مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: جذب نامزد وهمسر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

جذب نامزد وهمسر

سلام
    دختری24ساله ام وحدودا 10ماهه عقد کردم،،نامزدم پسرخوب وبااخلاقیه،،منتها گاهی میترسم محبت زیادم بهش اونو ازمن دور کنه یا دلزده بشه،و از طرفی وقتی میبینه چیزی رو زود میبخشم یا فراموش میکنم کم کم به حرفها ودرخواست ها ونیازهام بی توجه بشه،،لطفا راهنماییم کنید،چطور میتونم علاوه برمحبت بهش،، طوری باهاش رفتار کنم که به چیزی که میخوام برسم وبقول معروف لوسش نکنم ..حتی گاهی که حرفی رو قاطعانه میزنم یا وقتی از چیزی دلخورم بروز میدم بعدش خیلی زود ناراحت میشم که چرا باعث شدم ناراحت بشه و خیلی زود ازش عذر خواهی میکنم.بشدت نگرانم که این رفتارم باعث بشه بعدا هیچ اهمیتی به علایق وسلایق من نده..باتشکر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از آذرسرشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.67
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : جذب نامزد وهمسر

برخلاف جذابیت‌های جسمی، ایجاد جاذبه احساسی زمان زیادی می‌طلبد. اگر واقعاً می‌خواهید رابطه بلندمدتی را با شریک زندگی‌تان تجربه کنید، باید بسیار صبور باشید و در این راه تلاش زیادی به خرج دهید. در این مقاله با هم چند روش را مرور می‌کنیم تا بتوانید با شوهرتان ارتباط عاطفی عمیقی ایجاد کنید.

مردها به دنبال خانم‌هایی هستند که بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند. کسی که آن‌ها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. شاید برایتان عجیب باشد اما برخی از خانم‌ها قابل اعتماد نبوده و بسیار بی وفا هست‌ند. همین امر باعث می شود که مردها محتاط تر عمل کنند.

مردها به دنبال خانم‌هایی با روحیه زنانه و مهربان می گردند زیرا چنین خصوصیاتی باعث می شود که یک زن بتواند مادر بهتری برای بچه هایش باشد. البته این امر بدان خاطر نیست که مردها انتظار دارند خانم‌ها آن‌ها را نیز تر و خشک کنند بلکه بدان خاطر است که دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزی پرورش پیدا کنند.

مردها به دنبال زن‌هایی هستند که حس و ظرافت زنانه خود را حفظ کرده باشند. البته منظور ما آن دسته از خانم‌هایی نیست که دائما به دنبال مد می روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشکال مختلف در می آورند.

سرگرمی‌ها و علاقه‌مندی‌های همسرتان ممکن است با سلیقه شما جور درنیایند و شما همان احساس را نسبت به آن فعالیت‌ها نداشته باشید. اما اگر قرار به اشد به هم نزدیک شوید و رابطه صمیمی‌تری داشته باشید، باید فعالیت‌هایی را با یکدیگر انجام دهید. این مسئله کمک می‌کند یکدیگر را بهتر درک کنید و ابعاد دیگر فردی که دوست دارید را نیز به بینید. خودتان هم می‌توانید از قرار گرفتن در محیطی متفاوت لذت ببرید و دوستان جدیدی هم پیدا کنید.

شیوه بیان احساسات در زنان و مردان کاملاً متفاوت است. خانم‌ها معمولاً احساسات خود را در قالب واژگان بروز می‌دهند، در حالی که مردها ترجیح می‌دهند سکوت کنند و البته گریه هم نکنند. در بیان عشق هم همین تفاوت وجود دارد. عدم درک این تفاوت‌ها می‌تواند منجر به ناامیدی گردد و مانع برآورده شدن انتظارات همسران از یکدیگر شود. زمان خود را با همسرتان به گذرانید و به بینید چه چیزهایی او را خوشحال می‌کند و چه مسائلی پریشانی او را به دنبال دارد. بدین ترتیب درک متقابل میان شما افزایش می‌یابد و میزان سۆتفاهم‌ها به حداقل می‌رسد.

زنان راهکارهای زیادی دارند که می‌توانند به واسطه آن‌ها مردان را از نظر احساسی درگیر خود کنند. در حالی که برخی زنان می‌کوشند با نادیده گرفتن مشکلات و تظاهر به تغییر سبک زندگی نظر شوهرشان را به خود جلب کنند، برخی دیگر تلاش می‌کنند با استفاده از برقراری ارتباط، رابط‌های مستحکم ایجاد کنند. آن‌چه را که می‌اندیشید در رابطه شما درست و یا نادرست است، صادقانه با همسر خود در میان بگذارید. با این کار این فرصت به وی می‌دهید تا انتظارات شما را درک کند و خود نیز آزادانه انتظارات و احساساتش را بیان کند. بدین‌ترتیب فرصتی فراهم می‌شود تا هر دو شما رابطه دوستانه‌تری برقرار کنید که به منزله شالوده رابطه میان شما عمل خواهد کرد.

