نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: چه کنم تا جنس مخالف پیشنهادش را مطرح کند

1270
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27930
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چه کنم تا جنس مخالف پیشنهادش را مطرح کند

من یه دختر 22ساله هستم که همیشه سعی کردم نجابت و سنگینیمو حفظ کنم و هرجامیرم امکان نداره کسی ازم خوشش نیاد.اما این نگاه ها و رفتاراشون منو گیج میکنه.نمیدونم دلیل این نگاه ها و حرفاشون چیه و از بعضی از این افراد هم خوشم میاد و دوست دارم ازم خواستگاری کنن.ولی نمیدونم به خاطر سنگینیمه که چیزی نمیگن ?واقعا توکارشون موندم.ازطرفیم میگم چه کار کنم تا این جور افرادی که شرایطشون خوب هست رو جذب کنم و ازدست ندم.البته منظورم افرادی که تو کوچه و خیابون هستن رو نمیگم منظورم محیط کار هست.من به دلیل رشتم هرماه تو یه بیمارستان میرم وبه همین دلیل افراد زیادی رخورد میکنم.این مسئله تمام فکر وذهن منو گرفته و واقعا دارم دیوونه میشم.یه راه حلی بگین که چیکار کنم تابهم پیشنهاد بدن و این نگاههاشون چه معنی میتونه داشته باشه.مخصوصا آقایون لطف کنن نظر بدن.ممنون
    ویرایش توسط delsa22 : 05-07-2016 در ساعت 03:24 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چه کنم تا حرف دلشونو بزنن

هچی دختر خوشکل و جذاب باشه نا خود اگاه نگاش می افتده!! حالا یک عده دیگه دست خودشون نیست قشنگ زوم می کنند به قولی چشم چرون تشریف دارند.

خب ازدواج به پول و کار احتیاج داره بیشتر سعی می کنند دوست بشن تا ازدواج....

حالا اینطور که گفتی به بیمارستان ما هم بیا من خودم پیشنهاد میدم خخخخخخخ

سوای شوخی خود شما تاپیک دیگه خوب اشاره کردید قسمت خیلی تاثیر داره ازدواج قسمت هستش هر چقدر صادقانه تر و پاک تر موفق تر هستش.

3. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

منم با امید موافقم. اکثرا دنبال دوستین.
    به نظر من این رسومات باید کنار گذاشته بشه و اگه دختری از یه پسر خوشش اومد دختره خواستگاری کنه. چه ایرادی داره؟

5. کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    منم با امید موافقم. اکثرا دنبال دوستین.
    به نظر من این رسومات باید کنار گذاشته بشه و اگه دختری از یه پسر خوشش اومد دختره خواستگاری کنه. چه ایرادی داره؟
    ايرادش اينه كه تو فرهنگ ما اينو بد ميدونن و فكر ميكنن دختر با اينكارش از شأن و منزلت ميفته و سر همين فرهنگ پسر هم اينو بد ميدونه.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط delsa22 نمایش پست ها
    من یه دختر 22ساله هستم که همیشه سعی کردم نجابت و سنگینیمو حفظ کنم.دختر جذابی هستم و هرجامیرم امکان نداره کسی ازم خوشش نیاد.اما این نگاه ها و رفتاراشون منو گیج میکنه.نمیدونم دلیل این نگاه ها و حرفاشون چیه.من به شدت به ازدواج نیاز دارم و از بعضی از این افراد هم خوشم میاد و دوست دارم بهم پیشنهاد بدن.ولی نمیدونم به خاطر سنگینیمه که چیزی نمیگن ?واقعا توکارشون موندم.ازطرفیم میگم چه کار کنم تا این جور افرادی که شرایطشون خوب هست رو جذب کنم و ازدست ندم.البته منظورم افرادی که تو کوچه و خیابون هستن رو نمیگم منظورم محیط کار هست.من به دلیل رشتم هرماه تو یه بیمارستان میرم وبه همین دلیل افراد زیادی رخورد میکنم.این مسئله تمام فکر وذهن منو گرفته و واقعا دارم دیوونه میشم.یه راه حلی بگین که چیکار کنم تابهم پیشنهاد بدن و این نگاههاشون چه معنی میتونه داشته باشه.مخصوصا آقایون لطف کنن نظر بدن.ممنون
    ببين اگه با اينهمه تعريف كه ميكنى جذاب هستى خب جذابيت يه دختر باعث جذب پسرا و مردا ميشه يسرى هم كه كلا هيز هستن با نگاهشون طرف رو ميخورن..پس لازم نيس كارى كنى چون اگه آدمى مناسب ازدواج باشه خودش با ديدن و جذب شدن پا پيش ميزاره..
    اگه همشهريم باشى (شيراز) كه شايد بتونيم برا ازدواج آشنا بشيم 😊

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

این واقعا خوبه که دخترای ما نجابت و سنگینیشون رو حفظ کنند چون کمتر در مقابل سو استفاده گرا اسیب میبینند
    و باعث میشه تو زندگی ایندشون هم موفق تر باشند و این که شما چنین فردی هستید نشان از شان و منزلت والای شماست

هیچ وقت برای ازدواج عجله نکنید درسته شاید نیاز به ازدواج داشته باشیدولی نباید کورکورانه به ازدواج فکر کنید شما هنوز سنی ندارید که
    ازدواج چیز ساده ای نیست و یک تصمیم یک روز و دو روز نیست پس بهتره یک مقدار بیشتر صبر کنید تا اینده ی بهتری داشته باشید
    اغلب افراد یا دنبال دوستی ساده هستند و یا به خاطر شرایط مالی و اقتصادیشون نمیتونند جلو بیان
    پس فکر و ذهنتون رو به خاطر چنین افرادی مشغول نکنید اگه کسی واقعا شمارو میخواست جلو میومد

تا زمانی که کسی برای ازدواج رسما اقدامی نکردن خودتون مشغول پیشرفت کنید تو کلاس های که علاقه دارید ثبت نام کنید
    یه جورایی خودتون رو سرگرم کنید این روز های روز های جوانی شماست بهترین استفاده رو ازش بکنید
    تا زمانش برسه و زیر سایه ازدواج معنی خوب خوشبختی رو بفهمید و تجربش کنید

9. 2 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

اگر مستقیما بهش بگی من دوست دارم یا اینکه میگه دوست ندارم که غرورت خورد میشه البته از یک جهتم خیالت راحت میشه که عشقت یکطرفس یا اینکه قبول میکنه ولی اگه باهاش مزدوج بشی احتمالش کمه که خوشبخت بشی . تنها راهش اینه که به بهونه های مختلف بری طرفش مثلا ازش سوال بپرسی یا یه جور احترام خواس براش قایل بشی ولی اگر بازم نیومد بهتره منصرف بشی چون معمولا پسری که یکی رو بخوات چه شرایطشو داشته باشه چه نداشه باشه معمولا میادش واگر نیومد فقط دلیلش اینه که دوست نداره و نمیخات باهات ازدواج کنه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27930
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوستان.ولی من فرق آدم هیز و سنگین رو متوجه میشم.چندتا از همکلاسیام که واقعا افراد سنگینی بودن همین حالتارو داشتن و اخیرا به سلام وعلیکم رسیده .ولی چون مثل بقیه دخترای کلاسمون نیستم و باهاشون گرم نمیگیرم میگم شاید این رفتارای من باعث میشه بیخیال شن.نمیدونم والا.اگه دنبال ازدواج نبودم این کاراشون برام اصلا مهم نبود ولی وقتی آدم نیاز به بودن یه فردی پیدا میکنه حتی یه نگاه هم براش معنی پیدا میکنه امیدوارم درکم کنید.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    معمولا پسری که یکی رو بخوات چه شرایطشو داشته باشه چه نداشه باشه معمولا میادش واگر نیومد فقط دلیلش اینه که دوست نداره و نمیخات باهات ازدواج کنه
    معمولا که گفتید درسته ولی همیشه اینطور نیست ، بعضیا یکیو دوست دارن ولی شرایط ازدواج ندارن بخاطر همین جلو نمیان. اینکه میگم جلو نمیان یعنی اصلا جلو نمیان نه اینکه بیان دوست شن و احساسات دختر را جریحه دار کنن بعد بگن شرایط ندارم.

13. 3 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط delsa22 نمایش پست ها
    ممنون دوستان.ولی من فرق آدم هیز و سنگین رو متوجه میشم.چندتا از همکلاسیام که واقعا افراد سنگینی بودن همین حالتارو داشتن و اخیرا به سلام وعلیکم رسیده .ولی چون مثل بقیه دخترای کلاسمون نیستم و باهاشون گرم نمیگیرم میگم شاید این رفتارای من باعث میشه بیخیال شن.نمیدونم والا.اگه دنبال ازدواج نبودم این کاراشون برام اصلا مهم نبود ولی وقتی آدم نیاز به بودن یه فردی پیدا میکنه حتی یه نگاه هم براش معنی پیدا میکنه امیدوارم درکم کنید.
    درک میکنیم، راستش آدم اینجور وقتا خیلی هم احساساتی میشه مهم اینه که نگذاریم احساسات کار دستمون بده و دچار اشتباه نشیم و فریب هر نگاهی رو نخوریم. برات آرزوی خوشبختی دارم.

15. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    معمولا که گفتید درسته ولی همیشه اینطور نیست ، بعضیا یکیو دوست دارن ولی شرایط ازدواج ندارن بخاطر همین جلو نمیان. اینکه میگم جلو نمیان یعنی اصلا جلو نمیان نه اینکه بیان دوست شن و احساسات دختر را جریحه دار کنن بعد بگن شرایط ندارم.
    یعنی اگر شما یدفعه عشق زندگیتونو پیدا کردید یک دل نه صد دل عاشقش شدی تحمل داری صبر کنی هیچی نگی تا مثلا چند سال دیگه شرایطت جور شد بهش بگی؟ نمیترسی یوقت بپره؟؟؟ یا اینکه حداقل یه صحبتی باهاش میکنی ازش وقت میخوای تا شرایطت فراهم بشه ؟ هیچ وقت اینکارو نکن اگه یکی رو دوست داشتی حتما بهش بگو چون آخرش به پول میرسی ولی مثله اونو پیدا نمیکنی. اگرم اونم تو رو دوست داشته باشه حداقل کاری که میتونه برات صبر میکنه وبزار خوده اون دختر تصمیم بگیره که صبر کنه یا بره

17. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

یعنی اگر شما یدفعه عشق زندگیتونو پیدا کردید یک دل نه صد دل عاشقش شدی تحمل داری صبر کنی هیچی نگی تا مثلا چند سال دیگه شرایطت جور شد بهش بگی؟ نمیترسی یوقت بپره؟؟؟ یا اینکه حداقل یه صحبتی باهاش میکنی ازش وقت میخوای تا شرایطت فراهم بشه ؟ هیچ وقت اینکارو نکن اگه یکی رو دوست داشتی حتما بهش بگو چون آخرش به پول میرسی ولی مثله اونو پیدا نمیکنی. اگرم اونم تو رو دوست داشته باشه حداقل کاری که میتونه برات صبر میکنه وبزار خوده اون دختر تصمیم بگیره که صبر کنه یا بره
    برای خودم پیش اومده ولی اون علاقه فقط نگاه اول بوده و بخاطر نداشتن شرایط ، کار به درخواست و آشنایی نکشیده شاید اگه کار به اونجا میکشید بعدا میدیدم به درد هم نمیخوریم. ولی بنظر من صبر دختر براش خیلی زجر آوره از نظر روحی و ترجیح دادم مثلا خودم یک دوره افسردگی را بگذرونم ولی با احساس کسی بازی نکنم. نظرم این بود که خب اگه شرایط زود ردیف شد که میرم جلو اگه هم ردیف نشد که اون چه گناهی داره که درگیر من بشه.

19. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    برای خودم پیش اومده ولی اون علاقه فقط نگاه اول بوده و بخاطر نداشتن شرایط ، کار به درخواست و آشنایی نکشیده شاید اگه کار به اونجا میکشید بعدا میدیدم به درد هم نمیخوریم. ولی بنظر من صبر دختر براش خیلی زجر آوره از نظر روحی و ترجیح دادم مثلا خودم یک دوره افسردگی را بگذرونم ولی با احساس کسی بازی نکنم. نظرم این بود که خب اگه شرایط زود ردیف شد که میرم جلو اگه هم ردیف نشد که اون چه گناهی داره که درگیر من بشه.
    به هر حال اگر واقعن حس کردید یک نفرو دوست دارید و میدونید باهاش خوشبخت میشید و حداقل یه شناختی ازش دارید به نظرم مسله کارو بهونه نکنید چون ممکنه دیگه مثله اونو پیدا نکنید . این وسط قرار نیست که مثلا تا ابد کار پیدا نکنید قراره یه بازه زمانی ازش بخواید که کار پیدا کنید حالا اون تصمیم میگیره قبول کنه یا نه . بعدشم برا دختر هزارتا خاستگار میاد اگه قرار باشه برا هرکدومش دختره غصه بخوره که زندگیش چی میشه شما نمیخوات نگران غصه خوردن اون باشید اگر از طریق خاستگاری برید جلو و احساساتیش نکنید اونم عاقلانه تصمیم میگیره

آلپاچینو: تا حالا عاشق شدی؟؟؟!
    دنیرو: 20 سالم که بود، 30 ثانیه عاشق شدم....️
    آلپاچینو: حالا چی؟
    دنیرو: 30 ساله که دارم به اون 30 ثانیه فکر میکنم❤ -_

فقط یه زمانی نرسه که مثله دنیرو بشید...

21. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

به هر حال اگر واقعن حس کردید یک نفرو دوست دارید و میدونید باهاش خوشبخت میشید و حداقل یه شناختی ازش دارید به نظرم مسله کارو بهونه نکنید چون ممکنه دیگه مثله اونو پیدا نکنید . این وسط قرار نیست که مثلا تا ابد کار پیدا نکنید قراره یه بازه زمانی ازش بخواید که کار پیدا کنید حالا اون تصمیم میگیره قبول کنه یا نه . بعدشم برا دختر هزارتا خاستگار میاد اگه قرار باشه برا هرکدومش دختره غصه بخوره که زندگیش چی میشه شما نمیخوات نگران غصه خوردن اون باشید اگر از طریق خاستگاری برید جلو و احساساتیش نکنید اونم عاقلانه تصمیم میگیره

آلپاچینو: تا حالا عاشق شدی؟؟؟!
    دنیرو: 20 سالم که بود، 30 ثانیه عاشق شدم....️
    آلپاچینو: حالا چی؟
    دنیرو: 30 ساله که دارم به اون 30 ثانیه فکر میکنم❤ -_

فقط یه زمانی نرسه که مثله دنیرو بشید...
    ممنون، شاید حق با شما باشه

23. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)