نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: چگونه ارتباطم رو قطع کنم ؟

1450
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

چگونه ارتباطم رو قطع کنم ؟

سلام...من 24 سال دارم.من از طریق اینترنت با فردی آَشنا شدم که اهل یه کشور دیگه بود و این آشنایی به یه دوستی خیلی دلچسب و شیرین و عاشقانه انجامید طوریکه ساعات زیادی رو با این فرد می گذروندم ، حالا چه تلفنی چه با اینترنت .واقعا دوسش داشتم خیلی تاثیرات مثبتی روم گذاشته بود به لحاظ روحی! ولی متاسفانه بعد از مدت یک سال کشف کردم که این فرد سنش25 نیست و 43 سال داره و متاهل هست و یه دختر همسن من داره ! اصلا تیپ و قیافش یه چیز دیگس.یکی دیگه میومد جلوی وبکم! همه ی این حقایق رو از من پنهان کرده بود بماند چه نقش هایی بازی کرده بود. حالا من حدود 4 ماهه که این موضوع رو فهمیدم ولی مثل احمق ها رفتار می کنم نه میتونم فراموشش کنم نه میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم... واقعا به کمک احتیاج دارم به هر دوستی میگم میگه مگه دیوونه ای باید ترکش کنی... ولی مگه میشه؟ حتی بعد از اینکه قیافه ی واقعیش رو هم دیدم که خیلی دلچسب نیست بازم نمی تونم اونهمه احساسات عاشقانه رو فراموش کنم... شب ها خواب ندارم... لطفا شما کمکم کنید... تا حالا چند بار خواستم از دنیای مجازی رو کلا ترک کنم ولی شبیه معتادها دوباره برمیگردم و دلم میخوادش...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چطور میتونم ارتباط با کسیو که بهش معتادم ترک کنم؟!

سلام
    متأسفانه از اینجور اتفاقا قبلا هم افتاده
    بعضی اوقات تو این کاریکاتورا هم نشون میدن
    شما چطو تونستی به یه نفر از طریق چت انقدر علاقمند بشی؟!
    تو دنیایی که آدم از دل کسی که رو در روشه بازم نمی تونه سر در بیاره
    باید ترکش کنی
    در واقع باید از اون بدت بیاد
    اون با داشتن زن و بچه حاضر شده همچین کاری کنه
    انقدر دو رو بوده که پشت وب کم کسی دیگه می اومده
    می خوای چیکار کنی باهاش؟
    به چه دردت می خوره؟
    خوب گفتن
    تنهایی بسی بهتر از دوستی با افراد نادرسته
    به خدا و قرآن پناه ببر
    انشاءالله موفق باشی

3. 2 کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم
    بنظرم کار درستی نکردین که انقدر بیخودی اعتماد کردین اما جای نگرانی نیست زمان می تونه مشکل شما رو حل کنه... بخودتون زمان بدین و این در حالیه که دیگه با ایشون وارد صحبت نشید.
    حتما ایشون با آدمهای بسیار دیگری هم باین شکل وارد رابطه شده...

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

5. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1802
    تشکـر
    1
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

جدا؟
    چه بامزززه!!!
    الهی! خوب خوبه که!
    خیلی هم باحال!
    مزحکه...

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

سلام ستاره جان دوست عزیزم، راستش من اصلا دنبال این نبودم که با کسی دوست باشم همه چیز یهو اتفاق افتاد ، اون به قدری رفتارهاش مهربون و با محبت بود که مطمئنم هرکسی رو به خودش جذب می کته! به خصوص مدل حرف زدنش تون صداش، یا اینکه مثلا با هر فردی که بخواد حرف بزنه اون رو شیفته ی خودش می کنه ، این رو بعدها فهمیدم... اولش فکر می کردم فقط با من اینجوری حرف می زنه با تصور این که یه پسر همسن و سال خودمه...و اینکه درسته که خیلی کار زشتی کرده بود و درواقع خیانت بود در حق من، ولی دلیل این وابستگه من به اون یک حس قدرت و اعتمادبنفسی بود که از حرف زدن با اون بدست می آوردم... نمی دونم الان فعلا دارم میرم سر کار ، خودم رو مجبور کردم که از صبح تا شب سر کار باشم تا اصلا دقیقه ای بیکار نباشم که به اون فکر کنم...

8. کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست خوبم باران جان واقعا شما راست می گید دلیلش سادگی و بی تجربگی من بوده و نیاز به زمان دارم و همچنین به اینکه با مشاور یا دوستایی اینجا در تماس باشم که یادآوری بشه این کار کلا غلط بوده و نباید برگردم ... متاسفانه همینطوره که میگید ...من فهمیدم که ایشون با دخترا زیاد حرف زده بوده و دلیل اینکه اینقدر خوب حرف می زده هم همینه... چقدر متاسفم که میون اینهمه چیزای بد بیشترین تاثیری که روم مونده حرفای محبت آمیز و موثریه که عمیقترین تاثیروروم گذاشته...

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط znafiiise نمایش پست ها
    جدا؟
    چه بامزززه!!!
    الهی! خوب خوبه که!
    خیلی هم باحال!
    مزحکه...

بله دوت عزیز .. خیلی جالب به نظر میاد... ولی من الان خیلی ناراحتم و امیدوارم کسی دچار این اتفاق نشه

11. کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم
    من مشاور نیستم.میخوام بگم متاسفانه شما اولین نفری نیستید که گرفتار یه همچین موضوعی میشی. اینروزا خیلی از این موارد داره اتفاق میفته. حتی واسه خیلی ها با سن و سال بیشتر از شما و باداشتن تجربه تو زندگی. بازهم میگم متاسفانه این اتفاق اصلا مضحک نیست.این یک مشکل اجتماعی که داره گسترش پیدا میکنه و توسط متخصصین باید ریشه یابی بشه.بهرحال من در حد خودم پیشنهاد میکن. خودت رو نبازی.به خودت زمان بده و سعی کن اعتماد به نفست رو بدون اون دوباره بدست بیاری. تاثیرات مثبت رو شما داشت.از اینا تجربه بگیراما نذار وابسته این تاثیرات بشی.خودت رو بدون اون پیدا کن. با خوت باش. سعی کن بدون اون تجربه کنی.کتاب و مطالعه و رفت و امد با دوستاهای خوبت رو جایگزینه تجربه های اون کن. زمان بده تا فراموشش کنی.
    موفق باشیُ سوالی بود در خدمتم

13. کاربران زیر از roeya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2535
    تشکـر
    204
    تشکر شده 530 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    11

متاسفانه این مشکل به سادگی و بی تجربگی شما نیست.
    این باعث کمبود محبت و نبود هم صحبت هستش.
    اولین شخصی که شما بتونید باهاش راحت باشید و دلتون رو براش باز کنید و طرفتون هم کمی درکتون کنه سریع وابسته اش میشید , بدون کوچیک ترین تحقیق و شناختی از طرف مقابلتون.
    همچنین طرف مقابل شما هم انسان بیمار و بی وجدانی هستن که تونستن با شما همچین کاری رو بکنن.

به نظر شخصی من وابستگی کاذب یکی از بدترین و غیر قابل تحمل ترین اتفاقاتی هستش که برای یه نفر میتونه پیش بیاد.
    امضای ایشان
    کسی حالمو نپرسه...
    دیگه حالی ندارم...
    فقط نفس میکشم...

15. کاربران زیر از _Amir_ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط roeya نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    من مشاور نیستم.میخوام بگم متاسفانه شما اولین نفری نیستید که گرفتار یه همچین موضوعی میشی. اینروزا خیلی از این موارد داره اتفاق میفته. حتی واسه خیلی ها با سن و سال بیشتر از شما و باداشتن تجربه تو زندگی. بازهم میگم متاسفانه این اتفاق اصلا مضحک نیست.این یک مشکل اجتماعی که داره گسترش پیدا میکنه و توسط متخصصین باید ریشه یابی بشه.بهرحال من در حد خودم پیشنهاد میکن. خودت رو نبازی.به خودت زمان بده و سعی کن اعتماد به نفست رو بدون اون دوباره بدست بیاری. تاثیرات مثبت رو شما داشت.از اینا تجربه بگیراما نذار وابسته این تاثیرات بشی.خودت رو بدون اون پیدا کن. با خوت باش. سعی کن بدون اون تجربه کنی.کتاب و مطالعه و رفت و امد با دوستاهای خوبت رو جایگزینه تجربه های اون کن. زمان بده تا فراموشش کنی.
    موفق باشیُ سوالی بود در خدمتم
    ]

سلام رویا جان خیلی درست میگین و کاملا همینطوره که این مشکل برا خیلیا پیش اومده... من دقیقا همین کارو می کنم البته یه مقدار متفاوت تر ، دارم میرم سر کار، که اصلا تو خونه نباشم و شب میام خونه که انرژیم و فکرم درگیر کار باشه یه مدت ، که حداقل اینطوری زمینه بیکاری و فکر و خیال اون و بقیه چیزا فراهم نشه . راستش فکر می کنم یه مدت دور موندن از بقیه به تفعمه.ولی دقیقا می خوام بدون اون اعتمادبنفسمو بدست بیارم.خیلی ممنون از نظر دلسوزانه ات.

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط _Amir_ نمایش پست ها
    متاسفانه این مشکل به سادگی و بی تجربگی شما نیست.
    این باعث کمبود محبت و نبود هم صحبت هستش.
    اولین شخصی که شما بتونید باهاش راحت باشید و دلتون رو براش باز کنید و طرفتون هم کمی درکتون کنه سریع وابسته اش میشید , بدون کوچیک ترین تحقیق و شناختی از طرف مقابلتون.
    همچنین طرف مقابل شما هم انسان بیمار و بی وجدانی هستن که تونستن با شما همچین کاری رو بکنن.

به نظر شخصی من وابستگی کاذب یکی از بدترین و غیر قابل تحمل ترین اتفاقاتی هستش که برای یه نفر میتونه پیش بیاد.
    سلام آقا امیر. بله متاسفانه آدمایی مثل من که احساساتی هستند و نیاز به محبت دارن و این محبت هم توسط خانواده تا حدی و تا یه سنی تامین میشه و بعدش آدم نیاز داره با یه کسی باشه و زندگی کنه و این نیاز هم فعلا تامین نمیشه و آدم تو جامعه ی ما وقتی در شرایطی نیس که فرد مناسبی رو بیرون و در زندگی واقعی پیدا کنه ، یکهو کشیده میشه به اینترنت و فیسبو ک و شبکه های اجتماعی.
    البته اینم بگم که من اصلا دنبال فردی نبودم که بخوام باهاش دوست باشم. ایشون اگه اینقدر شخصیت جذاب و شاعرانه نداشت من محال بود اصلا اینهمه بهش کشیده بشم.
    بله حق با شماست. خیلی خیلی اتفاق بدیه.مثل اینه که یه بچه ای عروسکشو ازش گرفته باشند.

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

دوستان من یک سوال داشتم ! من یه مدتی هست که اینجا به خاطر این مشکلم پست گذاشتم و دوستان عزیز و مهربونم شما هم با نظرهاتون بهم کمک کردین و قوت قلب دادین ... ولی من اینجا مشاوری نمی بینم! اینجا مشاور نداره؟؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد