نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: کمرویی

2475
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

کمرویی

سلام برهمه شماکاربران گرامی امیدوارم موفقیتهای روزافزونی راهمیشه سپری کنید. من چندسال پیش دچاریک مشکل ظاهری شدم که به همان خاطروبه وجودآمدن مشکلات کمرویی ازرفتن به دانشگاه منصرف شدم ومتاسفانه این مشکل منجرشدچندسالی خانه نشین شوم البته این مشکل ظاهری شروعش از13سال قبل است
    وهرچنددراین چندسال چندبارعمل کردم وخیلی بهترشدم ولی به هیچ وجه روی بیرون رفتن ازخانه راندارم حتی ازنزدیکترین کسان هم دوری می کنم حتی روی رفتن به پیش مشاورهم ندارم میگفتم شایدهرجوری شده پیش روانپزشک برم شایدباداروبهترشه توی اینترنتم که سرچ کردم دارهایی که روانشناساتجویزمی کنن معمولابی عوارض نبودن درواقع درسته که هیچ دارویی بی عوارض نیست معمولا. ولی اینا عوارضشان کم وبیش جدی بود. مشکل خودمم ازسالهاپیش بایه مشکل تشنج شروع شدهمون بیماری صرع که بیهوشی شدن ناگهانی رادنبال داره ازسرتجویزهمان داروهایی که برای آن مشکل بودازعوارض آنهابودکه دچاراین مشکل ظاهری شدم وحالااین جوری سرگردانم که چکارکنم به خاطرنگرانی که قبلا ازعوارض داروتجربه کردم دیگه تمالی به استفاده ازداروهای روانپزشکان هم ندارم درعین حال بد جوری حیران ماندم سالهای خیلی خوبی ازعمرم درخانه هدررفت اما هنوزهم زره ای ازخجالتی ام کم نشده بیرون نرم خیلی بیشترازالان درآینده ام ضررمی کنم .می خوام بیرونم برم بااین روحیه ای که دارم برام غیرممکنه البته من همیشه سعی ام براین بوده که همه شکستهامابپذیرم وبه گردن روزگاراین جورچیزانذارم خوبیشم اینه که بهتروراحت ترمی تونی بااین مشکلات وبدبختی هاکناربیایی .می خواستم شماهم اگه نظری ،راه حلی، چیزی به نظرتون میادلطف کنیدبگید.ممنون ازهمتون

2. کاربران زیر از tanha88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کمرویی

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha88 نمایش پست ها
    سلام برهمه شماکاربران گرامی امیدوارم موفقیتهای روزافزونی راهمیشه سپری کنید. من چندسال پیش دچاریک مشکل ظاهری شدم که به همان خاطروبه وجودآمدن مشکلات کمرویی ازرفتن به دانشگاه منصرف شدم ومتاسفانه این مشکل منجرشدچندسالی خانه نشین شوم البته این مشکل ظاهری شروعش از13سال قبل است
    وهرچنددراین چندسال چندبارعمل کردم وخیلی بهترشدم ولی به هیچ وجه روی بیرون رفتن ازخانه راندارم حتی ازنزدیکترین کسان هم دوری می کنم حتی روی رفتن به پیش مشاورهم ندارم میگفتم شایدهرجوری شده پیش روانپزشک برم شایدباداروبهترشه توی اینترنتم که سرچ کردم دارهایی که روانشناساتجویزمی کنن معمولابی عوارض نبودن درواقع درسته که هیچ دارویی بی عوارض نیست معمولا. ولی اینا عوارضشان کم وبیش جدی بود. مشکل خودمم ازسالهاپیش بایه مشکل تشنج شروع شدهمون بیماری صرع که بیهوشی شدن ناگهانی رادنبال داره ازسرتجویزهمان داروهایی که برای آن مشکل بودازعوارض آنهابودکه دچاراین مشکل ظاهری شدم وحالااین جوری سرگردانم که چکارکنم به خاطرنگرانی که قبلا ازعوارض داروتجربه کردم دیگه تمالی به استفاده ازداروهای روانپزشکان هم ندارم درعین حال بد جوری حیران ماندم سالهای خیلی خوبی ازعمرم درخانه هدررفت اما هنوزهم زره ای ازخجالتی ام کم نشده بیرون نرم خیلی بیشترازالان درآینده ام ضررمی کنم .می خوام بیرونم برم بااین روحیه ای که دارم برام غیرممکنه البته من همیشه سعی ام براین بوده که همه شکستهامابپذیرم وبه گردن روزگاراین جورچیزانذارم خوبیشم اینه که بهتروراحت ترمی تونی بااین مشکلات وبدبختی هاکناربیایی .می خواستم شماهم اگه نظری ،راه حلی، چیزی به نظرتون میادلطف کنیدبگید.ممنون ازهمتون
    سلام داداش من هم صرع داره الان نزدیک سه ساله دکترها براش دارو تجویز میکنن ولی مشکلی توی ظاهرش پیش نیومده.میشه بیشتر در مورد مشکل ظاهریتون بگین؟

4. کاربران زیر از fati76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم متاسف شدم برات ولی بدون که هیچ چیزی مهمتر از خودت نیست
    ظاهر ادم ها هرگز دلیل دوست داشتنشون نیس
    خیلیا تو رو دوست دارن مث خونوادت و دوستات و... و این به خاطر ظاهر و ... نیس به خاطر خودته
    به نظرم اصلا به هیچی اهمیت نده
    اونی که باید خجالت بکشه کسیه که باطن زشتی داره
    الان این همه دختر توی خیابون با بلوز و ساپورت میان بیرون 100 قلم هم ارایش کردن . فکر کردی مردم دوسشون دارن؟ نه عزیز اینا باطنشون خرابه شاید ظاهرشون خوب باشه
    دیدی چقدر راحت میان بیرون؟
    نمیگن فلانی الان میگه این دختر بدیه و فلان . فقط به فکر خودشون هستن
    تو هم باید به خودت و تنها خودت اهمیت بدی
    چه اهمیتی داره بقیه چه فکری میکنن؟
    اگه اون طوری باشه باید هر روز به ساز یکی رقصید چون طرز فکر ادما متفاوته
    به نظرم اروم اروم برو توی جمع
    زیبایی توی سیرته نه ظاهر

6. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

سلام صورتم پرازدونه شده بودالبته هرکسی چیزی می گفت یکی می گفت به خاطرعوارض دارواست چون ازهمان اوایل زمان مصرف داروهاچنین مشکلی پیش آمده بودبعضی هاهم می گفتن مال مشکل کبدی بوده دقیقادلیل اصلی راهیچ وقت نفهمیدم ولی حالاخوشبختانه 80درصدخوب شده یعنی چیززیادی دیگه مشخص نیست ازآن مشکل

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام صورتم پرازدونه شده بودالبته هرکسی چیزی می گفت یکی می گفت به خاطرعوارض دارواست چون ازهمان اوایل زمان مصرف داروهاچنین مشکلی پیش آمده بودبعضی هاهم می گفتن مال مشکل کبدی بوده دقیقادلیل اصلی راهیچ وقت نفهمیدم ولی حالاخوشبختانه 80درصدخوب شده یعنی چیززیادی دیگه مشخص نیست ازآن مشکل
    ببین عزیز من به خاطر معدم صورتم دونه زد ولی خودمو از کسی دور نکردم.بعضیا اخلاقشون خوشکلشون میکنه زیبایی ظاهری هیچوقت پایدار نیست مهم باطن خودته.الانم کم کم از دوستای نزدیکت شروع کن با اونا رفتو امد داشته باش بعد با خانواده و دوستات بر بیرون.نذار چیزای کوچیکی مثل این اجتماعی بودنتو ازت بگیره

9. کاربران زیر از fati76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم صورتتت که دونه داره، این که مشکلی نیس که بخای ازش خجالت بکشی!

اگه میتونی برو پیش یه دکتر پوست خوب، البته به نظرم پیش دکتر سنتی هم برو

ولی من خیلیا رو تو کوچه و خیابون و دوست و آشنا دیدم که صورتشون جوش زیاد داره، ولی به نظر من که اصلا مشکلی نداره

11. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

ما یکی رو داشتیم قدش خیلی به طور عجیبی کوتاه بود و چهره چندان دلچسبی هم نداشت اما چنان رفتار می کرد که نه کسی جرات داشت این موضوع رو به روش بیاره نه مسخرش کنه. چون فوق العاده با اعتماد به نفس بود اون در عوض ظاهر نه چندان زیباش هوش فوق العاده ای داشت تو ریاضی مخصوصا شاگرد اول کلاس بود همیشه هر جا بود بقیه دورش جمع بودند از بس با اخلاق و خونگرم بود فکر نکن داستانه این خانم از همکلاسیای دبیرستانم بود. ببین به نظر من اعتماد به نفس خیییلی می تونه در برخورد اطرافیان نسبت به ادم تاثیر بذاره. کسی که اعتماد به نفس بالایی داره مثل اهنربا دیگرانو به خودش جذب می کنه اگه هی اذم بشیته بگه من زشتم من اینجورم و اونجورم واقعا تو چشم دیگرانم جلوه بدی پیدا می کنه اگه بتونی رو اعتماد به نفست کار کنی همه چی رو به دست اوردی بهت قول می دم.
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

13. 3 کاربران زیر از کرانه آسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

رفتم سه بارهم عمل کردم تاحدخیلی زیادی خوب شده الان بیشترازاین مشکل دیدگاهم نسبت به بیرون رفتن متفاوت شده ازبیرون رفتن احساس خوبی ندارم احساس می کنم نگاه خیلی هابه من تحت تاثیراین مشکل متفاوته درواقع نگاه مردم رابه خودم ازاین جهت که احساس می کنم به خاطراین مشکل جلب توجه می کنم خیلی اذیت می شوم.

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

رفتم سه بارهم عمل کردم تاحدخیلی زیادی خوب شده الان بیشترازاین مشکل دیدگاهم نسبت به بیرون رفتن متفاوت شده ازبیرون رفتن احساس خوبی ندارم احساس می کنم نگاه خیلی هابه من تحت تاثیراین مشکل متفاوته درواقع نگاه مردم رابه خودم ازاین جهت که احساس می کنم به خاطراین مشکل جلب توجه می کنم خیلی اذیت می شوم.
    این کمرویی شما و پایین بودن اعتماد یه نفستون دست به دست هم داده و این مشکل رو به وجود اورده. شما مگه نمیگید با عمل خیلی بهتر از قبل شدید پس چه دلیلی داره نگاه مردم رو حساب چیز بدی باشه؟ بر عکس شاید چون از نظر اونا چهره ی خوبی داری نگاه می کنند‌.
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

16. کاربران زیر از کرانه آسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

به نظرشماچطوراعتمادبه نفس رامیشه بالابردمنظورم رابااین آزمایشی که دانشمندان انجام دادن می خواهم واضح تربگم(چندتادانشمندیه ماهی بزرگ راداخل یک استخربزرگ گذاشتندووسط استخررابایک دیوارنامرئی شیشه ای گرفتندوآن طرف هم ماهی کوچک گذاشتندماهی بزرگ برای غذازماهی کوچک تغذیه می کردوبرای همین تامی خواست به طرف ماهی کوچک حرکت کندبه یک مانعی برخوردمی کردکه دیده هم نمیشدبعدازمدتی تلاش، ماهی بزرگ دست ازتلاش برداشت دانشمندان آن مانع رابرداشتندامابازهم دیگرآن ماهی بزرگ تلاشی برای رسیدن به ماهی کوچک نکرددانشمدان به این نتیجه رسیدندکه دیواری بزرگ ترازاین دیواردرذهن ماهی به وجودآمده ماهی بزرگ درذهنش به این باوررسیده که نمی تواندخودش رابه آن ماهی برساندحتی بابرداشته شدن مانع)مشکلات هم بعضی وقتاکه کهنه میشن ودوررفع می شن باورودیدآدم راتخریب می کنن نسبت به اتفاقات خوب به طوری که حتی بارفع مشکل خیلی وقتابه این راحتی نمیشه خودت راقانع کنی که همه عقب ماندگی هاوتلف شدن روزهای بدون بازگشت هدررفته عمررافراموش کنی وازصفرشروع کنی دلیلش هم همان پایین یابهتربگم ازبین رفتن اعتمادبه نفس است گاهی وقتاباواقعیت ها کنارآمدن وزندگی کردن بادیدی متفاوت نسبت به آن گونه که تابه حال زندگی می کردی سخت است حتی اگرروش زندگی اشتباه محض بوده باشد.فکرمی کنیدچکارهایی اعتمادبه نفس رابالامی برد.

18. کاربران زیر از tanha88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21157
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

dsmdksdmsdmnsmdnsmds
    ویرایش توسط hamidmg1997 : 03-14-2020 در ساعت 07:28 PM

20. کاربران زیر از hamidmg1997 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22080
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمیدونم چرا همه از مصرف داروهایی که روانپزشکا تجویز میکنند هراس دارند درحالی که مشکلات خیلی شدید اخلاقی با یه قرص ساده که تجویز متخصص هست خیلی راحت برطرف میشه....و
    بخدا خیلی بده آدم با این همه تواناایی اسیر یک مشکل اخلاقی کوچک بشه... اگه از وابسته شدن به داروها میترسی عزیز من جنس آدم کلا به همه چیز وابسته است ...شما 12 ساعت اصلا آب مصرف نکن...اصلا دور از جون شما و همه هلاک میشی ...اگه از عوارضش میترسی میدونی هر غذایی که میخوری هم عوارض مثبت داره هم عوارض منفی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟قرار نیست که شما خوسرانه دارو مصرف کنی ....میری پیش یه متخصص وارد و اون هم طریقه مصرفش رو میگه و هم میگه بعد از اینکه خوب شدی چجور اون دارو رو ترک کنی که کوچکترین عارضه بدی نداشته باشه
    من 18سال تمام از خجالت مادرزادی رنج میبردم....واقعا بد بود اما با مراجعه به روانپزشک مشکلم دریک ماه بکلی برطرف شد و الانم دیگه چند سالی هست دارو مصرف نمیکنم

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22139
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من صددرصد میگم دکتر کمک زیادی می کنه

Sent from my C2105 using Tapatalk

23. کاربران زیر از amun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22639
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. ترس از حضور در اجتماع. استرس. ترس ار حرف زدن. دلهره .لرزش و تشویش . گاهی تپش قلب . نفس تنگی و هزار فکر منفی در لحظه .من حتی از حرف زدن بایه بچه دلهره دارم اما خدا مید.ونه از هیچ کدوم ادم ها خجالتم نمی کشم من حتی وقتی با برادرم صحبت می کنم این حس را دارم خداااااا به دادم برسه برام دعا کنید . دکتر چه باید کرد ؟

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23240
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من دختری هستم شدیدا خجالتی که از دوران توجوانی همینطوری بودم هیچ وقت خانواده ام در پی درمان من نرفتند که اگر در همان نوجوانی تحت درمان بودم حالا انقدر از جمع فراری نبودم! درنوجوانی وقتی مهمان ب خانه مان می آمد به اتاقم فرار میکردم و حتی برای رفتن به دستشویی بیرون نمی آمدم و فقط آرزو میکردم کسی سراغ مرا نگیرد وقبلش ب مادرم میگفتم بگو مریضه!! الان هم با اینکه بزرگ شدم و به دانشگاه هم میرم همان حالت ها را دارم بخاطر این خجالتم خیلی سختی میکشم وقتی جواب ی سوالی رو بلدم از خجالت نمیگم توی جمع حرف نمیزنم بدترین حالتش که حتی الان از گفتن اون به شما خجالت میکشم اینکه از خجالت قرمز میشم پوستمم سفیده دیگه کانلا همه میفهمن من دارم خجالت میکشم!!! دستام یخ میزنه صورتم داغ میشه و قرمز ...چقدر دیگه فرارکنم بخدا کتاب یه عالمه خوندم ولی تا یه نفر اسمم رو هم صدا میکنه سرخ میشم!حتی وقتی کسی ازم تعریف میکنه! دوستای عزیز اگه فکر یا نظری به ذهنتون میرسه لطفا من رو راهنمایی کنید دیگه خسته شدم میخوام کاری که پدر و مادرم در حقم نکردن خودم انحام بدم و اگر ی دکتر خوب روانشناس میشناسید که قیمتش هم خووب باشه و یا خودتون یا اطرافیانتون رفته باشن حتما به نن خواهشا معرفی کتید..از اینترنت نمی خوام سرچ کنم اولا اینکه هزینه هاشون که انقدر زیاده و اطمینان ندارم که کدومشون کارشون بهتره و مبلغشون مناسب تره پس لطفا اگر شناختی دارید بهم بگید ممنونم خیلی.

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام چند سالتونه
    بنظرم الان که فهمیدن میخواهید یه عادت بدیو عوض کنید خیلی خوبه
    منم مثل شما تو نوجونی این خجالتی بودنو تجربه کردم وفقط موقی درمان شد که خودم خواستم اجتماعی باشم ومثل بقیه موق گفتن هر چیزی سرخ نشم وحرفم تو دلم نمونه منم مثل شما وقتی مهمون میومد فراری بودم خخخ ولی هیچ دکتر یا نسخه ای برام تجویز نشد بجز اینکه خودم خواستم واینکه مطلبی تو این زمینه مطالعه کردم وبه مرور بهتر واز بین رفت
    خب سعی کنید حرفهایی رو میخواهید بگید یا حرکاتیو که تو جمع میخواهید انجام بدین چنبار تو خلوت خودتون بنویسید وبخونید وانجام بدین وبعد تو جمعی که هستین تو ذهنتون فرض کنید که کسی نیست فقط خودتونید وتمرین وتکرار ومطالعه در این مورد میتونه کمک کنه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23240
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    سلام چند سالتونه
    بنظرم الان که فهمیدن میخواهید یه عادت بدیو عوض کنید خیلی خوبه
    منم مثل شما تو نوجونی این خجالتی بودنو تجربه کردم وفقط موقی درمان شد که خودم خواستم اجتماعی باشم ومثل بقیه موق گفتن هر چیزی سرخ نشم وحرفم تو دلم نمونه منم مثل شما وقتی مهمون میومد فراری بودم خخخ ولی هیچ دکتر یا نسخه ای برام تجویز نشد بجز اینکه خودم خواستم واینکه مطلبی تو این زمینه مطالعه کردم وبه مرور بهتر واز بین رفت
    خب سعی کنید حرفهایی رو میخواهید بگید یا حرکاتیو که تو جمع میخواهید انجام بدین چنبار تو خلوت خودتون بنویسید وبخونید وانجام بدین وبعد تو جمعی که هستین تو ذهنتون فرض کنید که کسی نیست فقط خودتونید وتمرین وتکرار ومطالعه در این مورد میتونه کمک کنه
    من 27سالمه . واقعا شماهم اینطوری بودید یا دارین باهام همدردی میکنید..چطور غلبه کردید خیلی سخته من هردفعه میگم این بار که توجمع بودم دیگه سرخ نمیشم حرف میزنم اما .. بعدش مایوس میشم کاش ی ذره پرو بودم بعضی ها چطوری انقدر پرو هستن .. ولی واقعا چه جامعه ای داریم مت اگرم بخوام دیگه پیش دکتر هم نمی تونم برم زنگ زدم دوتا دکتر روانشناس یکیش 130هزارتومن برای 45دقیقه میخواست تازه 5ماه دیگه وقت میداد یکی دیگه اش که ی ماه دیگه وقت میداد 100تومن میخواست؟!حالا من هیچی اون بنده خدایی که خیلی بیشتر ب دکتر احتیاج داره از کجا بیاره1!!

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22139
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atys نمایش پست ها
    من 27سالمه . واقعا شماهم اینطوری بودید یا دارین باهام همدردی میکنید..چطور غلبه کردید خیلی سخته من هردفعه میگم این بار که توجمع بودم دیگه سرخ نمیشم حرف میزنم اما .. بعدش مایوس میشم کاش ی ذره پرو بودم بعضی ها چطوری انقدر پرو هستن .. ولی واقعا چه جامعه ای داریم مت اگرم بخوام دیگه پیش دکتر هم نمی تونم برم زنگ زدم دوتا دکتر روانشناس یکیش 130هزارتومن برای 45دقیقه میخواست تازه 5ماه دیگه وقت میداد یکی دیگه اش که ی ماه دیگه وقت میداد 100تومن میخواست؟!حالا من هیچی اون بنده خدایی که خیلی بیشتر ب دکتر احتیاج داره از کجا بیاره1!!
    من که میگم اصلا روانشناس گرون قیمت نرید! این مشکلات چیزی نیست که تو یکی دو روز حل بشه. من خودم اینطور بودم ولی از وقتی رفتم دانشگاه و مجبور بودم با افراد زیادی توی خوابگاه و کلاس رابطه داشته باشم کم کم این کم رویی خوب شد ولی با سرعت کند! مثلاً سال اول میرفتم برای ارائه دست و پا و صدام میلرزید و واقعا جلو جمع خورد شدم! ولی بعد سه سال این مشکلات خیلی کمتر شده ولی هنوز هست. که طبیعیه چون من چندین سال کمرو بودم و اگه بخوام خوب خوب بشم قطعاً طول میکشه. دارو های ضد استرس یا شادی بخش کمک زیادی کرد به من. این تجربه خودم بود

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم اگه خواستی من میتونم کمکت کنم، هر وقت تونستم

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23240
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amun نمایش پست ها
    من که میگم اصلا روانشناس گرون قیمت نرید! این مشکلات چیزی نیست که تو یکی دو روز حل بشه. من خودم اینطور بودم ولی از وقتی رفتم دانشگاه و مجبور بودم با افراد زیادی توی خوابگاه و کلاس رابطه داشته باشم کم کم این کم رویی خوب شد ولی با سرعت کند! مثلاً سال اول میرفتم برای ارائه دست و پا و صدام میلرزید و واقعا جلو جمع خورد شدم! ولی بعد سه سال این مشکلات خیلی کمتر شده ولی هنوز هست. که طبیعیه چون من چندین سال کمرو بودم و اگه بخوام خوب خوب بشم قطعاً طول میکشه. دارو های ضد استرس یا شادی بخش کمک زیادی کرد به من. این تجربه خودم بود

خیلی ممنون از راهنماییتون. این داروهای ضد استرس و شاری آور رو از طریق روانشناس تهیه کردین؟ ویزیت دکترهای اینجا نمی دونین چقدر هست؟

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23240
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    سلام عزیزم اگه خواستی من میتونم کمکت کنم، هر وقت تونستم
    سلام خیلی ممنونم. چطوری میتونم ازتون کمک بگیرم ممکنه راهنماییم کنید لطفا

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22139
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنماییتون. این داروهای ضد استرس و شاری آور رو از طریق روانشناس تهیه کردین؟ ویزیت دکترهای اینجا نمی دونین چقدر هست؟
    آره دکتر روانشناس رفتم. خودم اصلاً قبول نداشتم که باید برم پیش روانپزشک. به خاطر فشار خون رفتم پیش دکتر قلب اون گفت علت اصلیش فشار روحیه و منو معرفی کرد به یه دکتر باتجربه. بار اول دارو داد من یه ماه خوردم دیدم فایده نداره ترکش کردم. سرم خورد به سنگ و یه جا اذیت شدم رفتم پیش دکتر گفتم این دارو ها تاثیر نداره یکی دوتا رو دوزش رو تغییر داد بعد دو ماه خیلی تغییر کردم! طرز فکر و ترسم قبل از برخورد و ارائه سر جاش بود ولی یه نکته که خیلی جالب بود این بود که فهمیدم به کمک دارو ها تو اون لحظه فکرم رو عوض کنم!

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22139
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ویزیت دکتر ها حداکثر 40تومن که با بیمه بهتر میشه

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23240
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amun نمایش پست ها
    ویزیت دکتر ها حداکثر 40تومن که با بیمه بهتر میشه

مرسی خیلی ممنون از راهنماییتون

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

[QUOTE=atys;137619]من 27سالمه . واقعا شماهم اینطوری بودید یا دارین باهام همدردی میکنید..چطور غلبه کردید خیلی سخته من هردفعه میگم این بار که توجمع بودم دیگه سرخ نمیشم حرف میزنم اما .. بعدش مایوس میشم کاش ی ذره پرو بودم بعضی ها چطوری انقدر پرو هستن .. ولی واقعا چه جامعه ای داریم مت اگرم بخوام دیگه پیش دکتر هم نمی تونم برم زنگ زدم دوتا دکتر روانشناس یکیش 130هزارتومن برای 45دقیقه میخواست تازه 5ماه دیگه وقت میداد یکی دیگه اش که ی ماه دیگه وقت میداد 100تومن میخواست؟!حالا من هیچی اون بنده خدایی که خیلی بیشتر ب دکتر احتیاج داره از کجا بیاره1!!
    چه جالب همسنیم
    بله من اینچیزیو که گفتم واقعا تجربه کردم ومحض همدردی بیانش نکردم واینکه هزینه دکتر هم بالاست
    امیدوارم با چیزهایی که منو دوستان گفتیم بتونیم کمکی کرده باشیم
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)