نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: زل زدن یه پسر چه معنی داره؟؟

7823
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39915
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زل زدن یه پسر چه معنی داره؟؟

سلام من دختری ۲۰ ساله ام و تازه وارد دانشگاه شدم.همون روز اولی که رفتم سر کلاسا یه پسریو دیدم که نگاهش با بقیه متفاوت بود انگاری از تو چشمش می تونستم بخونم چه اتفاقاتی در طول زندگی واسش افتاده .در طول کلاس به طور اتفاقی اون اومد سمت راست من نشست و کل کلاس حواسش بهم بود و هرچن دق یه بار بهم نگا می‌کرد منم فکر کردم اونم تونسته چشمای منو بخونه واسه همین دیگه به چشاش نگا نکردم.در طول ترم وقتی کلاسا تموم می‌شد یا می رفت ته کلاس می نشست و بهم زل می زد تا از کلاس برم بیرون یا می رفت بیرون کلاس می نشست و منتظر بود بیام بیرون و هیچ کاری نمی کرد جز زل زدن .چند باری وقتی از کنارم رد می‌شد برمیگشت تا تو چشام نگا کنه ولی من بهش نگا نمی کردم.چندباری دیده بودم با دخترای دیگه می گرده و میدونستم دوست دختر داره.تا اینکه آخر سر یه بار سر یه کلاس که اتفاقا اونم تو اون کلاس بود نرفتم و جلوی اون کلاس با دوستم نشستم و با گوشیم بازی می‌کردم که یهو احساس کردم یکی بهم زل زده تا سرمو‌ بالا آوردم دیدم اونم جلوی اون کلاس ایستاده و داره بهم زل می‌زنه. خودم و زدم به اون راه که ندیدمش ولی اون همین طور به زل زدنش ادامه داد.حتی وقتیکه داشتم با دوستم حرف میزدم موقعیتش رو عوض می‌کرد تا من ببینم که داره بهم زل میزنه.هرجا تو دانشگاه میرفتم اونم اونجا بود داشت بهم زل می زد .دیگه ازش متنفر شدم هروقت اون اطرافم بود حس خیلی بدی داشتم تمرکز نداشتم .اولا فکرکردم خودم عاشقش شدم ولی وقتی دقیق تر نگا کردم فهمیدم نه حالم ازش بهم می خوره و ازش متنفرم.دیگه کابوس زندگی شده سر امتحان پایان ترم هم منو زیر نظر داشت حتی وقتیکه ورقه رو داد برگشت بهم زل زد
    لطفا جواب بدین .آقا پسرا شما بیشتر (اگه یه پسری این جوری فقط بهتون زل بزنه و هیچ کاری نکنه حتی سلام دادن یعنی چه؟؟؟ آیا اون قصد آزار و اذیت منو داره؟؟؟؟)
    خواهش میکنم جواب بدین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39859
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زل زدن یه پسر چه معنی داره؟؟؟لطفا تا آخرش بخونین

نقل قول نوشته اصلی توسط 2000Mahdiye نمایش پست ها
    سلام من دختری ۲۰ ساله ام و تازه وارد دانشگاه شدم.همون روز اولی که رفتم سر کلاسا یه پسریو دیدم که نگاهش با بقیه متفاوت بود انگاری از تو چشمش می تونستم بخونم چه اتفاقاتی در طول زندگی واسش افتاده .در طول کلاس به طور اتفاقی اون اومد سمت راست من نشست و کل کلاس حواسش بهم بود و هرچن دق یه بار بهم نگا می‌کرد منم فکر کردم اونم تونسته چشمای منو بخونه واسه همین دیگه به چشاش نگا نکردم.در طول ترم وقتی کلاسا تموم می‌شد یا می رفت ته کلاس می نشست و بهم زل می زد تا از کلاس برم بیرون یا می رفت بیرون کلاس می نشست و منتظر بود بیام بیرون و هیچ کاری نمی کرد جز زل زدن .چند باری وقتی از کنارم رد می‌شد برمیگشت تا تو چشام نگا کنه ولی من بهش نگا نمی کردم.چندباری دیده بودم با دخترای دیگه می گرده و میدونستم دوست دختر داره.تا اینکه آخر سر یه بار سر یه کلاس که اتفاقا اونم تو اون کلاس بود نرفتم و جلوی اون کلاس با دوستم نشستم و با گوشیم بازی می‌کردم که یهو احساس کردم یکی بهم زل زده تا سرمو‌ بالا آوردم دیدم اونم جلوی اون کلاس ایستاده و داره بهم زل می‌زنه. خودم و زدم به اون راه که ندیدمش ولی اون همین طور به زل زدنش ادامه داد.حتی وقتیکه داشتم با دوستم حرف میزدم موقعیتش رو عوض می‌کرد تا من ببینم که داره بهم زل میزنه.هرجا تو دانشگاه میرفتم اونم اونجا بود داشت بهم زل می زد .دیگه ازش متنفر شدم هروقت اون اطرافم بود حس خیلی بدی داشتم تمرکز نداشتم .اولا فکرکردم خودم عاشقش شدم ولی وقتی دقیق تر نگا کردم فهمیدم نه حالم ازش بهم می خوره و ازش متنفرم.دیگه کابوس زندگی شده سر امتحان پایان ترم هم منو زیر نظر داشت حتی وقتیکه ورقه رو داد برگشت بهم زل زد
    لطفا جواب بدین .آقا پسرا شما بیشتر (اگه یه پسری این جوری فقط بهتون زل بزنه و هیچ کاری نکنه حتی سلام دادن یعنی چه؟؟؟ آیا اون قصد آزار و اذیت منو داره؟؟؟؟)
    خواهش میکنم جواب بدین

اگه که به قول خودتون فقط زل میزنه و کاری نمیکنه و یه جورایی حس ازار دادنه بهتون میده .... اگه من جای شما بودم یه کاری میکردم شاید افراد توی شرایط مشابه کار دیگه ای کنن و این متفاوته.

من اگه تو همچین شرایطی بودم دو کار میکردم:
    1. به یکی از خانم هایی که خیلی جدی به نظر برسه قضیه رو میگفتم و میگفتم بهش که سعی کن به این ادم بگی که این طرز نگاه کردن اصلا درست نیست چرا اینطوری نگاه میکنه.

اگه اولی تاثیر گذار نبود میرفتم سراغ دومی... البته قبلش فکر میکردم. باید توی این طور شرایط سیاست عمیقی به خرچ داد

2. خودم یهویی بلند میشدم از جام و میرفتم طرفش و داد میزدم بهش که چرا این کارو میکنی چرا یه سره نگاه میکنی تو مگه خواهر نداری و ... این حرفای مشابه. این ادم تو این شرایط قطعا ضرر میکنه چه ادم پر رویی باشه و چه نباشه عملا دیگه کاری نمیتونه بکنه و مات میشه .

تو همچین شرایطی نباید نگران ابرو بود چون ابروی تو نمیره ولی اون شخص ابروش قطعا میره.

راه های دیگه هم وجود دارن ولی نیاز نیست خیلی جدی بشیم و انرژی رو قضیه ای که سودی برامون نداره صرف کنیم.

*همه اینا تحت شرایطی بود که مطمعن بودید که طرف مقابل قطعا کاراش ازار دهنده هست و مطمعن هستید و این که این کاراش از روی ازار دادنه هست نه دوست داشتن و اینا *

حقوق خودت رو بدون و از خودت دفاع کن از حق و حقوقت. هیچ کسی حق نداره به هیچ دلیلی بقیه افراد رو تو شرایط سخت بگذاره. تو این کشور باید بگم اگه اینطوری شد باید برای حقوقت بجنگی و کم نیاری.
    ویرایش توسط sajadg : 01-11-2019 در ساعت 02:27 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

رفتارش نرمال نیست چون بعد این همه مدت اگه عاشق بود حداقل سلام میداد.
    یه نفر که حتی سلام نمیده چه حسابی میشه روش باز کرد؟ هیچی.

میخواد اونقد ببینیش تا عادت کنی و وابسته بشی بعدش خودت بری سراغش یعنی حتی اگه برا اعتراض به رفتارش باهاش دعوا کنی اون یه کاری میکنه این دعوا به دوستی ختم بشه و با دست خودت به چنگش بیفتی.

کلاً نادیده بگیرش و اهمیتی بهش نده انگار اصلاً وجود نداره.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    هدف اون مرتیکه اینه که تو از خودت یه واکنشی نشون بدی
    یا این احتمال هم وجود داره چشماش لوچ باشه به جای دیگه نگاه کنه تو فکر کنی داره به تو نگاه میکنه ...
    درکل بچرخ تا بچرخه و همینطور بی توجهیتو بهش ادامه بده
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در مورد نگاه کردن این آقا نمی توان تا زمانی که با خودشان صحبت نکرده اید قضاوتی انجام داد اما بهتر است شما از تمرکز بر این موضوع خوداری کنید تا بر دیگر برنامه ها و اهدافتان تاثیر گذار نباشد این اگر منظور خاصی داشته باشند می توانند در این مورد با شما صحبت کنند اما اگر شما به وجود این آقا و بودنشان زیاد تمرکز کنید ممکن است در اول عادت کنید به این موضوع و به مرور زمان وابسته شوید حتی بدون اینکه خودتان خواسته باشید پس سعی کنید از تمرکز بر آن خوداری کنید گاهی کنجکاوی زیاد می تواند برای افراد خطراتی به همراه داشته باشد. و با توجه به محیط جدیدی که شما وارد آن شده اید ممکن است بعضی چیزها را اشتباه تعبیر کنید و یا زیادی جدی بگیرید و این برای خود شما می تواند آسیب ایجاد کند. در صورتی که زیادی این موضوع ذهن شما را درگیر کرد می توانید در مورد این موضوع با احترام با خودشان صحبت کنید و دلیل نگاه کردن مداومشان را بپرسید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39915
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی ممنون از راهنمایتون
    ولی یه مشکلی هم هست اونم اینکه یه بار وقتی که اصلا حواسش به اطرافش نبود اتفاقی منو دید و نفسش به کلی بند افتاد و با دستش به سرش میزد و به دوستش اشاره می کرد نفسم رفت.ماجرا این جوری بود که داشتم میرفتم سمت کلاس و این آقا داشت با دوستاش حرف میزد و منو اصلا نمی دید و پشتش رو به من بود یهو انگاری چیزی یادش افتاد و با عجله برگشت عقب که بره به ته سالن که منو دید و فقط چند قدم باهم فاصله داشتیم.ایشون همین که منو دید نفسش بند اومد و چشمانش از حدقه زد بیرون بعد سریع رو به دوستش کرد و با دست چندبار به سرش زد و یه چیزی به دوستش گفت .من خودمو زدم به اون راه و به رفتنم ادامه دادم.این تنها رفتاری بود که هنگامی که حواسش به من نبود باهام داشت

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39915
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون که پاسخ دادین
    حتما که اینطور وگرنه چرا فقط زل میزنه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39915
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سپاس دوست عزیز
    نه چشمش چپ نیست

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40286
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونی به خاطر فقط یه نگاه کاری بکتی یا ذهنتو آشفته کنی خودتو سرگرم کن-بزار اگه چیزی هست بیاد بگه اگه که نه ذهنتو درگیر نکن فقط بیخیال شو-این چیزهای زیاد پیش میاد تو دانشگاه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    بعید است قصد آزار باشد.
    بعید است خوشش هم آمده باشد.
    احتمالا برایش یادآور یک خاطره هستید/چهره آشنا...
    ما هم گاهی مثل جغد زل میزنیم اما شخص که برود بازهم چشممان دوخته میماند.
    ما این حس را در مدرسه به یکی از بچه ها داشتیم ، او بسیار خوش هیکل و عضلانی بود ما هی نگاهش میکردیم ببینیم چطوری عضلانی میشود یک روز یقه مارا گرفت گفت مرضت چیست هی به من نگاه میکنی....
    نفسمان بند آمده بود!
    قصد ما نه آزار بود نه اذیت فقط میخواستیم ببینیم چطور همچین هیکل قدرتمندی داشته!
    شاید هم این نگاه اینطور است،شاید....
    پایدار باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)