نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مورد نفرت واقع شدن

1005
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33784
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مورد نفرت واقع شدن

سلام. راستش من خیلی در انجمن ها جست و جو کردم اما نتونستم چیزی در این مورد پیدا کنم.
    مدتی پیش با یکی از همکاران سر موضوعی نه چندان مهم بحثمون شد، و البته سعی کردم اوضاع رو حل و فصل کنم و فکر می کردم که موفق شدم، تا اینکه بعد از تعطیلات آخر هفته که حضوری یکدیگر رو دیدیم، وقتی سلام کردم، جوابم رو نداد و رفتار سردی رو نشون داد. سعی کردم علتش رو متوجه بشم(بحثمون کاملا درمورد مسئله ای معمولی مثل انتخاب رنگ برای پوستر بود) اما متاسفانه ایشون امتناع ورزید و اطرافیان که شاهد رفتارش بودند، توصیه کردند که بی توجه بمونم، در هرحال، هر تلاشی که برای باز کردن بحث با ایشون کردم بی فایده بود.
    خیلی زیاد رنج کشیدم، سعی کردم حس صمیمیتی که در این مدت به وجود اومده بود از یاد ببرم، در حالی که حتی نمیدونستم چرا انقدر مورد نفرت واقع شدم. حدود دوماه مدام گریه میکردم،بااینکه واقعا روابط مون در حوزه ی کار و چند شوخی کوچک بود، اما تحمل نگاه پرنفرت کسی ، اون هم وقتی ندونی چرا، واقعا غیر قابل تحمل هست
    خیلی دنبال علتش گشتم و سعی کردم اوضاع رو مرتب کنم، اما ایشون همچنان به رفتار خودش ادامه داد و تنها چیزی که میخوام اینه که بتونم یجوری از این ابراز تنفرو بی توجهی که میکنه خلاص شم. خواهش میکنم کمکم کنید. من آدم منطقی ای هستم و میدونم قرار نیست همه از من راضی باشند، اما این سطح از ابراز بی توجهی و بی احترامی منو وادار به کمک خواستن کرد.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : مورد نفرت واقع شدن

سلام

اگه محلش نذاری مشکل حل میشه

هر چی عاجزانه و ملتمسانه رفتار کنی اون رفتارش بدتر میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    جزئیات و نحوه ی برخورد رو من در جریان نیستم که چی بینتون رد و بدل شده
    اما اگه شما خارج از چارچوب ادب و احترام حرفی بهشون نزدین به نظرم خیلی اشتباهه که انقدر دارین خودتونو اذیت میکنین البته قبول دارم بی تفاوت بودن تو این شرایط سخت هست
    اما نکته اینجاست همیشه اطرفیان اونطوری که باید باشن نیستن و خب ما باید این رو بپذیریم که بتونیم آرامش داشته باشیم وگرنه مدام باید به خاطر اشتباهات اون ها خودمونو تنبیه کنیم با عصبانیت هامون!
    پس بهتره مثل همیشه رفتار کنین
    حالا اگه فرصتش شد با پیام یا حرف زدن ازشون بپرسین که چرا ناراحت شدن و با شما قهر هستن
    اگه هم نشد یا جواب ندادن شما هم دیگه پیشقدم نشید بهتره
    چون هر کسی جایگاه خودش رو داره
    در مورد بقیه ی همکارانتون هم وقتی شاهد جریان شما بودن خب باید تشخیص بدن که بیشتر تقصیر کی بوده و بر این اساس با شما و اون همکارتون برخورد داشته باشن
    ولی باز هم میگم چیزی نیست که انقدر به خاطرش آدم خودش رو اذیت کنه
    ماها باید یاد بگیریم که هر کسی حق داره متفاوت با ما فکر کنه ، نظر بده و انتخاب کنه
    یه جمله ی قشنگی هست که میگه یه آدم وقتی میتونه ادعا کنه با سواد هست که هر حرفی رو بشنوه ولی نه اعتماد به نفسش رو از دست بده نه عصبانی بشه
    وقتی این عملی بشه آدم همیشه آرامش داره به نظرم.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 02-04-2017 در ساعت 03:04 AM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    این ادم نسبت به شما حس حسادت دارند و بهتر هست ازشون دوری کنید
    به وجودش توجه نکنید و با بقیه همکاران گرم و صمیمی باشید و اصلا همچین شخصی وجود ندارد یا طوری تصور کنید ک ایشون یک فرد خیلی پایین تر از شما هستن و در شان شما نیست باایشون هم کلام بشین.
    معاشرت با ادم حسود ادم را ضعیف و کوچک میکنه.

یا علی مدد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33784
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از شما دوستان عزیز... حتما رهنمایی هاتون رو به کار خواهم بست. )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد