نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ترس از برملا شدن رابطه ام

557
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5799
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از برملا شدن رابطه ام

سلام من 16سالمه بایه پسری که یک سال ازم بزرگتر بود تو یه شبکه اجتماعی دوست شدم بعد کلی اصرار شمارمو بهش دادم فقط بهم پیامک میدادیم خداییش هم فقط درمورد درس و چیزای خوب حرف میدیم بعد یه مدت من پشیمون شدم گفتم دیگه نمیخوام باهات باشم حالا اون رفته ازاشناهاشون که تو پست بانکه همه ی اطلاعات شخصی منو بابامو گیر اورده حتی ادرس خونمونو من خیلی میترسم میگه میخواد بیاد دم درمون واین حرفا من چیکارکنم ولم کنه پسر بدی هم نیست؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کمکم کنید....

خب مام منتظریم که ایشون تشریف بیاره تا بعنوان فاش کردن اسرار شخصی با قانون طرفش کنیم ...

به هرحال ایشون یا خیلی خودش رو زرنگ میدونه یا اینکه از اون افراد شیاده که در ظاهر خوب و موجه برای کارهاش استفاده میکنه ...

و متاسفانه سادگی شما بهش اجازه چنین رفتاری رو داده ...

بهترین راه اینه که تمام ارتباط رو با چنین فردی قطع کنی .... و بدونی که در شبکه های اجتماعی افراد زیادی هستن

که نمیشه به ظاهر و نوشتن خوبشون اعتماد کرد و زندگی و آرامش رو بخاطر اونا دستخوش استرس و اضطراب کرد ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5799
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید....

ممنون که جواب دادید منم میدونم که میشه ازکسی که اطلاعاتمو داده شکایت کنم ولی مشکل من ترس ازپدرومادرمه که نمیدونم چطوری برخورد کنن تصمیم گرفتم به بابام بگم ولی جرعتشو نداشتم خیلی میترسم اخه حتی شماره خونه و موبایل پدرمادرمو هم داره...چیکارکنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد