نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: مشکل رابطه جنسی با همسرم

3490
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل رابطه جنسی با همسرم

سلام .من 8 روزه که عروسی کردم اون شب عروسی که شب زفاف هست بخاطر اینکه خیلی خسته بدیم من و شوهرم هردو خوابیدم فردا ظهر شوهرم بهم نزدیک شد ترس تمام وجودمو گرفته بود و میلرزیدم دستام سفت شده بود شوهرم فهمید و گفت چیزی نیست عزیزم اروم باش .موقعی که میخواست انجام بده از بس نمیدونم ترس دردشو دارم یا ترس چه چیزی که هربار تلاش میکرد دخول انجام بدم من همون اول یا پامو سفت میکردم یا کج میشدم یا مانع میشدم . الان 8 روزه که هربار امتحان میکنه من میترسم و باز مانع میشم یعنی من خودم میخوام موقعه انجام هی دستشو سفت میگیرم یا پا مو جمع میکنم خلاصه یجوری که نمیتونه انجام بده بنده خدا خیلی مراعاتمو میکنه هر بار که اینکارارو میکنم میگه ولش کن اصلا نمیخاد . یبار که امتحان کرد دیگه دوروز بعد باز امتحان میکنه بهش میگم حتی اگه من مانع میشم جیغ میزنم تو کارتو انجام بده میگه نمیتونم وقتی اینجوری میکنی .اخرین بار هم که پریشب بود بازم دردم گرفت نتونس و من انقدر ناراحت شدم که پشت بهش کردم چون واقعا خودم دلم میخواد اما................ بنده خدا امد بغلم گفت اشکالی نداره عزیزم ناراحت نشو ولی من از دست خودم خیلی عصبانیم که من ازدواج کردم و من هنوز دخترم .یجورایی ابروم پیش شوهرم رفته احساس شرم میکنم که نمتونم تحمل کنم دردشو که بزارم کارشو انجام بده .شما بگید چه راهکاری هست که من بروی ترسم غلبه کنم و فکر دردشو نکنم و اسون بشه این موضوع برام که بتونم انجام بدم .کمکم کنید لطفا

2. کاربران زیر از نیلای 70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36606
    تشکـر
    8
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل رابطه جنسی با همسرم

سلام عزیزم نگران نباش. به راحتی قابل درمان است. در خصوص واژینیسموس مطالعه کن . اگر اینساگرام دارین صفحه vaginismus.ir را Follow کنید. این یک مشکل رایج هستش و فقط مخصوص شما نیست و می توانید از admin های صفحه کمک بگیرین.
    موفق باشین

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

احتمالاً قبل از دخول به حد کافی عشقبازی نمیکنید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلای 70 نمایش پست ها
    سلام .من 8 روزه که عروسی کردم اون شب عروسی که شب زفاف هست بخاطر اینکه خیلی خسته بدیم من و شوهرم هردو خوابیدم فردا ظهر شوهرم بهم نزدیک شد ترس تمام وجودمو گرفته بود و میلرزیدم دستام سفت شده بود شوهرم فهمید و گفت چیزی نیست عزیزم اروم باش .موقعی که میخواست انجام بده از بس نمیدونم ترس دردشو دارم یا ترس چه چیزی که هربار تلاش میکرد دخول انجام بدم من همون اول یا پامو سفت میکردم یا کج میشدم یا مانع میشدم . الان 8 روزه که هربار امتحان میکنه من میترسم و باز مانع میشم یعنی من خودم میخوام موقعه انجام هی دستشو سفت میگیرم یا پا مو جمع میکنم خلاصه یجوری که نمیتونه انجام بده بنده خدا خیلی مراعاتمو میکنه هر بار که اینکارارو میکنم میگه ولش کن اصلا نمیخاد . یبار که امتحان کرد دیگه دوروز بعد باز امتحان میکنه بهش میگم حتی اگه من مانع میشم جیغ میزنم تو کارتو انجام بده میگه نمیتونم وقتی اینجوری میکنی .اخرین بار هم که پریشب بود بازم دردم گرفت نتونس و من انقدر ناراحت شدم که پشت بهش کردم چون واقعا خودم دلم میخواد اما................ بنده خدا امد بغلم گفت اشکالی نداره عزیزم ناراحت نشو ولی من از دست خودم خیلی عصبانیم که من ازدواج کردم و من هنوز دخترم .یجورایی ابروم پیش شوهرم رفته احساس شرم میکنم که نمتونم تحمل کنم دردشو که بزارم کارشو انجام بده .شما بگید چه راهکاری هست که من بروی ترسم غلبه کنم و فکر دردشو نکنم و اسون بشه این موضوع برام که بتونم انجام بدم .کمکم کنید لطفا
    سلام
    عزیزم ایا شما تجربه تجاوز داشتید و یا اینکه شاهد رابطه جنسی دیگران بودید؟
    رابطه جنسی بدونید که درد نداره و قرار نیست مثل میدان جنگ خون ریزی راه بیافته و یک نفر درد بکشه و دیگری لذت ببره. کاملا دو طرفه هستش.
    میتونید برای بار اول کمی از بی حس کننده و ژل های لوبریکانت و روان کننده استفاده کنید همچنین میتونید اول رابطه تون رو توی حمام انجام بدید تا با خیس بودن بدن هردوتون درد کمتری متحمل بشید.
    ولی مطمئن باشید هیچ درد خاصی نخواهد داشت و در خیلی از خانم ها حتی یک قطره خون هم نمیاد. میتونید قبلش هم برید یک دکتر زنان معاینه بشید تا بهتون بگه مدل پرده تون چیه و مثلا در مورد پرده هایی با اشکال هلالی، دو تکه و حلقوی درد خاصی نخواهید داشت و شاید یک قطره در حد زخم کنار انگشتانتون مثلا چقدره همون قدر بیاد.

6. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من بیشتر ترس دردشو دارم تا اینکه بفهمم چقدر درد داره موقعه ای که شوهرم میخواد انجام بده عضلاتمو سفت میکنم که نمیتونه کاری کنه وقتی هم سر التشو میکنه داخل بخدا از همون اول احساس سوزش درد رو حس میکنم ولی میگم ترسم از دردش بیتشره من چطور بتونم ریلکس کنم و مانع نشم دست خودم نیست موقعه دخول همش خودمو سفت میکنم پااهامو کج میکنم که شوهرم اصلا منصرف میشه .من خودم میخوام ولی نمیتونم چه راهی هست برای مقابله با این مشکل

8. کاربران زیر از نیلای 70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36606
    تشکـر
    8
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من بیشتر ترس دردشو دارم تا اینکه بفهمم چقدر درد داره موقعه ای که شوهرم میخواد انجام بده عضلاتمو سفت میکنم که نمیتونه کاری کنه وقتی هم سر التشو میکنه داخل بخدا از همون اول احساس سوزش درد رو حس میکنم ولی میگم ترسم از دردش بیتشره من چطور بتونم ریلکس کنم و مانع نشم دست خودم نیست موقعه دخول همش خودمو سفت میکنم پااهامو کج میکنم که شوهرم اصلا منصرف میشه .من خودم میخوام ولی نمیتونم چه راهی هست برای مقابله با این مشکل
    در خصوص واژینیسموس مطالعه کن . اگر اینساگرام دارین صفحه vaginismus.ir را Follow کنید. واژینیسموس دقیقا" همین علایم را داره و در حقیقت سفت شدن عضلات به صورت غیر ارادی (به خاطر ترس از نزدیکی) هست. با انجام تمرینات ذکر شده مشکل برطرف می شه.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اره رفتم اینستاش که تمرین کگل رو گفتن و یکی دیگه هم که دیلاتور بود فک کنم که این تمرین رو دوست ندارم انجام بدم چون فک کنم پردم با این کار از بین میره .را ه حل های دیگه این نیس
    پ

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36606
    تشکـر
    8
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اره رفتم اینستاش که تمرین کگل رو گفتن و یکی دیگه هم که دیلاتور بود فک کنم که این تمرین رو دوست ندارم انجام بدم چون فک کنم پردم با این کار از بین میره .را ه حل های دیگه این نیس
    پ
    درسته دیلاتور به احتمال قوی پرده را از بین می بره. به نظرم شما به admin صفحه direct بزنین. شاید حتی با تمرین کگل مشکل برطرف بشه. adminهای صفحه دو تا خانم هستن که خودشون قبلا" این مشکل را داشتن و الان به تمام کسانی که این مشکل را دارن کمک می کنند. چون استفاده از دیلاتور به احتمال قوی پرده را از بین می بره واسه همین برای نوعروس ها توصیه می شه حتما" همسر را در جریان تمرینات قرار بدن. شما فقط 8 روزه که ازدواج کردین پس نگران نباشین و شاید حتی فقط با تمرین کگل مشکل برطرف بشه ولی ه نظرم شما به admin صفحه direct بزنین خیلی می تونن کمک کنند.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36606
    تشکـر
    8
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من راه حل دیگه ای بلد نیستم. اگه مشکل واژینیسموس باشه تا جایی که من می دونم راه حلش کگل، وارسی و دیلاتور هست.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36606
    تشکـر
    8
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرتون کار درستی کردن به هیچ وجه نباید با زور اقدام کنید.

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

آیا شما تجربه تجاوز داشتید؟
    در ضمن با توجه به پست های قبلی تون. بنظر میاد که کمی افسرده هستید افسردگی هم باعث میشه که این مشکلات پیش بیاد. یکی از علائم افسردگی میتونه عدم تمایل به رابطه و ترس از آن باشه
    لطفا حتما به یک مشاور و یک س ک س تراپ خوب مراجعه بفرمایید و باهاش مشورت کنید. در ضمن وقتی بدونید که درد و ترس نداره دیگه این ترستونم کم کم از بین میره
    موفق باشید

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

کگل و دیلاتور رو میدونم چیه ولی وارسی ن . وارسی چه نوع راه حلیه . کلا من ترس دارم بیشتر گفتم که موقعه ای که میخواد انجام بده خیلی میترسم

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به ادمینش پیام دادرم جوابمو همون راه حل کگل گفتن چون نمیخوام با دیلاتور انجام بدم

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36606
    تشکـر
    8
    تشکر شده 11 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کگل و دیلاتور رو میدونم چیه ولی وارسی ن . وارسی چه نوع راه حلیه . کلا من ترس دارم بیشتر گفتم که موقعه ای که میخواد انجام بده خیلی میترسم
    پیغام خصوصی برایتون فرستادم. چک کنید.

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

عزیزم نگران نباش اکثر خانوما اوایل رابطه همینطورن
    من خودم تا چندماه همینطور بودم
    استرس نداشته باش جوری هم رفتار نکن که همسرت اقتدارش بشکنه
    ازش بخواه پیش نوازی رو بیتشر کنه ببین چطوری تحریک میشی بهش بگو رو اون نقطه کار کنه
    اصلا بد نیست ادم با همسرش راجب این چیزها صحبت کنه
    بهش این اطمینان رو بده که مشکلی نداره و تو چون این رابطه برات تازست یکم ترس تو دلته
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

19. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

عشق بازی رو زیاد کنید، ذهنتون رو سعی کنید از فکر ترس دور کنید و بیشتر به لذت و آرامش فکر کنید و حتما پیشنهاد میکنم که از لوبریکانت پایه آب استفاده کنید. شک ندارم هییییچ دردی حس نخواهید کرد...

21. کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

به نظر من اول بهتره شما توسط متخصص زنان معاینه بشی تا مشخص بشه بکارتت از چه نوعیه؛

اونوقت اگه مشکل خاصی نبود میتونی با استفاده از روان کننده ٬ بی حس کننده٬ معاشقه و پیش نوازی انجامش بدی.

نگران نباش عزیزم خیلیا تا مدتها بعد از عروسیشون همینطورن٬

فقط کافیه آروم باشی تا به راحتی اتفاق بیفته.

23. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37890
    تشکـر
    95
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

ترسوندن دخترا و پچ پچ کردن دوران قبل از شب زفاف ، تاکید بیشتر و افراطی از چنین شبی نتیجش اینطوری میشه !
    خداوکیلی شوهر خیلی خوبی دارین !

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان بازم دیشب امتحان کردیم معاشقمون زیاد بود ژل لوبرکانت هم زدیم نسبت به دفعه قبل یکم جلو تر رفت اما بازم موفق نشدیم همش تا میخواست بیشتر داخل کنه من میرفتم عقب یا کمرمو کج میکردم که کلا بیرون میومد .الان یکمی ترسم پایین اومده اما بخدا اونجام خیلی تنگه دیشب شوهرم با انگشت دستشو کرد داخل گفت اصلا نصف انگشتم بیشتر نرف از بس تنگ بود . چند بار به روش های مختلف متحان کردیم دیگه خسته شد بنده خدا من گریه کردم که چرا نمیتونم اون همش ارومم میکرد گفت اشکال نداره بازم فردا پس فردا امتحان میکنم عجله ای نیس که . اما من میترسم همش که نشه و نشدن اینکار با عث سردی اون بشه چون الان اویل ازدواجه اینا رو میگه اما بعدها ...... خدا نکنه طول بکشه قرار نیس که اصلا نشه مگه نه .شما چه پوزیشنی برای راحتی کار پیشنهاد میین دوستان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)