نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: مشکل طرز فکر با همه

1842
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکل طرز فکر با همه

سلام به همگی
    دوستان من از اولی اینجا عضو شدم واقعا تو بعضی موارد به نتیجه های خوبی رسیدم ولی این مشکلو تا حالا مطرح نکرده بودم....تا اینکه امروز واقعا دیگه بریدم... از شدت عصبانیت چند بار محکم زدم تو سرم که الان تازه دارم میفهمم چقدر درد و سرگیجه دارم...من همیشه با قوم و خویشامون فرق داشتم از لحاظ رفتاری و لباس و سبک زندگی و طرز فکرو ...... خلاصه همه چی....تازگیا هم دارم به همه حس تنفر پیدا میکنم... از عید خوشم نمیاد به خاطر دید وبازدیداش...نه اینکه با اینجور برنامه مشکل داشته باشم ولی این وسط با اوت آدمایی که میان و میرن مشکل دارم...طایفه ما ( که البته من اصلا جزو طایفه خودم به حساب نمیارم ) همش واسه ازدواج ذوست دارن آشنا باشه و ازین مزخرفات....من دوس نداررررررررررررررمممممم من چیم به اینا میخوره که تو این مورد باهاشون هماهنگ باشم...حالا پدربزرگم هروقت منو میبینه هی میپذسه کی درست تموم میشه... هی به بابام میگه فقط آشناهی میگه فلانی با غریبه ازدواج کرد کارش به طلاق کشید.....من وقتی این حرفا رو میشنوم اون لحظه فقط میخوام منفجر شم .... بابا دلم نمیخواد ...دوس دارم هر جوری دلم میخواد زندگی کنم...این حرفا خیلی رو اعصابمه...تا میام مثل آدم دو روز کیف زندگیمو ببرم این حرفا میاد رو اعصابم...اه...یجورایی سنتی هستن...من در رابطه با سنت مغزم هنگ میکنه...خب فرق دارم...خوشم نمیاد ازین حرفا....نمیفهمم چجوری باید با اعصاب خوردیش مقابله کنم؟؟...دست خودم بود بارو بندیلمو مبیستم میرفتم جایی که هیچ آشنایی نبینم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل طرز فکر با همه

چطور طایفه شما پسر مودب و با شخصیت و خوب نیست که عاشق شما بشه ، شما هم دوستش داشته باشین !!! سبک لباس طایفه اونا مگه چجوریه!!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25321
    تشکـر
    6
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

کاملا راست میگن ایشون این ازدواج کلا چیز مزخرفیه فقط شده دردسر مردم. یه قانون مسخرس که طبق عرف همه باید ازش پیروی کنن. این عرف شده بلای جون همه. منم به خاطر همین با خیلی از فامیل ها قطع رابطه کردم.
    کاش میشد وقتی فامیل دور هم جمع میشدن به جای این بحث های خاله زنکی 4 تا بحث علمی و مفید میکردن 4 تا چیز از هم یاد میگرفتن. افسوس که چنین چیزی نیست.

تمام فکر و ذکر مردم شده ازدواج و مسائل جنسی. تمام فیلم ها و سریالهای تلویزیون هم همش شده ازدواج این با اون! آدم دیگه حالش به هم میخوره.

بابا به خدا تمام زندگی این چیزا نیست. همینه که جهان سومی موندیم دیگه نه دنبال علم رفتیم نه هنر. فقط بیکاریم نشستیم برای همدیگه زن و شوهر پیدا می کنیم.
    ویرایش توسط Depression : 12-29-2015 در ساعت 05:45 PM

4. 3 کاربران زیر از Depression بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

من کلا زیاد بهشون توجهی ندارم که اصلا بدونم چجوری هستن....تحصیلات دارن...همه تحصیلات دارن دیگه تو این زمونه....باور کنید گاهی سر این مساله داغون میشم....من تاق افتادم...درکم نمیکنن....تازه این حرفاشونم هست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

اره واقعا....کاشکی به جای این حرفا فقط میومدن دور هم میخندیدن....ما الان فقط عید تا عید خونه خیلیا میریم...اونم من تا بتونم از زیرش در میرم....تازه همون عیدا هم زیادی هست

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    من کلا زیاد بهشون توجهی ندارم که اصلا بدونم چجوری هستن....تحصیلات دارن...همه تحصیلات دارن دیگه تو این زمونه....باور کنید گاهی سر این مساله داغون میشم....من تاق افتادم...درکم نمیکنن....تازه این حرفاشونم هست
    انتخاب همسر حق شما هست ، ولی اینکه خودتون عصبانی کنید اصلا قابل قبول نیست ، راحت زندگی تون کنید به زور پای سفره عقد که نمی تونند ببرن شما .خونه هم امن ترین جا برای شما هست فکرای دیگه نکنید

8. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

تمام این حرفارو بارها به خودم زدم ولی وقتی همش حرفاشونو تکرار میکنن.....من اصلا تو این فازا نیستم ... دوس دارم با طرف مقابلم هفت پشت غریبه باشم....اینقدر زده شدم ازشون....اعصابم خرد میشه زود

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکل فقط و فقط شما هستیدو طرز فکر دیدتون نسبت به اطرافیان هرموقع باور هاتون رو اصلاح کردید انتظار تغییر داشته باشید

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

تمام این حرفارو بارها به خودم زدم ولی وقتی همش حرفاشونو تکرار میکنن.....من اصلا تو این فازا نیستم ... دوس دارم با طرف مقابلم هفت پشت غریبه باشم....اینقدر زده شدم ازشون....اعصابم خرد میشه زود
    خب این ناراحتی و عصاب داغونی نداره هر کی از طایفه اومد یک ایراد بگیرد جواب مثبت نده !!

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid_110 نمایش پست ها
    مشکل فقط و فقط شما هستیدو طرز فکر دیدتون نسبت به اطرافیان هرموقع باور هاتون رو اصلاح کردید انتظار تغییر داشته باشید
    خب هرکسی ممکنه اخلاق و رفتاری خیلیا براش خوشایند نباشه.....منم هیچوقت بی احترامی به اطرافیانم نداشتم ولی از ته دل نمیتونم حس دوستانه داشته باشم...اینو حق خودم میدونم هرجوری دلم میخواد زندگی کنم....من کاری به بقیه ندارم...دیگران هستن که گاهی با حرفاشون آدمو اذیت میکنن...من عمرا با افکارشون بتونم کنار بیام....ممنون از پاسختون

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

[QUOTE=omidd;148760]خب این ناراحتی و عصاب داغونی نداره هر کی از طایفه اومد یک ایراد بگیرد جواب مثبت نده !![/QUOTE
    این کارو که حتما انجام میدم.....اما امیدوارم اصلا همچین موردی پیش نیاد....چون در اون صورت شاید اطرافیا برن رو اعصابم....منم دیگه کوتاه بیا نیستم و.........!!مامانم کاملا همفکر خودمه...بابامم نمیدونم ولی باز باهام راه میاد....ولی بقیه ....... !!

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

خب هرکسی ممکنه اخلاق و رفتاری خیلیا براش خوشایند نباشه.....منم هیچوقت بی احترامی به اطرافیانم نداشتم ولی از ته دل نمیتونم حس دوستانه داشته باشم...اینو حق خودم میدونم هرجوری دلم میخواد زندگی کنم....من کاری به بقیه ندارم...دیگران هستن که گاهی با حرفاشون آدمو اذیت میکنن...من عمرا با افکارشون بتونم کنار بیام....ممنون از پاسختون

مهم نیست که نمیتونید حس دوستانه نسبت به بقیه داشته باشید باهاشون طوری برخورد کنید که اجازه هر رفتاری با شما رو ندن.به قول معروف بهشون رو ندید یه مقدار رفت و امد هاتون را با این ها کمتر کنید

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid_110 نمایش پست ها
    مهم نیست که نمیتونید حس دوستانه نسبت به بقیه داشته باشید باهاشون طوری برخورد کنید که اجازه هر رفتاری با شما رو ندن.به قول معروف بهشون رو ندید یه مقدار رفت و امد هاتون را با این ها کمتر کنید
    من رفت و امدی به اون صورت ندارم.....ولی خب یوقتایی باید برم خونه پدربزرگ....نمیدونم چرا فقط تمام دنیارو توی اینجور چیا میبینن....منم دوس دارم به هرحال فرد موردعلاقمو پیدا کنم...ولی کسی که غریب باشه...

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    دوست عزیز تنوع شخصیت انسان ها روی زمین غیرقابل توصیفه.....
    اما نکته ای که هست اینکه همه افراد با هرعقیده ای در بعضی چیزا باید باهم مشترک باشن
    مثلا داشتن اعتماد به نفس عزت نفس خودباوری استقلال شخصیتی و....

حالا اینکه شما با بقیه فرق داری در لباس و عقیده واخلاق مهم نیست ..
    درسته که اطرافیان شما به وابسته اون خیالبافی هایی که دباره شما دارن به راحتی این موضوع رو قبول نمیکنن
    اما بازهم اگر ببینن شما با اعتماد به نفس کامل و خودباوری این راه و انتخاب کردید و دارید به درستی تو مسیر زندگی قدم برمیدارید
    خیلی شیک و مجلسی با شما کنارمیان

برای اینکه در عین تفاوت با اطراف با اطرافیان ارتباط برقرارکنید باید به دنبال مشترکات بگردید ..
    یعنی چی ؟؟؟
    یعنی یه موضوع رو بشکافیتش...تیکه تیکه اش کنید و به تیکه ای دوسش دارید و انتخاب کنید ...
    مثلا
    شما از دید و بازدید عید خوشت نمیاد؟؟؟
    خوب دید و بازدید عید یعنی چی :
    این کار به صورت مذهبی یعنی صله رحم یا دیددار با بزرگترها
    این کار به صورت جوانان یعنی 13 روز عشق و حال و تفریح توی طبیعت
    این کار به صورت کودکان یعنی کلی عیدی و پول و آجیل و شیرینی
    این کار به صورت افراد میانسال یعنی 7 روز مرخصی و راحت شدن از کار

میبینید ؟؟هرکسی با هرعقیده ای یه تعریف خاصی نسبت به یک موضوع داره
    پس شما هم با خودشناسی میتونید عقیده دلخواه خودتون رو نسبت به همه مسائل داشته باشید

وظیفه شما خودشناسیه ....
    اگر به این امر برسید مطمعنا یادمیگیرد چجوری با حفظ استقلال شخصیتی با دیگران به تفاهم برسید
    شما بعدش یادمیگیرید با کسایی که با شما فرق دارن توافق کنید
    همانطور که آدمای اطراف شما با تفاوت های شما دیر یا زود توافق حاصل میکنن و رفتار خودشونو با شخصیت شما مطابقت میدن
    کلید واژه خودشناسی و اعتماد به نفس و استقلال شخصیتی رو همیشه تو ذهنتون داشته باشید

بدرورد
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

17. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون از پاسختون........ولی من متوجه نمیشم....خودشناسی چه ربطی به این بحث داره...خب من میدونم باهاشون متفاوتم....اتفاقا اونا هم میدونن من فرق دارم....اینکه من افتادم بین آدمایی که باهام فرق دارن تقصیر خودم نیست....من اشتباهی شدم....دنیای من یه دنیای دیگست....وقتی بین آدمایی باشی که مثل خودت هستن هم روحیت میره بالا هم همو درک میکنن و باعث پیشرفت هم میشن...ولی واسه من اینطوری نیست....تازه اعصابمم بهم مبریزه....مگه آدم چندبار به دنیا میاد....اره سبک زندگیمو دوست ندارم....چون میخوام جوره دیگه ای باشم....ولی وقتی کسی مثل خودت دوروبرت نیست نمیشه....الانم چون میبینن من درسم تموم شده تازگیا دارن این بحثا رو پیش میکشن...واقعا حوصله ندارم

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=delaram1;148780]
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خب این ناراحتی و عصاب داغونی نداره هر کی از طایفه اومد یک ایراد بگیرد جواب مثبت نده !![/QUOTE
    این کارو که حتما انجام میدم.....اما امیدوارم اصلا همچین موردی پیش نیاد....چون در اون صورت شاید اطرافیا برن رو اعصابم....منم دیگه کوتاه بیا نیستم و.........!!مامانم کاملا همفکر خودمه...بابامم نمیدونم ولی باز باهام راه میاد....ولی بقیه ....... !!
    اصلا شما چرا خودت درگیر کردی وقتی پدر ومادرت طرف شما هستنداطرافیان بیخیال ، مهم خانواده هست که اونم با شما راه میان دیگه این کجاش عصب خورد کنی داره !! شما مشکل نداری داری واسه خودت مشکل می تراشی اااا بشین واسه کنکور بخون بیخیال این حرفا

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

خب آقای امید منم دوس ندارم اینچوری باشم...میدونیین چرا اعصابم خورد میشه...الان چیزی نیست...به این فکر میکنم که اگه خدایی نکرده همچین موردی پیش بیاد...خب من صددرصد روی حرفم هستم و کوتاه نمیام...دنیا هم جلوم وایسه کوتاه نمیام...ولی به هرحال یه شرایطی پیش میاد که همه تا یه مدت همش میخوان آدمو نصیحت کنن بعد با شناختی که از خودم دارم میدونم اعصابم یهم میریزه...از فکر اینجور چیا اعصابم الان خورد شده...یکمم ناراحت خودمم که چرا باید اینقدر ناراحت بشم....تو اج جوونی ....واسه کنکور دیگه نفسی ندارم..میرم آزاد

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب آقای امید منم دوس ندارم اینچوری باشم...میدونیین چرا اعصابم خورد میشه...الان چیزی نیست...به این فکر میکنم که اگه خدایی نکرده همچین موردی پیش بیاد...خب من صددرصد روی حرفم هستم و کوتاه نمیام...دنیا هم جلوم وایسه کوتاه نمیام...ولی به هرحال یه شرایطی پیش میاد که همه تا یه مدت همش میخوان آدمو نصیحت کنن بعد با شناختی که از خودم دارم میدونم اعصابم یهم میریزه...از فکر اینجور چیا اعصابم الان خورد شده...یکمم ناراحت خودمم که چرا باید اینقدر ناراحت بشم....تو اج جوونی ....واسه کنکور دیگه نفسی ندارم..میرم آزاد
    خب وقتی هنوز چیزی نشده !! پیشگویی چه لوزمی داره !! در ثانی بزرگتر ها به ادم توصیه کنند چه اشکالی داره اون تجربیات که داشتند به شما

میگن ، همینطور که شما ممکنه به اشنایان یک سری تجربیات و توصیه های بکنید به خصوص اونای که سن شون از شما کوچکتره ، شما گوش

بده ولی اختیار و تصمیم با خود شما هست به جای که جبهه بگیرید با عقاید خودتون سبک وسنگین کنید ، گوش کنید شاید حرف های به درد
    بخور گفتند وتونستید استفاده کنید .

شما اینده مدیر بشین با شکست روبرو میشین چون تحمل شنیدن انتقاد و توصیه ندارید و فکر می کنید حرفی که می زنی درست هست وباید

حرف خودم باشه سعی کنید گاهی هم شنونده باشید هیچ ایرادی نداره، اصلا جای ناراحتی نداره ، شاد زندگی کنید ، دنیا سخت نگرید

22. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

وقتی اونا از دنیای دیگه هستن نمیتونم به حرفاشون گوش بدم......شاید فکر کنین دارم گستاخانه حرف میزنم.....ولی نمیشه...حرصم میگیره....ازین سنت بازیا بدم میاد....اره مشکل منم اینه که زود اعصابم درگیر میشه....کاش اینجور نبودم

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

وقتی اونا از دنیای دیگه هستن نمیتونم به حرفاشون گوش بدم......شاید فکر کنین دارم گستاخانه حرف میزنم.....ولی نمیشه...حرصم میگیره....ازین سنت بازیا بدم میاد....اره مشکل منم اینه که زود اعصابم درگیر میشه....کاش اینجور نبودم
    پس سعی کنید عصبانیت بزارید کنار و گوش بدهید ، لازمه موفقعیت شنیدن نظریات که هست مخالف اش هستین ، از عرقیات گیاهی استفاده کنید برای عصبانیت ، ارامش میده ،

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون......ولی در مورد گوش دادن....واقعا نمیتوووووووونم......فقط سعی میکنم کمتر برخورد داشته باشم

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ممنون......ولی در مورد گوش دادن....واقعا نمیتوووووووونم......فقط سعی میکنم کمتر برخورد داشته باشم
    خخخخ لجبازی تا این حد!!! ولی بیخودی خودتون عصبی نکنید ، اونا زندگی خودشون دارنی و شما هم زندگیت خودت موفق باشین

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

مرسی....مثل همیشه باحوصله ! ..نمیدونم اسمش لجبازیه یا نه....ولی من باااااااااااااااااااااااا اااااااید اونجوری که میخوام زندگی کنم....فقط یه مقدار عصبی میشم اذیتم میکنه

28. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

منم مشکل رو داشتم و هنوزم دارم
    دوست دارم خودم تصمیم گیرنده کارام باشم ، از رفت و امد فامیلی متنفرم و اصلا نمیخوام تو جمع خانوادگی باشم
    مهمون می اومد خونمون نهایت 1 ساعت می نشستم که بی احترامی نشه بعد یه جوری فرار میکردم !
    یا اگر هم می نشستم نهایتا با گوشیم بازی میکردم و به حرفاشون اصلا توجهی نمیکردم
    اینقدر خود خوری کردم که دیگه به سر حد نابودی رسیدم
    اما نشستم با خودم گفتم چرا خودم رو زجرکش کنم
    حرفاشون ذره ای برام مهم نبود ، حتی اگر تو خیابون یکی بدترین حرف ها رو هم بهم میزد بهش لبخند میزدم !
    چون من نمیتونم اطرافیانم رو طبق خواسته خودم کنترل کنم ؛ پس خودم رو کنترل میکنم که کمتر فکرم مشغول چیزای بیهوده باشه
    شما هم سعی کنید حرفای اطرافیان رو زیاد حدی نگیرید ، شما انسانید حق انتخاب دارید ، اختیار دارید
    هیچکس تو دنیا حق نداره حقوق شما رو زیر پاش بزاره و برای شما تصمیم گیری یا تعیین تکلیف بکنه
    همیشه محکم بایستید و از حقتون دفاع کنید ، به حرف های بی پایه و اساس فامیل هم اصلا توجهی نکنید

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

30. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22045
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چن وقت پیش منم این مشکلو پیدا کرده بودم رفتم پیش یه مشاوری گفت بم از طریق روش سی بی تی حل میشه و البته می گفت چن تا روشو باهم انجام میده
    خیلی راضی بودم ازش هم دلسوزه هم کارش قویه
    این سایتشه:ashouriadviser.ir

32. کاربران زیر از behnoosh rezai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    منم مشکل رو داشتم و هنوزم دارم
    دوست دارم خودم تصمیم گیرنده کارام باشم ، از رفت و امد فامیلی متنفرم و اصلا نمیخوام تو جمع خانوادگی باشم
    مهمون می اومد خونمون نهایت 1 ساعت می نشستم که بی احترامی نشه بعد یه جوری فرار میکردم !
    یا اگر هم می نشستم نهایتا با گوشیم بازی میکردم و به حرفاشون اصلا توجهی نمیکردم
    اینقدر خود خوری کردم که دیگه به سر حد نابودی رسیدم
    اما نشستم با خودم گفتم چرا خودم رو زجرکش کنم
    حرفاشون ذره ای برام مهم نبود ، حتی اگر تو خیابون یکی بدترین حرف ها رو هم بهم میزد بهش لبخند میزدم !
    چون من نمیتونم اطرافیانم رو طبق خواسته خودم کنترل کنم ؛ پس خودم رو کنترل میکنم که کمتر فکرم مشغول چیزای بیهوده باشه
    شما هم سعی کنید حرفای اطرافیان رو زیاد حدی نگیرید ، شما انسانید حق انتخاب دارید ، اختیار دارید
    هیچکس تو دنیا حق نداره حقوق شما رو زیر پاش بزاره و برای شما تصمیم گیری یا تعیین تکلیف بکنه
    همیشه محکم بایستید و از حقتون دفاع کنید ، به حرف های بی پایه و اساس فامیل هم اصلا توجهی نکنید

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    ممنون دوست عزیز....اره به قول شما هیچی بهتر از بیخیالی نیست...ولی یکم تو این مورد تا الان موفق نبودم....یه چند روز که میگذره یادم میره و خوب میشم ولی باز که تکرار میشه تا دو روز دوباره به مقدار میره رو روانم

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط behnoosh rezai نمایش پست ها
    چن وقت پیش منم این مشکلو پیدا کرده بودم رفتم پیش یه مشاوری گفت بم از طریق روش سی بی تی حل میشه و البته می گفت چن تا روشو باهم انجام میده
    خیلی راضی بودم ازش هم دلسوزه هم کارش قویه
    این سایتشه:ashouriadviser.ir
    ممنون دوست عزیز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد