نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چگونه خانواده ام را به خود جذب کنم؟

543
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

Unhappy چگونه خانواده ام را به خود جذب کنم؟

سلام من دختری28ساله هستم که از 18سالگی کارمندم و از لحاظ مادی به خانوادم کمک میکنم . تا حالا کوچکترین خطایی ازم سر نزده حتی موقعیت و شرایط طوری بوده که میتونستم بیراهه برم اما به خاطر خدا و خانوادم خودمو حفظ کردم .پارسال خواهرم و شوهرش به من تهمتی زدند که برام خیلی بد تمام شدطوری که مادرم سعی کرد من را خفه کنه اما بدتر از اون این بود که با این که اون خواهرم را همه میدونند دروغگ است اما همه حتی مادرم حرفش را باور کردند. چند هفته شب و روز خواب وزندگی نداشتم تا با مراجعه به پلیس ثابت کردم دروغه.بعد از اون ماجرا چون دیگه احساس بیکسی میکردم به یکی از خواستگارای سمج یکسالم تماس گرفتم وگفتم حاضرم باهاش ازدواج کنم اما او گفت زبانا از کسی دیگه خواستگاری کرده اگراو جواب رد داد با من ازدواج میکنه یک ماه منتظرشدم که بعداز یک ماه بااون دختر ازدواج کرد. حال از خانوادم خیلی دلگیرم اونها اصلا از بابت کاری که با من کردند ناراحت نیستند و با خواهرم که بهم تهمت زد ارتباط خیلی خوبی دارند . دارم دق میکنم . دوسدارم از خانوادم زودتر جدابشم اما نمیدونم چکار کنم . الان کیس مناسب ازدواج ندارم . مشکل دیگه که دارم اینه هر اتفاقی که میفته یکی از خواهرام من را مقصر اون اتفاق اعلام میکنه حتی اتفاقهایی که به من کوچکترین ربطی نداره.دارم دیوانه میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چگونه خانواده ام را به خود جذب کنم؟

سلام مشکلات درهرزمینه ای ممکنه برای هرکسی پیش بیادچه سهوی وچه عمدی حالاچه خودش مقصرباشدچه شخص یااشخاصی ازخودی تاغریبه .مهم اینه که شمااشتباهی مرتکب نشدی وخدامهمترین کس هست که خودمی داند.چاره بعضی مشکلات فقط صبراست دلیل ودلخوشی وانگیزه شمابرای صبراینه که آن حرفهاحقیقت نداردتاآنجایی که امکان داردبه این حرفهااهمیتی ندهیددرعین حال سعی کنیدباصحبت ازحق خوددفاع کنیدبگوییدکه دلیل شمابرای این همه دوبه هم زنی چیست حرفی راکه می زنیدثابت کنید.تهمت زدن که ازدست هرکسی بخواهدبرمیادباحرفهای بی منطق وغیرواقعی حساسیت نشان ندهیدتاجذابیت این عادت شوم برایشان ازبین روددلیل این رفتاراشتباه وتکراری آنهابه خاطراینه که شماضعف نشان دادیدهمین که خودتان ازخودتان مطمئن هستیدوحقیقت برخداآشکارکافی است کسی که بخواهدبرای شیرین زبانی به دروغ کسی راخراب کندموردغضب خداواقع می شوددیریازوددارداماسوخت وسوزنداردحالاچه این دنیا چه آن دنیا.لحظات گرانبهای عمرتان راصرف فکرکردن به حرفهای پوچ نکنید.کس اصلی همه خداست که آدماهیچ وقت توهیچ شرایطی تنهانمی گذارد.موفق باشید

3. کاربران زیر از حسین h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنونم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم موفق باشیدانشاالله

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد