مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: کارت بیماریهای نادر

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    Bygone are Tolerance and Presence of Grace
    شماره عضويت
    33009
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    8
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کارت بیماریهای نادر

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    شما به یک انگیزه قوی مثل وجود یک شخص دلسوز و معتمد نیاز دارید که در کنارتون باشه و شما رو به سمت درمان و بهتر شدن البته با کمک خود شما سوق بده
    چنین کسی رو در خانواده یا دوستان یا اقوام سراغ دارید؟
    درود گرامی

ارتباطی ندارم با کسی نیازی هم به فردی دلسوز و معتمد نمیبینم ( دلسوزی ک ملاک تحول نیست ) عرض کردم کلی شرایط و عوامل بیرونی ابتدا باید دچار تغییر بشه تا ب مرور تغیراتی در من شکل بگیره _ بودند افرادی ک همچین قصدهای ب ظاهر خیر داشتند ولی اصولا اعتمادی ندارم و گارد میگیرم در همچین مواقعی متاسفانه احساسی و بعضا کمیکال رفتار میکنند در مقابل بنده!

از خانواده هم انتظاری نیست درسته که افکار و عقایدشون جامانده از دهه60شمسی ست ولی همین ک تا همینجاش بنده رو تحمل کردند ممنونم ازشون _7سال پیش قصد جدایی از خانواده رو داشتم ( برنامه ای بلند مدت چیده بودم از کودکی برای چنین روزی ) ولی خوب بعد از معافیت (اونم در آموزشی خدمت ) و لو رفتن ماجرا خانواده هم درگیر مسائل شخصی بنده شد ک از این بابت برای خودم متاسفم

اصلا قرار نبود خانواده چیزی بفهمه قصد بر این بود ک 2سالی برم خدمت پاسپورت بگیرم به قصد خودکشی برم قبله گاه کافرین گیتی (آمریکا) که داستان معافیت و مابقی ماجرا پیش آمد . . . .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    Beg for your life, you won't escape the knife
    Your fate was sealed today
    Disease has spread you pray for death
    Evisceration plague

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    33009
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    8
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اصلا نمیتونم بخوابم سیکل خوابم تا ماه گذشته 2شب در هفته بود (ک سر جمع 10ساعت هم نمیشد ) در این 4هفته و چند روز اخیر فقط 1 شب خوابیدم! خواب هم ک چه عرض کنم نوعی زندگی آگاهانه در ذهن ـه

قرصایی هم که بهم میدن (یعنی مشت مشت میریزن در حلقم) هم تنها تغییری ک صورت میده ایجاد کهیر در بدن ـه :/

بیمارستان هم این مشکل رو داشتم قرصا جواب نمیداد بیداری میکشیدم ولی تو بیمارستان روانپزشکی ها بیدار باشی گیر میدن غذا نخری با شیلنگ هدایت میکنن ب حلقت _ در واقع نه بیمارستان میتونم بمونم نه منزل _ خانواده هم از من میترسن (بعضا قصد قتل پدر و مادر رو داشتم حق میدم ک بترسن البته ) از این بابت که ب خانواده استرس میدم. بیمارستان هم با شرایط اسفناکی که داره نمیشه موند حتی فیزیوتراپی هم ندارند ! واقعا بیمارستان روانپزشکی های ما فاجعه ن ! چه نوع خصوصی چ دولتی ! اما در ظاهر ب قدری تعریف میکنند که دلفین ها هم پرواز میکنند . . . . .

تابستان برای فرار از بیخوابی به پارکهای شهر پناه میبردم والبته نه صرفا برای گذر وقت .بیشتر برای رسیدگی به حیوانات(گربه ها و سگ های ) زخمی و خیابانی که وضعیت اسفناکی دارند ب لطف وجود اشرف مخلوقات !!! هیچ قانونی هم در مورد حمایت از حیوانات نداریم متاسفانه وقتی نگه داری از سگ هم جرم ـه حرفی نیست! (یعنی نسخه سکولار ـه کره شمالی ) خلاصه ک اینقدر مامورین ب ظاهر زحمت کش نیرو انتظامی گیر دادند به بنده که این برنامه هم کنسل شد ! خیلی بیخود و بی جهت و صرفا رو حساب دید محدود و ظاهرگراشون انواع اقسام پرونده هارو میسازن میذارن جیبت_ بعد میفرمایند زندگی کُن!
    ویرایش توسط MorbidCorpse : 10-11-2017 در ساعت 04:14 AM
    Evisceration plague

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    33009
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    8
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

امکان تعلیق کردن کارت معافیت هست؟

عملا با این کارت معافیت نمیتونم کاری کنم! حتی پاسپورت هم نمیدن
    Evisceration plague

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کارتون,  کارتۆنی کوردی,  کارتۆن,  کارتونی,  کارتۆنی,  کارتی نیشتمانی,  کارت ملی هوشمند,  کارتی کۆرەک,  کارتون جدید,  کارتون فارسی,  کارت بیماریهای خاص,  کارت هوشمند بیماریهای خاص,  کارت سبز بیماریهای خاص,  شماره کارت بیماریهای خاص,  گفتن اذان,  گفتنی ها کم نیست,  گفتنی ها,  گفتن صبح بخیر,  گفتن دوستت دارم,  گفتن ساعت به انگلیسی,  گفتن تسليت,  گفتن دروغ,  گفتن تسلیت به دوست,  گفتن بله عروس,  پزشکی,  پزشکی قانونی,  پزشکیان,  پزشکی بدون کنکور,  پزشکی هسته ای,  پزشکی عمومی,  پزشکی ازاد,  پزشکی در 40 سالگی,  پزشکی دانشگاه آزاد,  پزشکی قانونی تهران,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)