مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33

موضوع: کودکی و کمبودهای من

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30396
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    29
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کودکی و کمبودهای من

درست به قول شما من مهربون هستم ولی الکی که از یکی تعریف نمیشه کرد شما این استعدادرو دارین وهمه دوستان هم این رو بهتون گفتن بهتراعتمادنفس خودتون رو بالا ببرید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از zoli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.78
    تشکـر
    1
    تشکر شده 567 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

به نظر من هم مشکل اصلی از خودتونه. قبل از اینکه حتی کاری رو امتحان کنین میگین من که میدونم نمیشه!!!
    نابرده رنج گنج میسر نمیشود
    بالاخره برای رسیدن به هرچیزی تلاش و پشتکار لازمه. همه اونایی که به جایی رسیدن هم کمی سختی به خودشون دادن.
    حالا اگه واقعا رشته ای رو دوست نداری یا به کاری علاقمند نیستی که انگیزه کافی برای تلاش پیدا کنی، اون بحث دیگه ایه.
    ولی به پیشواز مشکلاتت نرو. با افکار مثبت به خودت بقبولون که از پس اون کار برمیای.
    اهداف خیلی دست نیافتنی یا طولانی مدت رو هم بذار برای بعد. با قدمهای کوچیک و پیروزیهای کوچیک شروع کن. کم کم به خودباوری میرسی.
    یه کار دیگه هم میتونی بکنی. برای افکار منفی جریمه بذار. مثلا هربار که فکر کردی من چشمام نمیبینه، یا قدم کوتاهه یا... یه سکه بنداز تو قلک یا خودتو از چیزی که دوست داری محروم کن. مثلا اگه داری غذای مورد علاقه ت رو میخوری، همون لحظه غذاتو کنار بذار تا ده دقیقه. اینجوری به مرور ذهنت یاد میگیره اگه بره سمت افکار منفی تنبیه میشه. اونوقت کمتر این فکرها میان سراغت.

4. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    تشکر شده 171 بار در 138 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    عههه...خریدی؟؟؟چه سریع!!!!خوبه...مرسی که حرفمو گوش دادی
    مطمئنین که سازگاری نداره؟؟؟پزشک تون گقت؟؟؟
    خب لنز طبی بزنین به جا لیزینگ....ارزونتره
    والا اینایی که من تو خیابون میبینم هم قیافشون دهاتیه ولی همه براشون میمیرن چون به خودشون خیلی میرسن دیگه!!!!
    پیام نور چه سیسیتم عجیبی داره!!!!!
    خب ریاضی نرین اگه علاقه ندارین برین حقوق یا روانشنلسی چون دهنتون برا حفظی خوبه!!!
    بله سازگار نیست.
    لنز هم مشکلات داره,از شانس مزخرف من لنز چینی از آب درمیاد همین دید کمم رو هم از دست میدم بعد من آستیگمات هم دارم...(ینی بالا برم پایین بیام این عینک مسخره روی چشمم
    فرض کن من بی قواره کوتوله لاغر موهام(که از بغل نصفش ریخته) تیپ بزنم!
    خوب من حسابداری دوسدارم, اونم محاسبه اییه...
    حقوق که با لکنت زبانم سازگار نیست (روانشناسیم که قوزه بالا قوزه!) فک کن من روانی بشم روانشناس !
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zoli نمایش پست ها
    درست به قول شما من مهربون هستم ولی الکی که از یکی تعریف نمیشه کرد شما این استعدادرو دارین وهمه دوستان هم این رو بهتون گفتن بهتراعتمادنفس خودتون رو بالا ببرید
    کدوم استعداد؟ این "این" استعداد چیه که همه میگن ولی وقتی ازشون بپرسم میگن همون اووون ! دقیقا چیه؟
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

7. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    ن عزیز.ولی ب نظر من علت شکستات دست کم گرفتن خودته .شک نکنننن
    نه ربطی نداره.
    مثلا روز کنکور خون دماغ شدم گند زدم به کنکور...
    رفتم ورزش یکی برام جف پا انداخت افتادم زمین بینیم شکست...
    توی دانشگاه هر چقدر میخونم باز آخر سر کف لیستم سوالا یادم میره...
    با همه خوش برخوردم اما هیچکس بم محل نمیده...
    خوب گیریم دسته کمم بگیرم یا نگیرم توی موارد بالا من مقصرم؟
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-29-2016 در ساعت 11:38 AM

8. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    به نظر من هم مشکل اصلی از خودتونه. قبل از اینکه حتی کاری رو امتحان کنین میگین من که میدونم نمیشه!!!
    نابرده رنج گنج میسر نمیشود
    بالاخره برای رسیدن به هرچیزی تلاش و پشتکار لازمه. همه اونایی که به جایی رسیدن هم کمی سختی به خودشون دادن.
    حالا اگه واقعا رشته ای رو دوست نداری یا به کاری علاقمند نیستی که انگیزه کافی برای تلاش پیدا کنی، اون بحث دیگه ایه.
    ولی به پیشواز مشکلاتت نرو. با افکار مثبت به خودت بقبولون که از پس اون کار برمیای.
    اهداف خیلی دست نیافتنی یا طولانی مدت رو هم بذار برای بعد. با قدمهای کوچیک و پیروزیهای کوچیک شروع کن. کم کم به خودباوری میرسی.
    یه کار دیگه هم میتونی بکنی. برای افکار منفی جریمه بذار. مثلا هربار که فکر کردی من چشمام نمیبینه، یا قدم کوتاهه یا... یه سکه بنداز تو قلک یا خودتو از چیزی که دوست داری محروم کن. مثلا اگه داری غذای مورد علاقه ت رو میخوری، همون لحظه غذاتو کنار بذار تا ده دقیقه. اینجوری به مرور ذهنت یاد میگیره اگه بره سمت افکار منفی تنبیه میشه. اونوقت کمتر این فکرها میان سراغت.
    نه نه کامنت بالا رو بخونید متوجه میشید.
    اونطوری نیست هی بشینم بگم نمیشه! بلکه اینطوریه که هی تلاش میکردم و نمیشد, و این نشدنه خیلی منو اذیت میکنه,البته اذیت میکرد الان دیگه مهم نیست.
    چه قدم کوچک چه قدم بزرگ باورتون میشه حتی همیشه تویه گل یا پوچم بازنده بودم؟
    خوب تویه زندگیم تنها چیز مورد علاقه ام مرگه, و تا حالا هم یه 22 سالی ازش محروم بودم این کافی نیست؟

9. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30396
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    29
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    کدوم استعداد؟ این "این" استعداد چیه که همه میگن ولی وقتی ازشون بپرسم میگن همون اووون ! دقیقا چیه؟
    همین استعداد نوشتن ک توی تعریف کردن داستان زندگیتون کاملا واضح هس

10. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zoli نمایش پست ها
    همین استعداد نوشتن ک توی تعریف کردن داستان زندگیتون کاملا واضح هس
    خوب ربطی ندارد.
    شما هم اگر داستان زندگیتون رو بنویسید همینطور میشه,هرکس بنویسد همینطور میشود(چون اصولا خواندن خاطره جذاب است)

11. Top | #29
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.65
    تشکـر
    1,301
    تشکر شده 382 بار در 208 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    مشکل دوستان اینه که انتظار دارن بنده تک سلولی باشم
    خوب شما هم اگه بنویسید یقنا زیبا خواهد شد,کلا هر کس که دو کلاس سواد داشته باشد میتواند خوب بنویسد بانو.
    خیر انتظار نداریم با این توصیفاتی که شما از خودت میکنی تک سلولی توانایی های بیشتری داره.
    ما هم همینو میگیم که تک سلولی نیستی بیشتر از اونی انقد نگو هیچ استعدادی نداری.
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

12. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    خیر انتظار نداریم با این توصیفاتی که شما از خودت میکنی تک سلولی توانایی های بیشتری داره.
    ما هم همینو میگیم که تک سلولی نیستی بیشتر از اونی انقد نگو هیچ استعدادی نداری.
    به عمل کاربرآید به سخن دانی(رانی) نیست.
    گیرم که نگویم استعدادی خواهم داشت؟! یا ایجاد میشود؟ خیر...
    از آن جهت گفتم تک سلولی چون بدنم هزاران سلول است و این بدور از واقعیت است وگرنه شاید انصافا از تک سلولی هم کمتر باشم

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کودکی,  کودکی حضرت محمد,  کودکی هایم,  کودکی هیتلر,  کودکی ترلان پروانه,  کودکی بازیگران,  کودکی من,  کودکی یادت بخیر,  کودکی شعر,  کودکیاری,  کودکی و خردی در جدول,  کودکی وخردی,  کودکی ولادیمیر پوتین,  کودکی و خردی در جدولانه,  کودکی و پیری,  کودکی و نوجوانی امام خمینی,  کودکی و نوجوانی پیامبر,  کودکی و بزرگی,  کودکی و نوجوانی,  کودکی ورزشکار ایرانی,  moshaverfa,  moshaverinia,  moshaver,  moshaverin,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver41,  moshavere ezdevaj,  فکر,  فکرخانە,  فکر آخرت,  فکر و خبر,  فکرونی ام کلثوم,  فکری پوهنه,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فکر بکر,  فکر مثبت,  فکر نو,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)