مردان از زنان ناامید خوششان نمی‌آید. شرایطی را فراهم نسازید که شوهرتان در برابرتان بایستد. در مورد مسائلی که می‌دانید به هر حال تغییری در آن‌ها ایجاد نمی‌کند، از او انتقاد نکنید. از آنجایی که شما می‌خواهید رابط‌های احساسی ایجاد و آن را تقویت کنید، باید صبور باشید و آرامش خود را حفظ کنید. به همسرتان فضا و زمان لازم را بدهید تا از پیله خود بیرون بی‌اید و همراه با شما احساس رهایی را تجربه کند. برای این منظور باید به نرمی و آهستگی این امکان را برای وی ایجاد کنید تا بتواند درک کند شما دارای چه شخصیتی هستید و به قدری اعتمادسازی کنید که احساس کند می‌تواند حرف دلش را با شما در میان بگذارد. برای ایجاد حس اعتماد، بسیار مهم است که خود شما تا حد امکان برخورد معقولی داشته باشید و مشکلات را با ملایمت و با نهایت صبر مدیریت نمایید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. Top | #3

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.21
    تشکـر
    1,176
    تشکر شده 1,155 بار در 624 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط آذرسرشت نمایش پست ها
    سلام
    دختری24ساله ام وحدودا 10ماهه عقد کردم،،نامزدم پسرخوب وبااخلاقیه،،منتها گاهی میترسم محبت زیادم بهش اونو ازمن دور کنه یا دلزده بشه،و از طرفی وقتی میبینه چیزی رو زود میبخشم یا فراموش میکنم کم کم به حرفها ودرخواست ها ونیازهام بی توجه بشه،،لطفا راهنماییم کنید،چطور میتونم علاوه برمحبت بهش،، طوری باهاش رفتار کنم که به چیزی که میخوام برسم وبقول معروف لوسش نکنم ..حتی گاهی که حرفی رو قاطعانه میزنم یا وقتی از چیزی دلخورم بروز میدم بعدش خیلی زود ناراحت میشم که چرا باعث شدم ناراحت بشه و خیلی زود ازش عذر خواهی میکنم.بشدت نگرانم که این رفتارم باعث بشه بعدا هیچ اهمیتی به علایق وسلایق من نده..باتشکر
    سلام عزیزم.

یکی از مهمترین ویژگیهایی که مرد رو دلزده و سرد میکنه نداشتن عزت نفس در خانومه!

هیچوقت محبت گدایی نکن و از سر دلسوزی یا دوس داشتن ٬ محبت بیجا و بیش از حد از خودت نشون نده.

قاطعیت عزتتو حفظ کن٬ به جا مهربون باش و به جا جدی.

حتما تاپیکی که لینکشو واست میزارم بخون٬ آموزشهای فوق العاده ای توش هست.

لطفا زن باشید

5. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.46
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اونوقت مردا باید چطوری باشن؟ همیشه برعکس این صحبتا وجود داشته

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.46
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

الان من مردایی را میبینم که اتفاقا با زنهای بداخلاق اما پولدار و زیبا ازدواج میکنن و میلی به دختر هوش رو و مهربان ندارند

8. Top | #6

دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.10
    تشکـر
    939
    تشکر شده 594 بار در 399 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir

به نظر من توی زندگی زناشویی هم مرد باید عزت نفس داشته باشه و هم زن !
    توی محبت کردن نباید افراط و تفریط بشه همونطور که افراط و تفریط توی هیچ کاری خوب نیس و ما ایرانیا شورشو در اوردیم
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

9. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عالی بود ممنون از تاپیکی که واسم گذاشتی عزیزم

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    19
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط آذرسرشت نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من اگه مردی عذر خواهی نمی کنه این وظیفه خانمش هست که کم کم بهش یاد بده،چطور؟از نظر من توی دعوا هردو نفر مقصرن،یکی کمتر یکی بیشتر،وقتی از همسرت ناراحتی و اون عذر خواهی براش سخته سعی کن اول شما عذر خواهی کنی،اگر رو در رو نمی تونی پیام بده،در کمال ادب و احترام و شفاف بگو از چی ناراحت شدی و انتظارت چی بوده و بعد بگو البته منم عذر خواهی میکنم که...(مثلا صدامو بلند کردم یا...)اینجور هم بحث و دوریتون از هم تمام میشه هم هردو از هم عذر خواهی کردید،البته بعضی از مردها از طریق زبانی عذر خواهی رو دوس ندارن و ممکنه با بوس یا گل و یا کمک کردن به شما نشون بدن،که به نظرم باید پذیرفت و به مرور عذر خواهی زبانی رو یادشون داد.
    موفق باشید و خوشبخت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
جذب نامزد,  روشهای جذب نامزد,  راه های جذب نامزدم,  راهای جذب نامزد,  رازهای جذب نامزد,  برای جذب نامزد,  نحوه جذب نامزد,  قانون جذب نامزد,  دعا برای جذب نامزد,  بهترین راه جذب نامزد,  فراموشم نکن,  فراموشی رمی جمرات,  فراموش,  فراموش كردن عشق,  فراموش كردن پسورد اپل ايدي,  فراموش كردن پسورد جيميل,  فراموش كردن پسورد اينستاگرام,  فراموش كردن پسورد icloud,  فراموشم نكن معين,  فراموش كردن پسورد ايميل,  lpfj2,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)