تفاوت های همدیگه به مرور براتون عادی میشه و بهتره از ایجاد بحث و جدل در اوایل رابطه سر اینطور مسایل خودداری کنید، با گذشت زمان رابطه خود به خود فرم مطلوب خودش رو میگیره... و اگه احساس میکنین در حال حاضر مطابق میل ایشون پیش رفتن یعنی از حق خودتون کوتاه اومدن و نگران این هستین که شمار مورادی که روز به روز بهتون تحمیل میشه افزایش پیدا کنه، بهتره یه دسته بندی روی مواردی که اون از شما میخواد و شما از اون میخواین داشته باشین (حتی میتونین روی کاغذ بیاریدشون) و بنا به درجه اهمیتشون سعی کنین تعادل بین این موارد برقرار بشه طوری که یه طرف احساس مظلومیت و فداکاری بهش دست نده. مسلماً اون هم به خاطر شما بعضی جاها کوتاه اومده و با مرور این موارد و با حس قدردانی میتونین بهتر باهاشون سازش داشته باشین. در مواقعی که جو آماده است میتونین در مورد خواسته های ایشون و خودتون رو راست باشین، به عنوان آدمای جوون و پر انرژی حتماً میتونین با مشورت هم بهتر رابطه تون رو پیش ببرین.

امیدوارم موفق باشین دوست خوبم.

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از پاسخت دوست خوبم .

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درمورد مسائل جنسی چی باهاش حرف بزنم آخه خودش اصلا هیچ اشاره ای نمیکنه نمیدونم چرا

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6089
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

مسائل جنسی حتماً باید قبل از ازدواج مطرح شه ولی شیوه متداول و مرسومش به این شکله که پسر بحث رو پیش بکشه و وقتی اشاره مختصری هم از جانب ایشون نشده بهتره شما به شخصه اشاره مستقیمی به قضیه نداشته باشین تا ناخواسته باعث سوءبرداشت نشه... خوشبختانه در حال حاضر مشاوره های پیش از ازدواج کاملاً متداوله و مطمئناً مشاور میتونه به شروع این بحث بین شما کمک کنه بدون اینکه از جانب شما و نامطبوع به نظر بیاد. پیشنهاد رفتن به مشاوره میتونه خیلی منطقی از جانب شما باشه و دلیلش هم میتونه برای پاسخ به سوال هایی که مشخصاً برای هر دوتون وجود داره مثلاً در زمینه مسایل روانشناختی ازدواج باشه.

نکته ای رو اشاره کنم، احتمالاً به دلیل حجب و حیا و راحتی شماست که ایشون از مطرح کردن قضیه تا به حال خودداری کردن که با توجه به اعتقادتشون کاملاً قابل درکه... لازم به نگرانی نیست مطمئناً اهمیت زیادی به شما میدن و حتماً جذابیت شما براشون احراز شده است که تصمیم به شروع زندگی مشترک با شما گرفتن.

موفق باشین دوست من.
    ویرایش توسط sorara : 09-04-2014 در ساعت 02:06 PM

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون که پاسخ دادی دوستم تشکر .

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

سلاملیکم خوبین شمااااااااا

خوب اولا که مسایل جنسی خودش به مرور زمان به میون میاد غصه نخور

در مورد زنگ زدن های زیادشم چرا باید مشکلی باشه؟ خوب دوست داره که زنگ میزنه

در مورد اون قسمت نمازو روزه هم با هم به توافق برسید به نظرم بعدا دردسر نشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد