نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: واقعا به آخر خط رسیدم

4112
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25321
    تشکـر
    6
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا به آخر خط رسیدم

سلام دوستان.

من مشکلی دارم که تقریبا میشه گفت تو ایران منحصر به فرده و باعث افسردگی شدید من شده.

من یه پسر 30 ساله هستم که به صورت ارثی لاغر Underweight هستم (وزن 51 قد 175). لاغری من از مریضی نیست ولی به خاطر بدنم همه از من متنفر هستن و از بچگی و دوران مدرسه تا الان مورد نفرت مردم بودم. همونطور که می دونید تو ایران بر خلاف کشورهای دیگه چاق سالاری حکمفرماست و چاقی نماد قدرت و زیبایی حساب میشه ولی مثلا بر عکس تو فرانسه افرادی مثل من تو عرف جامعه بسیار مورد احترام هستند.

از اونجایی که تعداد افرادی که مثل من هستند تو ایران بسیار کم و تقریبا ناچیزه برای همین منحصر به فرد بودن مشکلی که دارم باعث شده احساس انزوای بیشتری بکنم و بیشتر عذاب بکشم.

تو دانشگاه و سرکار هم اکثرا با مردم درگیری داشتم چون مدام باید جواب متلک ها و مسخره کردنشون رو میدادم که در بعضی موارد کار به درازا می کشید.

برای حل این مشکل هم اقدامات زیادی کردم ولی جواب آنچنانی نگرفتم چون با ژنتیک نمیشه در افتاد!

این قضیه تمام زندگیمو خراب کرده و مغزمو داغون کرده و به محض اینکه صبح ها از خواب بلند میشم فکر این مشکل تو ذهنم شروع میشه و جدیدا هر کسی رو تو خیابون می بینم بهش حسودی میکنم چون همه از من خوش هیکل تر و بهترن. به پوچی مطلق رسیدم. به قول بعضی از هم دانشگاهی هام من جزو آدم ها نیستم بلکه یه جونور خزنده هستم! یعنی حتی منو جزو آدم ها طبقه بندی نمیکردن! البته تا حدی حق داشتن چون عقب مونده جسمی مثل من تا حالا ندیدن شاید.

واقعا بدشانس هستم و زندگی برام مایوس کننده هست.

در حال حاضر دارم سعی میکنم به تنهایی عادت کنم و بتونم زندگیمو از این طریق به پایان برسونم. البته سخته ولی چاره ای نیست بهتر از اینکه مورد نفرت دیگران واقع بشم به خاطر گناهی که مرتکب نشدم.
    ویرایش توسط Depression : 12-25-2015 در ساعت 04:42 AM

2. کاربران زیر از Depression بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25322
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : واقعا به آخر خط رسیدم

دوست عزیز من فکر میکنم بیشتر مشکل تو طرز تفکر خودته نه لاغر بودنت قطعا اینکه وزن شما کمه مشکلی برای دیگران ایجاد نمیکنه این شمایی که اینجور فکر میکنی و بخاطر همین از همه فرار میکنی اینکه دوستات با عنوانی که گفتی مسخرت میکنن یه چیز طبیعی بین همکلاسهاست ولی بعضیا ناراحت میشن بعضیا میزننش به بیخیالی ضمن اینکه این قد و وزن که گفتی خیلی هم غیر طبیعی نیست قدت که کاملا نرماله و وزنت هم اگه 5 کیلو اضافه کنی قابل قبوله که اگه نشد هم اصلا مهم نیست قرار نیست که همه مانکن باشن آدم کوتاه داریم بلند داریم چاق داریم لاغر هم باید داشته باشیم . در کل اخلاقتو خوب کن کسی کار به وزنت نداره مطمن باش

4. 2 کاربران زیر از memam80 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اوووووووووووووو
    خیلی واسه خودت مسئله را بزرگ کردی دادا یه باشگاه برو یه ورزشی را به صورت حرفه ای ادامه بده حل میشه میره

صبحا که بلند میشی از خواب به جا فکرای منفی اینارو بگو : گور بابای حرفای مردم خودمو عشقه و بس پیش به سوی موفقیت

6. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25321
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط memam80 نمایش پست ها
    دوست عزیز من فکر میکنم بیشتر مشکل تو طرز تفکر خودته نه لاغر بودنت قطعا اینکه وزن شما کمه مشکلی برای دیگران ایجاد نمیکنه این شمایی که اینجور فکر میکنی و بخاطر همین از همه فرار میکنی اینکه دوستات با عنوانی که گفتی مسخرت میکنن یه چیز طبیعی بین همکلاسهاست ولی بعضیا ناراحت میشن بعضیا میزننش به بیخیالی ضمن اینکه این قد و وزن که گفتی خیلی هم غیر طبیعی نیست قدت که کاملا نرماله و وزنت هم اگه 5 کیلو اضافه کنی قابل قبوله که اگه نشد هم اصلا مهم نیست قرار نیست که همه مانکن باشن آدم کوتاه داریم بلند داریم چاق داریم لاغر هم باید داشته باشیم . در کل اخلاقتو خوب کن کسی کار به وزنت نداره مطمن باش
    سلام دوست عزیز ممنون از نظرتون. و همچنین ممنون از نظرات دیگر دوستان.

دقیقا حرفایی که زدید درست و متینه و متاسفانه اینجا ایرانه و بلا نسبت اکثر مردمش از شعور کافی برخوردار نیستن و بدتر از اون اینکه معیارهای غلطی تو این جامعه وجود داره. مثلا چون من لاغرم فکر میکنن من شیشه میکشم یا معتاد هستم یا مریض هستم. اگه دقت کرده باشید حتی افراد چاق و به اصطلاح Obese رو تو این مملکت خیلی کمتر مسخره میکنن. من یه فردی رو میشناختم با قد 180 وزنش 115 کیلو بود. ولی هیچ جا به ایشون تمسخر و تیکه نثار نکردن در صورتی که طبق نظر یک پزشک من شاید حتی نرمالتر و سالم تر از اون باشم.

و مشکل دیگه اینکه اینجا همه به ظاهر نگاه میکنن نه به باطن! حتی پسر خالم رو چند روز پیش دیدم که با وزن 62 و قد حدود 173 (که کاملا هم نرماله) از خودش ناراضی بود و میگفت من باید 80 کیلو بشم!!!! مردم میگن غیر نرمال هستی!!! این نشون میده جامعه ما داره به سمت چاق سالاری میره و هر کی چربی بیشتر داشته باشه در ذهن مردم سالم تر و زیباتره!!

من آخرش به این نتیجه رسیدم باید برم پاریس زندگی کنم چون فرانسوی ها لاغری رو نماد افتخار می دونن نه نشانه شیشه کشیدن!! واقعا متاسفم که اینجا به دنیا اومدم! واقعا تحمل تنهایی و نفرت مردم برام سخته.
    ویرایش توسط Depression : 12-25-2015 در ساعت 10:51 AM

8. کاربران زیر از Depression بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

بقول sam127 همون اوووووووو
    واقعا مسیله رو بزرگ کردین .
    از خان داداش من که لاغرتر نیستین ..با قد 195 هیکلش یجور بود که همه صداش میکردن نردبون ..فوق العاده لاغرو دراز ..البته سالها پیش .بعد که بیست سالش گزشت رفت باشگاه و با وزنه برداری و قرصای ویتامین هیکلش شد چیییییی الانم قد بلند و پر و هیکل ورزشکاریه ..

هیچ مشکلی بی چاره نیست که ..مام هرگز فکر نمیکردیم داداشم یروووز از لاغری در بیاد چون از همون لحظه تولد تا بزرگسالی درازو لاغر بوده .

10. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

آره امتحان کن ....

باشه با ژنتیک نمیشه درافتاد ولی برو باشگاهو وزنه بزن ماهیچه هات حجم میگیره ، بعد ورزش هم مواد پرکالری بخور ، ببین چی میشه ، ببین تاثیری داره یا نه .

12. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز سعی کن زبون وافکار شما برنده باشه و از عزت نفس و عظمت و بزرگی شخصیت شما حساب ببرند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

منم یه جورایی شاید مشکل شما رو داشتم ، البته نه با این شدت
    قد 195 ،وزن 82
    ولی هرکی منو میدید فکر میکرد نهایت 60 کیلو باشم !!
    چون خیلی لاغر تر نشون میدادم
    اما برنامه غذاییم 180 درجه و بالکل تغییر کرد ، از اون طرف هم تو خونه ورزش میکردم ( نه به شکل حرفه ای ! ) و روزی 1 ساعت پیاده روی تو پارک
    الان نمیشه گفت چاق شدم ولی خب از اون حالت نی قلیونی در اومدم و یه مقدار پر تر شدم !
    اگر تلاش کنید فکر نکنم دست نیافتنی باشه

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25321
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

دوستان همونطور که خدمتتون عرض کردم اقدامات لازم رو انجام دادم.

اتفاقا باشگاه هم رفتم پودر مکمل و از اینجور چیزها هم خوردم (که البته همش برای کلیه مضره کاش نمیخوردم!)
    با تمام این اوصاف نهایش با زور و بدبختی از 50 شدم 56 دیگه هم بالاتر نرفت که نرفت و پس از مدتی دوباره برگشت رو 51.

اینکه برادر شما مثلا لاغر بوده ولی درست شده یا دیگران درست شدن دلیل نمیشه همه یه جور باشن بدن همه یه جور نیست.

چند روز پیش تو یک فروم روانشناسی خارجی عضو شدم و مشکلمو به خارجیا گفتم و خیلی هم استقبال کردن خیلی جالب بود! با اینکه می دونستن من ایرانی هستم!
    وقتی گفتم تو جامعه ما چاق سالاری شده ملاک برتری و هر کی لاغر باشه سر افکنده میشه باعث حیرتشون شد و کلی تاسف خوردن و حتی یکیشون گفت بیا اینجا دوستهای خوبی برای هم میشیم!

خلاصه ما که نفهمدیدم! از اون ور همش میگن لاغری لاغری همه جا تبلیغش هست نوبت ما که میشه میگن چاقی!

امیدوارم هر چی زودتر بتونم دوستهای خوبی پیدا کنم که دنبال باطن آدم باشن نه دنبال گوشت و پوست و چربی و دل و مغز و زبون و قلوه!!

البته الان که فکر میکنم می بینم دنیا 2 روزه نهایتش 2 روز دیگه تموم میشه بیخود دارم حرص میخورم.
    ویرایش توسط Depression : 12-25-2015 در ساعت 06:44 PM

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25333
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    چی فکر میکردم چی دیدم وقتی خوندم نوشته به آخر خط رسیدم فکر کردم چی میبینم گفتم شاید یکی باشه دردش آشنا باشه بشه ازش یچیزی فهمید
    نمیگم خیلی حالیمه ولی وقتی متنتونو خوندنم متوجه شدم مشکل شما به خاطر لاغری نیست،هرچند گفته های مدام اطرافیانتون باعث شده شما خودتون از کاه کوه بسازی...اطرافیان شما همش به این نکته اشاره می کنن چون رفتاره شما اونارو حساس کرده ... به حدی رسیدی که اگه ی نفر با خودش زیر لب حرف بزنه شما به خودت میگیری
    بازم میگم اون چیزی که نیاز به اصلاح داره مردم نیست خوده شخصه
    تمام گفته های شمارو خوندم همه حرفات توجیهی بیش نیست خارج اینجوریه ایران اینجوریه نداریم مهم اینه شما با توجه به شرایطت بتونی زندگی کنی و لذت ببری مطمئنا شما کشوره دیگه هم برین روی ی قضیه دیگه ریز خواهی شد
    شما اول نگاهتو عوض کن شما جز نوادر نیستی ...اگه توی کار و اجتماع موفق باشین و رفتار خوبی داشته باشی جز آدما حساب میشی چه بسا آدمایی هستن که ظاهری خوبی دارن ولی شدین که میگن ی حیوون بیشتر نیست
    بعد از اینکه نگاهتونو عوض کردین دنیال راه حل اساسی باشید که اندام متناسبی داشته باشید چون اونجوری که من متوجه شدم شما این قضیه خیلی براتون مهمه با ی مشاور تغذیه و ی مربی مشورت کنید و با برنامه به خودتون کمک کنید اینجوری اعتماد بنفستون بیشتر میشه و موفق تر خواهید بود
    ما ایرانیا عادت داریم از کاه کوه میسازیم
    در پایان اگه تند رفتم به دل نگیرید و فک می کنم واجبه به ی روانشناس مراجعه کنید یا کسی که بتونه تو حل کردن مشکلاتتون بهتون کمک کنه ...این زندگی باید وقتی تموم شه که جریان داره نه اینکه ی گوشه بشینی و منتظر باشی ی روزی تموم شه

17. 4 کاربران زیر از hana95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

خاک عالم بر سر این مردم که قصاص قبل از جنایت میکنن.به مردم چه ربطی داره تو لاغری
    سعی کن اصلن به حرف مردم گوش ندی

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Depression نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من مشکلی دارم که تقریبا میشه گفت تو ایران منحصر به فرده و باعث افسردگی شدید من شده.

من یه پسر 30 ساله هستم که به صورت ارثی لاغر Underweight هستم (وزن 51 قد 175). لاغری من از مریضی نیست ولی به خاطر بدنم همه از من متنفر هستن و از بچگی و دوران مدرسه تا الان مورد نفرت مردم بودم. همونطور که می دونید تو ایران بر خلاف کشورهای دیگه چاق سالاری حکمفرماست و چاقی نماد قدرت و زیبایی حساب میشه ولی مثلا بر عکس تو فرانسه افرادی مثل من تو عرف جامعه بسیار مورد احترام هستند.

از اونجایی که تعداد افرادی که مثل من هستند تو ایران بسیار کم و تقریبا ناچیزه برای همین منحصر به فرد بودن مشکلی که دارم باعث شده احساس انزوای بیشتری بکنم و بیشتر عذاب بکشم.

تو دانشگاه و سرکار هم اکثرا با مردم درگیری داشتم چون مدام باید جواب متلک ها و مسخره کردنشون رو میدادم که در بعضی موارد کار به درازا می کشید.

برای حل این مشکل هم اقدامات زیادی کردم ولی جواب آنچنانی نگرفتم چون با ژنتیک نمیشه در افتاد!

این قضیه تمام زندگیمو خراب کرده و مغزمو داغون کرده و به محض اینکه صبح ها از خواب بلند میشم فکر این مشکل تو ذهنم شروع میشه و جدیدا هر کسی رو تو خیابون می بینم بهش حسودی میکنم چون همه از من خوش هیکل تر و بهترن. به پوچی مطلق رسیدم. به قول بعضی از هم دانشگاهی هام من جزو آدم ها نیستم بلکه یه جونور خزنده هستم! یعنی حتی منو جزو آدم ها طبقه بندی نمیکردن! البته تا حدی حق داشتن چون عقب مونده جسمی مثل من تا حالا ندیدن شاید.

واقعا بدشانس هستم و زندگی برام مایوس کننده هست.

در حال حاضر دارم سعی میکنم به تنهایی عادت کنم و بتونم زندگیمو از این طریق به پایان برسونم. البته سخته ولی چاره ای نیست بهتر از اینکه مورد نفرت دیگران واقع بشم به خاطر گناهی که مرتکب نشدم.
    سلام

مرد این مزخرفات چیه میگی!!!!!؟؟

من سالم خودم رو مریض و بیمار کنم بخاطر حرف یک مشت مردم نادان ,بی سواد,جاهل , خودخواه و گرفتار.....!!!!؟؟؟

نه عزیز شما مشکلت وزنت و هیکلت نیست, شما مشکلت در طرز نگاهت و بینشت به خودت و جهان پیرامونته.

شما دچار Hate Self و کمبود حرمت و عزت نفس شده ای و حالا نیز وارد فاز افسردگی اینطوری بخوای پیش بری قبل از 40 سالگی سقوط میکنی عزیز.

یه یکی از همکاران حاذق ما (مرد) در شهر خودتون رجوع کنید و حتما مشاوره بگیرید. باورم کنید حیفه که زندگیتون رو در اثر اینگونه تفکرها و مزخرفات از دست بدید.

شما حتی پاریس هم برید این اختلالاتی رو که در بالا نام بردم با خودتان خواهید برد پس فرقی نخواهید کرد!؟ پس درمان رو آغاز کنید سپس هر جا خواستید برید.

موفق و سربلند باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

20. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

منم نظر بقیه رو دارم طرز فکرتو عوض کن

به کسی ربطی نداره تو چی هستی و کی هستی

واسه خودت زندگی کن نه دیگران

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

با خودت فکر کن!!!

مگه تقصیر تو بوده ؟؟؟؟

مگه تو میتونستی تعیین کنی قیافش هیکلت چجوری باشه؟؟؟؟؟؟!!!

اگه دست ما بود که همه ما. بهتر ترین انتخاب. هارو میکردیم

حالا به این فکر کن مگه تو بخاطر حرف مردم زندگی میکنی؟؟؟؟مگه تو برا خودت هدف و ارزو نداری؟؟؟؟ باید انقدر اعتماد به نفس داشته باشی که خواستی به یه چیز برسی با یه حرف مردم دست از کارت نکشی

چیزی که زیاد حرررررف هیچ وقت هم تممومی نداره

تو بخاطر خودت زندگی کن اگر قرار انقدر به حرف مردم گوش بدی و انقدر روت تاثیر بذاره هیچ وقت به چیزایی که میخوای نمیرسی و هیچ وقت خودت نمیشی !و دچاره چندگانه ای میشی

پس همیشه بگو بیخیال. ..

کلاس های اعتماد. به نفس هست میتونی داخل اون ها شرکت کنی

من جدیدا راجب یه همایش فهمیدم همایش دیدن میگن خیلییییی عالی سه روز ولی ادمو تغییر.میده میتونی داخل این همایش نقطه ضعف هاتون بشناسی
    ...بتونی ببینی این همایش تو شهرتون برگذاری میشه یا شهر های دیگه که نزدیکتون بتونی بری خیلییی خوبه

تو اگر وجود داری تو این دنیا پس ارزشمند هستی بی دلیل آفریده نشدی سعی کن خودت رو بسازی ولی نه با حرف بقیه خودت رو پیدا کنی بعد هدف هاتون دنبال. کن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25321
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیز در کل با حرفاتون موافق هستم ولی مقصر اصلی ذهن من نیست. من حتی قبل از اینکه مردم چیزی بهم بگن اصلا مشکلی با خودم نداشتم و فکر نمیکردم این قدر داغون و ناجور هستم. فکر میکردم منم آدم هستم عین بقیه.

به قول شما مردم جاهل و بی سواد و نادون. خب اکثر مردم اینجوری هستن من بدبخت چیکار کنم؟!

از یه طرف از اجتماع فرار کنم یه جور آسیب می بینم از یه طرف وارد اجتماع بشم باید یه نفری جلوی 100 نفر بایستم و از خودم دفاع کنم و همش تنش و درگیری و .....

این که نشد زندگی آخه. ایرانیا عاشق آدم قوی هیکل و گنده و درشت مثل رضا زاده هستن و از امثال من بدشون میاد حالت تهوع میگیرن.

من نمی تونم مردمو اصلاح کنم فقط می تونم تنها زندگی کنم.

چه بسا شاید خود شمایی که الان این پست هارو نوشتید اگه منو می دیدید دیگه حتی جوابمو نمی دادید (شاید).
    ویرایش توسط Depression : 12-26-2015 در ساعت 01:26 PM

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

دوستان عزیز در کل با حرفاتون موافق هستم ولی مقصر اصلی ذهن من نیست. من حتی قبل از اینکه مردم چیزی بهم بگن اصلا مشکلی با خودم نداشتم و فکر نمیکردم این قدر داغون و ناجور هستم.

به قول شما مردم جاهل و بی سواد و نادون. خب اکثر مردم اینجوری هستن من بدبخت چیکار کنم؟!

از یه طرف از اجتماع فرار کنم یه جور آسیب می بینم از یه طرف وارد اجتماع بشم باید یه نفری جلوی 100 نفر بایستم و از خودم دفاع کنم و همش تنش و درگیری و .....

این که نشد زندگی آخه. ایرانیا عاشق آدم قوی هیکل و گنده و درشت مثل رضا زاده هستن و از امثال من بدشون میاد حالت تهوع میگیرن.

من نمی تونم مردمو اصلاح کنم فقط می تونم تنها زندگی کنم.

چه بسا شاید خود شمایی که الان این پست هارو نوشتید اگه منو می دیدید دیگه حتی جوابمو نمی دادید (شاید).
    منم از هیکل رضا زاده خوشم نمیاد

اتفاقا ممکن به قدری که تو فکر میکنی مردم از تو بدشون میاد اصلا اینجور نباشه و این طرز تفکر خودت باشه از بس بهش فکر کردی ملکه ذهنت شده و به این باور رسیدی نه اینجور نیست. ...

تو بیشتر اعتماد به نفس نداری و اینکه تو خودت خودتو بد میبینی

خودت از هکیلت راضی نیستی میری باشگاه بدن سازی مشاور و مربی تغذیه دارن که چه نوع بدن سازی بری از چه دستگاه های استفاده کنی از چه ورزش هایی استفاده کنی و چه غذاهایی بخوری

پس اصلا نگران نباش چیزی که میتونی خودت بسازیش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

. ایرانیا عاشق آدم قوی هیکل و گنده و درشت مثل رضا زاده هستن و از امثال من بدشون میاد حالت تهوع میگیرن.
    .
    میگم

نمیدونم آدمای اطرافت کیا هستن که بهت این باورو دادن که آدمای هیکلیو چاق مثل رضا زاده خوبه !!

والا تا جایی که بدونم این هیکلا چندشن ، اصلا آدم حالش بد میشه وقتی انقدر چربیو میبینه .

من به شخصه از آدمای لاغر که اضافه نداشته باشن خوشم میاد و میدونم این نظر اکثر دختراست .

پس هی نگو تو ایران چاقیو هیکل بودن ارزشه . چون واقعا لذت بخش نیست دیدنه این هیکلا

شما فقط چهارتا آدم نشستن بیخ گوشت گفتن مرد باید هیکل باشه ، مرد باید چاق باشه ، اونوقت فکر میکنی این نظر همست .

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

شما با حرف مردم مشكل داريد نه با وضعيت خودتون

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

ضمن تایید نظرات دوستان وتشکر از کاربرای محترم اولین تاپیکیه که اینقدر دارن بهتون امید میدن .البته نمیخوان فقط شما رو خوش حال کنند .

نظرشون حقیقت محضه .ببینید یه انسان چاق هم هزاران مشکل داره که شما بهتر از من از عوارض چاقی مطلعید .چاق ها رو هم مسخره می کنند .

مگر نمیگید که به خاطر نظرات دیگران به اخر خط رسیدید .ما هم جزء همین دیگرانیم .پس ببینید همه در مورد شما وجثه شما نگاه بد ندارند .

حتما به مشاورحاذق مراجعه کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25321
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

مثل اینکه متوجه عمق فاجعه نیستید!

امروز یه کاری کردم.

خیابون ولیعصر از میدون ونک تا 4 راه پارک وی رو پیاده رفتم و کلا تو پیاده رو هر کس رو دیدم بررسی کردم.

نتیجه بررسی:

بیش از 1000 نفر از جلوم رد شدن زن و مرد - دختر و پسر و پیرزن و پیرمرد.

جالب بود که تو کل این مسیر حتی 1 نفر عین خودم ندیدم (حتی 1 نفر!) و همشون نرمال بودن!! حتی 3 تا گدا و 1 دونه دستفروش هم که لب جوب نشسته بود دیدم که در کمال تعجب اونا هم با اینکه کر و کثیف بودن و مسلما تغذیشون مزخرفه ولی باز هم هیکلشون نرمالتر از من بود.!!

این تستو برای این انجام دادم که اتمام حجت بشه!

تازه فهمیدم بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکردم فاجعه هستم! مردم بدبخت حق دارن فحشمون بدن! میخوام تحقیق کنم ببینم روشی هست که بشه قدمو حداقل 10 سانت کوتاهتر کنم. مثلا اگه قدم 160 یا 165 بشه خیلی خوب میشه. اگرم 155 بشم که عالیه همه چی درست میشه. به نظر شما چجوری میشه قدو کم کرد؟

روانشناس هم قبلا رفتم و هیچ حرف جدید و به درد بخوری نمیزنن فقط میگن نه اینطوری نیست و فلان .... به قول معروف از ما اصرار از اونا انکار! یه سریشونم که فقط قرص میدن و آرام سازی و ... که هیچ اثری نداشت. اونا که دلشون برای ما نمیسوزه فقط فکر جیبشون هستن.

مشکل اصلی پدرم بود که با ازدواجش این ژن مخرب رو که مثل ویروس می مونه گسترش داد و چند نفرو بدبخت کرد. خواهشا اگه شما هم مشکل جسمی دارید جون هر کی دوست دارید این ازدواج لعنتی رو نکنید و آدمهای عقب مونده تو جامعه نفرستید که یه عمر تاوان حرکت اشتباه شمارو بدن.

من این ویروس رو نابود میکنم که دیگه بیشتر از این پخش نشه.
    ویرایش توسط Depression : 12-27-2015 در ساعت 01:32 AM

30. کاربران زیر از Depression بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

امروز یه کاری کردم.

خیابون ولیعصر از میدون ونک تا 4 راه پارک وی رو پیاده رفتم و کلا تو پیاده رو هر کس رو دیدم بررسی کردم.

اتمام حجت با کی و چی!!!!!!!؟؟؟

نتیجه بررسی:

جالب بود که تو کل این مسیر حتی 1 نفر عین خودم ندیدم (حتی 1 نفر!) و همشون نرمال بودن!! حتی 3 تا گدا و 1 دونه دستفروش هم که لب جوب نشسته بود دیدم که در کمال تعجب اونا هم با اینکه کر و کثیف بودن و مسلما تغذیشون مزخرفه ولی باز هم هیکلشون نرمالتر از من بود.!!

تازه فهمیدم بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکردم فاجعه هستم! مردم بدبخت حق دارن فحشمون بدن! میخوام تحقیق کنم ببینم روشی هست که بشه قدمو حداقل 10 سانت کوتاهتر کنم. مثلا اگه قدم 160 یا 165 بشه خیلی خوب میشه. اگرم 155 بشم که عالیه همه چی درست میشه. به نظر شما چجوری میشه قدو کم کرد؟

روانشناس هم قبلا رفتم و هیچ حرف جدید و به درد بخوری نمیزنن فقط میگن نه اینطوری نیست و فلان .... به قول معروف از ما اصرار از اونا انکار! یه سریشونم که فقط قرص میدن و آرام سازی و ... که هیچ اثری نداشت. اونا که دلشون برای ما نمیسوزه فقط فکر جیبشون هستن.

مشکل اصلی پدرم بود که با ازدواجش این ژن مخرب رو که مثل ویروس می مونه گسترش داد و چند نفرو بدبخت کرد. خواهشا اگه شما هم مشکل جسمی دارید جون هر کی دوست دارید این ازدواج لعنتی رو نکنید و آدمهای عقب مونده تو جامعه نفرستید که یه عمر تاوان حرکت اشتباه شمارو بدن.

با من یا با خودت و یا دیگران؟

من که فکر کنم حتما با خودته.

ولی خوب عزیز فراموش کردی که تو خیلی وقته با خودت اتمام حجت کردی و ببخش منو که میگم اینقدر ذلیل و ناتوان شده ای که حتی حاظر نیستی برای وجود انسانی خودت بجنگی و تلاش کنی!!!

والا قورباغه که حتما از تو زشتره و موش که از تو ضعیفتره و دارای موهبت عقل انسانی نیستند از شما بهتر زیست میکنند و خود دوست ترند.

شما آنقدر در اختلال و مریضی فرو رفته ای که حتی نظر همکاران و دوستان دکتر ما رو نیز درست عمل نکردی و نصفه و نیم همه چیز رو کنار گذاشتی.

کوتاه سخن عزیز:

من با شما نه جنگی دارم و نه خصومتی فقط بهت بگم گلم تنها راه گریز شما از این وضعیت مشاوره و داروست والا گیری و گرفتار.

در ضمن در مبحث اختلال و آسیب روانی باید بگم این تجربه شخصی سالیان طبابت و تحقیقه که:

هر چه افراد یهتر و سالمترند نیاز بیشتری به مشاور و حمام روانی پیدا میکنند و هر چه مریض و گرفتار نیاز کمتری به مشاور و حمام روانی حس میکنند.

ولی حتما این زندگی توست و آزادی که هر گونه که میخوای زندگی کنی.

با آرزوی بهترینها

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

امروز یه کاری کردم.

نتیجه بررسی:

خداجونم بزرگیتو شکر
    یکی میخواد قدش کوتاه بشه یکی هم مثه من آرزو داره کاش قدش ده بیست سانت بلندتر بود
    خداجونم تو کار بنده هات تعجب نکن ماهمینیم هرچی بدی بهمون بازم میگیم چرا اونو نداد بجاش....
    تو خداییت را بکن خداجون ، ما بنده هات حرف بیخود زیاد میزنیم خخخخ

33. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25322
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز من یه خانمی رو میشناسم که تو یه تصادف نصف صورتش کلا از بین رفته یعنی لب و چشم و فک و همه نصفن تازه اون دختره که خیلی رو ظاهر حساس تر از آقایونن مسلما اگه از ونک تا پارک وی که هیچ از خانی آباد تا جردن هم پیاده بره کسی مثل خودش پیدا نمیکنه ولی بقدری این خانم سرحال و شاد وسرزندس و لباس های شاد و مرتب میپوشه و دوستان خوبی داره همیشه هم در حال سفر و گردش و خوش گزرونیه از ته دل هم میخنده بابا ظاهر همه چیز نیست چرا نمیخوای بفهمی چرا فکر میکنی همه اشتباه میگن فقط تو درست میگی شاید مشکل تو رو خیلیا نداشته باشن ولی مسلما مشکل خیلیها رو هم تو نداری

35. 4 کاربران زیر از memam80 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز،حال تایپ ندارم برا همین زیاد توضیح نمیدم ،اولش نمیخاستم چیزی بنویسم اما زورم اومد چیزی نگم و برم،من قدم 178 و وزنم 57،تقریبا یه چیزی تو مایه های تو،اما تو کجا و من کجا!!!!!!!!چرا؟ چون من به دید تو به خودم نگاه نمیکنم،من خودم خیلی ناراحتم از لاغریم ،چون هر چی میخورم چاق نمیشم ضمن اینکه اصلا مریضی هم ندارم،اتفاقا خیلیها هم بهم انوع تیکه ها از قبیل اینکه لاغر مردنی هستی و یکی بهم یه بار گفت تو یکم لاغرتر بودی محو میشدی و.......................... اما با همه اینها اول اینکه خدا رو شاکرم که سالمم.دوم اینکه درسم رو خودنم و به لطف خدا کارمم دارم و دارم زندگیمو میکنم،سوم اینکه تو ورزش و رشته خودم مهارتم اونقدری هست که وقتی که وارد زمین میشم و بازی میکنم تمام اونهایی که میگن لاغری و... اصلا لاغری من یادشون میره.یه بار یکی از همکارام توی نماز خونه محل کارم بهم گفت تو چرا اینقدر لاغری منم به شوخی گفتم مهم اونیه که باید بپسنده برگشت بهم گفت اون ادم باید خیلی مهربون باشه!!! خیلی این حرفش بهم بر خورد و مثل الانهای شما اونقدر تو لاک خودم فرو رفتم که هیچ کسی جلودارم نبود..این قضیه گذشت تا سال پیش با همکاران یک سالن اجاره کردیم و از قضا این اقا هم با ما می اومد،بازی شروع شد و این اقا توی دروازه بود و همون اولای بازی بود که من یک شوت محکم زدم که این اقا با خوده توپ رفت توی دروازه باور کنید اغراق نمیکنم ...همون لحظه از زمین خارج شدند و دیگه هم بازی نکردند..فردا که سر کار اومدند دیدیم که دستشو گچ رفته و دست ایشون شکسته بود..من خیلی از این قضیه ناراحت شدم و با ایشون صحبت کردم و گفتم واقعا من نمیخاستم اینجور شه و از این بابت ناراحتم..ایشون هم گفت که بازی بوده و........اما اخرش میدونی بهش چی گفت؟؟گفت قدرتی که داری اصلا به بدنت نمیخوره و من اگر میدونستم اینجور هستی اصلا سمت توپ نمیرفتم و...........از همون روز به بعد هر وقت منو میدید کلی تحویل و مخلصم چاکرم و.... میکرد!!!نمونه های این خیلی بوده..حال ندارم تایپ کنم وگرنه برات مینوشتم ( البته داخل پرانتز بگم من چون حرفه ای فوتبال بازی میکردم توی این رشته همیشه حرفهای زیادی برای گفتن داشتم و اگر یکسری شرایط تو زندگیم اتفاق نمیافتاد الان خیلی میتونستم پیشرفت کنم))بگذریم.اینا رو نگفتم تا از خودم تعریف کنم اما خواستم بت بگم انگ ادم مریض و ضعیف و... رو از رو خودت بردار..ببخشید گور بابای مردم و دوست و اشنا ...هر کی هر چی میخاد بگه بذار بگه!!با تواناییهات دهنشونو ببند) زمانی که دست این بنده خدا رو توی گچ دیدم هم ناراحت شدم و هم احساس قدرت کردم.به خودم بالیدم که اونقدر قدت داشتم که با یه توپ فوتبال تونستم همچین کاری رو کنم ..اونم به کسی که یه روزی مسخرم کرده بود!!!پسر خوب خودتو دریاب !!هیچیت نیست..لاغری که لاغر باش..با همین لاغریت حال کن!دیگه هم از این حرفها نزن. بس دیگه...خدایی خیلی تایپ کردم ..اولش دو خط میخاستم بنویسم فقط

37. 4 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط memam80 نمایش پست ها
    سلام ببخشید منم 47 کیلو هستم باقد 167 فکر نمیکنم از نظر bmiیا شاخص توده بدنی خیلی متفاوت باشیم اما من اصلا مشکلات شما را ندارم خب خیلی ها بهم میگن لاغرم اما مشکل شمارا ندارم واقعا نمیدونم چی بگم بهتره طرز تفکرتون عوض کنید

39. کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25321
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

سلام ببخشید منم 47 کیلو هستم باقد 167 فکر نمیکنم از نظر bmiیا شاخص توده بدنی خیلی متفاوت باشیم اما من اصلا مشکلات شما را ندارم خب خیلی ها بهم میگن لاغرم اما مشکل شمارا ندارم واقعا نمیدونم چی بگم بهتره طرز تفکرتون عوض کنید
    دوست عزیز شما دختر هستید و لاغری برای شما نه تنها عیب نیست بلکه خیلی هم خوبه و شما خیلی هم خوش هیکل تشریف دارید و از نظر خارجیا به اصطلاح Attractive هستید! حالا اینکه به شما هم میگن لاغر دیگه به خاطر اینکه مرض چاق سالاری اکثر مردم ایرانو کشته.

ولی من خیر سرم مثلا پسر هستم و جلوی پسرها و مردها از خودم خجالت میکشم همشون به من میگن تو باید دختر میشدی! خلاصه هیچکس تو دنیا نمی تونه مرد لاغر مردنی رو بپذیره چون با تعریف مرد در تناقضه. مثل شکر شور می مونه!

حتی تو حرفهای جناب sam64 هم اندکی تناقض دیده میشه. از یه طرف گفتن لاغری با لاغری حال کن از طرف دیگه میگن من خیلی ناراحتم که لاغرم!

به قول روانشناسها جسم و روح مکمل همدیگه هستن. جسم مریض روح رو مریض میکنه و بالعکس.
    ویرایش توسط Depression : 12-28-2015 در ساعت 01:13 AM

41. کاربران زیر از Depression بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)