مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33

موضوع: کودکی و کمبودهای من

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    تشکر شده 166 بار در 133 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : کودکی و کمبودهای من

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    سلام
    خیلی خوشحالم که دنبال ریشه مشکلاتتون هستید و از خودکشی منصرف شدید.
    با خوندن متن باید بگم فووووووووق العاده قلم خوبی دارید و واقعا حیفه این استعداد رو ندیده بگیرید.
    نمیدونم شروع ناراحتی های شما دقیقا این مورد بوده یا نه اما هر چی که بوده به نظرم باید از گذشته بیرون بیاید.
    الان دنبال توانایی هاتون بگردید و فقط برای خودتون و خداتون زندگی کنید...و تصور نکنید که دیگران خیلی خوشبختند یا لای پر قو بزرگ شدن.
    بله میدونم اما وضعشون از من بهتره چون بالاخره هرکدوم یک استعدادی دارند
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

2. Top | #12
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.69
    تشکـر
    1,301
    تشکر شده 382 بار در 208 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    بله میدونم اما وضعشون از من بهتره چون بالاخره هرکدوم یک استعدادی دارند
    عجبا.....شما دیگه کی هستی... این همه ادم داریم میگیم قلمت خوبه توصیفت خوبه این همه هم صحبت کردی من اصلا احساس نکردم با یه ادم بی سواد دارم حرف میزنم حالا باز میای میگی هیچ استعدادی نداری؟
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30396
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    28
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز خداوکیلی باید بگم قلمتون عالیه من اتفاقی این تاپیک رو خوندم باورتون میشه فک کردم دارم از نوشته های ی نویسنده معروف داستانی میخونم بهتره اینقدر ناامید نباشین و ب استعدادهاتون اهمیت بدید؛وا...من خودم همیشه از خدام بود ی همچین قلم نوشتن و استعدادی داشتم ولی چه میشه کرد ک دربنده موجودنیس

4. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    عجبا.....شما دیگه کی هستی... این همه ادم داریم میگیم قلمت خوبه توصیفت خوبه این همه هم صحبت کردی من اصلا احساس نکردم با یه ادم بی سواد دارم حرف میزنم حالا باز میای میگی هیچ استعدادی نداری؟
    مشکل دوستان اینه که انتظار دارن بنده تک سلولی باشم
    خوب شما هم اگه بنویسید یقنا زیبا خواهد شد,کلا هر کس که دو کلاس سواد داشته باشد میتواند خوب بنویسد بانو.
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

5. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zoli نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خداوکیلی باید بگم قلمتون عالیه من اتفاقی این تاپیک رو خوندم باورتون میشه فک کردم دارم از نوشته های ی نویسنده معروف داستانی میخونم بهتره اینقدر ناامید نباشین و ب استعدادهاتون اهمیت بدید؛وا...من خودم همیشه از خدام بود ی همچین قلم نوشتن و استعدادی داشتم ولی چه میشه کرد ک دربنده موجودنیس
    درود ممنون بابت ارسال نظرتون بزرگوار.
    این نظر لطفتونه که میگید خوب مینویسم اما حقیقت اینه که شما انقدر مهربان هستید که برای خوشحال کردن من میگید قشنگه ...

6. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    ایوووول پسررررر .اول بگم بابت مشکلاتتون واقعا متاسفم و امیدوارم در اینده پله های ترقی رو بالا برید .دوم بگم که واقعا زیبا نوشتید من نظرم اینه ک ناجرای زندگیتونو از اول تا هرجا بنویسید تا ب چاپ برسه واقعا بی نذیره
    درود.
    ممنونم اراجیف بنده را خواندید.
    زیبا ننوشتم هرچی بود نوشتم (هرچی که اتفاق افتاد) .
    بر فرض محال زیبا باشه و بر فرض محال تر کتاب بنویسم و بر فرض محال ترتر چاپ هم شد.
    کسی نمیخواند, خواندن زندگی و مصیبت های یک آدم بی استعداد بدشانس چه جذابیتی دارد...بجز اینکه بگند"اوه بیچاره..."
    پله ترقی...

7. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.78
    تشکـر
    1
    تشکر شده 567 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

از برادرتون چیزی ننوشتین.
    یعنی با برادرتون رفتار بهتری داشتن؟
    شاید کلا والدینتون بی خیالن. اگه برادرتون هم تو شرایط مشابه بزرگ شده اما وضعیتش از شما بهتره، بهتر نیست ببینین چکار کرده که تونسته تو همچین محیطی خودشو بالا بکشه؟

8. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    از برادرتون چیزی ننوشتین.
    یعنی با برادرتون رفتار بهتری داشتن؟
    شاید کلا والدینتون بی خیالن. اگه برادرتون هم تو شرایط مشابه بزرگ شده اما وضعیتش از شما بهتره، بهتر نیست ببینین چکار کرده که تونسته تو همچین محیطی خودشو بالا بکشه؟
    نه برادرم چون بزرگتر بود همیشه بهترین چیزارو میگرفت و چون ازم باهوشتر بود رشته بهتری قبول شد و الانم مشغول به کاره...
    من هم معمولا تو سری خور بودم و فقط تحقیر میشدم و هیچ کس منو عددی حساب نمیکرد

9. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    ببین گوش کن میخوام راه حل هامو بزارم رو میز!!!!
    شما بلند شو برا قدت برو هورمون بزن....خب؟؟؟بهتر از اینه که تا اخر عمرت برا 5 سانت قد زجر بکشی...برا پسرا اونقدرا مضر نیس برا دخترا مضره...هورمون HGH بزن....این هورمون رو به مسی زدن از 158 اومد رو 169!!!درسته تو سن بلوغ زدن ولی تو الان بزنی یه 5 سانت میاد روت عزیز!!!
    بلند شو برو بزن!!!!پاشو!!!
    این عبارت هم تو یوتیوب سرچ کن streches for incresing hieght رو سرچ کن کلی ورزش میاد برات انجام بده!!!!یه 2/5 سانت میاد روت...
    خب؟؟؟؟
    بزن سایت ایریک شاپ از این پاشنه طبی افزایش قد بخر:فایل پیوست 2557
    خب 5 سانت میاره روت.....17 تومن...بخر...اگه نیومد برات برو تجهیزات پزشکی فروشی بخر ازشون...
    خب؟؟؟؟
    حالا برا چشمات هم برو عمل لیزینگ انجام بده که دیگه عینک نزنی...
    یا لنز طبی بخر که دیکه عینک نزنی!!!ما کل فامیلا عینکیمون همین کارو کردن!
    خب؟؟؟
    مبرو با نمره چشمت هم معافیت بگیر از دکتر!!!نمیخواد بری سربازی!!
    بهش بگو 9 ردش کنه دیکه!!!
    برا درست هم یا دوباره بشین کنکور بده ...یا برو این دانسگاه پیام نور هر رشته ای که دوس داری ...برو حقوق یا روانشناسی چون دهنت برا حفظیات خوبه!!
    الان که همه دنبال مدرکن فقط!!!اصن همون حساب داری رو پیام نور بخون!!
    اگه نمیخوای معافیت بگیر دوباره کنکور بده
    فهمیدی؟؟؟؟
    در ضمن من طبق تجربیات خودم میگم شما BDD دارین مث خودم....
    خیلی خودتون رو زشت تر از اون چیزی که هستین تصور میکنین و فک میکنین با هیچی زیبا نمیشین....ولش کن نباید بهش اهمیت بدی وگرنه زندگیتو به یغما میبره!!!!
    به جاش به خودت خیلی برس!!تیپ کن !!!!
    موهات رو مدل بده و.....
    اون که تویه کفش میزارن رو تهیه کردم
    هورمون رو قبلا بش فکر کردم اما با کم خونیم و داروهای کم خونیم سازگاری نداره.
    عمل لیزینگ چون حساسه حتما باید بیمارستان یا مطب های خصوصی انجام بدم که اونم بودجه جواب گو نیست
    درباره سربازی هم بله اقدام میکنم ممنون
    ولی درمورد کنکور دیگه فک نکنم حالشو داشته باشم ولی شاید ادامه تحصیل دادم.
    درمورد دانشگاه پیام نور , عرضم به حضورتون که اونجا هم احتمالا گیر بکنم چون سیستم اونها هم بشدت سخت گیره , دوستانی داشتم رفته بودن پیام نور میدونید نظامش به چه صورته؟
    اولا کتاب هاش دوبرابره بقیه دانشگاهاست(ینی مثلا ریاضی 300 صفحه ما در پیام نور دو منبع 600 صفه ایی!)
    دوما بعضی دروس اصلا استاد ندارن و شما خودت باید بشینی تنهایی 600 صفحه بخونی بفهمی و امتحان بدی! (قابل درک هست؟ ) , تازه اونم کتابی با پر از غلط های علمی....
    سوما نحوه آزمون چطوریه!
    نصفی تستی نصفی تشریحی! (شما حساب کن برای درسی مس ریاضی باید تا ته سوال رو حل کنی و به جواب برسی!)
    یعنی این بیچاره ها هر آزمونشون هم امتحان نهاییه هم کنکور سراسری...
    تیپ بزنم؟ موهام مدل بدم؟
    اخه قیافه ام خیلی ساده مسخرس دقیقا میشم عین این دهاتیایی که از شهر اومدن شلوار جین رو با کت میپوشن....

10. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    میدونم ک واقعیته گل پسر .ی چیزی بت میگم میخواد بدت بیاد میخواد خوشت بیاد .میدونی چی تو زندگیت باعث لطمه خوردنت بوده ؟هست؟خواهد بود؟؟؟؟؟
    تو نمیدونی صد درصد اما من میدونم .اینکه اصلا خودتو قبول نداری و بدجوووور خودتو دست کم میگیری ....
    وااااای ک چقد من از این اخلاقت حرص میخورم .اصن همکلامی با شما و نوع تایپ کردنتون خیلی خاصه ب خدا .من هیچ تعارفی باهاتون ندارم .فقط اینو بگم میتونی مفیدترین و بهترین فرد دنیا باشی اگه خودت بخوای احتیاجی ام ب سرمایه و پشتوانه نیست فقط ب اراده ی خودت بستگی داره زندگیت خیلی دردناکه قبول اما طوری بیان حال و گذشتتو ب تایپ میرسونی ک با اون ناراحتی ک برات داشتم و میخوندم واقعا لذت هم از جانب نگارشتون بردم .فقط ب حرفم اعتماد کن .خودتو برای خودت بزرگ بشمار.....
    همین.
    ممنون بزرگوار بابت ارسال نظرتون
    میدونید اینکه خودمو قبول ندارم به خاطر شکست هام بوده, به خاطر اینکه هرکار کردم شکست خوردم, حتی یکبار هم توی کاری موفق نشدم....
    خوب وقتی یک آدم شکست خورده هستم چیه خودمو دست کم نگیرم,واقعا کم هستم دیگه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کودکی,  کودکی حضرت محمد,  کودکی هایم,  کودکی هیتلر,  کودکی ترلان پروانه,  کودکی بازیگران,  کودکی من,  کودکی یادت بخیر,  کودکی شعر,  کودکیاری,  کودکی و خردی در جدول,  کودکی ولادیمیر پوتین,  کودکی وخردی,  کودکی و پیری,  کودکی و نوجوانی پیامبر,  کودکی ویدا جوان,  کودکی و برف,  کودکی و نوجوانی,  کودکی ورزشکار ایرانی,  کودکی و تاریخ,  moshaverfa,  moshaverinia,  moshaverin,  moshaver,  moshavere ezdevaj,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver amlak,  moshaver41,  فکر,  فکرخانە,  فکر آخرت,  فکر و خبر,  فکرونی ام کلثوم,  فکری پوهنه,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فکر بکر,  فکر مثبت,  فکر نو,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)