نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: چقدر زود براي آدم ها تمام ميشويم

920
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31696
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation چقدر زود براي آدم ها تمام ميشويم

به يكباره همه آن لبخند ها تمام آن چشمك ها به ابرو هاي گره خورده و چشمان بي حالت و سرد مبدل شدند به يكباره درياي احساسش خشك شد بدون حتي اشاره اي بدون حتي كلامي من برايش تمام شده بودم تمام آن حرفهايي ك روزي براي من بر لبانش با لبخند جاري ميشدند ،حال براي شخص ديگري بازگو ميشوند درحالي كه من در همان حوالي نشيته ام و تمامشان را براي بار دوم ميشنوم ،ميشكنم اما هنوز لبخند بر لب دارم و فقط نگاه ميكنم به لبخند هايش با رفيقم نگاه ميكنم او را دوست دارد شايد حتي بيش از آن وقتهايي كه زماني مرا دوست داشت اين را ميدانم با اين كه هميشه احساساتش را در آن چشمان مرموزش پنهان ميكند !
    گاهي خودم را گول ميزم كه اين طور بهتر است چيزي نشده است احساسي هيچ گاه وجود نداشته است اما همه اين حرف ها چيزي نيس جز دروغ هايي خيالي و آرامش بخش !!!شانه ام كه روزگاري تكيه گاه خستگي هايش بود مدت هاست خالي مانده است درحالي كه كنارم نشسته است و سرش را بر روي شانه هاي ديگري نهاده است!!! به يكباره اسم مرا از دفتر قلب و خاطراتش خط زد جلوي چشم هاي من اسم ديگري را بر صفحه سرنوشتش به تقرير نوشت !!!او را درآغوش ميكشد انگار نه انگار كه روزي دلش براي آغوش من پر ميزد !!!
    چطور ميتوان انقدر سنگدل بود چطور ميتواند اينگونه مراپس بزند چقدر زود براي انسان ها تمام ميشويم چقدر زود مارا از ياد ميبرند ميگوييد شايد هيچ حسي بينمان نبوده است ؟ ميگويم خير آن روز ها جور ديگري نگاهم ميكرد ميگويم خير آن روز ها قلبش جور ديگري ميتپيد اين همه احساس كجا رفته است كه جلوي چشمانم به ديگري چشمك ميزند آنهمه احساس كجا رفته است كه كنارش احساس غريبه بودن ميكنم اري او ديگر هيچگاه مرا دوباره دوست نخواهد داشت !!!!

2. 2 کاربران زیر از Virus بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چقدر زود براي آدم ها تمام ميشويم

رابطه عاطفی با جنس مخالف از دو حالت نمیتونه خارج باشه٬ یا دوستیه یا ازدواج.

جدایی و دوری هم چه با قلبی شکسته و چه با خیالی آسوده توی همین دو نوع رابطه معنای جدایی میگیره و گاهی ممکنه این سوال رو هم در پی خودش داشته باشه که چطور انقد راحت الان دست یکی دیگه تو دستشه؟؟

رابطه دوستی که اگه هیچ وقت نباشه بهتره چون آدم آرامش بیشتری داره و تکلیفش با خودش معلومه اما اونیم که دوست میشه به نظر من هیچ وقت نباید به ابراز علاقه های طرفش دل ببنده٬ چون توی مسیری قرار گرفته که تهش مجهوله.

اونایی که دروغ میگن تکلیفشون روشنه٬ بعد یه مدت جدا میشن و بعدش این سوال که چرا اینقد راحت دست یکی دیگه رو گرفته جوابش معلومه.

اما بعضیاشونم ممکنه جنس دوس داشتنشون قاطی نداشته باشه و واقعا همو دوس داشته باشن .

که ممکنه به دلایلی که خودشون میدونن که حتما هم به دلیل علاقشون باید دلیلشون منطقی باشه تا بتونن از هم دل بکنن٬ جدا میشن. که در این صورت جواب این سوال که چرا راحت دست یکی دیگه رو گرفته میشه این که قطعا اون نمیتونه تا آخر عمرش تنها باشه.

توی ازدواجم به نظر من اگر چه خیانت هیچ توجبهی نداره اما اگه یه روز یکی ببینه همسرش بهش خیانت کرده باید دقت کنه که چه عاملی باعث شده که طرفش چنین اشتباهی کنه.

در این جا هم اون شخص جواب این سوال رو باید با کنکاش در زندگیش پیدا کنه.

یا اینکه دو طرف از هم طلاق میگیرن و بعدش چون طاقت تنهایی رو ندارن دوباره وارد رابطه میشن.

کلا به نظر من جدایی توی رابطه عاطفی با جنس مخالف از این چهار حالت خارج نیست.

اما یه نوع دیگه از جدایی هم هست...

چیزی که یه وقتایی خودمم درگیرش میشم...

گاهی از خودم میپرسم اگه یه روز زبونم لال خدا مرد زندگیمو از من بگیره ممکنه بعدش همین سوالو از خودش بپرسه که چطور تونست؟؟؟

یعنی من میتونم به مرد دیگه ای نگاه کنم؟

منی که انقد عاشقشم اگه یه روز نباشه همینقد عاشقش میمونم؟؟؟

هیچ وقت نخواستم با غرور و با اطمینان در مورد رفتاری که در آینده در قبال اتفاقی انجام میدم حرف بزنم٬ چون اعتقاد دارم خدا از همین طریق بندشو امتحان میکنه و ممکنه درس سنگینی به بندش بده که تو اونی هستی و اونی میشی که من اراده میکنم پس از من بخواه.

واسه همین همیشه ازش میخوام اگه عشقمو برد پیش خودش و منو تنها گذاشت٬ هیچ وقت هیچ وقت قلبم جز واسه عشقم که حتی با نبودنش بازم عشقمه نتپه.

هیچ قدرتی٬ قدرت یک لحظه نگاهشو واسم نداشته باشه
    ویرایش توسط رامونا : 10-25-2016 در ساعت 10:18 PM

4. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31696
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : چقدر زود براي آدم ها تمام ميشويم

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    هعیییی
    درد دلم تازه شد ....
    نگو كه دلم خونه

6. کاربران زیر از Virus بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31696
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation پاسخ : چقدر زود براي آدم ها تمام ميشويم

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    رابطه عاطفی با جنس مخالف از دو حالت نمیتونه خارج باشه٬ یا دوستیه یا ازدواج.

جدایی و دوری هم چه با قلبی شکسته و چه با خیالی آسوده توی همین دو نوع رابطه معنای جدایی میگیره و گاهی ممکنه این سوال رو هم در پی خودش داشته باشه که چطور انقد راحت الان دست یکی دیگه تو دستشه؟؟

رابطه دوستی که اگه هیچ وقت نباشه بهتره چون آدم آرامش بیشتری داره و تکلیفش با خودش معلومه اما اونیم که دوست میشه به نظر من هیچ وقت نباید به ابراز علاقه های طرفش دل ببنده٬ چون توی مسیری قرار گرفته که تهش مجهوله.

اونایی که دروغ میگن تکلیفشون روشنه٬ بعد یه مدت جدا میشن و بعدش این سوال که چرا اینقد راحت دست یکی دیگه رو گرفته جوابش معلومه.

اما بعضیاشونم ممکنه جنس دوس داشتنشون قاطی نداشته باشه و واقعا همو دوس داشته باشن .

که ممکنه به دلایلی که خودشون میدونن که حتما هم به دلیل علاقشون باید دلیلشون منطقی باشه تا بتونن از هم دل بکنن٬ جدا میشن. که در این صورت جواب این سوال که چرا راحت دست یکی دیگه رو گرفته میشه این که قطعا اون نمیتونه تا آخر عمرش تنها باشه.

توی ازدواجم به نظر من اگر چه خیانت هیچ توجبهی نداره اما اگه یه روز یکی ببینه همسرش بهش خیانت کرده باید دقت کنه که چه عاملی باعث شده که طرفش چنین اشتباهی کنه.

در این جا هم اون شخص جواب این سوال رو باید با کنکاش در زندگیش پیدا کنه.

یا اینکه دو طرف از هم طلاق میگیرن و بعدش چون طاقت تنهایی رو ندارن دوباره وارد رابطه میشن.

کلا به نظر من جدایی توی رابطه عاطفی با جنس مخالف از این چهار حالت خارج نیست.

اما یه نوع دیگه از جدایی هم هست...

چیزی که یه وقتایی خودمم درگیرش میشم...

گاهی از خودم میپرسم اگه یه روز زبونم لال خدا مرد زندگیمو از من بگیره ممکنه بعدش همین سوالو از خودش بپرسه که چطور تونست؟؟؟

یعنی من میتونم به مرد دیگه ای نگاه کنم؟

منی که انقد عاشقشم اگه یه روز نباشه همینقد عاشقش میمونم؟؟؟

هیچ وقت نخواستم با غرور و با اطمینان در مورد رفتاری که در آینده در قبال اتفاقی انجام میدم حرف بزنم٬ چون اعتقاد دارم خدا از همین طریق بندشو امتحان میکنه و ممکنه درس سنگینی به بندش بده که تو اونی هستی و اونی میشی که من اراده میکنم پس از من بخواه.

واسه همین همیشه ازش میخوام اگه عشقمو برد پیش خودش و منو تنها گذاشت٬ هیچ وقت هیچ وقت قلبم جز واسه عشقم که حتی با نبودنش بازم عشقمه نتپه.

هیچ قدرتی٬ قدرت یک لحظه نگاهشو واسم نداشته باشه

راستش فرق ميكنه هيچوقت رابطه اي دركار نبوده كه بگم از پيشم رفته يا تركم كرده يا همه رابطه ها اخرش به همين ختم ميشه !تو با تمام وجود ميدوني طرفت دوستت داشت و تو هم دوسش داشتي،
    بعد يه مدت كه تو رو ميخواست يهو سرد بشه و ببيني دستش تو دست ي نفر ديگس و جلوي تو رژه ميره و به اون لبخند ميزنه ،در حالي كه تو حتي نميتوني ازش بپرسي كه چرا
    چون در واقع هيچوقت رابطه اي نبود و وجود نداشت فقط قدرت كلام نگاها بود كه بينتون احساسات رو بيان ميكرد اون هيچ وقت بهت اغراق نكرده و تو هيچ وقت بهش نگفتي كه دوسش داري !!
    اما الان با رفيق خودت باشه همون حرفايي كه به تو ميزد همون نگاهايي كه به تو ميكرد همون شوخيا رو به رفيقت بزنه ديگه نه ميتوني ازش دور بشي كه عذاب نكشي نه ميتوني بهش بگي كه ازش ناراحتي
    فقط بايد ي لبخند بزرگ رو لبت حك كني و شيرين كارياش براي نفر ديگه رو تحمل كني و فقط نگاه كني
    خيلي سخته خيلي !!!و بدتر اينكه اون طوري رفتار كنه انگار نه انگار ي زمان تو براش اصن مهم بودي!
    فقط ميخوام ي جور فراموش كنم يا نميدونم ي جورايي ميخوام اين ضربه كه بهم خورده از بين بره !!!

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چقدر زود براي آدم ها تمام ميشويم

خیلی سخته٬ عشق و علاقه ای که فقط در نگاهه و نه میشه در اوج تب و تابش لب به ابراز عشق باز کرد و نه در فرود ش لب به شکوه و شکایت.

شاید نتونم درک کنم ولی میتونم بفهمم که چه زجری دل آدمو به درد میاره.

در واقع من از روابطی حرف زدم که شروع و پایان معلومی داره و برای جدایی و دلشکستگی هاش توجیهی؛

ولی اینم درسته٬ ما انسانیم و دارای احساس. بخش زیادی از زندگیمون متاثر از احساساتمونه و گاهی ممکنه درگیر عواطفی بشیم که میدونیم درست نیست و سرانجامی نداره اما ناتوانیم در سرکوبش .

این و اونم نداره و هر کسی میتونه دچارش بشه.

گذشت زمان و پناه بردن به سایه مهربون خدایی که از هرکسی دردمونو بهتر میدونه همیشه مرهم خوبیه برای زخمایی که هیچ دارویی براشون نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)