نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چه طوری نسبت بهش بی تفاوت شم؟

1350
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6134
    تشکـر
    16
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

چه طوری نسبت بهش بی تفاوت شم؟

سلام خسته نباشید. مشکل من اینه که 4 ماه پیش رابطه ام با کسی که دوسش داشتم بهم خورد.چون فهمیدم که توی یک سالی که با هم هستیم دختر دیگهای هم هست که یک سالو نیمه با اونم دوسته وقتی اون دختر هم فهمید رابطشون به هم خورد.من خیلی اذیت شدم واسم خیلی زجر اور بود مخصوصا که اون دختر گفت که به من زنگ زده و خواسته که ببخشمش .حالا همه چی گذشت.منم دیگه اون ادمو دوست ندارم اونجوری که میمردم براش.ولی یه وسواسی گرفتهام که نکنه دوباره با این دختره اشتی کرده باشن خیلی ناراحت میشم اگه اینطوری باشه رومم نمیشه که از دختره بپرسم میدونم اصلا به من ربط نداره ولی اذیتم می کنه این قضیه چی کار باید کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : چه طوری نسبت بهش بی تفاوت شم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین69 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. مشکل من اینه که 4 ماه پیش رابطه ام با کسی که دوسش داشتم بهم خورد.چون فهمیدم که توی یک سالی که با هم هستیم دختر دیگهای هم هست که یک سالو نیمه با اونم دوسته وقتی اون دختر هم فهمید رابطشون به هم خورد.من خیلی اذیت شدم واسم خیلی زجر اور بود مخصوصا که اون دختر گفت که به من زنگ زده و خواسته که ببخشمش .حالا همه چی گذشت.منم دیگه اون ادمو دوست ندارم اونجوری که میمردم براش.ولی یه وسواسی گرفتهام که نکنه دوباره با این دختره اشتی کرده باشن خیلی ناراحت میشم اگه اینطوری باشه رومم نمیشه که از دختره بپرسم میدونم اصلا به من ربط نداره ولی اذیتم می کنه این قضیه چی کار باید کنم؟
    وقتی رابطه خودتون رو به هم زدید پس دیگه به شما مربوط نمیشه که ایشون با چه کسی باشه و چه رابطه ای داره

بهتره از فکر ایشون بیرون بیایت و بدونید که شما هم زندگی خاص خودتون رو دارید و بلاخره باید خودتون رو از این بلاتکلیفی خارج کنید و به اینده فکر کنید

به هرحال در این روابط دوستانه ممکنه هر اتفاقی بیفته و هر کسی که میخواد واردش بشه باید بدونه که هر لحظه ممکنه اتفاقی غیرمنتظره بیفته و با جواب " نه " مواجه بشود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6134
    تشکـر
    16
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    وقتی رابطه خودتون رو به هم زدید پس دیگه به شما مربوط نمیشه که ایشون با چه کسی باشه و چه رابطه ای داره

بهتره از فکر ایشون بیرون بیایت و بدونید که شما هم زندگی خاص خودتون رو دارید و بلاخره باید خودتون رو از این بلاتکلیفی خارج کنید و به اینده فکر کنید

به هرحال در این روابط دوستانه ممکنه هر اتفاقی بیفته و هر کسی که میخواد واردش بشه باید بدونه که هر لحظه ممکنه اتفاقی غیرمنتظره بیفته و با جواب " نه " مواجه بشود
    میدونم به من ربط نداره الانم با هر کسی باشه من ناراحت نمیشم ولی اگر با این دختر باشه یعنی اونو دوست داشته و منو واسه هوس میخواسته وبالاخره از دلش در اورده ولی اگر با اون نباشه و اونم فراموش کرده باشه یعنی کلا ادمه هوس بازی بوده و مشکل از من نبوده اینه که اذیتم میکنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

قسمت نبوده عزیزدلم. شما رابطه تون خیلی وقت پیش تموم شده.پس به نظرم بهتره بی تفاوت باشین. چون این وسط آن پسر دارد ضربه شو میخوره و خدا رو شکر که شما ضربه نخوردین.

با آرزوی موفقیت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)