نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: کارت بیماریهای نادر

1764
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33009
    تشکـر
    17
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    8

کارت بیماریهای نادر

درود

چندی پیش با توجه به کمیسیون پزشکی و نظر دکتر نجمی برای اینجانب *کارت بیماریهای نادر * تعلق گرفت ولی متاسفانه با وجود صدور کارت هیچ نوع خدماتی مخصوصا خدمات روانشناسی شامل حال بنده نمیشود! ( اصلا وجود خارجی ندارد خدمات روانشناسی و سایکولوژیک )

از 2بیمارستان روانپزشکی (روزبه _ ایران) هم نامه ای بردم با این شرح که فردخاطی(اینجانب) نیاز به خدمات روانشناسی و خدمات و مراقبت وِِیژه دارد ولی بازهم پاسخی نگرفتم ! یعنی بنیادی خوب با نیت خیر راه اندازی شده ولی در ضمینه خدمات حرفی برای گفتن ندارد (یعنی عملا هیچ! )

با توجه به هزینه های گزاف ـه بستری در بیمارستانهای روانپزشکی و با وجود بیمه از کارافتادگی امکان بستری شدن در حال حاضر ندارم (هرچند بارها بستری بودن تحولی در روحیاتم ایجاد نکرده )

به نظر شما راهکاری وجود دارد برای فردی با شرایط بنده ؟ ( البته شرایط رو توضیح کامل ندادم شاید هم جاش نباشه تاپیک_ لزوما اگر نیاز هست شرح دهم . )

پ ن : از دوستان حاضر در فروم فردی هست ک این نوع کارت شامل حالش شده باشد؟
    امضای ایشان
    Beg for your life, you won't escape the knife
    Your fate was sealed today
    Disease has spread you pray for death
    Evisceration plague

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کارت بیماریهای نادر

سلام چرا با خود آقای دکتر نجمی صحبت نمی کنین خب اگه قراره هیچ گونه فرقی بین شما و افرادی که شامل این کارتی که میگید نشدن،نیست،چرا بهتون تعلق گرفته؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33009
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    8

به کرار هم با جناب نجمی موضوع رو در میان گذاشتم _ ابراز تاسف کردند و فرمودند بررسی میشه! و دوباره بعد از چندی پیگیر شدم که جناب نجمی تشریف بردن آمریکا ! در واقع ایشون فقط برای تشخیص در اون مرکز حاضر بودند و کاری از دستشون ساخته نیست

ایشون معیارهای روحی روانی-شخصیتی-(Bpd ) هویت جنسی (As3xuality) و..... رو مدنظر قرار دادند و بیمار نادر تشخیص دادند .(البته با وجود مدارک موجود )

بارهاهم ایمیل زدم

http://radoir.org

در حال حاضر از لحاظ روحی روانی-جسمی -خانوادگی -معیشتی در وضعیت مناسبی نیستم و نه قادر به بستری در بیمارستان ( ب دلایلی ) و نه هم نشینی با خانواده و..........
    ویرایش توسط MorbidCorpse : 10-10-2017 در ساعت 02:20 AM
    امضای ایشان
    Evisceration plague

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط MorbidCorpse نمایش پست ها
    درود

چندی پیش با توجه به کمیسیون پزشکی و نظر دکتر نجمی برای اینجانب *کارت بیماریهای نادر * تعلق گرفت ولی متاسفانه با وجود صدور کارت هیچ نوع خدماتی مخصوصا خدمات روانشناسی شامل حال بنده نمیشود! ( اصلا وجود خارجی ندارد خدمات روانشناسی و سایکولوژیک )

از 2بیمارستان روانپزشکی (روزبه _ ایران) هم نامه ای بردم با این شرح که فردخاطی(اینجانب) نیاز به خدمات روانشناسی و خدمات و مراقبت وِِیژه دارد ولی بازهم پاسخی نگرفتم ! یعنی بنیادی خوب با نیت خیر راه اندازی شده ولی در ضمینه خدمات حرفی برای گفتن ندارد (یعنی عملا هیچ! )

با توجه به هزینه های گزاف ـه بستری در بیمارستانهای روانپزشکی و با وجود بیمه از کارافتادگی امکان بستری شدن در حال حاضر ندارم (هرچند بارها بستری بودن تحولی در روحیاتم ایجاد نکرده )

به نظر شما راهکاری وجود دارد برای فردی با شرایط بنده ؟ ( البته شرایط رو توضیح کامل ندادم شاید هم جاش نباشه تاپیک_ لزوما اگر نیاز هست شرح دهم . )

پ ن : از دوستان حاضر در فروم فردی هست ک این نوع کارت شامل حالش شده باشد؟
    سلام

مطلب شما را خواندم. ممکنه بفرمائید تشخیص همکاران چه بوده؟ و چه نوع داروهایی مصرف میکنید؟

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33009
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما را خواندم. ممکنه بفرمائید تشخیص همکاران چه بوده؟ و چه نوع داروهایی مصرف میکنید؟

سپاس
    دکتر
    درود بزرگوار

تشخیص بنیاد با توجه به پرونده و مدارکهای موجود
    As3xuality و BorderLinePersonalityDisorder بوده

داروها که در این 9سال اخیر شامل انواع اقسام ssri - آنتی دپرسیوو-دیازپین ها بوده

بخوام لیست کنم خیلی طویل میشه اما مواردی که ب خاطر م هست : پاروکستین -کوییتیاپین-رسپریدون-ترازدون-سرترالین-فلووکسامین-سیتالوپرام-آلپرازولام-کلونازپام-و............. بوده و هست ( هرچند من در این 1سال اخیر چه قرص مصرف کنم چه نه تفاوتی در حال و روحیاتم ایجاد نمیشه کماکان همان فرد بیخواب بی اشتها دچار سر درد و فریم های ذهنی و...)
    امضای ایشان
    Evisceration plague

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط MorbidCorpse نمایش پست ها
    درود بزرگوار

تشخیص بنیاد با توجه به پرونده و مدارکهای موجود
    As3xuality و BorderLinePersonalityDisorder بوده

داروها که در این 9سال اخیر شامل انواع اقسام ssri - آنتی دپرسیوو-دیازپین ها بوده

بخوام لیست کنم خیلی طویل میشه اما مواردی که ب خاطر م هست : پاروکستین -کوییتیاپین-رسپریدون-ترازدون-سرترالین-فلووکسامین-سیتالوپرام-آلپرازولام-کلونازپام-و............. بوده و هست ( هرچند من در این 1سال اخیر چه قرص مصرف کنم چه نه تفاوتی در حال و روحیاتم ایجاد نمیشه کماکان همان فرد بیخواب بی اشتها دچار سر درد و فریم های ذهنی و...)
    ممنون از پاسخ

چند سالتونه؟

متعهلید یا..؟

تحصیلات و مدرک تحصیلی؟

سابقه فامیلی؟

با رواندرمانی(جدا از دارو درمانی) چه کردید؟

ممکنه حالاتتون رو توضیح داده و مثل رو بفرمائید نه مثال؟

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33009
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ

چند سالتونه؟

متعهلید یا..؟

تحصیلات و مدرک تحصیلی؟

سابقه فامیلی؟

با رواندرمانی(جدا از دارو درمانی) چه کردید؟

ممکنه حالاتتون رو توضیح داده و مثل رو بفرمائید نه مثال؟

سپاس
    دکتر
    خواهش گرامی -

25

مجرد

سیکل(ترک تحصیل در مقطع دبیرستان)

سابقه فامیلی بنده سراغ ندارم

مدتی هیپنوتراپی داشتم زیر نظر دکتر توانا (مربوط به 4-5سال پیش)

بیان این گونه حالات کمی دشواره ولی با توجه ب شرایط پابلیک فروم و تاپیک حالات و رفتارهای ناشی از افکار سویساید - criminal رو بیان نکنم مناسب تره ب نظرم
    امضای ایشان
    Evisceration plague

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط morbidcorpse نمایش پست ها
    خواهش گرامی -

25

مجرد

سیکل(ترک تحصیل در مقطع دبیرستان)

سابقه فامیلی بنده سراغ ندارم

مدتی هیپنوتراپی داشتم زیر نظر دکتر توانا (مربوط به 4-5سال پیش)

بیان این گونه حالات کمی دشواره ولی با توجه ب شرایط پابلیک فروم و تاپیک حالات و رفتارهای ناشی از افکار سویساید - criminal رو بیان نکنم مناسب تره ب نظرم

ببینید عزیز جوان باهوشی به نظر میایید, از طرز جمله بندی و کلماتتون کاملا مشخصه, فرمودید ترک تحصیل کردید در مقطع دبیرستان که با توجه به هوشتان متاسفم!!!

بیماری شما اگر تشخیصها و تستها درست باشن, بیماری نادری نیست و هستن هزاران نفری که مثل شما درگیر این اختلالت هستند. البته اگر بفرمائید بیماران خاص و منظور کمکهای دارویی و سوبسید در کار باشه قابل فهمه که متاسفانه نیست و حمایتی نمیشه.

از طرفی پسر گل این رو هم بهت بگم ظاهرا خودت هم نمیخوای کمکی به حال خودت بکنی و فقط دارو, دکتر, درمانگاه و ........... این رو از کلامت حدس زدم , که امید دارم اشتباه کرده باشم. از طرفی از اختلالت

غولی ساختی که اصلا واقعیت نداره و درست نیست!!!؟؟

هیپنو تراپی نیز اصلا برای شما نه فایده ای داشته و چه بسا مضر هم هست حالا چرا....؟؟؟؟

چند توصیه که میدونم برات سخته ولی سعی کن انجامش بدی:

ورزش

تغذیه سالم

تمرکز و مدی تیشن و یوگا

کمتر تمرکز روی بیماری و سرچینگ دلایل, بیشتر دنبال زندگی کردن باش

پیدا کردن مشاوری که رفتار درمانگر دیالکتیکی dbt باشد

موفق باشید

دکتر
    امضای ایشان

9. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33009
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    8

لطف دارید شما .

در مورد تحصیل که کلا در همه دوران های مقطع تحصیلی مشکلاتی داشتم که بیانش قشنگ نیست از همان مقطع راهنمایی قصد ترک تحصیل داشتم ولی خوب نهایتا در دبیرستان صورت گرفت فقط افسوس این رو میخورم که کاش زودتر ترک تحصیل میکردم و زودتر میرفتم سراغ *پول* !

بنده بیماری رو بویلد نکردم منظورم اینه که اگر طبق یک پروسه ای کارتی اهدا میشه چرا هیچ اقدامات مثبتی انجام نمیشه ( البته من مشکل رو در باگ قوانین مون میبینم که در واقع قوانین مدنی و شرعی ست!) این باگ از کارت معافیت ک ترنسسکشوآل ـه رویت میشه تا صدورحکم هایی بابت برخی اعمال شخصی (castration ).
    میگن بَد قانونی بهتر از بی قانونی ـه حکایت ماست

من شخصا خیلی رو خودم کار کردم و خیلی ب خودم کمک کردم ک در حال حاضر اینم! میتونستم ب مراتب بدتر از این باشم! هیچوقت راکد نشستم که بگم چرا من و دنبال کلی دلیل غیر منطقی بگردم ._ عارضم که دارو و دکتر و....چیزی رو عوض نمیکنه حداقل برای من! دارو دکتر میتونه خانواده من رو تغییر بده ! یا موجبات دگرگونی جامعه ای بشه ک مسائلی همچون rape-سئوال جواب پلیس و ب س ی ج و.... درش پیش نیاد برای من ! عوامل بیرونی که دست بنده هم نیست ب مراتب مخربتر ند از عوامل درونی

در مورد ورزش : با توجه به اسکلیوز ستون فقرات _ زخم ها وجراحتهای موجود در بدن فعلا امکانش نیست

تغذیه سالم : اصولا اشتهایی ندارم (ایام نوجوانی بود ک قرصها اشتهای کاذب مییاوردن و حتی خواب کاذب )

فلاکت و از هم گسیختگی ک چیزی نیست ک بخوام در موردش سرچینگ و....هم داشته باشم! ترجیح میدم در دارک وب عمر بسوزانم تا اینکه بخوام در این موارد سرچ کنم! واقعا نمیدونم تعریفتون چیه از زندگی که توصیه هم میکنید ک ماهم زندگی کنیم! هرچند نفس کشیدن با زندگی کردن متفاوته _

تشکر از شما
    ویرایش توسط MorbidCorpse : 10-10-2017 در ساعت 10:18 PM
    امضای ایشان
    Evisceration plague

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما به یک انگیزه قوی مثل وجود یک شخص دلسوز و معتمد نیاز دارید که در کنارتون باشه و شما رو به سمت درمان و بهتر شدن البته با کمک خود شما سوق بده
    چنین کسی رو در خانواده یا دوستان یا اقوام سراغ دارید؟

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33009
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    شما به یک انگیزه قوی مثل وجود یک شخص دلسوز و معتمد نیاز دارید که در کنارتون باشه و شما رو به سمت درمان و بهتر شدن البته با کمک خود شما سوق بده
    چنین کسی رو در خانواده یا دوستان یا اقوام سراغ دارید؟
    درود گرامی

ارتباطی ندارم با کسی نیازی هم به فردی دلسوز و معتمد نمیبینم ( دلسوزی ک ملاک تحول نیست ) عرض کردم کلی شرایط و عوامل بیرونی ابتدا باید دچار تغییر بشه تا ب مرور تغیراتی در من شکل بگیره _ بودند افرادی ک همچین قصدهای ب ظاهر خیر داشتند ولی اصولا اعتمادی ندارم و گارد میگیرم در همچین مواقعی متاسفانه احساسی و بعضا کمیکال رفتار میکنند در مقابل بنده!

از خانواده هم انتظاری نیست درسته که افکار و عقایدشون جامانده از دهه60شمسی ست ولی همین ک تا همینجاش بنده رو تحمل کردند ممنونم ازشون _7سال پیش قصد جدایی از خانواده رو داشتم ( برنامه ای بلند مدت چیده بودم از کودکی برای چنین روزی ) ولی خوب بعد از معافیت (اونم در آموزشی خدمت ) و لو رفتن ماجرا خانواده هم درگیر مسائل شخصی بنده شد ک از این بابت برای خودم متاسفم

اصلا قرار نبود خانواده چیزی بفهمه قصد بر این بود ک 2سالی برم خدمت پاسپورت بگیرم به قصد خودکشی برم قبله گاه کافرین گیتی (آمریکا) که داستان معافیت و مابقی ماجرا پیش آمد . . . .
    امضای ایشان
    Evisceration plague

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33009
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    8

اصلا نمیتونم بخوابم سیکل خوابم تا ماه گذشته 2شب در هفته بود (ک سر جمع 10ساعت هم نمیشد ) در این 4هفته و چند روز اخیر فقط 1 شب خوابیدم! خواب هم ک چه عرض کنم نوعی زندگی آگاهانه در ذهن ـه

قرصایی هم که بهم میدن (یعنی مشت مشت میریزن در حلقم) هم تنها تغییری ک صورت میده ایجاد کهیر در بدن ـه :/

بیمارستان هم این مشکل رو داشتم قرصا جواب نمیداد بیداری میکشیدم ولی تو بیمارستان روانپزشکی ها بیدار باشی گیر میدن غذا نخری با شیلنگ هدایت میکنن ب حلقت _ در واقع نه بیمارستان میتونم بمونم نه منزل _ خانواده هم از من میترسن (بعضا قصد قتل پدر و مادر رو داشتم حق میدم ک بترسن البته ) از این بابت که ب خانواده استرس میدم. بیمارستان هم با شرایط اسفناکی که داره نمیشه موند حتی فیزیوتراپی هم ندارند ! واقعا بیمارستان روانپزشکی های ما فاجعه ن ! چه نوع خصوصی چ دولتی ! اما در ظاهر ب قدری تعریف میکنند که دلفین ها هم پرواز میکنند . . . . .

تابستان برای فرار از بیخوابی به پارکهای شهر پناه میبردم والبته نه صرفا برای گذر وقت .بیشتر برای رسیدگی به حیوانات(گربه ها و سگ های ) زخمی و خیابانی که وضعیت اسفناکی دارند ب لطف وجود اشرف مخلوقات !!! هیچ قانونی هم در مورد حمایت از حیوانات نداریم متاسفانه وقتی نگه داری از سگ هم جرم ـه حرفی نیست! (یعنی نسخه سکولار ـه کره شمالی ) خلاصه ک اینقدر مامورین ب ظاهر زحمت کش نیرو انتظامی گیر دادند به بنده که این برنامه هم کنسل شد ! خیلی بیخود و بی جهت و صرفا رو حساب دید محدود و ظاهرگراشون انواع اقسام پرونده هارو میسازن میذارن جیبت_ بعد میفرمایند زندگی کُن!
    ویرایش توسط MorbidCorpse : 10-11-2017 در ساعت 03:44 AM
    امضای ایشان
    Evisceration plague

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33009
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    8

امکان تعلیق کردن کارت معافیت هست؟

عملا با این کارت معافیت نمیتونم کاری کنم! حتی پاسپورت هم نمیدن
    امضای ایشان
    Evisceration plague

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد