نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: از ازدواجم رضایت ندارم

762
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32033
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از ازدواجم رضایت ندارم

سلام.من یه خانم 25 ساله متاهلم.تقریبا دو سالی میشه که ازدواج کردم.تقریبا بیشتر دوران نامزدی 1 سال و نیمم رو به خاطر تحصیل در مقطع ارشد از نامزدم دور بودم.الانم که رفتیم تو خونه خودمون من بازم به خاطر اتمام درسم یه شهر دیگه ام و همسرم تو شهر خودمون.من بدون آمادگی وارد این مرحله از زندگیم شدم و خیلی تو این مدت اذیت شدم و خانواده و همسرمو آزار دادم.خیلی خرج کردم پیش مشاور رفتم ولی خوب یا من نتونستم حالمو خوب کنم یا اونا بلد نبودن.دوس دارم تغییر بدم این اوضاع آشفته رو.هنوز نتونستم با همسرم رفیق بشم صمیمی بشم.همش درگیر و نگران درس بودم که تو اونم همچین موفق نیستم....اصلا ذوق ندارم واسه زندگیم..همسر من به خاطر کارش آخر هفته میاد خونه (یه شهر دیگه کار میکنه) من نمیدونم چرا هیچ شادی ای رو موقع اومدنش احساس نمیکنم.حرف مشترک پیدا نمیکنیم بزنیم یعنی معمولا من ازش دوری میکنم و خوب اونم بلد نیست شاید .شایدم بعد دوسال خسته شده از بس نازمو کشیده.من بعد ازدواج انگار چشمم باز شد و دیدم خیلی چیزا بوده که من ندیدم اون موقع و حالا نمیدونم چیکار کنم.دوس دارم بتونم همون تفریح ها و کارایی که قبل ازدواج دوس داشتم با شوهرم انجام بدم رو الانم انجام بدم ولی خیلی بی اراده شدم..اصلا تو این عالم نیستم.همش کارم گریه است و زل زدن به یه نقطه.چیکار کنم که زندگی مشترکمونو تغییر بدم.من چون همش به خودم حق میدم که سرش غر بزنم و اون و خانواده شو به خاطر عجله شون توی ازدواج مقصر بدونم تا یه مشکلی ببینم یا چیزی بر خلاف میلم باشه به جای حرف زدن و تلاش برای تغییر ساکت میشم و تو ذهنم انقد از همسرم متنفر میشم که فقط با فکر طلاق خودمو آروم میکنم.با خانواده اشم خیلی مشکل دارم با حرف زدنشون رفتاراشون.(مادر و خواهرش سر خواستگاری یه قولهایی دادن که عملی نشد و اینکه کار نداشتن همسرم خیلی غرورمو شکست )

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : چگونه باید رفتار کنم.

سلام

غر زدنو بذارید کنار و کلاً فراموشش کنید

درس خوندنم دیگه بسه بچه که نیستید هر چی باید یاد میگرفتین تا حالا باید یاد گرفته باشین

کمیم اخلاق خوب و شوهرداری یاد بگیرین

اگه کار نداشتن شوهرتون غرورتونو میشکست خوب قبول نمیکردین، حالا که کار داره دیگه کمی تحویلش بگیرین

خودمونیم خانما اصلاً محبت کردن بلد نیستن مخصوصاً اون درسخوناشون

به چه دردی میخوره این درس؟

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : چگونه باید رفتار کنم؟

سلام دوست عزیزم
    بهتره به جای غصه خوردن و هی ناله کردن دستتون رو زانوتون بزارید و بلند شید همسرتون هر چیزی که هست ح دیگه دیره واسه نظر دادن راجع به شخصیتش و کاراش بهتره حالا که انتخابش کردید باهاش سازش کنید و اشتباهاتش رو نادیده بگیرید و سعی کنید که همسر خوبی براش باشید.
    درس رو بزارید کنار یه چند وقتی و سعی کنید کارهایی که براش باید تو این مدت انجام می دادید و انجام ندادید و انجام بدید.
    سعی کنید بهش بفهمونید که براش ارزش قائلید و دوستش دارید . اینکه شوق و ذوق ندارم و بزارید کنار حتی اگرم ندارید وانمود کنید که شوق و ذوق دارید با اومدنش براش غذایی که دوست داره درست کنید با هم سینما برید تئاتر برید و آخر هفته رو خوش بگذرونید حتی شده برید یه پارک پیک نیک . سعی کنید دو روزی که پیش همید خیلی بهتون خوش بگذره .
    از اینکه هی بشنید به زندگیتون بد و بیراه بگید غیر از پیر کردن خودتون و آزار همسرتون هیچ چیز نصیبتون نمی شه.
    موفق باشید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چگونه باید رفتار کنم؟

اصولا" وقتی در زندگی مشترک پا میگذاریم باید در ابتدا آرامش و ثبات زندگی رو محکم کرد و سپس سراغ برنامه های دیگر رفت.شما یا باید بعد از اتمام درس و دانشگاه زیر یک سقف میرفتید یا اینکه الان که ازدواج کردید ایتدا اجازه میدادید زندگیتان به یک ثیاتی میرسید بعد دوباره برای درس استارت میزدید آن هم در شهر محل زندگیتان نه در یک شهر دیگه.
    شما و همسرتون زیر یک سقف رفتید و شما برای تحصیل در شهر دیگر هستید و یا همسرتان رابطه تان گرم نیست و از نظر مسافتی با هم فاصله دارید.این ها همه زنگ خطر برای ازدواج نوپای شماست.
    سعی کنید مشکلاتتون رو جل کنید صورت مسئله رو پاک نکنید.شما باید با همسرتون صحبت کنید هیچ مردی هم دوست نداره در ابتدای زندگیش بی مهری ببینه و نسبت به زنش بی محبت باشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)